Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 20)

Co je cílem duchovní cesty?

Dlouho jsem nic nenapsal. Tak jedna splácanina.:)
Na tohle téma dostávám otázku docela často. Hodně lidí navštěvuje různé semináře, akce, cestuje na různá energetická místa na naší planetě. Psychedelické rituály zažívají boom. Na trhu jsou stovky ezoterických knih. Proč, ale většina dnešních ezoteriků po smrti zase neodejde v Realizaci a bude muset absolvovat další životy ve třetí, nízké dimenzi? A inkarnovat se znovu a znovu, než se dají skutečně do duchovní vědomé práce? Duchovno je dřina, leč naplňující, plná zážitků a prožitků a jediná smysl mající.
Pro mne je odpověď na tuhle otázku stejná jako pro řadu linii, učení, nauk a duchovních škol:  Vědomě zemřít a vymanit se z kolečka Inkarnací.
Pak ve vesmírné hře působit buď už jen jako duše rozpuštěná zpět do Zdroje – Boha – Jednoty a bez omezení ega, těla, mysli nebo jako tzv. nanebevzatý mistr či jiná bytost vyšších sfér a dimenzí, a odtud pomáhat bytostem tady v nižších světech zmírnit jejich utrpení.
K tomu je třeba vyčistit svou karmu zcela a úplně. Odpuštěním sobě, druhým, pomocí druhým. Vyčištěním svých strachů, bloků a traumat. A bolestí. Zbavením  se nenávisti do poslední kapky, a protože žijeme v dualitě, tak přijmutí a ztotožnění se i s tím zlým a se zlem v sobě. Protože není světla beze tmy a dobra bez zla v nízkých jednotkových či desítkových dimenzích Vesmírné hry. Milovat Boha a dát ho na první místo, i před své děti a rodiče je základem každé vyšší duchovní cesty. Člověk pak zažije stavy blaženosti a opravdové kosmické lásky bez hranic. A Bůh svým věrným a oddaným odpustí i velkou část jejich karmických prohřešků.  Velkou karmickou chybou dnešní doby je hromadění majetku často za každou cenu, bez morálky, etiky a obírání slabších o jejich peníze. V okamžiku smrti a po ní to uvidí lidé sami. Jaké hlouposti dělala jejich nesmrtelná, odpojená, nevědomá duše kvůli nějakým papírkům, hromadě cihel a železa.
Na to, aby člověk vědomě zemřel, musí být schopnosti a znalosti, vyčištěnou karmu a spoustu energie. Tak aby viděl vědomě během celého procesu umírání kam jde a jak to udělat.  A ideálně tam byl v modlitbách a v meditacích, v těch světech už za života párkrát.
Duchovní Realizace není o stravě a o tom co do člověka vchází, ale o tom, co z něho vychází a jak vypadá jeho mysl, vědomí.
Vědomí vědomého pozorovatele již neřeší jeho tělo, mysl a omezující a zotročující ego. Je nad iluzí 3D. Je už ten, který ví, že je tím VŠÍM, že  je  TO,  je ve stavu JÁ JSEM. Kdy je vším a se vším propojen – ve všech světech i Vesmírech najednou a je tam i tady, je všude.  Dostat se do tohohle stavu v meditaci není tak těžké, udržet se v tomhle stavu v běžném životě materiálních bariér však ano.
Všechny tyhle sféry – kolečka ( karma, schopnosti, energie ) do sebe musí najednou zapadnout jako hlavolam ( točí se všechny najednou a buch a zapadnou do jedné sféry najednou ) a jsme volní.
Na odchod přes reverzní astrál kolem planety Země je třeba hodně energie a často pomoc nějakých bytostí, přátel, linie, spolku. Přes tu reverzní past, co tady udělaly bytosti, kterým tahle planeta patří už tisíce let. Past, která dostala spoustu starých, vyspělých duší do nekonečných inkarnací tady. Na planetě Země, které vidoucí a zasvěcenci říkají trestanecká, vězeňská: nejen kvůli té spoustě válek, utrpení, nemocí, násilí co se tu děje nonstop. Některé staré duše sem přišly na jednu, dvě inkarnace a …už tady tráví třeba padesátou.
Energii nakumulujeme ovládnutím vědomí a pozornosti, meditací a modlitbami, energetickým cvičením ( Tensegrita, čikung, tai chi atd. ), celibátem. Vědomým celibátem, kdy sexuální energii měníme v těle a nad hlavou na světlo a kumulujeme to světlo – tedy vyšší stupeň vibrační kmitočtové energie v těle. A v solaru a v mateřské energetické rovině v ledvinách. Aby bylo možné mít hodně energie a možnost ji kumulovat, nesmíte patřit mezi ty odsávané potrubím různými ezodobráky a také mezi ty, kteří absolvovali nějaké psychedelické a šamanské rituály či huliče Marihuany  a nikdo jim neopravil jejich energetické trhliny v jemněhmotných tělech a v auře. A k vysoké energetice těla je třeba ho mít vyživené: vitamíny, minerály, probiotiky, kloubní výživy, bylinky, aby mohlo přes páteřní kanál a všechny energetické toky v těle vyživit celý biorobotický stroj – tělo.  Vyživit tělo už nejde jen ze stravy, která dávno nemá ty živiny a látky co před desítkami let.
Odejít se nepovede bez zvládnutí všech sfér, o kterých jsem psal. Někdo má schopnosti a jako černí šamani a  černí mágové obrovské množství lidem ukradené energie – ve svých zásobnících, egregorech. Ty ale vždy vrátí do nízkých dimenzí jejich špinavá karma. Za ty magické útoky, někdy každodenní a kradení energie pacientům a jiným nevidoucím, vždy následuje trest.
 Na co je některým z už Osvícených hromada ukradené energie, když jejich karma konání je plná příčinných prohřešků?
 Jiný vidí a umí, ale zase nemá dostatek energie a disciplíny ji hromadit.
Další plácá cosi o tom, že karma už neexistuje a stačí myslet na lásku a už se nebude zrozovat. Tomu držím palce, aby v příští inkarnaci prolomil výmaz paměti, anamnézu co nejdříve. Jiní objíždí energetická místa, čistí je ( někdy ve své mysli jen – protože co může vyčistit sám špinavý a traumatizovaný že ), ale pořád utíkají od toho, zbavit se svých omezení, traumat, strachů, nenávisti k lidem, klaustrofobii, strachů z výšek, a spousty jiných nevyřešených oblastí. Další zachraňují planetu, ale zatím nedokázali pomoci ani sobě. Pro nás všechny však platí to, co napsal třeba pan Vacek ve své knize:
„Nejvíce prospějeme druhým i sobě, pokud zlepšíme vnitřně, duchovně, sebe. To by proto mělo být naším hlavním a jediným přáním a touhou. Veškeré další touhy a přání nám, i když se naplní, nepřinášejí skutečné a trvalé dobro, ale nanejvýš dočasná potěšení, která, protože nás zdržují na cestě k BOHU, jsou opravdovým zlem. Je sice možná hezké chodit za školu, ale od povinnosti ji řádně dokončit nás nikdo nezbaví. A co nechceme učinit po dobrém, musíme nakonec stejně udělat po zlém: bída, nemoci a utrpení, které si tím přivodíme, nás přinutí.
Neplýtvejme proto silou své pozornosti vědomí na nic, co toho není hodno a věnujme ji tomu, komu výhradně patří: vědomí, které je Bohem, jediným Dobrem. Skutečně si můžeme pomocí přání vzít cokoliv chceme, ale vždy musíme také zaplatit a to ať chceme nebo nikoliv.“
V několika inkarnacích jsem tyhle schopnosti a pomoc linií, přátel měl a vědomě jsem odešel. A jako jasnovidný věděl kam jdu a proč. Ale… odešel jsem z ne zcela vyčištěnou karmou a musel se vracet. Protože vesmírné zákony fungují spravedlivě a bez milosti pro každou bytost. V tomhle životě jsem si vytvořil skvělé podmínky pro vědomou smrt. Stačí jen drobnost: přísná disciplína a překonání lenosti a pohodlí, praktikovat modlitby a meditace a pořád a stále a stále na sobě pracovat.:) A k tomu pomáhat druhým a tím zase sobě.
Každopádně stále platí, že jsme nesmrtelné duše a když to nezvládneme v tomto životě, tak si holt dáme další a další inkarnace až se nám to jednou podaří.:) 

Virtuální realita

U filmů a videí moc času netrávím. TV nemám asi 12 let. Tak občas mrknu na něco zajímavého. Ideálně nějaké inspirativní video, duchovní, dokument. Dřív jsem sem tam naladil Cestyksobe.cz co tam přibylo a na dvě, tři videa za měsíc mne to přivedlo kouknout. Ale dost to tam upadlo. Na priznakytransformace.cz jsem před pár měsíci občas mrknul a kvalita příspěvků, hostů mi přišla zajímavější. Skouknul jsem pár minut i z prázdninového videoblogu jutúberů Ondry a Avy, kde radili jak a co a kde pořídit u moře ( kde se tam dá koupit dobrá a levná paštika třeba a stejk :)) promícháno s jejich ezo vhledy.:)
Teď jsem se zase po necelém roce zaregistroval na HBOGO.cz, abych kouknul co tam zajímavého přibylo za filmy.
O seriálu Soumrak templářů jsem už psal. Točil se u nás a vychází z historických fakt kolem řádu chudých rytířů Krista. Už jsem o nich něco psal a dá se to na mém webu dohledat ve vyhledávači.
Včera jsem skouknul Spielbergův film, který je inspirován jeho zážitky z astrálu a z problesků budoucnosti. Po komunikaci s více lidmi co budoucnost nahlíží, bude virtuální realita velkým omezením budoucích let. Lidé jen přijdou z práce, oblečou na sebe kombinézu, čidla na orgány, helmu a přesunou se do reality ještě více snové, než je ta naše 3D. O které tedy probuzení mistři říkají, že je také jen iluzí, májou, snovým světem spících otroků.:) Kteří o tom tedy neví, že jsou manipulování dokud se duchovně neprobudí a nezažijí osvícení vědomí. Zatím dřou jak otroci, aby vydělali na nájem, hypotéku, auto, jídlo, teplo, 3 dovolené, jak ten oslík co má na tyči před sebou salát.
Dřív lidé nemohli děti dostat večer domů, protože sportovali a běhali po venku, a třeba tam i kouřili.:) A teď je opačný problém: dostat obtloustlé děti ven od počítače a her.:) Jak říkají učitelé tělocviku: každým rokem jsou děti více zdegenerované v průměru. Vzpomínám, jak jsem před 30 lety na ZŠ měl mezi 28 spolužáky v osmé třídě jen jednoho z nadváhou. A v béčku měli také jen jednoho. Ve filmu je několikrát ukázáno, jak lidé časem žijí v mini bytech a jsou zcela odpojení a ve virtuální realitě. Hlavní dopad to má samozřejmě na potlačení jejich duchovního vývoje, spojení s přírodou, funkčností 3. oka a duchovního srdce.  Armáda má pokročilou verzi virtuální reality ke svým simulacím už desítky let.  A postupně to posouvá technologickým firmám.  V tomto byznyse se budou točit velké peníze v brzké době.
Recenze na HBOGO: Režisér Steven Spielberg natočil akční sci-fi thriller „Ready Player One: Hra začíná“ podle stejnojmenného celosvětově proslulého bestselleru Ernesta Clinea. Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina  

Kúrovec

Stromy jsou úžasné bytosti. Sídlí v nich různé entity, dévy. Dávají nám stín, vylepšují ovzduší, zadržují vodu a vláhu v krajině. Za svůj život dokáže vzrostlý strom v průměru absorbovat jednu tunu oxidu uhličitého. Za jediný rok dokáže absorbovat množství uhlíku, které vyprodukuje automobil za 42 000 km jízdy. A také odstraní dost nečistot ze vzduchu. Za jediný rok vyrobí strom 120 kg kyslíku. To je množství pro 2 lidi na rok.
Podle lesníků a odborníků již nejsme daleko od stavu, kdy Česká republika bude zemí s nejvyšší mírou odlesnění na světě. Nebude to tedy hořící Sibiř ani Brazílie, kde bude vzduch v daleko horším stavu co dříve.  Ale pocítíme to hlavě my tady a takhle špatně na tom naše lesy nebyly stovky let. Možná tisíce.
Nyní se začíná mluvit o tom, že kvůli kůrovcové kalamitě bude třeba zasadit příští roky až 20 000 000 000. Ano, ta číslovka vypadá děsivě, je to 20 miliard stromů… Někdy až polovinu sazenic sežerou srnky a jiná zvěř, nebo to uschne a vysazuje se další várka. Hlavní problém, ale vidím ve svém okolí v tom, že spousta napadených stromů už rok stojí, nestíhají je kácet a hlavně na ně nemají odbyt. Tím, že se nemocné stromy nekácí, kůrovec napadne i ty zatím zdravé a pokácí se tak celé plochy. Zoufale chybí tisíce pracovníků na kácení, odvoz, pálení napadené kůry a větví.
A ti malí vlastníci lesů jsou v pasti. Už takhle mají za kubík po odečtení nákladů za těžbu a provizi prodejce jen cca  550Kč a cena se bude dál snižovat. Naše dřevo, jedna z nejcennějších komodit se vozí do zahraničí a i do daleké Číny. 
 Příští roky bude cena za dřevo klesat, a až smrků bude minimum, výrazně vzroste a zdraží vše ze dřeva vyráběné. Cena je však pro mne až to poslední, hlavní je co to udělá s prostředím pro nás všechny.  Spousta lidí si ani neuvědomuje, jak velký dopad to bude mít na kvalitu ovzduší u nás.  V kombinaci s množstvím betonu ve městech a zesilujícím ozařováním a elektrosmogem – nic pozitivního. Dá se nad to povznést, ale situaci to nepomůže.

Kniha ke studiu

V dnešní době chtějí duchovně hledající všechno hned a za minimum práce. Položit peníze na stůl nějaké šamance, aby jim na počkání otevřela 3. oko.  Zaplatit si Šaktipát u nějakého Indického gurua co to za peníze udělá každému. Měli by však chtít hlavně duchovní pokrok, příblížení se Bohu a moudrost v propojení s nebeskými zákony. Pak, již s alespoň částečně ovládnutým egem tyhle schopnosti obdrží z Vrchu v pravý čas. Aby vše plynulo v harmonii s jejich duchovním postupem.
Dnes máte možnost pustit si všelijaká videa s různými duchovními učiteli a koupit spoustu ezo knih. Všeho je nyní nadmíru a je třeba pečlivě vybírat. Přepečlivě. Jinak ztrácíte čas a čas je energie. A té máme každý jen omezené množství v této inkarnaci.
FB je plný různých pracovníků světla, mezigalaktických bojovníků za záchranu  planety, samozvaných světlonošů. Neměli by, ale nejdřív zachránit sebe samé? Pokročilý duchovní učitel, dnes 88 lety mudrc Jiří Vacek před desítkami let skvělou knihu:  Chození s Bohem
 Dnes za ním stále jezdí jeho studenti praktikovat.

Na své studenty byl velmi přísný. Vyžadoval po nich spousty hodin meditací a neplýtvání energie na zbytečnosti. Aby jim pak nechyběla na to nejdůležitější pro každou nesmrtelnou duši: na její duchovni pokrok. Tihle pokročilí, vymeditovaní a duchovně svítící mudrci by měli předávat své bohaté zkušenosti pro nás začátečníky na cestě.
Za těmi by se mělo jezdit s kamerou pro duchovni poučení a moudra nauk.
Tady je ukázka z jeho knihy:
„Nejvíce prospějeme druhým i sobě, pokud zlepšíme vnitřně, duchovně, sebe. To by proto mělo být naším hlavním a jediným přáním a touhou. Veškeré další touhy a přání nám, i když se naplní, nepřinášejí skutečné a trvalé dobro, ale nanejvýš dočasná potěšení, která, protože nás zdržují na cestě k BOHU, jsou opravdovým zlem. Je sice možná hezké chodit za školu, ale od povinnosti ji řádně dokončit nás nikdo nezbaví. A co nechceme učinit po dobrém, musíme nakonec stejně udělat po zlém: bída, nemoci a utrpení, které si tím přivodíme, nás přinutí.
Neplýtvejme proto silou své pozornosti vědomí na nic, co toho není hodno a věnujme ji tomu, komu výhradně patří: vědomí, které je Bohem, jediným Dobrem. Skutečně si můžeme pomocí přání vzít cokoliv chceme, ale vždy musíme také zaplatit a to ať chceme nebo nikoliv.“
Pan Vacek v desítky let starém moudru ( kterých je kniha plná ), shrnuje to podstatné. A na závěr opakuje to věčné téma: že o vše oč si požádáme a opravdu chceme, to dostaneme. Ale za vše platíme svou energií, která nám chybí na to podstatné nakonec: na duchovní pokrok. Proto je smutné pozorovat, jak si dnes kde kdo kvantuje, čaruje takové nesmysly, jako je nové auto a zájezd do Vondrášovky a ukrajuje tím podstatný kus ze svého omezeného koláče duchovní energie. Má však plnou svobodu dělat s ní co chce.:)

Databanka nejen Siria

Na planetě Zemi, je různě v podzemí, v jeskyních, v kamenech a na kamenech uschováno, zahrabáno, zanecháno, přístupno k použití a užití – obrovské množství strojů, portálů, bran, databank, předmětů po bývalých civilizacích. Projdete kolem nějakého kamenu. Přitahuje vás, posadíte se na něj  ani nevíte, že to kdysi byla funkční vesmírná brána. Jinde třeba na Šumavě projdete pár metrů ( během třeba sbírání hub ) kolem kamene, ve kterém je nahrána informační knihovna – databanka z planety Siriusu B a informace z ní vytahují nynější ezo skupiny. Jindy zase potkáte ženu, která ani neví, že v jiné realitě, v astrálu, hlídá časoprostorový stroj ve tvaru koule, který je zahrabán kousek od paneláku, ve kterém bydlí. A ten stroj hlídá společně s rasou bytostí ze sedmé dimenze a svým biopolem lidského těla, udržuje tento stroj vypnutý. Protože kdyby se spustil, tak by měnil realitu v okruhu padesáti kilometrů. No i naše planeta je plná tajemství.:) Ve své tibetské inkarnaci jsme před cca 500 lety hlídal vstupy do podzemí himalájských jeskyní a tunelů. Před 100 lety tam vnikly elitní jednotky Hitlerových SS a několika německých tajných řádů té doby, hledající pozůstatky dávných civilizací, posvátné předměty a relikvie. Byl jsem překvapen, když jsem o tom slyšel mluvit docela detailně na stránkách pana Chvátala. Viděl jsem z časových důvodů jen pár dílů, ale rozhodně se tam dá najít mnoho zajímavých info, které zapadají i do mé skládačky informací z různých zdrojů. Zaplatit si měsíční předplatné za ty kvanta videí tam, určitě stojí za to.
https://www.matrix-2001.cz/gaia-video/agarthane-posouvani-hranic-205

Planeta Země

Kdy na planetě Zemi, bude konečně zase vědomá civilizace? Neodpojené bytosti, vědomé vesmírných zákonů. Kde nebudou existovat armády ani války, nikdo nebude hromadit majetky, nebudou existovat krádeže, násilí, znásilnění. Hádky a podvody. Každý den nezemřou zbytečně desetitisíce pozemšťanů. Už to tady bylo pred mnoha tisíci lety. Dávno před padlou Atlantidou i o něco méně odpojenou říší Lemurijskou.

Žena matka Bohyně

Je zajímavé jak se na této planetě v různých národech, rasách, civilizacích měnilo přechýlení v uctívání Boha nebo Bohyně, jako toho hlavního. Některé přírodní národy dneška pořád jako hlavní uctívají Bohyni. Ve Středozemním moři je asi 4 300 ostrovů a hádejte na kolika z nich vládly v posledních 10 000 letech ženy a matriarchát. Někde uctívaly Velkou matku, jinde Bohyni. Ve společnosti vládla přísná hierarchie. Od válečnic po kněžky. Stopy po chrámech a svatyních byly nalezeny na řadě ostrovů. Malta, Sardinie, …musel bych jmenovat stovky ostrovů. Tam najdeme jejich svatyně ve tvaru lůna a chrámy těchto řádů, spolků, sekt, společenství.
Karpathos je unikátní matriarchátem prý dodnes a v horských vesnicích prý velí ženy ve všem i dnes. A pozor, od dob druidů je Karpathos řídícím centrem celé Evropy a na určitém místě je tam ovládací panel evropské energetiky. 
Katolická církev, která ovládla velkou část planety před necelými 2 000 lety, potlačila ženy a na vrcholek pyramidy postavila Boha muže. A šli ještě dál v principu: otec, syn, duch svatý. Zašlapali původní: otec, matka dítě. V různých národech pak někde vládl matriarchát, jinde patriarchát. Ženy mají k duchovnu blíže, snadněji se napojují, zcitlivějí. U mužů je to pak o daleko tvrdší dřině, stejně jako třeba u kuchařů:) Špičkový šéfkuchař se musí vydřít a je jich málo. Kuchařů mužů už je hodně, špičkových málo. Můžu v ezo už také není málo, ale těch skutečně napojených stále výrazně méně než žen.
Níže přikládám text MIloše Motošky k tématu..
„Procházím uličkami vesnice Olympos a vůdčí pozici žen znovu zažívám na vlastní kůži. Na Karpathosu a zejména v horských vesnicích funguje dodnes matriarchát. Žena je pilířem všeho. Má řídící funkci v rodině i v živnosti. Žena má na starost veškerou denní práci v domácnosti, na poli i v živnosti. Krámek nebo hospodu tady většinou vede žena. Jindy je žena na lodi prvním důstojníkem, který (která) má na povel celou posádku (kromě muže – kapitána, jenž je u kormidla). Jindy tu žena řídí turistický autobus a klidně po cestě opraví i jeho poruchu. Dědičkou rodinného mění je na Karpathosu prvorozená dcera (nikoliv syn!). Pokud se mladší dcery neprovdají, často žijí v rodině nejstarší sestry. Vlastně tady běžně celá široká rodina žije dost pospolu. Je to výhoda při přirozené výchově dětí v celé komunitě. Děti se učí jedno od druhého.Muž pomáhá ženě s veškerou denní prací, zejména na poli a v živnosti. Muž je navíc napojen na přírodu a na tradice po předcích. Tak, že chodí lovit na moři i na souši (většina karpathoských mužů několikrát týdně). Veškerou přípravu k lovu vykonává sám, bez pomoci ženy. Muž dále hraje na hudební nástroj a zpívá, často i dobře tančí. Nástroje mají na Karpathosu svoje, specifické. Je to lyra (malé housličky se 3 strunami) a tsambuna (funguje podobně jako dudy). Takové nástroje si místní zde vyrábějí, a to výhradně muži (tradice po předcích).

Funguje to. Rozvodovost je velice nízká. Kladu si otázku, čím to je? Možná tím, že muž i žena mají svoje role jasně dané (přírodním i sociálním prostředím, tradicí, …). Taky asi tím, že muž i žena jsou s svými rolemi v souladu. Každý má to své. A bezesporu tím, že mezi sebou nesoupeří, kdo je v čem lepší! A navíc, nepletou se jeden druhému do toho, za co má odpovědnost ten druhý.

Žena nemrmlá a nespoléhá na pomoc s prací, za kterou je odpovědná. Muž zcela svobodně pomáhá a nekybicuje ženě do toho, jak to má udělat. Pomoc ženě ovšem nemůže být na úkor jeho činnosti. Žena tak má prostor pro svou vrozenou starostlivost, pracovitost a intuici (při řízení). Muž má zase svobodu pohybu (lov) a prostor pro svou tvořivost (múza). Tak vede muž rodinu duchovně.

Jak to mají v intimitě, to nevím. Nikdy jsem se na to neptal. Jasně, platí zde monogamie. Pokud by náhodou muž při „cestě z lovu“ přičichnul k jiné ženské kráse, jistě by se s tím nesvěřoval. Stejně tak žena, pokud by si dopřála ojedinělou noc extáze s jiným mužem (nejlépe s cizákem a když by manžel byl mimo ostrov…), nesla by si své tajemství zřejmě až do hrobu. Jakoby bylo důležitější utajit to spíše před komunitou vesnice než před samotným partnerem. Tím jejich tajemství může (zcela nevědomě!) jejich manželský vztah vlastně i stmelovat…? Nebo už jdu příliš hluboko…?

A tak se muž vrací z (často nebezpečného) lovu do fungující domácnosti. Svoji energii načerpanou v přírodě předává vyhlížející ženě, šťastné z jeho návratu. (Jakoby úlovek byl až druhořadý, ale není…). Žena dává svou lásku muži i dětem teplem rodinného krbu. Žena řídí, muž směřuje…“

Rodové linie

Mudrcové tvrdí, že každé těžké období lidstva je na oplátku vyrovnáno větším duchovním vzestupem masy. Kdy pod tlakem a v utrpení je vždy k Bohu a do svého nitra blíž.
Ve spoustě epochách naší civilizace, i v řadě jiných držely rody, rodiny pohromadě. Společně žily generace rodů a vzájemně se podporovaly. Tohle vše bylo posledních 50 let rozmetáno a v médiích dlouhodobě pranýřováno. Blíží se však doba, kdy se rodiny zase semknou a budou k sobě mít blíž. Protože jen společně jsme silní. Když mladí podporují staré a naopak. Čím dál více vyčerpaných lidí bude hledat moudrost předků k dosažení své původní síly.  Vždy platilo a platí: že absolutně spolehnout se dá jen na naše blízké. Což u nemocných rodových linií ne vždy platí. Společně je však dokážeme čistit, opravovat a uzdravit. V tomto životě, nebo  v těch příštích. V týmové práci celé rodiny nebo za výrazné pomoci vyspělých duší, které se do rodu inkarnovaly a pomohly vyčistit kletby a zacyklenosti rodové linie.  A ulevily všem v rodu. Živým i těm už řadu generací mrtvým, kterým se tím ulevilo v jejich aktuálních inkarnacích jinde.

Zákulisí nejen pobytů ve tmě

Už dlouho jsem nepsal nic o zákulisí pobytů ve tmě. Tak něco přihodím.:)
Do tmy k nám jezdí různí lidé a vše je řízeno z Vrchu a rozhodují o tom Vyšší síly a ne my tady nebo zájemce.  Kdo má přijet, přijede. Je jedno zda ten člověk věří v nějaké nadpřirozené síly, astrální a duchovní světy, bytosti. Ajťák si přijede vyčerpaný odpočinout a dobije si svou zásobu energie. To stejné dobrodruzi, kteří zkouší vše možné, od adrenalinových sportů a teď si dali úkol zvládnout sedm dní ve tmě. Příští misi mají naučit se potápět.:)
90% návštěvníků, ale už něco v duchovnu zažilo nebo s ním začíná. Pobyt ve tmě je silná metoda. Jedna z těch iniciačních, kdy se člověk naučí spolehnout sám na sebe a přes různé vrstvy vnímání, vidění se dokáže podívat na leccos i do svého duchovního srdce. A posílit sebe. Samozřejmě, každý potřebuje jinou délku pobytu. Někomu stačí 3 dny, protože už nějaké bytosti, světy viděl nebo běžně vidí a v různých světech pracoval. Proto toho je tma zesilovač. Začátečníkovi, který navíc na vizuálno není, pak je třeba spousty dnů a nebo kratší pobyty opakovaně. Je to však práce se sebou samým, se svým nitrem a vše si musíte odpracovat sami. Bez pomoci druhých, psychedelik, drog apod., tedy čistou cestou.
Nikdo vám nic neslíbí. A nic nedostanete zadarmo. Průvodce pobytem, pokud patří mezi těch pár s výcvikem u nás, vás může ochránit před okolím, útoky karmicky nevyřešených „přátel“ a ochránit vás energeticky. Vše podstatné ale musíte zvládnout jen vy sami.
Všichni lámové, jogíni, šamani, mágové, čarodějové mají za sebou výcvik v ústraní, o samotě, většina i ve tmě, v jeskyni, ve chrámu, sarkofágu, v mnišské cele. Bez toho to zkrátka nejde. A pokud nechcete být neustále slepé kuře, kterému tihle orli kdykoliv mohou sebrat cokoliv se jim zachce, je třeba posílit. Meditací, modlitbou, rozjímáním, cvičením. V jakýchkoliv světech můžete věřit jen sami sobě a někdo i svým blízkým. Bohužel ne všichni. Případů kdy partneři na sebe zamilovaně koukali a ten druhý pro ně byl nejdražší na světě a druhý den se rozešli a od té doby je ten druhý nazýván xxxx, je spousta. No a v duchovních světech to platí násobně. Tam jde o vaši energii a zda si ji necháte vzít. Těch případů kdy hlavně ženy zneužili nějací šamani, mágové a odsávali jim energii, útočili na ně magicky, ovládali je, obtěžovali je ve snech, v astrálu, ublížili jim zdravotně, těch jsem přátelé už slyšel a viděl spoustu. Proto je třeba posílit sám sebe, aby se to nestávalo. Zažil sem i dost případů, kdy žena uvěřila šamanovi, mágovi, duchovnímu učiteli tady v ČR, i  na Slovensku a  ten ji pak zneužil ve více směrech a odešla k druhému..toho vychvalovala do nebes, že tento je čistý a zase to jelo ve stejných vzorcích karmického nastavení. Zrovna dnes jsem se bavil s paní, co si své užila s nejmenovaným šamanem, kterému byla na blízku a který už tady u nás roky kasíruje a létá do Evropy pro energii a peníze. Jak odsává lidi,  a co dělá se jí nelíbilo, když to jako vidíci viděla. A jemu se zase nelíbilo, když ho na tyhle prasárny upozorňovala a dával jí to pocítit. A ze slova šaman jí nabíhá i teď husí kůže.:)
Tyhle zážitky a karmické zápletky mají jen dva konce: buď se sebou začnou intenzivně něco dělat a v modlitbách, meditacích, výcviku se dokáží ubránit a zabránit tomu, aby už jako slepé kuře sami orlům opakovaně nevbíhali jako sousto rovnou do tlamy a nebo… nebo je to seseká zdravotně, psychicky, energeticky a nekončí to dobře se svobodou jejich Ducha a duše.
A příště už fakt musím napsat něco o sluníčku nebo o lásce mezi medvídky. A nebo zkopírovat nějaký šeneling o tom, jak všichni bez práce a jedno na jakém stupni duchovního vývoje -zítra vzestoupíme do páté dimenze.:) Protože to té úžasné kontaktérce s potrhaným světelným tělem a dírama v auře, co zaznamenává automatickým písmem vše možné, poslala entita hrající si na Krista.:) A ezo hledači tohle milují. Je to jako sleva zadarmo a tu chcete. Kdy vám někdo nabídne něco bez práce. Běžte zítra do Alberta, budou tam rozdávat kilové zlaté cihly zadarmo a všem.:) Fakt tam běžte, říkali to na ezo semináři.
Ano, pokročilý mistr může svého žáka posunout. Někdy výrazně, když vstoupí do jeho pole a převezme část jeho karmy nebo zasáhne magicky. Ne vždy je to z pohledu nás tady, z oblasti nejvyspělejších duší na planetě, čisté. A neděje se to na seminářích a kurzech, ale u jednoho, dvou, několika žáků, se kterými ten učitel. láma, jogín, mistr  dlouze  a systematicky pracuje. V amazonském šamanismu to funguje také, ale tam si od žáka učitel bere během výcviku spoustu energie v penězích i čisté energii a často ho nechá i pracovat na svém poli. Pokleknout při rituálu, vysází stovky, někdy tisíce dolarů ( pokud to není jen někdo na šamana si hrající a dojící ovce ) a on do nich nafouká iniciační energie. Ty se foukají do celého těla, od jazyka po penis. Aby došlo k celkové transformaci. Je to dobrota a etická zvrácenost s ostatky, když vám šaman foukne do jazyka popel z mrtvého šaman, tak jak je to třeba k tomuhle druhu napojení.  A po foukačce řekne: přijď za týden a tentokrát těch 500 dolarů nebude stačit. Ti učni pak shání peníze kde se dá, dělají v Evropě rituály s Ayahuascou, jen aby co nejrychleji letěli zpátky s pár set tisíci a měli na další kola výcviku. Protože kdo jednou zahlédl tyhle světy a možnosti, ten je jako na droze a rychle chce další kolo.  No, vše má svoje a o většině ze zákulisí se stejně nedá psát.:)

Inkarnace mezi vědci

Desítky milionů lidí na této planetě, všech ras a ze všech národů, někdy zahlédly některý ze svých minulých životů. Viděli třeba i jak vypadali v té době, co měli na sobě. Na jaké planetě to bylo a jak vypadala jejich rasa, bytosti tehdy. No, tehdy je špatný termín, když se všechny naše inkarnace dějí teď a najednou, jen v různých dimenzích, pásmech, smyčkách, realitách časoprostorových os a různých info polích a osách. Je zábavné, když tohle zažívají lékaři, vědci, kteří však o tom nemluví, aby mezi kolegy nebyly za blázny a vyděděnce kolektivu. Protože v těchto vodách platí jen to, co je v učebnicích a encyklopediích psáno. Inkarnace neexistuje píší jejich učitelé,  kteří jim už na lékařské fakultě tlačí do hlavy, že oni jsou tou elitou národa po 6 letech studií. To stejné na právnických fakultách.:) V nejpokročilejších civilizacích ve Vesmíru jsou však elitou duchovní učitelé, léčitelé a mudrci. Ti s otevřeným srdcem, napojení, vědomí, pracující na sobě spousty inkarnací.
Když zítra přijde renomovaný vědecký tým z Oxfordu s novým zjištěním, že dokázali vědecky vypozorovat všechny inkarnace u jednotlivého člověka  a speciálním přístrojem vše zaznamenat …a za týden to potvrdí další vědecké týmy, tak každý lékař, který předtím tvrdil opak, najednou bude o inkarnaci mluvit jako o samozřejmosti.:) Je tedy hezké, jak je vše relativní.

Energie třeba na cestu

Duchovní cesta, pokroky stojí spoustu životní energie a energie celkově. Ta se kumuluje v meditacích, energetickým cvičením, v modlitbách, prosbách. A také celibátem, ale ten nemůžeme v dnešní době po většině lidí chtít.:) O skrytých možnostech celibátu už jsem psal a mám v plánu to více rozvést v nějakém textu – někdy.  Ta transformace sexuální energie v těle, přes páteř a technikou… na světlo a to světlo vycházející přes Korunu – 7mou čakru stahovat zpět do těla a kumulovat a syslit v těle. A kdo více svítí, ten více září a přitahuje více lidi jako můry světlo.  A vzroste jeho energie i spojení nahoru a s Bohem a s Kristem a s .. tím a tím.:) A jak více svítí, přitahuje přes duchovní světy a přes astrál i různé bytosti a tajné řády a mysterijní  skupiny a…:) A kdo víc svítí, ten i jako všichni svítící mistři vadí temné straně a ta se je snaží zašlapat zpět mezi stádo.:)

A nebo jde energii získat černotou a odsáváním životní energie druhým lidem, což se i u nás děje ve velkém a zhoršuje to karmu pachatelů.

 Každý  má do vínku jiné množství energie. Nejvíce jí dostanou prvorozené děti ( a také ji tím pádem asi nejvíce seberou rodičům:.). Dále ji mají hodně ti, kteří energeticky pracovali v minulých inkarnacích. A pak také ti s dobrou karmou. Ideální je kombinace všech uvedených faktorů. A zároveň si udržovat svou životní energii v ledvinách a energii v solaru a zbytku těla šetrným zacházením se svým tělem. Někteří mistři dokonce svým žákům zakazovali všechnu zbytečnou práci, natož nějaký sport a výlety.
Pomáhají dechová cvičení, mentální cvičení, meditace a tělesná cvičení.  Hlavně ty asijské nauky. A také třeba toltécká tensegrita.
No, komu chybí energie, ten na duchovní cestě stoupá pomaleji a nebo zakrní a nebo i padá.
Vysilují i negativní myšlenky, sebemrskačství, chybné vzorce chování. Ještě horší jsou ty destrukce z okolí co se na naši generaci hrnou poslední roky, a které tady ještě před 20 lety nebyly: ozařování z pc, telefonů, TV a z dalších přístrojů. Chemie v jídle, vzduchu, ve vodě, ve vakcínách. Utlumovací léky, drogy, antidepresiva, antidepresiva v cigaretách apod.
Proto je lepší být bdělý a vědomě si vybírat prostředí kde žijeme, co děláme a jak. Někdy je lepší vydělávat polovinu co nyní, ale žít o dost déle a ušetřit za léčení rakoviny své nebo svých blízkých.
Sám bych byl blázen, kdybych na své cestě k Bohu kumuloval energii a pak ji odevzdal na internetu.:) A zkrátil si tím život, způsobil vyčerpání, nemoc. Za to žádné peníze nestojí. A to jsem už naštěstí zjistil před lety, kdy jsem zavrhl honění se za penězi, kariérou, honění akademického ega a žití v prázdnotě duše a Ducha. Díky Bohu, že tahle duchovní slepá ulička už není mou cestou.:)
Omlouvám se za otevřený text, ale lidé jsou dnes už tak vyčerpaní a otupělí že radostný a motivační textík nezabírá.:) Funguje text drsnější a nebo studená sprcha.:)

Somavedic

Pár lidí se mne ptalo, zda doporučuji koupit přístroj Somavedic.
On fakt někdo věří, že Somavedic odruší 5G  a jiné destrukční záření na 100% jak propaguje výrobce?
Zarážející je, že majitel Somavedicu uvádí  už léta spokojenost u 99,9 % majitelů přístrojů.  A to je nesmysl, protože sám pár nespokojených nebo ne zcela spokojených majitelů znám. Mám doma starší typ: Harmonie ( v té době to byl třetí nejdražší přistroj ), který jsem kupoval před 4 lety, když jsem ještě bydlel v Brně.  A kdyby ho šlo vrátit, dávno jsem to udělal. Tady v domě u lesa ho zapojuji/ vypínám ze zásuvky – společně s WIFI od T-mobile. Když už ho tedy vlastním, tak ať neleží ve skříni.:)
Odrušil sotva 50% té wifiny, když běžela 4G – slibovali 100%. Testovalo to několik lidí nezávisle na sobě a v různém čase. 
Teď co už pár měsíců běží i tady 5G, tak sotva 20%. 5G už běží doma nebo v práci více než 50% Čechů a Slováků. Kamarád – silný jasnovidec má přístroj Uran za 17 000 Kč a ten je spokojený v tom, že mu do domu u lesa, na samotě, tento přístroj nepustí některé entity, bytosti, energie a on tak musí po baráku méně nahánět zbytek těch potvor a energií, které přes přístroj projdou. A ušetří tím čas. Tím, že ty energie, bytosti, potvory, démony vidí, tak ví co přístroj umí a co ne.  A nezabrání to uděláním „kopule“ kolem domu, samozřejmě všemu co propaguje výrobce. 
Co jsem se bavil s lidmi, co testovali více přístrojů Somavedic a na různých místech, tak  5G v průměru zvládají odrušit jen z malé části. Ale na druhou stranu, i ta malá část někdy uleví. V poměru cena vs. výkon, však nic moc. A  dají se poskládat daleko silnější a levnější sestavy z kamenů, cívek, spirál, orgonitů. Když už tedy někdo nemá možnost přestěhovat se na méně ozařované místo. A jakože většina lidí změny na úkor svého komfortu nikdy neudělá a nedá zdraví své a svých dětí na první místo. Většina nemocných se probere až už je pozdě.
Zbytečné mi pak přijde kupovat Somavedic potažený vrstvičkou stříbra za 49t nebo nebo ještě větší ovčárnu pro vyvolené, kterým je souzen:) : jak uvádí u přístroje Gold výrobce:“Cena je individuální, Gold je tvořen na míru pouze lidem, kterým je souzen.“
Dalším nesmyslem je, že Somavedic oživí mrtvou vodu z kohoutku plnou chemie. To neumí žádné filtry, osmózy, šungity a i jiné drahé přístroje. Neoživí vám mrtvého zajíce ani mrtvou vodu.:) Pohodlní lidé však radši koupí tyhle nesmyslné přístroje a dál pijí vodu z kohoutku, než jet pro živou vodu jednou za 14 dní do studny a projet dvě stovky
Přistroj působí navíc jen doma. Neochrání majitele na cestě do práce, na nákup, v autě, v práci atd. Na ty je třeba mít v kapse, v autě, v práci, u PC, TV, na mobilu atd. další menší odrušovač.
Sám jsem testoval nějaké orgonity a přišly mi slabé. Naštěstí žiji a pohybuji se na relativně čistém místě. Ve městech nad 5 000 obyvatel však trpím a větší města na mne působí jako vysavač energie. Rychle z nich domů vždy ujíždím.:) Kolony ne kolony.:) Ale přemýšlím, že si nějaký silný orgonit do auta a k pc vyrobit nechám. Za zlomek peněz co by stál Somavedic.
Co pustili 5G, tak mne práce na notebooku daleko rychleji vysiluje a hlavně oči a mozek jsou rychleji unavené. To je hlavní důvod, proč omezuji internet a FB. Proč spálit nakumulovanou energii u pc.
Somavedic docela propaguje několik internetových ezo vysílání, pořadů, ezoguruů, které, kteří dostali přístroje zdarma nebo k zapůjčení za reklamu.:) Výrobce má na přístroji docela vysoký rabat, na propagaci a rozdávání přístrojů „správným“ lidem tedy nikdy nešetřil. A na spolupráci s určitými bytostmi, které v paktu poradí co do něj dát, také ne.:)
Více se tomuhle tématu věnoval Oto Nepilý a poslal mi proklik: https://m.facebook.com/groups/1321549618020734?view=permalink&id=1392506194258409

Nesuď, aby jsi nebyl souzen. Radši rovnou odpouštěj…

Moc dobře znám tu rovinu Bytí, kdy soudím druhé duše ve Stvořitelově škole.:) A v té chvíli na ně, stejně jako na sebe, nenahlížím jako na duše, co se tady ve hmotě stejně jako já učí, plácají a snaží se v té souhře karmických tlaků obstát.
Je snadné nehodnotit, když jsem v úrovni vědomí a pozorovatele okolí a rozpustím své tělo, mysl a ego. A být v ten čas v rovině sjednocení s Jednotou a v tu chvíli být vším a ve všem, a pak se vrátit zase do roviny svého osobního ega, historie a karmických prožitků Mirka a zase padnu do jeho světa omezeného hranicemi příčin a následků a jeho karmických omezení.:) Kdy soudím druhé za jejich prohřešky, ale sám jich mám dost.
Lazarev k tomuhle napsal pro nás:
Když člověk své okolí tvrdě odsuzuje a špatně o něm smýšlí, trpí nejvíce játra.
Když se někoho často dotkneme, nebo naopak propadáme záchvatům ukřivděnosti, pak trpí srdce.
Když se člověk hodně uráží, a to nejen na sebe, ale i na své nejbližší a na situaci, projeví se to na žaludku.
dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 4 str.29“
když pohrdáme lidmi nemorálními, neslušnými a nespravedlnými, je to přímá cesta ke smrti, rakovině nebo neplodnosti. dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 4 str.187“
Když člověka nepracuje se svým srdcem duchovním a je zaměřen na výkon, myšlení, vzdělání, akademické vzdělání a na hon za kariérou a majetkem, roste jeho ego, pýcha, ctižádost, ale trpí jeho srdce a duchovně padá.  Je nám dovoleno vlastnit jen tolik hmotných statků, kolik je schopna bez újmy unést naše duše. Čím užší je její svazek s božským principem, tím více pozemských slastí se nám dostává.“ dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 2/2 str. 87 – 88“
A také jak se říká a bez výhrady platí: bez srdce je rozum a vzdělání ničím…
Proč je nyní taková epidemie rakoviny a stala se už běžným onemocněním?
Rakovina je lékem na spásu duše, onemocnění tohoto typu vždy vzniká při poklesu míry lásky v naší duši. A proč právě lásky? Proč je tak nebezpečné potlačovat tento cit? Odpověď na tuto otázku se rodila postupně a trýznivě, ale nakonec jsem ji přece jen dokázal najít. Domy se hroutí, hmotné statky tají jako sníh na sluníčku, dokonce i šaty se obnosí. Časem se rozpadá rodina, mění se naše postavení ve společnosti i naše práce. Naše city však trvají déle než jeden pozemský život, i když i ony podléhají zkáze. Bortí se naše schopnosti, moudrost i všechno, co souvisí s naším životem na Zemi. Během jedné nebo dvou tisícovek vtělení postupně zmizí vše, co souviselo s naším konkrétním pozemským životem. Nevytrácí se jen jedno – láska. To je ten jediný kapitál, který si dokážeme uchovat, takže útok na něj bývá vždy zastaven tvrdě a účinně!!! dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 2/2 str.79“
Spousta lidí se ve své bolesti snaží otupit a aspoň na chvíli ve své bolesti odpojit vším možným. Někdo vyhledává adrenalinové sporty  někdo extrémně riskuje svůj život a jde za své limity. To se projeví vyčerpáním životní energie v jeho ledvinách. Životní, kterou nejde ničím dobít. Lze ji jen ukrást druhým, ale tím si lidé ničí karmu.
Alkohol, kouření a narkotika blokují vědomí a odpojují pozemskou logiku. 
dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 2/1“
Když vás někdo žádá o pomoc, není to náhodou – tím, že odevzdáváte hmotné bohatství,
dostává se vám náhradou bohatství duchovního.
dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 2/1“
Odsuzovat nedokonalé je pro naše zdraví velmi nebezpečné. dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 2/1“
Zvýšená agrese v duši je výsledkem enormního tíhnutí k Zemi. Duše přilne k tělu, tedy k pýše, moudrosti, penězům a hmotným statkům, k úspěchu. dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 2/1“
Nejtěžší ze všeho je pro nás pochopit, že naše moudrost, vnímání a chápání světa, a vlastně ani náš rozum, nejsou naše. To vše je nám dáno a zase nám bude odebráno. Kristus učí: “ Miíluj Boha víc než otce svého a matku svou a syna svého.“ dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy 2/1“
Čím silnější je agrese, tedy nepřijetí božského principu, tím hlouběji proniká do duše, tím více generací potomků vnitřně pošpiníme a tím déle a vážněji na to budeme my i oni doplácet.
Čím větší lásku k Bohu pocítíte, tím hlouběji pochopíte, že všechny neshody v osobním životě, ponížení a křivdy byly spásou vašeho ducha, a tím dokonaleji se očistí duše vašich potomků. Teprve tehdy bude vašemu tělu umožněno, aby se uzdravilo.
dle knihy S.N.Lazarev – „Diagnostika karmy“

Matka Země

Poslední rok dostala příroda, Matka Země jako živý tvor extrémně zabrat a blíží se doba, kdy se začne čistit a smete toho parazita zvaného lidstvo ze sebe.:) Stačí ji na to pár týdnů zemětřesení, záplav, hurikánů, sopek. Už to na téhle planetě pár civilizací zažilo a některým z těch nejpokročilejších se podařilo odletět z planety ( lodě a přes portály, brány ) a minimu se podařilo schovat v podzemních městech. Před pár týdny zažili na Bahamách, jak to vypadá, když se matka Země trošku naštve. U nás máme zatím vichřice s rychlostí něco málo přes 100Km. Ale i podle vědců se časem čekají rychlosti přes 200 a to už budou lítat kusy střech a budou se lámat stromy. Sopku tady naštěstí aktivní nemáme. A moře a oceány jsou daleko. Jak říkám: inkarnace v české republice je za odměnu. A jestli více roztají ledovce, tak naše děti budou k moři jezdit do Rakouska.:)
Říkal mi nedávno jeden chlapík, který se angažuje hodně jako aktivista pro ochranu přírody, že za posledních 12 měsíců letěl asi 30 x letadlem pracovně. Prý je to práce a nedá se nic dělat. Ale, vždy se dá něco dělat.
Jiná paní, ochránkyně všeho možného, aktivistka za Matku Zemi zase  tvrdí, že ty stovky hodin co ročně nalétá si vyžaduje její poslání. Prý je vtělený anděl.:) Poslání, které však má hlavně ve své realitě a vyhovuje to jejímu životnímu stylu. Nemusela by létat vůbec, ale ráda cestuje a žije celý rok v teple.
Sám jsem letěl za celý život 18x, celkem jsem to sečetl na 49 hodin. Naposledy před 3 lety. Vzhledem k narůstající radiaci a zesilujícím energiím z vrchu je možné, že za pár let ani létat nepůjde a palivo bude v letadlech vybuchovat. Ale to je jedna ze dvou variant budoucnosti.
Dnes jedna z mezinárodních skupin aktivistů zablokovala na pár minut v Praze rušnou křižovatku. A protesty plánují výrazně větší.
Je ještě šance s klimatem něco udělat? Za mně jsme už 20 minut po dvanácté. Musely by se udělat tak radikální změny, že to není reálné.
– Lidé by museli přestat létat letadly
– museli by výrazně omezit svůj životní styl. Tedy mít třeba jen dvoje boty a sady oblečení. Omezit elektroniku a její používání. Omezit jízdu autem a létání.  Ale ještě více důležité je, přestat dovážet ovoce a zeleninu ( i maso ) přes půl planety trajekty, které ničí přírodu více než spousta aut. A každý den jich je na cestě spousta, aby veganům přivezli jejich banány a avokádo měli celou zimu. Ti by museli přejít na lokální výpěstky.
Spousta lidí zachraňující v myšlenkách pralesy na druhém konci světa, by třeba začala čistit české lesy od kůrovce. Protože na tuto práci chybí tisíce lidí a kůrovec se tak může stále šířit a likvidovat dosud zdravé stromy. Kdyby do českých lesů nastoupilo před 2-4 lety desítky tisíc dobrovolníků, zachránilo by se několik desítek milionů smrků. Každý z nich vyrobí spoustu kyslíku, drží stín, omezuje vysoušení půdy.
No, uvedl jsem řadu kroků, které se však v příštích letech rozhodně dít nebudou. Průměrná aktivistka jde několikrát za rok protestovat, ale každý rok si koupí desítky kusů oblečení vyráběných často dětmi v Asii, za otrocký plat, v prostředí plném chemie a k výrobě spotřebujíce tisíců litrů vody. Bude lpít na novém telefonu a notebooku. Sice si do kavárny přinese vlastní brčko a hrníček, ale celou zimu vyžaduje své tropické ovoce. Ona i cibule se už vozí ze Zélandu.:)
https://www.lidovky.cz/domov/prijdu-kvuli-vam-o-praci-aktiviste-zablokovali-na-sedm-minut-rusnou-krizovatku-v-praze-ridici-neset.A190918_130647_ln_domov_krev

Modlitba srdce

Jedna z těch duchovně nejsilnější a nejhlubších knih co jsem četl. O ruském poutníkovi, napsaná před necelými 200 lety. Náramně se hodí pro dnešní dobu, kdy většina lidí říká, že se cítí hodně unavena a vyčerpaná. A ještě více se hodí do dnešního hledání duchovna na seminářích, kde často místo cesty dovnitř, do sebe, do pokory, k Bohu atd. učí kurzy hojnosti, kvantování peněz, majetku, čarování si partnera, práce, kultu těla, ezotantru předělanou z původních čistých nauk bezdotykových, ale na to hlavní se zapomíná: že, aby člověk našel smysl života a propojil se s Bohem, musí jít do sebe a na ničem nelpět. Pak dostane daleko víc a okouší poprvé v životě stavy blaženosti a blaha.
O modlitbě srdce: Pane Ježíši Kriste, synu Boží, smiluj se nade mnou ( hříšným ) – tohle poslední slovo některé prameny uvádí, jiné ne a nemá podle dávných poustevníků  nic společného s hříchy, kterými straší církev, ale se vzdáleností charakteru, chováni, ega lidí a Boha a od Boha. Hříšným – dělajícím ve slabosti z okolí a náročného života chyby ).
Tahle kniha se dá koupit tady: https://www.refugium.cz/obchod/produkt/Uprimna-vypraveni-poutnika-svemu-duchovnimu-otci-2.html?fbclid=IwAR02tjKHm1v-lh2NQhk2YudA7peT43u_dpY2vGU5BXci8aSJMHpCelh9ZHo
Na tomhle knihkupectví, ze kterého jsme objednal něco poprvé, je sympatické, že vám knihu pošlou, poštovné uhradí ze svého a vy jim až po obdržení knihy platíte na účet. I tohle je duchovní zkouška pro lidi, které by popadla myšlenka nezaplatit.:)
Když přelouskáte prvních 58  stran nějaké církevní předmluvy, dostanete se k tomuhle starému dílu, které se čte jedním dechem a ve světě se stalo známým skvostem . O modlitbě srdce je napsáno spousta knih, pojednání. Důležitá je její praxe, kterou sem sám zlehka okusil a funguje. Tahle modlitba, do které kdys velmi pokročilé a čisté duše vložili výcuc z celé Kristovi nauky a zákonů, je vysoko vibrační a fakt funguje. Jak jsem si ověřil. Už po cca pěti tisících opakování za den, mi modlitba jela i ve snu, ve kterém jsem nemarnil čas a modlil se.  Kristus byl ve mne, v mém duchovním srdci, zároveň kolem mne jeho zlaté světlo. Ti co ji tvořili tuhle modlitbu – mantru, ji propojili v duchovních světech s naším. Proto má takovou sílu a hloubku. Když jsem třeba dělal těžkou práci, byl v náročné situaci,  nebo třeba umýval nerad nádobí, s touhle modlitbou jde všechno snáz.
Na své cestě mixuji duchovní metody z různých směrů, které mi přišly do cesty.  V budoucnu bych chtěl zintenzivnit, co jsem si vybral, funguje, jen to zatím praktikuju částečně a zlomek času co bych rád.:)
– Meditaci v pozorování se svého těla, mysli, osobní historie a z oblasti pozorovatele – čistého, ryzího vědomí. Rozpouští to ego a propojuje v Jednotě. Velmi rychle to zabírá a člověk se dostává do povzneseného stavu na bázi Osvícení. A k Osvícení se dá promeditovat velmi rychle – stačí si uvědomit a pochopit tohle fungování a napojit se naplno na Zdroj, Boha, Jednotu. A využít rovinu bezčasovosti.
– mám v plánu intenzivněji si ve stavu čistého vědomí pozorovatele i pustit ve svém těle tibetské Tummo – vnitřní oheň, který prohlubuje blaženost těla, buněk, mysli a zároveň časem spaluje karmické bloky, problémy
– Meditaci propojit s modlitbou srdce. Tahle modlitba stejně jako východní učení, dokáže jako neustále opakovaná, úderná mantra, napojená na duchovní svět přes světy astrální jet 24h denně. Mantry či jiné východní nauky je třeba vědomě pronášet i ve snu a být tak bdělý a využít celých 24h denně. Tahle pravoslavná modlitba srdce má tu výhodu, že ji po čase říká vaše srdce, ve vašem nitru samo a vy se jen vezete ve stavu blaženosti a euforie.  Prostě opak toho trápení co většina lidí zakouší denně. Má takovou sílu, že její recitace udrží závislého  od drog, alkoholu, marihuany a podobných dobrot a člověka uzdraví.:)
Na jednom webu o knize píší: Ve starém Rusku se na jeho nekonečných stepích a v rozsáhlých lesích pohybovalo mnoho lidí, kteří putovali z místa na místo buď že hledali práci nebo pomoc bližních nebo se vydávali na pouť do chrámů zasvěcených např. Bohorodičce. Jeden z nich své putování zapsal ve formě deníku a představuje se takto: Já, podle Boží milosti křesťan, podle svých skutků velký hříšník, podle svého povolání poutník bez domova, nízkého stavu, putuji z místa na místo. Toto je můj majetek: na zádech nesu ranec se suchým chlebem a na prsou svatou bibli; to je všechno. Podívejme se nejprve, jaký měl tento „poutník bez domova“ život: Ve třech letech ztratil rodiče a žil se starším bratrem u svého dědy. V zimě spali oba chlapci na peci. Ovšem stalo se, že ho jednou v noci starší bratr ve spánku shodil dolů a on si poranil levou ruku natolik, že zůstala ochrnutá. Nemohl na poli pracovat, a tak ho dědeček naučil aspoň číst a psát. Když se oženil a starší bratr zmizel kdesi ve světě, převzal dům a skromný majetek. Bratr se po čase vrátil a ze závisti mu zapálil domek, takže zachránil jen holý život a bibli po dědovi. Manželé pak přebývali v bídné chatrči, a žena živila sebe i jeho šitím pro bohatší sousedy. Po dvou letech živoření mu manželka zemřela a on zůstal sám. A tak začal putovat, navštěvoval kostely a kláštery, dobří lidé mu občas dali trochu jídla, a on jim za to přečetl úryvek z Písma a připojil pár svých myšlenek. Stále ovšem uvažoval nad výzvou apoštola Pavla Modlete se bez přestání (1 Sol 5,17). Nevěděl si s tím rady, a tak se ptal moudrých mnichů, až ho jeden „starec“ naučil stálou modlitbu ke Kristu, která zněla: Pane Ježíši, synu Boží, smiluj se nade mnou! A poradil mu, aby se ji v duchu nebo nahlas modlil, ať jde nebo odpočívá, v chrámu i v přírodě, mezi lidmi nebo o samotě. Náš poutník se touto radou řídil, a pociťoval přitom tichou, vnitřní radost, jakou předtím nezažil. Někdy se svěřoval druhým lidem, s nimiž se cestou potkával, jak i oni mohou díky této modlitbě dosáhnout vnitřního pokoje srdce. Ve svých zápiscích uvedl: Někdy jsem ve svém srdci cítil takovou blaženost, že jsem ji vůbec nedokázal popsat. Občas se stalo, že jsem po celé tři dny nenarazil na žádný lidský příbytek a ve vytržení mysli jsem se domníval, že jsem na světě zcela sám, já, bídný hříšník, sám před tváří milostivého, lidi milujícího Boha. Přemýšlel také o Ježíšových slovech, jak si je předčítal z bible, a dával zapravdu jedné větě z Janova evangelia (15,11): To jsem k vám mluvil, aby moje radost byla ve vás a aby se vaše radost naplnila. Získal tak vyrovnaný, láskyplný vztah k lidem i k přírodě a byl plný tiché vnitřní radosti.
Stálá modlitba ke Kristu, kterou východní křesťané právem nazývají modlitbou srdce, má svůj původ u otců pouště 3. a 4. století. Žili o samotě nebo v malých skupinách, a jeden z nich, pozdější soluňský arcibiskup Řehoř Palamas napsal: Znamená to ztišení ducha i světa, zapomenutí na to, co je nízké, a naopak tajemné poznání toho, co je vyšší, zaměření vlastních myšlenek na něco lepšího. Ti, kdo očistili své srdce skrze toto svaté mlčení a sjednotili se nevyslovitelným způsobem se světlem, které převyšuje všechno pomyšlení a poznání, ti v sobě jako v zrcadle vidí Boha.
Při pohledu na východní křesťanskou spiritualitu, která pomocí této stálé modlitby klade důraz na zušlechtění srdce člověka, aby se dosáhlo souladu všech psychických i fyzických schopností. Důležitou roli má kromě srdce ovšem také rozum, aby došlo k jejich harmonické souhře. Pokud modlitba prochází jen rozumem, zůstává chladná, a modlitba srdce může být jen citová. To, co je v duchovním životě podstatné, je zkušenost Boží přítomnosti, které se dosáhne spoluprací srdce s rozumem. V dnešní rozevláté době, naplněné nejrůznějšími návody ke šťastnému životu, které ve své většině spočívají na požitcích pouze hmotných, je tato cesta východní ortodoxie zajímavá a navíc uklidňující. Vyhovuje základní potřebě člověka, kterému je dáno žít v hlučném a mravně zmateném světě, který narušuje základní touhu po vnitřní vyrovnanosti a po upevnění osobního vztahu k nadpřirozenu.
Řekl mu: „Tato modlitba je stálé, nepřetržité volání na jméno Ježíšovo; rty, v duchu a v srdci, kdy prosíme o Boží milost během jakékoliv práce, všude, ve všech místech, dokonce i během spánku. Prosba je vyjádřena těmito slovy: „Pane Ježíši Kriste, smiluj se nade mnou.“ Ten kdo si na tuto prosbu zvykne, zažívá tak hlubokou útěchu a tak velkou potřebu modlitby, že tuto prosbu musí opakovat stále, nemůže bez ní více žít a ona bude pokračovat, aby se uvnitř něho ozývala na svůj vlastní popud. Touto modlitbou srdce člověk pochopí víc, než vlastním krátkozrakým rozumem. Dáme si příklad: Slunce je největší, nejjasnější a nejkrásnější z nebeských světel, ale ty je nemůžeš pozorovat a zkoumat jednoduše nechráněnýma očima. Můžeš použít kousek začouzeného tmavého skla, které je mnoha milionkrát menší a tmavší než Slunce. Ale skrze tento kousek skla si můžeš prohlédnout tohoto nádherného monarchu hvězd, těšit se v něm a snést jeho ohnivé paprsky. I Bůh je takové zářící Slunce, a tato modlitba je kousek skla, který používáme, aby nám umožnil prohlédnout si Slunce v jeho majestátní nádheře.“

A tak náš poutník byl šťastný, že objevil tajemství nepřetržité modlitby: „Posaď se sám a v klidu, sniž hlavu, zavři oči, jemně vydechuj a představuj si sebe, jak se díváš do svého vlastního srdce“. Tento návod vykonal poutník, když se ubytoval v jednom přístřešku a opakoval bez přestání slova: Pane Ježíši Kriste smiluj se nade mnou. A tak to opakoval potom stále, ať seděl nebo chodil nebo stál. Zpočátku to šlo těžce, ale jednoho rána ho modlitba už probudila sama a jako by se ze rtů posunula do jeho srdce. Zdálo se, jako by srdce v jeho normálním tlukotu začalo říkat slova modlitby každým úderem.
Také se modlil podle toho, jak dýchal: Když vdechoval, říkal si: Pane Ježíši Kriste, když vydechoval: Smiluj se nad námi.
Toto se stalo smyslem jeho života. Chodil chudý dál po světě s biblí v náprsní kapse. Říkal si: A tak teď jdu sem a tam a nepřetržitě opakuji modlitbu k Ježíši, která je daleko cennější a sladší, než cokoli na světě. Někdy dělám tři či čtyři míle denně a necítím, že bych vůbec šel. Zajímám se pouze o skutečnost, že říkám svou modlitbu. Když mě probodává ostrá zima, začnu modlitbu říkat opravdověji a hned je mi po celém těle teplo. Když mě hlad přemáhá, volám častěji na jméno Ježíš a zapomínám na jídlo. Když onemocním a dostanu revmatismus do zad i nohou, zaměřím své myšlenky na modlitbu a nevšímám si bolestí. Když mi někdo ublíží, zůstává mi jen jedna myšlenka: Jak sladká je modlitba k Ježíši – a ublížení i vztek zároveň pomine a vše zapomenu.
Po pěti měsících v životě modlitby, říká náš poutník, a ve štěstí přivykal jsem modlitbě a modlil jsem se prakticky stále. Nakonec jsem ji nechal znít na svůj vlastní popud v mé mysli a v hloubi srdce bez jakéhokoli snažení z mé strany. Nejenom ve bdění, ale i ve spaní tato stejná věc pokračovala. Nic do ní nevnikalo a nikdy se ani na okamžik nezastavila, ať jsem dělal jakoukoli práci. Moje duše vždy vzdávala díky Bohu a mé srdce tálo neustálým štěstím. Tato modlitba byla pohodou a útěchou celou cestu. Cokoli se mi přihodilo, nikdy mě nepřestala utěšovat. Kdekoliv jsem byl, cokoliv jsem dělal, modlitba věcem nepřekážela. Když na něčem pracuji, modlitba jde sama v srdci a práce jde rychleji. Jestliže něčemu naslouchám nebo čtu, modlitba se nezastavuje. V jednom a tomtéž čase vnímám obojí. Jako bych byl udělán ze dvou lidí nebo jako by zde byly dvě duše v jednom těle.
Toto je vyprávění poutníka, který před staletími putoval po širé ruské pravoslavné zemi a modlil se neustále jednu větu. To jeho: Pane Ježíši Kriste, smiluj se nade mnou, ať provází od této chvíle naše kroky, protože smilování od Boha potřebujeme ze všeho nejvíce.
Kdo prosí, ten dostane, kdo hledá, ten nalezne.

Jeden srdcervoucí leč pravdivý II.

Hlavní důvod proč jsem začal psát nějaké ezo texty bylo, že mi bylo líto spousty lidí, které duchovní učitelé, šamani a další mleli a některé semleli. Cesta k Bohu je o tichu, mlčenlivosti a stavu Jednoty ( také mám v plánu se odmlčet a užívat si darů ticha časem a prvním krokem byl přesun mých textů na web ) – v ryzím vědomí. V čistotě duše, Ducha a mysli. Povznést se nad své ego, když si ukotvíte prožitek čistého vědomí a díváte se na své tělo, mysl, myšlenky, svou osobní historii s nadhledem, že to nejste vy…že vy jste tím všudypřítomným vědomím. V tomhle stavu pozoruji Mirka neosobně a rozpouštím jeho ego. Jeho velké ego.:) Jsem začátečník a dlouho ještě budu v tomto životě. Protože čím více vím, tím více vím, že nic nevím a neumím. A vím, že  cesta k Bohu a do Jednoty není o schopnostem, ale o pokoře a trpělivosti. Světlem, modlitbou. Nelpi na schopnostech a přibliž se Bohu s pokorou. A ve finále dostaneš i ty nadpřirozené schopnosti až jich budeš hoden a budou nahoře vědět, že je nezneužiješ. Protože Tvé ego už budeš mít jako pozorovatel v rovině ryzího vědomí pod kontrolou. Také jsem využíval zkratky a občas využiju. Časté pobyty ve tmě jsou cestou bez drog.. Ale nemám nic ani proti Ayahuasce u silného, bezpečného šamana. Těch bohužel v ČR, SK moc není a proto lidi varuji. Když sám na Ayahuascu zajedu ( hlavně kvůli očistě u kamaráda šamana a povídání s ním ), tak jedu k tomu nejlepšímu v naší zemi. Bezpečnému a spolehlivému. S ochranou lidí, místa a který pozavírá trhlinky a napojení vzniklé během rituálu. Tento zesilovač mi umožnil dostat se do hloubky některých minulých životů a tam to vyčistit a také se napojit na některé své dary z minula. . Jde to i ve tmě, ale tam bych musel být na stejnou práci třeba 14 dní místo 3 hodin. I tento šaman patří mezi jasnovidce, kteří varují před Bufem a nechápe ty „střelce“ co v tomhle byznyse s poškozováním jemněhmotných těl u nás jedou. I oni jsou přece na cestě duchovní a měli by vědět, že když někomu poškodí jeho těla za účelem svého zisku, tak tím poškozují svou karmu a budou za to platit. Stejně tak amatéři, kteří kvůli penězům dávají lidem v ČR ibogu domů bez dozoru a bez pořádného šamanského dohledu a výcviku. Lidé si vybírají lékaře na složitou operaci a pak jdou k lesu u Prahy a dají si Áju u šamana, šamanky s takřka nulovým výcvikem? Nechápu. A nechápu i tyhle střelce, kteří potřebují co nejrychleji vydělat na sovu další cestu a placení svému šamanskému učiteli. Tak často dělají to co by zatím neměli. Pořádný šamanský výcvik je na roky a vyjde na 500 000 Kč, ale spíše dost přes milion. Šamanský učitel znalý své ceny, nefouká do učňů zasvěcovací energie levně a těch ceremonii a letenek potřebují hodně. Tečka.:) V ČR máme nejvíce huličů Marihuany na světe na počet obyvatel. Smutné, drsné. Jsme tak nadprůměrně duchovně vyspělý národ a máme tady tolik destrukcí v součtu s 6 miliony Čechů na prášcích, antidepresivech a antidepresivech v cigaretách. Škoda těchto velkých duší. Ale: jejich cesta. Jejich svoboda. Každý svých následků v rovině příčin strůjcem. Ale jako nesmrtelné duše mají x pokusů na odchod. Texty píšu i proto, že není třeba opakovat stejné chyby jako naše a předchozí generace. Mé texty čte hodně mladých lidí a i lidé co se na duchovní cestu nyní vydávají. Spousta lidí co znám a v ezo se pohybuji už nějaký pátek. V ezo světě se platí energií. Energií vloženou do vydělání peněz a pak těmi papírky z energie stvořených. A také svou životní energií. Často nevědomě. Za různé ezo výcviky, výlety, akce, zasvěcení, knihy, rituály, Peru, pobyty ve tmě, Ayahuascky, kurzy, cestování na ně a za noclehy, jsem zaplatil hodně přes půl milionu. Byly to velmi dobře vynaložené peníze, protože duchovní cesta je tím jediným co má smysl a dokáže nám dát smysl života, jeho plnost a stavy štěstí a blaženosti. Je nad rodinou, vztahy a už se vůbec nebavím – nad nějakými majetky. Udělal jsem spoustu chyb. Dost peněz jsem dal za různá zasvěcení. Od Reiki po x dalších druhů všech stupňů. Od prvních po mistrovské a učitelské. Velmi rychle jsem zjistil, že ty bytosti a egregory kolem toho a dotování mistrů není čisté a není to moje cesta, tak mne stálo další peníze tahle zasvěcení odstříhat, symboly z těl vytahat.:) Cesta do Peru:) 112 hodin cestování během 15 dnů. Vyčerpávající šílenost s tragickou organizací. Kdy až po čase jsem zjistil, že většina naší výpravy byla napojena potrubím a odsávána o životní energii. A stále je. V ČR jsem narazil na jiné šamany a trošku pronikl do zákulisí a jednu dobu vážně uvažoval o šamanském výcviku v Ekvádoru a už byl skoro v letadle.:) Díky Bohu za prozření v pravý čas a přesměrování mého úsilí na cestu k Bohu a ke Kristu. Když jsem viděl tu spoustu černoty kolem amazonského šamanismu, od odsávání energie, magických útoků mezi šamany a rodinami, útoku za peníze na lidi, sexuálního obtěžování klientů, znásilnění, používání popelu z mrtvých šamanů na magii, útoky, spolupráci s draky škodícím lidem, artefakty adt. atd. atd. Díky Bohu, ale tahle cesta ne.:) A když čtu, jak nějaká důchodkyně píše: už roky si šetřím na Peru, ta cesta je můj sen… Rovné dva roky jsem se zapletl i s pražskými druidy a zasvěcencem a druidem Zbyňdou Kostrhunem. Mám tuhle duši rád.  Je jedním z nejpokročilejších v naší zemi. Vysoký zasvěcenec řady systému, nauk. Už jsme se setkali v jiných inkarnacích.:) On byl můj žák, já teď chvíli jeho žák.:) Ale to není důležité a za mne už je naše setkávání navždy uzavřené. Trošku mne zneužil, když sem ho s dalším druhem Denisem bránil před astrálními útoky od té spousty bytostí a lidí co po něm jdou. A já šel do konfrontace a magických válek kvůli němu a pak i něco od něj. Dobrá zkušenost.:) Zocelující. Já jsem v těch astrálních světech byl válečník. Trošku rapl, co vběhl proti přesile a nikoho se tam nebál. Od bestií, po reptiliány a různé mágy, čaroděje .Nebýt silných ochran, už nejsem mezi fyzicky živými.:) Dalo mi to však nadhled a výcvik na ochranu lidí nyní, když je třeba. Jak mi říkalo pár lidí: chránit lidi ve tmě, aby se jim nic nestalo, je mrhání Tvými schopnostmi. Dřív jsi dělal velké věci a teď hlídáš, aby se nějaké paní přes astrál nic nestalo a neotravovala ji duše, která ji už 3 inkarnace chce zakroutit krkem dokud si nevyřeší své karmické spory.:) Ale já jsem tady spokojený a nechci se pouštět do větších akcí. Tyhle hry si hrajte v Praze a jinde hoši.:) Udělal jsem na své cestě spoustu chyb. Které měly asi přijít, ale nemusely.:) Kdybych byl veden moudrým a zkušeným mudrcem.:) Stačilo mi říct: Miro, medituj, modli se, buď trpělivý a ono vše přijde. Vše Ti bude dáno. Má cesta je kouzelná, zábavná a o vzrušení nebyla nouze.:) Teď už žiju v harmonii a pohodě. Po krůčcích postupuji k Bohu a ke Kristu a přes Krista k Bohu. Peníze a majetky pro mne už nic neznamenají. Jen potřebuji něco k jídlu, teplo a postel.  A za to co dělám v tomhle i jiných světech o mne bude existenčně vždy postaráno. Tak sem to viděl i mi bylo sděleno. Proto budu hlásat pravdu a je mi jedno, zda mi to nějak uškodí či ne. Protože k Bohu a před Boha se nedá jít ve lži a v přetvářce.  A nesmrtelnou duši bojovníka lze jen podpořit.

Vše co se děje je správně a ve správný čas s nadhledem z Vrchu a v bezčasovosti.

Tak rád pomůžu dalším ušetřit si nějakou energii, čas a energii vloženou do jejich peněz.:)

Jeden srdcervoucí leč pravdivý

Občas mi někdo píše, že mé texty jsou někdy drsnější.:) Jako třeba ten, že skoro každý má na sobě nějaké přivtělené duše. A i když mu je někdo zdatný odvede, tak stejně je má na sobě hned zase. I astrální parazit y a pod. Dokud se sebou opravdu nezačne konečně něco dělat a jeho ochrany do něj žádné přivtělence a potvory nepustí. Není to zase tak těžké.
Nebo jak varuji před riziky psychedelické turistiky u slabě vycvičených šamanů. A to o zákulisí šamanismu zdaleka nepíšu vše.:)
Také uvádím, že kouření marihuany je pro jemněhmotná těla člověka totální destrukce.  A že tahle danajská rostlina sice blahodárně působí na lidské tělo, ale ty jeměnhmotná a auru trhá a většina huličů skončí právě jako ty neodvedené duše a budou se tady ztracený čas také na někoho přivtělovat. A když je huličem s potrhaným těle duchovní učitel, učitelka a zapálí si se studenty nebo jim marihuanu při své nevědomosti dokonce nabízí, to už je úplně na hlavu.:) A ano, tahle Rostlina síly dokáže huličům ukázat různé světy, bytosti, zatímco během toho procesu trhá jejich světelná těla a dělá díry do aury. Díry, které podle šamanů a jasnovidců opravit je extrémně těžké až skoro nemožné. A musí to dělat velmi silný šaman.
 Ale je lepší psát pravdu nebo lhát, mlžit? Ezo svět je drsný. Kriminálníka poznáte podle vzhledu, řeči, chování. Ezo dravce v tričku se sluníčkem, co vás obejme nepoznáte často ani na desátý pohled.:)
Většinu informací konzultuji s duchovně pokročilými lidmi. Co vidí, cítí, už na sobě dlouho pracují. Jsou často vyčištění, dokáží meditovat ve stavu vědomí a v Jednotě. A věřte mi,  zdaleka nepíšu o těch drsnějších věcech, skutcích, co se v české a světové ezo dějí.:) Všechny světy jsou o energii, jejím získávání, prací s ní. A proto se o energii v celém Vesmíru různě přetahuje. Tak jako je většinou zbytečné psát o nějakých pokročilých duchovních technikách, naukách, ke kterým se dostanou jen ti, co se k nim ve své zralosti dostat mají. Tak je i zbytečné někoho více děsit o skutečném fungování duchovních světů a spoustu z toho profiltruji. Ne nadarmo jsou výcviky šamanů, jasnovidců, jogínů, neodruidů, mnichů tak tvrdé, protože běžná nervová soustava by tohle nezvádla vidět, žít.
Facebook je přeplněný sluníčkovými texty. Často i od různých úleťáků nebo cíleně manipulujících, kteří si vytváří své platící obdivovatele. Třeba ta holčina, která kdysi ve velkém potrhala svá těla marihuanou a teď pořádá napojování na portály a hvězdné brány, místo, aby někde v ústraní opravovala sama sebe.:) A těch různých zpráv o přechodu do 5D.. O tom že nás zachrání mimozemšťané… Nějaké hnutí odporu a podobné manipulace s lidmi… Hromadné meditace, které často do svého egregoru odchytají nehezcí lidé i bytosti..:) Je to pořád dokola. Každý musí prvně duchovně pozvednout sám sebe, jinak nemůže pomáhat druhým a planetě. To je jeden z vesmírných zákonů a vždy platil a platit bude. Velmi často jednonozí v ezo světě vedou beznohé a jiné jednonohé a místo záchrany planety zachraňují svůj život, peněženku a berou i od platících kromě peněz i energii. Kdo umí sečíst 1+1 vidí jak se ve všech směrech situace na této planetě zhoršuje a je třeba být silný, zesílit, pracovat sám se sebou. V meditacích, modlitbách a pořád to stejné a poctivě a doopravdy. Trmácet se přes celou ČR na nějakou aktivaci portálu na Plejády, který stejně nefunguje a je to jen v hlavách pořadatelů,  ještě nikoho duchovně neposunulo. Jak se shodovali Vacek, Tomášová, Drtikol a další z těch  u nás nejpokročilejších. Ti řekli: nemluv, medituj, makej, neztrácej čas blbostmi.
Mezi vysoce vzdělanými, osvícenými ( Osvícení zažil kde kdo, ale stejně má často ego a nedořešenou sexualitu třebas = Osvícení není potvrzením čistoty zdaleka ) , napojenými, jasnovidnými ezo učiteli v ČR, mezi těmi co fakt umí, ví a vidí, je nemálo těch, kteří magicky útočí na své oponenty, dělají v astrálu nehezké věci, odsávají spoustu lidí o jejich životní energii a dost z nich má nezvládnutý ten nejsilnější pud: sexuální a spí ve velkém se svými studentkami a jako bonus je potrubím odsávají i roky a desetiletí  potom co už s nimi nespí. A těm odsávaným o životní energii se zhorší zdraví, psychika, nedaří se jim v práci, s penězi třebas – protože energie jim chybí a vše je o energii. Řada žen tohle zažila i od svých partnerů, kteří měli nějaké magické schopnosti. Nemálo mi jich kvůli tomuhle psalo.  I vědomý odchod z této planety a dostat se přes ten reverzní, bytostmi udělaný obal v astrálu kolem planety Země je o spoustě energie. Protože je pro mne nemyslitelné ukrást energii spoustě lidem, jak to dělají někteří do svého egregoru a tu pak použít na vědomý odchod po smrti, tak čistou cestou nakumuluji spoustu energie celibátem + meditací, modlitbami, cvičením a využiju pomoci některé z linií, ve kterých jsem. Tibetskou, hyperborejskou či nějakou další případně kombinaci několika, abych mohl vědomě odejít do Vyšších světů a nemusel zase tvrdnout tady….tak jak se tu zacyklilo na desítky, stovky inkarnací spousty pokročilých duší. Které sem šly studovat na jednu, dvě, tři inkarnace, jak plánovaly a už jsou tady třeba 80 životů. A v životě tomto atakovalo jejich tělo hulení trávy, Bufo Alvarius, drogy, psychedelika u nevycvičených šamanů atd. a budou to mít ještě těžší se odtud dostat, než v dobách, kdy se s tímto ještě na této planetě nepotkávali.:) To, že během těchto rituálů zažili krásné věci, procestovali různé světy, zažili stavy blaženosti, jednoty atd., je jen pozlátko vedle toho co to udělalo s jejich těly. A do toho je většina z těch co byli v Amazonii napojena šamany a odsávána o životní energii. Také jsem tam byl a s potrubím se vrátil a složitě to odsekal po letech. A potrubí napojují i na seminářích u nás. Bohu-žel. A je smutné koukat, jak spousta bezbranných kuřat leze orlům samo do pusy a ještě jim za to platí.
 No, každý svého osudu strůjcem přátelé.:)  Ne nadarmo jde většina těch nejpokročilejších jen cestou meditací a modliteb. V samotě, v ústraní i mezi lidmi v paneláku.
Někdo namítne, že tohle je můj svět, mé myšlenky, které si přitahuji a zhmotňuji. Ne, přátelé.:) Zažil jsem lecos z uvedeného a můj život je v harmonii. Bez útoků, odsávání, v hojnosti hmotné. Protože na sobě pracuji a ve spojení s Kristem s Bohem jsem daleko více ochráněn před vším. Ale děje se to spoustě lidem v ezo světě, kteří mne kontaktují. A třeba i lidem co znám a v duchovnu už se pohybují desítky let. Každý z nich zažil něco nehezkého, každý se v něčem v ezo spálil.

Pátek 13:)

Za dvě hodiny tady máme pátek třináctého. Pro většinu lidí je třináctka číslem nešťastným. Pověrčiví z něj mají strach. Když člověk jde cestou k Bohu, alespoň trošku ovládne své tělo a mysl z pozice pozorovatele, neřeší nějaké 13ky, černé kočky přes cestu a podobné zhovadilosti, vymyšlené církví a poblouzněnci.:)
Jsem duší částečně Tibeťan a pro nás je třináctka šťastné číslo. Proto mi vůbec nevadilo, že mi po kolaudaci vedení  vesnice, pod kterou spadám, ač vzdálen pár km přes les, přidělilo číslo 13 na můj dům.:) Nikdo z vesničanů ho nechtěl mít na domě, tak ho dali náplavě.:) No a jako čaro-děj mám i toho černého kocoura, který je úžasná bytost a ochránce.:)
Tahle pověrčivost začala od dob masakru templářů, který vyvrcholil pogromem a jejich hromadným upalováním v pátek 13.10. 1307. Na základě smyšlených obvinění ze sodomie, kacířství atd., které vymyslel tehdy zadlužený francouzský král a spolupracoval s ním tehdejší papež Klement, který lhal a zvěrstva způsobil kvůli moci, penězům a prospěchu. Král zhrábl většinu peněz co našli, církev dostala drobky. Menší část templářů unikla a řád funguje v utajení dodnes. A i dnes disponuje obrovských majetkem. A lákají ke vstupu do jejich řádu přes astrál, kde si vyhlédnout vhodné adepty.
Ty obrovské katedrály co po nich zůstaly, jsou úžasné.  Často stavěné zasvěcenci a podle posvátné geometrie. Na silových místech a energetických bodech.
Templářský velmistr Jacques de Molay a někteří další měli výcvik u druidů. A ti nechodili pro magické útoky, kletby a čarování daleko. Paradoxně si dnes spousta lidí představí druida jako bělovlasého staříka v hábitu šířícího lásku všude kolem sebe.:) Těsně před smrtí na hranici si velmistr obrovsky karmicky ublížil, když pronesl vědomě a napojen silnou kletbu. Kdy do roka a do dne pozval krále i papeže na Boží soud. Protože byl druidem a uměl, oba zemřeli krátce po něm. V té době někoho proklít byla rozšířená věc. Dělají to i dnes někteří. Ono to funguje. I když už se to nedělá tak sofistikovaně a rozsáhle jako ve středověku. Kdy vědmy, čarodějnice a podobní za úplatu prokleli řadu následných generací prokleného. A děly se té rodině, rodu pak drsné věci, které tma ty vědomci přičarovali, vyprojektovali.  Už jsem o tom psal, že většina rodin, rodů stále nemá tyhle kletby odstraněné, odpojené a mohla by žít daleko harmoničtěji. Nemuseli by se jim dít různé nehody, rodové nemoci, postižení, brzká úmrtí, chudoba a další věci.
No, to byla jen taková vsuvka, ať si užijeme zítřejší krásný den přátelé. Protože žádné pověry se nás ve stavu čistého vědomí, pozorovatele nemohu ani dotknout, natož nám ublížit.:)

Ještě k tomu léčení

A když už jsem v předchozím textu nakousl ty léčitele co dokáží z člověka vytáhnout rakovinu a tím ho na nějaký čas nebo dlouhodobě vyléčit…. Tak přemýšlím právě a nyní, ke komu bych poslal své blízké nebo hodně dobré kamarády i cizí lidi. V ezo a duchovním světě jsem během pár let poznal poměrně dost lidí. Tisíce. Spousty různých terapeutů, harmonizujících tělo všemi možnými metodami. Pár šamanů, neošamanů, neodruidů, léčitelů, jasnovidců. Také jsem se zajímal o silnější léčitele. A na silného, fakt silného jsem v naší zemi za ty roky nenarazil a to jsem se ptal docela dost. Ano, potkal jsem léčitele  ( spočítal bych je na jedné ruce ), kterým se za jejich praxi podařilo pár rakovin vyléčit. Ale u většiny pacientů jim to nevyšlo.
Z té spousty tak pět, šest dokáže z pacienta vytáhnout i středně pokročilý stupeň rakoviny. A všech šest aktuálně rakovinu neléčí. Pacientovi poradí co má dělat, co změnit. Třeba mu tělo nabijí a energie kolem nádoru a metastáze uvedou do léčivého pohybu. A místo se začne čistit alespoň trochu. Ale rakovinu už z lidí nevytahují rukama, nevysávají pusou, ne neutralizují očima.  Tak aktuálně opravdu nemám lidi za kým poslat. Jaký postup k léčbě rakoviny doporučuji, jsem už párkrát psal. Stačí si to vyhledat pomocí klíčového slova.
Kdyby někdo z mé nejužší rodiny rakovinu dostal mám jen dvě možnosti: přemluvit někoho z těch léčitelů, aby mu pomohli. Což nevím zda bych po nich mohl vůbec chtít a zaručit se jim, že pohlídám, že změní své návyky a oblast příčin.  A nebo to zkusit sám, s rizikem, že to možná nedostanu pak ze sebe a oni a jiní pak budou pomáhat mě.:) S tím vytahováním nemocí z lidí jsem už lehce přes prsty dostal a od té doby to nedělám.:) Pamatuji si třeba na případ jedné mladé veterinářky, zapálené do ezoteriky. Viděl jsem jí jen jednou a pomohl jí. I když kolem sebe a ve své rodině měla spoustu zla. Měla i postiženého syna a nenávist k matce. Když mi pak vykládala, že ji na veterině starší kolega učil jak zabíjet nechtěná koťata, kterými je lidé zásobují… Nebyl to hezký pohled. Šetřili na uspávající injekci a hlavou kotěte hodili o beton silně, že to jeho křehké tělíčko rozbilo. Když o tom přemýšlím, nevím zda je horší varianta to pověstné topení koťat.
Další variantou jak pomoci blízkým, je se za ně silně a vroucně modlit a prosit u Boha nebo Krista a jako pes důsledně hlídat změnu jejich návyků, chování, myšlení… I tohle vede často k vyléčení.
Léčení lidí odkládám na neurčito, s tím, že z Vrchu nejsem nucen v tomhle životě léčit. A mohu jen když budu chtít. Je to řehole. Člověk přijde o soukromí, často to vadí rodině. Pořád se energeticky čistí sám i místo kolem sebe a dům – od té spousty různých nepříjemných energií a nehezkých bytostí co ti lidé mají na sobě, v sobě.
Vzpomínám jak jsem před asi 4  lety poradil jedné kamarádce s rakovinou, ať se obrátí na biotronika Pfeiffera. Že ji možná dokáže pomoct. No, zavolala tam, zvedla to nějaká jeho asistentka a řekla jí, že má za dlouhé tři měsíce přijít na jeho přednášku. Jen jsem protočil oči a zavzpomínal na jeho učitele Zezulku.:)  Lékaři naléhali, že nesmí ztrácet čas, tak šla snad za týden na operaci a ozařování. Přišla o prso, o vlasy, o imunitu. A žije. V rovině příčin toho však moc nezměnila.

Léčit, neléčit? Žít!

Někteří léčitelé, v soucitu a milosrdenství pomáhají některým lidem stále dokola. Ten člověk je navštíví třeba 20 x za rok a chodí k nim jako do obchodu. Léčitel z něj stáhne vždy něco. Od zárodků nemocí, po část něčeho. Vyplýtvá část své energie pro někoho, kdo se nezmění a dál bude žít život v rozporu s nebeskými zákony – plný chybných vzorců, jednání.. Léčitel z něj odvede  přivtělené duše. Přivtělence má 9 lidí z 10 do druhé dne na sobě znovu. Ještě aby ne, když jich jsou na této planetě desítky miliard. Desítky miliard těch, kteří tady po smrti zůstali neodvedení kvůli svému egu, majetku, kariéře, rodině, nesplněným touhám, ze msty atd. I většina ezo lidí zemře nevědomě.
Opravdu není zase tak těžké z někoho přes sebe vysát i rakovinu. Pokud je to z Vrchu dovoleno a nedostane přísný zákaz pomoci. TO se stává poměrně často a kdo překročí tento zákaz, dopadne časem špatně. Proto i dost léčitelů i „léčitelů“ na rakovinu umírá.
Proč plýtvat svým časem a energii, když vidíte, že ten pacient v budoucnu stejně nic nezmění a bude se dál chovat a žít jako dosud?
Proč třeba plýtvat energií s ambiciózní 35 letou advokátkou, která je ve své branži uznávaná, ale doma ji tyranizuje manžel opilec – na veřejnosti úspěšný soudce. Žena ho nenávidí  a ty energie a potvory co mezi nimi lítají, to není nic hezkého. Je s ním prý kvůli jejich dvou dětem. Ale to je jen výmluva. Berlička. Moci to na něco svést.
 Pracovně se pohybuje v samém destrukčním prostředí: výslechy ve věznici, v soudních budovách, dlouhé sezení u pc atd. A svou vilu na dluh mají také na energeticky nehezkém místě. Do toho ji odsává o životní energii skoro každý den, její kamarádka z práv, alkoholička, která se jí svěřuje se svými bolestmi, problémy, negacemi. Kvůli kariéře nemá čas na své dvě malé děti.  Proč vytáhnout rakovinu zrovna z této ženy ( a obětovat obrovské množství energie své i té Božské, která přes vás jde a pak se složitě 2 dny čistit a tu rakovinu ze sebe do poslední energetické částečky dostat. Obzvlášť když to neděláte na kšeft a nechá vám za to bonboniéru, kterou stejně dáte někomu dalšímu? Protože ji jednak nejíte a druhak už je plná energie té ženy a tohle fakt jíst nechcete:) A fakt nejste terapeut, který vidí „v zoufalství vše dajícího člověka“ a oškube ho o statisíce, které pak stejně hloupě utratí za nesmysly a tímto krokem si neuvěřitelně karmicky uškodil ),… kde vidíte, že neudělá ve svém životě žádné podstatné a radikální změny, k tomu, aby se rakovina nebo něco horšího nevrátila nejpozději do 4 let? I když se člověk ve chvíli léčení stává čistým vědomím a jeho tělo, mysl, jméno, osobní historie ani ego v té chvíli neexistuje, stejně se pak vrátí zase ke svému tělu a to je třeba vyčistit, opravit. I když ho sledují z pozice vědomí a jsou nad omezením těla spoutaného pastí ega – oddělující propojenost Jednoty a Já, Já jsem se vším a ve všem.
Pak máte druhý případ: ženu, která už má rakovinu po druhé, ale změnila vše co šlo: Jako samoživitelka změnila práci, přestěhovala se na čistší místo. Žádný alkohol, nic praženého, žádné vepřové maso, uzeniny, grilované. Odevzdala se doopravdy a v modlitbách Bohu. Odpustila sobě i všem okolo a přesunula své ego do velké pokory. A v rovině příčin už změnila takřka vše destruktivní a na zbytku pracuje. Změna jejího vyzařování, frekvence jejího vědomí od ní odstřihlo přátele a kamarády, kteří ji táhli dolů a přitáhlo to k ní pozitivnější lidi. Vyčistila i svůj vztah s matkou, který ji hodně ubíjel. A nemohla za to ta její máma.  Ano, pro tuhle má smysl se obětovat.
Čím dál více těch opravdových léčitelů už rakovinu neléči. Neplýtvají zbytečně svou energií. Lidé si musí pomoci sami a naučit se správně žít.
Vážně nemocných lidí přibývá. Nedávno jeden lékař onkolog říkal, že rakovina už je úplně běžná nemoc jako dřív chřipka. Nasadí chemo nebo ozařování. Když jde něco vyříznout, tak vyříznou. Ale těch nemocných je tolik, že si drží čím dál větší emocionální odstup, aby je to nezničilo emočně a pacienti jsou pro ně neosobní, protože ve frontě jich stojí mnoho.
Super je, že tohle vše máme plně ve svých rukou. Jsme páni svého osudu, budoucnosti. Pokud se naučíme jak na to.:)
Older posts

© 2019 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑