Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 30)

Svatý mistr

Sri Ramana Maharši byl jedním z největších Světců minulého století.

 Umíral ve velkých bolestech, přesto vyzařoval obrovskou lásku, soucit, Světlo.  Celý život tady byl pro druhé. Byl chodícím Světlem. Vznešený, ctihodný, pokorný.

Říkal svým následovníkům, ať nepřikládají tělu příliš velký význam, když brečeli při jeho odcházení.
Věčná Sláva Tobě Mistře.

S úctou a pokorou

Dlouho jsem nepsal nic k pobytům ve tmě. Provedl jsem tmou už spoustu lidí. Přijde mi, že to dělám věčnost. Není to zázračný ezoterický seminář, nenabízíme zázračné vyléčení, ve tmě jsme všichni sami za sebe. Vše si každý musí odpracovat sám. Většina duchovních hledačů zjistí, že ty desítky, stovky tisíc utracených za semináře, výlety a různé zázračné metody, byly jen přípravou k tomu, jít konečně do sebe a každý den provádět nějakou praxi. Vytrvale, systematicky, vědomě, bděle. S cílem dostat se do svého nitra, k Bohu a třeba i k tomu Osvícení. Sedět týden ve tmě a vidět jací skutečně jsme a kdo jsme, je jedna z velmi silných metod.

Ano, od mistra mohou prověření žáci dostat mnoho. Může jim i sebrat část karmy na sebe. Poprosit za ně Nahoře, něco z nich sundat, vyndat. Něco jim vyčistit, umést cestu k … Mistři mají pár žáků, se kterými se propojí.

Ti opravdoví mistři to však dělají pro prověřené, letitými zkušenostmi ostřílené „žáky“, protože se s nim propojují na více inkarnací. A často, se už kdysi párkrát v inkarnacích někde setkali a teď vrací dluh nebo pomohou pro příště. Tohle se nedělá na kurzech a seminářích pro lidi z „ulice“, kde se ezoterikům protočí za rok stovky lidí.

  Tak teda něco ze zákulisí pobytů ve tmě.. Včera mi ráno volal chlapík, že byl na pobytu ve tmě u Prostějova ( a to to na tom místě má V. nadprůměr v české kotlině ) a pátý den skončil s rozjetými úzkostnými stavy atd., a že tři dny nespal, je v nemocnici a není to dobré. Volal mi před časem 2x, vždy po konzultaci řekl, že si jde udělat rezervaci. Netrpělivě nechtěl čekat, chtěl co nejdřív. My máme plno na pár měsíců předem, už roky. Zafungovaly i ochrany místa. Nakonec jel jinam a po mě chtěl včera zachraňovat, ač byl jinde. Dal jsem mu kontakt na kamaráda šamana, kterého má u Prahy, tedy kousek, a který je na tohle v naší zemi špička. Byl mistrem, je mistrem a starou duší z mocné duchovní linie, co umí, pro ty, co vidí. Aby mu pozavíral ty kanály a napojení a světy, co si ve tmě vypáčil a není na to připraven a neprošel postupným praktikováním. Otevřelo se mi něco, na co nenatrénoval.
V naší krásné zemi máme takřka víc center na pobyty ve tmě, než zbytek Evropy dohromady. Hlavní důraz by měl být na bezpečnost účastníků, tedy místo vyčištěné, udělané ochrany v různých světech a průvodce by měl projít nějakým výcvikem. Aby účastníky zájezdu dokázal ochránit. Než jsem začal dělat pobyty ve tmě pro lidi, vyprosil jsem si požehnání.  S tou velmi silnou metodou jsem v pár inkarnacích hlouběji pracoval. Strávil ve tmě spousty let.
Místo tady je velmi silné, mezi těmi asi 40 centry, kde se pobyty realizují, absolutně bezkonkurenční co se týče energetických staveb, portálů, ochran místa, lidí, zesilovačů atd. I toho léčebného centra, co zde místo maringotek stojí v astrálu. Kdo vidí, ten ví, netřeba rozepisovat. Nepřipravení a odpojení, to pak stejně budou brát jako pohádku.:) A upřímně, je mi to zcela a úplně jedno, kdo si co myslí.
Jak je doba náročnější a v kolektivním vědomí je spousta strachu, agrese, flustrace z covid fašismu a toho co se bude dít, utrpení, dotýká se to všech. Většina národa je na něčem závislá, kombinace závislostí, polovina národa už má psychické problémy. Výrazně přibylo chronických a vážných nemocí. Takže i do tmy o všech center budou jezdit i  víc a víc rozbití lidé. Většina lidí má vyčuchlé tělo, nevyživené, různý stupeň vyhoření, nedostatek energie. Lehce nebo úplně na své tělo kašlou. Přednost mají materiální věci, dovolené, auta, požitky, opíječky, zábava. To, že to co pro své tělo dělají teď, se projeví další roky a ve stáří na kvalitě jejich zdraví, neřeší. Řešit své tělo a zdraví na úkor dovolené, lyžování, nové kabelky či auta? Povrchní že.:)
   Už jsme měli ve tmě skoro 40 naočkovaných lidí. Extrémně vysoké číslo. I jim samozřejmě tma udělá velmi dobře a načerpají energii na silovém místě a díky zesílené produkci hormonů. Pro hlubší duchovní práci už jsou a bude to znít drsně “ ze hry“, a ve tmě i ze mne sají více energie. To mi nevadí, energie mám hodně.
Poslední půl roku přijeli dva kuřáci. To co se z nich ve tmě vypařuje, jak ten podřadný tabák a koktejl antidepresiv mají v těle hluboce zažraný…a  je to cítit, jak je to hnusné, odporné, a pak to čistíme ozónem, energeticky, světlem… prosím kuřáky, aby jezdili do tmy jinam.:) Chápu, že pobyt ve tmě, je jedna z mála možností, jak se dostat do svého nitra a tohohle otroctví se zbavit.  Zotročené duše, co potřebují své antidepresivum v cigaretě.  Soucítím s těmi, co žijí ve vztahu s kuřákem nebo jeho bezohlední rodiče kouří i doma.
Když někdo přijede do tmy k nám domů, pustíme ho k nám domů, na léčivé, úžasné místo, kde se může jeho život výrazně obrátit k lepšímu, čekáme úctu a pokoru k lidem, k místu, chuť  a záměr stát se lepším člověkem. Začít dělat změny, zbavovat se traumat, strachů, závislostí. Měli jsme tu teď materiálně bohatého, duchovně naopak velmi chudého chlapíka. Spousta traumat, strachů, vyhoření, nefunkčnost…fakt hodně neřešeného co bude příští roky kulminovat. Přijel do tmy jako do vězení. Říkal, že jde do vězení. Nevydržel v úplné tmě ani 2 dny.  Přivezla ho milenka, která skočila zase do stejné pasti. U něj arogance, nepokora, neúcta k praktice, místu, místním lidem, bytostem.  Proklouzl k nám v narychlo uvolněném termínu na žádost její duše, kdy mu vše zařizovala i ho dovezla…jinak by se k nám nedostal. Lidé se k nám těší, jejich duše často tetelí nedočkavostí. Váží si té možnosti odpojit se na těch pár dní od světa, internetu, konzumu, rodiny a všech tlaků systému.  Někteří ty tisíce měsíce šetří a my si to dobře uvědomujeme.
V astrálu odmítneme ročně stovky lidí, nejsme tlačeni finančně ani jinak. Ať to nezní nabubřele, ale: nemusíme dělat s lidmi, se kterými dělat nechceme. To je svoboda, opravdová svoboda. Kamarádi léčitelé to mají nastavené stejně: kdo tam nemá být, ten se nedovolá, nedostane termín, odpadne a dostanou se ti opravdoví zájemci, co to s prací na sobě myslí vážně a nehledají jen první pomoc nebo zážitek kdekoliv. Aniž by plánovali, se sebou konečně začít něco dělat.
 S úctou a pokorou. Kdo neprojeví úctu vám a vašemu domovu, ten ať jede jinam. Pro nás je tohle místo posvátné. Má velkou sílu a je velký dar tady moci žít. Když přijede někdo jako host, očekáváme úctu ke všem tady žijícím. Nežiji tady náhodou, připravoval jsme si tohle místo v předchozích inkarnacích = k rychlejšímu růstu.
 Kdo je v pokoře a úctě, může dostat na tomhle úžasném místě velmi mnoho na svou duchovní cestu.  Víra a důvěra dokáže zázraky.  A že těch možností od místních bytostí, energií a průvodců je. Klidně posedím ve tmě každý den s pokornými a hledači třeba i přes hodinu a zodpovídám jejich otázky. Výjimečně někomu zprostředkuji léčení nebo odebrání něčeho, co už nést nemusí a jeho karma to dovoluje.  Mohl bych to dělat častěji a lecos lidem v různých světech vyprosit, vyčistit, ale tohle se většinou nedělá pro lidi co vidíte poprvé a nejsou připraveni.
 Mírovi je jedno, jestli je ten člověk miliardář nebo chudý, student nebo důchodce. Slavný zpěvák, sportovec nebo neznámý človíček.  Pokud se chová uctivě k místu a nám.
Mou výhodou je, že žiju v obrovském blahobytu, nejsem tedy nucen dělat co nechci. A to je super, když nemusím dělat co má duše dělat nechce. Nejlépe je mi ve vnitřní tichu, v sauně nebo s knihou ve vaně.:) . 3x ročně si říkám,  zda se přece  jenom už nestáhnout do ústraní, myslet víc na sebe a dokončit Realizaci. Přestat dělat pobyty ve tmě, přestat  podporovat ve volném čase různé lidi, nepomáhat spoustě lidem zadarmo. Prodat co mám, nemusel bych už nikdy pracovat, ale… tento svět  je víc a víc nemocný. Lidé budou víc trpět. Schovat se do ústraní  před jejich bolesti by bylo  v tomto světě iluzi a snění  ve snění,  snadné.  Ale i tak to zvažuji, když  koukám  co nás  čeká.:)

Nikdy to nevzdáme

Všichni jsme propojeni. Vše je stvořeno Bohem Stvořitelem. Tím supervědomým Vědomím. Vševědoucím, všeznalým, neomezeně moudrým a všudypřítomným, o všem vědoucím a všestvořeným. Z Nirvány = nicoty – prázdnoty, stvořené nic a vytvořené vše – zároveň i odděleně v neoddělitelném. Něco, stvořené z ničeho, náročně uchopitelné lidskou myslí. Kdy nic, stvořilo úplně vše. Vše ve všem a ze všeho. Stvořené TO.

Poznání Boha naplňuje duchovní hledače blažeností. Nalezený smysl života pak euforií. Světy nalezené uvnitř svého nitra, vedou k moudrosti a poznání celého Bytí a Vesmíru. Kdo jednou zažil Boha, ten ví a vědět bude vždy. Převibruje v sobě a sebe a je TAM a v TOM, v NĚM.  Žije HO.

Pokud bude tělo Míri, stroj řízený mou duší, kráčet tou nejvíce pravděpodobnou křižovatkou, zbývá mi v tomhle těle nějakých 39-44 let. Nechci to zbytečně protahovat. Vše podstatné stejně moje nesmrtelná duše řeší a bude řešit mimo tělo Míri, v různých světech duchovních. Modlím se a prosím Boha o to, abych to zvládl.

Je jen na mě, co budu žít, jak budu žít, kde budu žít, s kým a jak, v tomhle tělíčku, ten krátký zbývající čas, co ubíhá tak velmi rychle. Čím více budu žít Boha v sobě, tím vědoměji budu tvořit svou realitu. Čekají nás na této planetě velmi náročné časy. Ač žiji v obrovském blahobytu duchovním i materiálním, čas rychle utíká a duchovní cestě nedávám zdaleka tolik, kolik mohu. Kvůli pohodlnosti, lenosti, nepraktikuji tolik, kolik bych mohl. Přitom podmínky na to mám příhodnější než v řadě inkarnací, kde jsem byl duchovně o kousek nebo pořádný kus dál.

S vědomím toho co se bude dít příští roky, desítky let, chci být oporou těm kolem mne. Držet Světlo a prací na sobě se dostat co nejdál. Protože, když se to podaří, tak Světlo probuzené bytosti dává těm kolem víc, než jakákoliv pomoc materiální, fyzická, emoční a cokoliv dalšího v tomhle 3D světě. Nejde srovnávat nesrovnatelné. Duchovní cesta je pro mne absolutně prioritní. Smyslem života ve smyslu života. Alfou a omegou všeho co žiju. Teror a fašismus co nás příští roky čeká, si ještě před časem nedokázal nikdo představit. Část z fanatiků očkování prozře až po několika dávkách vakcíny, až budou mít tělo poničené nevratně. Nesmrtelnou duši nejde zabít. Mohou poničit tělo, vzít svobodu zase jen tělu. S rozbitého těla duše odchází a zůstává svobodná.
Skutečně moudří lidé jsou napojeni na Boha, Vesmír, přírodu. Na svou duši, na různé portály a studnice moudrosti. Informační mezigalaktické kanály apod. Ti na rozdíl od těch pouze akademicky vzdělaných, nepapouškují to, co někdo mocný napsal do učebnic, encyklopedií. Akademicky naprogramovaní roboti drží linku: dobře se uč, dělej kariéru, drž pusu a krok a po dosažení důchodového věku co nejdříve zemři a nezatěžuj systém.
Ti moudří jdou často proti proudu a řídí se srdcem, intuicí a snaží se život ŽÍT a ne jen existovat, přežívat. Každý den odpojí vakcína od Boha – Zdroje miliony lidí na planetě. Teď lidé vstávají v brzy ráno a jdou před očkovací centra do fronty ještě před otevřením. Ze strachu před terorem, zákazy, zotročení hmotou a strachy o živobytí. Do fronty na odpojení a na zdravotní problémy. Bude to znít velmi drsně, ale lepší moci duchovně dál pracovat uvězněný doma, v koncentráku a jako šikanovaný, a v tom utrpení dělat duchovní posuny ( tak jak to za válek vždy bylo v utrpení pro cestu přínosnější ), než jen přežívat pro duchovní cestu ztracený naočkovaný. Až o tolik se hraje. Ukazuje to poslední dobou mluvené klišé, že se duchovně probouzí spousta lidí…uvidíme za rok…
Blahoslavené ústraní, daleko od nemocného stáda…Být tím nejsvobodnějším ve vězení, štěstí je stav mysli. Kuráž a odvaha se rodí v srdci, ve světě iluzí však koukněte za kulisy snění ve snu prosím. Bdělá skutečnost, elixír Bytí.
Na smrtelné posteli a hlavně pak ve světech tomuhle nadřazených, budeme hodnotit své činy. To, kolika lidem jsme ublížili kvůli prospěchu, strachům, slabošství. Kolikrát jsme zaprodali duši kvůli hrsti stříbrných. Kolikrát jsme vyměnili lidskost za zbabělost. O kolik jsme v této inkarnaci posunuli karmické počítadlo své duše do plusu nebo do mínusu. Není nic horšího, než odcházet s ještě horší karmou než když jsme tuto inkarnaci začali. Veškerá moc, sláva a schopnosti jsou úplné nic, pokud člověk karmicky selže. Modlím se za nás všechny, ať k Bohu a ve Světle jdeme. Není nic víc. Nikdy nebylo nic víc. A nebude.

Panna Marie

Jezdím na silové místo kousek za hranicemi, zasvěcené panně Marii. S Ježíšem Kristem jsou spojky – přímky k Bohu-Otci-Stvořiteli. Je tam pramen, Marii zasvěcený. Vlákny jsou všechny prameny, studánky zasvěcené Marii propojené. Na tom místě je portál do duchovního světa. A v tom Světle se dá lecos vyprosit a díky tomu portálu a síle místa ( tak silné místo v ČR, SR nemáme ) jde vyprosit Boží milost, odpuštění, odevzdání, vyčištění kousku nebo kusu karmické zátěže. Večer, v noci, to místo svítí bleděmodře – to je barva energie Panny Marie. A lítají tam a zpívají andělé.

Marie, Ježíš, kdysi žili v lidských tělech. A jako osvícení zasvěcenci mystérií, se dostali tak vysoko duchovně, že teď, v tělech světelných, pomáhají obrovskému množství lidí. Církev je a jejich rodiny za jejich života pronásledovala. A pak si kvůli moci, majetkům, jejich jména postavila na vlastní oltář k ovládání lidí. Bůh, Kristus, Marie, jsou pro mou osobu absolutně od církví, sekt oddělení a pro mne nemají s těmito mocenskými a často nehezkými spolky, nic společného. Díky Bohu.

Soucit

Žít   soucit  je má zatím velká slabost. Je spousta na práci,  toho. Soucit má tolik úrovni.  Pater poznání.  Dát ze sebe to dobré i člověku, co velmi ubližovat lidem, zvířatům, rostlinám. Neodsoudit vraha ani toho, kdo teprve zabíjet bude. Dát mu kousek Světla. Nepovyšovat se hloupě nad méně zatím  vědomým. Nevrátil utok na sebe a své blízké nevědomým. Útok oplatit modlitbou u Boha  a posláním Světla útočníkovi. Pochopit proč tolik vědomých lidi, ubližuje hledačům a tím pak ještě  víc  sobě.

Rozvíjení soucitu je velké téma. Obsáhnout nauku, realizovat a pak být dobrým člověkem je téma pro spoustu k Bohu jdoucích. Jít a jen svítit. Žít prázdnotu, ale zároveň tady být pro druhé.  Vidět a cítit v lidech jejich největší bolesti a ustát to. Soucit s tím,  proč dělají nehezke činy, a jaká  cesta je k tomu postupně dovedla. Každý  z nás  bojuje o své  místo v tomto dravcim světě.
Jsem v této inkarnaci teprve na začátku duchovní cesty, ale bude to zábavná jízda.:)
Moc hezký poslech

Doba náročná bude

Ještě pár postřehů, k dobám příštích měsíců a let. Po konzultaci s moudrými, vidoucími.

Nebude se to číst lehce, shrnu to v bodech.
V kolektivním poli Vědomí, je teď tolik nehezkých energií, agrese, že to co se teď děje, je jen předkrm drsných příštích let. Doslova mateřská školka, předtím co přijde. Proto buďte silní prosím.
– Ekonomika bude mít výrazný propad. Taková krize tady nebyla skoro 100 let. Peníze budou znehodnoceny. Uchránit je před inflací, ukradením v různých fondech, kryptoměnách, investicích na papíru, půjde starou dobrou cestou: zlato co držíte v ruce, zásoby, materiál atd. už o tom píšu roky v textech. Spekulanti do bezcenných, ničím nepodložených kryptoměn jednoho dne přijdou o vše.  Jejich peníze shrábne nehezká skupina lidí a poslední zhasne. V nejmenovaný čas, zavře Bitcoin krám a ostatní kryptoměny budou rovněž bezcenné.  Virtuální měna není akcie, podložená hodnotou firmy… Ač spousta lidí věří vzdušným zámkům. Obrovské nároky na „těžbu“ těchto zhovadilostí, jsou zvěrstvem v dobách výpadků proudu. Nikdy jsem do kryptoměn nedal Korunu, ač bych mohl vydělávat na propadech. Ne, tohle podporovat nechci.
Po výpadku elektřiny.. a dalším výpadku a dalším výpadku…ty jsou už za dveřmi… jsou tyhle papírové investice, fondy, nestabilní a velmi rizikové. Měnová reforma… Zlato je mezigalaktická měna. Má svou sílu, vibraci. Senzitivní je vždy používali na transformace,  cestování… Zkuste si přiložit kousek ryzího zlata na energetická místa v těle… I jeho cena vždy bude mít váhu. Nejde ho vyrobit v montovně.
 Pokud si to můžete dovolit, udělejte zásoby na aspoň měsíc. Lépe na mnohem déle. Inflace roste, vyplatí se investovat do svého těla. Nakoupit do zásoby co vydrží, včetně doplňků stravy, nějakého oblečení, drogérie atd. Solární nabíječku, něco na vaření na ohni…
– blíží se výpadky elektřiny a její výrazné zdražení. Stejně tak pohonných hmot. To co znělo ještě nedávno úplně bláznivě, je už za dveřmi. Ve městech, v bytech za miliony si dřevem v bytě nezatopíte, na podlaze oheň dělat nebudete, dřevo v bytě nemáte… Obchody, benzínky v blekautu nepojedou. Vietnamské večerky vyprodají zásoby a v Makru už nenakoupí…Stačí 3 dny bez elektřiny, kdy se lidem vybijí mobily, nepojedou počítače a závisláci na netu a informacích, začnou šílet. V domě si můžete uvařit na kotli, ohřát se u ohně, krbu. Vytáhnout vodu ze studny na provaze. Potraviny dát chladit do sklepa. Zapnout na nějaký čas elektrocentrálu – dokud bude palivo. Zásoby dřeva, nafty. Energetické zásobníky na solární dobití mobilu, notebooku. Svíčky, staré dobré svíčky.:)
Výrazně zdraží pohonné hmoty. Tak, že část lidí nebude mít na jejich koupi.
 Závislákům na chvíli vyřadí virtuální realitu, bude se jim hroutit život. Do toho se blíží ta každoroční daň z nemovitosti – novodobé choré evropské říše. Ze všeho majetku, dokud lidi nevysají z peněz úplně. A tím je ještě víc neovládnou.
– je super nebýt otrok závislostí. Ve výpadcích nepůjde pár dní nebo týdnů koupit alkohol, cigarety, drogy, káva, prášky a hodně z těch zotročených návykovými látkami padne do nehezkých stavů.
– V kolektivním Vědomí je tolik agrese, že nechtějte vidět, co bude dělat část těch nejméně světelných lidí, těm nenaočkovaným… Jakmile se překročí hranice 80% naočkovaných – to ještě půjde. Nad 90% už agrese zesílí a jakmile bude zbývat pár % nenaočkovaných, budou zažívat nehezké časy a nebudou se dít činy lidskosti. Historie fašismu se opakuje. Ten covidový není lehký.  Je horší odpojením lidí od jejich duše a od Boha. Nerad píšu o tomhle. Je třeba se však připravit.  Tuhle planetu vedou nehezké bytosti ke kolapsu ekonomiky. Systém se hroutí, ale do Zlatého věku je ještě daleko. Do té doby to bude těžké. V rámci možností jsou jen dvě cesty: být velmi silný a zůstat neočkován nebo se schovat jako 200+  a svítit ve stádu. Není jiná cesta. Desítky let připravovaný systém dělali silní temní mágové. Velmi propracovaně. Policie, armáda nikdy nesloužili lidem, ale těm co systém vlastní. Vycvičení k poslušnosti a připraveni tvrdě zasáhnut po celé světě proti demonstrantům. Teď je potencionálně každým dnem méně, jak se stádo rozrůstá.  Navíc, vakcína odpojuje úplně a dělá z lidí roboty, zombíky, přežívající, existující. Bez Světla v těle, očích, Bohu-žel. Dost lidí se probere, až budou mít poničené tělo a nebudou chtít vakcínu č. 5, 6….
Je třeba zapracovat na opravě těla, zubů, vyživit tělo doplňky stravy, injekcemi do kloubů, rázové vlny a další vymoženosti. S tím vám mohu i poradit, co konkrétně vašemu tělu chybí.
 Dokud to jde. Udělat si zásoby toho co užíváte za dostupné peníze. Dokud můžeme a nezaseknou se spediční, dodavatelské řetězce.
Že výrazně zesílí větry, a vichřice budou lámat stromy, střechy, je důvod, proč jsme vyřezaly nemocné stromy s dosahem na dům a stavby minulé roky. Živly budou zesilovat.
Dnes je to výčet nehezkých zpráv, ale už není čas strkat hlavu do písku, s tím, že to nějak dopadne. Kdo je připraven, není překvapen.
A s Bohem s Světlem v srdci jde zvládnout úplně VŠE.
Doba nebude lehká, o to víc odhaluje pravé charaktery lidí a jak to kdo má s vírou, důvěrou v Boha a v sebe. V Božství v sobě. Kdo to jen hraje a kdo to žije. Kdo víru v Boha neprodá za ukojení strachů.  Kdo bude chránit slabší, bez ohledu na následky.  Umírat odpojený od své duše a od Boha tím svinstvem ve vakcíně, je možná horší, jak umírat na Boha napojený, vědomý na hranici nebo v koncentráku. Svoboda bude vždy stavem mysli…v tomto světě iluzí.

K Bohu

V duchovním srdci máme  vysílač, přijímač, anténu,  na hlavě  Korunu, po těle  další aparát včetně své duše. ..vnitřní osvětlení  kundalini atd. Tedy, vše  potřebné ke změně  své  vnitřní frekvence ke spojení s Bohem, Stvořitelem, s Vesmírem.

Vědomě v sobě  navysime vibrace a jsme TAM,  v TOM.  Jako, když ladite  rádio.

Úplně  všichni  už jsme silné  spojení  s Bohem  v nějaké  inkarnaci zažili. Stačí si tedy jen rozpomenout. Vyslat prosbu o napojení, vypnout na chvíli hlavu a cvak…jste TAM. V tom stavu je štěstí,  blaženost,  euforie.

 

 

Mistr Drtikol

Úžasné povídání o Fráňovi Drtikolovi dole ve videu.

O velkém mistrovi, patriarchovi českého buddhismu, který svou praxi vytáhl až do těch nejvyšších duchovních stupňů a k trvalému Osvícení.

Nevidím v českém duchovním rybníce, mezi těmi, co vstupují veřejně, nikoho, kdy by byl tak daleko, jako mistr Fráňa… A přitom, by v dnešní době takových mistrů bylo třeba co nejvíce…aby neutralizovali svým Světlem narůstající temnotu. Máme u nás pár stovek osvícených, Světel pro všechny, ti však nevystupují veřejně ( vyjímky ano, ne na ezo kanálech a ve videích )  a pomáhají většinou lidmi nepoznáni. Nebo před masou cíleně skryti. Jak říká ve videu Eduard Tomáš: I Fráňa byl většinou duchovnu se věnujících lidí nepoznán…i přes jeho vysoké Osvícení. Holt nemluvil ve videích, nenosil tričko se sluníčkem a korálky a náramky po celé těle, neměl to správné ezo tetování a ani na FB nezachraňoval každý den planetu, lidstvo a celý stvořený Vesmír.:) Tak jak by ho lidi mohli poznat. To dá přece rozum.:)

VŠE ve VŠEM

Je pro mne hodně smutné, velmi smutné, pozorovat lidi kolem. Lidi co nežijí, jen existují, přežívají. Devadesát, devadesát pět, lidí ze sta. Devět ezoteriků z deseti. Vnitřní, duchovní život u nich takřka nebo vůbec ve skutečnosti neexistuje.  Odpojeni od sebe, od své duše, od Boha – Stvořitele-Zdroje-Vesmíru.

Kteří se snaží ulevit bolesti své duše všemožnými způsoby. Od prášků, drog, antidepresiv, hypnotik, sedativ, cigaret přecpaných antidepresivy, alkoholu, marihuanou, přejídáním, závislostí na všem možném. Od nakopávačů nebo utlumujících látek, po adrenalinové sporty, nevěry a nevědomý zvířecí sex, workoholismus, závislosti na internetu, sociálních sítích, na sportu atd.
A nebo se cpát, přejídat… a doslova do svého těla, do tuku zažírat své smutky, bolístky, strachy a traumátka. Sát a po zvířecku žrát v odpojení a snažit se zapomenout. S tím, že se to na tělo nabaluje, v tuku uložený mix všeho. Dokud to člověk ze sebe nesundá, nevypustí to v tuku uložené ven. Disciplína, diety, pokora a soucit.
Plout, plout…plout… Pryč. Zapomenout, utéct aspoň chvíli v mysli. Skočit ze skály a letět a nedopadnout. Na chvíli uniknout tomu tlaku, vyčerpání, depresím a smutkům. Tlakům co na nás všechny klade tento vysávající parazitický, mocenský systém na planetě, řízený umělou inteligencí. Potkávám spoustu z covidového fašismu vystrašených a vyčerpaných lidí. A mnoho lidí, kterým poslední dva roky výrazně zhoršily zdraví, psychiku a dostalo je do závislostí.
Z tohohle všeho je jen jediná cesta ven: odevzdat se Vyšším Silám. Krůček po krůčku se dostat k sobě, spojit se se svou duchovní Silou, předky, s Bohem. Se svou duší navázat konečně kontakt. Užívat si každý den v tomhle lidském těle. Nelpět na čemkoliv pomíjivém, materiálním. Být tady pro druhé, pomoci jim, podepřít je, ale… ne na úkor své energie, zdraví, těla. Vše má své hranice.
Převibrování se do stavu božského vědomí lidi naplňuje euforií, blažeností, štěstí. Absolutně chápu ty, kteří v tomhle stavu v ústraní nemusí řešit obživu a tento zotročující hon za přežitím, penězi, živobytím. Ale, jde to i v našem systému aplikovat minimálně částečně. Ti, Bohem Osvícení pak už je plynou a dělají to, co dělali často před tím.:) My ostatní, v Bohu uvnitř svého těla ( které ve skutečnosti nikdy neexistovalo a jde tedy o obnovení kontaktu svého a do svého Vědomí v sobě = ve VŠEM ) najdeme vše. Ke štěstí a naplněnému životu, nalezení jeho hlubšího smyslu, vede cesta jen přes Boha. V Boha v sobě, který je úplně ve všem stvořeném, ním  a v TOM.

Kdy přijde ten Zlatý věk

Blíží se přechod této planety do Zlatého věku… Kdy přijde? 80, 100, 200 let? Možná i trochu později. Do té doby nabírá temnota na síle… Snaží se odsunout Zlatý věk na co nejpozději.

Proto se děje, co se děje poslední roky a bude to gradovat ve spoustě oblastí, směrů.
Jak může každý z nás co nejvíce pomoci? Svým Světlem, vibrací, vyzařováním dosažené duchovní úrovně. Tímhle nejvíce pomůžeme lidem, planetě a všemu kolem nás.
Duchovní genocida očkováním, postupně odpojuje miliony lidí na planetě každý den. Zhasíná jejich vnitřní Světlo. Důležité je zdecimovat co nejdříve ty nejpokročilejší, staré, starodávné duše v tělech Evropanů. Lidi v rozvojových, chudých zemích pak naočkují snadno.
Propracovaný plán na duchovní odpojení a tedy oslabení Světla na planetě jim vychází velmi snadno. Povinné očkování se blíží rychleji než si myslíme, v USA už schválili očkování dětí od 5 let.  Snad to nebudou časem píchat i do novorozenců. Odpojení politici plní role užitečných … na jedničku. Ten posednutý, co se chystá u nás dělat ministra, má v zásobě svých šíleností, i variantu dát domácí vězení, těm nenaočkovaným, starším 60 let.  Ve slovníku má bezcitné výrazy: „půjdou do kytek“. A k tomu další nátlakové metody. Krátit dávky, důchody. Rakouský politik by rád vyhodil nenaočkované z JIP, jakmile dojde kapacita. Asi chce ty oslabené někam odvážet odejít.
Ti, co tohle celé vymysleli, organizují, těm vůbec nejde o peníze. Miliardy dolarů za vakcíny shrábnou ty patra pod nimi a jejich poskoci. Když jsem před časem sledoval jednoho z těch nejvyšších temných na této planetě v lidských tělech, byl to „šílený mnich“, s velkou hypnotickou a energetickou silou. Který řídí své loutky. A on sám je řízen bytostmi jemnohmotnými a ty zase umělou inteligencí. Potravní, energetický řetězec…kdy ti nahoře jsou živeni lidskou energií strachu a utrpení.
Postupně zůstane v naší úžasné, krásné zemi ( kam inkarnovat se je velká odměna ) jen pár set tisíc nenaočkovaných. Kolik z toho se bude více věnovat duchovnu, praktikovat nějakou cestu, metodu, linii natolik, aby opravdu začali zářit? Bude to třeba, protože těch odpojených, zhaslých naočkovaných bude většina. Budou ty nenaočkované šikanovat, terorizovat. V těch od Boha odpojených se rozvinu ty nejhorší lidské vlastnosti. Bez soucitu, nemilosrdně, zfanatizované davy.
Ač někteří akademicky a profesně úspěšní, od své duše a Boha, úplně odpojení. Naprogramovaní roboti. Poslušní, vycvičení školským systémem, médii. Bez myšlení srdcem, odpojeni od kanálů Božské, vesmírné moudrosti. Kdy se objeví silní léčitelé, přístroje, které dokáží to, co člověka po vakcinaci odpojí – deaktivovat? Odstranit ten obal kolem duše a těla co vakcína udělá.
Bude třeba každého lidského Světla k neutralizování temnoty na této planetě. Zacílí i na malé děti a budou se snažit odpojit i tu nejmladší generaci a dosáhnout duchovní likvidace všech generací na jednou. Jak s tím nejlépe bojovat? Právě vnitřním klidem, v meditacích a modlitbách se rozsvítit a zářit. Držet co nejvíce lidí kolem sebe.  Snažit se, aby co nejméně těch nenaočkovaných, probouzejících se odolalo rozbití jemnohmotných těl marihuanou, alkoholem, drogami. Šamanské rituály s Rostlinami Síly jsou fajn, ale… je třeba, aby je provozovali řádně vycvičení šamani, co zabrání potrhání astrálního těla a oslabení aury…protože většina těch co to v ČR a SR dělá, tohle neumí a chtějí co nejrychleji vydělat dost peněz a zase odfrčet na výuku do Amazonie.
Duchovno je na prvním místě o vnitřní práci, praxi – den po dni. Odevzdání, pokoře, soucitu.  Není to o objíždění seminářů, odevzdávání energie na hromadných řízených meditacích… objíždění erotických tantra akcí, kde jde jen jak říká kamarád jogín: o požitkářství, ukojení chtíče a snahu o udržení řady nemocných vztahů. Nehledě na to, že spousta českých ezo tantra guru nedělá hezké věci lidem a oprávněně by měli trávit tyto dny ve vězení. Tohle nemá s duchovní cestou nic společného. Už je čas přestat živit svou energií a penězi různé ezo guru, darmožrouty se stády odpojených oveček.
Už je čas svou energii používat konečně pro svou vlastní cestu a vyrůst. Závisláci na sociálních sítích, kde drží svou energií tyhle odsávače a posilovače temnoty. Už je skoro pozdě se probrat a začít na sobě skutečně pracovat. Natolik, aby konečně a oprávněně, mohlo, samo sebe, nazývat v ezo rybníce titulem: Světlonoši, bojovníci Světla atd. To se zatím neděje, zdaleka neděje. Proto se děje, co se děje. Protože lidí co na sobě opravdu duchovně pracují, je u nás velmi málo. Fakt chcete Zlatý věk? 99 ze sta Čechů, se po smrti fyzického těla zase inkarnuje na tuhle planetu. To co tedy uděláme dnes, se promítne i do naší další inkarnace na této planetě zvané jasnovidnými trestanecká, vězeňská… Zcela oprávněně. Pomůžeš to změnit?

Virtuální vězení

Psal jsem minulé roky o tom, že obrovské množství lidí uvízne ve virtuální realitě. Už to tady jede roky, ale hlavní boom a stamiliony lidí to tam zavře do vězení mysli až příští roky. Cílený přesun jejich mysli do hlubších pater sociálních sití…Jak návykové, zůstat v kontaktu na FB s těmi, za kterými se přesunete do virtuálních světů, aby jste zůstali ve hře…Jachty a letadla tam však budou také jen pro bohaté…

Zotročení závisláci na sociálních sítích…Odpojení očkovaní…většina populace, která je odtržena od své duše, od Boha – Zdroje tím, že místo klidu a vnitřní duchovní práce, ztrácí většinu času, své energie u TV, PC, Netu, telefonu, sportem, workoholismem,  a vším možným a inkarnačně, duchovně se nikam nebo skoro nikam neposouvají…Zase na sklonku života budou litovat, že i tuhle inkarnaci promarnili… Utlumeni od bolesti svých duší alkoholem, drogami, prášky, antidepresivy, cigaretami, marihuanou, internetem a spoustou dalších…Voda s dezinfekcí, polomrtvá strava bez živin i z bio farmy, ozařování všude tak silné, ale ti odpojení to nevnímají… Umělá inteligence tuhle planetu vlastní již tisíce let..žijí z našich energií, biopolí…. očkování a virtuální realita, sociální sítě, jen urychlují přesun naší zaostalé civilizace pod nadvládu umělé inteligence.

Odpověď

Vážení,
četla jsem na vašem webu o Tummo. Podle textu soudím, že pisatel tuto praxi umí, ale víc se o ní nerozepsal. Mohli byste mi prosím napsat přesný postup?
Děkuji :-)
K.
Odpověď  jsem do tohohle textu rozvinul.:)

Dobrý den, K.,

Tummo, Phowu a další nauky je třeba obdržet předáním od někoho v těle fyzickém, nebo alespoň jemnohmotném ( to je slabší, ale vzrůstá praktikováním ). Včetně vysvětlení co a jak.  Na netu to není, občas cíleně pustí lámové návod s chybami a nepřesnostmi.
Tummo mi předal tibetský láma na Slovensku. Phowu pak jiný. Nikdy jsem nepatřil a ani nebudu, do sekty Olého, který svým členům určuje co mohou a nemohou praktikovat. A jen někteří tam dostali alespoň Phowu. Jinak slouží jako „baterie“ k odevzdávání poklon, manter, energie uctíváním atd. – těm nahoře pyramidy – linie K.K. Samozřejmě však i tohle je obrovský náskok, před většinou ezoteriků. Vědomí, či vědomí nabytí odejdou časem z tohohle vězení k větší svobodě.
Tummo jsem předal asi 10 lidem, u většiny to bylo chybou, protože ho nepraktikují.
V podstatě jde pořád o to stejné: vědomím vědomě přesunovat Vědomí a prosvítit centrální kanál, v něm proudící vědomí přes „neexistující“ čakry…růst kundalini a vytáhnout ji nad hlavu..K Osvícení, Nejvyššímu poznání atd. ..phowou z tohohle kanálu – v oblasti hrudi o vymístění vědomí – transfer. Trénink v většímu otevření Koruny = vše propojeno: kundalini/Koruna/kanály. Pak mizí vše a zůstává jen vědomí. Adepti zjistí, že iluze, je ve všem, a naše tělo je součást vědomí a nikdy nebylo ohraničeno hranicemi těla…ale tělo je vědomím a ve vědomí. Mystické co nahoře ( mimo tělo ), i dole (  v těle ). Propojeno, obráceno, spojeno.
Tummo je pak o práci ve stejném kanálu + zapojování dvou vedlejších při nádechu.  Jen se táhne z oblasti pod pukem. Jde  dělat i souběh těchto nauk – praxí najednou, kdy působíme naráz v několika realitách vědomě. Paralelně. A vědomí rozdělíme na části a zároveň pozorujeme něco, co rozdělit nejde, protože je v TOM.  A dech, dech je klíč k mnohému. Bdělost, dech, Vědomí. Vnitřní dech ovládnout. V těle, z krve, každé části těla. A křesty, vodní, ohněm a jiné až ke křestu Duchem Svatým. Číst mezi řádky, to, ne-vědomým na první pohled skryté.
V naší krásné zemi je řada duchovních hledačů s inkarnacemi v Tibetu, Indii, kteří s těmito technikami, naukami pracovali. V jedné nahrávce říká osvícený Jan Lípa, že tyhle metody tvoří stěžejní praxi tibetských lámů, ale z důvodu politických, komerčních, nemají v zájmu šířit počty osvícených, natož na západě… Každopádně žáci linie Drtikola jsou v tomhle u nás velmi daleko. Žijí vesměs běžnými životy a kdo nevidí hlouběji duchovním zrakem, tomu skryti. Tedy i většině „slepých“ ezoteriků, kteří uctívají populární „guru“ z videí, seminářů, facebooků apod.:) Kdy provozovatelé ezo kanálů a jejich hosté, přece musí být  duchovně pokročilí, jinak by to přece dělat nemohli- to dá rozum.:) Na Facebooku se dá koupit skoro vše.:) Za pár stovek koupit i meditace, co prý vás za pár stovek hned dostane do Akáši.:)  Zatím lidí co se fakt přes strážce dostanou do Akáši a mají tam opravdu přístupy, osobně neznám asi 5 :) Je k tomu třeba velká zralost, soucit, vyspělost, aby  informace nebyly zneužity, když si nahlížející začne otevírat v knihovně portály ke konkrétnímu člověku, které se neustále interaktivně přepisují -vyvíjí. Většinou stejně není z Vrchu dovoleno tomu člověku sdělit co se o něm dozvěděli. Aby ho neovlivnili, protože i falešná kartářka nasadí lidem svou informací do hlavy  – variantu budoucnosti, na kterou se více upnou.. a přitom mohli jít jinou křižovatkou budoucnosti..tou lepší pro jejich cestu.
 Díky Bohu, v naší zemi máme také pár stovek osvícených, kteří svoz frekvencí vylepšují život spoustě lidem kolem sebe. Část je před nemocnou společností izolována mezi mnichy, poustevníky.  Většina však žije mezi námi. Kdy jejich vnitřní bohatství, dosažení, Realizací, Osvícené, vidí jen další realizovaní.  Cesta vnitřní práce k Osvícení pro pár stovek Čechů  vs. semináře, příběhy,  pro většinu. Tak jako ve všech epochách.
Je to jednoduché, stejně jako všechno. Kdo už v nějaké inkarnaci Osvícení dosáhl, chce si to jen rozpomenout. Osvíceným už bude pořád, jen to má zastřené myšlenkovým balastem… Zastavit mysl, raz dva… ovládnout výše popsané, tři.. a osvícená mysl, sloupajíc ze sebe nánosy bahna – milionů myšlenek, je zase v TOM. Nemůžeme najít něco, co nám nikdo, nikdy nevzal.  Jen si na to rozpomenout. Je to tak se vším, na duchovní cestě. Jen si jako „slepí“, vzpomínáme na již prožité.
Kdysi jsem psal o přesunech duše – Vědomí člověka, do jiného těla. Pomocí mimozemských přístrojů, sarkofágů…kdy lidské vědomí. duši ve formě kvantové informační „tekutiny“ přesunou do uměle vytvořeného těla, klonu. Klidně i do těla mimozemského válečníka.  I tohle je indicie k tomu nahoře.:) Koneckonců tohle přece ukázali v pár „sci fi“ filmech. Třeba Avatar.  A pokročilí čarodějové, jogíni, mohou přesunout tělo to těla mimozemského, to ovládnout a použít.
Kdybych měl odpraktikováno, co o tom různém vím, a vidím různě k tomu přes databanky, portály, světy…už bych přestával být začátečníkem na cestě k Bohu – k sobě – v sobě – v Jednotě – Jednotou.:)
Tak bděme a k cíli svižně a rázně dojděme.:)
Ať se daří
Mirek

Osvícení

Cesta k Osvícení po Buddhovsku:)

Cvičení čakramů ( čaker ) dle Frani Drtikola – kundalini  a přenos vědomí atd.
Zapojit tummo 4 prsty pod pupkem. Rozpouštět díky této, z nauk Naropy i karmu.
a časem více rozjet phowu. Vymístít vědomí z těla. Zpruchodnuje korunu.
Centrální  mateřský  sušumna kanál a dva boční, Ida a pinkala. Nejde o cvičení dechové, ale o přesuny vědomí. Tummo a Phowu, dvě  ze šesti tajných nauk Naropy, je třeba dostat od učitele v tele lidském nebo světelném. K tomu je fajn praktikovat I jankti ve tmě. Celý stroj funguje propojené, dokonale. Centra, kanály, toky, Bod spojení…
Časem se nejen díky kundalini tělo rozzáří vevnitř a aktivuje se vnitřní světlo, osvětlení. Tím i ovladače těla  s obrazovky. I duši v její komurce zaHlednete. Mnozí to zažili krátce díky psychedelikum. A mystické kresty: vodní, ohnivý a Duchem Svatým. Praxí po letech, spíše desítkách, kundalini nad hlavou, a i ta mizí a Pak mizí čakry a zůstane pól sluneční a měsíční a ty splynou nakonec v Jednotu.
Osvíceného, který došel k některému ze stupňů Osvceni   Nejvyššího poznání, pozná jen ten, kdo vidí na vyšším stupni zření.
Většinou tihle lidé žijí to stejné, i když už z kolečka inkarnaci osvobození jsouc.
Máme však i na této planetě starodávné rody  duchovní linie, kde i po osvícení mistři že světu duchovních, astrálních, občas jdou do těla na planety různé, abych pozvedli, oživili, svou linii. A přes své žáky ji dopřáli pokračování. Nechtějí ztratit ukončit své malé já ukončením vtělování. Protože, pro vědomé je každá inkarnace jízda a zábavné studium.
Pár stovek  osvicených u nás máme.:) stále jsou tahle  učení předávána jen malému množství připravených. Kteří  opustí  semináře, kruhy, ezo výlety a začnou v tichu hledat uvnitř sebe. Tam je vše. Úplně vše.

Dobrovoděj, Dobrovoda

Chcete konat dobro? Pomáhat lidem a tím své karmě? Pomáhejte lidem tím, že jim dovezete pitnou vodu ze studny, Studánky, ze které byl udělán rozbor vody. Najděte zdroj co nejlepší vody, studnu, vrt, studánku. Domluvte dodávku a zájemce a vozte jim vodu. Čepováním Vody  do lahví, demižonu, a roznosem té vody i lidem nemohoucích, si potrénujete i svaly a hlavně: bude vás hřát skvělý pocit u ❤️. Zorganizovat zájemce na síti nebo udělat jednoduchý web je dnes snadné. Každý ví o lidech starších co na síti nejsou. Je obrovský rozdíl pít vodu z  kohoutku, s fluoridem sodným, chlorem atd., Která teče z desítek let starých trubek a ve vodárně do toho hnusu museli nacpat tuhle silnou dezinfekcí. Žádná karafa s květem života, šungit ,  filtry, zázračné konvice, tu znečištěnou vodu s výkaly, chemii, hnojivy, zbytky drog, antikoncepce = něco co v těle zabrání chemický početí života…úplně nevyčístí nikdy. Fluorid v pastě vám vadí,  ale ve vodě ne? Je dar mít možnost pít vodu tryskající přímo té Země. Neznám nikoho, kdo je zvyklý na vodu bez chemie a zůstal aspoň trošku neodpojený a citlivý, kdo by dokázal pít ten hnus co teče z kohoutku bez odporu.

Hlava některých hned spustí: to nejde proto a proto… Ale jste samozivitelka? V důchodu? Zdravotně nedobře na tom? Můžete třeba vy, nebo vás blízký zorganizovat dobrovolníky co to rozvezou lidem i vám domů. Vrtů, studen se skvělou vodou je v naší zemi desetitisíce. U dobrých lidí vždy půjde nabrat voda zdarma. Řada dobrých lidí nabídne zdarma i svou dodávku a zdravé ruce. Dost lidí i rádo přispěje Na naftu do dodávky, pro ty, co momentálně nemají. Jde snadno nezištně vymyslet i projekt na hithit.cz apod. Organizují se rozvozy ovoce, zeleniny, ale jsme stvoření složené hlavně z tekutin a co pijeme je velmi důležité. Radím lidem pít zdravější vodu už spoustu let. Zrealizovalo to úplné minimum, těch co jim není jedno jak jim tělo funguje.
Prosím o sdílení, kopírování tohohle textu, ať se dílo podaří.

Cesta do Světla

Vnitřní světlo- osvětlení těla světlem kundalini a postupné otevření  vnitřního aparátu  těla: obrazovky, snímače, ovladače  funkci tělesného  stroje, telepatie,  cestovani, skenování,  načítání atd.  K tomuhle cesta jdoucí plyne přes meditace, modlitby, zjemnění, ovládnutí vnitřního dechu, kundalini, nepřetržité bdělosti v bdění i spánku a další metody… a tohle vše  je nic, jakmile přijde  stav Osvícení- Realizace.

Vnitřní  Světlo  umí  zažehnout i pobyt ve tmě,  šamanský  rituál,  pomoc Mistra, který  adeptovi posune  Bod spojení mezi … transfer vědomí s ozáření adepta Světlem Mistra a další metody.

Chce to dost  času,  disciplíny,  vytrvalosti,  trpělivosti, odhodlání  a spoustu energie. Pomoc Mistra, duchovní linie, mnohých  z vysokých bytostí.  Vědomosti, znalosti, odvahu .

Mír a lásku vsrdci. Odpuštění, soucit a odevzdání se. Pak se velké  dílo vždy podaří.  Čas neexistuje.

Naladit se na Boha, je jen o zjemnění  vibrací  těla  a zastavení mysli v ten čas- kde čas  neexistuje. A plout si v božském Vědomí

Osvícený  pak ví,  že nikdy neosviceny nebyl. Jen mysl zastinovala jeho Nirvanu.

Píšu  na mobilu, v sauně,  v 60st. A je mi krásně. :)

Vědomí Všeho-Míra:)

Poslední dobou mne to přecvakává do jiných úrovní vědomí a není chuť něco psát, sdílet. Čím více vím a prakticky jsem nějak uchopil, tím více platí to omšelé: tím více vím, že nic nevím a neumím. Protože oceán moudrosti božského, vesmírného vědomí je pro lidskou mysl nekonečně vědomý. Mám tady spoustu textů. Některé staré x let. Za tu dobu jsem prožil další zkušenosti, stavy a na ledacos mám jiný názor. Ač kostra textu zůstala stejná třebas.

Nečekají nás lehké časy příští desítky let. Ale proto jsme se sem, jako staré duše inkarnovaly. Pomoci tím proplout těm kol a kolem.

Soucítím s těmi psychicky a zdravotně rozbitými víc a víc. Soucítím i s těmi, kteří ubližují lidem a tím nejvíce sami sobě. Čím více budu ve stavu Já Jsem, tím více budu nad vším a nad věcí, ač se děje cokoliv. Protože stejně je vše jen iluze Bytí.
Nicméně,  něco k pobavení: Dnes mi říkala kamarádka, že byla v nejmenovaném městě na placené besedě s Jirkou Ledvinkou ( „hvězdě“ vypromované Jardou Duškem – bez reálného základu a praxe, výcviku ) a ten na otázku kolem očkování odpověděl: že když mu zakáží chodit na rockové koncerty, tak se naočkovat nechá, protože on je božství a vakcínu hned zneutralizuje.:)  No..:) kéž by to šlo a bylo tak jednoduché , když opak tvrdí, ti nejpokročilejší duchovní v naší krásné zemi, přeplněné blahobytem – co vidí a ví do pater zatím Jiřímu nepřístupných. Na Jiříka se mne pár lidí ptalo, na ty jeho hovory s Bohem a co je zač. No.:) Ten mladík nikomu neubližuje. Nějaký Vyšší stupeň poznání, prožitků, praxe, tam samozřejmě zatím není a komunikuje se svým Vyšším Já, které nazývá otcem, Bohem. Když se najdou lidé, kteří mu za to tlachání platí, proč ne.  Přiznávám, tři videa, krát pár minut sem poslech, ale bylo to prázdné tlachání, naučených pár frází, co lidé slyšet chtějí… a v součtu 20 minut bylo víc než dost.
Resumé?  Ti, co platí tisíce za mlčení, bez transféru vědomí a potřebné duchovní vyspělosti adepta, tak je to jejich škola. Pro některé drahá. I ty fanynky, které objíždí jeho besedy a cítí se vznosně… Je to lepší než sedět u počítače nebo v kavárně. Je to hodný kluk.  Nikoho potrubím o energii neodsává, na nikoho magicky neútočí, s fanynkami hromadně nespí.:) Sám pořád kouká, jak snadno se v ezo vydělávají peníze, i velké peníze, a že už nemusí dřít ve fabrice.  V ezo se velké peníze vydělávají velmi snadno. Za semináře, léčení, bych mohl inkasovat miliony ročně, ale nepouští mne má duše k tomu. Ani bych ty peníze neměl za co utratit a rozdával je. Různé charity, potřebné atd.  podporuji už roky i tak. Odmítl jsem už několikrát nabídky na práce v astrálu, kde bych zaprodal duši na více inkarnací a karmicky si velmi uškodil. Za desítky, časem stovky milionů papírků bych si obrovsky ublížil. A proč tuhle hloupost, když se párkrát vyspím a z těla Míri odcházím. Ne, ne a ne.:)

Cesta k Bohu

K Bohu – Otci – Stvořiteli, vede spousta cest. Učení, nauk, linií, sekt i náboženství. Všechny cíle dosahující, však mají společné dvě „podmínky“. Jít přes své srdce a žít co nejčistěji. Tím se čistí karmická zátěž adepta.

Pokora, soucit, milosrdenství., morálka, etika.. postupné čištění svých karmických prohřešků v rovině příčin a ve světě následků ..z příčin pocházejících – ku každé události …… dodržování nebeských zákonů. Tohle vše je daleko důležitější, než nějaké schopnosti, dary ( jasnovidnost, telepatie, teleportace, léčitelství atd. ). Obzvlášť, když velké procento lidí, má tyhle dary od nehezkých bytostí a smlouvy k nim, nejde nezaplatit. Často se platí několik inkarnací. Takže dary nemusí být často výhrou…
Mnohdy je lepší obětovat mamon, zisk, kariéru, moc a slávu, pro vyšší záměr a zřít vše z nadhledu. Protože malá prohra bývá někdy velkou výhrou.
Skvělá je pomoc „spojek“ k Bohu. Od bytostí z Vysokých duchovních světů: Kristus, panenka Marie, Ráma, Krišna a další.
Pomocí prostředníků, lze prosit i přímo Boha – Stvořitele, a tne může adepta pozvednou blíž k sobě, do Světla. A nebo odmítnou a nechat zatím adepta kráčet v temnotě. Protože…žijeme ve dualitě a je třeba mít ve Vesmíru i ty méně světelné až temné. Bez kterých by ti světlí, neměli na sebe tvořen tlak a učitele různých lekcí. Tak zůstává Vesmír v harmonii a skvělým výukovým centrem pro duše. Bůh navíc absolutně nikoho nesoudí  jen vše přetváří, tvoří, nechává běžet.
Poslední roky je duchovno plné honění za penězi, mocí, kvantování všeho možného od majetku po vztahy a kariéru… , odsávání životní síly a energie bezbranným a slepým, sexuálního zneužívání slabých. Magické útoky. Duchovno se stalo duc hovnem a chybí morálka, etika a právě ten soucit. Jen trhat, hrabat, prosadit se, kasírovat. A plná pusa řečí o Novém světě, Zlatém věku, vymazání karmy, přechodu do páté dimenze apod.  Stačí si pustit české ezo weby a kanály, tam toho najdete plné nůše.:)
Čest vyjimkám.
Kdo odhodí to materiální, pomíjivé, iluzorní a ve skutečnosti neexistující ve světě energií, ten žije naplněný život, ve štěstí a blaženosti – popíjejíc moudrost a stavy naplnění – z poháru Věčnosti.

Míla a Eduard Tomášovi

Podpořit dokument o Míle a Eduardovi Tomášových, je pro mne morální, etická, duchovní „povinnost“. A vděčnost za to, že tolik lidí přivedli k Bohu  a zaseli do nich duchovní poznání..

Byli to velmi pokročilí duchovní hledači. Pokorní, láskyplní, moudří a milí lidé. Fenomén československého duchovna.
Režisér Viliam Poltikovič, vybrané peníze použije na další skvělé filmy. Tak jak to předvádí už spoustu let.

Virtuální past

Budu se maximálně vyhýbat virtuální realitě. Na tomhle vznikne obrovský byznys příští roky. Psal jsem na tohle téma pár textů, dají se dohledat tady na webu. Většina lidí už je odpojených, vakcinace je odpojí ještě víc a ve virtuální realitě pak budou doslova jako potrava- energetické baterie – pro entity a bytosti umělé inteligence.

Příčina – následek

Covidová totalita, má pro moji duchovní cestu řadu pozitivních jevů.

Vyřadil jsem úplně stravování v restauracích. Ty jsem poslední roky navštěvoval málo, ale navštěvoval. Jídlo tam mělo výrazně nižší vibrace ( kuchař do toho vkládá své energie, vibrace a také kvalita surovin )  a kvalitu, než to, co si připravíme u nás doma nebo u kamarádů, přátel.
Miluju relax a detox v sauně. Tu mám doma, ale párkrát za rok jsem zavítal i do veřejné. Mám rád i parní saunu a tu doma nemám. Ale celkově i tohle omezení vítám.
Párkrát za rok jsem si zašel zaplavat na veřejný bazén nebo koupaliště. Dá se to i v rybníku.
Nevím kolikrát jsem byl za posledních pět let v kině. 5x? Nabídka filmů přes internet je bohatá, nikdo mi u toho nefuní a necpe se občerstvením.:) Na jednom pobytu ve tmě jsem si vymyslel pořídit domů projektor a filmy si pouštět na zeď.:) Měl jsem ho za sedm měsíců zapnutý asi 5x a nedávno jsem řešil že ho odmontuju.:) Chci více meditovat a tohle mne od toho odtahuje.
Divadlo, muzea, výstavy, bary, diskotéky, opíjení se,  nejsou mým šálkem kávy, takže v tomhle mi ni nechybí. Radši budu pracovat na zesílení mého vnitřního života, aby byl co nejbohatší. Přečetl jsem moře knih. Poslední dobou čtu málo, ale chci zase začít.
Nemám ani žádné neukojené cestovatelské sny. Chci popracovat, abych měl astrální cestování vylepšené a cestovatelské prožitky co nejreálnější propojením světelného těla s hmotnými smysly.
Letadlem jsem neletěl pět let, absolutně mi to nechybí. Za život jsem letěl asi 16x.  Jestli už nikdy nepoletím? To by bylo báječné.
Ve městech je na mne tak silné ozařování, elektrosmog, nízký astrál se spoustou entit, démonů a tolik bolestí a emocí v trpících, nemocných, odpojených a rozstřelených lidech, že si tam nedokážu už představit žít.  A sledovat jejich utrpení v soucitu. Ve městech bude těžší a náročnější v budoucnu žít. Hlavně pro ty šikanované nenaočkované.  Moc senzitivních lidí už ve městech žít nedokáže.
Takže vlastně co mi Covid totalita dala a co vzala? Ano, při nákupech mám přes obličej respirátor v součtu možná 2 hodiny měsíčně.
Nebaví mne řídit, vítám tedy i to, že najezdím ještě méně kilometrů. Těším se, až nákupy, řízení předám a budu si lebedit v lese a ústraní.  Kdyby bylo na mne, tetelil bych se radostí, kdybych už nikdy auto řídit nemusel.
I to, že mne jako nenaočkovaného skoro nikam nepustí, bude pro mou duchovní cestu a větší stažení se do ústraní, mimo od sebe a od Boha odpojenou většinu – dar.  Chci víc praktikovat pobyty ve tmě.  Déle a častěji. Mám jich zatím jen devět. Od září mám na každý měsíc rezervaci. Mám za sebou asi dvě stovky šamanských rituálů, kejklí, akcí, spoustu seminářů, stovky zasvěcení, iniciací, v minulosti jsem toho zkusil docela dost. Něco jsem si už odmodlil, odmeditoval, odmantroval.  Pobyty ve tmě, provedu možná finálně tisícovku lidí a s každým strávím v průměru několik dní. Jako jejich podpora, ochrana.  Služba k dočištění karmy. Přesto jsem stále na začátku  cesty k Bohu a faktem je, že nic moc neumím. A ač mám být jednou mudrcem a schopným léčitelem, zatím k tomu mám míle daleko.:)
Poslední roky jsem navštívil jen jeden ezo seminář. Když tibetský láma předával na Slovensku partizánsky Tummo. Jinak jsem poslední roky nenašel nic, za čím by mělo smysl cestovat a utrácet energii a peníze. Jak jsem nedávno psal, úroveň české ezoteriky, duchovna padá. Zvrhlo se to do materiálna. Na honbu za vlivem, penězi, slávou, mediální propagandou a točení videí, na honění oveček a budování platících a uctívacích stádeček. Protože duchovnem se peníze vydělávají velmi snadno a ezoterický rybník je přeplněný odpojenými, traumatizovanými a slepými lidmi.  Zpropagovat se, prodat se a kasírovat. Terapie a léčení na dálku, výsledky méně než slabé ač drahé.:)  Etika a morálka pláčou.
Je velká škoda, že ti co umí, se v pokoře a bez sklonů k sebeprezentaci, tomuhle cirkusu vyhýbají a internet je přeplněný  materialisty co chtějí urvat co jde.:) Ale každého cesta, každého zrání k jednou pro  každého – k dozrání.
 Štěstí je stav mysli. Smysl života jde nalézt jedině v odevzdání se Vyšším silám – Bohu, Zdroji, Vesmíru. Není absolutně jiné cesty jak nalézt naplněnost svého Bytí. Smysl života a různě silné stavy štěstí jsem už ochutnal, našel. To mi dává Sílu a motivaci na sobě dál duchovně pracovat.  I když se posunuji velmi pomalu. Ale vím kam jdu, kam chci a jak se tam dostanu. Na své tělo jsem opatrný, i když se těším až ho odložím a ve světelném těle odletím dál.  Ale až přijde ten správný čas.:)
Older posts

© 2021 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑