Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články

Cesta

Vážení přátelé, kamarádi a klienti,
po 8 letech provozování pobytů ve tmě, nás duchovní cesta vede jinam. S pobyty k 20.11. 2023 končíme. Do té doby ještě můžete do tmy dorazit.:)

Za mne, není v ČR ani na Slovensku,  léčivější  místo pobytů ve tmě. Škoda, že se zavírá a nepřebere to nějaký pokračovatel.
Prodáváme dům na úžasném místě a stěhujeme se do Krkonoš. Neb linka osudu, každého z nás, je jasně napsaná předem.:) Pro Míru,  to tady v Hodoníně byla taková trochu zlatá klec. Super místo,  pohodová práce,  spousta volného času.  Obrovská  hojnost duchovní i ta hmotná.  Našetřili jsme něco na časy budoucí a nastal čas,  vrhnout se na Cestu k Bohu intenzivněji. Protože,  po Probuzení,  každý ví,  že tohle jediné není iluze a má skutečně smysl.

Kamarádka Zdenka jde se mnou kráčet ještě určený čas. Nejsme partneři, jdeme oba poslední inkarnací bez dětí,  partnerů,  v dietách,  v celibátu. Jsme si navzájem Průvodci.  Na plno, do Světla a ve Světle.
Stále budeme pomáhat lidem s jejich duchovní cestou, léčit, „radit jak lehčeji žít“.
Vymýšlíme novou obživu.:)
 Nabízíme léčení na dálku i živě ( na živo je to silnější, ale zase je třeba cestovat ) za dobrovolnépříspěvky. Duchovní poradenství. Přednášky a povídání o různých duchovních tématech, stavech Vědomí, naukách. Přes Zoom i živě u čaje. Rady jak vylepšit tělo bylinkami, vitamíny, očistami, detoxem. Zdenka dělá rozbor z kapky krve a další metody.
Míra zvažuje psaní textů,  za dobrovolné příspěvky. Možná I jako odpovědi na Vaše dotazy. Neb témat na psaní je mnoho, i když odfiltruji to, o čem z mé Cesty nemám dovoleno sdílet. Mohl bych sem přidat, i něco co zůstalo z tech 1 000+ textů dříve publikovaných.
Pokud budete mít zájem o setkani, kontaktujte nás prosím na info@tmaleci.cz.:)
PS. prodáváme i maringotky, nejen na Bytí ve tmě, kdyby ji chtěl někdo domů na Bytí ve tmě či meditace.:)
Na viděnou
Zdenka a Míra
20220827_175626

Planeta Země

Od začátku, jak temní přes své poskoky a lokaje, začali s Covidem, jsme lidem říkali ( psal jsem o tom, že vir byl vyroben v západní laboratoři. Ne, nebyla to čínská ani ruská, ani indická laboratoř . ).  Lékaři, vědci, odborníci, co o tom mluvili, varovali před očkováním, byli dehonestování, umlčování. A stále jsou. Nikdo se jim doteď neomluvil. Spousta lidí má po očkování zdravotní problémy a teprve je obrovské množství naočkovaných začne mít. Grafen ve vakcíně má svou inteligenci, je to látka na bázi umělé inteligence. K růstu potřebuje wifi. Silněji v těle reaguje na 5G, na 6G síti bude ještě silnější. Naočkovaní budou ještě více odpojení, agresivní, zlí. Neplodní, nemocní. Většina lidí si nedokáže představit, co to bude s jejich tělem, psychikou dělat. Ale zbytečné strašit, protože strach nepřináší nic dobrého.
Každý je jinak odolný, má jinou imunitu, genetiku, karmu. Každý má ten „práh, kdy se to zlomí“ jinde. Někdo měl štěstí a dostal slabší šarži vakcíny. Kdo si nepřipouští problém, a že mu očkování uškodilo, má menší následky.  Protože víra a důvěra jsou mocné medicíny. Spousta západních lékařů má pacienty, kterým se zhoršilo zdraví po očkování. V rodině máme také naočkovaného, kterému se hned po očkování zhoršilo zdraví natolik, že  je to velmi smutné.
O následcích očkování, se nemluví,  je kolem toho cenzura, totalita i nyní.
Cenzura je i kolem migrace do Evropy z Afriky a Asie. Ta zesiluje a je to přitom jen slabý odvar toho co přijde v řízeném stěhování národů do roku 2030. Nejsou to hezké věci co nás čekají v různých oblastech . Ale co už.:) Vždyť stejně nikdo a nic neexistuje a není kdo by byl Osvícený a žijeme v simulaci.:)
Covid se dá z těla vytáhnout, vyléčit a člověka napojit poměrně dobře. I na dálku.  Deaktivovat očkování zcela nebo na přijatelnou úroveň, je velmi těžké. Osobně znám jediného léčitele co umí vlézt pacientovi do těla, odstranit škody, vysát to, zapojit v těle systémy vakcínou odpojené atd. Dostat se k němu takřka nedá. Nedávno mi z těla vytahoval následky Covidu. Ani jsem nevěděl, že jsem v poslední době Covid, celkově asi po čtvrté, měl.:) Jak beru různé vitamíny, suplementy, neměl jsem žádnou virózu, horečku, rýmu, nic. Ale Covid zůstal v těle a je lepší ho vytáhnout. Se zvrácenými vědci spolupracovali na výrově tohohle svinstva temní šamani v astrálu. Chřipky, nachlazení, virózky, všechno se promíchalo s různými mutacemi Covidu a postupně si tím procházíme a navyšujeme imunitu.
Víra a důvěra v Boha, v sebe, bude důležitá, jestli vytáhnou silnější virus a budou vystrašené lidi tlačit do očkování. Imunitu je třeba navyšovat vitamíny, suplementy. Přírodu, vodu, půdu, vzduch, už jsme si natolik otrávili, že v ovoci, zelenině atd., už dávno není dostatek živin. Méně moudří lidé vám budou tvrdit, že jim stačí, to co do těla dostanou z potravy nebo, že si vše potřebné vyrobí tělo samo. Proto má většina lidí těla nevyživená, vyčerpaná, unavená, vyhořelá a nejedou jim zdaleka na optimální výkon. Prosté duše vám řeknou, že si sami zrušili vakcínu v těle, nebo jim s tím pomohla kartářka Máňa ze Sence.:)
  Takže deaktivovat to, snížit následky, jde. Cestou je za mne léčení u léčitelů napojených na Ježíše Krista a jeho Světlo a na Ježíšovu duchovní linii. Tedy na asi nejvznešenější duchovní rod, linii, který na planetě Zemi byl kdy ve fyzických tělech. Mají své království, svůj duchovní svět Dá se navštívit, když vyletíte z těla nebo přenesete Vědomí. Nakouknout jde i ve vizi, ve Snění.
Velmi pozitivní zprávou je, že riziko zatažení NATO do války na Ukrajině na plno, se výrazně snížilo. Kšeftaři se zbraněmi a fanatici chtějící vytáhnout na Rusko na plno, ještě budou nějaký čas otravovat a spousta lidí zemře za zájmy zbrojařů a psychopatů. Západní svět zavřel kvůli kšeftům oči nad genocidou Arménů. Nehezké je to v Bosně. Chystá se to v Africe a kolem Číny. Holt planeta lásky tady.
Něco hezkého na závěr:
Velmi duchovně vibračně vysoké jsou duchovní světy Zlaté –  světy Inků. Inka Atahualpa, kterého pokořili španělští dobyvatel a popravili, končil jednu etapu v Peru tenkrát. Jeho šamani, čarodějové astrálně cestovali do zlatých světů a v nich i žijí po smrti těla. A nejen oni. Fyzické zlato má silnou vibraci, zkuste někdy popracovat s ryzím zlatem v ruce, na srdci, solaru…A byla a je to mezigalaktická měna.

UFO

Mexická vláda ukázala v kongresu těla dvou mimozemšťanů. Média tomu nevěnovaly větší pozornost. Další odhalení mimozemských civilizací bude následovat v blízké době. Zlatý věk se blíží, ještě však minimálně 100 let bude na této planetě zesilovat temnota. Tak jako vždy těsně před překlopením do epochy Zlatého věku.

  Je hloupé si myslet, že v obrovském Vesmíru, je planeta Země jedinou obydlenou. V Amazonii jsou vesnice, kde vám lidé řeknou, kde a jak často přistávají lodě. Většina jasnovidců a astrálních cestovatelů s mimozemšťany přišla do styku. Na planetě je jich hodně, nejen v jiných dimenzích, v jiných časoprostorových pásmech, ale i v těle viditelných ve 3D. Kdo má srdce a oči otevřené, vidí, že se tu různé mimozemské rasy objevovaly celé ty miliony let, co tahle planeta existuje. Že do Egypta, Indie, Japonska, Amazonie, Mexika atd. přilétli mimozemšťané a ovládly místní primitivní národy. Že máme na planetě pořád spousty databank, portálů, hvězdných bran a stanic vesmírného metra. Jednu bránu mám kousek od domu.:) Ti co ji zavřeli, nechtěli, aby přes ni cestovali nehezké rasy. Za ty tisíce let, co tady je, jí přicestovala spousta bytostí. Lidských i mimozemských.
Že jsou rasy „hodné“, dravčí i nehezké k lidem je také jasné.
Jsou lidé, kteří pátrání po UFO dávají obrovské množství času, který jim pak chybí na duchovní cestu. Tak je fajn, ani v tomhle neuletět. Mimozemšťané byli, jsou a budou, proč tím tedy plýtvat energii a čas, když už tak letí čas zrychleně a potřebujeme dočistit karmu a zvládnou Přechod z těla.
  Těch pár mocenských skupin, rodin, spolků, co tuhle planetu vlastní, dělá dost pro to, aby věda, západní medicína a jimi řízená media, popíraly existenci mimozemšťanů, astrálního cestování atd. Cíleně tohle přes média zesměšňují, blokují. Přitom je v těchto spolcích spousta astrálních cestovatelů, jasnovidců a magicky zdatných jedinců, kteří od dětství prochází výcvikem, zasvěceními, iniciacemi.
Když člověk zří, vidí duchovním zrakem, vidí své minulé životy, bytosti, vyletí z těla a astrálně cestuje atd., tak ví, že většina toho co se v učebnicích píše, ve škole učí a v médiích prezentuje, jsou jen účelové lži a manipulace. Kterými vládnoucí Vidoucí drží plebs ( jak oni říkají běžným lidem, otrokům ) v tom, že nic z tohohle neexistuje. Odpojují lidi očkováním, udělali z většiny závisláky na různých destruktivních látkách. Zajali je do krysího závodu o přežití, obživu, stravu, bydlení. Zotročili lidi natolik, že místo 3h práce denně, tam tráví 8,12, 15 hodin a utrácí to za zbytečnosti. Ničí jejich těla chemií, ozařováním, wifi. Podřadná kvalita stravy navyšuje počet s nadváhou na planetě a těla nevyživuje. Hlavně na zdegenerovaném západě. Vyživovat tělo vitamíny a různými suplementy je tak nutnost. Tělo je to nejcennější co máme, výživa, očisty jsou tak nutné. Donutili většinu lidí sedět u internetu a mobilu v práci i ve „volném čase“ a nechat si vysávat energii ozařováním. Ti méně zotročení aspoň nemají televizi a nesedí u ní. Z toho ozařování a očkování na Covid, výrazně přibylo a přibude nemocných, rakovin, neplodností. Početí přírodní cestou bude v brzké budoucnosti vzácné. Děti se budou rodit uměle, klonovat, vyrábět v umělých dělohách. Tohle vše už mají funkční a vynalezené. Jen se to plebsu dávkuje po kapkách. Sex je prezentován všude, je často brán na výkon. Věrných je si jen zlomek párů.
Dalo by se o tohle všem psát dlouze, ale… Každý z nás má volbu stát se vědomým, napojeným, vidoucím. Zbavit se závislostí a prozřít. A žít bez utlumovacích a nakopávacích látek. Je to jen na nás. A to je super, že máme volbu. Duchovní pokrok vede opačnou stranou než jde „stádo“. V určité fázi Cesty, je k otevření a posunu nutná disciplína, dietní strava, celibát, ústraní, odříkání, samota a další ve Vesmíru miliony let funkční metody.

Osud

Linka osudu, každého z nás, je více méně pevně daná. Myslíme si, že máme svobodnou vůli, že se rozhodujeme sami, že si sami vybíráme z variant budoucnosti, ale…. vesmírná hra je dokonale propracovaná, naplánovaná do nejmenšího detailu. Čím silnější Zřec, který zří o vašem osudu vše… tím méně o tom mluví a je těžké z něj tyhle informace dostat. Proč? Neovlivňuje. Protože všichni jsme jedno, dílek Jednoty. Všichni jsme součást celku a vzájemně se ovlivňujeme. Často je z Vrchu zakázáno sdílet. Lze s do Akáši na svazek/portál pacienta, Hledače, během jeho léčení, ale není třeba a nebo dovoleno sdílet mu informace jeho osoby se týkající. Znát své minulé životy je zábavné, leč zase je to jen další past pro ego a ztráta energie. Stopaři a snivci energií neplýtvají. V Jednotě navíc nic a nikdo není, nic není vydělené, tudíž vše osobní je jen žitá iluze. Vše pulsuje, vzniká i zaniká, smrt je jen brána mezi světy – přechody mezi energetickými poli. Projevené v neprojeveném, kdy neviditelné světy Zřeci vidí, zří, tudíž pro ně jsou reálné, viditelné. Stvořené. Tedy projevené.

Absolutně dokonalým je vesmírný zákon příčin a následků, naše karma, karmické počítadlo. Děláš dobro, vrací se Ti dobro. Děláš nehezké skutky, dostáváš je zpět. Proto buďme neustále bdělí, a vědomí si našich skutků. Vše jde, lze napravit, odčinit, odžít. I kdyby to někomu trvalo dalších 100 vtělení než prozře.

Psala mi před pár dny jedna paní na mejl. Že nemůže najít mé texty tady. Zda jsou umístěny v nějaké členské sekci. Odepsal jsem jí, že texty průběžně mažu. Učím se tím pokoře, nechvástat se. Mnoho práce na tohle téma před Mírou.:) A také: spoustu osobních prožitků není dovoleno sdílet. Některé mám i zakázáno zveřejňovat. Témat na psaní by bylo mnoho. To ano. Ale…
Není lehké odevzdat se Bohu a přijímat co se děje. Jít životem v dietách, bez závislostí, v celibátu, v omezeních a doufat v Boží milost  a trvalý vstup do Jednoty a pak Přejít do Zdroje. Ale celkově je to krásné, super, fantastická Cesta. Je to to JEDINĚ co má smysl. A dokud jsme v lidském těle, tak žít a užívat si život.
O hledače ve tmě se stará hlavně kolegyně Zdenka. Míra už své karmicky odsloužil. Ale za Hledači, jejíž Cesta má Srdce, a myslí to vážně, rád na pokec zajde.:) Česká republika je přesycená centry pobytů ve tmě. A přibývají další a bude se to čistit.:)  Zdenka je skvělý průvodce. Za ten rok a půl co je u nás, podle Zřeců vyrostla duchovně víc, než za 20 let objíždění seminářů, ženských kruhů, hraní si na kněžky atd. Realizovala základní stupínky Osvícení, nastoupila vnitřní Cestu. I Kristovskou Cestu. Vyzkoušela si jak vyléčit rakovinu. Má ve svém portfoliu nějaké velmi pokročilé inkarnace.:) Pokud vydrží pracovat na sobě jako dosud, jak se jednou vrátí na Slovensko, bude jako vidoucí léčitelka a zřec, pomáhat lidem. Silných léčitelů, léčitelek je u nás i na Slovensku velmi málo. A jasnozřivých Zřeců, co fakt o lidech ví skoro všechno, jen desítky. Kolem Zdenky se čistí kamarádky, přátelé, kterým její zesilující Světlo vadí a její vibrace jsou na ně silné, tudíž jim nekomfortní. Hodně lidí žije v iluzi, jak že jsou duchovně pokročilí, zatímco se plácají na místě, nechtějí udělat potřebné změny a navzájem se plácají jací jsou duchovní super- kabrňáci a objíždí semináře a kartářky, které jim foukají ego za bankovky. :) Ve stavu zření a žití Jednoty, samozřejmě není kdo by byl duchovně pokročilý, protože nikdo není vydělený z Jednoty, jednoho nerozdělitelného celku. Stačí se probudit a vidíte, že dualita, dvojnost nikdy neexistovala. Že jen sníte oddělenost a nikdy jste se přitom z Jednoty nevydělili.  Lidé nevěří v Boha, ač jím sami jsou. Není nikoho, kdo by byl tedy pokročilý. Kdo si o sobě myslí, že pokročilý je, je stále ještě uvězněn v iluzi a klamu. Jak kdo aktuálně svítí je věc druhá. Teď svítí, zakopne, udělá chybu a časem už tolik nesvítí.:) A současně není kdo byl svítil, protože kdo tvrdí, že JE, je tělo, mysl, vědomí a individuální já, ten se ještě neprobudil.
  99% lidí nevidí srdcem, jak a kdo svítí = čím víc svítí, tím blíž je Osvícení nebo už je  Osvícený. A na určitém stupni. Plácají a vychvalují pozéry a dravce, kteří točí videa, předvádí se, prodávají se a tvoří sekty a stáda oveček, které škubou o peníze, energii, zdraví, zatímco staré duše, jdoucí poslední inkarnaci ( které jim přenosem Vědomí a Božím Světlem mohou dát nejvíce milosti a rad ) se schovávají v ústraní a netouží po obdivu a pozornosti. Kdo by také po obdivu toužil, když tady nikdo není. A ani žádná Zdenka ani Míra neexistují.:) Běžte za ten text, naciťte tu energii, Vědomí, vibrace. Je to zkratka k uvědomění.
Nebeské zákony jsou dané a docela přísné.:) Jít skutečně ve Světle, je velmi náročné. A protože většina Ezoteriků v ČR a na Slovensku ve Světle nejde ( ač o sobě každý druhý píše, že je napojený, vědomý, vidící, světelný bojovník, má poslední inkarnaci, na tuhle planetu už se nevrátí atd..:)), děje se, co se děje, temnota na planetě je teď silná, a ke Zlatému Věku máme pořád daleko. Nikdo z nás, ani děti dnes narozené, ho nezažije. Stihnou to až další na tuhle planetu inkarnovaní. A i to je v pořádku. 6 900 000 Čechů kvůli vakcíně v těle je více či méně odpojených od Boha i své duše, nesvítících, vyhaslých. Smutné. Důležité bude odolat vakcinaci a strachům o tělo, pokud vytáhnou z jedné ze svých mnoha laboratoří  silnější vir a totalita na lidi ještě více přitlačí. Víra a důvěra v sebe a v Boha, pak ukáže, kdo skutečně věří a nepochybuje.  Totalita, cenzura narůstá a ještě poroste.  takhle mi si tady žijeme, zatímco někteří ezoterici mluví o Praze jako o duchovním centrum planety, Vesmíru, Galaxie.:).:) Jsem zvědavý, co budou o Praze říkat za pár let, kdy polovina tam žijících budou cizinci, hlavně Ukrajinci, příští roky přibydou muslimové a kriminalita bude v Praze obrovská. Do toho ten chemický hnus co teče z kohoutku a nedá se pít už roky, 6G sítě už jsou nachystané, grilování, astrál plný potvor. Ráj to napohled. V menším je to ve všech městech. Jen teda, ti nejvíc ambiciózní, všehoschopní materialisté i ezoguru, jsou v Praze.
Množství vyčerpaných, zoufalých, vyhořelých lidí roste a poroste.  Západní medicína psychicky nemocným a  vyhořelým nabízí většinou jen antidepresiva a ty nejsou řešením příčiny, jen utlumí. Počet lidí hledajících záchranu v ezo rybníce tak poroste.
Těžko se žije Probuzeným v tomto nemocném světě. I celý tento text je jen takové hraní, plácání. Řešení něčeho, co řešit netřeba. Protože VŠE ve Vesmíru je dokonalé Boží dílo.
50862995_504343430088861_53231236256104448_n

Přechod – odchod z těla II.

Ještě něco k tomu Přechodu – odchodu z těla fyzického.:) Osvícení = Probuzení, v plném dosažení tohohle stavu, probuzení, v jeho plné plnosti, není nutné pro uskutečnění Přechodu po smrti těla. Bez Přechodu však nejde dohrát vesmírnou hru do konce.

Přechod je dovedností, vyučovanou v různých liniích, naukách pro adepty připravené. Kdy i člověk plně „Osvícený“, nemusí Přechod zvládnout. Ale… po tolika inkarnacích, kde duchovně řádně popracoval, je vysoce pravděpodobné, že si Přechod v některých vtěleních natrénoval ( zvládl ho a vrátil se žít další vtělení dobrovolně ) a pak už je to o rychlejším rozpomenutí se a o pomoci jeho duchovní linie, učitele. Jakmile opustí fyzické tělo a je naváděn kudy, jak, kdy projít labyrintem a co přesně udělat, aby vyklouzl z vězení reverzního astrálu kolem planety Země. Který vlastně z nadhledu dimenzionální hustoty a celistvosti také neexistuje. Protože, kde nic není, je vše „vymyšleno“.

Celkově, mluvit o Osvícení je úsměvné.:) Protože pokud je někdo opravdu Osvícený, tak nejde vydělit individualitu z Jednoty. A z pozice ne-ukotvení duality nejde plně prožívat stav neoddělené Jednoty.  Takže, když vám Pepa říká, že je Osvícený, a chce, aby jste ho uctívali, plácali…:) Tak, není žádný Pepa, který by byl Osvícený. Protože neexistuje Pepa, ani oddělenost z Jednoty, Tak není, kdo by Osvícení zažil, žil ani o tom mluvil ( protože kdo o tom mluví, je zase jen v dualitě a vyděluje osobní malé já z Jednoty, aby si hrál na gurua a ovládal  někdy zatím neprobuzené ) ve světě rozdělení na dvojné duality. Neexistuje nic odděleného a vyděleného, z toho co je jednotné, celé, komplexní a nevydělené. Kdy oddělení z celku Jednoty, je jen iluzí. Iluzí a přeludem je i stav duality. Po Probuzení zjistíme, že jsme nikdy z Jednoty vydělení nebyli. Že jsme celou dobu v Jednotě žili a tím pádem hledali něco, co jsme nikdy neztratili a co jsme vždy měli. Jako když kůň hledá svůj ocas všude kolem, který na jeho těle vždy byl.:) A ptá se všech kolem, kde najde svůj ocas. a Kde ho najde.  Ani ten kůň není ve skutečnosti koněm, ale božským vědomím, kdy jeho duše je zavřená v mase těla a i ta duše je jen konstruktem dočasně jako by odděleným z Jednoty. Byť ve skutečnosti vyššího stavu Vědomí a poznání, k žádnému oddělení nikdy nedošlo a všechno je iluze. Dočasná, trvalá a ve skutečnosti žádná a neexistující.

A vznikání a zanikání. Celý Vesmír neustále pulzuje a je v pohybu. Imploze vědomí, sem a tam. Zření všeho jako proudy energie tryskající z ničeho a do ničeho. Zření lidí jako světelného vejce, ve kterém jsou vyskládána v ose  jednotlivá těla. Zření toků světla, energetických polí a informačních polí. Po Probuzení a viděním za „zrcadlo“ běžného ukotvení lidské mysli, naprogramované výchovou.

Nechci, aby tohle plácání znělo zbytečně složitě a zamotaně. Cesta k Probuzení je naopak jednoduchá. Odhodí se všechny zažité a léta do naší mysli cpané programy, omezení, učení a adept po odhození všeho co má ( toho mála z nadhledu kosmického vědomí co do něj nacpali učením ) získá všechno = odhození závoje duality a zažití a žití Jednoty.:) Zjistí, že neexistuje žádná jeho minulost, budoucnost. Že Vědomí je neustále v pohybu a jeho osobní příběh a historii skládá jeho malé já z implozí vědomí žitých tady a teď.

V tomto chorém a nemocném světě, naší duchovně zaostalé civilizace, se Probuzeným, vidoucím, vědomým, zřivým atd.  nežije lehce. :) Odpoutat se duchovní silou od bolístek těla a stárnutí, které ve skutečnosti také neexistuje. Leč materiál, ze kterého je dočasný příbytek duše stvořen, stárne a rozpadá se. A je třeba to v něm dožít a odžít. Než bude dovoleno ho opustit. Vše je stejně jen zábavná vesmírná hra.

 

 

Přechod k ukončení kolečka inkarnací

Tohle je Koruna duchovní cesty, vyvrcholení cesty napříč všemi inkarnacemi každé jednotlivé duše. Dočistit karmu ( jinak se stejně dobrovolně vrátíte karmu vyrovnat ), vytáhnout Světlo svého Vědomí až do trvalého Osvícení a Přejít = zvládnout během umírání Přechod. Vědět kudy, jak, kdy a kam přesně jít. Natrénovat to za života natolik, aby během umírání těla fyzického, člověk s úsměvem a absolutním klidem věděl co přesně se bude dít a užil si tuhle oslavu Bytí. Projít si tu cestu v astralnim těle  tolikrát, až to budete mít nacvičeno dostatečně. Pak budete umírat v klidu a s úsměvem v srdci. Na porod i smrt je každý sám za sebe.
Nenapadá mne nic důležitějšího, než ještě za života v těle, natrénovat v astrálu a duchovních světech na Přechod. Platí to stejné jako u Osvícení: kdo už to někdy zvládl, zažil, ten si rychleji rozpomene.  Mnozí Přechod zvládli, ale vrátili se do kolečka inkarnací dobrovolně pomáhat jiným. To už  je však jiný příběh.
Různé duchovní linie k tomu mají své manuály. Tibetská kniha mrtvých ho částečně obsahuje, ale to zásadní pro lámy a jogíny je v dalších naukách a hlavně, předáváno ústně během výcviku v astrálu a duchovních světech – absolvováno mimo tělo fyzické, během života adepta. S žijícími i nevtělenými mistry.
Propracovanou metodiku mají duchovní linie chaptajské, šamanské, jogínské, buddhistické, a jiné.  Od počátku života ve Vesmíru.
Buddha upozorňoval mnichy na důležitost meditace na smrt, obsahující tuhle metodiku. Říkal že, nejdůležitější meditací je meditace na „smrt“. Svou metodiku mají propracovanou staré egyptské rody faraonů, hakimů, kněží, velekněží. A kněžek. Nerozlišuji pohlaví. I když třeba: chaptajové jsou jen muži, některé řády kněžek zase jen ženy. Je to podobně jako v Ježíšově královské duchovní linii.  Ta původní linie je pokrevní, nejčistší. Z ní se rozvětvují linie boční – žáci jeho žáků přijatí do linie atd.
V Egyptě na tohle měli sarkofágy, podzemní chrámy s vodou a krystaly a další berličky k Přechodu. Do těch důležitých svatyní, měli přístup jen faraon a jeho rodina a vysocí kněží. Teď se tam dostanou členové tajných řádů, bratrstev. K tomu co zbylo. Ve světe 3D i ve světech duchovních, astrálních.  Tam se jde přes strážce, pokleknutí a cestou…
„Smrt je jen branou k novému životu. Žijeme dnes, budeme žít znovu. Vrátíme se v mnoha podobách.“ Egyptská modlitba vzkříšení.
Malá smrt = astrálně vycestovat z fyzického těla a zase se do něho vrátit.
Smrt = astrálně vycestovat z fyzického těla po jeho kolapsu, poškození, opotřebení a už se do něho nevrátit.
Má i Tvá duše, každá duše si oblékne spousty těl, na různých planetách a odehraje si mnoho rolí, masek, her. A i tohle divadlo jedno každá duše ukončí, uskuteční Přechod a rozpustí se zpátky do Boha – Zdroje.
  Podstatné je, zda člověk vyčistil karmu a není nucen se ještě inkarnovat. Protože i s kouskem negativní karmy se dobrovolně vrátí ji dočistit, odžít.
Když se karma vyrovnaná, může adept po smrti těla fyzického a pokud zvládne přechod, v duchovním světě pak rozhodnout o ukončení kolečka inkarnací a vrátit se zpět do Boha – Zdroje. Pak už je konec,  úplný konec, Nejste nic, neexistujete, úplný konec vaší individuality. Vrátíte se do neodděleného Jsoucna, které nikdy nebylo z Jednoty vyděleno do Duality. Neprojevené, neviděné v Projeveném, které zřou jen jasnovidní.
Odejít dřív má smysl, jen když je karma zcela vyčištěna.  A adept je absolutně připraven odletět, nechat tady mrtvé tělo, prázdnou schránku a rodinu, blízké, přátele.
Ale.. a další oblíbené ale:) dokážete si představit, že ta zábavná jízda napříč inkarnacemi teď hned končí? Že už nebudete ani v těle světelném, ani žít v úžasných světech duchovních? V duchovních městech, dimenzích se svou rodinou spřízněných duší. Že už se nikdy nevtělíte? Dokud má člověk jen zrnko připoutanosti k blízkým, k tělu, k zábavě, vzrušení..tak je chycen a vrátí se zase do vtělování.
Ideálně dotrénovat Přechod a pak dožít v lidském těle s nadhledem. Fráňa Drtikol říkal, že v tom panáku dožije, dokud bude v lidském těle muset být. Fráňa se nakonec ještě vracel, inkarnoval do jiného těla.
Je toho spousta  o čem by se dalo psát, mluvit.
Je na každém z nás, jestli bude praktikovat a skutečně půjde duchovní cestou, nebo si bude jen plácat ego a lhát do kapsy jaký je mistr a objíždět různé semináře erotických masáží a rádoby posvátné sexuality, kvantování světských věcí, reikování, barsování, regresování, hraní na kněžky a šamanky a spoustu dalších ezo ptákovin a živení různých darmošlapů, kasírek, a sexuálních predátorů, kteří zjistili, jak je snadné škubat prosté duše „duc hovnem“.:) Při pobytech ve tmě hodně lidí vidí, jak na tom skutečně duchovně jsou.  Když se dostanou pod tlak, otevře se jim vidění, srdce, soucit. Strávit ve tmě třeba 14 dní sám za sebe. Vejít co nejhlouběji do svého duchovního srdce a léčit ho. A napravovat a opravovat a koukat a sebe z nadhledu a spoustu dalšího.
Dokud nezvládneme „Přechod“, umíme prd. Míra má za sebou životy, kdy oživoval mrtvé, ovládal světy andělů i démonů, materializoval. Radil vládcům i vládcem byl. No a? Teď umí prd a ani na Přechod z těla zatím nedotrénoval. Tohle je cíl Cesty.
Je obrovský dar, natrénovat si během života Přechod tolikrát, že opustíte v okamžiku smrti fyzického těla, schránku co vás celý lidský život „věznila“ a letíte v astrálu tam a tam, tudy a tudy, přesně víte kudy a kam a kdy…. Víte co přesně je tam a tam a co přijde, co se bude dít, protože za života jste si tuhle cestu „Bardem“ proletěli mimo tělo x krát a  to vám dává klid duše. Pak máte možnost rozloučit se se svými blízkými a říct jim třeba: že za hodinu odejdete…zastavíte fyzické srdce v těle a letíte, s tím, že už se nevrátíte. Tak jako to udělalo v celém Vesmíru, na různých planetách,  mnoho mistrů, chaptajů, lámů, šamanů, jogínů, lámů., kněží, kněžek. Když přišel jejich čas, měli splněno, doslouženo a mohli odejít do Světla. Žít co nejčistěji v  tomto nemocném světě, kde narůstá totalita, zbabělost, temnota, různé  úchylky. A v tomhle všem žít co nejčistěji a  vyrovnat karmu.

Jeeva Samadhi

Můžete zažít úžasné stavy Vědomí, mysli, když si poprosíte o požehnání, léčeni, o pomoc velké mistry. Ty světelné, i ty v tělech lidských. Když se nacítíte, napojíte na fotky a videa těl Svatých, kteří vstoupili třeba do stavu Jeeva Samadhi. Do stavu mezi životem a smrtí těla, kdy se stanou planoucím světlem pro okolí. A svým světlem neutralizují temnotu kolem sebe.

Na videu je zachycen vstup mudrce do Jeeva Samadhi. Je tam zhmotněné Posvátno a spousta Světla kolem něho a z něho.  Přítomné Božské bytosti v prostoru mimo čas. Mudrc zastavil dech, srdce, plynutí krve v těle a další funkce schránky duše a za pár minut ho „mrtvého“ zavřeli do rakve.   A stal se pochodní Světla.  Během pár minutového videa, můžete procítil vyvrcholení jeho celoživotní meditační praxe. Bez mrknutí tam zalehl a „zemřel“ pokročilou praktikou jako by to byl výlez s ezoteriky na Vyšehrad.:)

K tomu je třeba obrovská odvaha, vytrvalost, odevzdání se, pokora.  Mnoho toho odpracoval duchovně ve spoustě inkarnací. Je motivací pro spoustu hledačů. Sednout si nebo lehnout a během pár minut ukončit pouť na tomto světě.  Být v noha světech jiných a zároveň pořád v těle lidském a to prozařovat. Tělo je pořád vyživováno pránou a nerozkládá se… Je úžasné moci sledovat tak pokročilého mistra. Díky za tohle video.

V posvátném Vytržení, dochází k zastavení funkcí těla. Ti, kteří se dostali tak daleko, že Vytržení uskutečnili, zažívají stavy velké blaženosti, euforie. Jsou uvnitř svého těla a vidí v sobě celý Vesmír. Světy, bytosti…Boha. Říká se, že v nedostupných horách, daleko od lidí, sedí ve stavech Vytržení mudrcové i stovky a tisíce  let.  Hlídáni strážci, chráněni ochranami… Zastavili dech, srdce, proudění krve a mohou tělo zase oživit. Je toho mnoho úžasného ve Vesmíru, o čem by se dalo dlouze mluvit.  Všechno podstatné je třeba objevit uvnitř svého těla.  Vědomě, svým vědomím, svůj vnitřní aparát zvědomit.

Jeeva Samadhi – YouTube

Fotek a videí takových Svatých se dá vygooglit poměrně hodně. Ale na živo posedět v té záři Osvícených  je vždy silnější. Někteří jogíni sedí u těchto mistrů, komunikují s nimi telepaticky nebo v jejich světelném těle a nabíjejí se na započetí své praxe.
Jeeva samádhi (xs4all.nl)

O Osvícení:)

O Osvícení, koruně duchovní cesty, je toho napsáno mnoho a tolik.:) Také k tomu amatérsky, jako začátečník na duchovní cestě, něco málo napíšu.:)

Když se člověk probudí, prozře a zře… zažije, že neexistuje žádné jeho individuální, že není Jan Zlatý, jak ho nazývají a pojmenovali po narození v dualitě. Že žádný Honza Zlatý neexistuje a kosmické, neosobní Vědomí nejde ukotvit do individuálního oddělení. Že ani Honza nemá minulost a nebude mít ani budoucnost. Že všechny ty neustále pulsující výtrysky prožitků co zažívá, jsou mnohostranně v pohybu a oddělené jeden od druhého. Mají začátek a konec. A tryskají znovu a znovu, neustále nové a další výtrysky stavů. Osobní příběh ( ukotvení, že tohle se děje Honzovi ) do toho vnáší jeho ulpívání na prožívání a jeho mysl z těch fragmentů skládá jeho životní příběh, historii, a tvoří z toho jeho „osud“. Vědomí není jeho, naše osobní, ale univerzální, živé, neustále v pohybu. V Prázdnotě není nic, co by bylo a co by se dalo nějak uchopovat a prožívat.:) A jak prožívat něco co není. Lepší jen Být a plynout v Proudu.
  Pro plně Probuzené, v trvalém Osvícení, je pak ztotožňování s tělem náročné.:) Ví, jak dlouho musí být ještě v tom konkrétním lidském těle a hru dohrát: Že to jejich vozítko – tělo potřebuje jíst, pít, spát, udržovat ho. Aby nebylo nemocné a fungovalo co nejlépe. A vydělávat na to jídlo a bydlení. Z nadhledu božského Vědomí, ve kterém se už Probuzený nachází, jsou tyhle pro fungování těla nezbytné malichernosti ( když tělo ani vy vlastně neexistujete ) náročné plnit.:) Stejně tak kooperovat s lidmi, kteří se honí slepě za mrkví na provázku a jsou v zajetí dualit, pudů, chtíčů, hrabání majetku, prožitků, honbou za osobní důležitostí, slávou, mocí, kariérou. Nebo hrát falešné hry o něčem co víte, že není a neexistuje a je jen kolektivní hypnózou neprobuzených duší.
  Proč přesouvat své hmotné tělo na všelijaká hezká místa po světě, když všechno máte uvnitř sebe? A nikdy jste ze sebe nic neztratili. Vždy to tam bylo, je a bude. Hlavně se z ničeho nepo….:)

Pobyty ve tmě

Říkám lidem při pobytu ve tmě: zážitky ve tmě jsou super, ale důležité je, jaké změny k lepšímu uděláte až odsud odjedete a vrátíte se do „života“. K čemu jsou zážitky, když nezměníte co vás ubíjí, brzdí, nebaví a vysiluje… Změny jsou o energii. Ve tmě můžete vyčerpané tělo nabít a najít sílu ty změny konat.  Tak jako spousta lidí začala dělat změny po šamanských rituálech s Rostlinami Síly.  Našli v sobě sílu a odvahu. Ve tmě jdete čistou cestou, bez psychedelik. O to je to čirejší uvědomění.

Je důležité nacítit kam do tmy jedete: co umí průvodci, jaká je jejich duchovní vyspělost a stav vědomí, Světla v nich. Jaké je místo a bytosti co během pobytu působí. Tým bytostí u nás umí vyprosit velké věci pro připravené. Pobyt ve tmě je silná vnitřní práce, pokud jste se nepřijeli jen válet, spát a flákat.:) Kdo přijede připraven a se silnými záměry, může vyhrát bank.
Ve tmě máte možnost sestoupit po patrech do svého nitra, do svého duchovního srdce a tam objevovat kým jste.  Stahovat světlo do sebe přes Korunu do srdce a tím rozzářit celou svou bytost. Postupně změnit tmu ve tmě, na vidění infračervené, obrysové, pološero až do stavu, kdy vše kolem vás září a vy jste ve Světle a rozjíždí se uvnitř vás vaše obrazovky. A nebo před vámi.:)
A ti, co v místnosti jsou pro vás: průvodci, ochránci, předci, učitelé, místní bytosti a pomocníci atd….jsou najednou vámi viděni.
Rozsvítit světlo v sušumně, páteřním středovém kanálu. Tibeťané mu říkají mateřský. A přesunem svého vědomí a hadí silou osvítit svůj bio-robotický tělesný stroj. Ty obrazovky, ovladače těla… A mrknout se svým vědomím na svou duši…usídlenou v komůrce v těle a přesunout se s ní kamkoliv.
Chaptajové jdou přes Pra-řeku, tělem hada. Had = nekonečno ve vesmírném světě. Nekonečnem do Absolutna bez hranic. Ke stromu Světa, stromu Duší.
Jogíni, chaptajové, lámové ( lépe mi zní lámové, než lamové.:)) během pobytu ve tmě snadněji vstupují do Barda. A převibrovávají k Bohu = stav vědomí, frekvence Nejvyššího. Procítít ten stav – napojení a žít to co nejčastěji a tréninkem TO žít trvale.
S Bohem – Stvořitelem jsme všichni propojeni. Je v nás, ve všem, všude kolem. Jen ho nacítit, jen tu frekvenci v sobě ukotvit a otevřít své přijímače a vysílače naplno.  Mnoho zápaďanů Boha nevnímá, ale lze to změnit kdykoliv prožitkem. Vakcína na Covid  zavírá horní čtyři čakry a od Boha a duše odpojuje. Proto to temní šamani společně s vědci udělali. Pak napojit se je těžší, ale Bůh nás nikdy neopustí.
23755310_268497457006794_3002950130294950936_n

Na cestě

Čím dále pronikám do různých duchovních světů, úrovní, poznání, tím více tam není dovoleno zasahovat do osudu kohokoliv, ať se mu a kolem něj děje cokoliv. Protože kdo jsme my, proti dokonalým božským zákonům…

Božská prozřetelnost řídí celou tuhle pokročilou „hru“ absolutně dokonale a jakýkoliv zásah do něčí linky osudu, hluboce pozmění časovou osu „růstu“ duše. Můžete to pozorovat, můžete soucítit, poslat světlo a modlitbu. Ale pokud není z Vrchu dovoleno, nemůžete konat ani v jednom ze světů. Linky osudů vesmírné videohry, jsou naplánovány absolutně dokonale a všechna naše vtělení, jsou dokonale propojena do nejmenšího detailu Bytí.

Příkladem může být třeba mladá žena, se dvěma malými dětmi. Víte, že za měsíc zemře na rakovinu ( a už není mezi námi v těle lidském a je jí už mnohem líp  nyní, je ve Světle odvedená ). Vy nemáte z Vrchu dovoleno ji na rakovinu varovat, rakovinu z ní vysát, pomoci jí. Protože by jste ji připravili o poznání a výrazný karmický posun ke Světlu, který zažije během utrpení, umírání a následném odevzdání se Bohu. Zní to krutě, ale ve světech a úrovních vyšších, kde je žito poznání iluzornosti světů nižších, je to vše „dole“ projektované ve „hmotě“, stejně absolutně iluzorní žitá iluze všeho. Kdyby jste té ženě, změnili linku osudu, pozměnilo by se jí vaším zásahem mnoho v jejím aktuálním vtělení, ale tlak její zatížené karmy by konal stejně. V přechozí inkarnaci jako vědma ubližovala za úplatu lidem ve velkém. A i když v tomto vtělení žije relativně čistě ( tedy vědomě lidem neškodí ), následky svých činů sklízí a sklízet bude dál. Zasáhli by jste, pomohli jí, porušili zákaz z Vrchu a přes prsty by jste dostali i vy.
Každý z nás, na planetě Zemi aktuálně vtělený, konal v mnoha inkarnacích zlo a šel proti Světlu. Proto sklízíme, co jsme zaseli. Proto jsme pořád v těle lidském a žijeme v této zaostalé civilizaci.
 A proto je nutná pokora, morálka, pomoc druhým, slabším a krůček po krůčku, očišťovat svou karmickou zátěž. Zvesela, s lehkostí, čistě a na přímo. To je jediná cesta k postupu do Vyšších světů už v inkarnaci této a do lepších podmínek v životech dalších. Za každou cenu, vydržet jít ve Světle. Ať temnota kolem sílí sebevíc. Čekají nás náročné desítky let. Temnota zesiluje a Zlatý věk, nikdo kdo bude číst tento text příštích 10 let, za života svého nezažije. No a? Každý má přece možnost uvnitř svého těla nalézt takovou blaženost, euforii a štěstí ze spojení s Bohem, že nic z toho hmotně-iluzorního ho na kolena nesrazí. Ani bída, chudoba, nemoc. Každý na sobě může duchovně pracovat natolik, že tahle inkarnace, bude jeho poslední na této „trestanecké“ planetě.  A nebo poslední celkově a ukončí kolečko inkarnací a vrátí se zpět do Zdroje.
Žijeme sice v dualitě, dvojnosti, ale temnotě se nikdy nepodrobíme. Na světe lidském, ve světech astrálních, nebeských i Božských. Nikdy.
Až odhodíte všechny chtíče a ovládnete své půdy. Až potlačíte svou osobní důležitost do bahna a prachu. Až vymizí  všechna vaše přání  a sny něco vlastnit a dokázat… a nebude nic po čem  toužíte…. pak odevzdáte Bohu vše, i sebe a přijde trvale Osvícení. Pak po ničem netoužíte a nic už nehledáte, protože vše už máte, nic vám nechybí a není nikdo Komu by něco chybělo,,, po vstupu do proudu Nirvany. Světlo nejde vlastnit, může jen Být. Jen JE.

Něco k pobytům ve tmě

Ideální příprava na pobyt ve tmě… je žádná.:) Je fajn mít záměr. Pro co si jdete, co chcete posunout, odstranit ze svého života, vyléčit. Ve tmě se i hodně řeší, léčí vztahy, odpouští se. Člověk na to má klid, čas, soukromí…spoustu času. Má digitální detox. Detox od rodiny, lidí, kolegů, partnerů. Od svých zvířecích miláčků. O od tyranů co zrovna nemusí. Někteří zažijí „čas“ jen pro sebe po dlouhé době, jiní poprvé. Jak jsou izolování od toho krysího závodu co žijí a nemusí těch pár dní nikam spěchat.
Je zbytečné nakoukávat na internetu videa o pobytech ve tmě. Každý to má jiné. Každý je jinak daleko duchovně, řeší jinou karmickou zátěž, má jiné životní, existenční podmínky, jinou komfortní zónu. Videa nejčastěji točí ti, co byli ve tmě jednou, 2x. Tak jako ve všem, i tady platí: nejvíc o tom píší, mluví ti, co zatím jen ochutnali.:)
Mám za sebou asi 14 pobytů ve tmě. Číslo není důležité. Provedl jsem tmou mnoho lidí, i když se posední dobou stahuji kvůli duchovní cestě víc do ústraní a lidi ve tmě provází kolegyně. Některé účastníky jsem provedl 3x, 4x i pětkrát. A vím, že nic nevím a každý to má ve tmě jinak. Většina lidí k nám do tmy přijede vyčerpaná a nabrat energii, sílu. Někdo řeší vztahy, jiný zdraví, závislosti, nemoc, finance, bydlení, práci. Dost lidí nějak řeší duchovní cestu. Kdo si požádá: průvodce, místní bytosti, energie, své duchovní ochránce, průvodce, může zažít ledacos. I zázraky. Protože i zázraky jsou jen o ovládnutí přírodních sil člověkem. A to co někomu připadá zázračné, je vidoucím běžná realita. Čím větší pokora, tím více se toho může podařit. Poctivost, pokora, respekt a úcta. Chuť na sobě pracovat, vystoupit ze své komfortní zóny a být přístupní změnám. Obzvlášť teď, kdy příští roky budou extrémně náročné pro většinu lidí. Kdy vysoká inflace, kriminalita, chudoba třetiny národa, další kolo Covid totality atd. výrazně navýší počet psychicky nemocných a závislých lidí na všem možném. Šanci tohle ustát mají hlavně ti co praktikují meditace, modlitby a jinak na sobě duchovně pracují. A také, čekají to nejlepší, ale jsou připraveni i na to nejhorší.:) Časem bude spousta lidí řešit jak ufinancovat své základní životní potřeby a na pobyt ve tmě jich tolik nepřijede, ale na to jsme se připravovali. Meditace, modlitby, různá dechová a jiná cvičení jsou zdarma, pobyty v přírodě také. Takže kdo chce, vždy si cestu k Bohu najde. I k sobě a do sebe.:) Čas běží zrychleně, ideální je začít hned teď.

Bůh je všude

Bůh je frekvence, vibrace, stav. Stav Vědomí. Stačí se na něho naladit, v něho naladit. Vysílač i přijímač máme v sobě, my celí jsme TÍM vysílačem a přijímačem zároveň.

Stačí uvnitř sebe zjemnit, převibrovat v sobě a jsme TAM. Oddanost, zbožnost, odevzdávání se Bohu, pročišťuje, cestu v nás uvnitř, k tomuhle stavu Boha v nás.
Modlitba k Bohu má velkou sílu. Zesiluje ji čistota jednání, vroucnost o spojení a prosby o Boží milost. Pak se modlitba mění v modlitbu duchovní, kdy stav je podobný meditaci – zastavení mysli a praktikující zažívá stavy z úrovně nad běžným vědomím, nad ním = Boží milost, blaženost, euforické stavy.  Modlitba už je říkána sama srdcem duchovním, kdy ji říká celé tělo a zároveň žádná slova neexistují a už je to jen frekvence energetických toků v nás a nejen v nás, protože nic odděleného ve skutečnosti neexistuje.
Čím hlouběji a vroucněji se modlící se člověk ve chvíli praktikování odpojí od konzumního světa, aspoň po dobu modlení se ze srdce absolutně a zcela odevzdá Bohu… v tu chvíli vstupuje do modlitby s tím, že teď, v tuhle chvíli, právě teď, je připraven zemřít, opustit tělo a nelpí v tu chvíli na ničem. Na majetku ani na svém těle, na svém Bytí, na svém životě, existenci,,,, Kdy vše co má, vše čím je, sebe i vše kolem, tady a teď, odevzdává Bohu a nic nemá, nic nevlastní, nic neočekává, nikam nesměřuje…prostě jen je. Tady a teď a má čistý „stůl“. Nic není a nikým není, v tu chvíli je absolutně odstřižen od všeho a od všech. Prázdná mysl, čistá hlava. Blaženost. Hezký let….
Modlitba = prosba. Dá se prosit o cokoliv. O zdraví své a blízkých. O vedení, učení, ochranu… o cokoliv skvělého, přínosného, moudrého, světelného.

Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Na 2-? dní. Cena včetně stravy 1 500 Kč na den. Po objednání přes mejl info@tmaleci.cz, vám hned odešleme dárkový poukaz e-mailem a vy si ho vytisknete, vyplníte počet dní a jméno obdarovaného. Platnost poukazu 24 měsíců.

poukaz

Reakce mozku na pobyt ve tmě

Při pobytu ve tmě, začne mozek produkovat různé látky. Hormony epifýzy (nadvěsek mozkový, šišinka 3. oko ) vytváří pocity klidu, pokoje a až blaženosti.
Epifýza je producentem melatoninu. Melatonin působí jako specifický hormon, ale zároveň ovlivňuje a moduluje funkci řady endokrinních žláz. Ovlivňuje rytmickou funkci gonád a hypofýzy (pozitivně ovlivňuje produkci růstového hormonu a růstových faktorů). Sekrece melatoninu kolísá v průběhu 24 hodin, neboť je tlumena světlem. Když však nevystavujete několik dní svůj mozek umělému světlu, wifi záření atd., napumpujete svůj mozek těmito hormony. A začnou se dít věci.:)
Dochází k problikávání světla ve vašem 3. oku nebo k jeho otevření.
Serotonin neboli 5-hydroxytryptamin potlačuje bolest a hlavně ovlivňuje náladu. Cítíte se pokojní a ve svém středu. Deprese jsou spojovány právě s nedostatkem serotoninu. I proto se doporučuje spát v co nejtemnější místnosti. Bez veškeré elektroniky, telefonu a se zataženými roletami.
Vysoká produkce těchto dvou hormonů vám v určité fázi pobytu tak napumpuje mozek, že nebudete moci usnout. Mozek začne vyrábět DMT (dimethyltryptamin), který se nachází i v různých rostlinách Síly, používaných při šamanských rituálech po celém světě, ke spojení s Bohem.
Epifýza sdílí informace s hypofýzou, která je rozvádí do celého těla pomocí ostatních endokrinních žláz. Zvyšuje se úroveň vašeho vědomí a napojení ke Stvořiteli. A to je příjemné a povznášející.:)

mexican-1511144_960_720

© 2023 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑