Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 28)

Cesta k Bohu a…do svého nitra.

Duchovní cestu můžeme přirovnat k tlačení vozíku plného kamení. Dá velkou námahu ho na rovině roztlačit.  A hodně duchovních hledačů tuhle námahu vzdá. Jakmile ho však na rovince roztlačíte, pomůže nám setrvačnost roztočených kol. A nabíráte rychlost.  Rovina je přeplněná spoustou zástupů. Postupně z vozíku odhazujete kameny – strachy, bloky, traumata, nehezké vlastnosti, pouta k …. Atd. Blíží se kopec a ač kamenů ve vozíku ubývá, tlačíte s větší a větší námahou i radostí zároveň. Kopec začne být prudký a ač máme vozík skoro prázdný, námaha roste. Hledačů už je kolem velmi málo, většina nechce absolvovat to utrpení.  V blaženosti Ducha. Před vrcholem už máme vozík prázdný a tlačit už do kolmého vrcholu nejde. Proto bereme vozík na záda a šplháme. Ti co táhnou na zádech od začátku i svého partnera – a jeho karmu připláclou k té své, supí ještě víc.
Hledačů už je kolem jen pár a sem tam soucitně vidíme některého z vrcholu spadnout. Ale i on to jednou zvládne až na vrchol těch osvícených. V bolesti těla, po překonání spousty krizi, dosahujeme Boha a slyšíme pět chorály andělů. Vítej nám, ty, jenž si nás nikdy neopustil. Kdy božské vědomí v tobě bylo jen dočasně zamlžené závojem odpojení.

Zdraví

Léčitelé jsou zavalení přibývajícím množstvím nemocných nebo hodně nemocných lidí. Na těle i psychicky. V naší krásné zemi máme sotva 20 lidí, kteří dokáží za jedno nebo více sezení z lidí dostat rakovinu pokročilejšího stadia. Sám znám jen dva, ke kterým bych mohl poslat přátele kdyby jim šlo o život. A ten silnější z nich, už to léčení chce utlumit. Už odsloužil dost a zástupy nemocných narůstají.

Na to, aby léčitel napojený na Boha z lidí mohl tahat rakovinu, musí mít silné vlastní ochrany, výcvik, napojení. A nejde jen o rakovinu, ale o sklerózy, leukemie a další těžké omezení. Sám léčení lidí odkládám, i když vím, že jednou budu muset začít víc sloužit. Přijít o soukromí, trávit celé dny mezi hodně nemocnými lidmi, rozdávat se je na jedné straně služba a poslání, ale přece jenom, léčitel má také své koníčky, zájmy, rodinu.

Léčitelé jdoucí ve světelné linii se nahoře ptají, zda z pacienta mohou nemoc vytáhnout nebo zda není dovoleno. Když nemohou léčit, je smutné pak sledovat osud umírajícího pacienta. Jehož duše potřebuje prožít útrapy a bolest během umírání. Očistí tím kus své karmické zátěže, pochopí souvislosti. Za chvíli půjde do jiného vtělení, a rozehraje nové studium své duše – v jiném těle.
Prožitá traumata a strachy kolem „Covid likvidace svobod“, se příští roky v lidech z těla emočního a mentálního, projeví v těle fyzickém. Abychom se tomu vyhnuli, je třeba zdravěji myslet i žít. Žít na zdravějším místě, mimo silné ozařování. Propojit se s Bohem a silou co nás přesahuje. Zbavit se nenávisti k sobě a ke všem. I k těm, co nám nejvíce ublížili. Odpuštění. To vás posune. Praktikovat některou z nauk, z cest k Bohu.
Pít a jíst stravu co nejčistší. Doplňovat tělo doplňky stravy ( s tím vám mohu poradit:)), čistit tělo různými očistami. Tvořit si svou realitu v radosti a žít naplněný život, ať se kolem děje cokoliv. O tom už jsem napsal mnoho textů, zbytečně plácat stále dokola. Každopádně, 80+% Čechů, Slováků co se nějak věnují duchovnímu rozvoji se nestravuje zdravě, nemá vyživené tělo, 97% lidí, co mi přijede na pobyt ve tmě je různě energeticky vyčerpaných. A to se bavíme o lidech, co už na sobě nějak pracují a část z nich už ovládla nějaké strachy a na cestě se zbavují omezení.   Může za to život v místě, kde je silné ozařování, elektrosmog, pití vody z kohoutku plné chlóru, fluoridu sodného, spousta času na netu, mobilu. Když maso, tak často z velkochovu. Ovoce a zelenina s nedostatkem živin. Toxické myšlení, vztahy. Strachy co by přinesla změna práce, partnera, místa. A málo tvoření, tance, zpěvu, kreslení, hraní.:)
 Pusťte si prosím video Dr. Claytona, který mluví o zánětech v tělech a co vše způsobují. A o tom, co vyvinul pro komplexní vyživení těla.

Vydat se na cestu…

Chcete se na své duchovní cestě dostat opravdu daleko? Fakt jdete ze srdce a doopravdy? Chcete vykročit ze stáda, které o ezo mluví a nějak ho dělají, ale nejsou kvůli němu ochotni udělat změny? Změny někdy bolestné a transformační? Co roste a sílí, to často bolí.

1) Na duchovní transformace, posuny je třeba hodně energie. Mnoho. Prototže pohyb v různých meditacích, světech stojí energii. Nic není ve Vesmíru zadarmo.
2) Ve městech, obzvlášť v těch velkých, už je ozařování tak silné, elektrosmog, wifi, astrální vlivy už takové intenzity, že to extrémně vysiluje. Že se odstěhovat z města by bylo náročné kvůli obživě, práci, dojíždění za prací, kamarády, do oblíbené čajovny, ezo komunity? Každá změna něco stojí. Každá cesta do lepšího něco vyžaduje. Kristus chtěl po svých učednících ať se zbaví majetku, opustí rodiny a vydají se s ním na jízdu k Bohu. Mudrcové, lámové, jogíni dělají to stejné. Tohle už je pro nás zápaďany za hranou komfortu, ale jde udělat alespoň kompromis. Mluvíš o tom jak chceš růst? Proč teda pořád bydlíš v Praze? Na venkově by jsi vydělal méně peněz a musel by jsi dojíždět? Chceš víc peněz na cetky a zbytečnosti nebo duchovní pokrok ( to jediné co by u lidí vědomých a napojených – myslím těch skutečně – mělo být prioritní ). Odstěhovat se z Brna a z Prahy a trávit tam půl dne v práci? Jaký to má efekt: Alespoň poloviční, když aspoň spát necháš tělo v menším ozařování.
3) Co jíte a pijete. Kolik ezoteriků je schopno jezdit si pro vodu bez chemie, chlóru, fluoridu sodného, co jim teče z kohoutku? Žádná karafa s květem života, šungit, osmóza a různé předražené přístroje vodu na špičkovou neoživí.
4) Strava. Pokud nežijete na místech na planetě, kde ještě ovoce, zelenina mají sílu ( Amazonie, místa v Asii, Africe ) tak takřka nemáte šanci mít vyživené tělo. Obzvlášť vegani, vegetariáni, frutariáni a  další -áni, mají těla vyčuchlá, jedou jim na částečný výkon. Bez vyjímky. Protože v té stravě to už zkrátka není. A je třeba to doplňovat. O výživě píšu roky, asi 6. A spousty textů. Nejsme přiznvcem vitamínových tabletek a doplňků, ale v dnešní době už je to nutnost.  Jíte maso? Tak z malochovu, bez krmení zvířat masokostní moučkou a podobnými dobrotami, antibiotiky, růstovými hormony atd. Bez toho, aby před smrtí prožila takové utrpení, že ty strachy pak jíte uložené v mase. Dost lidí už si peče kváskový chléb a vyhýbá se modifikovnému obilí z pečiva.
5) Temní, často pokročilí šamani, mágové, duchovní učitelé, guruové, tantra erotičtí maséři apod. mají na energii lidské baterie.  Napojené potrubím je odsávají do svých zásobníků a díky tomu dokáží dělat transformační posuny ve světech duchovních, astrálních, prodlužovat si život, vylepšovat zdraví, vitalitu. Jedná se i o uctívání, sekty, kde lidé těmto odevzdávají svou energii obdivem, uctíváním, mantrami, meditacemi pro ně a jejich linii,  finančně ( do vydělání vložili lidé sovu energii ), atd.
6) Na přísun energie se používají různá energetická cvičení: Tensegrita, Čikung, Tai chi, dechová cvičení, yoga, očisty orgánů, práce s tepem srdce atd., čarodějové, šamani mají své předměty síly, artefakty, kameny, zářiče, portály, brány atd.. Dělají pakty s různými bytostmi, které jim dodávají energii a je i chrání ( a těm často platí energií druhých lidí, kterou jim seberou ). Případů, kdy na šamanských rituálech s psychedeliky šaman z lidí vytáhne peníze ( někdy spoustu peněz ) a ještě si ty lidi během rituálu napojí potrubím a doživotně je odsává, máme mraky. Potřebuje na svůj růst, růst své síly, magických schopností hodně energie. Žen, které si tihle filutové napíchli i přes astrální sex je i na západě mnoho. Někteří temní ženu nalévají alkoholem před sexem, aby snížili její ochrany a pak snadněji napojují.
7) Chcete lepší životní realitu? Tak proč negativně, toxicky myslíte? Proč žijete s násilníkem, opilcem, huličem a lidmi co vás táhnou dolů a ubližují vám? Proč stále zůstáváte v práci co vás ubíjí? Inkarnace uteče velmi rychle a…
8) Tahle Covid doba je přelomová. Spousta lidí spadla hlouběji do závislostí a pastí. Chcete aby vám tělo lépe fungovalo a lépe se vám s množstvím energie šlo nahoru na cestě k Bohu, k sobě, ke své duši, ke spojení se svým Vyšším Já? Tak proč do svého těla-chrámu lijete alkohol, drogy, cigarety, antidepresiva, sedativa, kávu, energy drinky, a různé další tělu škodící látky? Fakt nenajdete práci, kde nebudete jako otrok sedět 8 h denně u počítače a telefonu? Kdy, Zítra, za rok, nikdy?
9) Spousta lidí by mohla pracovat mnohem méně času, vydělávat daleko méně, kdyby neutrácela z zbytečnosti. Do těla jde dát denně výživu i za pár desetikorun a výrazně to pomůže. Dá se domluvit s někým kdo má auto a se skleněnými barely si zajet načepovat vodu do vrtu, studny, studánky a výrazně to pomůže. Dá se jíst méně, ale kvalitněji, Dá se toho spousta. Znám mnoho lidí, většinu společnosti, kteří do sebe lijí a cpou za stovky denně cigarety, alkohol, nekvalitní jídlo – doslova hmotu. Mrtvou hmotu a alkohol k tomu v drahé restauraci. Nebo i v pajzlu a restauraci levné.:) Obzvlášť ti méně majetní jsou  schopní nacpat se alkoholem, léky, marihuanou, cigaretou za stovky Korun denně a doplnit tělo tou nejlevnější stravou z marketu. Levné pečivo, slazená voda, nějaký salám a podobné výtvory.
10) Šamanské rituály a práce s psychedeliky: Přepečlivě prosím vybírejte komu se svěříte do rukou. Poškozených, kteří absolovali rituál u nevycvičených šamanů je velmi mnoho. Na ayahuascku jsme doporučoval dva z asi 70 šamanů, kteří to v ČR poslední roky dělali. Jeden z nich se před měsícem loučil, že už do ČR možná nikdy nepřijede. Bez očkování nepůjde letět atd. Kamarádka Máňa vám doporučila jít na ayahuascku k tomuhle šamanovi z Peru, protože měla úžasné vize a zážitky na rituálu? Škoda, že nevidí za druhou úroveň a jak má poškozené tělo, a že si z ní udělal baterii. Soucit pro Máňu. Ale chcete to také? A to si ještě Máňu napojil potrubím jeden známý ezo učitel z nejmenovaného českého kanálu ezocesty na dálku přes astrální sex. Že už má tři roky málo energie? Čím to asi bude?
 Důrazně nedoporučuji užití Bufo Alvarius a když Ibogu, tak pod vedením fakt silného afrického šamana. A ideálně a lépe nikdy.
11) Marihuana je velmi, obrovsky destrukční. Psal jsem o ní pár textů. Během kouření zažíváte „hezké“ stavy, můžete i něco vidět, mohou se vám otevřít díky energii té entity různá napojení a kanály. Ale během toho vám entita této rostliny síly rozežírá jako červ vaše energetické tělo. A to vám časem potrhá natolik, že po smrti fyzického těla nemáte šanci odejít do světla a zůstáváte tady mezi tou spoustou neodvedených duší. Neznalost zákonů energetiky neomlouvá. Budete mít další pokusy a inkarnace. Ač to zní hrozně, tak jen velcí mistři dokáží světlem tyhle díry za života těchto narkomanů opravit. Ano narkomanů, protože marihuana je velmi silná droga, a Češi jsou bohužel v její spotřebě světová špička.
12) Očkování je pro lidi, kteří si otevírají mimosmyslové přijímače, schopnosti, antény, vnitřní obrazovky velmi náročné pak zpracovat. Ty těžké kovy ve vakcíně tohle zavírají a poškozují i nervovou soustavu člověka. Chce na hory, do letadla, do obchoďáku nebo duchovně opravdu růst? Máš svobodu výběru.
13) Očisty těla, orgánů, očista jater, krve, ledvin, žlučníků, střev, od parazitů atd.
14) internet vytahuje z lidí obrovské množství energie. Většina lidí i ezoteriků je na něm závislá, obzvlášť na sociálních sítích. Spousta lidí tráví čas chatováním, koukáním na ezo videa, filmy, čtením extrémního množství ezobludů a konspirací na netu. Čtení tohohle v mentálním těle vytváří různé světy a zacyklení. A to bere energii a čas na duchovní cestu – pokrok.
15) Ovce a ovčárny. Doslova. Spousta ezoteriků uvízla jako ovce co uctívají nějakého učitele, vůdce, manipulátora, psychopata  v nějaké sektě, skupině ( i na internetu ), kde doslova přicházejí o energii finance a jak jim chybí energie, tak se jim rozpadají vztahy, tělo, zdraví. Hodně ezoteriků je doslova ezo turisty, kteří navštíví každý seminář, zasvěcení, ezo-brak a diví se, že se stále plácají na místě jak tříští pozornost a  energii. Jezdí, platí a plácají se. Někdo na objíždění seminářů postavil svůj svět a hledá tam kamarády a partnery na sex, trávení času. Zaplácnutí bolesti, nudy, osamění.  Chce patřit do nějaké skupiny. Pár sekt, kde se členové plácají po zádech jací jsou borci, duchovní elita a jelita  tady máme. A ne pár, ale mnoho. Spousta lidí stojí duchovně na místě, protože se bojí opustit komfortní zónu. Máš v této inkarnaci znalosti, možnosti a vědomosti?  Tak proč ji promarnit. Potkal jsem dost lidí, kteří o svém učitely, guruovi básnili a propagovali ho všude, zatímco jim bral víc energie než mohli unést. Nebo si je jako loutky v astrálu naprogramoval na svou ochranu, zájmy. Dost z nich si stále myslí jak jsou pokročilí a ezo borci. Soucit s nimi.
16) Nadváha. V tuku na těle máme uložená traumata, strachy, nevyřešené věci, bolístky, témata. Cpeme se odpojení a ukládáme to do sebe. Obzvlášť si dejte pozor koho na sebe necháte šahat. Léčitel, léčitelka z desítkami kilo nadváhy, s kruhama pod očima, vyčerpaná, zanesená vším možným? Díky ale s tímhle se spojit nechci a do svého těla tyhle energie také ne. Ne.
17) Sexuální energie je velmi silná, spojením do sebe dostáváte část karmy toho druhého, měníte si energie, vibrace. Pracujete na sobě a pak se necháte takhle stáhnout? Je velký dar mít partnera, co na sobě také pracue a oba při spojení rostete. Ale kolik párů kolem vás na tom je tak dobře?
18) Tantra je úžasná věda plná nauk, súter, učení. Bezdotyková z více než 95%. Ti nejpokročilejší tantrici na planetě žijí v celibátu a dělají doslova zázračné vyléčení, činy. Tantra nemá nic společného s erotickými masážemi na západě. Neviděl jsem zatím v ČR ani jednoho! erotického tantra maséra, který by měl tělo vyčištěné a dokázal si ho ochránit. Jak je sexuální energie velmi silná, stahují to do sebe z klientů a pak to předávají druhým. Sami jsou toho plní. Nikdy jsem tuhle službu nevyužil ani nevyužiju, nejsem blázen. A nechat si od takhle zanesených lidí masírovat genitálie, anální a vaginální mapování nechat dělat? To si fakt nevážíte svého těla a energie? A to neberu v podtas, že těch znásilnění českými tantra gurui ní málo. To jak provozují po Evropě erotické salóny, nechávají masérky masírovat nahé atd. a berou jim jako pasáci polovinu peněz. No, tohle nechcete.
19) S řízenými meditacemi se roztrhl pytel, ale meditace je o zastavení mysli a dostání se za to. A to chce dřinu, energii a čas. A vydržet. Je spousta technik, nauk, cvičení jak se dostat daleko. Od těch dechových, po řadu dalších. Moudré knihy jsou jich plné ,ty pokročilejší se k vám dostanou od učitele. Který přijde, až je žák připraven a vyzářením  a otevíráním čistoty srdce ho učitel zahlédne. A když žák vytrvá a opakovaně prosí o přijetí do učení, mistr žáka přijde a bere si na sebe závazek propojení do více inkarnací.
20) Dalo by se pokračovat, ale stejně to pořád jen opakuju.:)

Sat čit ánanda

Zkuste si sednout nebo lehnout a pozorujte to tělo. Schránku, vozítko vaší duše, z pozice svého vědomí,  to vaše  známé Já jsem. Nejste smrtelné tělo ani nejste mysl a osobní identita… Rozpomeňte si na to, že jste ryzí vědomí, které je všude a ve všem a jakožto božská stvořitelská energie jen to tělo a konstrukty mysli pozorujte. Jak se více a více ukotvíte v tom, že nejste tělo z masa a kostí, ani mysl, ego, ale jste nesmrtelná duše a nad ní bezhmotné vědomí…
Čím častěji to budete provozovat a pak už nonstop žít, Začnou se vám otevírat světy, možnosti a dary těch Vědomých si, díla Boha. A stanete se Bohem v Bohu.
Nejsme tělo ani mysl, jsme vědomí. Když praktikujete meditace, modlitby, mantry a jiná cvičení, buďte u toho zároveň pozorovatel z úrovně ryzího vědomí. O tomhle by se dalo debatovat hodiny, spíše dny, ale těch pár řádků k praktikování stačí. Není třeba přestávat žít světský život, aby se kdokoliv mohl dostat duchovně daleko. Vše je o disciplíně a každodenní praxi. I kdyby to bylo jen 2 x 10 minut denně. Pravidelnost  a poctivost dělá mistry.
Jsem v této úžasné praxi teprve pár letý začátečník, ale jsou to hluboké transformační stavy, ve kterých bych nedokázal řídit auto a být bdělý silničního provozu.:) A stejně jako všechny duchovní úrovně, které už naše duše v nějakém vtělení dosáhla – je o to rozpomínání se – na to, co už jsme uměli a umíme. A jen jsme to anamnézou, dočasně zapomněli.

Budoucí hry

Kdo by to byl před rokem řekl co:)

Že mohou existovat vězení pro odmítače karantény nejen v Německu. Co asi vymyslí pro těch pár % nenaočkovaných za pár let?
Rozvíjí se tu celoplanetární kastovní systém. Kdy cestovat do některých částí planety bude jen pro „vyvolené“. Myslím tím, další úroveň co přijde po cestování jen pro naočkované. A vstupy na určitá místa. Pár století zpátky nemohli nevolníci opustit panství pána, museli žádat o svolení na vše možné a otročit a platit. Teď, lidé vědomí a napojení ( těch pár na špičce tohohle systému, ale nejdoucí ve světle a v srdci ), vymýšlí různá nová zotročení lidí na této planetě.
Přísná varianta budoucnosti = neočkovaní se skoro nikam za pár let nedostanou…. Zatím píší:  zajistit, aby nebyli diskriminováni neočkovaní lidé. Ale to je jen počáteční fráze na začátku hry. Zezačátku sice nebude vakcína „povinná“, ale bez ní vás nikam nepustí nebo vám neuhradí lékařskou péči. Takže fakt nebude povinná?

Uvidíme, jak dlouho půjde očkovací průkaz falšovat a mít tam naočkováno, bez vakcinace. Což půjde časem ověřit jen skenováním… A vyhrožováním lidsky soucitným lékařům vysokými pokutami, pokud vakcínu jen zapíší a nepíchnou. Tak jako vyhrožoval praktikům Prymula už před lety.

Spousta zdravotníků má po očkování vážné příznaky. Je jich nedostatek, přesto se nechají zotročit.
Jasnovidci vidí v těle lidí, co Covid prodělali pozůstatky na plících a u srdce. Ten v laboratoři vyrobený vir – tvor rozhodně není slabý. Uvidíme jak se to bude příští roky vyvíjet v jejich tělech. A jak budou pokračovat mutace.
Pro mne, žijícího na samotě u lesa je tahle doba úžasná. Konzum kolem zpomalil. Příroda regeneruje. Ještě více sem vylepšil stravu a už odmítám i jen párkrát ročně pozřít jídlo v restauraci, kde to uvaří někdo – kdo do toho vloží své energie a problémy.  Poznal jsem v životě spoustu kuchařů ( i ze špičkových restaurací ),  jen malý zlomek z nich neměl problémy s alkoholismem, cigaretami, drogami, marihuanou, dluhy, psychické problémy.  To už do svého těla – chrámu, dávat nechci.
Držme si palce, bude to jízda. Ale kdo na sobě a se sebou pracuje, směje se, protože ví, že nesmrtelnou duši nelze zotročit věčně. A kdo poznal JÁ JSEM, zkráceně JÁ božské, ví, že není tělo ani mysl a je nad vším a ve všem… A v tom našem 3D kolektivním světě holografických iluzí proplouvá silou Ducha s úsměvem.

Málo děkuji.

Bez přestání se modlete. Bez přerušení vzývejte Boží jméno. Mudrcům v ústraní nebo těm, kteří se zbavili majetku a starostí s obživou, se to mluví.:) Sedí a meditují, modlí se, mantrují. Neustále vzývají Boží jméno a každým dnem zesilují spojení se Stvořitelem.

 Ale jde k tomu dojít i při běžném životě? Doporučuje se vstát ráno dřív a dát si alespoň 20 minutovou meditaci. Naladit se díky ní na celý den. Záměr ať vše co se nám děje a stane, je v souladu s Božím plánem a co nejbližší přiblížení k Bohu naše.

Málo ve svém životě děkuji Bohu. Za to, že dal život mé duši. Za to, že mohu žít v tomto těle lidském. Za to, že každým nádechem mohu v těle žít Boha. Za to, že ho mohu žít každou myšlenkou. Málo děkuji za potravu, kterou tělo oživuji a zapomínám ji požehnat a nabít Boží silou. A samozřejmě i za to co mohu pít. Málo děkuji za hojnost a blahobyt,  ve kterém žiju.  Za to, jaké lidi potkávám na své cestě k Bohu. Za to, jak mne mé tělo nese na této cestě. Jsem neskonale vděčný Bohu za to, že mi v této inkarnaci už bylo dovoleno spojit se s mou duší, s mým Vyšším Já a s Ježíšem Kristem a hlavně a to je na prvním místě: s Bohem Stvořitelem všeho a všech. Prosím Boha, abych mohl svítit pro druhé. Rozvinul svůj soucit a uměl pomáhat víc kolem. Modlím se, aby mi bylo dovoleno dočistit příští roky mou karmickou zátěž. Abych vydržel jít ve Světle, a abych dokázal vědomě zemřít a připravit se už za života Mirka na příští inkarnaci. Dej Bůh, milovaný Bože.
Modlím se, abych všechny bolesti zvládl svou duchovní silou ustát a překonat.  Abych radosti a eufirické stavy nepřeceňoval  a přijímal s pokorou. Abych bral hmotné věci, vztahy, tělo jako věci pomíjivé, které za okamžik odevzdám zpět Zemi. Více vděčnosti si zaslouží i naši rodiče, kteří nám ze sebe odevzdali a odevzdávají spoustu energie.  A přes které jsme dostali lidské tělo.

Vyživení těla k růstu

Roky jsem se bránil doplňkům stravy, Tabletkám, do těla dodávaným. Ale pochopil jsem, že jak je vzduch, půda, voda, plná chemie a do toho zesílilo ozařování a 5G sítě, tak zkrátka v sebevíc bio ovoci a zelenině, už dávno není ani 50% toho co před desítkami let. Jedině v Amazonii a pár místech na planetě má ještě vypěstované tu potřebnou porci živin, vitamínů, minerálů. Roky už lidem doporučuji tělo vyživovat.

Na pobyty ve tmě mi přijíždí 95 lidí ze sta s oslabenou energií, nevyživených tělem. Doba je navíc tak hektická a v éteru tolik strachu z obav o zdraví, obživu, budoucnost, že se to dotýká každého člověka na planetě. A každý se s tím vyrovnává různě.
4 roky jsem bral doplňky Nuskin, k tomu některé další výrobky jiných značek a tinktury z bylinek. Jak žiju na silovém místě s minimem ozařování a elektrosmigu + vyživuji tělo ( k tomu samozřejmě napojení na linie duchovní, pokrevní a nějaké duchovní praktiky – třebas pravidlené dobíjení těla na pobytech ve tmě, v medicínském kruhu, na portálech atd.  ), bez závislostí ovládající národy ( a nakopávačů a utlumováků: drogy, alkohol, cigarety, energy drinky, léky, antidepresiva, destrukční marihuana atd.), zdravě jedící, tak jsem v Síle a mám dost energie. I pro duchovní posuny a transformace je důležité mít tělo v kondici, aby zvládalo krok s posuny a vydrželo to. Pokud tedy nejdete cestou tibetskou, kdy na tělesnou skořápku není často brán zřetel – hlavně  u pokročilých praktikujících v ústraní i v klášterech.
Nuskin jseme vyměnil za produkty firmy Zinzino, kde se dělá i test ze dvou kapek krve z prstu. Z krve se dělá analýza obsahu mastných kyselin v těle v laboratoři v Norsku. . Anonymně analyzují procentuální obsah 11 mastných kyselin, které dohromady představují přibližně 98 % veškerých mastných kyselin v krvi, a získané hodnoty reflektují výživnost a kvalitu vaši stravu v období posledních 120 dnů, což je zároveň životnost vašich krvinek. Ze zaschlé krve se v laboratoři měří INDEX OMEGA-3,  ROVNOVÁHA OMEGA-6:3, FLUIDITA BUNĚČNÉ MEMBRÁNY, DUŠEVNÍ SÍLA, INDEX KYSELINY ARACHIDONOVÉ (AA), OCHRANNÁ HODNOTA a další hodnoty.
Ať to zkrátím: rozhodl jsem se stejně jako dva mí kamarádi: pokročilí jasnovidní šamani, dodávat výživu Zinzino i lidem.
Mám 2 cíle:
1) Pomoci lidem, aby jim tělo lépe fungovalo.  Poradit jim s výživou, zbavením se závislostí, omezení. To už dělám roky.
2) Pokud něco vydělám, tak to použít na doplňky stravy pro sebe + svou rodinu + pro lidi potřebné. Důchodce, samoživitele, nemocné. Ty se snažím podporovat už roky, ale touhle cestou bych mohl obdarovávat potřebné víc. Nejsem a nebudu příznivcem MLM systémů, nějakých akcí, drahých pobytů v hotelech a restauracích na nějaká školení, ani kupování drahých aut polepených firemním logem. Tomuhle se vždy budu vyhýbat. Ale když ta firma má výrobky nadprůměrné a funkční ( většinu vitamínů a doplňků prodávaných v lékárnách a určených pro veřejnost můžete hodit do koše, protože to potřebné je tam tolik ošizené, že to v těle utlumený systém vesměs nerozjede ), proč nepomoci sobě, svým blízkým, kamarádům, přátelům i lidem cizím.
Pokud tedy nejsem zrovna ve stavu meditačním, kdy nic z tohohle neřeším a ukotvení ve hmotě je pro mne nepodstatné a náročné.:) To mám stavy, že chci prodat dům a vše co mám, peníze pak rozdat ( a lépe nechat něco na kreditce:) Kristus by mi dal:) Když řekl svým učedníkům: všeho se zbavte, můj otec nás všechny vždy nasytí. ) a někde v klášteře fungovat nerušen v modlitbách a meditacích. Protože cesta k Bohu je pro mě na prvním místě a prvořadá. Jediný cíl této mé inkarnace. Kdy, pokud bude nutné a nezbytné, bez mrknutí oka se všeho zbavuji a ta superenergie, které říkám Bůh je pro mne víc než moje vlastní milovaná rodina. A souzním s rčením, že je třeba dát Boha na první místo. Přede vše. Pak člověk, Boha milující, zažívá blaženost a štěstí a naplní smysl svého Bytí, života.
Pokud by jste chtěli poradit s doplňky stravy, tak to jde i po mejlu, telefonu nebo přes Zoom ( pokud ho zprovozníte a pošlete mi odkaz:)) a ještě se dá i domluvit a přijet živě na tu kapku krve z prstu.:)
Tyto produkty jsou levnější než ty od Nuskinu. Pro vyživení těla minerály, vitamíny, Omegou, probiotiky se zvýhodněný balíček pohybuje kolem 2200Kč měsíčně, ale jde do sebe investovat i méně a vybrat si jen část výživy. Velmi doporučuji vyživit tělo po prodělaném Covidu, protože většina lidí má v těle dozvuky viru. Hlavně na plících a u srdce. Lidé, kteří mají vyživené tělo, tak snadněji konfrontaci s virem překonají. Dodávat výživu hlavně rodičům, beru v této době zbavování svobod, strašení, omezení a diktatury už za nutné. Aby mi staroušci vydrželi v tělech funkčních a bdělé mysli co nejdéle. Oni pro mne udělali mnoho nejen v mém dětství, je pro mne  „povinnost“ jim to vracet.
Tak uvidíme, jestli mne bude bavit tohle poradenství ohledně výživy a s tím spojené rady i kolem zdravější stravy. Zkusím to a vydržím nebo to zruším.:) Už roky si nestavím ve své realitě nic, co by šlo proti mé duši.  Žiju v duchovní i materiální hojnosti.
Kontakty na mne pro případné zájemce o výživu těla:
Miroslav
info@tmaleci.cz
604 890 120

Osvícení osvícení

Osvícení mudrcové, jogíni, čarodějové, lámové obou pohlaví, měli vždy funkční nebeskou ochranu. Různé energie, bytosti je chránily na jejich cestě v těle. Zatímco mudrcové svítili pro druhé a tím alepsoň toršku vylepšovali Bytí pro všechny bytosti na konkrétní planetě. Ublížit takovému člověku, bylo vždy bráno za velké nebezpečí a karmickou zátěž pro pachatele činu. Obráceně však vždy platilo a platí, že kdo mudrci prospěl dobrým skutkem, pomocí, tomu bylo vráceno násobně. A zase to probíhá pod patronátem nebeských sil, kdy mudrc zůstává nad Bytím a neúčasten akce. Osvícený je svým věodmím trvale účasten nekonečného Bytí v Jednotě, u Boha – Stvořitele. Tady ve hmotě 3D funguje automaticky. Být v blízkosti osvíceného mudrce je velký dar. Hlavně na východě jsou si toho lidé stále vědomi.

Osvíceného jde poznat jen srdcem, které dokáže zřít stav pravé skutečnosti, kdy koukáme za kulisy – iluze tohohle kolektivního holografického projektoru.
Kdo se takovému mudrci odevzdá v Pravdě a ze srdce, je ozářen jeho Světlem poznání a na jeho cestě se pak dějí posuny ke Světlu.
Moudrost se nedá naučit v knihách ani načíst. Jde si na ni jen rovzpomenout a sžít se s Božským vědomím. Mudrc je odosobněný, jméno a titul, jímž ho společnost zaškatulkovala, je pro něj ničím. Stejně tak jeho tělo je pro něj jen průběžně obývaným příbytkem, než ho trvale opustí. Opravdový světec si není vědomý svého ega, Já, inividuality. Jen je.
O tomhle by se dalo mluvit, psát hodiny, ale absolutně to není důležité. V našem, 11 milionovém národě, máme těch osvícených sotva pár desítek. Většinou to na veřejnosti na obdiv nedávají. I proto, že pravdový osvícený, neví, že je osvícený a za osvíceného se nepovažuje.  A pak tady máme jedince, kteří to o sobě tvrdí, ale moudrost a poznání Nekonečného u nich není. Pak je tu další aspekt: máme u nás pár  jedinců, kteří zažili osvícení základního stupně  a pak padli a nejdou ve Světle  a lidem ubližují. A za schopnosti a dary získané od bytostí nesvětelných tvrdě platí.

Jedna splácanina

V CO VĚŘÍME – TO TVOŘÍME.

Vždy je třeba, jít tomu, co chceme, naproti. Udělat krok naproti. Pak i druhá strana, energie, často přijde a spolupracuje.
Možná už jste ve svém životě, zažili vnitřní obrazovky… Když se vám v hlavě, před očima, pomocí vnitřního zraku a fungování 3. oka a jemnohmotného tělesného aparátu smyslů, otevřely vnitřní obrazovky. Jasnovidec si na ní pustí co potřebuje, oč si poprosí a v napojení na vesmírný internet se mu to ukáže. Pokud je z Vrchu dovoleno. Chce vidět tělo Boženy Polákové a v něm hledat zdravotní probém? Není problém.:) Na obrazovce se mu tělo ukáže. A on s ezaměří na problém s kolenem a na obrazovce se ukáže koleno. A chce jít hloubš a vidí vnitřek kolena.. postupně třeba až k DNA těla. A nebo, co je mimo normu: utržené, prasklé v koleni. Mrkne se do střev a co za bakterie v nich řádí. Mrkne se na obrazovce, co je zač tento tvor – konkrétní bakterie. A do světa příčin a následku, s čím tahle nemoc souvisí. Kde je spouštěč a co udělat k vyrovnání.
Zajímá ho rod Boženy. Ukáže se mu rodový strom se spoustou jejich předků, sourozenců, dětí. A doslova jako na tabletu se postupně dívá na přesný vzhled a informace o každém členu rodu a na obrazovce posunuje jako tlačítkem. Fantazie? Ne, jen víra v něco, co tady bylo vždy a k čemu se dá propracovat. Když věříme, pracujeme na sobě a odebzdáme se vyšším silám. V pokoře, úctě, soucitu.
A nebo se podívá na činy, skutky, historii konkrétního člověka. Co udělal Béďa za nejhorší čin v této inkarnaci? Bože, ano, proč.
Jaká bude jeho budoucnost? Promítnou se tři verze a ta nejvíce pravděpodobná, svítí nejjasněji. Vyhne se smrti neřirozeného skonání? Má možnost. Není to však 100% jisté, kterou cestou se svobodně vydá. A co se podívat na posledních deset inkarnací Béďi? No, tři inkarnace zpátky byl vládce kmene v Africe a nechal zabít spoustu lidí. Proto se mu děje v této inkarnaci tolik náročných situací. Odčiňuje. Zatím nepříliš vědomě. Ale ta doba přijde. Božena zažije vyšší stueň osvícení za tři inkanace. Bude zrozená v Čechách v městě Mělníku, za 138 let.  A bude se jmenovat Gabriela Polomská.
A hle, tohle je přece Jana, co se snaží s manželem už pár let o dítě. Oba jsou plodní a energie – to dítě už kolem nich krouží 3 roky. Jen její manžel Martin je proti. Říká ji sice jak dítě chce, ale v srdci a v pravdě, je to naopak. Ještě ji nechá obcházet lékaře a zvažují umělé početí. Zkouška, jejich zkouška. Martin byl v předchozí inkarnaci dítě Jany. Ona se tenkrát jmenovala Emilie. Nakonec budou mít dítě z umělého oplodnění a ve třech letech dítěte se rozvedou. Martin potká  Petru, která byla v předchozí inkarnaci jeho matkou. A s ní už bude až do konce. Hry jejich duší, interakce, reakce. Od skutků k činům, příčina tvoří následky. Tahle skupina spřízněných duší, je obzvláště vypečená.:)
A Kamila, proč se jí děje co se jí děje a má problémy v oblastí ženských orgánů a břicha? Protože poslední inkarace nešla ve Světle a škodila. Nechala se najímat za jidášův groš na útoky a kletby a černou magii a ve velkém škodila lidem. Jako vědma i jako čarodejnice, a pak jako kněžka. No, ale vše jde opravit, vše jde odčinit, odpracovat. V tomto životě, když zabere, může lidem pomáhat, odčiňovat takovou karmu rychleji. Kdo pomáhá, ten pomáhá hlavně sobě. Ano, hlavně sobě.
A co budoucnost planet, národa? I to jde zkoumat, vidět. Vše jde.:) Jak je to důežité pro naši kamru? Málo.:)
Bůh nikoho nesoudí. Ani světce, ani vraha. Stvořil ze sebe, vše a všechno, ale stvořené žije vlastním životem. Kdyby mi někdo před lety řekl, že je možné vidět budoucnost a varianty budoucích událostí… Vidět o patra dál v této vesmírné supervědomé videohře a souboru holografických projekcí…Kdy žijeme a hrajeme ve hře podobné těm počítačovým… Avšak daleko propracovanějšího ražení… kdy lze mít stejně jako v pc hře superschopnosti a přecházet plynuje do vyšších úrovní hry… A z dimenze vyšší stáhnout něco do naší 3D. Nebo přejít tam, pobýt, zažít, vrátit se zpět do těla lidského… Nechat tělo fyzické i ta jemnohmotná oprovat bytostmi ze světů vyšších… vysát z lidí rakovinu a jiné lékaři „neléčitelné“ nemoci. Když je dovoleno a povoleno.
O víkendu jsem se dozvěděl více o své dávné pokrevní linii. Čarodějové, tehdy i nyní. Velmi dávno na této planetě. A vždy a hlavně ve Světle. Krása, nádhera, povznášející, plná energie, Síla. Detaily nejsou ke sdílení, ale další poznatky a cesta otevřena. Tyhle prožitky povznáší víc, než kdybych dostal drahý automobil. Tohle je přesahující, živé, věčné, neustále žijící a fungující. Propojené v paralelních světech, realitách, neomezeno časem ani prostorem – s dovedností těch Vědomých a jejich cestováním v čase a v prostoru. Přestože jsem byl vším možným a kdekým v té spoustě inkarnací, každý takový dílek celkové skládačky, je pro mne obrovsky nabíjející, inspirující a dodává sílu na cestě jít v energii dál a dál. Nikdy to nevzdáme.

Chození s Bohem, v Bohu.

Existuje jen jedna, jediná cesta, jak být nekonečně šťastný, spokojený a najít smysl života. A tou je odevzdání se tomu, co nás nekonečně přesahuje. Síle, která vše stvořila a je všude a ve všem. Já ji říkám Bůh – Stvořitel, někdo ji nazývá Zdrojem, další Vesmírem, Absolutnem, Supervědomím. Odevzdání se této Síle naplňuje člověka větším a větším štěstím, blažeností, které prožíváme ve svém srdci a  v celém těle. Každým nádechem můžeme Boha v sobě prociťovat, každou modlitbou = prosbou, prosit o zesílení Světla, lásky, ochrany, o vedení tímto Všehomírem. Tohle je alfa a omega Bytí, Kámen mudrců, počátek i konec. Nahoře i dole, vevnitř i venku jak říkají mystici. Jednoduché, přesto pro většinu lidí „těžké“ odevzdat se něčemu co není vidět a přesto VŠE stvořilo a přesahuje… Odevzdat sebe, svou duši, mysl, tělo Síle, která nás nekonečně převyšuje. Jenž nás stvořila a udělala naši duši nesmrtelnou, věčnou. V nekonečném oceánu Bytí, kde zaniklé se tvoří v nové v koloběhu žití. Zrozuje i umírá, od počátku do konce a zase znovu. V nekonečné moudrosti Boží. Ti, co Boha v sobě zesílili natolik, že ho prociťují neustále, tzv. chodí s Bohem nebo v Bohu. Svítí tady pro nás pro všechny a dávají nám velké dary svým žitím Boha v sobě. Není třeba být v žádé církvi, sektě, přitomnost Boží nemá hranic a omezení.

Jako dítě i dospělý jsem byl přemýšlivý a mockrát hledal smysl života. Přišlo mi málo jen vystudovat, pracovat, rodina, děti, splácet hypotéky a další dluhy, pak vyčerpaný do důchodu a zemřít.To co je nám předkládáno rodiči, ve škole, kolem.  Většina pozemšťanů bloudí a jejich vnitřní světlo zatím nehoří. Ač mají krásné děti, někteří spoustu peněz a majetku (  a spousta nemá nic než dluhy a nemocné tělo ), nejsou šťastní a snaží se najít štěstí a smysl života v dětech, vztazích, sportu, adrenalinu, alkoholu, drogách, milencích, v nějaké sektě, prášcích, honění za kariérou a penězi, v ničení těla marihuanou, dopingem a v řadě dalších utlumovacích a nakopávačích, kde jsou alespoň na chvíli tou dot ěla dodanou chemií „šťastni“. Ale jakékoliv krátkodobé štěstí z těl a majetků dočasných a v prach se později obrátivších, nesahá ani z mála k té blaženosti, co člověk zažívá v chození s Bohem.
Pak, přestože i jemu se dějí skutky zlé i dobré, odčiňuje třeba i karmickou zátěž těžkou.. a to bolí…ale i on žije v dualitě, kde je světlo i tma, bolest i radost… Avšak lidé chodící s Bohem vše dočasné a v těle dočasném, snáší žít a přežít snadněji. Někdy i velice snadno, prestože mohou mít bolesti, které by běžné lidi uvrhly do fňukání, sebelístoti a na lůžko. Vše je jen o síle spojení s Bohem, který dávám obrovskou duchovní Sílu, kterou jde zvládnout úplně vše. Navíc, tělo je jen skořápka a ten kdo chodí v Bohu, stejně většinu času tráví ve světech duchovních a mimo své tělo fyzické a jeho omezení – vězení.
I psaní tohohle textu, ve spojení přes mé Vyšší Já, mne prostupuje blahem a štěstím. Kéž Bůh dá a v této inkarnaci jednou budu také chodit v Bohu. Už dávno vím, že žádné penízeto neumožní. Proto prosím pro peníze nedělejme nic, co nás od Boha vzdaluje. Nic dočasné za to nestojí. Nedělejme nic, co nerezonuje s naším srdce, vírou a pomáhejme druhým.

Sarkofágy

Před lety jsem po zahlédnutí, psal text o speciálních přístrojích ve tvaru sarkofágu, kde jsou dvě komory. V jedné  je uměle vyrobené mladé, zdravé tělo ( případně kopie těla přenášeného, avšak plně zdravá a bez omezení ) a do druhé si lehne ten „přenášený“. A přístroj přetáhne duši přenášeného do těla umělého. A případně zpět. Autor filmu Avatar to zahlédl ve snu nebo ve světech atsrálních. Tak jako autor jiného filmu: Nesmrtelný, kde si bohatý člověk zaplatí přesun do těla mladého. Viz. ke zhlédnutí na Netfixu.

Z astrálu a snových světů už filmaři stáhli lecos. Třeba do filmů: Matrix, Avatar, a do spousty dalších.
Tenkrát jsem psal toto:
Ve filmu Avatar je z astrálu ukázaná technologie, která je tady už pár desítek let fyzicky. Kdy se 88 letý finančník z italské černé šlechty doma zavře do přístroje, ve vedlejším „sarkofágu“ leží další biorobotické umělé tělo bez duše..proběhne transfer a jeho duše se z oblasti brzlíku 88 letého těla starce přesune do absolutně zdravého mladého těla. Tyto přesuny lze dělat i do těl nejen lidských.
Dávno tady existují i přístroje na cestování v čase od různých mimozemských návštěvníků. Že o nich nevíte? Asi nepijete omlazovací dětskou krev a nepatříte mezi „vyvolené“ satanisty co tuhle planetu ovládají.:)
Představte si, že je vám 80 a vaše tělo není zrovna v ideálním stavu. I mysl máte zčeřenou poruchami paměti. Doma přelezete do těla 25 letého může v plné síle a zdraví. Jste multimiliardář, tak sednete do soukromého vrtulníku, letadla, jachty a vyrazíte si trošku zařádit…
Případně si jen necháte udělat kopii svého aktuálního těla, avšak ve 100% stavu zdravotním. Aby to nebylo divné veřejnosti, umírají v cca 105 letech. Anglické královně je za 3 měsíce 95 let. Je vitální, bdělé mysli. Většina lidí se jednak 95 let nedožije, a když ano, nemají tělo pružné a mysl bdělou. Čest vyjímkám.
Sarkofágy sloužily i k astrálnímu cestování:

Už je čas

Zbývá mi asi 40 let na práci na sobě v této inkarnaci. Uteče to velmi rychle, tak už dávno není čas, ztrácet další čas nedisciplinovaností, leností. Je nutné naciťovat ze srdce a odolávat pastem a nástrahám světů. Předchozí desítky let jsem docela promarnil hloupostmi ( zbytečně moc sportování, zábavy, lenošení, honění za pěnězi atd. ) a dlouho mne nechali odpočívat v tomto vtělení od práce duchovní.:) Jsem začátečník na cestě, zatím míle vzdálen pokročilosti z jiných mých vtělení. Které sice probíhají najednou a z pozice tvůrce neomezeného časem a prostorem, jsou nám přístupné plynule. Leč, dostat se za omezení tyhle, je náročné. Duchovní cesta je jak říkám poslední dobou o: rovzpomínání se. Na to kdo jsme, co a odkud jsme, jak funguje Vesmír a jeho zákony. Na to co jsme uměli, umíme a můžeme používat. A jak zapojit v těle různé ovladače, obrazovky, antény, snímače a další části toho našeho biorobotického těla, které většina populace neumí používat nebo v ně ani nevěří… A spojit se se svou duší a se svým Vyšším Já.

 Jak jdu k Bohu a tím k sobě, a nad to a tam, kde neexistuje nic a jsme jen TO a TÍM a pozorovatelem, prociťující VŠE z pohledu ryzího vědomí, zažívám malilinkou část, ze světů vně i vevnitř. O spoustě prožitků psát nemůžu, ztrácelo by to na Síle, někdo by to chtěl a rozdával bych něco, co potřebuji sám pro cestu.  Protože práce na sobě, stojí hodně energie. A odmítám brát energii lidem nebo je dokonce odsávat pro tyto účely potrubím, egregory jak dnes jede ve velkém. Energie se dá kumulovat pobytem na energetickém místě, výživou těla, energetickým cvičením, dietami, celibáty, dechovými cvičeními, pobyty ve tmě atd. A vyhýbáním se alkoholu, kávě, drogám, cigaretám, práškům, marihuaně atd.
Jak jdu už nabitý energií do tmy, nemůžu tam usnout už první noc, jak mi rychle v těle narůstá energie a o to je to vše delší. Čas se tam natahuje a dá se lépe využít.  Po pobytu se musím energeticky trochu vybít a jdu spát až druhou noc.:)
Už je tady doopravdy čas se probudit, probrat, protože ustát příští roky bude stát dost sil a energie. Bylo by škoda, i tuhle inkarnaci promarnit a v té příští se zase zrodit jako bytost v anamnéze. Meditace, motlitba, pobyt v přírodě, o samotě, tohle vše je zdarma.

Nutnost jít do sebe zesiluje.

Spojení s Bohem nám dává obrovskou svobodu a sílu. Jsme sice pořád uvěznění v tělech lidských, však jen dočasně tomu jest. A pak, jakmile odhodime tělo, zase pak chvíli budeme studovat ve svetěch vyšších vibrací. A pak zase do těla z masa a kostí a pořád znovu a znovu, až studium dokončíme  a vrátíme se do Zdroje.  Předtím však, zase znovu na planetu Zemi, kde jsme uvízli kvůli našim kamrickým zápletkám. Tedy pokud nepůjdete už výš, do dimenze pokročilejší naší 3D, kde těla jsou z jiných materiálů Ten, kdo dokáže cítit Boha v každém nádechu i výdechu a žít HO nonstop, a plout v blaženosti a euforii, tomu je jedno, na jaké planetě žije a v jakém těle je na chvíli zavřený…

Tahle doba omezení svobody je balzámem pro matku Zemi a pro naše duše. Omezení letadel ji úžasné prospívá. Regeneruje, letos bude hojně pršet díky nelétání.  Tak jako loni.  Kéž by letenky zdražily výrazně a lidé by nelétali za pár stovek na víkend nebo 30 x za rok někam a neničili tolik planetu.

Nechodím do hospod ani divadel, už roky kupují většinu zboží přes eshopy  a obchody s potravinami nám jen tak nezavřou. Proto se mne ty různé uzavírky takřka nedotýkají. Nemám dluhy a to mi dává obrovskou svobodu. Už roky máme na tyto časy nachystané studny, dřevo na topení i vaření, nějaké zásoby potravin, drogerie, oblečení, nářadí. Studený sklep na potraviny, kdyby výpadky elektřiny odstavily ledničky. Farmy a dodejce potravin a všehokoliv co si sami nevypěstujeme. Kdo má úspory, tak trochu hotovosti, zbytek ve zlatě, zásobách, nářadí.
Merkelova už měsíc tlačí na úplně zavření ekonomiky. Zastavit továrny, vlaky, autobusy. A nechat běžet jen to nejnutnější. Vyhrožuje okolním státům zavřením hranic a pohraničníky. Kdyby nepotřebovali české zdravotníky, a levnou sílu, už by hranice snadno zavřeli. Slováci pak čelí přísnějším opatřením než my.
Pokud Merkelova jako loutka bytostí nehezkých, uspěje ( a zatím to k tomu směřuje ) lidé bez aut na vesnicích, to budou mít těžké. A dopravci eshopů zkolabují v tom náporu. Máme tady souběh spousty nehezkých cest: 5G sítě, Covid omezení ke zbavení svobod. K tomu ještě horší americký prezident, než ten předchozí. A s ním spojené zákulisí nehezkých bytostí, nastupující umělé inteligence, zotročující virtuální reality a obráceného rasismu. Koho tyran USA napadne tentokrát? Kterou další zemi  na planetě? K tomu hrátky se řízenou migrací do Evropy, občanské nepokoje, útlaky. Tihle dravci, co tohle tvoří, plánují klidně i 100 let dopředu. Covid je marketinkově takřka dokonale vyprojektový, celosvětový a tudíž v rámci jednotlivých zemí neřešitelný.  O diktátu poviného očkování už jsem psal.
Ale pořád jsme nesmrtelné duše, jen dočasně zavřené v lidských tělech. Tak proč zoufat. Říkám lidem: jít v této době do sebe, k sobě, k Bohu už je nutnost, pokud chceme přežít to, co většinu lidí roseká psychicky, zdravotně, ekonomicky. Kdo s Bohem snídá i večeří, nebojí se ničeho… A sleduje tuhle hru s nadhledem duše vědomé.
Navíc, tady v Evropě stále žijeme ve velkém blahobytu materiálním a bez válek. Tak buďme vděční. Vděk, pokora,soucit. Pomoc slabším. Těm co si o pomoc řeknou a poprosí. Nesleduji už českou ezo scénu a to plácání o tom, jak nás zachrání mimozemšťané. Že přijde solární záblesk a všechny osvítí.:)  Do duchovna jde většina lidí hledat pomoc a spousta přijde o iluze.:) A ti, co lidme berou energii, zneužívají je apod. pak ve videích mluví o solárním záblesku nebo, že 21.12.2020 jim byla smazána karma.:) K smíchu? K pláči? Oboje.:)
Jsme všichni ve hře tady i v té vesmírné.  Škola hrou pro duše.:)  Ať tento text nezní moc depresivně, vždy je to stejně jen studium pro nás všechny – každá další naše inkarnace.:) Čím více na sobě budeme pracovat, tím větší pány své reality budeme.

Království Nebeské

Hledejte nejprve Království Nebeské, vše ostatní vám bude přidáno, řekl prý Ježíš Kristus.

Z tohoto království jsme však nikdy neodešli, jen jsme ho přestali cítit a prožívat. Je v nás i kolem nás, vevnitř i venku, nahoře i dole jak praví hermetici a mystici.
Bůh – Stvořitel, ta supervědomá energie stvořila všechno a všude a nechala to žít vlastním životem. Nesoudí ani světce, ani vraha. K tomu byly vytvořeny karmické zákony, které jsou absolutně a dokonale spravedlivým měřitelem skutků a činu všech bytostí. Od hezké myšlenky až po vraždu, každým svým činem určujeme svou budoucnost. A získáváme body na tohle vesmírné počítadlo.
Praktikující modlitby, meditace, navyšují svou senzitivitu a více pak Boha, Zdroj, Jednotu prociťují – žijí. Pomáhají i detoxy, pusty, vyčištění těla – k větší aktivaci jemnohmotných smyslů, antén těla . A dech, hlavně dech, který nás spojuje se vším a vědomé dýchání Boha – do sebe a ze sebe a přes sebe, dělá zázraky. Takové vědomé dýchání na pobytu ve tmě, kdy je člověk citlivější, tak to je síla.
Už dlouhý čas tuhle planetu vlastní temní čarodějové. A dělají vše proto, aby lidi co nejvíce od Boha – sebe odpojili. Očkování, chemie všude, ozařování, flurid a chlór ve vodě z kohoutku. Programování ve filmech, médiích, učebnicích.  Nařizování církvemi, sektami. Někdy si říkám, jak mohou být lidé v náboženské sektě, kterým jejich vedení tvrdí, že žena je druhořadá, že infuze jsou satan. Léčitel satan, vize a vidění jsou od satana. A slepě věří starším v sektě, kteří přece mají vždy pravdu. Naštěstí už přes sto let církve aspoň hromadně neupalují, netopí, nezazdívají. Doteď je však většina duší aktuálně inkarnovaných, které církev takhle násilně zabila, truamatizovaných a hluboko v sobě mají naprogramované své dary skrývat.  Aby je to zase nestálo život.
Tady v Evropě jsou momentálně inkarnovány nejpokročilejší duše na planetě. A to přesto, že z hlediska historického, tady byly vyražděny, přerušeny takřka všechny bílé, čisté pokročilé duchovní linie, rody a těžko se navazuje na násilně přerušené. Skoro v každém rodu je nějaká kletba a ty dělaly ve velkém různé vědmy, čarodejnice, čarodějové, léčitelé posledních tisíc let. Nedělám si tedy iluze, že i tenkrát vládla nějaká extra morálka a čistota konání v Evropě.
Nicméně, z těch co se přezentují v českých duchovních médiích, kanálech, pořadech, textech, nevidím nikoho extra světelného a čistého, kdo by vedl duchovní masy ke Zlatému věku. Sám se za morálně a eticky vyspělého také nepovažuju.:)  Je to jako v politice: nejvíc se do médií tlačí ti všehoschopní, kteří pak bezohledně urvou co mohou…

Měnová reforma

Tak  jeden neduchovní.:)

Měnová reforma. Můj osobní názor je, že je jedním z mála řešení obrovského předlužení zemí korunovaného Covid náhradami. Možná jediným řešením. Otázkou pro mne není zda bude či nebude, ale kdy bude. Za rok, dva, deset? V roce 1953 přišly Češi a Slováci o desítky miliard Korun. Při přepočtu na dnešní kupní sílu Koruny, by se jednalo o biliony. Spadly by i ceny nemovitého a movitého majetku a služeb.

Už tady není vláda jedné strany, a pro jakoukoliv stranu by to byla politická sebevražda. Tak počítám, že měnová reforma přijde centrálně, z vedení EU, pro všechny členské země. A politici se vymluví, že za to může ta zlá EU.
Druhá stránka mince je i to, že za dva roky nebude mít odhadem 40%+ Čechů žádné úspory a po těch všech lockdownech jen dluhy a záporné čisté jmění. Nebudou tedy nějakou reformu vůbec řešit.
Poslední měnová reforma tady byla v roce 1953. Prezident Zápotocký o ní lhal do poslední chvíle. O celoživotní úspory oškubali komunisté obyvatele Československa, když přesně před 67 lety oznámili utajovanou měnovou reformu. „Lidé házeli peníze ve vzteku do kanálů. Po výměně neměli na cestu domů z práce,“ řekl iDNES.cz historik Zdeněk Jirásek.  Více v textu na idnes.cz

Lidé ze vzteku házeli peníze do kanálů

V jakém poměru se peníze měnily?
Pro částky do 300 korun existoval kurz 5:1, vyšší částky se měnily v poměru 50:1. Potíž byla v tom, že některá aktiva se škrtla úplně bez jakékoli náhrady. Například státní dluhopisy. Lidé v podobných aktivech ztratili řádově desítky miliard. Obrovské částky.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/menova-reforma-1953-komuniste-historik-zdenek-jirasek.A180528_153511_domaci_kafi

Během pobytu ve tmě, jsem nahlížel i na mou případnou investici do nějakého bytu. Aby bylo jednou na přilepšení ke stáří.:) Jakmile jejich cena spadne příští roky o třetinu, polovinu tady na venkově v JMK kraji.  Bohužel, kupovat na úkor těch, co je tato krize semele. No a doba co je a co nás čeká je tak turbolentní, a v řadě oblastí přichází to, co ještě nebylo, a že hrozí i varianta, že nájemíci na to mít nebudou klidně i řadu let, byt bude prázdný a musel bych platit inkaso a fond oprav sám a  ve velké krizi budou byty prodejné jen za zlomek ceny. Proč tedy kupovat něco, co v dobách blahobytu vydělá jen směšných 1-6% ročně. Kdy poslední pokles ceny tady byl v letech 2008-2011, od té doby to roste, teď ta krize bud ještě větší a při enormním zadlužení bude trvat déle…Pak v rámci ekon. cyklů růst, pád  a pořád dokola. Jsou bezpečnější investice.

Povídání po pobytu ve tmě.

Zřím Tě. Vítej tady u nás na webu.:)

Vylezl jsem před pár dny z dalšího pobytu ve tmě. 11 dní moc hezké práce. Říkal jsem si, že si od další práce ve tmě dám půl roku pauzu, ale už mne to tam zase táhne a na jaře jdu znovu.:) Protože tuhle inkarnaci, také nechci promarnit a zemřít z pocitem marnosti a vyčítat si lenost a pohodlnost. A to, že jsem byl málo disciplinovaný.

Psali mi, že se těší na mé další texty. Ať prý něco napíšu, pro těch pár lidí, co to tady čtou. Už to nejsou tisíce jako kdysi na Facebooku, ale o o to opravdovější hledači Pravdy na Cestě k sobě a k Bohu. Možná. Někteří. Časem všichni stejně musíme.
Bylo by pro mne velmi snadné padnout do pasti vytvoření stáda uctívačů a škubat je o energii, peníze. Točit videa, přednášet, dělat semináře, terapi, léčení, udělat si spousty, navzájem propojených sociálních sítí, angažovat se do černot pro tajné řády  a hnát se pro energii, mamon, peníze.  Ale proč sejít v této inkarnaci z cesty, když jsem zajištěný materiálně a vím, že každý další majetek navíc mne stahuje do energiií, myšlenek na něj a někam, kam nechci.  Co bych s těmi penězi dělal? Radši budu rozdávat světlo a informace, než dělat něco co má duše nechci a přebytky pak rozdávat v bankovkách.  O to víc jsem smutný, když vidím co se nejen v českém rybníce děje a jak jsou lidé, kteří nevidí nic nebo jen přes první úroveň vrstev škubáni o energii, zdraví, peníze apod. Soucit s těmi co si tolik kamricky ubližují, obíráním nevidoucích.  Muselo by mi přeskočit, abych tohle dělal také.
Čarodějové, mudrcové nelpí vůbec na ničem. Nemyslí na minulost ani na budoucnost, Nemyslí ani na to, že meditují, modlí se, praktikují nebo pracují. Jen jsou, tady a teď, v nekonečném toku – kanálu Bytí. Jen buď. Kdo odevzdá vše a nelpí na ničem, ten dostává od Stvořitele – Boha vše co potřebuje. Samozřejmě se však předpokládá morální etika, čistota a zodpovědnot žadatele. Kdy ti nejpokročilejší mudrcové na planetě, zdaleka nemají zdravé tělo, vytrénované západní joga gymnastikou. Často jsou velmi nemocní, tělo v dezolátním stavu protože dočasné tělo odevzdali výuce pro duši, ktrá je věčná. Na druhé straně spektra jsou pak absolventi různých kvantovacích kurzů, kteří prosí o kdejakou blbost a spalují zásobu své duchovní energie – potřebnou na duchovní cestu.
Za mne je ideální kompromis: zdravé tělo, zdravý duch. Ale moc dobře vím, že v jeskyni, ve tmě, v ústraní, zkrátka tělo po pobytech trvajícíh měsíce, roky, desetiletí chřadne, ničí se. Obzvlášť u Zřeců se tělo  bere jako nepdostatné.
No, zpátky do reality a k budoucnosti příštích let – nějaké, opakované vhledy, co konzultuji s jasnovidnými.:)
Ve městech bude život těžký, možná velmi příští roky. Možná i občasné výpadky elektřiny, lidi závislí na mobilech a elektronice, která se jim vybije, s poloprázdnou ledničkou a spižírnou, bez online spojení – to bude na nemocnou ,energeticky vyčerpanou společnost velká zátěž. Už nyní jde velmi těžko najít člověka, který by nebyl závislý na několika utlumovácích, nakopávačích souběžně.
Radím lidme už roky pořídit si bydlení někde na venkově, vlastní studnu s vodou bez chlóru a fluoridů. Daleko menší zasažení wifi zářením a elektrosmogem. Nic lepšího pro sé děti udělat nemůžete. I skromný, malý dům na venkově bude  jednou cennější na přežití než byt za 30 000 000 Kč v centru Prahy. Nejsem zemědělec ani mne to ještě nebaví, ale tady na venkově mám dodejce zdravějších  potravin z více stran. Něco nám na pozemku vyroste. Měny devalvují a ztrácí na kupní síle, znehodnocuje je inflace. Měnové reformy přijdou jednou, přes noc. Protože státy se teď extrémně předlužují a nemá to kdo zaplatit. Mudrcové radí mít většinou úspor ve zlatě ( to mít někde zakopané:), něco v trvanlivých potravinách, věcech co víte, že budete potřebovat ( drogerie, nářadí, oblečení ) a dají se směnit ve výměném obchodě. Když dojde k výpadkům elektřiny, potraviny z ledničky a mražáku vydrží ve studeném sklepě. Jídlo se uvaří na ohni, topit se dá dřevem. Budpucnost mají soběstačné komunity. A nebo a to je ještě lepší, starý model, když více generací žilo pohromadě a i vztahy byly lepší. Ne ve všech rodech samozřejmě. Ale jde to.
Ty obstrukce, totalita na zbaveni svobod, jen tak neskončí. Mutace, robotizace, virtuální realita, přebyteční lidé pak atd. O všem už jsem psal. Očkovat mne donutí jedině kdybych potřeboval sám nebo za rodinou do nemocnice. Jinak nic.  Pokud nepůjde bez izotopů a těžkých kovů z vakcíny skoro nikam a my vyděděnci z nemocné společnosti,  co se nenecháme naočkovat budeme žít v „izolaci“…Úřady vyřídím na dálku, potraviny mi přivezou – něco tady vyroste. Mohou mi zakázat podnikat, mohou spoustu omezení vymyslet. Ale svobodného Ducha, nesmrtelnou duši nejde zotročit na čas věčný. A čím silnější čaroděj a mudrc v těle, tím více je nad věcí. Léčitelé a čarodějové, kteří dokázali astrálně cestovat, znali vesmírné zákony a souběhy Bytí, se smáli i když je upalovali a topili – církevní démoni pod taktovkou papeže. Ten současný vydává k očkování prohlášení: „očkování je etická povinnost, odmítače vakcíny nechápu.“  Očkování označil za život zachraňující, etickou povinnost a jeho odmítnutí za sebevražedné. Papež už několik měsíců hovoří velmi příznivě o mezinárodním úsilí o očkování, a nazval jej světlem naděje v době temnoty. Zdroj: Lidovky.czAž se přátelům léčitelům jasnovidným a se zrakem rentgenovým, a schopným tělo pacienta astrálně procestovat, dostanou do rukou první s vakcínou v těle, uvidíme jak to půjde v těle neutralizovat alespoň částečně. A jak moc jsou tyhle rychlo-vakcíny pro tělo destrukční.

Komunismus byl špatný režim, ale to co nás čeká v tzv. dmeokracii,…
Těším se na Zlatý věk, která však nikdo z vás, co tento text čtete na této planetě nestihne zažít. Včetně mne. Teď temnota zesiluje a příští desetiletí budou těžké a za 80-200 let se to začne lepšit a začne hojnost ducha i na planetě Zemi. A proto jsme tady my, vy a já, abychom na sobě pořádně zapracovali a  svým vnitřním světlem a vyzařováním, pomáhali držet ty kolem nás. Rozvíjet soucit, milosrdenství a pomáhat. Pomáhat lidem, zvířatům kolem nás přežít a žít. Protože radostné žití jde žít úplně vždy. Štěstí je stav mysli, blaženost jde žít jedině ve spojení s Bohem.
Konec plácání. Jdeme se saunit. Je fajn mít doma saunu, když totalita ty komerční zavírá. Zlepšuje to imunitu a detoxikuje i těla jemnohmotná.

Voda

Měl jsem na pobytu ve tmě chemika, chlapíka co se pohybuje u rozborů vody. I té z našich domácích vodovodů. Potvrzoval mi, že fluorid sodný je tam vždy. Kromě chlóru a dalších látek. Fluorid, který tak destruktivně potlačuje jemnohmotné smysly a vidění a spojení s naší duší. Kdo se sebou trochu pracuje, vyhýbá se i fluoridu v zubních pastách.

Desítky let už mi do těla nevnikla žáná vakcína, očkování. Ty těžké kovy a chemie v ní by pořádně zacvičily s mimosmyslovým vnímáním, načítáním těla a s mou nervovou soustavou. Proto budu bojovat za to, aby to tak zůstalo co nejdéle i v letech utahování svobody.
Připravte se na jízdu příští rok přátele, totalita, karantény, omezení svobod, mutace virů, další vlny a hry.  Je třeba být silný duchem i psychikou. Svobodu Ducha nám nikdy vzít nmohou.  Budu se snažit co nejvíce svítit pro druhé a prací na sobě to Světlo zesilovat.

Odevzdání se

Mám velkou úctu k životu a smrti. Proto nedokážu zabít zvíře, natož člověka. Přes různé transformační zážitky, kdy jsem procítil jak po smrti těla, z něj odchází duše. Jak se změní energie kolem, když duše jakékoliv živé bytosti opouští tělo. Taková až mrazivá energie přijde v tu chvíli, kdy tělo je opuštěno a duše odchází. A objeví se různé energie, bytosti, průvodci patřící k němu nebo chtějící něco ukořistit.

Tyto prožitky smrti mne paralyzují při představě, že bych měl vzít nůž a podříznout nějakému zvířeti krk. Nebo useknout slepici na špalku hlavu. Nedokážu být tím, kdo vezme život, který do té bytosti vložil Stvořitel. Stopuje mne to, paralyzuje, ochromuje. Být tím, kdo násilně ukončí život někomu, kdo mohl přirozenou smrtí odejít z těla daleko později. Měl jsem životy, kdy jsem dokázal životy brát a bytosti eliminovat. Těch mnou zabitých v různých životech a světech bylo mnoho. Na různých úrovních, fyziky i magicky. A kaju se za to, když odevzdávám svou duši Bohu. Ač vím, že každý z nás zabíjel a zabíjet nechával a v dalších inkarnacích pak zažil obrácenou roli, v této vesmírné hře.
Měl jsem i minimálně jednu inkarnaci na této planetě, kdy jsem dokázal oživovat mrtvé. Energeticky jsem mrtvému tělo opravil a stáhl do jeho těla zpátky jeho duši.  Je to o ovládnutí nebeských zákonů a o síle propojení s Bohem. O odevzdání se, ppkoře, cestě.  I dnes jsou na této planetě mistři tohle ovládající. Schovaní před veřejností, neplýtvající tímto darem.

Blaženost a cesta k Bohu

Recept na stav neustálé blaženosti je jen jeden: být zároveň i v duchovních světech. Kromě pobývání naší duše v těle  lidském. A  k tomu jde dojít meditací, modlitbou, v pokoře, lásce, odevzdání se Vyšším silám, Bohu – Svořiteli, Vesmíru, Zdroji, Absolutnu… Pak může úplně každý zažít tak silnou lásku a blaženost, že je ve hmotě neporovnatelná absolutně s čímkoliv. Ani láska k dětem, rodičům se k tomu zdaleka nepřibližuje. Protože nejde srovnávat věčné a nekonečné Neomezeno s něčím dočasným.

 Když v meditaci zastavíte zcela mysl ( po měsících, letech tréninku ) a dostane se za ni, prožijete světy co jsou vám zatím skryté. A pak, po další práci zažijete i čistou podstatu mysli a nerozlišené Já Kde není nic ani nikdo a vy jdete ještě dál, do světů Stvoření prvotního a do podstaty všeho – z pohledu ryzího vědomí. Postupně si všechny otázky ve stavu napojení, jasnovědění hned zodpovíte přes své Vyšší Já.  A pak už nejsou žádné otázky, ani vy a k fungování tady ve 3D v těle lidském používáte přepínače k souběžnému Bytí v různých hustotách hmoty. Pak jste ve všem a všude  a zároveň nikde.:)
Lehce se to píše, těžce se k tomu praxí dojde a náročné je s tím fungovat tady ve světě převálcovaném hmotou a přeplněném odpojenými lidmy ovládanými vším možným.
Za pár dní jdu znovu na pobyt ve tmě. Už se na to pár měsíců chystám. To znamená různé energetické práce, dietní strava bez masa pár měsíců, očisty, celibát. Ve tmě budu jíst jen odpoledne jedno jídlo a budu se snažit co nejhlouběji, nejpokorněji odevzdat procesu, silám a bytostem v ní, v sobě i jinde.:) Mám to jednoduší, když už spoustu let nepiju alkohol, kávu, neberu žádné prášky, antidepresiva ani drogy, nekouřím ani nehulím marihuanu a další dobroty. I tím, že žiju na silovém, energetickém místě plném zářičů trvale a pracuje to s emnou.  A mám velké štěstí a dary na kamarády a přátele co si vzájemně na cestě k Bohu pomáhají.
Důležité je to ŽÍT, vše si užít a z ničeho se nepo…:) A žít ze srdce a být v tom srdci. I když je to na této planetě pořádně náročná estráda.:)

Svoboda

Totalita a zbavování lidí svobod, nabírá na obrátkách. Blíží se doba, kdy vycestovat a navštívit určitá místa, půjde jen naočkovaný. Ale nikdo napojený se dobrovolně naočkovat nenechá a nenechá si do těla vpíchnout dávku chemie a těžkých kovů.

Svobodu nám nikdo vzít nemůže. V pozemském životě nám mohou vzít vše, kromě vnitřní moudrosti a napojení na Boha.

To hlavní pro naše duše nám nikdo vzít nikdy nemůže. I ve válce, vězení se člověk může modlit, meditovat a spojit se svou duší. A to je to nejdůležitější v životě každého člověka. I když ti neprobuzení o tom zatím neví.

Úžasná kniha na tohle téma od Jacka Londona – Tulák po hvězdách, který ji napsal už před více než 100 lety po rozhovoru s věznem. Který se smál tyranům do tváře a během astrálního cestování a spojování se svou duší objevoval své minulé životy a další zákulisí Vesmŕu.
https://www.youtube.com/watch?v=lIxFuSSvgVE
Older posts

© 2021 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑