Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 22)

Samádhi Osvícení

Fráňa Drtikol byl velký český duchovní učitel. Nahrávka s jeho textem je velmi přínosná k procítění. Trvá jen 8 minut. Zaslechl jsem, že Drtikol udělal nějaké kroky na závěr života špatně a už je několik let zase inkarnován v novém těle. Ověřeno to však nemám.

 

Předpověď budoucnosti:)

Dnes jeden text dlouhý. Mé vidění světa, přes můj filtr vnímání, zabarveno mými prožitky a zážitky v různých světech. Kdy v této inkarnaci jsem začátečníkem, který teprve před pár lety nastoupil na cestu k Bohu a teprve se rozpomíná. Často píši otevřeně a upřímně. Není to občas četba pro citlivé povahy. Často opakuji, že člověk na duchovní cestě, by měl mít zvládnutý život ve hmotě. Fungující tělo, zdraví, vztahy, bydlení, obživu a být co nejméně závislý na různých drogách, látkách, slabostech. Psal jsem o vyživení těla. Kdy tím, že neutrácím za to, za co většina, mohu dát peníze na kvalitnější stravu a doplňky stravy. Protože dnešní bio jablko má sotva 30% látek co před 100 lety a tělo je po konzumaci jakékoliv této stravy nevyživené.
Dnes mi posílal, přítel Milan Gelnar, známý to astrolog, zavalený spoustou svých ctitelek, však Šťastně zadaný, jedno video a v něm rozhovor pana Hlávky s panem  J. Kozákem.
Mimo jiné se bavili o kvantovém finančním systému, a že si mám video poslechnout od 70 minuty – tak jsem si to přetáčel a poslechl. https://www.youtube.com/watch?v=B1eQu0Fis4M&feature=share&fbclid=IwAR0fy9SMz7rU4QFFjvpw10b-K2QjAsou7vJELqkKbzyx3LzFv3SuZj6V3es
Za mě k tomu tohle: byly tady civilizace, rasy, které byly o moc vývojově dál než naše současná civilizace. Používali i super počítače, pokročilé technologie, které jednak byly již pro běžné lidi neviditelné a jejich program, software, řízení bylo samostatné. Dost z těchto výtvorů tady zůstalo a teprve je objevujeme.
A také tady byly stroje vypadající jako kameny, které spustí pokročilý i dnes. Spousty strojů, časoprostorových, různých bran, portálů, plazmových přístrojů atd. po nich na planetě zůstalo a jsou pod zemí, ve skalách, v kamenech. Některé hlídají a ukotvují svým biopolem strážci – lidé – bytosti – energie- nebo právě tyhle samořízené programy. Byly tady i civilizace bytostí 30 metrových, kterým mi říkáme obři – jejich pozůstalí tady jsou v astrálu nebo ve vyšších dimenzích na této planetě k potkání. Ti postavili některé z kamenných megalitických staveb.
Naše tělo je stvořeno z materiálů bio složek, které nám dala matka Země. Proto říkám našim tělům biorobotická. Jsou bytosti, rasy, které mají těla z daleko odolnějších materiálů, slitin a dožívají se daleko více let. O kameni mudrců se říká, že požitím lidské tělo krystalizovalo, zpevnilo se a mágové se pak dožívali stovky let místo dnes průměrných 75. A navíc v plném zdraví, kdy dnes mají zdravotní problémy už 30tníci a kvalita zdraví stojí desítky let před smrtí za … Delšího života se dožívali i cvičenci ducha, jogíni. Práci s dechem, energií, ovladači těla. A ta vědomá smrt, kterou zdůrazňuji opakovaně – to je možnost postoupit ve hře o level dál.
Pro mne je Bůh – Stvořitel super počítač. Super umělá inteligence, která vše řídí, vše stvořila, o všem ví a ten program je tak super dokonalý, že se neustále vyvíjí, mění. Vždy je na výběr několik variant. Jasnovidci pak vidí o několik pater výš než běžní lidé – jsou to takoví hekři softwaru.:)  Sám řeším už nějaký čas svou budoucnost a vybírám ze tří křižovatek. Pro duchovní cestu ta, kterou se dostanu nejdál, je samozřejmě ta nejvíce v odloučení, ústraní a tedy pro mne jako pro slabocha  drsná.:) Moc dobře vím, že dodržování vesmírných zákonů se vyplatí a je vždy odměněno čistu karmou a možností ve vesmírné hře postoupit na vyšší stupeň. Každý na to jednou přijde. Žít to však v dnešní době je náročné. Většina mých spolužáků ze všech škol co jsem navštěvoval, z oblastí sportů, kterým jsem se věnoval, z prací kde jsem pracoval, se odhadem z 90% duchovnem vůbec nezabývá. Tím, že se pohybuji v ezo světech, je kolem mne spousta lidí co se duchovnu nějak věnuje, ale v součtu se zbytkem spící a odpojené populace je to pořád velmi malé %.
No, zpátky k super vědomí. Kdy tento nadpozemský počítač vidí všechny světy, dimenze, bytosti. interaguje, mění, přetváří. Vesmírné knihovny, Akáša a další záznamníky se neustále obnovují a přepisují. Civilizace zanikají a vznikají nové. Představte si nejdokonalejší počítačovou hru na planetě. A najednou v ní postavy získají vlastní nezávislé vědomí – napojí se nějakou cestou a na všudypřítomný vesmírný oživující internet – tyhle původně kreslené postavičky. A vytváří pak v této hře, v tomto jejich Vesmíru další podsvěty. Všichni máme v lidském těle neomezené možnosti a schopnost dostat se k ovládání 100% svého mozku a napojení všude, otevření jasnovidnosti, levitaci atd… proč se to tedy podají jen pár tisícům s 8 miliard na planetě? Těm co jdou opačným směrem co stádo, utečou před stádem do klidu ústraní jeskyní, pousteven a v sobě objeví celý Vesmír a ovladače těla. Dodržují vesmírné zákony – zákony supervědomého Stvořitele, Boha. Kdy uctíváním Boha, snadněji přes spojku k němu – Krista – se dá zesílit v pokoře, uctívání a pomoci druhým přístup k nim =
možnosti dělat pro běžné lidi zázraky. Přitom je to jednoduché a jen o způsobu konání a jednání a prací na sobě ovládnutí vesmírných sil a energií. Dáš, dostaneš, pomůžeš – bude ti dáno a podána pomocná ruka. Jak říkal Kristus: “ nikdy Tě neopustím, vždy tady pro Tebe budu“ a Bůh, Stvořitel je, pro ty co zažili stav Jednoty, Vesmíru, Zdroje, koupali se v  Kristovském zlatém světle vždy tady přítomen. Jen je třeba navýšit své vibrace a cítění a zažít to – prožít to.
Pánové se v rozhovoru bavili i o blížícím kolapsu ekonomiky, bankovnictví. Za mne přijdou i výpadky elektřiny.A ano, bude  to cílené, k ještě většímu zotročení lidstva. Způsobí kolaps, nabídnou jediné řešení sloužící k ještě většímu otroctví.  A co bude dělat ta většina stáda, které, když vypnout na 5 dní elektřinu a nebude fungovat bankomat, vymaže se stav jejich účtu…budou zavřeny obchody, benzínky…kde si koupí svá antidepresiva, cigarety s antidepresivy, pilulky, alkohol, drogy většina z nich? Co budou dělat ti závislý na pc, mobilu, internetu pár dní bez toho? Kolik lidí má zásoby jídla alespoň a týdne a zvládne jíst nevařenou stravu?
Ale v globálu je tohle vše stejně jen zrnko času nesmrtelné duše. Tak proč se kvůli tomuhle nervovat a ztrácet energie?
Kdo věří absolutně ve své schopnosti může svou myslí tvořit světy, bytosti, doslova „čarovat“.
Kdysi, před spoustou a spoustou inkarnací, jsem v rase Tvůrců měl tak silné napojení, že jsme oživovali mrtvé ihned, měnili počasí,  levitovali, ovládali světy andělů a démonů. Spousta bytostí to dokáže i teď na různých planetách.
Člověk si zkrátka musí tuhle vesmírnou hru užít a dokázat se tím bavit, i když je to někdy pořádně těžké.:)
17634453_165989370588877_5417153857628177164_n

Vědomá smrt

Vědomá smrt je pro vědomce to nejhlavnější na duchovní cestě. Perpetuum mobile nebo Kámen mudrců Bytí. Ti nejšikovnější končí Realizací a definitivní vymaněním z kolečka inkarnací. Ti méně pracovití alespoň vědomou smrtí a přesunem do světů kam oni chtějí. Ne tam, kam jsou hozeni v nevědomosti a nápravě karmických škod.

 Vědět už za života, kam přesně půjdu po své smrti je dar nejen pro mudrce. Vědět, kam půjdete, pokud to dopadne tou nejlepší i nejhorší možnou variantou. Prozkoumat ty světy, natrénovat odchod z těla, kdy v okamžiku smrti těla, ztratí netrénovaný vědomí a je unášen jak kousek dřeva dravým vodním proudem… s tím, že se někdy, někde zastaví a neví kde. Vědomec jde bděle celou dobu a ví kam jde. Přes vědomý bdělý spánek a práci v něm, bdělý pobyt v astrálu, řízený ohyb ve světech, kam duše po smrti odchází.

Tibetští praktikující chodí na pobyt ve tmě trénovat nejen vědomou smrt. A prožití stavů v bardu. Ti drsnější do tmy stále na roky do různých jeskyní a pěkně po staru: nechat se zazdít  a jídlo a voda jednou za 2 dny – pokud nepřepnou rovnou na pránu. A zahřát se Tummo – vnitřním ohněm v tom vysokém mrazu nebo zemřít.:)
Během tréninku na vědomou smrt je možné zhlédnout i zda se potkáte s tím a s tím z téhle inkarnace nebo už se vaše cesty rozejdou, protože vy půjdete do vyšších dimenzí a vaše manželka ještě pár inkarnací ne.  A nebo zda vy, dobrovolně půjdete s ní níže, než můžete.
Aby vás pozůstalí netahali neustále zpátky, je třeba mít vyřešené dědictví, majetek. Včas před smrtí vše rozdělit, rozdat a zařídit, aby s tím byli pozůstalí v souladu. Není pro odešlou duší nic příjemného, když se pozůstalí hádají o nějaký majetek, peníze, který jste špatně rozdělili. Někteří praktikující mají závěť sepsanou už v mladém věku a průběžně si aktualizují o nabytý majetek.:)
Důležité je i, aby po vaší smrti po vás netruchlili. Říkám své máme už od mlada: pokud bych zemřel, mám se daleko lépe než teď.. a jsem v daleko hezčích světech než tady.:) Tohle vše nedává ani trošku důvod truchlit po ukončení mé pouti v těle tady.:) A protože moje máma už také viděla spousty různých světů a bytostí, je jí to jasné.:) A protože bych měl zemřít později než ona, ani já nebudu její duši zbytečně stahovat sem dolů truchlením. Vždyť se přece můžeme setkávat v astrálu, ve snech, v jiných světech kdykoliv.
Různí praktikující jsou vzájemně dohodnuti na pojistce svého odchodu. Že po smrti ověří, zda se podařil vědomý odchod, a kdyby ne, tak zemřelého odvedou ještě jednou. Ať jsou to buddhisté a odvádí phowou nebo šamani a přes línii, nebo dalšími metodami.
Sám ještě nevím, kterou techniku a linii použiju během svého odchodu. Čeká mne ještě spousta práce. Vždy je dobré využít všechny možnosti a pojistky. Tedy použiji všechny linie a techniky, nauky co mi v té době budou dostupné. S prosbou o kontrolu přáteli v tělech i mimo ně. Protože, tohle je finále a Zrození do jiných sfér. A vždy je dobré mít pojistku a více variant. Tak jako faraona, tahalo do jiných světů spousta jeho kněží a hlavní velekněz mu v astrálu svítil na cestu a táhl ho na laně za sebou co nejvýš.:) A k tomu ty pohřební náročné rituály, vytvoření magických ochran těla  a hrobky panovníka. Ochran jeho duše v astrálu. Zhmotnění různých ochranných bestií hlídajících tělo. Které se pustí do vykradačů hrobů a zlodějů relikvií. A poškodí mu jemná těla natolik, že se to do fyzického propíše velmi rychle.
Jak máme za sebou spousty různých inkarnací, ve všemožných říších, civilizacích, na různých planetách, prošli jsme si všemožnými posmrtnými říšemi,odpovídajícími našim rodům, liniím, náboženstvím. Egyptští zasvěcenci už za života trénují zavření v sarkofágu v jejich záhrobní říší. O jejich Bozích, bytostech, praktikách, je popsáno spousta  knih a svitků. Nebudu to tedy rozvádět. Není to ani pro citlivé povahy.
Jako zápaďan bych měl jít  světem – veden Duchem Svatým a Ježíšem Kristem, k Bohu – Stvořiteli.  S tibetskou linii Karma Kagju – nejpočetnější linií na této planetě co se týká počtu duší pak jejich bardy a světy a s úplně jinými bytostmi. Do toho tam šmrcnu trochu těch čarodějných linií, linii předků z planety Země, pomoc svých přátel z mé domovské dimenze a sféry. Trošku šamanského světa. No, bude to oslava.:)
Každopádně to chce i spoustu energie, kterou nahromadím celibátem a cvičením a energií modliteb linií. Rozhodně si nebudu ničit karmu tím co teď jede ve velkém: kradenou energií slabších umístěnou v egregorech různých šamanských rodin, mágů a podobných individuí. Protože ti za tohle vždy musí zaplatit a do Vyšších světů s touhle karmou nikoliv. Zase a znovu sem dolů, na planetu Zemi a napravovat karmu. Třebas jako oběti šamanů, kteří poznají vlastní medicínu.
Ale tohle se nás netýká přátelé.

Vidci, jasnovidci a jelimani.:)

S jasnovidci je to jako se vším: těch opravdových je málo. Vlastně jsem i přes své bádání silného našel jen jednoho. A ten o tomhle daru říká, že je to spíš prokletí.:) Dál jsem poznal pár těch středně silných a zbytek: nestálo to za řeč a nebo to byli podvodníci.:) Spoustě lidem v duchovním rybníce jede na nějaké úrovní 3. oko, jasnovědění, jasnosluch, napojení na různé informační kanály, studnice vědění – moudrosti. Případně, daleko nižší stupeň než jasnovidnost: různé ty automatické kresby a šenelinky, kdy kontaktérů s dlouhodobě ověřenými fakty je sotva 10% ( ti nejlepší nevystupují na veřejnosti a často dělají už od mládí pro armádu ) a nejčastěji jim „napovídá“ nějaká nižší bytost, entita. A má z toho často velkou srandu, když jí ten uvedený skočil na špek a fakt si myslí, že komunikuje s Kristem nebo rovnou s Bohem.:) Nebo mu po pár dnech řeknou, že je inkarnovaný Kristus a má to vyhlásit veřejně.:) Ježiš Kristus nebyl na této planetě inkarnovaný 2 000 pozemských let. Je smutné, když některý člověk manipuluje jedince mdlého Ducha tím, že jim vykládá, že je vtěleným Kristem. A když ještě těm jelimanům navykládá, že oni jsou vysocí, nanebevzatí mistři a obtočí si tím jejich ego, energii a peněženku k sobě – to si teprve poškozuje vlastní karmu.  S Kristem se dá přitom spojit a on ve svém světelném těle komunikuje třeba s milionem lidí na naší planetě najednou. Jako vyspělá bytost se dokáže namnožit.

Je náročné s jasnovidností žít. U každého člověka cítíte jeho bolesti a smutky. Na veřejnosti se může smát a vtipkovat, ale tělo a duši nejde ošidit. A každý máme své trable, bolesti, smutky, nenaplněné touhy a přání.
Těžké je i vědět, že třeba ten dotyčný vážně onemocní už za rok a zemře. A ten jasnovidec, i když to ví, tak nemá dovoleno mu to říct natož zasáhnout. Protože ten uvedený si má projít bolestí, umíráním a pochopením. A odčinit alespoň část své karmické zátěže a pochopit alespoň trošku z vesmírných zákonů. Pak v utrpení zemře a dá si za nějaký čas další pokus – další inkarnaci. Proč tedy pomáhat někomu kdo ve skutečnosti nikdy zemřít nemůže a škodit mu ubráním jeho lekcí:
Je to ještě těžší, když nesmíte zasáhnout u dětí a nebo vlastní rodiny. Kdy víte, že tuhle nemoc by jste snadno z nemocného vytáhnul a dal mu druhou šanci a ne, není to dovoleno. A kdyby jste šel proti vesmírným, nebeským zákonům – i vy budete pykat. Ti nahoře, výš než mi, jsou striktně spravedliví a měřím všem stejně.
Někdy není dovoleno pomoci i lidem, kteří mají takřka čistou karmu a nebyl by problém jim pomoci – jelikož více či méně dodržují nebeské zákony a respektují otázky příčin a následků situací… Ale, sundání nemoci, problému, by je vychýlilo z jejich duchovní cesty k cestě více hmotné a oni by třebas marnili čas určený na duchovno nějakým sportem či cestováním a začali si bez obtíží moooc vyskakovat.:)
Na druhou stranu, proč by čistý jasnovidec  porušil nebeské zákony tím, že pomůže vlastní partnerce, i když dostal zákaz… když ví, že kdykoliv si její duši najde a může s ní komunikovat….a pokud on chce, má karmicky vyčištěno, a jsou více spříznění ( nejen nějakým manželstvím a jednou společnou inkarnací tady a teď ve hmotě 3D ), může jít další inkarnací zase s ní.  Dokonce jít i dobrovolně níž než je mu dáno.
Je to zkrátka všechno zábava převeliká a učivo veselé.

Sarkofágy

Co se týče přístrojů ve tvaru sarkofágu, které používaly některé civilizace na této planetě už před spoustou tisíc let…

Některé kamenné sarkofágy co na planetě stále máme a nebo celé komory jsou napojené na různé energetické toky a tělo, které opustila duše, astrální tělo je díky těmto energiím konzervováno a vydrží bez baterie-duše daleko déle. S tímto se pracovalo při různých iniciacích, zasvěceních, výcviku, kdy adeptovo tělo leželo dny, týdny v sarkofágu ( a hlídali ho kněží ) a on mezitím studoval, plnil zkoušky v astrálu nebo duchovních světech. V Egyptě ho třeba provedli záhrobní říší a dalšími světy. V Tibetu mu ukázali různé nauky a světy v praxi. Někdy dali adeptovi vypít nějaký psychedelický nápoj, ale většinou se to dělalo bez drog a medicín. Tohle dělají i špičky mocechtivých zednářů. A samozřejmě i tajné řády a bratrstva mnohem mocnější a tajemnější.
Před pár lety mi o tomhle vyprávěl jeden chlapík, že ho tím provedli v Egyptě. Kdy 3 dny byl mimo tělo ve výcviku v různých světech a říších a hlídali mu ho zasvěcenci jednoho bratrstva – řádu, jehož je členem. A on je proti psychedelikům, takže šel čistě bez psychedelik. Šamani všech kontinentů používají k zesílení psychedelika. A nebo svůj buben. Kdy opravdu silnému šamanovi přijde do vize, snu silové zvíře v těle…on toho jelena, soba atd. zabije a jeho kůží potáhne buben. Ten si pak propojí nahoru i dolů, do různých světů a používá ho jako přepravní prostředek. Kdy díky tranzu a síle toho magického zvířete snadno putuje mimo tělo a použije i energii toho tvora.
Dnes jsem četl, že v USA poprvé zamrazili a po operaci oživili pacienta. Tohle je brutální metoda, tělo rozhodně poškozující. Ale zatím tady ty technologie, kdy se pomocí přístroje vytělesní duše a astrální tělo z hmotného a v energie v sarkofágu tělo zakonzervují na dny a jakmile je opravené, pustí do něj duši-baterii zpátky. Vojáci minimálně 3 armád už mají k dispozici přístroj, který vyrve astrální tělo z těla fyzického. A také zbraně, které na dálku zaútočí na člověka tak, že je pak už jen lékařem konstatován infarkt.:)

Budoucnost

Dožije se naše civilizace, za 100, 200, 300 let toho, že začne používat přístroje, které na téhle planetě již byly a dávno jsou pro nás nachystané v astrálu?
Třeba i ty k regeneraci a léčení těla.  Univerzální technologie ve tvaru sarkofágu. Kde vaše duše a astrální tělo je impulsem vymístěno a přístroj dematerializuje vaše tělo, obnoví ho na 100% normu dle Stvořitele a zase ho zhmotní. Vaše duše a tělo se vrátí do nového těla – vozítka  skafandru – skořápky.:) Odpadnou všechny ty traumatizující operace, narkózy, tranfúze, ozařování,  deprese, smrad a zápach  z hnusného prostředí nemocnic, kde hlavně ti senzitivní z nás cítí energie utrpení, nemocí, strachů, beznaděje, zoufalství… Kdy celý areál je přeplněn různými bytostmi co lidi odsávají, lezou do nich, ovládají je. Kde lékaři jsou v drtivé většině vyčerpaní, přepracovaní a to je časem odpojí od citlivosti a soucitu. Nedivím se jim, protože jsou přetěžování a nejde to zvládnout emočně.
Dostane se naše civilizace vůbec k těmto technologiím než se zničí? Budou přístupné jen pro „elity elit“ a vyšší patra tohoto Matrixu? Jak dlouho ještě se nechá lidstvo utlačovat pár tisíci těchto jedinců, které drží lidi v otroctví na zakázku pro své jemněhmotné pány? Už dávno mohla být tahle planeta bez válek a utrpení, kdyby lidé nebyli těmito XXX do válek tlačení. Dávno tady mohly být využívány volné energie zdarma pro všechny.  Dávno nemusel zemřít nikdo z těch tisíců denně na vyléčitelné nemoci, hladem a žízní. Dávno tady mohli být používány jen šetrné technologie, neškodící lidským tělům a zvířatům.  Dávno, mohla být planeta vyčištěna od chemie a plastů. Dávno by 90% lidské práce mohly konat stroje a lidé by pracovali hodinu, dvě denně pro blaho všech a zbytek by věnovali tomu nejtěžšímu a jedinému mající smysl pro nesmrtelnou duši – duchovní práci na sobě.
A s podobným „dávno“ by se dalo pokračovat spousty stran…

Roboti a otroci systému:)

Ve svém životě se můžete setkat s mnoha překážkami. Ale pokud jste opravdový praktikující na duchovní cestě – v odevzdání se Bohu nebo Vyšším silám, vše budete prožívat jako studijní podněty, trénink a zábavu.:)
Představte si, že jednoho dne prozřete, probudíte se ze své amnézie a zjistíte, že k naplněnosti života a Žití nepotřebujete to co na vás ze všech stran hrnou média a „kamarádi“.  Že nepotřebujete ke svému životu tu většinu zbytečností, které hromadíte. Větší dům, lepší auto, dražší oblečení, hromadu sportovního vybavení – každoročně  měněnou, exotickou dovolenou. A aby jste na to vše vydělali, trávíte o spoustu hodin více v práci než by jste museli. Přibývá lidí, kteří se částečně osvobodili z otroctví systému, pracují pár hodin denně a stačí to na uživení rodiny. Odpojují se postupně od „Matrixu“ této planety. Ti kteří zjistili, že čas je to nejcennější co mají a ten strávený se svou rodinou, dětmi, rodiči, se sebou samým a prací na sobě, koníčky je naplňuje. Zjistili, že nechápou sousedku Míšu, která tráví prací a kariérou 10h denně, aby společně s manželem, který je v práci 12h denně, zvládali poplatit všechny ty leasingy, hypotéku, školu a školku dětí – kde z nich naprogramují podobné roboty – ovce, a že a životní styl, který ukazují hlavně svému okolí a dokazují si tím jak jsou „úspěšní“. Míša má za sebou už 2 x rakovinu, metastáze se jí vrátí za 3 roky a tentokrát už tělo vystaví stopku. Manžel se dopuje vším možným a není na tom také dobře. Oba mají milence a bokovky, protože spolu je to už nebaví. K čemu je Míše drahé auto a velký dům ( ale kolegyně v práci by na ni přece koukali jako na lúzra, kdyby přijela autem za dvě stě :)), když za 3 roky, ve svých 38 letech zemře a sebou si neodnese nic z toho za čím se žene? Pochopí to až bude vážně nemocná a její tělo už nepůjde opravit. Znám spoustu lidí, kteří už mají vyděláno tolik, že kdyby prodali všechny zbytečnosti, přestěhovali se do menšího domu, bytu, používali méně věci a techniky, nemusí už nikdy v životě pracovat. Dost z nich blábolí naučené fráze: musím sebe a svou rodinu zajistit na stáří… Ale, 95% z nich nikdy nebude mít dost a stáří prožijí ve velkém zdravotním omezení. Pokud nebudou patřit mezi tu spoustu, co se důchodu pro vyčerpanost těla a energie, příští desítky let ani nedožijí. A ti, co budou alespoň trochu na sobě duchovně pracovat, si většinou těsně před smrtí ( hodiny, dny, měsíce, roky ) řeknou: “ do prčic, promarnil jsem honěním na kariérou, majetkem, májou ty nejlepší roky svého životy a zase jsem nedokázal duchovně postoupit natolik, abych v příští inkarnaci nezačínal zase v silné anamnéze, jako nějaký Míra – blbeček.:), co vše musí pracně objevovat znovu a zase znovu.:) A zítra zemřu a nevím co bude s mým autem a vilou a dětmi a pštrosem a … a o tohle všechno zítra přijdu.:) Není nic smutnějšího, než 923 promarněná inkarnace.:)Odpoledne, večer, začal většině národa víkend. Většina se půjde „bavit“, opít, ožrat, zhulit, zfetovat, vypnout.:) O víkendu vyčerpaní někam odcestovat, jak je to in, .. dát nějaký adrenalinový sport, ať se cítí na tu chvíli „živí“ a vrátit se stejně vyčerpaní a od pondělí zase otročit systému jako poslušné baterie.:)
Nikdy není pozdě začít dělat změny…

Světelné tělo

Světelné tělo si může aktivovat každý z nás. Stačí na tom jen pracovat. Žijeme v době, kdy máme kolem sebe a v sobě samém tolik rušivých podnětů, že jen málokdo z nás se skutečně dokáže dostat do sebe a prozkoumat alespoň základní možnosti lidského těla. Hodně se pracuje v meditaci, koncentraci, vizualizaci. I kabala a vyšší magie, že právě o těch cvičeních mysli a těla a dostání se k ovladačům těla. Vnitřní obrazovky, ovladače, spínače toho našeho biorobotického vozítka.:) Běžný člověk, ten odpojený využívá sotva 1% potenciálu. Průměrný esoterik pak jednotky %. Pokročilí cvičenci Ducha se dostávají na desítky % možností – toho co je možné.

Geniální Castaneda psal, že lidské stvoření jsou vědomí, putující po evoluční cestě za vědomím. A že sami sebe neznají, a jsou až po okraj naplněni neuvěřitelnými zdroji, které bohužel nikdy nevyužijí.

Ramana Maharší učil v tichu dostat se za oponu- stát se ryzím vědomím, které pozoruje samo sebe a ví, že je tím vědomí. A jeho tělo, mysl, ego, historie i budoucnost jeho těla jsou jen iluzí. Stačí tohle vše pochopit a prožít  a ukotvit v sobě a blik..jste tam.

Tibetský buddhismus je o desetitisících hodinách meditačních technik, které z cvičence udělají superčlověka, který je pro běžné lidi konající zázraky. Levitace je jen o ovládnutí těla, gravitace a živlů v těle třebas.

Pokročilý cvičenec Tensegrity, Čikungu, vám potvrdí, že jak rostla jeho energie, tím více toho objevoval o sobě samém.

Na fotce je 16ctý Karmapa, nejdéle vědomě se zrozující láma Tibetu. Král černé koruny, mistr karmy a zvaný též živý Buddha. A i jeho linie Karma Kagjü má svůj velmi silný egregor, do kterého uctívači a členové této linie každou svou mantrou, modlitbou, meditací k němu dobrovolně odevzdávají kousek své energie. No a když někdo z nich, kdo má předanou nauku Phowa, odvádí pak umírajícího nebo sebe v okamžiku smrti, napojí se n a tu linii a spousta bytostí kolem toho egregoru a i někteří lámové, vytáhnou pomocí určitých manter a vymístění vědomí ze svého kanálu – duší z těla, co nejvýše to jde.

51586936_511768039346400_4592574874249068544_n

Tvůrci Bytí

Ve stavu Jednoty – v Bytí ve Zdroji – v božské energii, cítíte Boha úplně v každé molekule vzduchu, v sobě, ve všem nahoře i dole, ve vás i mimo vás. Ze všeho tryská energie lásky a propojení a vděčnosti. Kdy všichni a všechno je vzájemně propojeno vláknem Stvoření. V tomhle stavu do sebe ( do solaru, srdce, břicha hlavně  a kumulovat ) můžeme vtahovat velké množství božské energie – v západním světě pojmenované:  Duch Svatý a tou energií se nabíjet pak kdykoliv, když se do téhle úrovně kdykoliv vrátíme a tu frekvenci Bytí v sobě ukotvíme. Touhle Vše-silou lze i MOCně léčit a neMOCné vyléčit. Sestoupená do vzestoupeného – ukotvená v tom, jenž je vším a ve VŠEM.

Protože víme a vidíme, že jsme vším, je naše část i v masovém vrahovi a propojeni jsme s každým tvorem a bytím ve Vesmíru. Proto se mudrcové znalí vše-propojenosti Vesmíru usmívají i na vraha a otevírají své srdce všem. Nesoudí druhé, protože sebe by soudili. Neškodí a neubližují, protože tím by sami sebe poškodili. Ty klíčové věci jsou vždy nejednoduší a vedou přes srdce- soucit-milost-pokoru-milosrdenství. I netalentovaní  jdoucí k Bohu, po pár tisících hodinách meditací objevují ve svém těle skryté poklady, funkce a schopnosti. Od vnitřních obrazovek po různé ovladače těla. A začnou ovládat svůj mikrokosmos a spolutvořit Bytí.

Duchovní pláně a pečetě

Duchovní světy a pláně jsou plné různých symbolů, znaků, korun – královských korun, žezel ( s kameny a drahokamy často barvy safírové,rubínové, tyrkysové – které mají králové rádi na svých korunách a žezlech ) , pečetí, ornamentů, erbů, posvátných a ochranných zvířat. Hodně zlaté barvy a k ní barev duhových…. A také barvy fialové, která je také v našem 3D světe přiřazována k duchovnosti člověka. Kdy fialovou auru mají hodně duchovně založení lidé a fialovou si z tohohle důvodu přivlastnila i církev na svých oblečcích.:) A co stvořeno ve světech duchovních, to přenášeno sem do světa hmotného, do 3D, naší třetí dimenze. Královské rody, jejich erby, koruny a oblečení využívali různé rody po tisíciletí na planetě Zemi.

Nedávno jsem s pomocí kamaráda jasnovidce trošku ověřoval mé poznatky – zkoumal jeden můj život v Egyptě. Tenhle chlapík vidí vše, i to co nechcete, aby o vás viděl a věděl a někdy tomu říká prokletí.:), a dostat z něj něco určené pro zábavu ega – je často práce nadlidská a je třeba se ptát nevyhybatelně.:) No, starý Egypt a já spal tenkrát s faraonkou. Průšvih byl, že jsem v té době nebyl faraonem a spal s jeho ženou… Která byla tenkrát i jeho sestra, protože tyhle pokrevní linie zkrátka moc dobře věděly, že krev je nejcennější genetická tekutina a jedině nemícháním s jinými rody udrží sílu linie. Byl jsem tenkrát velekněz, který si moc troufal. Manipuloval krále, prosazoval své zájmy ( tak jako běžně čarodějové tahají za nitky a vládnou říším ) a očaroval i královnu říše. No, dopadlo to tak, že ona pak vymyslela způsob mé popravy – kopím zezadu do krční páteře. Potfffora zhrzená.:) Nezjišťoval jsem v této inkarnaci jak přesně to pak bylo. Zda jsem uznal svou chybu a jako jasnovidný se nebránil tomuhle osudu, zaplatil za své chyby a s láskou v srdci se nechal popravit a nemstil se. A nebo zda ostatní faraonovi mágové a kněží pronášeli kletby a čarovali, aby svého dřívějšího druha eliminovali a jeho magickou sílu neutralizovali. Dnes je to jedno, necítím z toho života žádnou zášť ani bolest a už vůbec ne nenávist. Byli v právu mne popravit a byla to skvělá škola. Z tohohle života mám problesky ohledně toho, jak fungovala  a stále funguje egyptská magie. I proto sem se s v této inkarnaci na dva roky protnul se  Zbyňkem K., kterého považuji za nejsilnějšího českého čaroděje dneška s egyptským výcvikem. Však také v Egyptě v tomto životě absolvoval spousty návštěv a výcviku.  A mám toho chlapíku v duši rád.

 No, tenkrát mne zkrátka temná strana dostala na ženy a moc. Proto soucítím s různými šamany, mágy, neošamany, ero tantriky, gurui a pišty a fišty  a s podobnými, kteří neovládli své pudy sexuální, egoistické, majetkové a mocenské. Protože já, ty i vy jsme někdy zabíjeli, nechávali zabíjet i byli zabiti a mučení, aby si naše duše ve vesmírné božské hře vyzkoušela všechny role a převleky.:) Jediné co se počítá je stav naší karmické zátěže, se kterou tohle tělo opustíme.  Vládl jsem říším i světům a po smrti mé tělo žrali červi. Odcházel jsem  s povolenými svěrači a bez majetku stejně jako ten nejchudší z nás.  Jediné co jsem si vždy odnášel byly získané zkušenosti, vědomosti a stav karmy.  Proč tedy dělat nějaké podvody, lži a honění za majetky za cenu těchto prohřešků, když si tím tolik škodíme karmicky?

Láska nekonečná

Od včerejška je nad celou naší zemí v astrálu tolik koncetrované nenávisti, že je to těžké k žití pro většinu lidí. Proto je třeba nedávat tomu své emoce a být nad věcí. Lidé jsou kvůli těm energiím rozladění, snadněji náchylní k hádkám. Mohou se rozbořit dlouholetá přátelství a rodinné vztahy,  kvůli nepodstatné mini hádce.

Dnešní výročí se dalo oslavit láskou, přáním si lepších zítřků, ale lidé na obou znepřátelených frontách jsou hrnuti proti sobě energiemi nenávisti a ty potvory, démoni, entity nehezké mají dnes energetické žně. A bude to trvat ještě měsíce s různě pohyblivou intenzitou. Uvidíme jak budou manipulování studenti na školách a jak moc se to z UK rozšíří na další VŠ, jak moc se zapojí opoziční strany, aktivisté obou táborů. Rozhodně se nebude čekat na příští demokratické volby, protože hlas lidu zase zvolí Babiše – v rozpětí 25-39% a těm kdo demonstrace svolávají, je jasné, že opět bude vládnout. Demokratickými volbami, ví, že ho nesvrhnou.

Ideální je trávit tyto dny někde v přírodě a čerpat síly z toho krásného kolem nás. A řešit vše jiné, než politiku.:)
Pokud by různí ti ezo štváči  rozeznívající nenávist,  více ctili nebeské zákony, věděli by, že jediným řešením situace dvou zhruba stejně početných táborů je vysílání lásky, láskyplných záměrů, které při tak velmi početných davech dokáží doslova zázraky. Kdyby tedy byla jimi nenáviděnému A.B. posílána v opravdu hromadné meditaci a i sólovém mentálním procesu – spousta energie lásky a vize co má udělat, situace by se vyvíjela úplně jinak a on by harmonicky dělal to co chtějí. Vynořili by se i duchovně pokročilí vůdci, pro které majetek nic neznamená a obětovali by svůj duchovní pokrok ve prospěch naší země. Tak jak to kdysi dělali někteří rodoví vůdci, králové, panovníci. Takového panovníka neměla naše země od dob Karla IV.
Ten byl jako vidící velmi duchovně vyspělým panovníkem a šlo mu i o dobro běžných lidí. Upřednostňoval zemi českou i před dalšími zeměmi, kterým vládl a jako římský císař si zajel  do Vatikánu, kde mu byly různé relikvie ( včetně Svatého grálu ) vydány bez boje. A ty pak ochraňovaly českou zemi. Bohužel, hned jeho syn Zikmund zase Svatý grál za peníze Vatikánu prodal a od té doby v naší zemi nebyl a rozutekly se i další významné svaté předměty obrovské ochranné síly. Zikmund měl peníze na válčení a zaprodal nebeské království a budoucnost naší země za iluzorní boje o území fyzické. A tím samozřejmě dokonal i ortel nad sebou.
Celé je to stejně jen vesmírná hra, škola, zhmotnělý svět iluzí. Kdy moudří a mudrcové neodevzdávají svou energii v hádkách a pro cizí účely a jsou nad tím a v sobě a ve svém srdci a středu. V pohodě a na pohodu.:) Ať se děje, to co má.  Každý jsme tady jen za sebe a máme za úkol napravit své chyby ze spousty svých minulých životů. Napravit a vyčistit co nejvíce svou karmickou zátěž. Člověk v harmonii a ve svém středu, pozoruje co se kolem něj děje a ví, že vše je jen svět iluzí, který ho nechává klidným a nevychýlí z jeho středu. S pobavením kouká, jak samozvaný kněz ovládnutý démonem ve svém těle –  Halík promlouvá davům a Míra Kalousků, který má v sobě démona alkoholu, je fanatickým davem navrhován na prezidenta. Žijeme v době čar a kouzel, kdy možné je všechno.:) A někdy je to velká sranda.

Slunce jako portál

Ptala se mne jedna paní, zda si myslím, že klíčovým mezníkem pro spoustu lidí v ezo světě bude solární záblesk v roce 2022.  A že je kolem planety mnoho mimozemských lodí a nejen těch dobrých mimozemšťanů.A že dojde ke kolapsu elektřiny tím zábleskem. A co si myslím o evakuaci lidí ze Země těmito koráby. A stejně je nyní jiné Slunce , udělali změnu… Ono je údajně Slunce jako brána …

Zajímavé téma. Napíšu k tomu mé, zkreslené a mnou ovlivněné myšlenky ezo začátečníka. Rozhodně nechci nikoho ovlivňovat ani strašit. Stejně o nic nejde, jsme duše nesmrtelné.:) Jak je ten čas zrychlený, ještě se párkrát vyspím a moje tělo se v ohni v prach obrátí.:)
Zda bude, nebude nějaký solární záblesk v roce 2022 nevím.
Ano, kolem Země jsou tisíce lodí mimozemských ras, civilizací. A jsou i na planetě v jiných dimenzích. Pozorují tady své blízké. Duše které pochází z jejich planety, z jejich domovské sféry, dimenze a aktuálně jsou zavřeny v lidských tělech. Ve spánku se vytělesní a jsou se svými druhy na těch vesmírných lodích. Stane se třeba, že nějaký významný panovník, mudrc z Jupitera, je zavřený v těle Bédi Proška. A protože je jeho lidské vědomí pořád v anamnéze, ve spánku v astrálním těle vede významné debaty se svými blízkými a poradci na vesmírné lodi. A jakmile se probudí, tak ví prd, kde trávil noc a s kým.:) Přijde mu, že je unavený stejně jako, když šel spát a jako by v noci složil metrák brambor na zádech.:)
Tyhle pokročilé civilizace dobře vědí, že duše jejich druhů je nesmrtelná a lidské tělo jednou odhodí. Ale ano, už to na téhle planetě párkrát bylo, že v kritických chvílích byli bytosti jiných civilizací evakuovaný v době jaderné války portály, loděmi nebo se schovali do podzemí. Proč vlastně žádní soukromí badatelé nehledají vstupy do těchto podzemních říší v Tibetu, Antarktidě?:) No, stejně by je tam vojáci nepustili.
 Jaderná válka dle mého vědomí příští desítky let na této planetě nebude, ale obrovské množství lidí zemře na nemoci z ozařování tady na planetě, na záření z Vyšších dimenzí, ve válkách občanských, o vodu, o zdroje k přežití.
Dostat se za pár let k vodě bez chemie bude ve městech velmi těžké. A k jídlu s alespoň trochou živin a látek tělu potřebných také.  Časem přijde kolaps bankovního systému a výpadky elektřiny. Lidé nebudou řešit nějakého Babiše a Zemana, ale své přežití.
Ano, Slunce je umělé těleso, stejně jako náš Měsíc. Měsíc stvořily bytosti ne zrovna lidem nakloněné, proto ovlivňuje počasí a lidská těla na planetě Zemi. Slunce je portál, brána jinam, umělé těleso s řídícím centrem uvnitř. Kde určité bytosti korigují jeho záření, intenzitu.
V učebnicích najdeme sotva 1% skutečného dění na této planetě.
No, a teď si akademičtí intelektuálové zase v duchu odplivnou, co ten pomatenec píše. V encyklopediích a učebnicích žádné takové bláboly seriózní vědci nepublikují.:) Jak psala nedávno jedna moderátorka: „mám dva tituly politologie a mluvím 6 jazyky. A jsem předurčena vést vás ovce…:)

Mudrci bez ega

Ve východních liniích, naukách je běžné uctívání různých mudrců, guruú. Kdy ti opravdoví, v lásce, v pokoře, ega zbavení jsou pravým zrcadlením cesty k Bohu a jejich uctíváním člověk uctívá ne je, ale Vyšší síly. Schválně nepíšu Boha, protože těch mezipater, dimenzí od nich k Bohu je ještě velmi mnoho a tito mudrcové spočívají ve stavu Brahman, Jednoty, ryzího – čistého vědomí. Kdy už vyčistili svou mysl natolik, že jsou darem pro každého kdo se s nimi setká. Služba takovému džnáninovi a jeho uctívání, podle těchto škol urychluje duchovní postup žáka, a získat přístup k takové osobě je bráno za nejvyšší štěstí, jaké nás v tomto světě může potkat. V naší zemi jsme přes naše rodové linie, předky napojeni na bytosti – energie  jako jsou Ježíš Kristus, Bůh – Stvořitel, Duch Svatý. Tak je i zkonstruován duchovní svět nás zápaďanů, od Království nebeského po nižší astrální světy. Tak proč uctívat někoho našim duchovním světům vzdáleného ze světů Asiatů… V Čechách jsem navíc žádného mudrce, učitele bez ega, s úplně čistou karmou zatím nepotkal. A i v Tibetu, Indii, je těch opravdových velmi málo. Proto je lepší, objevit božské síly Tvůrce v sobě – tak jak si to přeje i Bůh a svůj svět, život, realitu si sám tvořit.

Čištění rodových linií během pobytu ve tmě

Čištění rodových linií během pobytu ve tmě

Skoro každý má během pobytu ve tmě blízko své postele své předky. Samozřejmě i své duchovní ochránce a průvodce. Střídá se to tam, nejsou tam pořád. Levitují, sedí.:) Někdo tam má desítky bytostí a někdy i duše k řešení karmických zápletek.:) Já s mými pomocníky, přáteli a kamarády lidi ochráníme z venku a před něčím drsným i vevnitř a v astrálu, aby to hravě zvládli ( zatím se nikdo z těch 4 stovek lidí co jsem tmou provedl nezbláznil a dvě energeticky  a to asi nejtemnější co jsme tady měli: traumaty  zasviněné západní tantrické profi ero masérky  po sobě u nás nic nezanechaly a vše si v sobě odvezly sebou do Prahy a do salónů po západní Evropě a ze sebe a do sebe to stahují z klientů a do klientů i dnes:) pro jogína v celibátu v Kristově učení – cenné učení tenkrát:)  ), ale vevnitř už je to na nich. Na jejich konání a práci.:) Vědomě či nevědomě. Jít do toho nebo to zase nechat být. Dá se jít vědomě nebo i jen se záměrem do minulosti, traumat, kleteb svého rodu a tam s láskou, světlem, prosbou o pomoc různých bytostí odpustit, vyčistit co jde zvládnout. Dá se tam s tím pohnout daleko silněji než na různých regresích. Ale za mne je top práce v tomhle směru s pomocí nějakého jasnovidce co opravdu vidí a má výcvik na to, aby vám v těch světech pomohl, vyčistil, vysál co je třeba.Mám vždy radost, když pobyt ve tmě lidi výrazně posune a uleví jim a vrací se zase popracovat se sebou. Sám jsem zvědavý jak dlouho mne ještě nechají provádět lidí pobytem ve tmě ti nahoře:) Rok, dva, 3 a pak v omezené míře?:)

Hrdost národní

Čím jsem starší, tím jsem každým rokem víc  a víc hrdý, že jsem Čech – Čechoslovák. . Že jsem potomkem mocných civilizací, velkých rodů i národů na našem území žijících. Hyperborejců, Slovano-Árijců, Slovanů a dalších rodů. Vědomých a mocných. S ukotvenou moudrostí v rodu – jen se na něj napojit. Naši zemi posledních 120 let decimoval střídavě západ, východ a teď už 30 let zase západ. Jsme pro tyhle mocnosti počtem obyvatel moc malým a tím snadno ovladatelným národem. Hrdé Čechoslováky potlačují uměle podhodnocenou Korunou, nekvalitním jídlem ( protože přece podle nadnárodních koncernů máme radši separáty a umělá sladila a ty si vyžadujeme v jejich výrobcích ), předraženými cenami volání a internetu, decimování národa exekucemi, nadprůměrným počtem hodin pracovního týdne a dalšími omezeními svobody Ducha. Roste počet nemocných, závislých, prášky se utlumujících a různými látkami nakopávajících se, ale národ je pořád silný a drží se.Celých těch 120 let patříme mezi nejmoudřejší národy na planetě a naši špičkoví odborníci pracují po celé planetě. A čím dál více Čechů, Slováků  a Čechoslováků je hrdých na svůj původ. Mohou nás podrobit, ale nikdy nás nezlomí. Nikdy.:)

elementálové tvoření nevědomě

Vztahy mezi lidmi  a partnery mají spoustu rovin. Bavil jsem se s kamarádem léčitelem ( tím co jsem na něj dával pár lidem kontakt ), že pracoval s jednou paní  a ta v sobě mělo moc hezké světlo a silné napojení na Zdroj – Boha – Krista. A byla radost ji čistit a pracovat s ní. Ale…také měla v srdci černý hnusný trn, který hlídal hnusný had. A tento dárek měla od svého manžela. Jeho nenávist tohle udělala, stvořila a paní dělala problémy ve všech směrech. On to z ní vytáhl po šamansku, chaptajsku do sebe – i toho hnusného hada a pak to složitě zvracel ze sebe a dusil se u toho. I proto tohle dělat dobrovolně nechci.:) Protože je to drsná práce.:) Ale zase je dar, když se někdo k takovému člověku dostane. Protože tahle práce není poladění energií Reiki nebo Shamballou, Theta, Kranio, regrese nebo jiné energetické terapeutické sezení. Tady se jde do těch hnusů natvrdo, vysává se pusou přímo z těla kde ten hnus koluje, čistí se, bojuje se. Dost často se potvora, energie vytažená z těla pacienta ještě vrací a je třeba je v astrálu ještě jednou a důrazněji odklonit. Poslat do Světla na tvrdo. Jít do světa příčin, jít do světa démonů a tam to vyřešit – často silou, odsekat. A pak to vyčistit, vyzvracet ze sebe. Sám jsem v tomhle ortodoxní – budu léčit jen lidi kde uvidím, že v budoucnu zapracují na odstranění příčiny a nevydám tak svou energii a čas někomu, kdo onemocní kvůli svému nezdravému životu a destruktivním myšlenkám a chování za chvíli znovu.

O těhle elementálech z nenávisti už jsem se něco napsal. Vysílané lidmi na jejich oponenty. Teď se zvedá vlna elementálů politických štváčů, kteří to teď pohrnou ve velkém. Kouzelní jsou i různí ti svazáci co se motali mezi studenty v 89 a teď jedou brázdu v ezo rybníce a už týden před demonstrací agitují ve velkém.:) A pak se diví, že se jim ty jejich potvory vrací a oni sami pak často sedí v depresích a smutku.
Zustaňme silní a nad věcí. Čemu nedáte svou energii a emoce vědomě, to se vás nedotýká.  A nebere vám sílu.:)
Ještě k těm energiím: před pár dny mi vyskočilo na zdi, jak nějaký klučina vyrábějící magické amulety nabízel zdarma zasvěcení do různých druhů Shambally, za které dal celých 60t prý. Sám jsem měl zasvěceny desítky druhů energií ( i ty stupně mistrovské a učitelské potřebné k zasvěcování dalších ) a žádné z toho nepoužívám už skoro 3 roky. Některé tyhle omezovače a energie napojené na nehezké bytosti a egregory jsem dokonce nechal kamarádem jasnovidcem z těla vytáhnout, odstřihnout. Zasvětit tyhle energie trvá pár minut. Na hodiny se to protahuje kvůli tomu, aby nebylo trapné vyinkasovat za to tisíce. Vytáhnout to z těl pak trvá daleko déle a musí to dělat vidící profík, aby to našel různě po těle a v čakrách. Škoda, že jsem byl takový naivka a hlupák a tyhle zasvěcení  – jen drobné pramínky ke Zdroji přes egregory – kdys absolvoval. Měl jsem se spálit. Už pár let však vím, že jediné pravé napojení na Zdroj je to od Boha – Stvořitele – přes Krista většinou a to si člověk musí zasloužit. Nedá se koupit za peníze.

Vyživené tělo

Ptala se mne jedna paní, čím, že vyživuji své tělo, když ve stravě už potřebné živiny nejsou. Roky jsem byl názoru, že mé tělo nepotřebuje nic umělého, žádné tablety a doplňky stravy. A měl jsem tělo vyčuchlé, nevyživené. A nevyživené tělo nezvládá odolávat toliko ozařování, stresu, daleko hůře snáší silnější transformační energie přes něj proudící. Jak jsem, nevydělávám moc a cca polovinu svého příjmu dávám do co nejkvalitnější stravy a doplňků stravy. K pití tady mám úžasnou – živou vodu z vrtu. Občas si dám ekvádorskou wayusu, kde je přírodní kofein. Piju i 100% mošty, šťávy, občas bylinkový čas. Jak jsem psal, neutrácím za většinu toho co ostatní lidé a bydlení ve vlastním domě mne stojí pakatel. Mám žít ještě asi 45 let, začít více pomáhat lidem léčením a proto je třeba, aby mé tělo mělo dost energie a fungovala bdělá, vyživená mysl i hmotné tělo. Tohle vozítko budu potřebovat až dokonce, proto nelituji papírků – energie vložených do peněz pro jeho lepší fungování. Protože žádný majetek si odsud neodnesu a jediné co potřebuji je zdravé tělo až do vědomé smrti. Pak i to tělo spálí a můj popel ať si sežere kdo chce.:) Nejsem už cestovatelský typ, cestovat se dá i bez těla  a člověk se dostane tam kam hmotným tělem nikdy nebude mít přístup.:)

Beru mix preparátů. Již 3 roky používám Nuskin, který mi fakt funguje. Není levný, není ani drahý. Testovalo ho několik jasnovidců, vidících co znám a v té tabletě je opravdu to co tam uvádějí. Měsíční dávka vitamínů, minerálů kompletní řady mne vyjde asi na 500+ Kč na měsíc a k tomu střídám podle stavu svého těla další preparáty za další 1- 4t měsíčně.  Reishi, Cordymax, probiotika ( ty jsem dlouho neměl, protože střeva – druhý mozek a pocitový orgán těla má docela vyčištěný, vyživený ). Třeba Reishi jsme zkoušeli asi o pěti výrobců a nejsilnější poměr kvality – obsahu a ceny vyšel právě u Nuskinu. Reishi je klíčové v čištění slupek na srdci, bloků, traumat – kdy srdce je spouštěč naciťování, vidění – rozbíhá biostroj lidského těla a přístupy k vnitřním obrazovkám, ovladačům těla.
 Nuskin tedy, znám desítky lidí, kterým fakt pomohl. I mě. Z bylinek z mé louky pak udělané tinktury Hlohu – ta funguje i na jemněhmotné srdce a pomáhá mi dostat se dál v čištění minulých životů a bloků. Už dlouho jsem neměl tinkturu z lichořeřišnice – ta funguje na záněty v těle, nachlazení. V kombinaci s tyminánem, šalvějí třeba. Používám krátce i sibiřské mumio – tabletka se dá pořídit už od 4 Kč a stačí 1-2 denně. Na klouby dávám občas Alavis – kloubní výživu pro koně a po pár týdnech braní vysazuji a nechám játra odpočinout. Občas nasadím spirulinu. Ty zelené superpotraviny jsou úžasné.
Klíčové je, aby vás prohlédl, diagnostikoval někdo kdo fakt do těla vidí, dokáže ho astrálně procestovat či rentgenovým zrakem prozkoumat. Jezdím asi 6 x ročně ke kamarádovi jasnovidci, který mi projde tělo – co chybí, jak pracuje. Protože ty energie co stahuji, ty různé brány jdou přes korunu, temeno, srdeční čakru je třeba vyživovat, čistit, posilovat, nabíjet. Aby to tělo zvládalo. Měl jsme nějaké roky problém, že mé těla nestíhala můj zrychlený duchovní pokrok. A hrozily nemoci, nehody z nedostatku energie. Teď má už pár let tělo super vyživené a je to vidět i poznat. Když čtu kolik lidí je unavených, vyčerpaných a sotva se vlečou, jsou někteří hodně nemocní. Já mám pohodu. PS. neznám nikoho, kdo ač silný jasnovidec, léčitel dokáže prohlédnout své vlastní tělo. Všichni se obracejí s očistou, diagnostikou těla na druhé.

První lidé na světě

Je kouzelné sledovat kolik přírodních národů o sobě tvrdí, že byli první lidé – vyvolení – prvorozený národ a jinak nazvané. Tvrdí:)  to i Kogi, které sem vozí a pro které žádají pomoc.

 Říkají to o sobě původní obyvatelé Austrálie i několik národů na Sibiři. Třeba Tunguzové – Evenkové. Výborně o nich píše Pavlína Brzáková. Statečná to žena, která v mládí na Sibiři zažila mnohé. Část z toho sepsala ve svých knihách. Hodně zápaďanů jezdí do Egypta, Amazonie, Tibetu, Indie, ale..Sibiř skrývá podle mého daleko více… pod vrstvou nánosů zeminy, lesů. Je to obrovské území, které bylo centrem několika velmi vyspělých civilizací. Nejvyspělejší civilizací na této planetě rozhodně nebyl Atlantida. Ani v nejsvětlejších letech své takřka 100 000 let trvající historie. Byla jen slabým odvarem pokročilejších civilizací, které na Zemi byly. Třeba tzv. Tvůrci, kteří léčili přáním, modlitbou. Během vteřin dokázali oživit mrtvé a měnit realitu. Ovládali světy andělů i démonů… Jejich hierarchie a zvládnuty měli i živly. Nepotřebovali chrámy, krystaly, pomůcky jako ti kněží v Atlantidě. Byli napojení na Boha – Zdroj a díky tomu léčili a měnili.
Na Sibiři je pod zemí spousta různých informačních databank, na které se dá na tom místě napojit a čerpat moudrost z těchto studnicí vědomí a vědění – různých civilizací. Dají se tam do těla na místě stáhnout různé databanky, energie, iniciace. Jsou tam místa, kde je daleko snadnější napojit se na Zdroj a Stvořitele. I proto je tam díky těmto docela čistým líniím pořád největší koncentrace silných šamanů, léčitelů, jasnovidců, bylinkářek – i těch skrytých na samotách v lese a u lesa. A hlavně, je to tam daleko čistější než šamanismus  amazonský a kdo hledá psychedelický rej a zážitek, tam ho dostane také. A bez sexuálního obtěžování a napojení potrubím.
Znám několik bývalých sibiřských chaptajů inkarnovaných aktuálně v ČR. Chaptaj je sibiřský čaroděj léčící a tvořící bez bubnu a propriet, za pomoci duchů. Někdy ten buben má, ale jen jako doplněk. Má i svůj talisman a spousty ochránců z říše duchů. Šaman je tam léčitel schopnostmi o patro níž. Tím, že tyhle linie, rody tam stále fungují ( i když je politici velmi výrazně posledních 100 let vyvražďovali a ty národy tam mocně zdecimoval alkohol ) dá se na ty linie stále napojit a fungovat s nimi. Největší linií na planetě je aktuálně tibetská Karma Kagju. Tam jsou spousty tisíc duší v tělech i bez těl a umístěné aktuálně na spoustě planet. Ale, jak říkal včera jeden přítel z linie K.K:: duší je tam sice mnoho a linie jim podá pomocnou ruku  a ochranu, ale většina těch duší to fláká a pořádně se se bou nepracuje, proto nerealizuje a tuhle příležitost promarní i spousty inkarnací. Jsem v jedné sibiřské linii i v K.K. a ta sibiřská je rozhodně čistší a s hezčí energií. Ale je menší do počtu duší a bytostí. Ale všechno má své ale…:)

Nikdy to nevzdávejte…

Nastoupit duchovní cestu, cestu k Bohu, Stvořiteli, ke Zdroji je velký dar, ke kterému musí jednou dospět každá duše… Tady je jedno jaké máte vzdělání, národnost, odkud jste a kolik máte peněz.

Vytrvalost a odevzdanost se Vyšším silám jsou základem úspěchu. Pak přichází Boží milost a pokroky… Práce na sobě je však vždy odměněna.

K Realizaci a k Osvícení vede spousta cest… a každá z nich může být pro vás ta správná…

Tempo cesty záleží hlavně na odevzdanosti Bohu a také na tom, kolik inkarnací jsme už na duchovní stezce odpracovali. Někomu se zdá nespravedlivé, že Karel se věnuje duchovnu jen 2 roky a už je tak daleko, zatímco Božena 30 let a…. Vše ve Vesmíru je spravedlivé a ten supervědomý počítač Všehomíra měří nekompromisně spravedlivě. V minulé inkarnaci byl Karel jen mini krůček od Realizace a o prsa neuspěl, proto má nyní tak rychlý start a zrychleně se rozpomíná na to co již uměl v několika životech…

Někdo zažije finální duchovní Realizaci v roce 2019, jiný až v roce 210 212 pozemského času, ale všichni nakonec dojdou do cíle…

Meditace pro ztuhlé zápaďany je náročnější než pro děti z východních škol, avšak ty nejpokročilejší duše jsou inkarnovány v Evropě a naordinovali si cestu těžší – zapojeni v Matrixu peněz, obživy, kariéry. Zatímco duše méně vyspělé jsou drilovány v klášterech od dětství.

Zastavit vířící mysl trvá někdy roky, kdejaký bývalý učenec by mohl vyprávět… Stačí však vytrvat a najednou cvak a jste tam… A časem jste hlouběji  a hloubš..až jste úplně nejhloubš v sobě a ve všem a pustí vás to do různých světů a úrovní v sobě… a k ovladačům biorobotického těla… a ke složení těla… a …na úroveň Boha Stvořitele – Tvůrce svého Bytí:)

Mystéééria

Platon, Sokrates, Cicero a další mudrci starověkého Řecka byli zasvěcenci eleusinských mystérii. V podzemních chrámu zvaném Telesterion, ve tmě,  pili psychedelický vývar z houby – paličkovice nachové ( zvané také námel, svatý oheň,  a další názvy ) a dalších příměsí – zvaný kykeon. Dosahovali transformací a mystických prožitků. Někdy vytělesnění do astrálu. Tyto transformace pak rozvíjeli ve svém dalším životě.

Když jsem tuto oblast trochu zkoumal, tak mne nenapadá místo na planetě, kde by se s psychedeliky transformačně nepracovalo. I v Egyptě pracovala s psychedeliky elita tehdejších kněží a zasvěcenců. Pracovali s nimi vikingové, druidi, původní Australané, celá Afrika i Amerika. V Evropě se pracovalo s desítkami psychedelik. Ve spoustě domorodých kmenů pak šaman prováděl při iniciaci vedení kmene, národa nebo vedl mladé při transformaci k dospělosti. Díky Rostlinám síly, různým houbám atd. rozmlouvali s Bohy, viděli svou budoucnost, budoucnost rodu. Energie a síla entity dané Rostliny síly aktivuje části mozku běžně nepoužívané, někdy rozjede na těch pár hodin 3. oko, jasnovidnost, jasnovědění a po rituálu se to zase zavře. Stává se tedy občas, že někomu to otevře, vypáčí vidění na delší čas nebo na trvalo – protože má dispozice z minulých životů, kde s tím pracoval. A může to i člověka poškodit. Poškozených je spousta a bohužel i hlavně kvůli tomu jak padá amazonský šamanismus do temnoty ( napojování lidí potrubím, odsávání jejich životní energie pro sebe a bytosti, draky, kteří jim pomáhají, magické útoky, sexuální obtěžování na rituálech – to je doménou hlavně v Ekvádoru a v Peru ). Různých lidí poškozených šamany jsem potkal dost a od různých léčitelů jsem slyšel o spoustě  dalších případů, které dávají dohromady.

Dnes je i v ČR a na Slovensku psychedelický boom. Problém je však, že  v každé kultuře prováděl tímto rituálem vycvičený, jasnovidný kněží, velekněz, šaman. A v Evropě a na západě dělají tyhle rituály v obrovském % rizikoví šamani a spoustě z nich se ani šamani říct nedá. Když byl někdo 3x v Peru a tam si koupí na trhu Ayahuascku ( nebo ji tam sám uvaří či si ji nechá poslat poštou domů ) a udělá v ČR během týdne pár dní rituálů, shrábne 150 000 Kč a odjíždí zpět do Amazonie, kde šamanský výcvik je docela drahý. U opravdového šamana. Dnes odchytí gringa kdejaký alkoholik, řekne mu, že je yachak a kasíruje ho.

A tihle „učni“  pak z ČR odjíždí s  poškozenou karmou, protože neměl dostatečné ochrany lidí a část z nich nebo spíše všechny poškodil na jejich jemnohmotných tělech a psychice. Nedokázal během očisty pozavírat některé z těch kanálů, světů které pacienti pijící tuto medicínu nemohou zvládnout integrovat do běžného života a způsobí jim časem stavy úzkosti, smutku, deprese… Nezacelil jim díry v jemněhmotných tělech co Ája udělala během rituálu, ani neucpal díry v auře – vajíčku, kterými jim může unikat energie. Protože na tohle nemá zatím výcvik a často nikdy mít nebude. Stávalo se třeba i to, že učeň, kterému šaman znásilnil partnerku a on měl i jiné psychické problémy tady dělal rituály s Ájou a tohle vše přenášel do lidí a ani neviděl.

Proto lidi neblbněte, a když už na nějaký rituál jdete, tak pečlivě vybírejte „šamana“, dejte na reference více lidí, protože kamarádky Máňa a Jáňa vám sice doporučily šamana XXX, protože měly během rituálu super vidění bytostí, zažili lásku nesmírnou vesmírnou, ale ví prd co jim to během toho udělalo s astrálním a mentálním tělem a s dalšími oblastmi jejich Bytí.:) O tom, že důrazně nedoporučuji Bufo Alvarius už jsem párkrát psal. Jednak to dělají šamani ( a do šamanů mají daleko a někteří i  někoho zabili nebo skončil v komatu  )  bez zapojení v linii a bez pořádného výcviku a ochran a zároveň je to jedno z nejsilnějších psychedelik na planetě. Které mají šanci integrovat jen opravdu pokročilí uživatelé psychedelik, protože to je taková síla a dynamit pro jemněhmotná těla, že podle několika jasnovidců, šamanů se kterými jsem to konzultoval to uživatele poškodí docela drasticky. Většina nedokáže po smrti fyzického těla odejít z tého planety, protože astrální tělo má řádně potrhané. A dozvuky tohohle honění za viděním a prožitky pocítí i v další inkarnaci. Ale říkejte to někomu, kdo na chvíli zažil Jednotu, lásku díky síle žabího jedu.:) Někteří borci si tu lásku museli opakovat a opakovat a šli třeba 3x, 7x, 10x, aby si ty jemněhmotná těla potrhali pořádně.:) Těm posílám hodně světla  a lásky v okamžiku jejich umírání. V pár životech, na různých planetách jsem těmito rituály prováděl. Vím jak obrovská je to zodpovědnost a co mohou amatéři hrající si na šamany napáchat lidem a tím pádem sobě. Nejde to dělat bezpečně pokud šaman nemá silný výcvik, ochrany a není jasnovidný. Proto docela koukám co se v naší zemi a na Slovensku poslední roky děje: na rituál s psychedeliky u  nás můžete jít doslova 365 dní v roce a pořád tady někdo ordinuje. Vyčerpanost, hladovost lidí po zážitcích je tak vysoká, že mají plno. :) A pořád platí to staré moudro: žádný špičkový domorodý šaman do Evropy nepřiletí. Ten se stará o svůj kmen a lid.

V ČR je jen jedna vyjímka, 30 letý Ekvádorec který se oženil s Češkou a ten dělá Áju silnou a bezpečnou a postupně roste a sílí. Ideální variantou je si psychedelika nikdy nedat a jít celou inkarnaci čistou cestou meditací, modliteb, cvičení. Když už však někdo po tomto učení rostlin touží, měl by 10x měřit než jednou řeže.:)

Older posts

© 2019 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑