Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články

Trénink meditace

Meditace na smrt je nejvyšším uměním odpoutání se a puštění všeho. Každým dnem jsme o dne blíže smrti.  Její datum je nejasnozřivým nejisté, ale smrt je jistá. Dokáže raketově zbavit lidi strachů a traumat, protože kde nic není a jsou rozpuštěny iluze, tam vše mizí. I strachy a obavy. Lidské tělo je stroj stvořený z biomateriálu. Čím více si člověk uvědomí a hlavně prožije, to, že jsme duše jen v tomhle těle zavřené ( uvězněné? ) a můžeme tuhle lidskou schránku opouštět různými druhy „vycestování“ z něho, tím méně se bojí smrti. Když se vcítím co pozice, že zítra zemřu, je toho moc, co bych chtěl narychlo stihnout… Ani ještě nemám sepsanou závět, jak to mají ošetřené někteří duchovní už v mládí… To je ta nevýhoda života s majetkem. Tohle jsem v mnoha životech mnichů, lámů, čarodějů, poustevníků, jogínů, kněžích řešit nemusel a žilo se bez majetku lehčeji.:) Odpadaly tyhle starosti s odsekáním kotev, co drží duši u mrtvého těla a majetku.:) Žijeme tady v ČR v obrovském blahobytu, a když nám ho ti úchylní globalisté chtějí brát a hlavně nám ubirají naši svobodu, tlačí nás to do strachů a obav.

Zítra zemřeš. Máš posledních 24 hodin v tomto těle. Buď maximálně bdělý a přítomný a mysli srdcem – na to co vykonáš příští hodiny. Rozluč se se všemi, se kterými je to Tobě důležité. Popros je, ať tvůj odchod těla oslaví radostně, nebrečí a netahají tě tím k tělu. Prociť vše a komplexně, na všech rovinách a úrovních co zvládneš. Ozvi se šamanovi, který Tě bude jistit z odchodem do duchovních světů a pohlídá jako „záloha“ zda vše zvládáš jak máš a vše se povedlo maximálně skvěle.
Projdi si v Bardu cestu a kroky, které už jsi mockrát prošel za života.
Oprosti se od všeho majetku a lidí. Pokud nemáš ještě rozdáno materiálno a vyřešeno dědictví, vykonej to.
Teď nastal čas rozloučit se s rodinou a blízkými. Pak už buď sám, případně jen se šamanem, lámou, který vidí, ví a bude Tě jistit. Mysli radostně a světelně a oslavuj tuto velkou Oslavu. Požehnání. Tak jak se to má. Odsekej všechny pouta a kotvy. Materiální, vztahové, lidské. Odejdi vědomě a s úsměvem. Jdeš do světů vyšších a těla světelného. To je obrovský dar.
Trénink dělá mistra.

Relativita Bytí, pomíjivost Bytí

V sobotu jsem byl na šamanské svatbě. Je to úplně jiná skutečnost než svatba běžná. Na té šamanské propojoval jasnozřivý, Osvícený chaptaj, do dalšího života vědomý pár. Muže a ženu, kteří se stali dvojnou bytostí a skončila jejich oddělenost. Chaptaj otevřel medicínský kruh, povolal průvodce, ochránce, bytosti… Pár pak kráčeli ve spirále k oltáři, kde je oddal. Propojil je ve více světech, úrovních. Požehnal jim. Proto je tento akt daleko silnější než svatba běžná a je také daleko náročnější je případně rozdělit.

 V neděli pak kamarádce a kolegyni odešel rychle a bez trápení táta. Takže jiný příběh a prosila našeho kamaráda chaptaje, o odvedení jeho duše co nejdál to jde do světů pokročilých, duchovních. Stejného léčitele, který den předtím vedl svatbu. Za ty roky na duchovní cestě, jsem potkal spousty duchovních hledačů, ale neznám na svatbu a odvedení duše v Československu nikoho pokročilejšího než je tento kamarád chaptaj. Chaptaj = čaroděj – léčitel z dávných rodů hyperborejských. Dodržujících striktně morálku, vesmírné zákony a co nejvíce se držící ve Světle ať se děje cokoliv. Potkal za života Osvícené povznáší.
Tento chaptaj se stěhuje za dva týdny do Itálie. Možná se tam odstěhuje i jeho hotový žák který je plně samostatný už nějaký čas.  Tihle jasnozřiví léčitelé umí z lidí vytáhnout rakovinu a různé nemoci za jeden večer – když je z vrchu dovoleno.  Drží kolem sebe Světlo, vyzařují sílu. Odsekávají lidi od kleteb a démonů.  Osvobozují je od odsávajících potrubí temných šamanů a mágů, kteří lidem kradou energii. Mají velmi silná propojení s Kristem, panenkou Marií a s Bohem- Otcem-Stvořitelem.  Temnota narůstá, globální úchyláci nám nachystali náročné desítky let. O to víc musí každý sám zabrat a jít k Bohu.
Je třeba pracovat uvnitř sebe, ve svém srdci, sušumně, s bindu světlem nad hlavou.  Existuje spousta moudrých knih. S ezo youtube plácáním nemá smysl ztrácet čas. Je to jako na sociálních sítích, tam je to také o ztrátě času a energie.  A na to už není čas, jak vše zrychleně plyne.

Majáky v totalitě

V příštích desítkách let, se budeme snažit svítit jako maják pro ty, co se budou probouzet a hledat spojeni se sebou, se svou duší, s Bohem. Tady v Hodoníně u Kunštátu ještě  nějaký čas. Pak se uvidí. Podle vývoje situace máme vymyšleno několik variant kde a co žít. Uvidíme komu dokážeme pomoci a jak.

Plný počet vakcín = úplně odpojení od své duše a od Boha ( Vesmíru, Zdroje ). Proto je to udělané, proto tohle temni, řízení umělou inteligencí tak dlouho chystali. Proto to mají tak sofistikovaně, globálně, marketinkově propojené a řízené.
Každá další dávka lidí víc odpojuje a houstne jim krev. Nevěřící mohou jít na rozbor své kapky krve pod mikroskopem. Ty slepené červené krvinky nevypadají hezky. I očkovací totalita jednou skončí. A budou používat jiné metody.
Totalita, cenzura, tlaky rostou. Za pár let bych mohl jít za varování proti očkování do vězení.
Většinu Čechů odpojí postupně vakcínou a bude jim všechno jedno. Zrovna včera jsme s jasnozřivým kamarádem debatovali o tom, že Slováci si nechají líbit od vlastizrádců ve vládě o dost méně než Češi a pak se tam mohou dít věci. I proto u nich mají už dost amerických vojáků ( a dalších z NATO ), aby vládu a politiky chránili…
Radili jsme lidem už v zimě, pořídit si nějaké zásoby nafty, benzínu, ať mají dát co do auta nebo ať výrazně ušetří na ceně. Ti co nakoupili tisíc a více litrů  mohou být už za pár týdnů ve výhodě. Český stát, musí prosit polskou firmu, aby zaplatila Ukrajině a ta pustila ruskou ropu k nám.  I jako vtip to zní absurdně.
Fialová totalita už vymýšlí nařízení, na kolik stupňů si budete moci doma zatopit.:) A kolik svetrů a čepic budu nosit děti ve třídách.
O spoustě informací, co se bude dít, se v totalitě psát nedá.:) Ale vše jde zvládnout s Bohem v srdci snadno.

Pobyty ve tmě

Říkám lidem při pobytu ve tmě: zážitky ve tmě jsou super, ale důležité je, jaké změny k lepšímu uděláte až odsud odjedete a vrátíte se do „života“. K čemu jsou zážitky, když nezměníte co vás ubíjí, brzdí, nebaví a vysiluje… Změny jsou o energii. Ve tmě můžete vyčerpané tělo nabít a najít sílu ty změny konat.  Tak jako spousta lidí začala dělat změny po šamanských rituálech s Rostlinami Síly.  Našli v sobě sílu a odvahu. Ve tmě jdete čistou cestou, bez psychedelik. O to je to čirejší uvědomění.

Je důležité nacítit kam do tmy jedete: co umí průvodci, jaká je jejich duchovní vyspělost a stav vědomí, Světla v nich. Jaké je místo a bytosti co během pobytu působí. Tým bytostí u nás umí vyprosit velké věci pro připravené. Pobyt ve tmě je silná vnitřní práce, pokud jste se nepřijeli jen válet, spát a flákat.:) Kdo přijede připraven a se silnými záměry, může vyhrát bank.
Ve tmě máte možnost sestoupit po patrech do svého nitra, do svého duchovního srdce a tam objevovat kým jste.  Stahovat světlo do sebe přes Korunu do srdce a tím rozzářit celou svou bytost. Postupně změnit tmu ve tmě, na vidění infračervené, obrysové, pološero až do stavu, kdy vše kolem vás září a vy jste ve Světle a rozjíždí se uvnitř vás vaše obrazovky. A nebo před vámi.:)
A ti, co v místnosti jsou pro vás: průvodci, ochránci, předci, učitelé, místní bytosti a pomocníci atd….jsou najednou vámi viděni.
Rozsvítit světlo v sušumně, páteřním středovém kanálu. Tibeťané mu říkají mateřský. A přesunem svého vědomí a hadí silou osvítit svůj bio-robotický tělesný stroj. Ty obrazovky, ovladače těla… A mrknout se svým vědomím na svou duši…usídlenou v komůrce v těle a přesunout se s ní kamkoliv.
Chaptajové jdou přes Pra-řeku, tělem hada. Had = nekonečno ve vesmírném světě. Nekonečnem do Absolutna bez hranic. Ke stromu Světa, stromu Duší.
Jogíni, chaptajové, lámové ( lépe mi zní lámové, než lamové.:)) během pobytu ve tmě snadněji vstupují do Barda. A převibrovávají k Bohu = stav vědomí, frekvence Nejvyššího. Procítít ten stav – napojení a žít to co nejčastěji a tréninkem TO žít trvale.
S Bohem – Stvořitelem jsme všichni propojeni. Je v nás, ve všem, všude kolem. Jen ho nacítit, jen tu frekvenci v sobě ukotvit a otevřít své přijímače a vysílače naplno.  Mnoho zápaďanů Boha nevnímá, ale lze to změnit kdykoliv prožitkem. Vakcína na Covid  zavírá horní čtyři čakry a od Boha a duše odpojuje. Proto to temní šamani společně s vědci udělali. Pak napojit se je těžší, ale Bůh nás nikdy neopustí.
23755310_268497457006794_3002950130294950936_n

Vesmírné hry:)

Setkání s mudrci povznáší, naplňuje duši a nitro člověka blahem a poznáním. V této inkarnaci jsem jich zatím potkal jen pár. Praktiky, nemyslím teoretiky a ty co mají něco vyčtené z knih a ze seminářů a jen to opakují.

 Ti mudrcové, pak byli různě duchovně zralí a svítili Poznáním a světlem na různých úrovních. Potkat mistra je velký dar, vzácnost. Obzvlášť dnes, když Youtube je přeplněný videi a přednáškami spousty ezoteriků, ale v drtivé většině je poslech ztrátou času na vaší cestě k vlastnímu Poznání v praxi.

Učitel, mistr si žáka vybírá, ne naopak. Až žák dozraje, pak si ho učitel „možná“ vybere. Závazek a propojení je na více inkarnací povětšinou, proto je výběr přísný a zkoušky různé. Zkoušky a počáteční nezájem odradí ty co to nemyslí vážně a zatím nejsou dostatečně zralí. Najít dnes opravdového mistra na západě je velmi těžké. Obrovsky těžké. Jak mi říkal jasnozřivý kamarád: nevidím pro Tebe v ČR učitele v lidském těle. Na cestu kam jdeš a kam Tvá linka osudu vede.
I když se kolem nějakého mistra pohybuje více hledačů, žáků co přijme do učení, napojí do své duchovní linie, vloží do jeho těl iniciační semínko, artefakty, pracuje s jeho bodem Spojení atd. má jen pár. Jednoho, dva, …. Kdy v průběhu svého života nebo na jeho konci, mistr předává nástupci vedení duchovní linie a předává mu iniciační předměty a Sílu v různých světech a úrovních.
Včera byl u nás doma Radim, který vede jednu z větví nauky Květoslava Minaříka. Viděli jsme se po druhé. Poprvé mi dal zdarma několik hodin svého času při rozhovorech o nauce Květoslava Minaříka u něj v centru. Tahle nauka svítí v duchovních světech daleko víc než linie skvělého Fráni Drtikola a o dost víc než to, co po sobě zanechali úžasní Míla a Eduard Tomášovi, kteří vycházeli z Drtikola, Maharišiho, Bruntona a dalších. Jak řekl můj silně jasnozřivý kamarád, mudrc: Minaříkova linie z nich svítí nejvíc. Byl na své žáky přísnější než Fráňa a daleko přísnější než Tomášovi, kde to byl hlavně o povídání, radách, podpoře a masovce.
 Květoslav byl svůj a i když je moje duchovní linie jiná a jdu jinou cestou, rád z jeho učení morálky, etiky, soucity čerpám a jeho dílo a nauky studuji nejen v tomhle světě. K tibetskému buddhismu mám z přechozích inkarnací blízko. Je velká škoda, že tuhle nauku studuje tak málo lidí a  různé větve stejné nauky spolu víc nespolupracují. Nevidíme v Čechách ani Rakousku nikoho, kdo by byl iniciován Květoslavem z duchovních světů celou „školu“ vést, zaštitoval a měl vedení linie předané, ale to není pro šíření nauky to klíčové. Dobré srdce, pokora, chuť pomáhat lidem šíří nauku také. Velká škoda, že se aspoň pár následovníků nauky KM nespojí, nespolupracuje a tahle úžasná nauka není více šířena. Kdyby každý dělal zlomek toho co Radim…  Kdyby každá, kdo řeší kdo je a kdo není pokračovatel linie, praktikoval morální předpisy KM, v naší krásné zemi by chodilo mnohem více světel v tělech lidských. Bude to třeba, jak nás čekají desítky náročných let a totalita, cenzura, chudoba, kriminalita, stěhování národů, covid totalita vzrůstá. A k tomu další nehezké plány globalistů.
Aktuálně je pak u nás ve tmě žena, co studuje 6 měsíční zoom kurz Heleny Houdové: certifikovaný program mentorka posvátného života ( na webu píší: nádherná a hluboká iniciace do mentorství a posvátné sexuality ). Ta anonymní paní má svých problémů a strachů dost. První dva dny to bylo pro ni náročné jak se bojí tmy a co má v sobě a co kolem ní krouží a karma atd. Dost práce se sebou a na sobě a pak někdy, po letech dozrání někoho učit a vést.
Pro spoustu lidí je hlavní, když je v jejich opuštěnosti, odpojení  někdo nazve sestrou, Bohyní, kněžkou, pochválí je.  Propojí osamělé. Mluví jim o hojnosti, lepší práci, kariéře, více penězích k ukojení různých tužeb.  Pochválí je a vynese aspoň na chvíli na pódium pozornosti.  Ač to není podložené odpracovanými skutky. I tahle „konzumní“ ezoterika je fajn na začátku cesty k Bohu.
Žena zaplatila asi 63 000Kč ( je na mateřské a je to pro ni velmi hodně peněz) ve slevě  ( z původních 4 600 Euro ) za hromadný on line kurz, kde je asi 70 dalších lidí. Masovka hromadných vysílání, koučování atd. atd. atd. Při  50 lidech a dalších podobných kurzech souběžně běžících,  pomalu ani neznáte jednotlivé účastníky jménem, natož se jim víc  věnovat A individuálně jim něco  tvořit.
Když u nás ve tmě byla Helča před pár lety, řešila manžela co ji podvádí, manžela co je za podvody ve vězení, a že v tom má prsty Trump:), ve vězení pak zůstal roky. Řešila obživu, z čeho bude žít, chystala se přejet do Thajska, kde ji kamarád nechal zdarma bydlení. Říkal jsem jí, že u ní vidím, že se bude živit kurzy „posvátné“ sexuality. Ale a to hlavně, ať to dělá správně a neškube lidi „pro peníze a vlastní blahobyt“, aby si zase nekazila karmu a ustála zkoušky hmoty. Tak jak to dělala spousta bývalých „kněžek“ co už nehezky řádily v Atlantidě, Egyptě, Středomoří atd. a škubaly lidi o energie životní, materiální… a místo cesty ve Světle a k Bohu hlásaly a hrabaly hojnost materiální a finanční tenkrát i teď. Ty stejné, profláklé duše, pak za úplatu v tělech porodních báb, vědem, čarodějnic dělaly kletby a uhranutí ve velkém. Nějakou kletbu má skoro každá rodina k řešení po generace.
Nejde chtít oboje: pohybovat se ve světech nebeských a zároveň se připoutávat materiálně ve světě pomíjivém, 3D hmotném a hrabat a hrabat a čarovat, kvantovat hojnost finanční, partnerskou, pudovou. Vždyť cesta k Bohu život člověka zjednodušuje, potřebuje na své životní náklady méně a méně a hromadění majetku a lpění na hmotě stahuje právě do hmoty hutnější a do hrubších vibrací a frekvencí.
Před časem, kdy se z různých stran začali ozývat hlasy o ezošmejdech a o tom co Helča dělá, jsem ji vymazal z našeho webu z recenzí a nechci být s touhle ženou ( ač je to žena hodná, jen kasíruje ty co chtějí a tohle chtějí… ) spojován. Helča nedělá černoty, neútočí magicky na lidi ( ani na to nemá sílu a  výcvik ), jede si svoji hojnost.
A teď se vrátím k Radimovi, který vede jednu z větví nauky Květoslava Minaříka. Radim se živí jako ajťák. Pro zájemce a studenty nauky Květoslava Minaříka realizovaný Radim ( a tahle nauka, ať se Helča nezlobí, je o několik světlených let dál než to co Helča předává ) ze svých peněz za miliony Korun vybudoval v ČR čtyři místa, kde mohou studovat, praktikovat. Každý opravdu ze srdce hledající je vítán. Nakoupil ze svého spousty knih pro studenty na půjčování zdarma. To Světlo a Poznání je u Radima úplně jinde než u H. co řeší úrovně hmoty, pudů, chtíčů. A podobných Helen je jen u nás stovky. Jen tedy finančně o patra níž poptávají. Je obrovským, karmickým závazem, vzít si za něco víc nebo mnohem víc, než je vyvážené. Vědomý léčitel, učitel si NIKDY nevezme přemrštěnou částku, protože by se v některém z dalších vtělení musel s dárcem sejít a dluh vyrovnat.  Lidé vložili do papírků-peněz svou energii. Museli si ty peníze vydělat prací a to je stálo energii.  Karmické zákony v tomto fungují absolutně spravedlivě a  cokoliv se musí vyrovnat.
  Žena co je u nás ve tmě, mohla za tu spoustu peněz dostat mnohem víc muziky. Mohla na živo trávit čas s různými lidmi a absolvovat mnoho kurzů, setkání. Ale její vibrace, karma, vybraly rezonanci jí podobnou, stejnou.  Proto šla  na kurz, seminář, tam kam šla.
U nás ve tmě si vše musí odpracovat sama, tak jako ve všem na duchovní cestě. Nic za nás nikdo jiný neudělá. Nikdy jsem nepořádal žádnou placenou přednášku, seminář, placený kurz, nikdy jsem nenatočil žádné video, audio.  At to nezní povrchně,:) Napsal jsem pro lidi přes tisícovku textů zdarma.  A jak na své cestě poznávám a prožívám další různé úrovně, dalo by se psát  a mluvit o mnohém.  Zatím mne z Vrchu nenutí léčit, ač schopnosti zesilují. Nezávidím nikomu jeho příjmy ( žiju v obrovském blahobytu duchovním a materiálním a kdyby nás nečekaly desítky těžkých let, největší radost by mi udělalo všechno co mám rozdat a žít jako v předchozím životě v jeskyni v meditacích a modlitbách. Vzpomínky na tyhle životy jogínů, lámů, čarodějů, mnichů mne oblažují štěstím a blahem.) a to poslední co bych chtěl dělat je, že bych pořádal za miliony Korun nějaké on line hromadné masové akce. Ty peníze bych musel rozdat, byla by to přítěž.
Záleží na mě, jestli jednou někomu předám co postupně na své cestě dostanu od Boha. Jestli předám linii nebo ne. Je tam svoboda volby. Každý druhý co k nám dnes do tmy jezdí, je odpojený očkováním. Lidí co chtějí dát duchovní cestě 100% a je pro ně absolutní prioritou, je méně a méně. V nějaké inkarnaci to musí pro každého člověka, duši být absolutní prioritou, jinak tu vesmírnou, božskou hru, školu, do konce nedohraje. O to je to zábavnější sledovat.:)
Osvícený Květoslav Minařík se s tím nepáral.:) Byl na své žáky přísný a také se jako duše vědomá, nebál pojmenovat věci pravými jmény. Protože od jisté úrovně není čas na lži, chození kolem horké kaše, přetvařování.  Nemusel Drtikola a jeho zapálení pro KSČ a focení aktů. Upozorňoval na nekalosti a magii Karla W. a dalších.  A svítil a zářil a pomáhal spoustě lidem na jejich cestě k Bohu.  A o tom to je, než jako velká duše Vyvanul a rozpustil se pro nauku.

Na cestě

Čím dále pronikám do různých duchovních světů, úrovní, poznání, tím více tam není dovoleno zasahovat do osudu kohokoliv, ať se mu a kolem něj děje cokoliv. Protože kdo jsme my, proti dokonalým božským zákonům…

Božská prozřetelnost řídí celou tuhle pokročilou „hru“ absolutně dokonale a jakýkoliv zásah do něčí linky osudu, hluboce pozmění časovou osu „růstu“ duše. Můžete to pozorovat, můžete soucítit, poslat světlo a modlitbu. Ale pokud není z Vrchu dovoleno, nemůžete konat ani v jednom ze světů. Linky osudů vesmírné videohry, jsou naplánovány absolutně dokonale a všechna naše vtělení, jsou dokonale propojena do nejmenšího detailu Bytí.

Příkladem může být třeba mladá žena, se dvěma malými dětmi. Víte, že za měsíc zemře na rakovinu ( a už není mezi námi v těle lidském a je jí už mnohem líp  nyní, je ve Světle odvedená ). Vy nemáte z Vrchu dovoleno ji na rakovinu varovat, rakovinu z ní vysát, pomoci jí. Protože by jste ji připravili o poznání a výrazný karmický posun ke Světlu, který zažije během utrpení, umírání a následném odevzdání se Bohu. Zní to krutě, ale ve světech a úrovních vyšších, kde je žito poznání iluzornosti světů nižších, je to vše „dole“ projektované ve „hmotě“, stejně absolutně iluzorní žitá iluze všeho. Kdyby jste té ženě, změnili linku osudu, pozměnilo by se jí vaším zásahem mnoho v jejím aktuálním vtělení, ale tlak její zatížené karmy by konal stejně. V přechozí inkarnaci jako vědma ubližovala za úplatu lidem ve velkém. A i když v tomto vtělení žije relativně čistě ( tedy vědomě lidem neškodí ), následky svých činů sklízí a sklízet bude dál. Zasáhli by jste, pomohli jí, porušili zákaz z Vrchu a přes prsty by jste dostali i vy.
Každý z nás, na planetě Zemi aktuálně vtělený, konal v mnoha inkarnacích zlo a šel proti Světlu. Proto sklízíme, co jsme zaseli. Proto jsme pořád v těle lidském a žijeme v této zaostalé civilizaci.
 A proto je nutná pokora, morálka, pomoc druhým, slabším a krůček po krůčku, očišťovat svou karmickou zátěž. Zvesela, s lehkostí, čistě a na přímo. To je jediná cesta k postupu do Vyšších světů už v inkarnaci této a do lepších podmínek v životech dalších. Za každou cenu, vydržet jít ve Světle. Ať temnota kolem sílí sebevíc. Čekají nás náročné desítky let. Temnota zesiluje a Zlatý věk, nikdo kdo bude číst tento text příštích 10 let, za života svého nezažije. No a? Každý má přece možnost uvnitř svého těla nalézt takovou blaženost, euforii a štěstí ze spojení s Bohem, že nic z toho hmotně-iluzorního ho na kolena nesrazí. Ani bída, chudoba, nemoc. Každý na sobě může duchovně pracovat natolik, že tahle inkarnace, bude jeho poslední na této „trestanecké“ planetě.  A nebo poslední celkově a ukončí kolečko inkarnací a vrátí se zpět do Zdroje.
Žijeme sice v dualitě, dvojnosti, ale temnotě se nikdy nepodrobíme. Na světe lidském, ve světech astrálních, nebeských i Božských. Nikdy.
Až odhodíte všechny chtíče a ovládnete své půdy. Až potlačíte svou osobní důležitost do bahna a prachu. Až vymizí  všechna vaše přání  a sny něco vlastnit a dokázat… a nebude nic po čem  toužíte…. pak odevzdáte Bohu vše, i sebe a přijde trvale Osvícení. Pak po ničem netoužíte a nic už nehledáte, protože vše už máte, nic vám nechybí a není nikdo Komu by něco chybělo,,, po vstupu do proudu Nirvany. Světlo nejde vlastnit, může jen Být. Jen JE.
Čest a sláva světelným mistrům mé Chaptajské linie a dynastie.

Štěstí

Dal jsem sem před pár dny text o tom co náš čeká ve hmotě. Příští měsíce, roky. A jak se na to připravit, jak tím snadněji proplouvat. Není to nic hezkého. Psal jsem o tom roky. Tak kdo to četl, ten ví a třeba je stejně jako my připraven.

Ptal jsem se pár lidí ( těch co měli aspoň trochu potenciál dostat se daleko ), které jsem provázel pobytem ve tmě:

„Co všechno jsi schopen ( schopná ) pro svou duchovní cestu obětovat, odevzdat změnit?“
Aby jsi měl/měla šanci dojít už v této inkarnaci k Osvícení nebo mít tu další aspoň výrazně pokročilejší. Aby jsi měl šanci už v této inkarnaci výrazně vyčistit svou karmu a stát se člověkem napojeným, vědomým, osvíceným.
Našel se mezi oslovenými někdo, kdo to myslí se svou cestou k Bohu vážně a je schopen nelpět na hmotném, vztazích, materiálnu a čemkoliv dalším netrvalém, výměnou za to věčné? Nikdo nebyl připraven dělat změny.
95 duchovních hledačů ze sta chce vylepšit svůj materiální život, vztahy, tělo, najít partnera, lepší práci. Vylepšit svůj sexuální život, víc vydělávat = tohle vše je pořád jen a  jen materiální hojnost = hmota. Jenže, pokud chcete cestovat a více žít ve světech nebeských ( a zároveň žít blaženost, štěstí a euforii i v těle a životě lidském ) je třeba nelpět na ničem světském a hmotném. Být nad vším. A zároveň nebýt paralyzován strachy a traumaty jako většina.
Jak je společnost víc a víc nemocná, tak i v českém duchovním rybníce je víc a víc rozbitých lidí.  A i k nám do tmy jezdí víc odpojených, rozbitých lidí. Nic radostného to sledovat.

Cesta k nejvyšší pravdě

Spousta lidí běhá pro radost z pohybu. Někteří aby zhubli, jiní,  aby si vyčistili hlavu. Jiné zase baví  hrát  na kytaru. Ti, co tomu začnou  dávat svou energii, čas,  pozornost, těm  se jejich koníček, může stát  i obživou. Ale jen málo  z nich se dostane na olympiádu v atletice nebo se stane světově uznávaným kytaristou.

V duchovnu hledá  většina lidí na začátku pomoc, spásu, smysl života. Řeší své vztahy, zdraví, chtějí vylepšit, usnadnit, své žití.

S duchovnem je to stejné jako s ostatními obory. ALE: tahle cesta, absolutně převyšuje všechny  ostatní obory a každý člověk ji musí dohrát až na nejvyšší vrchol této vesmírné hry. K Nejvyššímu Duchovnímu mistrovství = Nejvyššímu stupni Osvícení. Není ve Vesmíru nic tohle převyšujícího.
Cesty k tomuhle vrcholu znám, známe. Metody různých duchovních linii a jejich nauk a zákulisí pro opravdové hledače také. Jde to zvládnou v jedné jediné inkarnaci a minimálně se už v příští inkarnaci nenarodit jako nevědomý člověk v anamnéze. Jen je tomu potřeba postupně ( lépe  hned) odevzdat  vše světské. Žít život, ale od všeho se odpoutat, nebýt k ničemu připoutancem.
Pak se celý Vesmír spojí, aby další bytosti pomohl k dosažení Nejvyššího cíle.
V lásce, pokoře a harmonii.

Cesta z komfortní zóny

S úsměvem chápu nadhled realizovaných mudrců, zřících stavy opravdové skutečnosti, kdy nereagují v pochopení na dění kolem. Se soucitem osvícených nezasahují, když nejsou nuceni a shovívavě koukají do čeho se různí lidé ženou, co žijí a žít budou. Často znovu a znovu stejné vzorce, chyby, programy. V zajetí traumat, strachů a pastí.
Ti, o nichž píšu, Ví, že před odhozením nánosů a slupek pro-zření, je vysvětlování lidem na duchovní cestě, většinou ztrátou energie a času. Přestože už linii čau sami ovládli.
  Pokud pokročilý praktikující, který dosáhl Nirvany, Nejvyššího Osvícení a po smrti těla přešel do Parinirvany, není dokonale odpoután od všech kotev a stavů prostoupených ve Veškerenstvu Bytí, stejně se zase vtělí a pokračuje v kolečku inkarnací.
Jestliže absolutně neskončil touhy žít a být. Soucit a touha podpořit své potomky, žáky, rod, lidstvo, svou duchovní linii nebo nauku, jsou velkým balvanem na zádech Osvícených. Pokud skoro-dokonalý není na 100% uchvácen absolutní prázdnotou Absolutna, vždy ho nějaká kotva stáhne do dalšího vtělení. A po smrti těla fyzického, se ve světech duchovních nerozhodne pro ukončení kolečka inkarnací, ale zase se vtělí a pokračuje ve hraní vesmírné hry. Byť došel v rámci duchovní cesty, až na samotný vrchol a má na výběr hru ukončit definitivně.
Minimálně 2x už jsem se takhle vracel, nezvládl jsem, nechtěl jsem, odejít do Zdroje  a i v této inkarnaci ještě nejsem ani z pola odpoután od stavů žité existence a ukotvení Bytí. Ještě zdaleka jsem nenastoupil kompletní cestu k Vyvanutí, tedy zřeknutí se světa a přesun Vědomí do světů Nekonečna. A tam paralelně žit souběžně se životem v lidském těle. Duše by chtěla, ego to brzdí a nechce. A ve vyšší úrovni se i nesmrtelné duši nechce zaniknout. Iluzorní nic, co neexistuje, se i tam drží zuby, nehty své podstaty stvořeného, co existuje a vlastně neexistuje a nikdy neexistovalo, v nestvořeném.:)
Ve všem poznávej sama sebe říkají mudrcové…Tak vystupuji z komfortní zóny a přesouvám své tělo útrpným a dlouhým cestováním po řadě let.:) Dokud to očkovací totalita ještě umožňuje a kamery a skenery nebudou lidi držet v prostoru.:) Nechce se mi  z energií, přírody, klidu a blahobytu, ve kterém doma žiju, ale každá cesta má svůj smysl. Ukazuje slabá místa a upozorňuje na dosažené duchovní kvality pod tlakem změn.
Po výletě, bude třeba zabrat. Duchovní cestu je třeba žít na 100%. Absolutně, absolutních 100%.  Většina duchovních hledačů ji žije na jednotky či desítky procent, a chtějí si jen usnadnit, vylepšit život.  A nebo se pobavit, užít si. Duchovno mají jako jeden z koníčků, zábavu, záchranu.
  Kdo však chce, může dojít až úplně na vrchol, k trvalému Osvícení. Vyšlapané cesty, metody, linie, i u nás máme. A jednou tam musí dojít úplně všichni. Kdo chce do stavů Osvíceného Ducha dojít už v této inkarnaci, jde to. Jen do toho musí jít na 100%, dát tomu pozornost, záměr, energie, všechno. Zároveň na tom nelpět, ale dělat vše potřebné.  Odevzdat se, odpoutat se, odevzdání, odpuštění.
Ideálně začít hned teď, dokud je tělo plné síly, zdravé a praktikování méně bolí. Dokud není příznivá karma vypotřebována zbytečnostmi.
Kam chceš dojít ty a co vše jsi pro to ochoten udělat, obětovat, z toho co žiješ a co tě brzdí a vězní?

Práce v sobě, na sobě a cesta k Bohu.

S čím se dá pracovat během pobytu ve tmě. A nejen ve tmě.:)

Popíšu to zevrubně, nedetailně, opatrně, náznaky – kdo má co dostat a chce to dostat, jde tomu naproti.:)
V ústraní, kde máte klid na to, dostat se hluboko dovnitř sebe, se dá udělat mnoho. Jít k Bohu, stát se Bohem. Tou všetvořící, všudepřítomou, všeobsahující a nejvyšší silou, energií, stavem, Bytím.  Být vše, vším a ve všem. Být v jednotě a Jednotou. Prozřít nad dualitou do Jednoty.
Vyprosit si iniciaci, aktivaci, oživení svého, vědomého kontaktu se svou vlastní duší. Která řídí tělo, ve kterém právě v této inkarnaci jste.
Pak, když je dovoleno, vyprosit si znovu-napojení, na svou duchovní linii. Ta dokáže člověka vést, učit, chránit. K tomu se dělají různé aktivace, iniciace. Staví se stavby v páteřním kanálu osvícenými mistry na zesílení spojení a vyčištění karmických bloků v sušumně ….
Alfa a omega cesty k Osvícení je vyčištění páteřního kanálu – sušumny. Od různých karmických bloků v něm až po přesuny Vědomí v něm. Naučit se přesunout své Vědomí ( nejsme mysl ani mozek ani myšlenky, ani tělo, jen ryzí, čisté Vědomí a žití stavu Já Jsem ).
Přesouvat své Vědomí uvnitř sebe tak hluboce a jemně, že najdeme uvnitř své hrudi vnitřní dech. Ten aktivovat, ovládnout, rozpustit, po-výšit. Otevřít vidění, třetí oko, až po jasnovidnost.
Rozzářit své duchovní srdce na pravé straně hrudi. Kdy později je rozšířeno v celé hrudi, středu. A je velké, obrovské.
Podobně jako, když se praktikuje jedna ze šesti tajných nauk Naropy – Tummo – vnitřní oheň, kdy si praktikující koncentrací zafixuje, červené, duté tělo a ty tři kanály v těle. Hlavně ten centrální – mateřský – sušumnu, kdy jako strom má svůj centrální kořen, kmen, tak i lidé mají ten hlavní kmen v těle. Alfa a omega- zase. Za pomocí božstev, ochránkyně nauky atd.
 Pročistit kundalini šakti sušumnu natolik, že se otevře vodotrysk energie Božské kundalini Vědomí korunou. Šréé, Hííík, trpělivě, vytrvale, odvážně.
Vytvořit vytažením Světla ze sebe – bindu nad hlavou. Dotovat to Světlo neustále ze sebe. A pro sebe.  V mlčení je síla duchovních mistrů.
Do duchovního srdce i do páteřního kanálu, lze si lecos od vyšších bytostí vyprosit: přijdete na to, co vše je možné a od koho všeho je co možné. Od Krista po různé další mistry.
Srdce Ježíšovo,
k soucitu stvořeno…
Dají se vyprosit všemožné „berličky“, které posilují senzitivitu tělesného stroje a možnost cestovat do světů duchovních, astrálních, nebeských a jiných. Astrálně, mentálně, duší i různými nově stvořenými světelnými těly.
Podpůrné jemnohmotné koruny na naši korunní čakru stvořit, propojit, symbióza.  Antény, ty šamanské vypadající jako paroží atd., to co zesiluje vysílače a přijímače senzitivity. Kdy vyčištěný páteřní kanál aktivuje různé vnitřní obrazovky, ovladače těla, a všelijaké dary a schopnosti. Kdy mistři nejvyšší pak všechny tyhle dary odhazují a jdou vstříc nejvyššímu trvalému Osvícení. Teprve po smrti fyzického těla se však Osvícený mistr definitivně rozhoduje zda ukončí kolečko inkarnací nebo v nejvyšším soucitu zase dobrovolně vstoupí do dalšího těla na nějaké planetě. V nadhledu realizovaného mistra ve světelném těle, se snadno v dobrotivosti a soucitu zase vleze do nějakého hmotného těla. A pak trvá zase cesta nahoru. I když mistři, se rodí bez anamnézy ( nebo rychleji akcelerují a procitnou na své duchovní cestě  ) na různá planetární „bojiště“.
Čarodějové, chaptajové, šamani pak mají na svém astrálním těle různá udělátka, přístroje na cestování, vidění, maskování, přesuny.
Nejen ve tmě se dají vyprosit různé další dary a možnosti, kterými se dá pomáhat lidem. Vstup do Akáši. Od částečného až po plný vstup do všech částí Akáši. To je třeba vyprosit, vyčekat a hlavně: osvědčit se. Kdy po zneužití informací z Akáši dochází k omezení, zavření vstupu.
Ve Vesmíru je mnoho dalších vědomostních strojů, stroječků, berliček.  Od různých informačních databank, po různé studnice moudrosti, galaktické portály, je toho mnoho.
A pak, různé sarkofágy na cestování, léčení, iniciace, transformace.
Lze si vyprosit i křesty. Ohněm, vodou a ten nejvyšší: Duchem Svatým. K přetransformaci těla, těl.
A třeba i možnost vstupovat do roviny příčin a následků, kam vstupují mistři léčitelé. Tam kde vše vzniká a zaniká. Ze skutků a činů až po jejich karmické následky. Mistři tam dokáží lecos pro pacienty vyčistit, vymazat, vyprosit a během krátké chvíle je třeba karmická smyčka pacientky tam změněna, že se zvedá z vozíčku a po dvaceti letech zase dokáže chodit.
Vyprosit si svého duchovního učitele. Opravdového, který vás povede více inkarnací a propojíte se na více inkarnaci. Kdy se iniciačně spojíte, vloží do vás…, napojí vás na svou duchovní linii a to vám dodá sílu, energii, ochranu, vedení, učení atd.
Je to něco úplně jiného, než se dělá na ezo seminářích, kde jede šup sem, šup tam, Zaplať a další. A dej si dalších 28 seminářů.:) A pak, hlavě jednou pro-ZŘI.
 Až si tě mistr vybere, TY vybírej srdcem. Ať jde hlavně ve Světle a TY jdi VŽDY ve SVĚTLE. Protože i ty nejvyšší schopnosti jsou k ničemu, když pácháš karmické prohřešky a budeš se muset vrátit do ještě horších podmínek v dalším vtělení. Žádná moc, peníz, materiálno ti nestojí za to, aby jsi padl karmicky ještě níž.
Držím všem palce, na jejich cestě k Bohu. Jdu teď už více v ústraní a chci ještě více do ústraní. Jen na to najít sílu.  Totalita a cenzura, chudoba a kriminalita v naší zemi narůstá. Doba je nehezká a bude to ještě  horší.  Hnus jeden fialovej pandemickej covidovej totalitní a pak ta řízená migrace muslimů do Evropy za lepším a digitální měna, identita, restart. Vše se však dá překonat silou Ducha a duchovní praxí a úsilím.
Nepromarni už ani den a začni se vytrvale věnovat duchovní praxi. I půl hodiny denně, vytrvale, vede k posunu a pozdějšímu cíli.  Udělej maximum pro své pro-zření a vystup z ovládaného stáda nevědomých. Zři a prozři.
Informace si ověřuj svým srdcem a intuicí. Nevěř cenzuře a lžím, propagandě.  Otevři v sobě vesmírný internet a vidění. A hlavně své srdce.
Žij v pravdě a drž pravdu. Pomáhej slabším. Soucitně a pokorně. To čistí karmu. Bůh ochraňuje ty co jdou ve Světle. Vždy a všude. Na všech planetách a ve všech dimenzích. Kdo ublíží Světci, tomu karma zrychleně vše vrací.  Protože ti co žijí Boha, jsou chráněni Duchem Svatým.
Lidé jsou vyděšení, když přichází o svůj blahobyt, komfortní zónu, ale… pořád v naší zemi žijeme v obrovském blahobytu a oproti honům na vědomce a čarodějnice, nikoho neupalují a nepohřbívají za živa. Hrozí jen vězení, chudoba.  Nesmrtelnou duši napojenou na Boha nejde zotročit. Tělo, lidské tělo, máme jen na chvíli, propůjčené z darů Matky Země. Otec Nebe, nám dává Ducha.
Jsme Božští válečníci na stezce k Bohu.  Nikdo nám nemůže vzít to Božské v nás.
Bude to krásná doba, když si ji stvoříme. Co tvoříme, to žijeme.  Lidský stroj, naše tělíčko, je brána k žití v absolutní blaženosti a euforii.
Kdo si trvale uvědomuje a žije Vědomí Já Jsem, ten je osvobozen  stále.
Zastav svou mysl a prosviť vnitřní prázdnotu ve svém nitru.
Pak už nemusíš nikam cestovat, protože vše máš v sobě a objevil jsi svůj Svatý grál… uvnitř sebe Boha.
Probuď se ze spánku, hypnózy Osvícením do skutečné reality  a už.. nebudeš nic hledat a chtít, protože už vše máš a nikdy Ti nic nechybělo. Jsi celistvý, úplný.
Zři, pro-ZŘI, buď zřec a žrec žijící v plnosti.
Vše vede, řídí a koná Vůle Boží. A ta je v nás. Jen ji žít na plno a zcela vědomě.

S čím si hrát na pobytu ve tmě

S čím si hrát na pobytu ve tmě, když se chcete začít zrychleně duchovně posunovat a třeba…třeba dojít až k Nejvyššímu Osvícení a korunovat svou duchovní cestu napříč mnoha vtěleními, k nejvyššímu duchovnímu stupni.

Metod a možností jsou stovky, tisíce. Pár jich napíšu náznaky, z lehka.

Poprosit si ve tmě o napojení na svou hlavní duchovní linii. Vědomě si poprosit. Nutno vyprosit. Pro silnější spojení se do těla staví různé zesilovače, přijímače…  Tohle a další témata, by se dalo rozepisovat na mnoho stran. Dost z toho je tajemstvím linií.  Nacítit si.
Vyčistit páteřní kanál ( Sušumnu ) a naučit se v něm přesunovat Vědomí. To se pak naučit přesunovat kamkoliv chcete. Na jakoukoliv vzdálenost a do čehokoliv. Protáhnout korunu Phowou nebo podobnou technikou. Fajn je i Tummo, které pomáhá spalovat i karmu v sobě…a čistí dráhy v těle. A mnoho dalších, tisíce let starých metod, technik, nauk. Urychlujících cestu.
A pokora a pokora a snižování svého ega. To je hlavní urychlovač všeho.
Stahovat Světlo do sebe přes Korunu.
Koruna: na hlavě se dají vybudovat přijímače, vysílače, zesilovače. Na obrázcích jsou šamani kresleni s parožím na hlavě… Ale:  je fajn mít na korunní čakře více přijímačů ve tvaru antén, královských korun, přijímačů speciálních své duchovní linie, protože každá má svá specifika a metody jiné…. a různé anténky, paroží, koruny vzájemně propojit, aby tvořily síť a cizelovaly vaše vidění, jasnozřivost, jasnocítění, jasnovidnost, jasnolyšení atd.
K aktivaci Koruny pracovat co nejvíce s představivostí, vizualizací a koncentrací na představované. Představovat si bytosti, světy, to co chceme…ono to existuje, je to živé…a když uděláme krok k tomu naproti, snadněji to v sobě otevřeme.
A najít ve své hrudi vnitřní dech. Tep srdce, vnitřní dech, krevní řečiště, kanály, čakry. Vše ve svém stroji těla propojit, aktivovat.
A najít duši u brzlíku, svůj střed. Navázat s ní komunikaci trvá.
Celý Vesmír funguje na interakci energií..a energie je ve Vesmíru nejcennější platidlo….proto je třeba energií neplýtvat, kumulovat ji v sobě a přetvářet ji na Světlo v sobě, nad sebou. Duchovní posuny, transformace, iniciace vyžadují hodně energie. Proto ji neplýtvat na hlouposti, nesmysly. Odhazovat tužby, závislosti, nesmyslné plkání, neztrácet čas. Inkarnace všem uteče velmi rychle. A nechcete přece patřit mezi těch 99% lidí, co své dary a možnosti zase a opět promarní a těsně před smrtí si to zase budou vyčítat. Neztrácet čas, peníze, energii ezoterickými semináři a sledováním videí plácalů. Makat, pracovat na sobě, neztrácet energii a čas. To nejúdernější máte zadarmo sami v sobě k dispozici. A nikdo jiný to ve vás a za vás neotevře.
Světlo srdce – Vědomí srdce – Nejvyšší skutečnost – Bindu, čakra na hlavě, to světlo – Světlo nad hlavou je tam třeba mít nonstop. Ze sebe vytahovat nad hlavu, dotovat to energií ze svého nitra – až to tam budete mít rozsvíceno trvale. Tak jako mají Světlo nad hlavou mistři a Svatí na obrazech vykresleno.
Aby zářilo vaše srdce i nad hlavou propojeno zároveň a vzájemně spojeno.
Když přijedete do tmy, tak nepatřit mezi ty co utíkají druhý, třetí den, protože nevydrží sami se sebou a vykládají, že si splnili vše, proč si přijeli. Že už mají splněno apod., ač zatím neumí skoro nic jako my a mají nevyřešených dva miliony traumat, témat a strachů. :) A nebo si pouští nějaké nahrávky, řízené meditace, kreslí, hrají na různé nástroje = zase utíkají před hlubším vstupem do svého nitra, srdce a zabíjí čas a nudu nějakou podobnou činností.
Jak píšu tenhle text, zrovna mi volal chlapík, co k nám dne sjede do tmy, že si bere nahrávku knihy 4 dohody… tak mu říkám, že je to zase jen další brzda, která ho bude odvádět od hlubší a hlubší cesty do svého nitra.  Stejně jako různé hudební nástroje. Mlel si svoje, dávám mu radu ještě po druhé a zase bla bla bla, tedy, vezmi si co chceš a ve tmě si dělej co chceš, chlape.:) Klidně si tam i rozvěcuj, hraj s mobilem, jak někteří co pak lidem vykládají, jak snadno zvládli týden ve tmě a jací jsou kabrňáci.:) Samozřejmě, nejde o výkony, nejde o počty dnů, jde o opravdovou, nasazení a záměr. Chceš maximální posun za dobu pobytu ve tmě? Nech si pokorně poradit od lidí, co to dělají déle než Ty.  Chceš si pobyt užít, přežít, dělej si co Ty chceš. Je to Tvůj čas, Tvá energie. Nám je to jedno.
Osvícení = probuzení do skutečné reality. Probudit se jako jedni z mála z té kolektivní hypnózy, kdy lidé žijí změněnou realitu. Nevidí skutečný svět. Osvícení = pak uvedení do Vyšší Skutečnosti.
Kdy trvale Osvícení, toho nejvyššího stupně Osvícení = Sahadža Nirvikalpa Samádhí alias Království Nebeské a další názvy toho samého, dává po smrti těla možnost ukončit kolečko inkarnací. Tedy malé Já rozpustit včetně své nesmrtelné duše do Já velkého alias Já Jsem dokončeno k Vyvanutí po Realizaci Pravdy a Skutečného stavu Bytí – Reality. Dost duší se však rozhodne dobrovolně ještě vtělovat, protože to své učení, dobrodružství, jízdu, ještě ukončit nechtějí a vrátí se do různých druhů těl. Na různé planety.
Čím více hledač Boha prozřívá, tím více ho to táhne do samoty ústraní, mimo nemocné „stádo“. Včetně stáda ezoterického.:)
Proto je rčením těch nejmoudřejších, hledat Boha a vše potřebné ve svém srdci a to jde nejlépe v klidu a dál od lidí.
duhové těo

Modlitba

Studuji stovky let starý text dávných súfijských mistrů o cestě k Bohu z pohledu jejich osvícených učenců a je to krása převeliká. Která sytí Ducha i mou duši. Jak pomalu pronikám do různých učení, nauk odlišných duchovních škol a směrů, to Nejvyšší poznání je tam vždy stejné. Nejsem súfi, moje duchovní linie je chaptajská a moji mistři pro mne Svatí.

Ale vše, ve všem a všude, pochází z Jednoho. Cesta k Bohu, kterýž je ve všem a všude, je zase rovněž ve Všem a všude. Neexistuje nic, v čem byl nebyl Bůh. V čemkoliv, kdekoliv, ve všem je Bůh, neboť z jeho pra-podstaty vše stvořeno. Neexistuje kapka vody, ve které byl nebyl Bůh. Ani molekula vzduchu bez něj. Neexistuje milimetr lidského těla, kde by nesídlil Bůh. Bůh stvořil absolutně věc, nemůže tedy být nic v čem by nebyl. Procítit Boha – Jednotu bez dělení na dualitu, tu vibraci ze všech nejvyšší, jde procítěním všeho ze všeho a naladění na jeho vibraci – frekvenci – uchopení tohoto Stavu. Mudrc není Bohu blíže než zlý člověk. Ani nemá v sobě více Boha, tím že je Bůh plně ve všem a všude.  Ale mudrc… dokáže Boha procítit a naladit se uvnitř sebe na jeho frekvenci a očistou svého Vědomí dojít k Osvícení a žití v opravdové skutečnosti. U mudrců tedy nad Míru platí: nechceš li promarnit ani vteřinu svého vtělení, hledej uvnitř sebe. Najdeš tam úplně vše. Od Boha, po Boha.
 Zkus nepromarnit i tuhle inkarnaci a dojít za nejzazším cílem. Tvá duše, ví co chce, kam chce dojít, co pro to dělat a konat. Království Nebeské – Sahádža Nirvikalpa Samádhí – Nirvána. Tak vzhůru do práce.:)
Není nic, co by nakonec dobře nedopadlo – z hlediska Vyššího poznání a vhledů. A ani neexistuje nic, co by dobře dopadnout nemělo. Toliko k dobám příštím.:)
50862995_504343430088861_53231236256104448_n

Něco k pobytům ve tmě

Ideální příprava na pobyt ve tmě… je žádná.:) Je fajn mít záměr. Pro co si jdete, co chcete posunout, odstranit ze svého života, vyléčit. Ve tmě se i hodně řeší, léčí vztahy, odpouští se. Člověk na to má klid, čas, soukromí…spoustu času. Má digitální detox. Detox od rodiny, lidí, kolegů, partnerů. Od svých zvířecích miláčků. O od tyranů co zrovna nemusí. Někteří zažijí „čas“ jen pro sebe po dlouhé době, jiní poprvé. Jak jsou izolování od toho krysího závodu co žijí a nemusí těch pár dní nikam spěchat.
Je zbytečné nakoukávat na internetu videa o pobytech ve tmě. Každý to má jiné. Každý je jinak daleko duchovně, řeší jinou karmickou zátěž, má jiné životní, existenční podmínky, jinou komfortní zónu. Videa nejčastěji točí ti, co byli ve tmě jednou, 2x. Tak jako ve všem, i tady platí: nejvíc o tom píší, mluví ti, co zatím jen ochutnali.:)
Mám za sebou asi 11 pobytů ve tmě. Číslo není důležité. Provedl jsem tmou mnoho lidí, i když se posední dobou stahuji kvůli duchovní cestě víc do ústraní a lidi ve tmě provází kolegyně. Některé účastníky jsem provedl 3x, 4x i pětkrát. A vím, že nic nevím a každý to má ve tmě jinak. Většina lidí k nám do tmy přijede vyčerpaná a nabrat energii, sílu. Někdo řeší vztahy, jiný zdraví, závislosti, nemoc, finance, bydlení, práci. Dost lidí nějak řeší duchovní cestu. Kdo si požádá: průvodce, místní bytosti, energie, své duchovní ochránce, průvodce, může zažít ledacos. I zázraky. Protože i zázraky jsou jen o ovládnutí přírodních sil člověkem. A to co někomu připadá zázračné, je vidoucím běžná realita. Čím větší pokora, tím více se toho může podařit. Poctivost, pokora, respekt a úcta. Chuť na sobě pracovat, vystoupit ze své komfortní zóny a být přístupní změnám. Obzvlášť teď, kdy příští roky budou extrémně náročné pro většinu lidí. Kdy vysoká inflace, kriminalita, chudoba třetiny národa, další kolo Covid totality atd. výrazně navýší počet psychicky nemocných a závislých lidí na všem možném. Šanci tohle ustát mají hlavně ti co praktikují meditace, modlitby a jinak na sobě duchovně pracují. A také, čekají to nejlepší, ale jsou připraveni i na to nejhorší.:) Časem bude spousta lidí řešit jak ufinancovat své základní životní potřeby a na pobyt ve tmě jich tolik nepřijede, ale na to jsme se připravovali. Meditace, modlitby, různá dechová a jiná cvičení jsou zdarma, pobyty v přírodě také. Takže kdo chce, vždy si cestu k Bohu najde. I k sobě a do sebe.:) Čas běží zrychleně, ideální je začít hned teď.

Bůh je všude

Bůh je frekvence, vibrace, stav. Stav Vědomí. Stačí se na něho naladit, v něho naladit. Vysílač i přijímač máme v sobě, my celí jsme TÍM vysílačem a přijímačem zároveň.

Stačí uvnitř sebe zjemnit, převibrovat v sobě a jsme TAM. Oddanost, zbožnost, odevzdávání se Bohu, pročišťuje, cestu v nás uvnitř, k tomuhle stavu Boha v nás.
Modlitba k Bohu má velkou sílu. Zesiluje ji čistota jednání, vroucnost o spojení a prosby o Boží milost. Pak se modlitba mění v modlitbu duchovní, kdy stav je podobný meditaci – zastavení mysli a praktikující zažívá stavy z úrovně nad běžným vědomím, nad ním = Boží milost, blaženost, euforické stavy.  Modlitba už je říkána sama srdcem duchovním, kdy ji říká celé tělo a zároveň žádná slova neexistují a už je to jen frekvence energetických toků v nás a nejen v nás, protože nic odděleného ve skutečnosti neexistuje.
Čím hlouběji a vroucněji se modlící se člověk ve chvíli praktikování odpojí od konzumního světa, aspoň po dobu modlení se ze srdce absolutně a zcela odevzdá Bohu… v tu chvíli vstupuje do modlitby s tím, že teď, v tuhle chvíli, právě teď, je připraven zemřít, opustit tělo a nelpí v tu chvíli na ničem. Na majetku ani na svém těle, na svém Bytí, na svém životě, existenci,,,, Kdy vše co má, vše čím je, sebe i vše kolem, tady a teď, odevzdává Bohu a nic nemá, nic nevlastní, nic neočekává, nikam nesměřuje…prostě jen je. Tady a teď a má čistý „stůl“. Nic není a nikým není, v tu chvíli je absolutně odstřižen od všeho a od všech. Prázdná mysl, čistá hlava. Blaženost. Hezký let….
Modlitba = prosba. Dá se prosit o cokoliv. O zdraví své a blízkých. O vedení, učení, ochranu… o cokoliv skvělého, přínosného, moudrého, světelného.

Pobyt ve tmě jako zesilovač vnímání

Při pobytu ve tmě, která funguje jako zesilovač senzitivity, se dokáží vnímaví lidé nacítit na různé energie, bytosti. Na své duchovní průvodce, ochránce, na své strážné anděly, kteří tam jsou často s nimi. Mohou zažít návštěvu svých předků, blízkých, setkání se svými dávnými učiteli, spřízněnými dušemi. A také návštěvu místních přírodních a duchovních bytostí. Které jsou často zvědavé, kdo je v tom léčebném centru tentokrát.:) Některé duše vzala místní hlavní víla, strážkyně pramene, dolů do podzemí k prameni. Jiným ukázaly bytosti místo a okolí, tak jak vypadá ve světe čarodějném. Ve fyzickém světě – tady ve 3 dimenzi, stojí na louce 3 maringotky.:) Ve světě astrálním pak léčebné centrum zcela jinak vypadající. A propojené do různých duchovních světů. Kdo si požádá a poprosí, dostane se mu různých transformací. A jak říkal Carlos Castaneda: vítej ve světě čarodějů příteli.
Návštěvníci mohou v sobě spustit a dočistit různé bloky, traumata, čištění starých skutků, emocí. Dostat se díky zesilovači hodně hluboko v životě tomto i v inkarnacích dávných. A mohou také svůj pobyt ve tmě proležet a prospat a stane se toho méně a „jen“ se jim vyčerpané tělo dobije hormony ze tmy.

Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Na 2-? dní. Cena včetně stravy 1 500 Kč na den. Po objednání přes mejl info@tmaleci.cz, vám hned odešleme dárkový poukaz e-mailem a vy si ho vytisknete, vyplníte počet dní a jméno obdarovaného. Platnost poukazu 24 měsíců.

poukaz

Předání nauky, transmise, iniciace, zasvěcení během pobytu ve tmě

Během pobytu ve tmě, ať už v meditaci či ve stavu bez myšlenek, či ve snu, živém snění, vám může byt předána spousta vědomostí, nauk.
Blíže k tomu samozřejmě mají lidé, kteří za sebou mají nějaké duchovní životy a práci na sobě. Třeba životy mnichů, zasvěcenců, knězů, šamanů…jsou např. v nějaké „linii“ a bytosti z té linie, ve světelných, energetických tělech jim přijdou předat znalosti. Které už jsme buď kdysi měli nebo je dostaneme premiérově.
I tohle se dá zažít během pobytu ve tmě. Stačí mít silný záměr, pokoru a být připravený v pravý čas tyhle vědomosti opět oživit ve svém vědomí. Není to zase tak neobvyklé. Ale je třeba vydržet, pracovat na sobě. Protože nic není zadarmo.

I když je to často těžké, Bůh své věrné vždy podrží a dopřeje jim spoustu sil na jejich cestě.

Svými skutky a činy v tomto životě, si tvoříme ráj nebo peklo v životě dalším. Mysleme na to tedy. Obzvlášť ti, co mají tuhle inkarnaci těžkou, i když nikomu vědomě neubližují a žijí v tomto životě čistě. Ti budou odměněni v životě příštím.

Na duchovní cestě je nejkrásnější to, že v dalším životě, začneme na vývojovém stupni, na kterém jsme skončili v životě tomhle. A to je spravedlivé a povzbuzující. Pokud tedy dobrovolně, v zájmu plánu své duše, úmyslně nezačneme jako duchovní analfabet, se záměrem probrat studium více do hloubky a vyčistit více karmy – na těžší cestě než jsme mohli mít.

Reakce mozku na pobyt ve tmě

Při pobytu ve tmě, začne mozek produkovat různé látky. Hormony epifýzy (nadvěsek mozkový, šišinka 3. oko ) vytváří pocity klidu, pokoje a až blaženosti.
Epifýza je producentem melatoninu. Melatonin působí jako specifický hormon, ale zároveň ovlivňuje a moduluje funkci řady endokrinních žláz. Ovlivňuje rytmickou funkci gonád a hypofýzy (pozitivně ovlivňuje produkci růstového hormonu a růstových faktorů). Sekrece melatoninu kolísá v průběhu 24 hodin, neboť je tlumena světlem. Když však nevystavujete několik dní svůj mozek umělému světlu, wifi záření atd., napumpujete svůj mozek těmito hormony. A začnou se dít věci.:)
Dochází k problikávání světla ve vašem 3. oku nebo k jeho otevření.
Serotonin neboli 5-hydroxytryptamin potlačuje bolest a hlavně ovlivňuje náladu. Cítíte se pokojní a ve svém středu. Deprese jsou spojovány právě s nedostatkem serotoninu. I proto se doporučuje spát v co nejtemnější místnosti. Bez veškeré elektroniky, telefonu a se zataženými roletami.
Vysoká produkce těchto dvou hormonů vám v určité fázi pobytu tak napumpuje mozek, že nebudete moci usnout. Mozek začne vyrábět DMT (dimethyltryptamin), který se nachází i v různých rostlinách Síly, používaných při šamanských rituálech po celém světě, ke spojení s Bohem.
Epifýza sdílí informace s hypofýzou, která je rozvádí do celého těla pomocí ostatních endokrinních žláz. Zvyšuje se úroveň vašeho vědomí a napojení ke Stvořiteli. A to je příjemné a povznášející.:)

mexican-1511144_960_720

© 2022 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑