Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 30)

Znárodňování

Už za měsíc uvidíme, jak velký vliv získá v německých volbách strana Zelených. Očekává se, že výrazný. A pak začnou různé levicové šarády ve smyslu každoroční daně z bytu, domu, pozemků, úspor, z vlastnictví aut atd. Zákaz stavby rodinných domů, všechny chtějí nacpat do činžáků. Zákaz aut na benzín, plyn, naftu. že nemáš na elektro-auto? Tak sdílej s dalšími pěti lidmi. Na řadu přijde znárodňování, vysoké poplatky za vlastnictví všeho, aby toho co nejvíce vlastnil stát. Už tady není otázka jestli to bude,  ale jen KDY to začne.

Výrazně přibude nemajetných, zadlužených, a lidí na všemožných sociálních dávkách. Ti, jakožto většina společnosti budou prosazovat znárodňování a růst daní pro ten zbytek národa: i těch pracovitých, šetřivých, kteří generaci šetřili, aby dětem koupili byt. Po světe už mají různé ty strany zelených, aktivistů, Pirátů, anarchistů, extremistů neziskovek velmi výrazný vliv. A jako ve všem posledních 100 let, v Evropě rozjíždí destrukce Německo. Že byl komunismus špatný? Nedělej si iluze, že kapitalismus a demokracie jsou lepší. Nízko vibrující lidé, nevytvoří ráj na zemi v žádném systému.

Už před rokem jsem psal o tom, že vlastnit byt na pronájem bude prodělečné. Inflace poroste, chudoba také. Je třeba si své úspory a majetek vědomě ochránit.  I před měnovou reformou. Jak si ochránit úspory, majetek, do čeho investovat – o tom jsem poslední roky psal mockrát.

Otázka dne

Udělá naše vláda další kolo uzavírek už v září nebo až po volbách = už za nějakých 45+ dní?

Dokáže Babiš odolat tlakům Německa, EU a těch v pozadí, co loutky, tedy vedení EU řídí a oddálit to na polovinu října?
Jak moc se přitvrdí?
Důvody jsou jasné předem: přivezli to dovolenkáři a zlobivá třetina národa si nechce nechat poškodit tělo očkováním. Od října se začne tlačit po a časem víc tlačit a po zlém. Díky Bohu, že u nás neudělali těch 90 Euro jidáškou odměnu jako na Slovensku, pro ty, co na očkování dovlečou někoho dalšího. Slováci už pochopili, že u nich ty opatření budou tvrdší než v ČR. Mají ty politiky ještě horší než u nás.
Tvořte si svou realitu prosím,  pak je vám krásně i ve vězeni. Protože kdo se odevzdá Bohu a žije ve vice světech najednou, pln štěstí, euforie a blaženosti = protože našel a žije SMYSL života a BYTÍ, ten se nějakým Covid  manévrům usmívá.  Postavil si chrám v srdci a je TAM a s NÍM.

Cesta k Bohu

K Bohu – Otci – Stvořiteli, vede spousta cest. Učení, nauk, linií, sekt i náboženství. Všechny cíle dosahující, však mají společné dvě „podmínky“. Jít přes své srdce a žít co nejčistěji. Tím se čistí karmická zátěž adepta.

Pokora, soucit, milosrdenství., morálka, etika.. postupné čištění svých karmických prohřešků v rovině příčin a ve světě následků ..z příčin pocházejících – ku každé události …… dodržování nebeských zákonů. Tohle vše je daleko důležitější, než nějaké schopnosti, dary ( jasnovidnost, telepatie, teleportace, léčitelství atd. ). Obzvlášť, když velké procento lidí, má tyhle dary od nehezkých bytostí a smlouvy k nim, nejde nezaplatit. Často se platí několik inkarnací. Takže dary nemusí být často výhrou…
Mnohdy je lepší obětovat mamon, zisk, kariéru, moc a slávu, pro vyšší záměr a zřít vše z nadhledu. Protože malá prohra bývá někdy velkou výhrou.
Skvělá je pomoc „spojek“ k Bohu. Od bytostí z Vysokých duchovních světů: Kristus, panenka Marie, Ráma, Krišna a další.
Pomocí prostředníků, lze prosit i přímo Boha – Stvořitele, a tne může adepta pozvednou blíž k sobě, do Světla. A nebo odmítnou a nechat zatím adepta kráčet v temnotě. Protože…žijeme ve dualitě a je třeba mít ve Vesmíru i ty méně světelné až temné. Bez kterých by ti světlí, neměli na sebe tvořen tlak a učitele různých lekcí. Tak zůstává Vesmír v harmonii a skvělým výukovým centrem pro duše. Bůh navíc absolutně nikoho nesoudí  jen vše přetváří, tvoří, nechává běžet.
Poslední roky je duchovno plné honění za penězi, mocí, kvantování všeho možného od majetku po vztahy a kariéru… , odsávání životní síly a energie bezbranným a slepým, sexuálního zneužívání slabých. Magické útoky. Duchovno se stalo duc hovnem a chybí morálka, etika a právě ten soucit. Jen trhat, hrabat, prosadit se, kasírovat. A plná pusa řečí o Novém světě, Zlatém věku, vymazání karmy, přechodu do páté dimenze apod.  Stačí si pustit české ezo weby a kanály, tam toho najdete plné nůše.:)
Čest vyjimkám.
Kdo odhodí to materiální, pomíjivé, iluzorní a ve skutečnosti neexistující ve světě energií, ten žije naplněný život, ve štěstí a blaženosti – popíjejíc moudrost a stavy naplnění – z poháru Věčnosti.

Hry o svobodu duší

V duchovním rybníce ještě pořádně nezačala ta hlavní, očkovací čistka. Těch, co je pro ně duchovní cesta důležitá až prioritní a těch, co mají radši jistoty a materiálno. A hlavně nemít potíže, problémy v práci, doma, se sousedy, kamarády, kolegy. Nepřijít o své koníčky a „jistoty“ a „svobodu“.: Je smutné pozorovat hádky rodičů, kdy jeden chce děti naočkovat a druhý je zásadně proti.

Kohokoliv oddělovat, rozdělovat, poštvat lidi proti sobě ( někoho vyvyšovat nebo ponižovat, není cílem tohohle textu ) – to bylo, je a bude, vždy cílem těch temných vládců. Rozhádaní lidé nevidí za kulisy a řeší to nepodstatné. A za jejich zády, se mění to podstatné.
V ČR bude klíčový říjen – pro další dění. Bude po volbách v Německu, a  budou volby u nás. Jak moc si dovolí vláda utáhnout opatřen před volbami? Počká s nimi až p volbách, kde už budou karty rozdány a budou se dohadovat na koalici? Nebo bude globálně nařízeno udělat uzávěrky volby, ne volby? Jak rychle spustí němečtí zelení levicové peklo? Vypadá to, že velké množství Čechů, bude volit menší zlo ( Babiše ) před Piráty. Obě volby jsou velmi špatné, ale Babiš nespustí každoroční zdanění nemovitostí a majetku, sdílení všemožného, a větší špehování lidí, tak rychle.
Pokud si někdo nedokáže sečíst 1+1 a věří v zázrak toho, že očkování nebude časem povinné ve většině zemí… Naštěstí existují rozumní lékaři a pár let ještě nebudou termokamery měřící tělesnou teplotu a množství vakcíny v těle, na většině míst. Bonzovací drony s temrokamerami, snad také ještě pět let nebudou více rozšířené.
Co se bavím s lidmi, co do těl rentgenově vidí, tak názor na očkování je stejný. Opojí to od duše, od Boha – Zdroje. Zatíží nejen cévní systém. To ve svém těle fakt nechceš ,říká jeden šaman.

Míla a Eduard Tomášovi

Podpořit dokument o Míle a Eduardovi Tomášových, je pro mne morální, etická, duchovní „povinnost“. A vděčnost za to, že tolik lidí přivedli k Bohu  a zaseli do nich duchovní poznání..

Byli to velmi pokročilí duchovní hledači. Pokorní, láskyplní, moudří a milí lidé. Fenomén československého duchovna.
Režisér Viliam Poltikovič, vybrané peníze použije na další skvělé filmy. Tak jak to předvádí už spoustu let.

Plácání:)

Mohu psát o krůčcích na mé cestě k Bohu. Mohu popisovat to dovolené z mých prožitků. Ale většinu lidí nejvíc zajímá budoucnost a co se bude dál dít v dnešní zrychlené době. Nejsou to hezké vyhlídky pro většinu pozemšťanů. Ale Ty i já, my, co prosíme o zesílení spojení s Bohem, bereme cokoliv, co se v tomhle materiálním a konzumním světě děje – s velkým nadhledem.

Spousta lidí má teď těžkou hlavu z toho, jak extrémně zdražuje většina zboží, materiálu, surovin, dopravy atd. S cílem lidi zadlužit, zotročit, zbavit úspor ( polovina Čechů je na tom finančně méně či více nedobře, ale druhá polovina – nahromadila za poslední rok a půl úspory, které je třeba z nich vytahat ), dostat do dluhů co největší většinu. Protože zadlužený člověk = otrok co musí mlčet a splácet. A bojí se o práci, žije ve strachu. Snadněji skloní hlavu i hřbet. Někteří lidé, kteří staví, opravují, kupují své nemovitosti nebo přistavují, si pod tlakem neuvědomují, že každé dluhy budou muset splácet. A je rozdíl postavit dům za 3 miliony nebo za 5. A splácet 20 let o 2 miliony víc…Není lepší vydržet 3 roky, ať ceny začnou padat? A radši zaplatit za tři roky podnájmu 400 000 Kč a ušetřit miliony na aktuálně přemrštěné ceně?
Kdo má nějaké úspory co požírá inflace a raketové zdražování, už by je měl mít roky ochráněné a vložené do komodit, materiálů, surovin, zboží, které porostou s inflací, zdražováním. Držet hotovost a peníze na účtu v dnešní době? Ideálně si nechat jen rezervu na pár měsíců. S tím, že kdykoliv jde prodat něco z rezerv, kdyby se přítok peněz zastavil.
Kupovat dnes nemovitost k bydlení a pronájmu? Vyplatí se teď nemovitost prodat za maximum těm netrpělivým, vydržet nějaký čas v pronájmu a tím výrazně ušetřit na ceně nové, kterou koupí jakmile za pár let tahle hra skončí a nemovitosti spadnou výrazně dolů. Kupovat nemovitost na pronájem, když se blíží doba, kdy z ní každoročně odvedou vysokou daň? To by končilo prodělkem. Uvidíme co za zvrácenosti začnou předvádět za dva měsíce němečtí Zelení – až uspějí ve volbách…. A co odstartují v EU za krasojízdu extremních levičáků, znárodňovačů a bičů na ty pracovité, majetné, kteří třeba jen dokázali našetřit na dům, chatu a auto. Ideální novo-Evropan je pro stranu německých Zelených: zadlužený, nezaměstnaný, syn otce z Kamerunu a matky z Bavorska. Na dávkách nebo nepodmíněném příjmu, absolvent šesti tříd základní školy.  Genderově vyrovnaný, ideálně homosexuál, navštěvující svého terapeuta, na antidepresivech tlumících sklony k násilí. A jaká jízda, začne po volbách u nás… Jak se blíží volby…uzávěrky se tlumí…
Jít do podnikatelských rizik, když nás příští roky čekají různé uzavírky ekonomiky, obstrukce, hry s mutacemi? Kdo ještě neprozřel, tak budíček. Už žijeme v jiné době – ve které jistoty neexistují. Kdyby vám někdo řekl, že se budete muset naočkovat vylepšenou vakcínou příští roky? Když v této komedii vytvořené na zbavení lidí svobod, je i naočkovaný člověk přenašečem viru a může mít těžký průběh nemoci?  že podle nejnovějších výzkumů z OH a USA je jediný neinfekční člověk, jen ten aktuálně otestovaný. Který se však může nakazit minutu po testování, když na něj prskne kolemjdoucí.:) Ale v této hře: 1) v laboratoři vytvořený vir 2) nachystané vakcíny a geniálně propracovaný globální plán na utlumení ekonomik a zotročení lidí 3) převzetí svobod lidí. Odpojení vakcínou od Boha – sebe. Kdy seberete lidem 90% svobod a vrátíte jim 30%…pak jim seberete zbylých 40% a vrátíte 20% a oni jsou šťastní za 20% – z původních 100. Je to jako když otročíte orla… Ustřihnete mu křídla, zavřete ho do voliéry…bude pak šťastný ve volné přírodě bez křídel? On, mocný tvor, napojený na sebe i Boha – Zdroj. U lidí je to jinak, většina není ve spojení se svou duší, natož s Bohem. Proto jsou schopni kvůli tombole a cestě k moři obětovat to nejcennější co mohou v každé inkarnaci mít: právě to spojení se svou duší a s Bohem. Kdy každý k tomu může prací na sobě dospět.
V téhle hře s očkováním už vůbec nejde o to materiální ale o to věčné – Božské- v každém z nás. Kdy nevědomost vesmírných zákonů – neomlouvá. Uvádí to a pravou míru to ezo klišé posledních let: že se probouzí čím dál více lidí… Za pár měsíců, bude převaha naočkovaných tak velká, že jakékoliv demonstrace proti utažení svobod, budou rozdrceny.
Nejsem už 13 měsíců na Facebooku, ale energie co z něj jdou jsou čím dál temnější. Tohle virtuální bojiště bude vždy lidi rozdělovat a štvát proti sobě. A v součtů plusů a mínusů, bude vždy výrazně mínusové.
Bože, to byly krásné časy, když jsem vyrůstal bez mobilu a internetu. Scházeli jsme se, nebyli jsme zotročení online světem. Spousta času na připojení nám nevysávala energii jako dnešní populaci. K internetu jsem se dostal až ve 23 letech, k mobilu o tři roky dřív. Nezažil jsem v dětství ezo matku, která by mi vrazila tablet do ruky – ať hraju hry a může plkat s kamarádkou. Nebyl jsem nucen nosit mobil v kapse, kdyby se mi jako něco stalo a nemohl bych volat o pomoc.:) I v době bez mobilů se dělo stejně nehod jako dnes. Revoluce mne zastihla ve 13 letech. Před ní a i pár let po ní bylo jídlo bez ozařování, chemie. Elektrosmog byl slabý, wifi, mobily, internet a spousta dalších vysavačů energie neexistovaly. Lidé trávili víc času spolu a v přírodě. Ano, byl tady komunismus a zotročený systém, ale teď je totalita ještě horší než předtím. A i údajná demokracie je stejně zvrácený systém jako komunismus. Jen to lidé, jak jsou odpojení nevidí. A e to i tím, že jim nedochází, co tady vše bude za zvrácenosti příští roky, desítky let. Pamatuji si slova Eduarda Tomáše, kde o kapitalismu, mluvil o větším hamounění a mamonění, než bylo za komunistů. „pořád jde o tne majetek, chramulit, honem, honem, já abych měl a ten druhej ať nemá třeba nic… a to si musíme uvědomit. Že budeme mít takový prostředí, jaký budeme my sami…“
Přesto vše, může každý žít v absolutně skvělé bublině a tvořit se ideální realitu pro své žití a Bytí.:) Žijeme v parádní, transformační době.

Virtuální past

Budu se maximálně vyhýbat virtuální realitě. Na tomhle vznikne obrovský byznys příští roky. Psal jsem na tohle téma pár textů, dají se dohledat tady na webu. Většina lidí už je odpojených, vakcinace je odpojí ještě víc a ve virtuální realitě pak budou doslova jako potrava- energetické baterie – pro entity a bytosti umělé inteligence.

Boží milost

Je pro mne velkou Boží milostí, mít tak duchovně pokročilé, jasnovidné kamarády – chaptaje, se kterými občas duchovně podpůrně zapracujeme a pomáhají mi zesilovat spojení s Bohem, panenkou Marií, Ježíšem Kristem, s mou duší, s mým Vyšším Já, s mou duchovní linií a vstupovat do různých světů. To je blaženost, euforie, naplněnost smyslu života a Bytí.  Je to wauuu.

Jsou to léčitelé, kteří už si nemusí na nic hrát. Protože, kde to JE, tam už není třeba nikomu nic dokazovat. Ani ukazovat.:) A jak jdou v této dualitě ve Světle, je radost pozorovat jak rostou a zesilují spojení s Bohem – Otcem – Stvořitelem.
Cesta ke vstupům do různých světů, je o výcviku, spoustě energie, disciplíně, o různých dietách, celibátech. Protože udržet se vědomě ve více realitách světech, stojí hodně energie.  A tu je třeba získat právě těmi dietami, cvičením, podporou linie, předků.
Tahle cesta je o zesilování soucitu, pokory, milosrdenství, lásky ve všem. O navyšování vibrací těla natolik, že je pak dovolen a hlavně umožněn, vstup do vysoce vibračních světů a přes různé strážce.
Čekají nás náročné roky. Uzavírky, otevření, další totalita a pořád dokola. O následcích očkování už jsem pár textů napsal – časem je vymažu. Pokud si nechcete zavřít cestu ke své duši, k Bohu, napojení na ně a nezhoršit své zdraví, vyhněte se prosím očkování. I kdyby jste doslova skončili na vodě a chlebu a bez práce a peněz. Protože odstřihnout se od své duše, Boha a od toho věčného, co přesahuje inkarnace, výměnou za vstup do restaurace a za hranice… Pokud zavedou očkování povinně, podvádět ve válečném stavu není karmickým zločinem.
 Očkování postupuje velmi rychlým tempem. K dnešku je už naočkováno min. jednou dávkou ( ta stačí k odpojení člověka ) 63% lidí starších 16 let a 5% dalších má rezervovaný termín. Celkově bylo v ČR očkováno již 5 566 564 osob (52,0 % populace – k 1. 1. 2021 bylo podle dat ČSÚ v ČR 10 701 777 osob). Zatím se tlačí po dobrém: odměny, doporučení, benefity, tomboly, dny volna. Ozývají se však už i lidé, kteří jsou šikanování kolegy, nadřízenými. Tlaky, výhružky teprve přijdou. A očkování dětí do 12 let také. Povinné očkování snad ještě nějaký čas nebude.
Cesta k Bohu mi dává obrovskou Sílu a absolutní přesah této inkarnace.  Neexistuje nic materiálního, co bych neodhodil na cestě k němu – když si to situace vyžádá. Žiju krásnou inkarnaci. Naplněnou pomocí druhým a cestou k Bohu.
PS. Bůh, Kristus, Marie, andělé, archandělé a další vysoko-vibrační energie a bytosti, nepatří žádné sektě, církvi, náboženství. Oni si je jen přivlastnili, aby mohli ovládat lidi a hrabat moc, peníze. Jakmile tohle pochopení, v sobě ukotví většina lidí, tyhle šášové končí a lidé budou svobodnější.

Léčitelé v opravdové Síle

Dnes moderní termín, rozšířený ve světě ženských kruhů, neo-kněžek a samozvaných Bohyní.

Aby byla žena, muž propojen se svou Silou, musí se s ní nejdříve spojit. A to trvá, bolí a nenajde to ve své komfortní zóně. Proto se podstupují různé přechodové a transformační rituály. Propojují se duchovní linie, znovu aktivuje vstup do linie a podobné kejkle.
I svatý poustevník, mnich se musel postavit temnotě v tom našem dualitním světě. Oni ty drsné prožitky popisovali jako setkání s děsy a běsy, s démony.
Člověk v Síle pak umí velké věci. Když je třeba. Ochránili svůj lid, kmen, národ před útoky temných bytostí a lidí. Dokázali zázračně léčit. Uměli poradit svým lidem, jak správně žít a Být. Co dělat, aby prožili naplněný a smysluplný život. Dokázali lid ochránit před démony v astrálu i v lidech. A že těch lidí, co dnes v sobě takovou potvoru má…je. Démona, který je ovládá, nutí jako odpojené dělat nehezké věci. Někdy i zabíjet jiné lidi. Vymítání démonů není pohádka, děje se to. Ty slabší stačí odvést domluvou. Pokud však narkoman, alkoholik, hulič marihuany, mají své astrální tělo potrhané a auru kolem těla poškozenou, snadno do nich něco, přes jejich slabou ochranu, vleze i později. A když budu hodně upřímný: neznám nikoho, kdo by dokázal odvést do vyšších světu, po smrti těla, nikoho, kdo za život vykouřil stovky jointů. Protože jsme však nesmrtelné duše, tak ta duše ztratí jen spoustu času jako neodvedená, kdy se bude přivtělovat na živé lidi a přežívat. I ona se později posune dál, do pokročilejších inkarnací.
Léčitele v Síle měli blízko k zázračným vyléčením, ovládání počasí, živlů. Dokázali vytvořit energetické pole kolem své vesnice, aby se mu nepřátele vyhnuli. Dokázali svou mentální silou vystrašit náčelníka útočníků, aby si útok rozmyslel. Dokázali ho zabít na dálku, pokud hrozil jejich kmenu masakr. Dokázali se teleportovat, levitovat, bilokovat. A spoustu dalších kejklí, které použili jen když nebylo zbytí. Ustát svou sílu a dokázat jít ve Světle, je jedna z nejtěžších oblastí duchovní cesty. Aktuálně je inkarnováno velké množství těch, co svou sílu už mockrát zneužili. A proto napravují, na této „vězeňské“ planetě. Na planetě Zemi, která slouží jako převýchovná oblast a jsou sem inkarnováni různé duše k nápravě své karmy.:) Tady je to zhuštěné, prožívané v hrubohmotných tělech. Je smutné sledovat, jak spousta těch bývalých kněžek, mágů, šamanů, lámů, místo jití ve Světle k očistě své karmy… hrne materiálno, osobní prospěch, peníze, mamon, zneužívání slabo-duchých a slepých a obíráni jich o energii, zdraví, peníze.
Jako kdyby nevěděli, že i tato inkarnace uteče velmi rychle a absolutně nestojí za to, se i tentokrát neposunout blíž ke Světlu – Bohu.

Příčina – následek

Covidová totalita, má pro moji duchovní cestu řadu pozitivních jevů.

Vyřadil jsem úplně stravování v restauracích. Ty jsem poslední roky navštěvoval málo, ale navštěvoval. Jídlo tam mělo výrazně nižší vibrace ( kuchař do toho vkládá své energie, vibrace a také kvalita surovin )  a kvalitu, než to, co si připravíme u nás doma nebo u kamarádů, přátel.
Miluju relax a detox v sauně. Tu mám doma, ale párkrát za rok jsem zavítal i do veřejné. Mám rád i parní saunu a tu doma nemám. Ale celkově i tohle omezení vítám.
Párkrát za rok jsem si zašel zaplavat na veřejný bazén nebo koupaliště. Dá se to i v rybníku.
Nevím kolikrát jsem byl za posledních pět let v kině. 5x? Nabídka filmů přes internet je bohatá, nikdo mi u toho nefuní a necpe se občerstvením.:) Na jednom pobytu ve tmě jsem si vymyslel pořídit domů projektor a filmy si pouštět na zeď.:) Měl jsem ho za sedm měsíců zapnutý asi 5x a nedávno jsem řešil že ho odmontuju.:) Chci více meditovat a tohle mne od toho odtahuje.
Divadlo, muzea, výstavy, bary, diskotéky, opíjení se,  nejsou mým šálkem kávy, takže v tomhle mi ni nechybí. Radši budu pracovat na zesílení mého vnitřního života, aby byl co nejbohatší. Přečetl jsem moře knih. Poslední dobou čtu málo, ale chci zase začít.
Nemám ani žádné neukojené cestovatelské sny. Chci popracovat, abych měl astrální cestování vylepšené a cestovatelské prožitky co nejreálnější propojením světelného těla s hmotnými smysly.
Letadlem jsem neletěl pět let, absolutně mi to nechybí. Za život jsem letěl asi 16x.  Jestli už nikdy nepoletím? To by bylo báječné.
Ve městech je na mne tak silné ozařování, elektrosmog, nízký astrál se spoustou entit, démonů a tolik bolestí a emocí v trpících, nemocných, odpojených a rozstřelených lidech, že si tam nedokážu už představit žít.  A sledovat jejich utrpení v soucitu. Ve městech bude těžší a náročnější v budoucnu žít. Hlavně pro ty šikanované nenaočkované.  Moc senzitivních lidí už ve městech žít nedokáže.
Takže vlastně co mi Covid totalita dala a co vzala? Ano, při nákupech mám přes obličej respirátor v součtu možná 2 hodiny měsíčně.
Nebaví mne řídit, vítám tedy i to, že najezdím ještě méně kilometrů. Těším se, až nákupy, řízení předám a budu si lebedit v lese a ústraní.  Kdyby bylo na mne, tetelil bych se radostí, kdybych už nikdy auto řídit nemusel.
I to, že mne jako nenaočkovaného skoro nikam nepustí, bude pro mou duchovní cestu a větší stažení se do ústraní, mimo od sebe a od Boha odpojenou většinu – dar.  Chci víc praktikovat pobyty ve tmě.  Déle a častěji. Mám jich zatím jen devět. Od září mám na každý měsíc rezervaci. Mám za sebou asi dvě stovky šamanských rituálů, kejklí, akcí, spoustu seminářů, stovky zasvěcení, iniciací, v minulosti jsem toho zkusil docela dost. Něco jsem si už odmodlil, odmeditoval, odmantroval.  Pobyty ve tmě, provedu možná finálně tisícovku lidí a s každým strávím v průměru několik dní. Jako jejich podpora, ochrana.  Služba k dočištění karmy. Přesto jsem stále na začátku  cesty k Bohu a faktem je, že nic moc neumím. A ač mám být jednou mudrcem a schopným léčitelem, zatím k tomu mám míle daleko.:)
Poslední roky jsem navštívil jen jeden ezo seminář. Když tibetský láma předával na Slovensku partizánsky Tummo. Jinak jsem poslední roky nenašel nic, za čím by mělo smysl cestovat a utrácet energii a peníze. Jak jsem nedávno psal, úroveň české ezoteriky, duchovna padá. Zvrhlo se to do materiálna. Na honbu za vlivem, penězi, slávou, mediální propagandou a točení videí, na honění oveček a budování platících a uctívacích stádeček. Protože duchovnem se peníze vydělávají velmi snadno a ezoterický rybník je přeplněný odpojenými, traumatizovanými a slepými lidmi.  Zpropagovat se, prodat se a kasírovat. Terapie a léčení na dálku, výsledky méně než slabé ač drahé.:)  Etika a morálka pláčou.
Je velká škoda, že ti co umí, se v pokoře a bez sklonů k sebeprezentaci, tomuhle cirkusu vyhýbají a internet je přeplněný  materialisty co chtějí urvat co jde.:) Ale každého cesta, každého zrání k jednou pro  každého – k dozrání.
 Štěstí je stav mysli. Smysl života jde nalézt jedině v odevzdání se Vyšším silám – Bohu, Zdroji, Vesmíru. Není absolutně jiné cesty jak nalézt naplněnost svého Bytí. Smysl života a různě silné stavy štěstí jsem už ochutnal, našel. To mi dává Sílu a motivaci na sobě dál duchovně pracovat.  I když se posunuji velmi pomalu. Ale vím kam jdu, kam chci a jak se tam dostanu. Na své tělo jsem opatrný, i když se těším až ho odložím a ve světelném těle odletím dál.  Ale až přijde ten správný čas.:)

Co víkend dal:)

Nějaké nové poznatky o očkování.

Očkování lidi odpojí od Zdroje – Boha natolik, že ani silní jasnovidci v nich už nevidí svítit jejich vnitřní Světlo a vidí je doslova jako odpojené  „zombíky„. Odpojené od své duše, od sebe, od Boha. Pro lidi, co se snažili o duchovní cestu, práci na sobě, tohle je průšvih. Obrovský.
Zdravotně má očkování proti Covidu velký dopad hlavně na cévní systém a projeví se to u naočkovaných časem. Výrazně se navýšilo riziko trombóz, sraženin, embolek. A také poškození  v letadlech, ve vyšších výškách během letu.
Napojit naočkovaného člověka zpět plně, zvládne, a až časem, sotva pár desítek léčitelů v zemi. K nim se dostane velmi malé množství lidí. A napojit jednotlivé lidi trvá nějaký minimálně několik hodin. Aktuálně znám na tohle jen jednoho člověka v zemi, co se to učí… Zdravotní problémy vakcinovaných, se projeví až s odstupem času od očkování.
Takže, prosím, odolávejte co nejdéle to půjde. A varujte lidi.  Je to větší průšvih než si lidé uvědomují – zvědomují. Bude to velká čistka v ezo rybníce. Většina duchovních hledačů se nechá pod tlakem naočkovat.  Nejde mít materiálno i duchovno – pod tlakem této volby. Dáš přednost cestování, dostání se do staré práce, vstupu do restaurace? Tak si v této inkarnaci přivřeš duchovno výrazně.  A kvůli materiálním požitkům, co jsou krátkodobé, si zbrzdíš to, co je věčné a přenášíš si po smrti těla dál. Přivřeš si, nebo zcela zavřeš cestu do vyšších vibrací a k vědomé smrti, kvůli výletům k moři a do hospody? Tak vážně to myslíš se sovu duchovní cestou? Hloupé že? U nás už za naočkování ve dvou centrech v Praze nabízí soutěž o jeden mobil a tenisky týdně. Lidi stojí 2h ve frontě na hlavním vlakovém nádraží, aby mohli vyhrát tenisky. Neuvěřitelné.:)
Slováci mohu zaprodat duši jiného člověka za 90 Euro. Je to stejně choré, jako, když chudí v rozvojových zemích prodali svou ledvinu, aby si za to koupili telefon.  Časem se odměny za naočkování navýší…pak přijde čas na výhružky a manipulace. Později nátlak. Část lékařů, sester je naočkovaných jen papírově, ale to nepůjde kvůli detektorům a termokamerám držet věčně. Ale je to cesta, jak si udržet práci a neskončit mimo zdravotnictví nějaký čas. Tak jak se to děje už v některých zemích, kde je zdravotnický personál na neplacené dovolené – dokud se nenaočkují. Mimo jiné, v Itálii, Řecku, Francii. A další státy budou přibývat.  U nás začne větší tlak na podzim.  Už teď se však ozývají lidé, které šikanují kolegové v práci nebo rovnou zaměstnavatel. Že je prý ohrožují na zdraví…
O víkendu jsme s kamarádem jasnovidcem narazili i na téma kvality české duchovní scény a jestli se to posunuje k nějaké vyšší vibraci, solárnímu záblesku, hromadnému vyčištění karmy, o čemž spousta ezoteriků svým ovečkám povídá.:)  Plně souhlasím s jeho názorem, že poslední roky je celé české duchovno – k zblití…
Jak se to zvrhlo v materiálno…hon za penězi, mocí, obírání lidí o jejich energii, peníze, životní sílu, sexuální zneužívání, využívání, obírání, odsávání… Předvádění se, hromadění majetku, vlivu… Nechat se živit. Duchovnem se velmi snadno vydělávají peníze, protože od sebe a Boha odpojených lidí je velmi mnoho.  Tedy snadno manipulovatelných, ovlivnitelných, ne-svobodných.
Čistota, etika, soucit dostává na frak.:) Ale žijeme v přelomové době…transformační. Ukazuje se, kdo je co zač a jak to myslel, myslí se svou cestou k Bohu…Nemálo ezo-podnikatelů, požitkářek jogy, učitelů erotických masáží apod.,  se nechá naočkovat, aby mohlo na Bali nebo do Mexika, na výlet se skupinou svých věrno-stádních.:) Smutná realita.
Zrno se odděluje od plev.  Charaktery se pod tlakem odkrývají. Bojovníky.. a k Bohu jdoucí…ty nezlomí, ani kdyby měli suchý chléb jíst.

Vodní křest Kristem a Duchem Svatým

Pár let starý text, ale stále aktuální… Za ty roky, co mohu vodní křest provádět, jsem ho jako služebník Krista provedl jen 4 lidem.   To není moc.  Zájemcům s tím silnějším napojením na Krista  Ducha Svatého v budoucnu pomohu. Tibetské Tummo,  jsem předal asi osmi lidem – tam budu obezřetný, protože tuhle mocnou metodu ( kterou třeba bájný jogín Tibetu: Milarepa, dosáhl osvícení  a dokáže tím vnitřním ohněm spalovat i karmickou zátěž ) ti uvedení,  takřka nebo vůbec nepraktikují.:)

A aby si někdo nemyslel, předával jsem to zdarma nebo někdy za symbolickou čokoládu.:) Aby nevznikal energetický dluh.

—————————

Nemyslím ten magický církevní. Plný ovládací černoty. Kdy kněz ( a může to být i velmi čistý člověk, kterého mají lidé rádi ), připne křtěné dítě, dospělého pomocí magického rituálu mezi jejich ovečky. Rituálu, který vytvořili kdysi jejich plně jasnovidní čarodějové a asistují u něj jemněhmotné bytosti konkrétní církve a iniciace má přesná pravidla a postupy, vyučované na církevních školách. Kristus a Duch Svatý nesouvisí s žádnou církví ani sektou. I ta jejich pohádka s ukřižováním Ježíše Krista je celá vymyšlená a podvod. Jedna z největších církevních manipulací. Vše proto, aby kdysi sjednotili stovky církví a sekt do monopolního křesťanství a mohli ovládnout rozhádanou mocenskou scénu. To se jim povedlo a pak začalo to co jsme mnozí poznali na vlastní kůži. To jejich zabíjení desítek miliónů nepohodlných ve jménu církví.
Ježíš byl muž z masa a kostí ( samozřejmě, tak čistý a vysoce pokročilý člověk se na tuto planetu narodí jednou za dlouhý čas, nebyl tedy úplně běžným člověkem ) a byl pokřtěn Janem Křtitelem ve vodě. Duchovní hodnost Kristus si musel zasloužit. Ten kdo vás křtí, se napojí přes své temeno – Korunu – sedmou čakru a srdce nahoru, přenese Světlo a kosmické vědění ze Zdroje dolů do vody a ta jako nosič vypálí tohle vše do těla a vědomí křtěného. Je to skoro jako vypálit nějakou skladbu na cédéčko.:) Je jedno zda vás pokřtí v řece, v rybníce, v bazénu, v sudu. Důležité je, aby to byl někdo kdo už byl vodním křestem někdy pokřtěný a je napojen díky křestu na tuto Sílu. Měl by vám být příjemný. Nemusí se na nic čekat. Důležité je to brát jen vážně a doopravdy. Ideálně s posvátnou vážností. U některých sekt, církví se na vodní křest čeká ( Jehovisti třeba asi rok a musí chodit kázat k lidem jejich jedinou pravdu a manipulace. Kdy je žena podřadná, o všem rozhodují bratři ze sboru a podobné nesmysly ), nutí své ovečky k určitým závazkům. Tohle rovněž nemá nic společného se svobodným křestem pro každého. Bůh, Stvořitel, Supervědomí, Zdroj, Absolutno, Prasíla – tedy to Super-vše-vědoucí a všudypřítomné vědomí si nevybírá koho pokřtí a kdy. Kdo zaklepe, tomu bude otevřeno. Vybírají si a jakási svá pravidla pronáší jen manipulátoři, sekty a církve.

Vodní křest Kristem a Duchem Svatým byl pro mne jedním z nevětších duchovních stavů a očist v tomhle mém vtělení. Úplně jiná síla ( násobně ) než nějaké ty Reiki a další energie, byť těch nejvyšších stupňů. Tyhle energetické pramínky ze Zdroje ( tisíce druhů a názvů ) jsem si nechal vyndat, odstřihnout i s jejich manipulacemi a symboly strkanými do těla a s bytostmi kolem egregorů každé této jednotlivé energie.

Křest symbolizuje obrození duše, její očistu od předchozích skutků konaných v nevědomosti. Kdy víte, že po křtu už je jen na vás, zda se budete snažit žít lépe, nikomu neškodit a třeba i pomáhat druhým. Křestem se člověk hlavně i odevzdává Kristu ( jakožto božské energii z Boha, kterou tady v této nízké dimenzi sprostředkovává právě energie již nežijícího Ježíše Krista ( můžeme se s ním scházet v jeho jemněhmotném těle, můžeme procítit a naplnit své tělo jeho energií a zlatým světlem ) a vše tvůrčí silou Boha, zvanou Duch Svatý. Pokřtěný se odevzdává ve smyslu důvěry v jejich vedení, ochranu před vším zlým, s prosbou o vyšší vedení na své cestě k Bohu a do sebe samého. S touhle velkou podporou si dokáže snadněji vybudovat svůj vnitřní svět, své Boží království ve svém duchovním srdci. V duchovním srdci se dá vystavět chrám i celé Vesmíry a i to zmiňované Království nebeské. Můžete v sobě najít vše co chcete. A není to jen fráze, ale skutečnost, ke které se musí dozrát.
Díky této obrovské a nekonečné síle a podpoře, člověk snadněji ovládne své destrukční závislosti a své, někdy nehezké jednání. Odprostí se i více, či méně od svých materialistických tužeb, kdy více a více ví, že jediné co si z této inkarnace odnese jsou jeho skutky a činy ( tedy karmická zátěž, kterou buď vylepšíme nebo naopak zhoršíme pro své další vtělení ). No a i vědomosti, které si z nás stáhne naše Vyšší já kdykoliv samo chce. Spousta velmi bohatých lidí, kteří kvůli shromažďování majetku dělala spousty nehezkých věci a ublížila tím množství jiných, každý den umírá. A na smrtelném loži, často opuštění nebo v nemocnici přivázaní v pyžamu k posteli, utlumeni prášky a zbaveni své moci a důstojnosti, dlouze umírají… kanál do astrálu otevřen ( na ty co dělali nehezké věci tam vyskakují různé astrální potvory, démoni, ale objevují se i duše předků a třeba i těch co jim ublížili ) a oni často poprvé v životě vidí kam půjdou a kolik zla napáchali… A už je pozdě na hlubší práci na sobě. Ale vzhledem k milosrdenství Boha, i oni mají nekonečné množství pokusů na nápravu. A jako každá nesmrtelná duše se i oni jednou stanou dalším Kristem a nositelem nejpokročilejšího vědomí a vědění.

Společně jsme silní

Když se napojím na Boha, spojím se svou duší…propojím vědomě s mou duchovní linií… vypnu hlavu a jdu srdce…tak jsem TAM. Ve své Síle a blaženosti vědomí. V obrovské síle jdoucí z duchovních a astrálních světů. Mám rád cesty duchovních bojovníků. Těch, kteří nemyslí jen na sebe a chrání a vedou druhé. V knihách Carlose Castanedy jsem našel spousty poznatků, které jsem si pak ověřil v praxi.

Sem válečník, byl jsem válečník…i do této inkarnace jsem šel pomáhat lidem na jejich cestě k Bohu. A také, čistit svoji karmu. Nečekají nás lehké časy, ale nikdy se nevzdáme. Nikdy. Nikdy s nevzdám cesty k Bohu. Duchovní cesta je pro mne absolutně prioritní. Kdyby bylo třeba, vzdám se všeho, rozdám co mám a jdu… Bez lpění na čemkoliv. Tak jako jsme už v pár inkarnacích udělal. Duše válečníků, duše osvícených bojovníků Božích.
Totalita tady ve světě iluzí zesiluje, ale inkarnace v lidském těle trvá velmi krátce, vše jde zvládnout, vydržet. Vždyť je to škola, hra, zábava. Karmická výuka. Soucitně koukám, jak poslední roky, lidi kolem situace drtí a nutí některé dělat – skutky v rozporu s jejich duší. Ubližovat lidem, svému tělu, karmě.
V této inkarnaci jdu ve Světle. To je vždy těžší, než zneužívat odpojených, slabých a brát jim energii. Ale jít ve Světle je správné, čisté, skvostné, povznášející. Těším se na den, kdy odhodím tělo Míri a ve svém světelném těle se zase na čas vrátím domů. Do té doby, sem tady pro sebe i pro druhé. Od září se chystám každý měsíc na týden do tmy. Moc děkuji kamarádům, přátelům, učitelům, průvodcům, bytostem, energiím, rodině, kteří mi na mé duchovní cestě k Bohu, pomáhají. Nikdy se nevzdáme. Vzájemně se podržíme, do Světla doběhneme. Korunu na korunu, společně nasadíme.  V explozi božského vědomí Já Jsem, prožijeme své Jsem – do přesunu v Já Jsem.
Bojovníci Boží, já vás zdravím…
Bojovníci Boží, vám se klaním.

Cesta bojovníka podle C.C.

Stát se bojovníkem na této cestě, znamená odhodit všechny dosud známé vědomosti, dát svému životu pevný cíl, osvojit si přísnou disciplínu a spoustu dalších zvyků, které udělají jeho život silným a neotřesitelným. Stát se bojovníkem je totální přeměna bytosti, nic není pevné, nic nezůstane stejné… Bojovník nemá co by ztratil, jeho činy jsou dokonalé, nemá slabosti, nic ho nevyvede z míry, vždy dosáhne cíle. Mezi ním a běžnými lidmi je nepředstavitelná propast, a přesto ho lidé nikdy neodhalí. Konečným cílem bojovníků je dosáhnout absolutního vědomí, poznat všechny možnosti vnímání a dosáhnout svobody.

• To co běžně pokládáme za skutečné, tomu se čarodějové smějí
• To co nazýváme jistotou, to pro čaroděje nemá žádný význam
• Smrt pro nás znamená konec existence, pro čaroděje je výzvou, pomocnicí a jistotou
• Situace kterých se bojíme, čaroděj vyhledává
• Pro čaroděje je sen stejnou skutečností jako denní svět
• Kariéra a životní pouť důležitá pro běžného člověka, je pro čaroděje zbytečností a přítěží
• Běžný člověk usiluje o zviditelnění, čaroděj dbá na to, aby zůstal nepoznán
• Pro čaroděje existuje svět jenom proto, že jej vnímá; zmizí-li vnímání, zmizí i svět
• Běžný člověk je závislý na nezmarech jeho mysli, čaroděj ovládá mysl i vědomí
• Běžný člověk si myslí, že svět je neměnný a skutečný, čaroděj v mžiku změní vnímání a tím i celý svět
• Nepříjemnosti a slabosti jsou pro člověka utrpením, pro čaroděje výzvou
•Čaroděj se směje sám sobě, to běžný člověk pokládá za urážku
•Člověku záleží na věcech a lidech, čarodějovi nezáleží na ničem
• Běžný člověk má kolem sebe věci, čaroděj nemá nic, jenom svůj život
Samotné slovo „nagual“ označuje učitele nebo vůdce. Stává se jím muž nebo žena, kteří mají neobyčejnou energii.

Audio Bruno G.

Skvělá audio nahrávka promluv  a myšlenek nejsilnějšího léčitele posledních 100 let v Evropě – Bruna G.

https://www.youtube.com/watch?v=n89bvnOg4dI

Duchovní komunita

Touha mého srdce, po zesilování spojení Míri s Bohem – božským vědomím – stavem Já Jsem  – mne vede k myšlence realizace malého útočiště, ašrámu u nás doma. Kde by se lidé vzájemně podporovali v meditacích, modlitbách, dietách a disciplíně. Protože jen společně jsme silní. To je důvod všech těch podpůrných linií, bratrstev, sesterstev, řádů, skupin atd.:) Jedna oblast, a velmi silná, jsou průvodci, ochránci jemnohmotní, se kterými někteří duchovní hledači plynně mluví, komunikují. Dostávají rady, podporu, někdy i ochranu. Ale přece jenom jsme tady inkarnování lidé v tělech hmotných a hledáme i podporu ve hmotě.

Je toho spousta, s čím může malá duchovní komunita pomoci. Překonávat pohodlí, lenost, zvládat různé diety, celibáty, výcviky.
Zvažuji tak něco malého, pro maximálně 6 lidí, kteří by se tady nějak průběžně střídali. Není to o penězích, pokrývaly by se jen režijní náklady na potraviny a elektřinu, vařilo by se a uklízelo společně. Kdo by momentálně finance neměl, nemusel by platit nic. V duchovních komunitách to funguje i tak, že kdo může, dá někdy do společné pokladny víc a jiný co momentálně nemůže, nedá nic.  Jsem bez dluhů a materiálně v blahobytu, proto také mohu sem tam někoho podpořit.
Různých ašrámů, duchovních komunit, sekt je i v naší zemi dost. Kde se lidé podporují a společně meditují. Učí se žít čistěji, být lepšími lidmi.
Místo kde žiji je unikátní, silové, léčivé. Stavby co tady postavili lidé a bytosti ve světech astrálních a duchovních zesilují výrazně duchovní práci. I proto se o to dělím s lidmi co k nám jezdí do tmy nebo na návštěvu.
Aby komunita fungovala, jsou důležitá pravidla a řád. Budíček v 6 ráno, večerka ve 22h. Mezitím nabitý program. Žádný alkohol, drogy, cigarety, antidepresiva, Marihuana,. A rovnoprávnost. Žádné to, někde fungující, že má mniška svou služku, doslova otrokyni…lidé sedí pod ní, pod jejím trůnem… atd.:) Hraní na něco víc, nekončí dobře. A karma není zdarma.
Řád podporuje vytváření ctnostných zvyků a disciplíny. Pomáhá zbavovat se arogance, hrubého jednání a mluvy, podporuje soucit, vyrovnanost  a klid mysli. Lidé v komunitě musí také udělat krok ze svého komfortu ke sdílení času, soukromí a prostoru s dalšími. Omezit hloupé tlachání, internet, mobil. Stát se lepším člověkem, co se nepotřebuje někde opíjet nebo marnit čas.
Ašram určitě není vhodný pro lidi závislé na různých látkách. Se závislými pracujeme během pobytů ve tmě. Po dobu pobytu je žádoucí být v celibátu. Není vhodné ani pro traumatizované lidi. A určitě je lépe být nenaočkovaným a nepodlehnout Covid totalitě. Nechci být rozdělovačem na očkované a neočkované, tak jak už to začalo. Kdy někdo nechce pustit do svého domova, obchodu nenaočkované a obráceně. Na pobyty ve tmě nám naočkovaní jezdí už pár měsíců a nemám s tím žádný problém. Ale… pokud se chce někdo věnovat duchovní cestě doopravdy, tak očkování tohle výrazně tlumí a odpojuje. Nehledě na zdravotní problémy, které časem naočkovaní budou mít. Naočkovaný je i můj táta, podlehl té mediální masáži. Odvedení jeho duše do Světla a do co nejvyšších duchovních světů, až přijde jeho čas, mi tím rozhodně neulehčil.:) Rozhodně udělám vše proto, aby táta neskočil jako neodvedená duše nebo v nízkém, středním astrálu. Máma na sobě už nějaký čas pracuje, ta se zvládne odvést sama – pod bedlivým dohledem mé duchovní linie.:)
A také služba druhým, mne vede vystoupit z komfortní zóny poustevníků, kteří se před vibracemi lidí ukotvili na samotách a odlehlých místech… daleko od stád a měst. Karmu mám už docela čistou, služba lidem však kumuluje zásluhy a učí moudrosti, pokoře, soucitu a milosrdenství. A toho není nikdy dost.
Když jsem tyhle podpůrné meditace, nabídl před více než rokem na Facebooku ( od července 2020 tam nejsem ), ozvalo se za den asi 80 zájemců.:)  Tak kdyby měl někdo zájem o společné meditace, může se ozvat na mejl: info@tmaleci.cz

Komunitní bydlení

Napsal jsem nějaké texty o komunitách. Ty u nás rostou pomalým tempem a občas mi někdo píše na mejl a propojení na další. Proto to už napsané doplním.

Potlačit ego, touhu vlastnit, omezit soukromí a pohodlí. Posílit odevzdanost se o věci dělit, sdílet je… Ovládnout svou mysl, psychiku, abychom byli přínosem pro ostatní.  Vztahy…to je věčné téma. Ale, ani komunitní bydlení není vězení…dá se měnit, ochutnat, zkoušet, vyzkoušet, změnit. Na druhou stranu:  stačí vydělat o dost méně, méně se zadlužit, mít o mnoho více volného času, ušetřit = o to méně být otrokem systému.

Člověk může vydělávat sebevíc, ale pokud stráví většinu dne v práci a pak úklid, domácnost, nákupy…. je více či méně zotročená duše.
Proč se dřít celý den, když stačí tři hodiny a pak se věnovat dětem, koníčkům, sobě?
Budoucnost s vysokými daněni, každoroční daní z nemovitosti, zákazem aut na naftu a benzín a nutnost pořídit elektroauto stejně donutí lidi sdílet věci. Velký tlakem na lidi je osamělost, opuštěnost – zajetí na sociálních sítích, které pokračuje s narůstající virtuální realitou.
Je velká výhoda, když v nějaké komunitě bydlí třeba 10 dospělých a 10 dětí. Dva dospělí řeší nákupy a vaří, další učí děti, další něco vyrábí, pěstují, jiní dál pracují ve své profesi nebo z domu od pc.
Je však rozdíl, když má žena co je pět hodin v práci od komunity uklizeno, navařeno, nemusí vést děti do školky, školy. Má doma vrt, studnu s vodou bez fluoridu sodného a chlóru. Domácí chléb, sýry, ovoce, zeleninu. Podporu, oporu, možnost s kým sdílet, povídat se. Svěřit se.
Lidé nemusí platit 8 aut, když stačí tři. Nemusí kupovat spoustu věcí, které jde po-sdílet. Nemusí ztrácet čas nákupem, když to jeden z nich nakoupí hromadně a levněji za větší množství. Nemusí řešit vzdělání svých dětí v systémové škole vyrábějící další odpojené otroky, kde je učí vyhořelá učitelka a známkováním stresuje a straší.
Velkou pomocí je společná duchovní práce, meditace, podpora.
Podržet se finančně, když se někomu nějaký čas nedaří. Jen společně jsou lidé silní.

Jak zdravěji a šťastněji žít

Dostávám otázky o tom jak snadněji žít a předcházet nemocem.
Dřívější civilizace a přírodní národy i v dnešní době, měli ve svém středu mudrce, šamana, druida, léčitele, kteří lidem radili jak „správně“ a šťastně žít.:) K tomu sloužili i různé transformační a přechodové rituály ( z chlapce v muže, z dívky v ženu, propojení se svou Silou, duší, s Bohem, s Kristem, s rodem atd. ). Lidé byli napojení na svou duši, na Boha – Vesmír, na přírodu – Matku Zemi, propojené rody, rodiny, kmeny atd. To jim usnadňovalo žití v Bytí.
Tělo je stroj. Jak o něho pečujeme, tím lépe nám funguje.
Je velmi důležité co jíme a pijeme. Jak se o svůj stroj staráme. Když je zanesený, je třeba ho vyčistit. Podle možností. Střeva jsou druhý mozek. V trávicím traktu máme 1,5 kg mikroorganismů, více než tisíc druhů bakterií, více než 100 milionů nervových buněk, tedy asi tolik, kolik jich je v míše a našem hlavním mozku. Sedmdesát procent naší imunity se skrývá ve střevech. Devadesát procent serotoninu, tedy hormonu štěstí, je ve střevech. Odtud se vysílají signály do mozku, abychom vůbec přežili. Například základní signál, že máme hlad. Proto tedy pojmenování druhý mozek. Velmi důležitá část těla. Většina lidí má střeva zúžená, i se zkamenělými výkaly. Hydro-kolon, klistýry umí střeva vyčistit. Po vyčištění nasadit kvalitní probiotika. Tablety nebo kozí mléko, kravské kolostrum a vytvořit na sliznici zdravou vrstvu. Clekově je fajn čistit sliznice těla. Nosu, jazyka, očí, střev, od toxinů a parazitů co ovlivňují mysl, psychiku, škodí tělu atd.  Jogíni to mají propracované a vše lze vygooglit.
Játra jsou čistička těla, žumpa. Propojené se žlučníkem. Je třeba je občas hlouběji vyčistit.Chystám se na očistu radikálnější formou ( olivový olej a citrusová šťáva – viz. google očista jater AZ zdraví ). Dlouho jsem ji nedělal, za život asi jen 7 x zatím. Po ní jsem se vždy cítil lehčeji, jak jsem vyprázdnil o trošku žumpu těla.
 K tomu byliny na konkrétní orgány. Ledviny, krev, lymfa atd. Párkrát za rok mi rentgenovým zrakem kamarád šaman – jasnovidec mrkne na stav těla. Procestuje ho i astrální zevnitř a doporučí co přesně chybí, co kde vyčistit a čím. Bylinky, tinktury, doplňky stravy nechybí v mém jídelníčku už řadu let. Byl jsem schopný jezdit v autě za 30 000Kč, ale do svého těla dát ročně statisíce za kvalitní stravu, pitný režim, doplňky a bylinky. Většina lidí to má obráceně: drahé auto, bydlení, oblečení, šperky, ale tělo vyčuchlé, zanedbané, nevyživené. Vnitřní Světlo utlumené nebo vyhaslé, málo energie. Musí se neustále něčím nakopávat, aby vůbec mohli jako otroci doby fungovat. I když to často pod mejkapem, svaly nevypadá, ale většinou platí to rčení: z venku hezké, vevnitř schovaný hnůj.:) Ještě horší je to u kuřáků, alkoholiků různých stádií… Dát denně za tyhle škodlivé látky, co jejich tělo ničí pár stovek – žádný problém. Dát do sebe denně 40-100Kč do výživy, co jejich vyčuchlé tělo plné zánětů srovná do rovnováhy? Moc drahé…:) Koupit si během roku o pár zbytečností méně a dát to do toho nejcennějšího co mají – své tělo – moc drahé.:) Lakomí na sebe, svou rodinu jsou i nadprůměrně vydělávající opilci, ožralové, gambleři, workoholici. A že jsem jich dost poznal. Sami sebe „odmění“ každý den po práci sadou lahví alkoholu ( a o víkendu s dalšími nemocnými samozřejmě větší alkoholová oslav – kdy to část z nich semele, vypne a, protože ve filmech se přece chodí lidé bavit vždy s alkoholem, drogou ), ale ženě co jim odrodila děti pomoci, to ne.:) A pomoci dát zdraví dohromady rodičům co pro ně v dětství udělali maximum a teď jim zdravotní problémy omezují, zkracují život? Tak to už vůbec ne, chce přece lepší auto koupit nebo točit přebytky v akciích, kryptoměnách.
Zánětlivá ložiska  a záněty po těle má skoro každý. Záněty jsou spouštěče většiny vážných nemocí a tvoří bulky, cysty, nádory, psychické nemoci, destrukce v těle. Ze zánětů zubů, dásní pak bývá AlzhemierParkinson. Když jsem po letech viděl kamaráda – velmi úspěšného ve své profesi, úplně jsem se zhrozil, jak zbědované má tělo v necelých 50 letech. Hlavně, že má spoustu nemovitostí a dalšího majetku. Občas si koupí v lékárně šumivý multivitamín za dvacku. Jeho tělo už je teď vyhořelé a plné zánětů.
Super jsou různě dlouhé půsty v kombinaci s čistou vodou, očistou střev. Aby tělo během půstu nezpracovávalo už jednou zpracované výkaly, zbytky – přes sliznice. Půsty samozřejmě lépe trávit mimo město – protože jak se nám čakry – větrníky více rozjedou, nasávají chemii ze vzduchu i různý binec z ozařování, astrální vlivy…
Výživa těla je tak trochu alchymie na míru pro každého. Zjistit co jeho tělu chybí a vyhovuje. Jsme schopni vám s tím i poradit na dálku. Už jsem za ty roky zkusil ledacos. Teď beru od Zinzina vitamíny, minerály, betaglukany na imunitu, omega 3 olej proti oxidaci buněk a proti zánětům. Prebiotickou vlákninu na vyživení střev a trávícího traktu. Občas nasadím kloubní výživu pro koně Alavis, protože výživa z lékaren pro lidi je slabá, bavíc o dost dražší a nemá smysl ji brát. Stejně jako vitamíny a omega 3 co do lékáren pustí farmaceutické firmy. Ty potřebují do lidí doživotně cpát léky, a udržovat si je nemocné – ne je uzdravit. MLM a tyhle síťové prodeje nemusím jako většina lidí. Ale co brát, když ty funkční výživy vyrábí většinou jen multilevel firmy? A to je ještě většina MLM firem nemá kvalitní a je třeba to testovat a vidět jak to v těle pracuje a do těla rentgenově vidět. Pamatuji si, jak jsem před 25 lety mluvil s jedním doktorem, co českým špičkovým sportovcům tvořil výživu i dopingový program. Testoval v Praze na přístroji obsah látek v jednom preparátu. Z 22 látek uvedených na obalu jich tam bylo skutečně jen 8 v míře co uváděli, číst jich tam nebyla vůbec…Teď je doba ještě více dravčí, konkurence silnější, šidí se ještě víc.
Zásadně nesouhlasím s názory, že si tělo ze stravy vezme vše co potřebuje. V tom ozařování, chemii všude už dávno není dostatek živin v ovoci, zelenině. Kdyby bylo, nemuseli by jasnovdiní a napojení brát tabletky.  A každým rokem je potrava méně výživná, jak jsme z matky Země udělali smetiště palsty, chemií a ozařováním.  Většina lidí je tak odpojená, že je jim úplně jednou, že to ovoce, zelenina atd co jedí je už skoro jen mrtvá hmota.  Ale říkej to ezoterikovi  – veganovi z města co si pochutnává na banánech a avokádu, co utrhli na druhé straně planetě nezralé, aby to na dlouhé cestě neshnilo a ve skladech v obchodě to vydrželo dlouho. Nebo samozvané kněžce Bohyni, co si vypěstovala svou mrkev na vesnici pod ozářením a s chemií v půdě, vodě i vzduchu. Ta má svou pravdu a její mrkve má 150% živin.:)
Spousta ezoteriků utrácí  za různé předražené olejíčky, kterými se mastí všude. Za různé kamínky, řetízky, hůlky a dilda z polodrahokamů, náramky a řetízky, ale nic z toho jejich stroj nevyživí a často pak usínají při meditacích a sotva s eplouží, jak mají málo energie už ve třiceti. Za mne oleje, náramky, kamínky, proč ne, ale je to až druhořadé vůči výživě a detoxikaci těla.
Nedávno jsem četl názor jednoho lékaře, že radši umře na rakovinu, kde se bude moci rozloučit a mít pár měsíců pro sebe a rodinu než mít Alzhemier, kde ho to úplně rozebere a bude trpět roky, desítky let s výpadky paměti, nepoznávat své blízké atd., jak zažívá u svých pacientů.
To co pijeme je velmi důležité. Radil jsem už před lety lidem co neměli studnu, jezdit si někam pro vodu bez chemie, fluoridu sodného, chlóru. Neudělal to skoro nikdo.:) Přestože by jim výlet 2 x za měsíc pro vodu zabrla méně času, než jedna opíječka v hospodě.:) K tomu mošty, 100% šťávy, smoothie atd.
Alkohol v malých dávkách nějak víc neškodí, ale také ničemu nepomáhá. Dát si na chuť jednou za čas? Proč ne. Kouření cigaret s nekvalitním tabákem a plných antidepresiv co z lidí dělají závislé loutky? Když už potřebuješ něco kouřit, žužlat, kup si kvalitní tabák z Amazonie, Kuby nebo odjinud a s požitkem si vykuř čistý tabák bez chemie. Ale nebuď už prosím dál ovce, co, aby ukojila svou závislost sedne ve tři ráno do auta  a jede pro krabičku antidepresiv. Pak Ti smrdí z pusy, smrdí Ti kůže, smrdíš z těch cigaret celý.:) Viděl jsem už spoustu lidí, kterým Marihuana poničila astrální tělo tak, že si tady po smrti fyzického těla nějaký čas pobudou jako přivtělené duše. Že to nevěděli? Neznalost vesmírných, energetických zákonů bohužel neomlouvá.Stejně jako těch tady právníky stvořenými. Stejně tak očkování, vakcinace, to je pro zdraví a duchovní cestu lidí vyložená destrukce. Proto na to také začnou tak tlačit jednotlivé státy. Lidi se začínají duchovně probouzet je třeba je zase odpojit a zotročit vakcínou. A také snížit populaci na této planetě. Výrazně.
Dieta a disciplina je motem čarodějů, šamanů. Pevná vůle, záměr, duchovní cesta. Meditace, modlitby, mantry, pobyty s fajn lidmi. Vypadnout z kolektivu superambiciózních kariéristů, kteří pro Korunu prodají vlasntí svobodu a inkarnaci zase promarní.
Nadváha, tuky jsou uložené strachy, traumata, co zajídáme. Jak říkal kamarád shiatsu masér, kterému prošlo pod rukama asi 7 000 lidi a čte v těle jak v učebnici.“nikdo s nadváhou není sebevědomý a šťastný, ať, říká, ze ano.“ Jeho tělo a duše říkají něco jiného a může to povídat nějakému „bašťounovi“ nebo Máňi z Brna.“:)
V péči o tělo jsou super i různé bylinkové vany, sauny, páry, masáže, baňkování. Zdravá námaha, rekreační sport. Nabíjet se v přírodě, lese. Pravidelně dobíjet baterky. Samota, ústraní, příroda. Nehnat se za sportovními výkony. Digitální a mobilní detox. Duchvoní práce. Protože jediné co vás udělá trvale šťastnými je odevzdání se Bohu, Vesmíru, Zdroji, Absolutnu nebo jak si to nazvete. Omezit, ovládnou své neukojené choutky, tužby, závislosti. Čím méně je věcí, které potřebujete, tím více je vám lehko na duši. A jste klidnější mysli.
Trávit co nejvíce času mimo město. Co nejvíce omezit různé nakopávače, závislosti,destrukce: alkohol, cigarety, drogy, marihuana, energy drinky, nadmíra kávy, pc hry, virtuální realitu apod. Je toho spousta – každý ať si vědomě nacítí, co mu prospívá a dělá dobře a co ho zotročuje a dobře mu nedělá.
Je toho mnoho, o čem by se dalo ještě mluvit, psát, ke zlepšení života, fungování těla energie…
A zdravě myslet, protože mysl je velmi silný tvůrce všeho.
Tak vzhůru k lepšímu Žití.:)

Oddanost Bohu

Oddanost Bohu a absolutní víru a důvěru v jeho Síly, je třeba změnit v nekonečnou lásku v něj. Bezmeznou, oddanou, vším prostupující. Bez zábran a hranic. Vycítit ten proud, Světlo, které se transformuje z Nicoty – Absolutna – beztvarého – nestvořeného Ne-Bytí v Bytí. Naskočit na tu vlnu, která ve skutečnosti není, neexistuje, přestože vše ostatní stvořené Tvoří a prostupuje. Pak je to wauu, blaženost, duchovní srdce hřeje – hoří. Boží milost – Vytržení – Osvícení…Duch Svatý – Duch Boží. Ze Samsáry do Nirvány. Osobní ego a mysl – vědomí, rozpustit do Božského vědomí, které je všude a ve všem… a jít nad to a dál a za to, zřít a vejít a vjít …do Nicoty bez tvarů, do tmy – Absolutna.

Kořeny

Kopal jsem díru do země a bylo úžasné pozorovat kolik všemožných propojení kořeny a dalšími strukturami v zemi je. Jak je tam celý systém propojený mezi sebou a tím pádem s více úrovněmi. Kdy stromy, rostliny mají kořeny a třeba stromy jsou kompletní bytosti. Mají kořeny, tělo a korunu. My lidé, nemáme kořeny, máme tělo a většině, Koruna – napojení nefunguje. Jak žijeme v silném ozařování, chemie v jídle, očkování co ničí senzitivitu atd.

Zakořenit se na svém místě, v opravdovém domově ( žil jsem na spoustě míst, ale až tady mám svůj první domov ), propojit se s místem, místními energiemi, bytostmi, přírodou – to dává člověku obrovskou sílu a snadněji zvládá žití v tomhle systému.:)

Jedno ze silných cvičneí senzitivity je:
Stoupnout si na kořen co nejčerstvěji pokáceného stromu  a  poprosit ho, ať vás svými kořeny propojí nahoru k nebi i dolů se Zemí.
Další šamanské cvičení je: sednout si na ten pařez, vykopat malou díru a tam zahrabat své nohy a propojit se v meditaci, přemýšlení.
Opřít se o silný strom a komunikovat s ním – propijit svá srdce.
Stejně fungují menhiry, kameny, které jsou živé, mají kristalickou mřížku. Kameny jsou vodiče, často i portály. Proto jsou na planetě v kamenech schovány před nevidícími portály, hvězdné brány, starodávné stroje.
Rostliny Síly, využívají právě svých kořenů a energie. Kdy tomu, kdo je pozře ( prosím jen pod ochranou silného, bezpečného  šamana – těch je v naší zemi ani ne 10% – z těch co to dělají ), otevřou nepoužívané -zakrnělé možnosti těla. Vnitřní obrazovky, ovladače, vidění atd.:)

Duchovní linie – společenství

Nevím, jak moc mohu zaházet do hloubky a co sdílet z tohohle pro duchvoní cestu zásadního tématu. Protože, kdo chce duchovně dojít daleko, potřebuje pomoc přátel, spolupráci, hodně energie, ochranu, Sílu, vedení a učení.

Jsou duchovní ( a pokrevní ) linie ( pozor, neplést si to s rodovou linií, třeba rodiny Nováků, do které jste se narodili jako dítě – v té jste také, ale to o čem píšu, je násobně silnější ). Některé duchovní linie ( které mají své zástupce na této planetě v lidských tělech ) jsou staré miliony let a prolínají se mezi různými planetami Stvořili je velcí čarodějové, kteří uměli materializovat, zhmotňovat, ovládat světy andělů, démonů, energií, tvořit něco – z ničeho. Vytvořily hierarchie své linie – nástuupce a pokračovatele… Kdy posutpem času, se z těch nahoře v linie, stali osvícení mistři, nanebevzatí stařešinové ( samozřejmě i ženy ).
Tihle mistři uměli oživovat mrtvé. Není to tak těžké, když má adept silné spojení s Bohem – Stvořitelem. Materializací opraví rozbité tělo zemřelého a stáhne do něho jeho duší, která už z těla odešla. A vdechne do těla život.I teď tohle umí na planetě pár jedinců, jen se to neukazuje veřejně a tímto darem neplýtvají. Čím silnější linie, tím větší propojení ve světech duchovních a astrálních. Tím větší Síla a ochrana pro členy linie. Hierarchie, rozdělení funkcí, přístupů. Ochránci linie, Božstva, vedení, učitelé. Staré duše, prošly řadou linii. Na různých planetách, v různých svých inkarnacích. Střípky zapadající do mozaiky… Síla a ochrana linie… Učení mudrci a světci… Léčení, studium, cestování mezi světy. Akcelerace k Osvícení díky Síle a podpoře duchovní rodiny. Odhmotnění, zhmotnění, materializace, levitace, portály mezi světy… Brány tam a ven, Pokora a soucit. Silné linie mají propojení do různých světů – lecos si vystavěli v různých světech. Je velký dar být v takové linii a čerpat z ní Sílu přesahující jednu inkarnaci.
Na fotce je Karmapa, v jeho vytelěsněném světelném těle – král tibetské linie K.K. I z fotky je cítit jeho síla a energie. Mocně. To je příklad, jedné linie, mladé lety, ale mocné množstvím duší, ochránců, bytostí. Málokdo z této sekty ví, že mantrováním, uctíváním atd., odevzdává svou energii, biopole těm v linii nahoře – v hierarchii nahoře… Na západě obvzlášť, kde v té sektě Oleho, je členům dovoleno praktikovat jen minimum nauk, ale o to více uctívat a odevzdávat energii.
 Zákulisí duchovních světů je zkrátka plné tajemství, o kterých se veřejně nemluví ani nepíše. Já také prozrazuji jen malý zlomek toho, co mi zatím bylo dovoleno zřít a zažít.  I tak už jsem zase moc krupiér, co rozdává ze svého a energie na vyvážení nechodí.:)
 51586936_511768039346400_4592574874249068544_n
Older posts

© 2021 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑