Text na téma vážné, ale doba si to žádá.

Covid strachy, stres, obavy si začínají vybírat daň. Ozývá se teď více a více lidí s rakovinou, nádory, cystami, metastázemi. Jen poslední dva dny 3 lidi. A to je teprve start velkého množství nemocných příští roky. Přepis z těla emočního a mentálního, do těla fyzického trvá měsíce, roky. I když tedy, dnes je vše už zrychlené.  Léčitelů co tohle umí z těla vysát, dostat – u nás v zemi máme jen pár desítek. Většina lidí se k nim nedostane a svůj boj musí vybojovat sami.

Vždy je dobré zvážit situaci a probrat varianty s lékařem. Nejsem zastánce ozařování, chemoterapie, ale i to je třeba pečlivě zvážit. Protože to tělo výrazně oslabí. Je pak nutné nasadit silnou podporu imunity.
Bez odstranění příčiny, a bez odpuštění, rozřešení, zbavení se nenávisti, se nemoc stejně časem vrátí. Někdy jsou v těle metastáze, i když to zatím ještě na lékařských přístrojích vidět není. Léčitelé co dokáží vidět i DNA v člověku, to vidí předem.
1) K vyléčení rakoviny ( ne jen k jejímu potlačení na určitý čas ) je třeba na absolutně prvním místě odevzdat se Bohu. Odpustit sobě, jemu i druhým. Vybrečet se, vyčistit ze sebe nenávist. Uvěřit v něj na více než 100% a může se stát zázrak. S tímto krokem jde i odstranění příčiny nemoci, která souvisí v destrukčním chování ke Stvořiteli a tomu co on stvořil: vaše tělo, duši  i všechno a všechny kolem.
2) léčba těla: vysoké dávky céčka, kurkumy, půsty, diety na zeleninových šťávách. A hlavně: podpořit tělo výživou. Používali jsme roky na výrazný nárůst imunity Reishi od Nuskinu, které pracuje s vyplavením emocí. V USA dávali na rakovinu i 10 tablet denně.  Teď jsme našli ještě lepší preparát od firmy ZInzino, který je levnější o dost i vysoké dávky.  Plus k tomu rozpouštět záněty v těle Omega 3, vyživit střeva, tělo vlákninou – prebiotiky, aby mělo šanci boj v těle vyhrát. Pokud by měl rakovinu někdo můj blízký, poradím mu kromě odevzdání se Bohu jít do klidu, ústraní, přírody a modlit se. Vyprosit ze sebe zlobu, nenávist. Změnit stravu na vysoké dávky céčka, kurkumy, zeleninové šťávy, ovoce, lehká strava, čistá voda. Jako prevence je dobré omezit internet, vyhnout se uzeninám a vepřovému masu, grilování jakéhokoliv masa a doplňovat tělo vitamíny, minerály, které už nejsou v dostatečné míře ani v super bio ovoci a zelenině. Už jsem kdys psal příběh chlapíka co byl u mne ve tmě před 2 lety. Bojoval s rakovinou v oblasti břicha. Jezdil na alternativní kliniku do Německa na vysoké dávky céčka, kurkumy. A v Praze od nějakého ruského čaroděje na nějaké jeho homeopatické preparáty. K tomu doplnil tělo minerály, vitamíny a na čištění v emoční rovině bral reishi. Před rokem mu na rentgenu našli metastáze na játrech. Přišel mi pro něj otevřený vzkaz, možná bude znít drsně, ale v těch duchovních světech se s tím často nepářou a jdou k věci. “ Odevzdáš se ze srdce a v pokoře a doopravdy Bohu a budeš prosit za odpuštění a necháme Tě na živu“. Bohu-žel, chlapík měl velký problém, blok se slovem Bůh a neměl víru v tyhle světy. Znamenalo to pro něj církev a jejich často zvrácené chování. Vysvětloval jsem mu, že i já ty církevníky nemusím a s Bohem a Kristem nemají nic společného. Jen si ho přivlastnili pro svůj byznys s energií, mocí, majetky, utrpení a ovládáním lidí. A že já, ani on ani nikdo z vás nepotřebuje kostel, církev a často zvráceného pastýře neovládajícího své sexuální choutky. Protože kdekoliv se můžeme s Bohem přes Krista nebo na přímo spojit. Už před tím rokem viděl jasnovidec, že nemá metastáze jen v játrech, ale už po celém těle. Medicína to na přístrojích viděla až později. Ale i tohle by Bůh dávající zázračné uzdravení řadě lidem vyčistil.
Chlapík se neodkázal s Bohem spojit a zemřel. Středního věku, dvě malé děti. Chvála jeho duši odvedené převaděčem do Světla.