Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články

Cesta z města…

Tak ještě znovu…nějaké tipy na snadnější žití příští roky… Zopakuji to, co už jsem psal  naznačoval víckrát…Zkopírujte si tento text, sdílejte  a po čase odškrkejte co se splnilo.:) Budu ho muset vymazat stejně kvůli totalitě a cenzuře.:) přemýšlím, co nám vlastně z těch  předpovědi za ty roky nevyšlo?

Často je fajn, vědět co se bude dít a být krok, dva, tři před ostatními… To dává výhodu připravit se.

Silní jasnovidci jdoucí ve Světle říkají: doba bude na ho…. Tak jak vždy, kdy končí cyklus a blíží se Zlatý věk. To je temnota nejsilnější. Chystají se kvůli sdílení, pěstování potravin, dělbě práce a bezpečnosti sestěhovat do komunit. ..

Zaím co Guruové a terapeuti říkají lidem, které kasírují, že nás zachrání mimozemšťané, všem se vymaže karma a postoupíme do 12té dimenze.:) A různí „astrologové a věštci“ se předhání v předpovědích na rok 2023.  Že příští rok bude super. Poslechl jsem si na ezo kanálech po roce nějakého astrologa a jeho velkou předpověď na rok 2023. Pana Stříbného ( Stříbrného ), dohromady s přetáčením asi 4 minuty z videa. Nedozvěděl jsem se vůbec nic, jen obecné fráze a plácání. Astrolog Policar zase říká, že zlepšení v roce 2023 bude výrazné, ale až od března… Další ezo věstci to vidí podobně jako on.   Co na to říct?:) Mám velké štěstí ( náhoda a štěstí neexistuje, vše je jen protnutí karmických smyček )  na silné žrece. Řešíme s chaptaji, šamany, vidícími budoucnost průběžně:) Chaptajové, ty starodávné rody a duchovní linie mocných jasnovidných, jasnozřivých čarodějů z východu. O těch světech, kosmologii, nic nevygooglíte. Předává se to ústně, z mistra na žáka. Stejně jako nic nevygooglíte o tajných řádech s přesahem na jiné planety a světy. Kdo začne svítit a něco umí, toho tyhle řády kontaktují a nabízí obrovské peníze, vyléčení těla, moc.  Za maličkost.:) Źe pro ně budete bojovat, zabíjet v astrálu a zaprodáte duši.:) A bude trvat několik inkarnací, než tohle chobotování odčiníte.

Roky jsme se připravovali na časy, které už jsou tady. Dost lidí si pořád neuvědomuje, jaký ekonomický masakr začne už za pár měsíců….

Rád bych psal o snadných a lepšících se časech, ale realita je jiná. Po krůčcích postupuji ve Světle blíže k Bohu, ale samozřejmě se mne dotýká a bude dotýkat dění ve hmotě. Pořád žijeme ve velkém, obrovském blahobytu. I když se nám zhorší, pořád na tom budeme lépe než většina obyvatel planety. Těžko se v tomto nemocném světe žije částečně probuzeným duší, zvlášť, když tuhle planetu už dlouho vedou a vlastní  temní satanisté. Doslova. Žiju v obrovském blahobytu duchovním i materiálním. Žiju na úžasném, silovém, energetickém místě. Dělám úžasnou práci, mám spoustu volného času. Paráda.  Ale i mne se dotkne co se bude dít. Moje duše plni inkarnační plán a je to dřina. :) věděli jsme kam se inkarnujeme, vy i já,  než jsme prošli anamnézou. Že nejdeme na planetu lásky,  ale na pořádnou  fuška.

Život ve městech bude o mnoho těžší než na venkově… 6G ozařování, elektrosmog, voda na hranici pitelnosti, výpadky energií ( kdy nepojedou výtahy, bankomaty, obchody, spotřebiče, benzínky atd. ), očkovací skenery, kriminalita, chudoba, podřadné jídlo v supermarketech atd. Pokud nás váleční štváči zatáhnou do války s Ruskem, rakety za miliony  nebudou lítat na domy u lesa…
Ve vlastním domě si můžete uvařit na ohni, zatopit dřevem…mít solary proti black outům. Potraviny z ledničky dát do sklepa. Vlastní voda ze studny vez chemie. Ve které neplavaly výkaly a vše možné a ve vodárně do toho nemuseli nacpat hromadu dezinfekce.
Nenechte se nikdy naočkovat z důvodů zdravotních a hlavně se tím nenechte odpojit od své duše, od Boha. Každá další dávka víc a víc odpojuje a po určitém množství dávek dojde k úplnému odpojení. Z lidí se stanou …
Ideální čas na prodej bytu za maximální cenu ve městě byl před rokem. Pořád je však ještě šance prodat ho za nějakou cenu… než od března začne ještě větší pád nemovitostí…A na jaře, v létě si koupit dům o třetinu, dvě třetiny levněji než teď.
Spousta lidí bude po kolapsu ekonomiky v únoru nucena prodávat své nemovitosti, chalupy, auta,  aby zachránila svůj byt, dům, firmu..
Energii nebude dost..není dostatek terminálů, potrubí… EU nemá šanci být konkurenceschopná za násobně dražší elektřinu a plyn oproti klíčovým mimoevropským výrobcům…
Je lepší mít auto na benzín, nafta bude dražší, bude ji méně…budou tlaky na její zrušení….
Vyživte si tělo co nejlépe vitamíny, přípravy na imunitu…dělejte očisty těla…dokud na to máte, dokud to jde, dokud můžete…
Zbavte se destrukčních závislostí na různých látkách…. Cokoliv, bez čeho nevydržíte měsíc, měsíce vás zotročuje, činí slabými v těžké době…Už takhle je v ČR enormní % závislých na všem možném a ti lidé to nebudou dávat i při krátkých black outech a kolapsech.
Měnová reforma, přechod na digitální měnu jsou jen otázkou času. Tím okradou spoustu lidí o jejich úspory… Myšleno ty, co nebudou už v půlce roku 2023 patřit mezi těch spodních 50% českého národa ( chudé, zadlužené, předlužené ). Ti už řešit ochranu svých úspor muset nebudou. Jednoho rána se vzbudíme a bude tady nová měna… Proto je ideální držet si hotovost a peníze na účtě v množství, které při reformě vymění…
Zbavte se dluhů, pokud to jen trochu jde. Ve zničené ekonomice se platí hůř.
Rok 2023 bude začátkem kolapsu, nebo už kolapsem finančního systému. Radil jsem lidem už před 15 měsíci ať se zbaví všech papírových investic a peníze uloží do zlata, zásob potravin, dřeva, pozemků, trocha hotovosti, materiálu, vitamínů. Hodí se zásoby benzínu, až přijde čas, kdy budou benzínky na týden, dva vyschlé a budou velké fronty.
Neuvázněte ve virtuální realitě, kam uteče spousta lidí a budou tam žít své životy…
Zařiďte si kontakty na zubaře, lékaře… zdravotní péče bude rozkastovaná, pro bohaté a pak pro ty ostatní. Další vlna migrace Ukrajinců náš přetížený zdr. systém ještě více zatíží, obrovská vlna migrantů muslimských to dorazí. Bude velký nárůst kriminality. Už teď je i u nás na černém trhu obrovské množství zbraní.  Co se asi bude dít, až se na západ budou přesouvat vojáci, co zabíjeli lidi. Překročili tu hranici a dokázali po někom vystřelit,, někoho zabít.  Boj dělá zase jen boj, kdo zabije bude zabit. Karmické zákony příčin a následků fungují absolutně dokonale.  Mafie z východu vs. hordy muslimů vs. rabující chudí Češi = nehezký koktejl. No go zóny, čtvrti ve městech.
Komunity, sestěhování rodin, sousedská domobrana a sdílení aut, elektroaut, strojů, nákladů uleví lidem … Podpora, soužití, pomoc, vyšší ochrana, bezpečnost. Dost lidí si stále neuvědomuje, jak moc to bude špatné. Sdílení aut, elektroaut, úspora času rozdělením stejné práce mezi víc lidí…
Spousta firem, podnikatelů, restaurací a dalších oborů…kdyby majitelé byli aspoň trochu napojení a poslouchali svou intuici, tak dávno zavřeli a ušetřili by tím spoustu peněz..Je hloupé čekat že to nějak dopadne a stane se zázrak..Svět byznysu je nekompromisní. Evropa je cíleně ničena ekonomicky i jinak. Nejde v dnešním globálním světe vyrábět za 5 x dražší elektřinu, plyn atd. než USA, Čína  a další země mimo nemocnou EU.
Cíleně táhnou inflaci nahoru a z úspor třeba na 10 let života, udělají lidem úspory na 3 roky života… Jak vše uměle ženou nahoru.  …. a mohou dát daň každoroční 5% z ceny všeho ( nemovitosti, úspory, majetek ) k tomu…
To co se bude dít a děje, tady nebylo sto let…
Umělá inteligence přebírá tuhle planetu. Tak jako v cyklech opakujíce se po tisíciletí na různých planetách. Už to tady bylo, bude, vše ve Vesmíru se opakuje v cyklech.
Na Ukrajině to jen tak nekončí, snad nás váleční štváči nezatáhnou do války a mobilizace národa. Pokud by byla mobilizace, ideálně první den, než budou hlídat silnice a letiště, zmizet přes Rakousko…Budou válečné konflikty další.
Snad se už v zimě nedočkáme toho, že vláda bude v nouzovém stavu ubytovávat lidem v jejich nemovitostech Ukrajince prchající ze země. Chápu je, bez elektřiny, čisté vody, bez topení v zimě, ve válce – utekli bychom také na jejich místě.
Bez vakcíny v těle nepůjde létat, vstoupit na řadu míst, kde budou detekční skenery…Pořád však bude spousta míst pro duchem svobodné.
Užívejte každý den,,,pracujte na sobě duchovně..to dává obrovskou sílu žít šťastně a v blaženosti kdykoliv a kdykoliv.
Neřešte volby, politiky, myslete na sebe a své blízké. Neplýtvejte energii nadávkami a urážením politiků… Co jim vysíláte ( myšlenky, nadávky ) to se vám ve stejném vrací a bere vám Sílu a energii. Proč si tedy škodit? Radši žijte a tvořte svůj svět. Modlitby a meditace jsou zdarma  a je to jediná cesta k Bohu, ke štěstí trvalému a k Osvícení. Nic víc než Osvícení neexistuje. V celém Vesmíru.
Ve všem tomhle jde žít s úsměvem..dělat potřebné kroky, opatření ať to zvládáte lépe než většina…

Jeden recyklovaný text:)

S čím se dá pracovat během pobytu ve tmě. A nejen ve tmě.:)

Popíšu to zevrubně, nedetailně, opatrně, náznaky – kdo má co dostat a chce to dostat, jde tomu naproti.:)
Jsem teprve na začátků mé duchovní cesty, nějaké informace však už mám.

V ústraní, kde máte klid na to, dostat se hluboko dovnitř sebe, se dá udělat mnoho.

Vyprosit si iniciaci, aktivaci, oživení svého, vědomého kontaktu se svou vlastní duší. Která řídí tělo, ve kterém právě v této inkarnaci jste. A ji řídí vaše Vyšší Já, které řídí fragmenty vaší duše ve všech vašich inkarnacích najednou, protože vše je živé a čas neexistuje.
Jde vstupovat do těl různých vašich inkarnací, přesunem vašeho Vědomí a vstupu přes časovou osu do jiné frekvence.
Pak, když je dovoleno, vyprosit si znovu-napojení, na svou duchovní linii. Ta dokáže člověka vést, učit, chránit. K tomu se dělají různé aktivace, iniciace. Staví se stavby v páteřním kanálu osvícenými mistry k ukotvení, zesílení tohohle…
Alfa a omega cesty k Osvícení je vyčištění páteřního kanálu – sušumny. Od různých karmických bloků ( některé si tam dáváme sami, aby s enám neotevřely schopnosti, vidění, které by nás zase mohlo svést z cesty ve Světle ) v něm až po přesuny Vědomí v něm. Naučit se přesunout své Vědomí ( nejsme mysl ani mozek ani myšlenky ani tělo, jen ryzí, čisté Vědomí a žití stavu Já Jsem ).
Přesouvat své Vědomí uvnitř sebe tak hluboce a jemně, že najdeme uvnitř své hrudi vnitřní dech. Ten aktivovat, ovládnout, rozpustit, po-výšit. Otevřít vidění, třetí oko, až po jasnovidnost. Transfér vědomí tibetskou Phowou…
Rozzářit své duchovní srdce na pravé straně hrudi. Kdy později je rozšířeno v celé hrudi, středu. A je velké, obrovské.
Podobně jako, když se praktikuje jedna ze šesti tajných nauk Naropy – Tummo vnitřní oheň, kdy si praktikující koncentrací zafixuje, červené, duté tělo a ty tři kanály v těle. Hlavně ten centrální – mateřský – sušumnu, kdy jako strom má svůj centrální kořen, kmen, tak i lidé mají ten hlavní kmen v těle. Alfa a omega- zase.
 pročistit kundalini šakti sušumnu natolik, že se otevře vodotrysk energie Božské kundalini Vědomí korunou. Poprosit ochránkyni nauky Phowa a praktikovat vymístění svého Vědomí ze sušumny už za života…,  Šréé, Hííík, trpělivě, vytrvale, odvážně. Z těla ven a zase dovnitř. Zprrůchodnit tu Cestu do Barda… úzký otvor… ze chřtánu Orla, emanace Síly…
Do duchovního srdce i do páteřního kanálu, lze si lecos od vyšších bytostí vyprosit: přijdete na to, co vše je možné a od koho všeho je co možné. Od Krista po různé další mistry.
Dají se vyprosit všemožné „berličky“, které posilují senzitivitu tělesného stroje a možnost cestovat do světů duchovních, astrálních, nebeských a jiných.
Podpůrné jemnohmotné koruny na naši korunní čakru. Antény, paroží atd., to co zesiluje vysílače a přijímače senzitivity. Kdy vyčištěný páteřní kanál aktivuje různé vnitřní obrazovky, ovladače těla, a všelijaké dary a schopnosti. Kdy mistři nejvyšší pak všechny tyhle dary odhazují a jdou vstříc nejvyššímu trvalému Osvícení. Teprve po smrti fyzického těla se však Osvícený mistr definitivně rozhoduje zda ukončí kolečko inkarnací nebo v nejvyšším soucitu zase dobrovolně vstoupí do dalšího těla na nějaké planetě. I tohle všechno je jen hra během studia napříč inkarnacemi.:)
Čarodějové, chaptajové, šamani pak mají na svém astrálním těle různá udělátka, přístroje na cestování, vidění, maskování, přesuny.
Nejen ve tmě se dají vyprosit různé další dary a možnosti, kterými se dá pomáhat lidem. Vstup do Akáši. Od částečného až po plný vstup do všech částí Akáši. To je třeba vyprosit, vyčekat a hlavně: osvědčit se. Kdy po zneužití informací z Akáši dochází k omezení, zavření vstupu.
Hlavně se nenechte lapit do víru škubání neprobuzených, slabších, ne-mocných.  A nespadněte zase do hmoty, jen proto, že předtím, než se vám něco málo na vaší duchovní cestě otevřelo, jste byly chudé myši kostelní…a škubáním slabších o jejich energie, peníze, to chcete dohnat. A spadnete do hmoty, chtíčů, mamonu… a Světlo je pryč.:)
Ve Vesmíru je mnoho dalších vědomostních udělátek. Od různých informačních databank, po různé studnice moudrosti, galaktické portály, je toho mnoho.
A třeba i možnost vstupovat do roviny příčin a následků. Tam kde vše vzniká a zaniká. Ze skutků a činů až po jejich karmické následky. Mistři tam dokáží lecos pro pacienty vyčistit, vymazat, vyprosit a během krátké chvíle je třeba karmická smyčka pacientky tam změněna, že se zvedá z vozíčku a po dvaceti letech zase dokáže chodit.
Vyprosit si svého duchovního učitele. Opravdového, který vás povede více inkarnací a propojíte se na více inkarnaci. Kdy se iniciačně spojíte, vloží do vás…, napojí vás na svou duchovní linii a to vám dodá sílu, energii, ochranu, vedení, učení atd.
Ti největší mistři se nepotřebují na nic hrát. Nepotřebují se chlubit ani předvádět.  Uleví někomu, sundají z něj balvan, tíhu, odvedou z něj entitu, přivtělenou duši, démona a není třeba to zmiňovat a skromně jdou dál.:) Nepotřebují si hrát na nějaké uctívání, tituly, oslovování.  Ani ponižovat začátečníky a malé mníšky na cestě pohlavky, políváním horkým voskem a bitím. Ani se povyšovat nad zatím neprobuzenými. A o tom je cesta pokory také.:)

Škola hrou

Dřív měli lidé k čarodějům, vědmám, šamanům obrovskou úctu. Věděli, že tihle lidé umí léčit lidi, zvířata, ovlivnit počasí životy dávat i brát. Že sice jejich schopnosti výrazně limituje vězení lidského těla, ale lecos jde tréninkem přetlačit.

Minulé tisíce let to na téhle planetě vřelo. Dělalo se spousty kleteb, kdejaká porodní bába, vědma, čaroděj.

Dnes? Nevědomí, odpojení, spící lidé, přežívají v krysím závodě: jídlo, spánek, sex, práce, postarat se o rodinu, děti, práce, výlet, práce, opít se..ulevit si, nakopnout se vším možným, nějaký sport, tlumit smutky, bolest duše, těla. Přežívat v nemocném světě a nevědět, že je nemocný….Přežívat, existovat, ne-žít.
Lidé co se sebou chtějí něco dělat, poznají, prožijí, že smysl života jde nalézt jen v Bohu a v cestě k němu….
Mudrcové dokáží cestovat v čase…posunovat se po časové ose kamkoliv. Vrátit se do různých událostí… protože ve skutečnosti čas neexistuje… Všechny naše inkarnace, všechny prožitky běží tady a teď…jen na jiných frekvenčních pásmech = v jiných časoprostorových realitách. Kdo vyspěl, dokáže přeskakovat do jednotlivých inkarnací svého Vyššího Já, kdy v každé té postavě ( na různých planetách a v různé kvalitě dimenzionální frekvence Bytí části své multidimenzionální duše ) je jeho část…Když dám příklad: Míra rok 2022 píše tento text právě, přesunem vědomí po časové ose by se mohl dostat do roku 1722 kdy sedí v poustevně na Svojkově a koukat jak se zrovna jeho paralelní tělo, s další části jeho duše modlí. Koukal by na něho a mnich metr od něj by ho jako jasnozřivý viděl také.
Vylétnout z vězení fyzického těla a fííí, mohou se podívat kam chtějí. Skoro kamkoliv, pokud tam nejsou silné bariéry a clony.
Nedávno jeden čaroděj přenesl své Vědomí do okřídleného lva a zařval v jeho těle nad hradem a vesnicí, kde žije v těle fyzickém. Protože už ho ti lidé nebaví…Jejich duše to slyšely. NA podvědomé úrovni neprobuzených to je zapsáno.  Poučné. Na tyhle Probuzené, Osvícené, Vědomé je karma, tedy rovina příčin a následků obzvlášť přísná. Připoutáni k omezeným lidským tělům násobně působící. Se schopnostmi jde ruku v ruce obrovská moc nad okolím. O to větší musí mít tihle pokoru, aby Sílu nezneužili a nikomu neublížili. I když je to těžké, když se vrátím k první větě tohohle textu. Pokoru a ještě větší pokoru a nekonečně velkou pokoru. Sám jsme velmi nepokorný, a když mi někdo řekne, že jsme nepokorný, vím, že má pravdu. Když jsem tohle řekl pár lidem ve tmě ( jednomu z padesáti, když pro ně informace přišla ), většina hned řekla, že jsou pokorní a někteří, že hodně pokorní. To nikdo skutečně pokorný nikdy neřekne.:) Protože by popřel samotnou podstatu pokory.
 Silně jasnozřiví ví o lidech všechno…vědí o nich víc, než oni sami…. Kým jsou a kým byli a kým budou v těch současně běžících realitách… Jaképak copak minulé a budoucí života, když vše je TEĎ. Vědí o nich co žijí, s kým žijí, kdy „zemřou“. Co se jim bude dít, co se celku bude dít.  Napojením na jejich mentální tělo slyší jejich myšlenky a dokáží se podívat do „skladiště“ jejich myšlenek, skutků, činů… Kdy každý má své slabé místo a kostlivce ve skříni… A nechce, aby jste viděli film jeho nejhorších skutků…O to větší přísnost karmická na Zřece. Proto je lepší říct, že mají vidění zavřené a mají klid.
  Jakýkoliv boj, dělá z příčin následky a tvoří karmu. Proto ti nejsilnější se boji vyhýbají co to jde. Ale když není zbytí, vyhýbají se eliminaci za každou cenu.
Plný přístup do Akáši má u nás kolem 30 lidí. Není to moc. ?Myšleno do všech pater, neomezený přístup všude tam… do všech úrovní této vesmírné knihovny/kroniky, kde se můžete podívat na něčí „svazek“, kdy se vám otevře multidimenzionální portál, kde vidíte o této duši co je třeba. Při jejím léčení, učení. Vše se svolením, protože jinak by to nebylo ve Světle.
I plně probuzení mudrcové ví, že nemohou odejít sebevraždou a v lidském těle musí dožít. Ano, někteří mají možnost zůstat už v duchovním světě a se souhlasem „moudrého“ v síních radosti už se do těla nevrátit. Spousta z adeptů tohle nevyužije, protože nechce, aby jejich blízcí našli jejich mrtvolu bez rozloučení.
Bez kotev ( děti, rodina, majetek atd. ) se odchází snadněji a člověka to netáhne k nim do další inkarnace společné. Plně Probuzení, Osvícení, Realizovaní, po vyčištění své karmy do posledního haléře… Pak po smrti těla, v duchovním světě stojí před volbou: vrátit se ze soucitu pomáhat jako mistr soucitu nebo to už konečně ukončit a rozpustit svou nesmrtelnou duši zpět do Boha.  A vtipné na této vesmírné hře je, že v současně probíhajících realitách je vidět první i poslední inkarnace každé duše a i ta omáčka spousty vtělení mezi. :)
O tomhle by se dalo psát stovky stran. Tisíce.  Čekají nás zábavné roky, ač mnoha lidem nebude do smíchu, O to více lidí, natlačí zoufalství do cesty k Bohu.  Dnes jsem si oholil hlavu, dělám to před rituály. Cítím se čistší, lehčí. Jdu do tmy na pár dní, vymodlit si větší pokoru a spojení s Otcem – Bohem – Stvořitelem.  Nic není zadarmo ve Vesmíru.
Dokud jsme v tělech, vše je Dokonalé. Vždy je vše Dokonalé.

Mudrcové co jsou v těle naposledy

Je velkým duchovním darem a požehnáním, mít možnost pobýt v blízkosti mudrců, kteří jsou v těle naposledy. Těch co dokončují inkarnační kolečko vesmírné hry. Ti co došli do cíle svých jednotlivých vtělování, odhodili touhy, chtíče, pudy, žádostivost i všemožné strachy. Spálili touhy po kariéře, rodině a dětech. Nechali vyhasnout svou ctižádost, ambice a plány na vše možné. Ti dožijí jako Světla ozařující okolí, ve svém posledním lidském ( či jiném, mimozemském ) těle. Nikdo nejsme tělem ani myslí. Jsme Božským Vědomím, v některých naukách zvaných „Já Jsem“.  Každý z nás jednou dohraje tu vesmírnou hru až do konce a půjde touhle cestou. Čas každého jednou přijde. Do té doby, buď nám inspirací, povznesením, pobýt ve Světle mudrců, kteří jsou v těle naposledy.

duhové těo

Všichni jsme Bohové

Cesta k zesílení spojení s Bohem-Otcem-Stvořitelem je stejná ve všech duchovních liniích, směrech, naukách. Jedno jestli chaptajové, derviši, zbožní mniši a poustevníci, vědmy a volchové, žreci a zřeci, léčitelé.

Vysílat k Bohu svou nezměrnou a nekonečnou lásku k němu. Prožívat a žít to na všech úrovních ve všech světech, realitách, stavech Vědomí. Kdy sami nejsme tělem ani myslí, ale Božským Vědomím zvaným „Já Jsem“. Kdy je to žití „stavu“, uvědomění, zvědomění, pro-žití.
  Co vysíláme, to dostáváme, přijímáme. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Kdo miluje Boha víc než sebe, dostává mnohem víc. Slzy štěstí, blaženosti a radosti. Euforické stavy Jednoty a neoddělitelnosti duality. Navíc všichni jsme Bohové, protože jako oddělené částečky Boha, fungujeme jen dočasně odděleně. Jako by odděleně, protože nejde oddělit neoddělitelné. Kdo dokáže nacítit, navibrovat svým duchovním srdcem Božskou frekvenci, ten stav Vědomí Boha, ten překročil pomyslný Práh Bytí… Vydržet, makat, jít ve Světle ať se děje cokoliv. A ono to zesílí, zesiluje, Vědomí Boha v nás roste. Světlo v našem srdci svítí víc a víc a ozařujeme jím temnotu kolem. Nejde celku a lidstvu pomoci víc, než naší co nejvyšší duchovní pokročilostí, pokorou k ní vedoucí. Tohle nemůže bát cirkus k ukazování ve videích, děje se to uvnitř. Zřiví vidí, ví a vědí. A zřivým, vědomým, napojeným, myslím skutečně vědomým a napojeným, a tím se může člověk stát během vteřiny, když pochopí a zvědomí TO v sobě.
Duha u nás.:)
20220827_175626

Tělo

Nejsme tělo a nejsme ani myslí.  Jsme Božské Vědomí.  Po porodu nás nějak pojmenovali. Duši zvanou XXX pojmenovali Jan Zlatý.  Pojmenovali to tělo. Ten stroj, vozítko,  skafandr,  který oživuje duše zavřená v brzliku.  Která je ve vyšších světech také jen Božské vědomí. Tam si to uvědomuje snadněji,  než  spící v lidském stroji. Během „malé  smrti“ = astralni vycestovaní z těla,  kdy lidé vidí své tělo ležet pod sebou,  zří, že opravdu nejsou jen tělem. A přestávají mít strach ze smrti těla. Duchovní mistři pak i lépe snáší  bolest a nemoci, jsou emočně nad tím. stroj vědomím ovládají.

Duchovní transformace = tedy uvědomění a prožití na všech úrovních  že jsme Vědomí a ne jen tělo a mysl. Nelpět na těle,  zároveň však o své vozítko co nejlépe pečovat a vděčně děkovat Matce Zemi, s úctou a  pokorou, že nám  poskytla Bio materiál na jeho tvorbu. Po smrti si Země půjčené bere zpět.

Euforie

Časy jsou náročné, tak něco povznášejícího.:) O těchto prožitcích se sdílí jen s blízkými, nebo vůbec.

Pracoval jsem o víkendu s mým jasnozřivým kamarádem. Přijel něco vyřizovat do Čech, z Itálie kde teď žije. Byl tam v jednom chrámu a přesunulo ho to po časové ose do vidění, prožitků z dob, kdy žil Ježíš Kristus a různí vymodlení Svatí v lidských tělech…a ukazovalo mu to ty příběhy, nahrávaly se mu informace z té doby…informace o Kristově nauce. O životech těch bytostí.  A mnoho dalších povznášejících prožitků. A jak o tom sdílel, vtáhlo mne to do toho také a byla to nádhera to vidět, cítit, ochutnat co tihle vymodlení žili, zažívali a prožívali. Ty jejich vibrace, energie, napojení na Boha a žití s Bohem v těle. Kdy hoří láskou k Bohu. A chodí s Bohem v sobě. A když pak Míra od Otce dostal dar zase mu být o kousek blíž, tak radost, euforie a blaženost. A modlitby a prosby, snaha o větší pokoru a trpělivost. Aby léčil sebe, lidi, místa. Díky Bože.:)

50862995_504343430088861_53231236256104448_nIMG_20180601_182808

 

O Osvícení:)

O Osvícení, koruně duchovní cesty, je toho napsáno mnoho a tolik.:) Také k tomu amatérsky, jako začátečník na duchovní cestě, něco málo napíšu.:)

Když se člověk probudí, prozře a zře… zažije, že neexistuje žádné jeho individuální, že není Jan Zlatý, jak ho nazývají a pojmenovali po narození v dualitě. Že žádný Honza Zlatý neexistuje a kosmické, neosobní Vědomí nejde ukotvit do individuálního oddělení. Že ani Honza nemá minulost a nebude mít ani budoucnost. Že všechny ty neustále pulsující výtrysky prožitků co zažívá, jsou mnohostranně v pohybu a oddělené jeden od druhého. Mají začátek a konec. A tryskají znovu a znovu, neustále nové a další výtrysky stavů. Osobní příběh ( ukotvení, že tohle se děje Honzovi ) do toho vnáší jeho ulpívání na prožívání a jeho mysl z těch fragmentů skládá jeho životní příběh, historii, a tvoří z toho jeho „osud“. Vědomí není jeho, naše osobní, ale univerzální, živé, neustále v pohybu. V Prázdnotě není nic, co by bylo a co by se dalo nějak uchopovat a prožívat.:) A jak prožívat něco co není. Lepší jen Být a plynout v Proudu.
  Pro plně Probuzené, v trvalém Osvícení, je pak ztotožňování s tělem náročné.:) Ví, jak dlouho musí být ještě v tom konkrétním lidském těle a hru dohrát: Že to jejich vozítko – tělo potřebuje jíst, pít, spát, udržovat ho. Aby nebylo nemocné a fungovalo co nejlépe. A vydělávat na to jídlo a bydlení. Z nadhledu božského Vědomí, ve kterém se už Probuzený nachází, jsou tyhle pro fungování těla nezbytné malichernosti ( když tělo ani vy vlastně neexistujete ) náročné plnit.:) Stejně tak kooperovat s lidmi, kteří se honí slepě za mrkví na provázku a jsou v zajetí dualit, pudů, chtíčů, hrabání majetku, prožitků, honbou za osobní důležitostí, slávou, mocí, kariérou. Nebo hrát falešné hry o něčem co víte, že není a neexistuje a je jen kolektivní hypnózou neprobuzených duší.
  Proč přesouvat své hmotné tělo na všelijaká hezká místa po světě, když všechno máte uvnitř sebe? A nikdy jste ze sebe nic neztratili. Vždy to tam bylo, je a bude. Hlavně se z ničeho nepo….:)

Probuzení

Probuzení lidé jsou tak trochu blázni: prohlédli vesmírnou hru a někteří vidí i za kulisy Bytí, přesto hrají hru iluzí ve světech dvojnosti.:) Hrají role rodičů, dětí, hru na obživu a atd.:) Dohrávají hru ve světě lží až do konce fungování jejich smrtelného těla. Ač svým Vědomím jsou už nad tím.

Dnes mi po meditaci dělá problém poskládat se do mysli Míri.:) a hrát tu hru na těla a lidí a na Míru.:) A všechno ostatní co ve vesmírné hře hrajeme. A na co si hrajeme.

Občas píšu přísně, kritizuji a hodnotím. Poukazují. Ale jak jinak varovat polo spící s spící a vědomě a napojené, aby nedělali zbytečně chyby. Nepřišli o energii, zdraví,  čas,  peníze,  když nemusí jít touhle křižovatkou, té své linky osudu a mohou jít cestou světelnější. Tou, která je tolik nepomačká. Stojím si za tím, že světy duchovní jsou plné nástrah a vooostré.:) Jak se v celém Vesmíru bojuje o energii. Párkrát mi bylo ukazováno, jak o svou existenci, život, bojují bakterie, mini bytůstky, rostliny, zvířata a různé humanoidní rasy i rasy v tělech robotických, plasmatických atd.
Tak co je lepší? Mlčet, lidi nevarovat, nepoukázat na něco nehezkého a nechat lidi trpět, škubat, odírat? A jen soucitně koukat, klopit oči a smutně pozorovat, jak je i dobrým lidem ubližováno? Ano, bylo mi už ukázáno, že čím větší …. mít budu, tím méně budu mít dovoleno léčit, zasahovat, ovlivňovat a šahat lidem do jejich karmy, osudu. A jen pozorovat jak je to či ono mele. Kdy někdo to neustojí a nemůže ustát a zemře. Ač se mu dalo pomoct, jen od jeho duše, jeho Vyššího Já nebylo z důvodu karmické očisty dovoleno pomoci mu.
V rovině příčin a následků neustále vylepšujeme nebo zhoršujeme naši karmu. Neustálý koloběh. U inkarnace do inkarnace. Znovu a znovu. Furt a stále dokola.:) Čistit karmu bolí. Nejde ji celou vyčistit pomocí a hezkými činy.  Na to jsme v mnoha životech nekonali dobro. Pokud chcete ukončit kolečko inkarnací a už se nemuset vtělovat, pak čistíte za několik vtělení najednou. A to je pak Síla.
  Duchovní lidé mají rádi povídání o světech nebeských, o andělech, o krásných věcech, duchovních pláních, o lásce a Světlu. Zážitky, prožitky blaženosti, euforie, křestů a tak dále…co zní libozvučně slechům duchovních hledačů.:) O poplácávání po zádech i pochlebování. Ale většinou nás nejdál dostali učitelé zásadoví, přísní, ale o to víc spravedliví a ukotvení v realitě. Sláva všem guruúm co jdou ve Světle Božím.  I těm co zakopli, ale do Světla se jednou zase vrátí.
50862995_504343430088861_53231236256104448_n

Pobyty ve tmě

Říkám lidem při pobytu ve tmě: zážitky ve tmě jsou super, ale důležité je, jaké změny k lepšímu uděláte až odsud odjedete a vrátíte se do „života“. K čemu jsou zážitky, když nezměníte co vás ubíjí, brzdí, nebaví a vysiluje… Změny jsou o energii. Ve tmě můžete vyčerpané tělo nabít a najít sílu ty změny konat.  Tak jako spousta lidí začala dělat změny po šamanských rituálech s Rostlinami Síly.  Našli v sobě sílu a odvahu. Ve tmě jdete čistou cestou, bez psychedelik. O to je to čirejší uvědomění.

Je důležité nacítit kam do tmy jedete: co umí průvodci, jaká je jejich duchovní vyspělost a stav vědomí, Světla v nich. Jaké je místo a bytosti co během pobytu působí. Tým bytostí u nás umí vyprosit velké věci pro připravené. Pobyt ve tmě je silná vnitřní práce, pokud jste se nepřijeli jen válet, spát a flákat.:) Kdo přijede připraven a se silnými záměry, může vyhrát bank.
Ve tmě máte možnost sestoupit po patrech do svého nitra, do svého duchovního srdce a tam objevovat kým jste.  Stahovat světlo do sebe přes Korunu do srdce a tím rozzářit celou svou bytost. Postupně změnit tmu ve tmě, na vidění infračervené, obrysové, pološero až do stavu, kdy vše kolem vás září a vy jste ve Světle a rozjíždí se uvnitř vás vaše obrazovky. A nebo před vámi.:)
A ti, co v místnosti jsou pro vás: průvodci, ochránci, předci, učitelé, místní bytosti a pomocníci atd….jsou najednou vámi viděni.
Rozsvítit světlo v sušumně, páteřním středovém kanálu. Tibeťané mu říkají mateřský. A přesunem svého vědomí a hadí silou osvítit svůj bio-robotický tělesný stroj. Ty obrazovky, ovladače těla… A mrknout se svým vědomím na svou duši…usídlenou v komůrce v těle a přesunout se s ní kamkoliv.
Chaptajové jdou přes Pra-řeku, tělem hada. Had = nekonečno ve vesmírném světě. Nekonečnem do Absolutna bez hranic. Ke stromu Světa, stromu Duší.
Jogíni, chaptajové, lámové ( lépe mi zní lámové, než lamové.:)) během pobytu ve tmě snadněji vstupují do Barda. A převibrovávají k Bohu = stav vědomí, frekvence Nejvyššího. Procítít ten stav – napojení a žít to co nejčastěji a tréninkem TO žít trvale.
S Bohem – Stvořitelem jsme všichni propojeni. Je v nás, ve všem, všude kolem. Jen ho nacítit, jen tu frekvenci v sobě ukotvit a otevřít své přijímače a vysílače naplno.  Mnoho zápaďanů Boha nevnímá, ale lze to změnit kdykoliv prožitkem. Vakcína na Covid  zavírá horní čtyři čakry a od Boha a duše odpojuje. Proto to temní šamani společně s vědci udělali. Pak napojit se je těžší, ale Bůh nás nikdy neopustí.
23755310_268497457006794_3002950130294950936_n

Na cestě

Čím dále pronikám do různých duchovních světů, úrovní, poznání, tím více tam není dovoleno zasahovat do osudu kohokoliv, ať se mu a kolem něj děje cokoliv. Protože kdo jsme my, proti dokonalým božským zákonům…

Božská prozřetelnost řídí celou tuhle pokročilou „hru“ absolutně dokonale a jakýkoliv zásah do něčí linky osudu, hluboce pozmění časovou osu „růstu“ duše. Můžete to pozorovat, můžete soucítit, poslat světlo a modlitbu. Ale pokud není z Vrchu dovoleno, nemůžete konat ani v jednom ze světů. Linky osudů vesmírné videohry, jsou naplánovány absolutně dokonale a všechna naše vtělení, jsou dokonale propojena do nejmenšího detailu Bytí.

Příkladem může být třeba mladá žena, se dvěma malými dětmi. Víte, že za měsíc zemře na rakovinu ( a už není mezi námi v těle lidském a je jí už mnohem líp  nyní, je ve Světle odvedená ). Vy nemáte z Vrchu dovoleno ji na rakovinu varovat, rakovinu z ní vysát, pomoci jí. Protože by jste ji připravili o poznání a výrazný karmický posun ke Světlu, který zažije během utrpení, umírání a následném odevzdání se Bohu. Zní to krutě, ale ve světech a úrovních vyšších, kde je žito poznání iluzornosti světů nižších, je to vše „dole“ projektované ve „hmotě“, stejně absolutně iluzorní žitá iluze všeho. Kdyby jste té ženě, změnili linku osudu, pozměnilo by se jí vaším zásahem mnoho v jejím aktuálním vtělení, ale tlak její zatížené karmy by konal stejně. V přechozí inkarnaci jako vědma ubližovala za úplatu lidem ve velkém. A i když v tomto vtělení žije relativně čistě ( tedy vědomě lidem neškodí ), následky svých činů sklízí a sklízet bude dál. Zasáhli by jste, pomohli jí, porušili zákaz z Vrchu a přes prsty by jste dostali i vy.
Každý z nás, na planetě Zemi aktuálně vtělený, konal v mnoha inkarnacích zlo a šel proti Světlu. Proto sklízíme, co jsme zaseli. Proto jsme pořád v těle lidském a žijeme v této zaostalé civilizaci.
 A proto je nutná pokora, morálka, pomoc druhým, slabším a krůček po krůčku, očišťovat svou karmickou zátěž. Zvesela, s lehkostí, čistě a na přímo. To je jediná cesta k postupu do Vyšších světů už v inkarnaci této a do lepších podmínek v životech dalších. Za každou cenu, vydržet jít ve Světle. Ať temnota kolem sílí sebevíc. Čekají nás náročné desítky let. Temnota zesiluje a Zlatý věk, nikdo kdo bude číst tento text příštích 10 let, za života svého nezažije. No a? Každý má přece možnost uvnitř svého těla nalézt takovou blaženost, euforii a štěstí ze spojení s Bohem, že nic z toho hmotně-iluzorního ho na kolena nesrazí. Ani bída, chudoba, nemoc. Každý na sobě může duchovně pracovat natolik, že tahle inkarnace, bude jeho poslední na této „trestanecké“ planetě.  A nebo poslední celkově a ukončí kolečko inkarnací a vrátí se zpět do Zdroje.
Žijeme sice v dualitě, dvojnosti, ale temnotě se nikdy nepodrobíme. Na světe lidském, ve světech astrálních, nebeských i Božských. Nikdy.
Až odhodíte všechny chtíče a ovládnete své půdy. Až potlačíte svou osobní důležitost do bahna a prachu. Až vymizí  všechna vaše přání  a sny něco vlastnit a dokázat… a nebude nic po čem  toužíte…. pak odevzdáte Bohu vše, i sebe a přijde trvale Osvícení. Pak po ničem netoužíte a nic už nehledáte, protože vše už máte, nic vám nechybí a není nikdo Komu by něco chybělo,,, po vstupu do proudu Nirvany. Světlo nejde vlastnit, může jen Být. Jen JE.
Čest a sláva světelným mistrům mé Chaptajské linie a dynastie.

Cesta z komfortní zóny

S úsměvem chápu nadhled realizovaných mudrců, zřících stavy opravdové skutečnosti, kdy nereagují v pochopení na dění kolem. Se soucitem osvícených nezasahují, když nejsou nuceni a shovívavě koukají do čeho se různí lidé ženou, co žijí a žít budou. Často znovu a znovu stejné vzorce, chyby, programy. V zajetí traumat, strachů a pastí.
Ti, o nichž píšu, Ví, že před odhozením nánosů a slupek pro-zření, je vysvětlování lidem na duchovní cestě, většinou ztrátou energie a času. Přestože už linii čau sami ovládli.
  Pokud pokročilý praktikující, který dosáhl Nirvany, Nejvyššího Osvícení a po smrti těla přešel do Parinirvany, není dokonale odpoután od všech kotev a stavů prostoupených ve Veškerenstvu Bytí, stejně se zase vtělí a pokračuje v kolečku inkarnací.
Jestliže absolutně neskončil touhy žít a být. Soucit a touha podpořit své potomky, žáky, rod, lidstvo, svou duchovní linii nebo nauku, jsou velkým balvanem na zádech Osvícených. Pokud skoro-dokonalý není na 100% uchvácen absolutní prázdnotou Absolutna, vždy ho nějaká kotva stáhne do dalšího vtělení. A po smrti těla fyzického, se ve světech duchovních nerozhodne pro ukončení kolečka inkarnací, ale zase se vtělí a pokračuje ve hraní vesmírné hry. Byť došel v rámci duchovní cesty, až na samotný vrchol a má na výběr hru ukončit definitivně.
Minimálně 2x už jsem se takhle vracel, nezvládl jsem, nechtěl jsem, odejít do Zdroje  a i v této inkarnaci ještě nejsem ani z pola odpoután od stavů žité existence a ukotvení Bytí. Ještě zdaleka jsem nenastoupil kompletní cestu k Vyvanutí, tedy zřeknutí se světa a přesun Vědomí do světů Nekonečna. A tam paralelně žit souběžně se životem v lidském těle. Duše by chtěla, ego to brzdí a nechce. A ve vyšší úrovni se i nesmrtelné duši nechce zaniknout. Iluzorní nic, co neexistuje, se i tam drží zuby, nehty své podstaty stvořeného, co existuje a vlastně neexistuje a nikdy neexistovalo, v nestvořeném.:)
Ve všem poznávej sama sebe říkají mudrcové…Tak vystupuji z komfortní zóny a přesouvám své tělo útrpným a dlouhým cestováním po řadě let.:) Dokud to očkovací totalita ještě umožňuje a kamery a skenery nebudou lidi držet v prostoru.:) Nechce se mi  z energií, přírody, klidu a blahobytu, ve kterém doma žiju, ale každá cesta má svůj smysl. Ukazuje slabá místa a upozorňuje na dosažené duchovní kvality pod tlakem změn.
Po výletě, bude třeba zabrat. Duchovní cestu je třeba žít na 100%. Absolutně, absolutních 100%.  Většina duchovních hledačů ji žije na jednotky či desítky procent, a chtějí si jen usnadnit, vylepšit život.  A nebo se pobavit, užít si. Duchovno mají jako jeden z koníčků, zábavu, záchranu.
  Kdo však chce, může dojít až úplně na vrchol, k trvalému Osvícení. Vyšlapané cesty, metody, linie, i u nás máme. A jednou tam musí dojít úplně všichni. Kdo chce do stavů Osvíceného Ducha dojít už v této inkarnaci, jde to. Jen do toho musí jít na 100%, dát tomu pozornost, záměr, energie, všechno. Zároveň na tom nelpět, ale dělat vše potřebné.  Odevzdat se, odpoutat se, odevzdání, odpuštění.
Ideálně začít hned teď, dokud je tělo plné síly, zdravé a praktikování méně bolí. Dokud není příznivá karma vypotřebována zbytečnostmi.
Kam chceš dojít ty a co vše jsi pro to ochoten udělat, obětovat, z toho co žiješ a co tě brzdí a vězní?

Něco k pobytům ve tmě

Ideální příprava na pobyt ve tmě… je žádná.:) Je fajn mít záměr. Pro co si jdete, co chcete posunout, odstranit ze svého života, vyléčit. Ve tmě se i hodně řeší, léčí vztahy, odpouští se. Člověk na to má klid, čas, soukromí…spoustu času. Má digitální detox. Detox od rodiny, lidí, kolegů, partnerů. Od svých zvířecích miláčků. O od tyranů co zrovna nemusí. Někteří zažijí „čas“ jen pro sebe po dlouhé době, jiní poprvé. Jak jsou izolování od toho krysího závodu co žijí a nemusí těch pár dní nikam spěchat.
Je zbytečné nakoukávat na internetu videa o pobytech ve tmě. Každý to má jiné. Každý je jinak daleko duchovně, řeší jinou karmickou zátěž, má jiné životní, existenční podmínky, jinou komfortní zónu. Videa nejčastěji točí ti, co byli ve tmě jednou, 2x. Tak jako ve všem, i tady platí: nejvíc o tom píší, mluví ti, co zatím jen ochutnali.:)
Mám za sebou asi 11 pobytů ve tmě. Číslo není důležité. Provedl jsem tmou mnoho lidí, i když se posední dobou stahuji kvůli duchovní cestě víc do ústraní a lidi ve tmě provází kolegyně. Některé účastníky jsem provedl 3x, 4x i pětkrát. A vím, že nic nevím a každý to má ve tmě jinak. Většina lidí k nám do tmy přijede vyčerpaná a nabrat energii, sílu. Někdo řeší vztahy, jiný zdraví, závislosti, nemoc, finance, bydlení, práci. Dost lidí nějak řeší duchovní cestu. Kdo si požádá: průvodce, místní bytosti, energie, své duchovní ochránce, průvodce, může zažít ledacos. I zázraky. Protože i zázraky jsou jen o ovládnutí přírodních sil člověkem. A to co někomu připadá zázračné, je vidoucím běžná realita. Čím větší pokora, tím více se toho může podařit. Poctivost, pokora, respekt a úcta. Chuť na sobě pracovat, vystoupit ze své komfortní zóny a být přístupní změnám. Obzvlášť teď, kdy příští roky budou extrémně náročné pro většinu lidí. Kdy vysoká inflace, kriminalita, chudoba třetiny národa, další kolo Covid totality atd. výrazně navýší počet psychicky nemocných a závislých lidí na všem možném. Šanci tohle ustát mají hlavně ti co praktikují meditace, modlitby a jinak na sobě duchovně pracují. A také, čekají to nejlepší, ale jsou připraveni i na to nejhorší.:) Časem bude spousta lidí řešit jak ufinancovat své základní životní potřeby a na pobyt ve tmě jich tolik nepřijede, ale na to jsme se připravovali. Meditace, modlitby, různá dechová a jiná cvičení jsou zdarma, pobyty v přírodě také. Takže kdo chce, vždy si cestu k Bohu najde. I k sobě a do sebe.:) Čas běží zrychleně, ideální je začít hned teď.

Bůh je všude

Bůh je frekvence, vibrace, stav. Stav Vědomí. Stačí se na něho naladit, v něho naladit. Vysílač i přijímač máme v sobě, my celí jsme TÍM vysílačem a přijímačem zároveň.

Stačí uvnitř sebe zjemnit, převibrovat v sobě a jsme TAM. Oddanost, zbožnost, odevzdávání se Bohu, pročišťuje, cestu v nás uvnitř, k tomuhle stavu Boha v nás.
Modlitba k Bohu má velkou sílu. Zesiluje ji čistota jednání, vroucnost o spojení a prosby o Boží milost. Pak se modlitba mění v modlitbu duchovní, kdy stav je podobný meditaci – zastavení mysli a praktikující zažívá stavy z úrovně nad běžným vědomím, nad ním = Boží milost, blaženost, euforické stavy.  Modlitba už je říkána sama srdcem duchovním, kdy ji říká celé tělo a zároveň žádná slova neexistují a už je to jen frekvence energetických toků v nás a nejen v nás, protože nic odděleného ve skutečnosti neexistuje.
Čím hlouběji a vroucněji se modlící se člověk ve chvíli praktikování odpojí od konzumního světa, aspoň po dobu modlení se ze srdce absolutně a zcela odevzdá Bohu… v tu chvíli vstupuje do modlitby s tím, že teď, v tuhle chvíli, právě teď, je připraven zemřít, opustit tělo a nelpí v tu chvíli na ničem. Na majetku ani na svém těle, na svém Bytí, na svém životě, existenci,,,, Kdy vše co má, vše čím je, sebe i vše kolem, tady a teď, odevzdává Bohu a nic nemá, nic nevlastní, nic neočekává, nikam nesměřuje…prostě jen je. Tady a teď a má čistý „stůl“. Nic není a nikým není, v tu chvíli je absolutně odstřižen od všeho a od všech. Prázdná mysl, čistá hlava. Blaženost. Hezký let….
Modlitba = prosba. Dá se prosit o cokoliv. O zdraví své a blízkých. O vedení, učení, ochranu… o cokoliv skvělého, přínosného, moudrého, světelného.

Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Na 2-? dní. Cena včetně stravy 1 500 Kč na den. Po objednání přes mejl info@tmaleci.cz, vám hned odešleme dárkový poukaz e-mailem a vy si ho vytisknete, vyplníte počet dní a jméno obdarovaného. Platnost poukazu 24 měsíců.

poukaz

Reakce mozku na pobyt ve tmě

Při pobytu ve tmě, začne mozek produkovat různé látky. Hormony epifýzy (nadvěsek mozkový, šišinka 3. oko ) vytváří pocity klidu, pokoje a až blaženosti.
Epifýza je producentem melatoninu. Melatonin působí jako specifický hormon, ale zároveň ovlivňuje a moduluje funkci řady endokrinních žláz. Ovlivňuje rytmickou funkci gonád a hypofýzy (pozitivně ovlivňuje produkci růstového hormonu a růstových faktorů). Sekrece melatoninu kolísá v průběhu 24 hodin, neboť je tlumena světlem. Když však nevystavujete několik dní svůj mozek umělému světlu, wifi záření atd., napumpujete svůj mozek těmito hormony. A začnou se dít věci.:)
Dochází k problikávání světla ve vašem 3. oku nebo k jeho otevření.
Serotonin neboli 5-hydroxytryptamin potlačuje bolest a hlavně ovlivňuje náladu. Cítíte se pokojní a ve svém středu. Deprese jsou spojovány právě s nedostatkem serotoninu. I proto se doporučuje spát v co nejtemnější místnosti. Bez veškeré elektroniky, telefonu a se zataženými roletami.
Vysoká produkce těchto dvou hormonů vám v určité fázi pobytu tak napumpuje mozek, že nebudete moci usnout. Mozek začne vyrábět DMT (dimethyltryptamin), který se nachází i v různých rostlinách Síly, používaných při šamanských rituálech po celém světě, ke spojení s Bohem.
Epifýza sdílí informace s hypofýzou, která je rozvádí do celého těla pomocí ostatních endokrinních žláz. Zvyšuje se úroveň vašeho vědomí a napojení ke Stvořiteli. A to je příjemné a povznášející.:)

mexican-1511144_960_720

© 2022 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑