Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 27)

Jak dlouho pobýt ve tmě?

Občas se někdo zeptá, jaká je pro něho ideální délka pobytu ve tmě. Záleží jestli tazatel touží po hlubší duchovní práci se sebou ( a hlavně v sobě, ve svém nitru – kde může najít odpovědi úplně na vše ) a po výraznějším posunu. Připadá mi, že průvodce pobyty tmou už dělám věčnost. Jedu jako stroj a nebude trvat dlouho a počet lidí co jsem tmou provedl bude k tisícovce. Výdělky zůstávají v centru na horší časy, ve hře je i nějaká duchovní podpůrná, rovnocená komunita. Na kolaps systému jsme se připravovali roky, proto bereme situaci ohledně zbavení lidí svobod,v laboratoři vyprojektovaný virem, hodně z nadhledu. Příští roky, desítky let, budou náročné. Hlavně ve městech. O žádném solárním záblesku ,co by posunul masu duší v lidských telech. bez práce na sobě na stupeň vyšší,nevím. Každý den je totiž, pro ty, co žijí v přítomném okamžiku ten transformační.

Takže jedu a pracuju a náročnější je to hlavně v tom, ochránit lidí ve tmě z venku, před tím, co je konfrontuje běžné. Ve tmě však  jsou citlivější, senzitivita naroste a mohli by být vyrušení od cesty do své hlubiny, kdyby je otravovalo to, co venku. Pobyt je ideální možnosti rozsvítit více své světlo a zesilovat božský plamen ve svém chrámu, vystaveném v našem duchovním srdci. Psal jsem o tom nedávno.

Zpátky k otázce. Na východě stále chodí jogíni, lámové, čarodějové do tmy na roky, desítky let. Co chcete vytvořit za tyden? Nicméně, pobyt na 7 a více dní, zatím úspěšně historicky zvládlo sotva 15 000 Čechů, z 11 milionového národa.  14 a více dní sotva tisícovka. Malé %, že. Polovina běžné populace se tmy bojí, všem co dali aspoň týden poklona. Protože tohle je jedna z nejsilnějších metod, jak se spojit se svou duší, se svým Vyšším Já. Můžete otevří vidění, vnitřní obrazovky, naučit se astrálně cestovat nebo astrální cestování posunout na vyšší stupně. Můžete najít svůj bod spojení a naučit se ho posunovat. Zvládnout telepaii, spojit se se svou Silou a spoustu dalších darů a sidhis. Připraveným jsou místní bytosti schopné procesy ve tmě zesílit, energeticky jim lecos na tělech opravit, zoperovat.:) Trénovat je v komunikaci, telepatii.
Samozřejmě jsou v Asii i tací, co dají v Tibetu  jen týdny, měsíce ve zděném domku a už to není jako kdysi ( kromě výjimek v Himálaji), že by se nechali zazdít na roky. V tibetských životech jsem v jedné inkarnací ve tmě jeskyně strávil 70 let, ve druhé jen necelé 4. S různě dlouhými pobyty ve tmě, v jeskyních, sarkofágu, v kobkách, podzemních chrámech, jsem v různých životech, na řadě planet, pracoval nepočítaně. Protože je to čistá cesta bez drog, psychedelik, medicín, trvá to dlouze, ale výsledky jsou pak trvalejší. Tady na západě, zdegenerované nemocnou společnosti, je mým cílem dat jednou aspoň 100 dní.  To znamená úplně se odstřihnout od blízkých, práce, obživy, odevzdat se Bohu a užít si tu jízdu.   Pobyt samozřejmě tady u nás. A zaplatit stejně jako ostatní 1200 Kč za den a plat náhradního průvodce. V místě, kde staří čarodějové, šamani, vědmy vytvořili portály, brány, zanechali tady zakopané stroje a zářiče. Proto mne na tohle silové, léčivé místo má duše přivedla ŽÍT. Tady sem zakořenil, tady je můj domov, tady bych chtěl v bdělé myslí jednou zemřít a vědomě odejít do duchovních světů. Mám občas nutkání vše prodat a s miliony na účtě strávit život mezi mnichy po chrámech tady i v Tibetu. Strávit 44 let, co mi zbývá v modlitbách a meditacích, v tichu a podpoře komunity nebo sám. To jde i tady, vím.
Čím více mám za sebou pobytu ve tmě, prací s léčitely, šamany, jasnovidci, čaroději, lamy, v rozšířeném a změněném vědomí, tím více vím, jak úžasné silná metoda pobyt ve tmě je.
A jaké dary, energetické operace tady lidé od bytosti dostávají. Ti připravení, pokorně si požádající, udělající krok vpřed možnostem. Jak je společnost víc a víc nemocná, ročně se k nám nedostanou stovky lidí, kteří mají různé psychické problémy a těžké závislosti. Tma je na zbavení závislosti úžasná metoda, vyléčených už máme spoustu. Těch co opravdu chtějí přestat ze srdce a není to pro ně jen další pokus, od kterého čekají jen jako.
Přátelé, prosím posilujte svou psychiku a mentální tělo kvůli rokům příštím. Snažte se úplně zbavit alkoholu, cigaret s antidepresivy, marihuany, drog, sezení, omezte kofein, internet,tv, PC hry, antidepresiva, prášky na bolest, spaní. Pokud to jen trochu jde. Pak budete silní. Duchovní hledači, drží  různé diety, celibát a absolvují různé drsňárny, aby se spojili se svou silou a posílil svou psychiku a nervovou soustavu. Pak snadněji zvládají světy a energetické zákulisí, běžným lidem neviditelné. A nezblázní se z toho. I když, většina esoteriků si ani nedokáže představit, jak drsné a náročné jsou některé světy, kam šaman musí, aby odstranil kletbu, co rod sužuje století. Když vidí, co lidé byli schopní udělat jiným lidem za strašné činy. A  ráno pak přepnout na mód otec, manžel, pracující.  Ale i tak by ti, co vidí za roh a do jiných světů, už neměnili, protože prožitky ve Světle jsou tak silné a povznášející, že vrátit se do života běžného, by pro ně bylo rovno umírání.
Srovnával jsem před asi měsícem, ve změněném vědomí šamanskou a tibetsko-indickou cestu k Bohu. Šamani, čarodějové obou pohlaví mají své urychlovače: medicíny, lektvary, drastické diety, trenažery na zbavení se strachů atd. Ty je pomocí energie entity rostliny Síly dokáží dostat do úrovní, kam trvá lámům, mnichům, jogínům meditační cesta roky, desítky let a někteří se tam nedostanou vůbec.  Tibetská cesta o drilu, vojenské kázni, disciplíně, přísnosti. A často úspěšně o cestě srdce, soucitu, milosrdenství, kdy člověk posiluje sám a dlouze a tráví roky v ústraní. Ti nejpokročilejší lámové jsou vtipálci, usměvaví a soucitní. A zároveň přísní, někdy velmi přísní učitelé, protže ví, že cesta k Osvícení a Realizaci, se souběžným dočištěním karmické zátěže, nejde jít jen na půl plynu.
I proto tam není tolik rozšířeno to co v šamanských světech: magické útoky, krádeže energie potrubím, sexuální zneužívání, zneužívání artefaktů, silových zvířat atd. Na druhou stranu šamani jdou zkratkou a ti nejčistší z nich se dostanou velmi daleko. Stejně jako špička jogínů, lámů. Nakukuji i cesty čistých mnichů, čarodějů, vědem. Ale to by bylo na dlouhé psaní.
Zase jsem skákál z téma na téma a uvařil slátaninu myšlenek.:) O spoustě témat, prožitků z praxe ( jsme teprve na začátku a dlouho budu ještě ), nemám dovoleno psát, sdílet. Některé jsou příliš soukromé, jiné by mohly někoho ohrozit či oslabit dané dary, energie. Na různé otázky, sem tam odpovím účastníkům pobytů ve tmě. Pokud znám odpověď. Bylo mi párkrát doporučeno dělat nějaká přátelská setkání s povídáním, meditace s účasti Ježíše Krista a jeho léčením, začít léčit lidi jakožto Kristův oddaný služebník, kdy praktikováním léčitelské schopnosti zesilují. Zatím tohle vše odkládám na roky příští. Občas jen přivítám někoho na meditaci a společné modlitby u nás doma. Samozřejmě zdarma a meditaci v tichu a se zastavením mysli. Tak jak to u meditace má být. Ne ty řízené meditace, kde jsou začátečníci obíráni o peníze, energii a i po letech neumí zastavit mysl a meditovat, stejně jako většina těch co je kasírují. Soucit se všemi a šťastny ať jsou všechny bytosti.
Nejsem vzhledem typický ezoterik, duchovní hledač.:) V trenkách, tričku, mikině a s croskama na nohách, na mně není vidět, že se vůbec nějakému duchovnu věnuji. Jak nejsem ověšen náramky, ezotričky, kamínky a řetízky a nepředvádím se na veřejnosti, ukotven ve hmotě. O duchovnu se bavím s připravenými a ti kdo se dostanou na tento web, už většinou připraveni číst jinotaje jsou.:) Nedávno mne pobavila jedna paní, kdy její kamarádka potkala na trhu v jiné zemi dva z nejpokročilejších českých šamanů a vůbec by to do nich prý neřekla, že se nějaké duchovní práci intenzivně věnují, z lidí tahají kletby a rakoviny a měla je za dva bláznivě se tlemící strejdy na trhu .:)
No, jak je naše společnost, civilizace nemocná a skoro každý je na různých nakopávačích, látkách, utlumovácích, prášcích a 95 lidí ze sta nežije, jen existuje, přežívá… Kolik idí je ochotno pro cestu do sebe a k Bohu obětovat mnoho a změnit život o 360 stupňů? A je jim úplně jedno, co si o tom kdo myslí z těch odpojených, nevidících? Zatím odpojených. A zároveň soucítí s každým z nich na jejich cestě a v bolestech jejich duší z odpojení od sebe a od ní. Každý člověk však na cestu k Bohu jednou nastoupí. Každý.
Nedávno jsem shlédl video MMA zápasníka Jirky Procházky, kde hovoří o jeho rituálu s chilli do očí. V Ekvádorském šamanismu je to velmi silná transformační metoda, jak se spojit se svou Silou a dostat se více do svého srdce, středu. Mám ji za sebou a oči jsou náš nejcitlivější orgán a opravdu to docela bolí, oči nejdou pár minut otevřít. A když mrknete, pálí to ještě víc.:) A musíte z hlavy, jinak můžete bolestí zešílet. Kdo neotevře oči do půl hodiny, tomu je otevírají šamani násilím, aby se moc nevysušily. Zrak to nepoškozuje, naopak to oči vyčistí. Důrazně nedoporučuji to zkoušet bez ochrany a bez vedení šamana. Je to velmi náročný rituál a nepřipravení opravdu mohou zešílet. I proto o tom píšu, protože video s Jirkou má po týdnu asi 130 000 shlédnutí a lidé dnes zkouší cokoliv a jsou schopni si do očí dát cokoliv. Ty papričky jsou pěstované určitými postupy, jsou speciální na tento rituál, šaman má vycvik průvodce rituálem. A je v extrémním případě schopný člověka oživit nebo uzemnit.  Mám za sebou různé libůstky v rámci své cesty, a v očích jsem měl výluh z tabáku a různé pálivé bylinky, ale tahle bolest byla silná a o něco náročnější. Různé zlomeniny, úrazy, rány bolí, ale silou mysli, Ducha se dají zvládnou snadněji než „kyselina“ v očích.:)  Na druhou stranu, za 20 minut je po bolesti, kdežto úrazy léčíte dlouho. Šamani chilli i jedí a jeden obřad je i tak, že jíte třeba 20 takto silně pálivých papriček. A člověka to báječně vyčistí, dutiny, oči, zatímco bojuje o přežití svou Silou. Z očí, nosu se valí proudy slizu, člověk by neřekl, že je to vůbec možné se takto čistit.:) Že jde i proud slizu z očí a co máme v dutinách za ty roky usazených nečistot. Tohle mne láka, parádně se vyčistit a šáhnout si za limity těla a srdce.
Sleduji cestu Jirky a moc mu fandím. Pro spoustu ezoteriků jsou bojovníci v kleci, kde kolikrát stříká krev a lámou se kosti, nepřijatelní  a primitivové. Doslova pro některé „duchovní“ dvě zvířata co se nechají zavřít do klece, kde je kromě nich plno nehezkých bytostí, démonů, entit.  Také bych nedokázal ubližovat sobě a druhým, no životy bojovníků jsem prošel mockrát.  Ale, kdo vidí jaké inkarnace a linie má Jirka za sebou, jak je v tom světě UFC ojedinělý potenciálem a dary z minulých inkarnací ( duchovní průvodci, ochránci, sílá linie a mistrovství, které si v některých inkarnacích tvrdě odpracoval – není dovoleno sdílet detaily, to je jednu čistě na něm zda bude k inspiraci pro cestu druhých )  a proč si za cestu k duchovnímu mistrovství, ve svém inkarnančím plánu, vybral tuhle epizodu ze ziskem titulu v UFC… Ví, že díky té popularitě posune k Bohu spoustu lidí a tím vykoná velké dobro.  Nic zkrátka není jak vypadá na první pohled často. Bude velká zábava sledovat ty nástrahy na jeho cestě, které přinese sláva a popularita. A jak obstojí loven spoustou ctitelek, fanynek, ve sprše milionů a lákadel tento náš samuraj.:) A to je jeho epizoda zápasníka jen prostředek k daleko těžším zkouškám v této inkarnaci.
Takových motivačních vzorů je třeba a Jirka už inspiroval spoustu lidí k meditacím, otužování, disciplíně, pracovitosti.
Ve videu od 9:50
https://www.youtube.com/watch?v=5rTI4M0rSdw&t=824s

Vnitřní chrám Světla a Boha

Mám spousty námětů na texty, a psaní, je mým tvořením. Jako někdo zpívá, kreslí a jiný tančí. Před pěti měsíci jsem zrušil Facebook, který je přeplevelen hloupostmi, boji o energii, rozdělováním lidí na proti sobě jdoucí tábory. Portál, který z lidí doslova odčerpává jejich energii, a za kterým stojí nehezké bytosti. I co se týče ezoteriky, duchovna, je pobývání na FB převážně nebo zcela ztrátou času. Jdou tam najít fajn lidi, hledači a to je jeden z mála benefitů.  K tomu ta závislost na sociálních sítích u většiny lidí. Schválně, kolik z vašich přátel, by dokázalo, bez výmluv, že to nejde, protože… své sociální sítě okamžitě zrušit…

Jak říkavala Míla Tomášová: „začátečníci si hrají na mistry, učí a plevelí svými moudry prostor“.  A lidi jsou programování, naléváni informacemi, místo, aby vše objevili ve svém nitru. Kde mají a najdou úplně vše. Jen jít do sebe a v tichu hledat.

Velký jogín, mudrc a spisovatel minulého století, Paul Brunton, který inspiroval i naše mystiky, jogíny: Drtikola, Mílu a Eduarda Tomášovi a spousty dalších na celém světě. Autor asi 29 knih nadčasových informací, napsal v jedné své knize toto:“Biblické tvrzení, že člověk byl stvořen k obrazu božímu je pravdivé, ale tento obraz je v jeho NITRU. Bůh je stále ve středu člověka, stejně jako je člověk stále ve středu Boha.“ A ještě k tomu uváděl svými slovy asi tohle: běžní lidé tuhle myšlenku slyšeli, někteří mockrát, ale nepochopili její sílu a hloubku, když to člověk zrealizuje v praxi.

Ano, tohle je základ praxe všech velkých světců, jogínů, lámů, mystiků, čarodějů, mnichů obého pohlaví. Vystavět ve svém duchovním srdci chrám. Chrám naplněný božským Světlem, moudrostí. Prostor, ve kterém se spojujeme se svou duší, se svým Vyšším Já a hlavně s Bohem-Stvořitelem. A třeba i s Kristem, jakožto spojkou k Bohu, který je nám vibračně velmi vzdálen. To je tajemství meditací a modliteb: jít dovnitř do sebe, do svého chrámu, ne hledat venku mimo sebe.

Ti co dokázali tento vnitřní chrám v sobě vystavět ( a není to zase tak těžké – jen věřit, jít si za tím a dokázat to – a mimo omezení času a prostoru to jde doslova během pár hodin ), zažívají neuvěřitelně euforické a blažené pocity. Není se tedy čemu divit, když jeden z největších lámů poslendních desetiletí v Tibetu, prosil svého mistra, už ve svých necelých 30 letech, o to, aby mohl zbytek života strávit v klidu himalájských jeskyní. Proto tráví různí mniši roky, desetiletí v tichosti svých svatyní, jeskyní, cel. Protože žádný z předmětů materiálního světa se ani kouskem neblíží této blaženosti Ducha.
I běžní, zaměstnaní, v materiálním světě žijící duchovní hledači mohou svůj chrám vybudovat a neustále si ho více zvědomovat.  Pracovat, sedět, ležet, dělat cokoliv a u toho být zároveň duchovním zrakem ve svém Chrámu Světla.
Světlo v těle jde zesílit celibátem. Kdy se sexuální energie v těle mění na světlo. Vše se dá zesílit i vědomým prodýcháváním těla a rozváděním energie po těle. Nádechem procítit božskou energii v sobě – dýchat Boha doslova. „Teď nadechuji božské Světlo a zesiluji to božské Světlo, které už v sobě mám v každé buňce mého těla“. Kdo jendou v životě prožil Boha, stav Jednoty, tka ví, že Bůh-Stvořitel je úplně ve všem a všude a neustále. Jen nás nikdo od dětství neučil to prožívat. Linie mudrců byly církví vyvražděni minulých tisíc let. A ti, co Boha žijí, žijí často v ústraní.  Ti co žijí Boha, většinou netouží po popularitě a pasti ega, nevystupují na ezofestech, netočí ezovidea a jsou šťastni ve svém tichu.
Celibát v dnešní době není u většiny lidí reálný. Myslím ten dobrovolný, ne z nouze nebo zranění citů.  Kdejaká žena vám řekne, že sex neměla roky, protže ji zranil partner a samouspokojení nepraktikuje. Sílu má hlavně celibát dobrovolný, s vyšším záměrem – cestou k Bohu a do sebe. Ten základní, devítíměsíční, by aspoň jednou za život, mohl absolvovat každý z duchovních hledačů a zároveň tím alespoň částečně ovládnout tento nejsilnější lidský pud. Pokud je z Vrchu dovoleno, zažije díky nakumulování Světla v sobě, mystické stavy a…

Žij život

Když jsem odevzdával svou duši Bohu – Stvořiteli a prosil ať mne vezme k sobě co nejblíže, byl to velmi silný emoční zážitek. Prosil jsem v duchovním světě na kolenou a s hlavou na zemi o Boží milost, o odpuštění všechny duše, bytosti, kterým jsem v mnoha životech ublížil. A mnoho jsem jich i zabil. Tak jako každý z nás, kdy duše potřebovala prožít tyhle zkušenosti. Ale…Vzít život kohokoliv, ten nejvyšší dar od Boha, je vždy špatné. I když si naše duše potřebují prožít všechny role vesmírné, karmické hry. Je mi líto, že jsem býval válečník v různých světech, který bral životy. Nevědomě, ale často i vědomě a i zcela vědomě jako jasnovidný. Ubližoval jsem tím sám sobě, nabíral do své karmy záporné činy. Potoky slz nestačí k odpuštění za tu spoustu prolité krve za ty spousty inkarnací. Prosby o milost Boží jsou začátkem soucitu a milosrdenství Božího. V modlitbách a prosbách prosím o dočištění mé karmy a o to, abych ji pak v této inkarnaci udržel čistou a vědomě zemřel. Naplnit svou duši a lidské tělo božským Světlem, vytlačit ze sebe v dualitě své stíny, strachy a bolesti, a uvolněné místo naplnit Boží milostí. V odevzdání se ze mne valil proud temných skutků, za ty eony inkarnací.  Zase krůček k Bohu. Zpátky do energií a vibrací, kde už jsem v pár životech byl a mockrát padl. Teď se zase škrábu ve Světle k Světlu Božímu. Pokora, trpělivot, soucit, milosrdenství, to jsou vlastnosti, na kterých musím, a chci, ještě mnoho pracovat. Vydržet, nesejít z cesty, odmítnout lákadla světského Bytí. V této inkarnaci jsem zatím ve fyzickém těle ušetřen zabíjení, braní života i zvířatům. Kromě v dětství zabitého ( i trápeného :(  ) hmyzu, nějakých brouků, žížal a akvarijních rybiček splachlých do záchodu, jsem nebyl nucen brát život drůbeží, rybám a větsim zvířatům. Děkuji Bohu za tento dar. K životu mám větší a větší uctu, jak postupují pomalu blíž k Bohu a nedokážu jít a podříznout husu nebo kapra, jehně. Když se mi na louce objevila veliká lasička bez levé zadní nohy, kolem které kroužilo hejno much…nedokázal jsem vzít rýč, sekeru a ukončit to. Co kdyz bych zabil tvora, co se z toho dostane? Co jako šelma bude sice přežívat, ale možná bude žít. Možná. Vrčela na mne. Odchyt jsem našeho kocoura, který byl asi deset metrů od ní. Aby si vzájemně neublížili. Já tak nerad jezdím k veterinářovi a kocour ještě méně. Zašprajcne se v přepravce a nechce ven. Po pár bolestivých injekcích. No, nedokázal jsem ukoncit její trápení a bolest. A vzít život, který jsem nestvořil. A ona někam odběhla. Možná by větším činem soucitu bylo ukončit její trápení. Možná. Nedokázal jsem to.

 Je to nějaký čas, co jsem prosil o sestoupení Ducha Svatého do mého těla, k mé duši a do ní. Byl jsem tenkrát u mého kamaráda, silného jasnovidce, šamana. Je velký dar, patřit mezi těch pár duší, které se mohou střetnout s mistrem – učitelem, ve své zemi. Nedá se to vyčíslit penězi. I teď se klaním před jeho moudrostí. Mockrát mi pomohl.
No a tenkrát za ním přišel Kristus a říká mu nevšedně rozladěn: “ ví vůbec oč si žádá? Uvědomuje si, co by to znamenalo? Může to dostat, ale…“
Opustit rodinu, rodiče, už je možná nikdy nevidět, Rozdat všechen majetek, plně se odevzdat do rukou Božích. Už nejsme v dobách minulých století, kdy poutníci putovali v modlitbách a i jako jurodiví a vyprosili si nocleh, něco k jídlu. Sem tam někoho Duch Svatý přes ně proudící uzdravil, ale oni o tom často ani nevěděli. Vím, na tohle připraven nejsem. Ego, mysl by rádi, ale nejsme připraven tohle vše zcela opustit. Navíc, dnešní západní společnost je nemocná, zotročená, proste někde o jídlo  a nocleh v Evropě. V Asii to stále funguje, v některých zemích. Dát duchovnímu trochu jídla, nocleh, se v jejich tradiích považováno za velmi prospěšné pro jejich kamru, život. A poprosit ho o požehnání, modlitbu za ně a jejich rodinu. Protože, když tohle udělá někdo, kdo denně Boha prosí o přiblížení k němu, většinou tahle přímluva bývá silnější, než které je dotyčný zatím schopen.
Je to jízda, tahle cesta k Bohu. Ale obrovsky naplňující a štěstí ze mne vyzařuje, protože jsem nalezl před pár lety smysl života a jdu po cestě k Bohu. Je to úžasně nabíjející, naplňující, smysluplné, obohacující. Každé přiblížení ke Světu Stvořitele. Každá kapka vibrace k němu se blířžící. Biliony Korun a královské koruny  jsou vede toho zcela ničím.  Jen vydržet.

Cestou necestou:)

Absolvoval jsem šamanský rituál s chilli do očí. Kdy vám šaman šťávou ze super pálivých džungloidních papriček vytře oči. A vy se zkroutíte v silné bolesti a nezbývá vám nic jiného, než přemístit vědomí z mysli do srdce a tam vyčkat až to přejde. Protože kdyby jste zůstali v hlavě, můžete zešílet. Vrátil jsem se ze srdce chvíli do hlavy a kdybych tam zůstal, …no nelze.  Když chcete proces urychlit, zkusíte otevřít jendo oko ( po pár minutách kdy to nejde a jste zkoucení bolestí ) a ono to pak pálí ještě víc.:) A postupně to přes velkou bolest promrkáte. Kdo neotevře oči za půl hodiny, tomu je otevřou násilím, aby si sliznice moc nevysušil. V šamanských komunitách v Ekvádoru, s tímto přechodovým rituálem pomáhají z chlapců dělat muže. Naše zženštělá, západní společnost je nemocná. Různí psychicky nemocní lidé si nechávají tetovat oči, uřezávat uši, dělají ze sebe 68mé pohlaví. A médie tyhle nemocné lidi rády prezentují, aby už tak nemocnou společnost jako lokajové vládců planety, ještě více rozeštvaly.  Dětem ve školkách je prezentována homosexualita jako úžasná věc k vyzkoušení a lehce programovatelné děti si čtou o tom, jak princ osvobodil prince před zlým drakem a žili spolu šťastně až do smrti. Už někteří římští císařové souložili s malými dětmi, chlapec nebo děvče, bylo jedno jim. Mučení, orgie, znásilňování jsou s touhle planetou spojovány už tisíce let. Homosexuály mám rád, ale tradiční rodinu tvoří muž, žena a děti. Pokud teda nejsou neplodní z té spousty chemie a ozařování všude kolem. A potlačení tradiční rodiny každou civilizaci psotupně zničilo.
Umělá inteligence co tuhle planetu už tisíce let řídí, vyvořila program na zbavení lidských svobod, potlačení vzdorovitých, zbavení lidí úspor, majetků, jistot pod náuzved Covid. Média rozsévají už skoro rok obrovský strach všude. V éteru je ho tolik, že se to dotýká všech. Jak se lidé bojí o život, práci, majetky, buducnost, obživu, své rodiče, děti… Strach dokáže lidi paralyzovat, zotročit. Rozjet v nich tak silné emoce a obavy o život, že to v jejich tělech rozjede takové stavy, že je to dokáže i zabít. Nevyčištěné emoce způsobí příští roky velký nárůst vážných mezení. Problém je v emočním těle vytvořen a ve fyzickém se projeví později. Pokud to člově nevyléčí, nevyčistí.
Taková nejistota budoucnosti tady nebyla od druhé světové války. Lidé neví, zda na jaře nespustí třetí vlnu ( o které už píší v Korei a jinde )  a pak třeba vlny další a zase část veřejnosti nezbaví obživy. Úspory došly nebo docházejí. Před Vánocemi je v plánu povolit obstrukce a spoustu toho otevřít. Ale co když v lednu, únoru zase většinu podnikání zavřou? Někteří lidé už se přizpůsobují a zrušili pronajaté prostory a ověřené zákazníky, kamarády, přátele obslouží doma a nějaký či celý příjem jim běží dál.  Jiní změnili obor podnikání, práci, protože vidí dál a ví, že jejich obor rok, dva, ? nebude v ideálním stavu. Pak se do něj třeba vrátí.
Viry jsou živé organizmy. Mutují, zesiují, evolučně se vyvíjí. Nezmizí. Pokud by celý svět nebyl světovou vládou nahnán do karantén a na jejich přání nebyla výrazně poškozena ekonomika, spousta lidí by teď ještě žila – ti, které zabil obrovský strach a Covid by působil beze strachů daleko méně.
Svět už nebude jako dřív. Doba jistot a konzumu skončila, už nejsou žádné jistoty a je nutné si tvořit vlastní realitu, svět, bublinu. Aby člověk zůstal zdravý emočně, fyzicky, vztahově a omezil traumata a strachy na minimum.
Obrovskou výhodu mají ti, co na sobě duchovně pracují. Ti co našli v Bohu – Stvořiteli, Zdroji, Vesmíru smysl života a ví, že jen odevzdání se těmto vyšším silám dokáže člověka naplnit blažeností a neutuchajícím ohněm v srdci. A když se jim podaří navázat kontakt s jejich duší a jejich Vyšším Já, to je pak teprve exploze radosti. Jedno je pak, jestli člověk jí kaši nebo kaviár a nevlastní nic. Úplně jedno. S Bohem v srdci bych i teď dokázal v blaženosti stát v hořící hranici a nefňukat o pomoc. Duše je milosrdná, rychle to člověka vyhodí z těla a na své mučitele jen mrkne z výšky z astrálu.
Roky příští jsou o vyvoření vlastní reality. Co si tvoříme, to žijeme. Nikdo nemusí být otrok démonů alkoholu, Marihuany, drog, hazardu, kávy, antidepresiv a jiných utlumováků a nakopávačů. Když vidím zotročené lidi, kteří musí dostat to chemické svinstvo – antidepresivní koktejl v cigaretě za každou cenu… Jak jsou zotročení a někteří dávají třetinu příjmu za cigarety a jak jsou utlumení, tak řada  z nich pak řeší svou stravu a pití nekvalitní hmotou, je mi jich líto. A k tomu ta spousta otroků sociálních sítí. Někteří doslova přenesli svou existenci na FB nebo Instagram. Jdou ven a jsou ve hře přes mobil, dojdou domů zapojí notebook. Poslušně odevzdávají svou energii. Kolik lidí z deseti dokáže hned teď všechny své sociální sítě zrušit aniž by je obvanul pocit zděšení? Na co s ebudou vymlouvat?
Lidstvo je zotročené v mnoha směrech. Je lehce prokletím tohle nezúčastněně sledovat a nemoci zasáhnout do jejich karmického plánu. Kdy si jejich duše, před vstupem do lidského těla nalajnovala nějaký karmický plán a ten chce co nejvíce zhmotnit. Např. žena, která dělala hrozné věci lidem i zvířatům žije své peklo na Zemi a není dovoleno ji pomoci, a v umírání na rakovinu ji ulevit nebo to z ní celé vytáhnout. Protože by jste šli proti její duši a ona nevyčistila během umírání tolik karmy, kolik potřebuje, aby její další vtělení bylo blaženější.
Pak jsou tady lidé, kterým by jste pomoci mohli a můžete je vyčistit, vytáhnout z nich entity a démony co je ničí… a držet nad nimi v vyšších světech ochranou ruku tak, aby na ně už tihle nemohli. A oni si ve své pýše, hlouposti, ješitnosti pomoc nenechají a jejich nemoci se zhoršují.
Kapitolou samo o sobě jsou různí guruové a dravci ovládající nejen český ezo rybník. Kteří připravují lidi o energii, zdraví, peníze a někteří  zotroči jejich duši na víc inkarnaci. Sledujete jak tím ubližují sami sobě, své karmě a smutně koukáte jak tito dravci ničí své žáky, studenty, uctívače. Je darem i prokletím vidět, kdo je co skutečně zač, co dělá a jestli jde ve Světle konečně  nebo o tom jen mluví ověšen korálky, ezohadrama a zachraňující planetu pro své zákulisní zájmy. Mazajíce med kolem pusy ovcím svým nebo veřejnosti.:)
No, stejně je to celé jen hra. A v každé hře je jednou člověk vítězem a za chvíli poraženým. Do té doby, než zjistí, že z pozice osvíceného pozorovatele v úrovni svého ryzího Bytí nemusí žádnou hru hrát.

Žití v Bytí

Přátelé, už nějaký čas se s blízkými chystáme na kolaps systému/ekonomiky. Který je dlouze připravován a řízen globálně. Na co a jak se připravit jsem poslední roky napsal spoustu textů. Leckdy jsem jen naznačoval pro připravené. Příští týdny, měsíce, roky nebudou lehké. Ale s tím jsme do této inkarnace šli. Bude náročné na této planetě držet Světlo, když spousta lidí kolem nás bude psychicky a zdravotně nezvládat ty velké tlaky. Už teď je kolektivní vědomí velmi rozbouřené a situace se mění v řádu dní. Ale… tohle vše je úžasná příležitost obrátit se dovnitř sebe a ke Světlu, k Bohu, Kristu a ke komukoliv, kdo s vámi bude rezonovat. Odevzdat svůj život Vyšším silám a žít tady a teď, v přítomnosti… přijímat vše co se děje dobrého i špatného. A tvořit si svou realitu co nejlepší. Svůj rezonanční Vesmír a reality, do kterých pustíme jen to co chceme v co největším poměru.  Zažít žítí v Bytí. Kdo přijímá bolest i utrpení, stejně jako radosti a požitky, protože ví, že tady ve 3D žijeme v dualitě, a obě vychýlení kyvadla naše duše přišla zkoumat, tomu se žije daleko snadněji.

Vím, že když se v dobách příštích doostanete pod finanční tlaky, je to náročné. Stejně tak omezení svobod cestování a aktivit ve volném čase. Ale pořád platí, že v naší krásné zemi nikdo hlady a žízní umírat nebude. Narozdíl od obyvatelů chudých zemí. I příští roky budeme tady u nás žít v blahobytu.

Můžeme tvořit vše co chceme

Můžeme si tvořit cokoliv chceme. Svým jednáním, přístupem, konáním i zodpovědností za vše co uděláme a stvoříme. Občas  mám s někým rozhovor o nepřijetí Boha – Stvořiteli, když jde zdravotně, psychicky, karmicky už víc do tuhého u toho člověka. Většina má velký problém se slovem Bůh a nedokáže se Stvořiteli všeho odevzdat. Hlavně lidé v materialistické společnosti a na západě, kde jsou po generace vymývány mozky církví a programovány těmi, kteří nechtějí, aby se jejich otroci, baterie probudili a uzřeli jak Vesmír a oni a planeta fungují. Měl jsme ve tmě chlapíka, s pokročilým stádiem rakoviny. Z Vrchu mi pro něj přišel vzkaz: odevzdáš se Bohu, budeš prosit za opuštění ty, co jsi jim ublížil a odpustíš hlavně sobě. Vyčistíš tu nenávist k sobě a kolem a… necháme Tě na živu. No, nedokázal to a necelý rok potom zemřel. Přitom měl šanci, velkou. Ale z nadhledu všeho je pro naši nesmrtelnou duši každá inkarnace jen kratičkou zastávku a učením na Cestě.

Vysvětluji lidem, že Bůh je Stvořitel všeho a všech a dá se procítit v každé buňce našeho těla, v každé kapce vody, v každé molekule vzduchu, zkrátka úplně ve všem a všude. Bůh – Stvořitel je pro mne super-sílou, super-vědomím, proto ho někdo nazývá Zdrojem – všeho, jiný Absolutno ( protože je absolutně všude a ve všem ), další Vesmírem, jiný Supervědomým. A řadu dalších názvů má tahle energie co vše stvořila. Tahle prvotní Supersíla stvořila vše a všechno, všechny a všude. Úplně vše. Bůh nikoho nesoudí a je absolutně spravedlivý. Soudíme se mi sami a k vyvažování všech dobrých a špatných skutků je tu dokonale spravedlivá karmická zátěž. Čím více je člověk blíž Bohu – Stvořiteli ( konáním, vibracemi, myšlením, pomocí druhým, slabším, nedělání nikomu to, co sám nechce, dodržování nebeských zákonů: nekrást, nepodvádět neubližovat atd.) tím více dokáže tvořit pro odpojené  „zázraky“. Přitom je to o cílené cestě k zdokonalení sama sebe. Někdo na sobě už nějakou tu inkarnaci pracuje a snadněji se pak probouzí i v této inkarnaci ( a začíná Vesmíru, lidem, sobě sloužit, svítit pro druhé a vyčistí se od traumat, bolestí, strachů, omezení, aby byl opravdu tím světlem a léčitelem duší a ne jen jedním z příležitosti se uchopících pozérů, které válcují neovládnuté pudy, sex, žravost, honba za mamonem ), jiný se probudí třeba až za 10 inkarnací. Čím blíž vibračně jsme Bohu, tím větší zázraky, vyléčení, dary můžeme konat pro druhé a tím zase pomoci sobě samému. Silní léčitelé minulého století, Čech František Kočí, Němec Bruno G. byli jedinci, kteří měli k Bohu velmi blízko. Brunem božská energie tolik proudila, že ho až vnitřně spalovala. Když ze sebe tu vlnu božské lásky vypustil mezi dav lidí, v prosbě a modlitbě, v kázání k nim, docházelo k zázračným vyléčením, uzdravením. Slepí začali vidět, chromí chodit apod. Bruno byl tak blízko napojený na Stvořitelovu energii, že měl tak vysoký přístup do roviny příčin-následků v astrálu a nad ním, že velkému množství lidí byla prominuta karmická zátěž po jeho přímluvě za ty duše, a mohli být okamžitě uzdraveni. Tak vysoký přístup nemá aktuálně v Čechách a na Slovensku žádný léčitel. Ale cesta a možnost je tu i dnes, když na sobě ti, co už jsou daleko zapracují.  Musí to přijít, protože bolesti a nemocných přibývá a avatarů a léčitelů už je tady velmi třeba. A doba se zhoršuje, ač někteří nevidící esoterici píší opak.
Karmická zátěž, ten batoh co si neseme z dřívějška na zádech i nyní a způsobuje nám bolesti, nehody, nemoci, nálady, můžeme čistým životem, dodržováním nebeských zákonů, pomocí druhý postupně zmenšovat až ho z těla úplně sundáme. Nebo ho můžeme ještě více zatížit podvody, krádežemi, vraždami, zlými skutky apod. a příští inkarnace žít ještě větší peklo pro odpojené duše. Karma funguje absolutně spravedlivě. Žena co brečí, proč zrovna ona zažívá tolik bolesti a utrpení, žije v chudobě, manžel násilník, ožrala, tyran, děti ji trápí, si stěžuje, že Bůh není, protože by nedovolil to co se jí děje. Ale Bůh nikoho nesoudí a my sebe sami soudíme. Tato žena poslední 3 životy spáchala tolik zla, že ještě v příštím bude mít náročný život. Ale pokud vydrží a bude žít čistě, pak to může být v dalších inkarnacích probuzené, vědomé Bytí v ryzí Skutečnosti, krása a nádhera žití. Nahoru a výš a ještě výš a svítiti a zářit pro druhé. A jde to i urychlit a odčiňovat MOCně a vědomě. Vše máme ve svých rukou, hlavách a hlavně v srdci. To na co teď myslíš, co dnes vytvoříš a spácháš, to budeš žít později a příště. Zvažuj tedy a 10 x važ co činíš a co pak budeš ŽÍT.

Zážitek ze tmy

Dnes se za mnou stavila paní co u nás byla před asi dvěma měsíci na pobytu ve tmě. V jedné ruce dítě, ve druhé domácí chleba. Chleba jsme s díky dostali, dítě si odvezla.:) Paní se sebou už nějaký čas pracuje, s manželem a s dětmi se přestěhovali na venkov a opravují dům. Ve tmě řešila kromě jiného i bolest hlavy, se kterou měla občasné problémy. A ve tmě ji dost bolela tři dny a ona se snažila najít příčinu. Tma jí zvýšila senzitivitu a otevřela vidění a uviděla jednu ze svých duchovních průvodců. Viděla rodovou linii z ženské strany, zástup stařen, babiček a pak jedna více zasvítila a přišla za ní. O té doby jí více pomáhá a jsou spolu vědomě v kontaktu. Prosila tu babičku o zbavení bolesti, vyléčení, ale ta to neměla dovoleno a neměla tak vysoké stupně k léčení a vstupy do patřičného levelu v rovině příčin – následků. Tak prosila Krista a ten přišel. A jak to má rád, musela mu dát slib, že půjde jeho cestou léčení a vedení lidí a co přesně slíbila je jen mezi nimi.:) Kristus má rád sliby, pokoru, určitou oddanost, úctu. Odstranil ji z hlavy implantátní helmu, která ty bolesti způsobovala a hlavně ji, jak si to v předchozích inkarnacích sama na svou ochranu přála, bránila otevřít určité nadpřirozené schopnosti a dary. Protože se stejně jako spousta z nás, kdysi setkala s církevními satanisty a byla umučena. Dost tehdejších bylinkářek, čarodějů, léčitelů, jasnovidců, porodních báb atd., bylo upáleno, umučeno, zazděno za živa a ti mučitelé to ještě často dělali tak, že když topení, upálení přežila, tak je to čarodějnice a zabili ji ještě drastičtěji. Však těch filmů o tomhle je už natočeno dost. Jak to lidé sdílí v příbězích staletí a nebo jiní stahují z astrálu a z živých snů, kde cestují v  čase do těch událostí, světů. Proto si spousta těchto pokročilých starých duší v dalších inkarnacích tyhle schopnosti a dary nechávala pro sebe, tajili to a i v dnešní době to má spousta lidí blokováno sliby, implantáty, destičkami, přísahami a třeba i domluvou s dalšími dušemi, které jim tam ty destičky před 3. oko a šišinku dávají opakovaně.

Byla u jednoho šamana na Ayahuasce a diagnostice minulý týden. Ten jí jako silně jasnovidný potvrdil nějaké věci, o kterých jsme se ve tmě bavili a řekl jí o tom a její buducnosti mnohem víc. Není tedy dovoleno říct jí vše a také se vždy buducnost vyvíjí a zrovna tento chlapík dělá s informacemi často drahoty.:) A je tam také samozřejmě při různých událostech více křižovatek, variant, kterými se může vydat a kde odbočit, nebo i sejít s cesty. Za mne z ní bude léčitelka fungující jako nástroj Krista, kdy léčit bude on a zásluhy bude mít on, ale lidé jí budou vděčně děkovat. A bude i bylinkářka, může být i porodní bába.:) Záleží na ní co si rozhodne a i Kristus jí může usměrňovat. Když už se zavázala slibem na oplátku za pomoc. Od té doby už ji hlava nebolí a říkala, že je to zázrak. Já ji na to říkal, vždy to je přece normální, udělali jste dohodu. Vtipálek ve mně říká kšeft je kšeft, obchod je obchod, sliby se musí dodržovat.:)
Ája ji vytáhla z těla do astrálu a v něm byla po jejím boku právě tahle babička.  Byla se i mrknout domů, na jejich dům z výšky v astrálu. Bude zajímavé tuhle osobu sledovat jak roste a vyvíjí se na své cestě k Bohu v sobě.:) Dala slib, zaplatila tím slibem za pomoc a vyléčení, teď jí přes hlavu energie mocně proudí a její síla bude narůstat.  Mám rád tyhle světy.:) Jak přestávají fungovat prášky, antidepresiva a zesílené energie co na tuhle planetu proudí  zesilují – vyčerpají dost lidí, bude třeba spousty léčitelů těla a duše.

Pobyt ve tmě

Dnes jsem odpovídal na zajímavé otázky ohledně pobytů ve tmě:

Co by měl průvodce pobytů ve tmě absolvovat za výcvik? A kam nejlépe jít na pobyt ve tmě.:)
Měl by být dobrý psycholog. Pak je tu rovina duchovní, energetická, kde by měl absolvovat nějaký výcvik energetický, magický, astrální, aby dokázal lidi ve tmě podpořit jednak podržením energie a hlavně ochránit, izolovat od světa venku. Ideálně, když má průvodce pořádnou sílu v solaru a v astrálu něco umí. Dokáže si tam  sjednat respekt a ochránit i další  lidi. Čarodějové, šamani mají v těchto světech různé spojence, ochránce, kteří chrání je i místo, kde pobyt ve tmě probíhá. Fajn je, když průvodci i pomáhají s ochranou lidí a jejich léčením místní a další bytosti. Když o tomhle píšu, pro většinu společnosti budu za blázna, ale narozdíl od většiny společnosti nejsem závislým na různých látkách, prášcích, alkoholu, cigaretách, drogách, Marihuaně, antidepresivech a jsem čisté mysli.:) Před lety, jakožto čistý materialista, bych takové povídání také bral s úsměvem a jako odpojený toho člověka považoval za exota.:)
Takže, v našem materiálním světě třetí dimenze tady stojí 3 maringotky na louce, ale… žijeme v mnoha světech, realitách najednou a v astrálním světe tady stojí léčebné centrum a vše vypadá o dost jinak.:) Pobyt absolvuje třeba žena, která v několika inkarnacích dělala fakt nehezké věci. Byla vesnickou vědmou, která za pár grošů občas dělala i nehezké rituály, prokletí. Přišla za ní třeba žena, které manžel koukal po sousedce a ta to sice neopětovala, ale žárlivá manželka přesto  vyhledala místní vědmu. Zaplatila dost peněz, protože vyžadovala jakožto zhrzená majetná selka velký trest a zbavení se té mladší, pohledné konkurentky. Vědma udělala silný magický rituál a proklela tu sousedku a několik jejich generací.  Sousedka byla zabita očarovaným vrahem za pár dní a pak se děly věci i po její smrti. Už je to třetí generace, kdy v tomto rodu umírají muži před třicítkou a ženy mají psychické nemoci. Odblokovat, zneutralizovat tohle rodové prokletí dokáže někdo vidící, kdo dokáže cestovat do toho světa, té události v čase zpět a tam vše vyčistit, napravit a zneutralizovat. A tím to končí a rodu je hej.  Každý rod má něco za ty tisíciletí, století, kdy proklíval kde kdo kdekoho.  A teď jde ta bývalá vědma, která je v této inkarnaci si svých tehdejších čarovných sil zatím nevědoma do tmy, tam se jí zvýší senzitivita, třeba i otevře vidění jemnohmotných světů a ta spousta duší, kterým ublížila po ní jde a chce narovnat účty. Děje se jí to i normálně v životě venku, ale ve tmě, kdy se jí ta citlivost zvýší se snažíme, ať ji těch pár dní nechají na pokoji a pokračují v tom zase doma. A ať ji neotravují ani různé bytosti či vytělesnění astrální cestovatelé – nevyzrálí duchovně a otravující. No a každý člověk něco takového má. Ideální je, když neví, že se vůbec něco během jeho pobytu ve tmě dělo. Pokud se tedy dělo.:)
Určitě je nejvhodnější absolvovat pobyt ve tmě co nejdál od civilizace, elektrosmogu, wifi záření. Od spousty lidí a bytostí ve vesnicích, městech, kde je i bohatý mumraj energií a bytostí, které s námi kooperují neustále. Ono stačí pár alkoholiků narkomanů, co mají v sobě nějakou potvoru, v okruhu pár set metrů od nás a už to není naší duši příjemné. A v každém paneláku je takových lidí pár a v některých je to přímo festival. Děti i dospělí tam mají noční můry a častěji tam dochází k nemocem, úrazům.  Po letech bydlení u lesa a v relativně čisté přírodě, kde jsou umístěny i naše tři maringotky na pobyt ve tmě, na mne už jakékoliv město, větší vesnice působí jako energetický vysavač a vždy rád odjíždím domů, dobýt baterky.

Služ a nekecej:)

V září jdu na 33. dní do tmy. Ponořit se do modliteb a meditací, manter, proseb. A také digitálního detoxu. Pokud to zvládnu celé, nebo alespoň větší část, je možné, že na FB se už nevrátím a budu pak už jen na pracovním mejlu. I když, ta komunikace přes zprávy tady, s pár lidmi, mi přijde pohodlnější než přes telefon – tak uvidím. Takže kdyby někdo něco potřeboval od října, tak pokud už se tady neobjevím, tak na pracovní mejl a bude mi to vyřízeno.:)

Moje ego by chtělo psát spousty textů. Někdy spíš ze soucitu a jako podporu pro jiné lidi. Musím říct, že za poslední minimálně rok jsem na FB neobjevil žádnou přínosnou informaci a spíš pozoruji vzrůstající agresi lidí mezi sebou tady. A cenzuru. Obzvlášť teď, kdy nadnárodní firmy vlastněné nejbohatšími lidmi a tajnými řády na této planetě tlačí na kompletní cenzuru na FB a dalších sociálních sítích. FB už přišel o stovky miliard Korun a samozřejmě jim ustoupí. Blokování a mazání profilů, bude ve velkém po napsání některých zakázaných slov.
 Z ezoterické oblasti pak i dost nesmyslných blábolů, které lidi zdržují na jejich duchovní cestě nebo je odkloní na nějaký čas do slepé uličky. Čím dříve se každý začne spoléhat na své srdce a informace ze sebe, tím dříve zesílí a nebude potřebovat různé texty, videa a rady ezoteriků, protože jakmile se napojí na svůj vnitřní internet, vše v sobě najde. Přestane i platit za nefunkční nebo slabé ezo služby a konečně roztáhne svá křídla. Jak mi říkal kamarád: chceš něco co není z tohohle světa, přetáhnout k užití do tohohle světa a ztrácíš čas na vysilujícím internetu a zahovněném FB, místo pobývání v lese a ústraní.:)
Ve tmě jdu zapracovat na otevření jasnovidnosti na plno. Věřím, že to ustojím a naučím se ty kanály přívírat, když bude třeba oddechnout. Chci více pomáhat lidem a bytostem  v různých světech a snížit aspoň trochu jejich utrpení. Doba se zhoršuje, bude to třeba. Tisíců , milionů bojovníků Světla na planetě, kteří budou nasazovat krk v astrálu a  duchovních světech, aby to tady ve 3D bylo žitelnější pro lidi, zvířata, bytosti. Modlit se, ať tento dar-prokletí ustojím  a neskončí to v jako některých minulých životech, kdy jsem jasnozřivý, jasnovidný byl a zneužil tento dar pro osobní zájmy, k chlubení, zneužití moci. Protože zkoušky a nástrahy zkouší temná strana denně. I proto jsem si už párkrát ověřil, že mé Vyšší já naskládalo Mírovi velmi silné pojistky, aby se mi v této inkarnaci různé dary neotevřely jen tak. Protože žít s tím, že o lidech víte skoro vše nebo úplně vše, ale často jim nemůžete pomoci, protože to není dovoleno… A jako pozorovatel sledujete třeba ženu, která za 3 měsíce zemře na rakovinu a nechá tady tři malé děti. A vy by jste z ní tu rakovinu dokázal vyndat a změnit v jejím osudu nějaké křižovatky událostí příčin a následků, ale nesmíte jí pomoc, nesmíte jí to říct, nesmíte ji varovat, nesmíte ji na to ani připravit. Tak jen jako pozorovatel trpíte a říkáte: proč jsi mi Bože dal tento dar, když mi nedovolíš jí pomoct? A přitom víš, že ta žena má v obrovské bolesti pochopit co páchala a díky tomuhle utrpení vyčistit za ty týdny umírání kus své karmy. Aby postoupila do vyšší třídy do příští inkarnace. Božská prozřetelnost se neplete a tento supervědomý program Bytí funguje naprosto spravedlivě. Nepomůžeš deseti, ale pomůžeš dalším dvěma, kteří jsou na hraně nebo je dovoleno jim ubrat kousek jejich zátěže v oblasti roviny příčin a následků jejich činů. Často trpím, když vidím jak je v ezo rybníce spoustě lidem ubližováno a jsou připravování o energii, zdraví, peníze a někdy je, u silnější grázlů  jejich duše uvězněna na více inkarnací. Ne vždy si tohle musí karmicky prožít. Často je dovoleno se tomuhle vyhnout.  Velký problém je zbabělost těch, co u nás a na Slovensku umí, vidí, ale nechtějí zasáhnout, ušpinit se, zaplést se. Když jdete proti přesile a zastanete se někoho, může na vás třeba spadnout 40 metrový strom a přežijete jen díky silným ochranám jen s deseti zlomeninami, to co podle lékařů přežít nejde a za pět týdnů už taháte těžké věci.:) Už jsem mohl být ve světelnějších světech, S Bohem tato vězeňská planeto a vězení tohohle omezeného lidského těla. Té primitvní skořápky. Na téhle zaostalé planetě plné násilí a robotů v tělech. Ale ještě není dovoleno tohle tělo opustit.:) Je třeba začít víc sloužit lidem.
V lednu jsem, já flákač, který má čas na sobě duchovně pracovat 20h denně a využije jen zlomek času kvůli své lenosti, žádal Boha – Stvořitele o sestoupení Ducha Svatého do mého těla, k mé duši. Bylo to upřímně a ze srdce a spojení fungovalo. Dostal jsem tehdy sprďana od Krista, který důrazně říkal přes tlumočníka: „uvědomuješ si oč žádáš? Asi ne. Nějaký celibát na kumulaci energie a kvůli silnějšímu spojení k nám by byl to nejednoduší. Přišel by jsi o svou identitu, rozdal všechen majetek co máš tady v to iluzorním světě, přetrhal by jsi pouta na své blízké, už nikdy by jsi neviděl své rodiče a putoval by jsi někde, kam bychom Tě zaváli..léčil by jsi jako náš prostředník a ani by jsi o tom nevěděl v tom tranzu, někde přespával, jídlo si vyprosil. Víš vůbec co chceš a jestli tohle chceš?“ Ne, na tohle zatím koule nemám a nezvážil jsem všechny dopady této žádosti. Opustit své milované rodiče, kteří budou časem potřebovat větší a větší pomoc zdravotní.  Řešil jsem už párkrát variantu vše prodat, ale… putovat s hrstí bankovek v kapse a  s kreditkou s pár miliony za dům, utrácet za ubytování a stravu.:) Za hezké ubytování a kvalitní stravu.:) Tak jak to máme rádi.:)  Zbabělost, když bych se naplno neodevzdal Božskému vedení a a tomu, že o jídlo a nocleh bude vždy postaráno. I o oblečení, když doslouží. Ale jsem v tomhle zatím slaboch. Cesta k Bohu, nerovná se zákonitě životu v chudobě a odříkání. Ale jakmile se člověk dostane do stavu blaženosti a euforie, sexuální orgasmus je jen slabý odvar té Božské blaženosti a zbytečné crcání energie. Je třeba ty stavy zažít, než člověk začne odsuzovat. Pro mne tohle nemá nic společného s církví, náboženstvím, sektami, i když srdeční a čestní lidé jsou i v těchto mocenských spolcích. S církví jsem však skončil v Římě, kdysi na Aventinu v B.S.S. a později se od ní odstřihl tím, že jsem jako pohanský kněz ve Florencii proti satanistům z Říma vystupoval, kázal mimo chrámy a církevníci mne zajaly a umučili k smrti smrťoucí.:)
No, snad tohle povídání ze srdce, nezní moc egoisticky a hloupě a někomu to aspoň trošku přinese inspiraci pramenem ze zákulisí.
Nic z tohohle se nedá koupit na seminářích, dá se to jen vyprosit, vyčekat, zasít, čekat a možná sklidit v propojení víc inkarnací. Po mnoha přešlapech a chybách. Tolikrát jsem žil duchovně pokročilý život, se spoustou darů a schopností, bez anamnézy a odpojení a selhal jsem. Pak jsem se pár inkarnací drápal nahoru a zase selhal.  A zase a zase a zase. Teď se pomalu zase šplhám  a prosím ať tentokrát neselžu.

Ti co vědí

Jít do tmy na týden, na to je potřeba mít odvahu. Protože ani většina ezoteriků ( natož zbytek populace ) na tuhle velmi silnou metodu koule nemá. A teď si představte, že jste od narození hluchoněmí a neslyšíte a domluvíte se jen řečí těla, posunky, písemným projevem a znakovou řečí. Když hluchoněmý člověk nastoupí na pobyt ve tmě, přijde i o zrak. No, přijde…to je relativní, protože tma je zesilovač senzitivity a otevře se mu jiný druh vidění. Vidění, o kterém věda nepíše a v učebnicích o tom nic nenajdete. Ty světy, možnosti,  jsou tak bohaté, že neznají hranic a omezení. Doslova. Jedna hluchoněmá slečna k nám nastupuje na svůj už třetí pobyt ve tmě. Všechna čest. A můj neskonalý obdiv.

Duchovno nejsou závody, ale… jediné co se na sklonku inkarnace počítá, je práce na sobě. A plody tohohle konání. Před smrtí těla absolutně neřešíte majetek, vzdělání, kariéru a podobné pomíjivé zbytečnosti, ale zvažujete své činy a skutky. A umíráte buď nevědomě nebo vědomě nebo mistrovsky. A mistra dělá výcvik, praxe. Ne kecy, ne řeči, ale činy. Ne, pýcha a nabubřelost ezo začátečníků hrajících si na mistry.  A různé kapry a štiky s neovládnutými pudy, kteří magicky ničí své žáky, uctívače a oddané slepce.

Velcí mudrcové, lamové, jogíni, poustevníci, mniši kteří zahlédli jen maličkou část té krásy a nádhery ve stavu setrvání v ryzí skutečnosti a euforickém blahu, často prosili o jediné: ať mohou zůstat v ústraní o samotě své jeskyně do konce své inkarnace. Kdy jejich duše bude cestovat Vesmíry, tělo bude v blaženém stavu sedět na místě a v tu chvíli nebude pro jejich duši existovat tato omezující schránka. Skořápka pro duši, která ve studené jeskyni, ve tmě, sedíce na zemi roky,  vypnuté požívání i vyprazdňování, přebývá i ve velkém mrazu. Jaký je to rozdíl, o proti různým ezo hledačům „pokročilých“ civilizací, kteří mají problém vydržet ve tmě i pouhých 7. dní. Ač jsou ve své mysli velcí borci, protože přece absolvovali 37 seminářů už a vypily dva litry psychedelik. Jak jsme zdegenerovaní, změkčilí i v tmoucím hotelu s postelí, sprchou, topením, toaletou a dalšími vymoženostmi. A umělá inteligence vládnoucí této planetě z nás udělala výchovou slabochy, co se nedokáží odprostit ani v ústraní od svých starostí, hraček, plánů, rodiny, práce, minulosti a neplánovat budoucnost. Ti moudří a opravdu vidící, napojení ví, že jediné co má smyls je duchovní pokrok, vyčistit svou karmickou zátěž a vědomě zemřít. Vědomě, jak to zvládne jeden, dva, možná tři ze 100. Vědomě, tak, aby věděl už před smrtí, kde bude jeho příští inkarnace, jak se tam dostane. A aby měl co nejlepší podmínky, byl vědomý a napojený už od narození. Nebyl ve vymazání paměti, anamnéze jako většina zotročených, bloudících a odpojených od své duše – lidí. Kdy mudrc ví, že jeho žena, máma, děti, kamarádi..tihle všichni jsou jen další herci..kde jejich duše také hrají tu roli maňáska, ale jinak je každá duše ve hře jen sama za sebe. Se svými inkarnačními plány, směry, cíli. S plánem napravit v této inkarnaci to a ono.
O tomhle by se dali psát romány, ale proč ztrácet čas něčím tak pomíjivým a marnotratným k naplnění ega klouzajícího na povrchu Bytí. Možná, snad, jako memento, předání jiným… Tak jako je spoustě těch mudrců nakonec zakázáno v ústraní setrvávat a jsou svým učitelem, průvodcem poslání zpět mezi lidi, předávat své učení.
Ta jako třeba velmi soucitný lama, obr mezi Tibeťany, ctihodný lama Dilgo Khyentse Rinpočhe. Mistr mistrů napříč liniemi, který když zemřel, ty světla a energie byly viditelné i nevidícím.
Ve videu od 8:30 minuty,  říkají: ve 13ti letech pocítil touho odejít do meditačního ústraní, když se mu začaly zvědomovat vzpomínky na stavy blaženosti v ústraních v minulých inkarnacích. Ty zažila řada  z nás, ve svých minulých životech a zrovna v této chvíli, když se ve videu ponoříte do síly toho textu, tak cvak a budete zrovna tam, v tom vědomí prožitky kdysi dávného a nyní oživeného…Krásné energie a vibrace. Paráda.
Svým rodičům tehdy napsal dopis: „Tatínku a maminko, zůstaňte ve svém překrásném domě, váš syn touží místo toho po prázdných jeskyních. Přeji si ponechat jen příručku o meditaci. Vaše usmívající se tváře budou navždy se mnou. A pokud jednou dosáhnu duchovní realizace, splatím vám velkou laskavost, kterou ke mě chováte.:
V následujících 15 letech Khyentse Rinpočhe meditoval v mnoha jeskyních, často celou zimu zasypaný sněhem. Po mnoha letech meditace prohlásil, že chce strávit zbytek svého života na opuštěném místě. Ale jeho učitel nesouhlasil:“ nastal čas, předat dalším lidem vzácná učení, které jsi obdržel.“ Své první velké učení předal 2 000 jogínům v provincii Kham. Trvalo 6 měsíců.
No..a realizoval a své rodiče vytáhl v okamžiku jejich smrti velmi vysoko. Mnohem dál, než by se sami mohli dostat. Vytáhl je do světů nad astrálem a odebral jim na vlastní záda kus jejich karmy. V soucitu, lásce a milosrdenství Buddhů.
Vzor práce na sobě, se sebou a pro druhé.

Vědomá a nevědomá smrt

Většina zápaďanů umírá nevědomě, v obrovském zmatku, strachu a duchovním a duševním utrpení. Máme tady příliš mnoho rušivých zbytečností, shonu a materialismu, které lidi odvádí od práce na sobě. Protože přece musí vydělat na lepší dovolenou, nové auto, větší dům než má ten soused – co ho tolik nenávidí. Musí vyfotit každý výlet a jídlo na sociální sítě. Aby ostatní viděli jací jsou to borci a jak skvělý mají život. Druhá skupina lidí pak sdílí a přečte kdejakou hloupost a tím zaplácává své vědomí a mysl. Honza z Horní Dolní spamuje FB všemi konspiracemi a fakty co najde, ale sám na svou duši nemá v tom mumraji čas. A najednou blik a leží na posteli a umírá. Čas na přípravu promarnil. Podobně ti co slouží jako baterie různým guruům, neokněžkám při řízené meditaci, šamanům, mágům jako energetické potrubí z těla nebo sexuálním vláknem a apod. a mají na tyhle procesy méně energie a síly.  Těch skrytých záludností a pastí je velmi mnoho.

 Pokročilé civilizace se celou inkarnaci připravovaly na odchod z těla. Protože velmi dobře věděly, jak je to zásadní a veledůležité. V naší padlé civilizaci se o umírající postarají ve větší míře jen v Tibetu ( a to jen ti, co si mohou dovolit zaplatit lamu, který stejně žije skromně a ty peníze dá na fungování kláštera vesměs )  a některé šamanské rodiny. Myšleno opravdu pokročilá asistence během umírání člověka a ne „jen“ odvedení duše po jeho smrti.

Na západě se slovu smrt vyhýbáme, lidé se ho bojí a čím více se smrt blíží, tím více je to děsí. Rozpracovaně a amatérsky bych rozdělil druhy umírání na 3 základní skupiny. Které mají vždy několik podskupin, ale ty si každý může dohledat sám.
1) Vědomá smrt pokročilého duchovního praktika. Který ví, kde bude jeho příští inkarnace, co přesně má udělat v době těsně před smrtí těla. Jakou nauku, metodu má k tomu použít. Jakou linii, energii, pomoc koho bude potřebovat. Jaký výcvik za života k tomu potřebuje. Třeba v ústraní ve tmě, lze zažít zářivé světlo, které potkáme v okamžiku smrti a je v něm potřeba umět pracovat.  Cílem je využít potenciál a dostat se po smrti do co nejvyšších světů a tam svobodně rozhodovat o své příští inkarnaci. Aby byla co nejharmoničtější. Kdo má má zájem o více informací, už se jich o téhle práci dá najít dost.
2) Nevědomá smrt staré, pokročilé duše, která na sobě nějaký ten rok duchovně pracovala v modlitbách, meditacích. V okamžiku smrt jí naskočí „autopilot“ a za pomocí duchovních průvodců, ochránců, přátel s dostane co nejvýše. Někdo skončí v duchovních světech nad astrálem, jiný ve vysokém astrálu, další níž. Vše výrazně ovlivňuje co to už má ta duše za sebou ve svém vývoji a čistota její karmické zátěže.
Zásadní pro tyhle dvě kategorie je co nejčistší karma. Protože kdejaký guru, šaman, mág, kněžka dokáží díky ukradené energii ve svém egregoru a svým schopnostem zemřít vědomě, ale kvůli té spoustě špatností co udělali lidem a zatížené karmě se stejně dobrovolně po poradě se svými průvodci vrátí na tuhle planetu odčiňovat svou těžkou karmu. V interakci s těmi co jim ublížili.
3) Nevědomá smrt duchovně na sobě málo nebo vůbec pracujících. Tady sedí přirovnání plachetnice bez plachet, na rozbouřeném moři. Kdy nikdo neví, kam ji vlny a vítr zanesou a kde skončí. Velký problém dnešní doby jsou i potrhaná astrální těla ( tedy přepravního prostředku naší duše, po opuštění těla hmotného ) z Marihuany, drog, většího množství alkoholu, některých psychedelik požitých u nedo-vycvičených šamanů ( těch je na západě většina při komerčních rituálech ). Proto si tímto pokročilí duchovní tělo neničí. Nikoho neomlouvá neznalost a to, že mu kamarádka Božena řekla, že s manželem byly na Ayahusce a Bufu u super šamana s moc hezkými korálky a oděvem a on je poškodil. Většina psychedelik totiž dělá díru v tělech a aurickém vajíčku a vycvičený šaman je tam od toho, aby je zalepil a lidi si z rituálu neodnesli nechtěné dárky. K 9 z 10 „šamanům“ co na západě dělají rituály s psychedeliky bych nešel. Přesto mají všichni narváno.
Neodvedených duší, které nějaký převaděč za desítky až tisíce let z této planety do „Světla“ odvede jsou tady koneckonců miliardy. Těch co se přivtělují na živé a sosají je, aby nějak lépe fungovali a ztratili nevědomou smrtí nějaký čas. I potrhaná těla jdou světlem a usilovnou prací vylepšit, opravit do jisté míry.
Obrovskou výhodu mají v době umírání ti trénovaní a připravení. Nebo alespoň ti, kdo mají k dispozici na svém odchodu lamu nebo šamana a ten je provede celým průběhem umírání. V tibetských textech najdete popsané celé procesy a postupné stavy co umírající zažívá. A pokud jste na tohle připraveni a víte co postupně budete zažívat, máte OBROVSKOU výhodu a eliminujete své strachy během tohoto úžasného procesu.
Tělo se začne rozpouštět do jednotlivých elementů. Nejdřív je to země: v těle a končetinách pocítíte slabost a začnete se jakoby propadat do vody. Jako když se hlína začíná rozpouštět ve vodě. Zrak se vám začíná zamlžovat.
Pak následuje element vody. Přestáváte slyšet, omezuje se vnímání okolí. Střídají se stavy vlhka a žáru ohně v těle. Voda sestupuje do ohně a můžete se cítit jako v ohnivé potopě. Tyhle změny jsou detailně popsány hlavně v tibetských knichách.
Pak následuje pocit ohně sestupujícího do vzduchu. Zhoršuje se dýchání – s tím je třeba vědomě počítat a uvolnit se. Tělo se pocitem začíná rozpadat na atomy. Člověk si připadá jako by hořel.
Nakonec je tu element vzduchu a vše se rozpadá. Ztrácí se Tvé vnitřní světlo. S rozsvícením vnitřního světla se lidé setkávají na pobytu ve tmě ( až se za nějaký čas člověk sám rozsvítí ) nebo při požití psychedelik se sami rozsvítí díky energii té entity  dané rostliny.
Zaznamenané příběhy lámů, jogínů a lidí z komatu, klinické smrti popisují, že necítili bolest v tomto stavu rozpouštění se 4 elementů a ocitli se v tom zářivém světle.  Viděli různé duchovní bytosti a Avatary pokud v ně věřili za života nebo s nimi měli spojení z dřívějších inkarnací ( zápaďané Krista, Hinduisté Rámu atd. ). JE velmi důležité však na tohle být připraven a nepanikařit. Panika rozbolaví stresem i to co jinak nebolí. Je důležité se už vědomě SOUSTŘEDIT na novou inkarnaci a nedávat pozornost tělu co se rozpadá. Když si umírající nebo jeho rodina v Tibetu zaplatí lamu průvodce, tak ten provádí umírajícího postupně všemi stavy rozpuštění elementů . Kdy mu říká: teď cítíš to a bude následovat tohle. A pak komunikuje s duší co opustila tělo a radí jí, co má dál dělat. Umírající tak má ideální podmínky k přechodu z jedné úrovně BYTÍ jeho duše do té následující. Velmi důležité je, aby se člověk před smrtí vyrovnal se svými závazky a nic ho netahalo zpátky k mrtvé schránce a pozůstalým. Tedy mít vyřízené dědictví už dávno před smrtí a vše v lásce s pozůstalými vykomunikováno. Aby se dědicové necítili ukřivděni, že Béďa dostane víc než Petra. A Petra by pak sršela nenávistí a zlobou k umírajícímu i sourozenci. Dále by měla rodina u jho umírajícího těla držet pozitivní náladu, klid, světlo a lásku. Tedy opak toho stresu co se děje většinu na západě, když rodina fňuká kolem postele, umírajícímu často vyčítá, že je tady nechá samotné, ať ještě neumírá a celkově tím jeho duši stahují sem dolů na tuhle planetu. Velmi těžké to mají lakomci, mamonáři, kteří nechtějí opustit svůj majetek ani po smrti těla a jejich duše poletuje v domě, firmě i po smrti .Západní medicína navíc utlumí vědomí umírajícího sedativy, silnými léky na bolest a ten je v mlze dřív než začne umírat.
Ze smrti není třeba mít strach. JE však velmi zásadní, být na ni připraven. O tomhle by se dalo napsat spousta knih a nikdy by to nebylo dopracováno do detailu. Smrti je úplně jedno kolik máte majetku, kolik jste vychovali dětí, kolik jste zasadili stromů a zda umíráte jako milionář nebo chudák z chatrče.  Zlým lidem a těm z těžkou karmou se umírá však daleko hůře. Většinou umírají dlouho a v bolestech roky.  Ale v bolestech a roky mohou umírat i ti dobří, co chtějí dočistit karmu úplně. Proto, když vám někdo říká, že se nebojí smrti , moc mu nevěřte, Z umírání v bolestech mají strach úplně všichni.  Čest vyjimkám velmi pokročilých.

Dobro

Dobrých skutků není nikdy dost. Včera jsem zahlédl sbírku na mobilní hospic. Lidi tak mohou žít, dožít ve svém domově a sestry jim vozí léky, píchají injekce na utlumení bolesti, přebalují je. Před pár lety jsem se sešel s paní, co dělala v jednom takovém mobilním hospicu v Ostravě a říkala, že jezdí píchat umírajícím i uklidňující injekce několikrát denně, ráno, v noci, když se blíží jejich odchod z těla a mají velké bolesti. A jezdí dokonce i převlíkat mrtvé, když žijí sami nebo jejich starší manžel, manželka nejsou tohohle již schopni. Na tohle poslání musí mít člověk sílu a odvahu.
Tento hospic se chce zaměřovat hlavně na onkologické pacienty. Obrovské množství Čechů, kolem 700 000 má rakovinu léčenou nebo zatím neléčenou. A v tom zesilující ozařování jich bude přibývat. Snažím se dávat, dokud můžu na různé strany. Protože každý dobrý skutek pozvedává duši. Tak jdu nějakou Korunou přispět i jim a dávám to i sem pro inspiraci. Čím více peněz tyhle dobré duše dostanou od státu i lidí, tím více jich může být zaměstnáno a tím více mohou pomoci. Protože umírat doma a se svou rodinou a domácími mazlíčky a důstojněji je dar. A v dnešní době nikdy nevíte, koho ve vašem okolí rakovina skolí. Zda i jemu doktor neřekne: dáváme vám tak měsíc života.
Nebo na účet ve článku.
Dobrovolníci tam dělají i aukci bazarových věcí.

https://www.facebook.com/events/842081896195378/

Národ, rod, rodina…

Tahle chorvatská skladba má pořádnou energii. Jsme Slované, textu rozumíme slovy i srdcem.  Jsme sice duše z různých planet a hvězd, aktuálně na návštěvě v lidských tělech a na malý čas, ale zrovna teď jsme Češi, Slováci a narodili jsme se na místě, kde se koncentrují ty nejpokročilejší duše na planetě. Ne v Asii, USA, ne v Peru, ne v Austrálii, ale tady v Evropě. Být hrdý na svou zem, národ, milovat ho. Navždy ať stane cokoliv. Národ, rod, rodinu. A jak zpívají v písni: „moje srdce hoří. Milovat tě navždy je mé přání. Naučíte se milovat svůj život.“

Láska nesmírná vesmírná

Pobyt ve tmě je velmi silná metoda. Transformační, lecos dokáže otevřít ze světů kolem nás a uvnitř našeho těla a srdce duchovního. Většina populace do tmy nikdy nepůjde ( desítky % lidí se tmy bojí a v kombinaci s klaustrofobií jich je ještě víc ) a i velká část ezoteriků na tohle nemá „koule“. Přitom být sám, v úplné tmě, mít konečně čas na sebe a dostat se dovnitř sebe… zvýšenou senzitivitou objevovat světy a bytosti kolem sebe…dokáže člověka výrazně posunout. Ultimátně. Dá se to realizovat i doma, když místnost zatemníte a rekuperací budete vhánět vzduch, vyřešíte záchod, průvodce, jídlo. Provedl jsem tmou už skoro 500 lidí, přijde mi, že průvodce již dělám věčnost.:) A představte si, že 14 a víc dní vydržel jen jeden z asi 80. S postelí, teplou sprchou, meditačním podsedákem, židlí, umyvadlem, cvičením, záchodem, stravou až pod nos… Tedy opakem těch drsňáren v Himalájích, kde se stále chodí do ledové jeskyně na roky do tmy- výrazně se transformovat, praktikovat a posunout a uvést v praxi nauky cvičené v chrámech. A bez spuštěného Tummo – vnitřního ohně, té tajné čakry lamů a jogínů, 4 palce pod pupkem a 2 palce od páteře zevnitř, by v těch desítkách stupňů pod nulou, sedíce na hromádce slámy, zmrzli. Stačí pár tisíc odpraktikovaných hodin Tummo a člověk má v těle puštěnou elektrárnu, která prolévá nonstop jeho tělo blažeností a jemně spaluje kousíčky jeho karmy. Tak proč praxi tummo tak flákáš Míro?:) Bájný jogín Milarepa, masový vrah desítek lidí, které zabil jako čaroděj na dálku, dosáhl Tummem Osvícení, a stal se nejmilovanějším lámou Tibeťanů.
Občas si vzpomenu, jak mi v těch životech, kdy jsem nic neměl bylo krásně. Svobodný jako pták, někde v jeskyni, poustevně, chrámu a   sem tam se najíst a napít a někdy v pohodě hladovět nebo na práně trávení vypnout a jinak nic neřešit.
Ale zpátky do tmy. Tahle metoda na rozdíl od drog, medicín a psychedelik jde čistou cestou a co se otevře, má o mnoho vyšší šanci pokračovat i po vyjití ze tmy. Na rozdíl od psychedelik, která na pár hodin něco otevřou a většině zavřou bez ponechání těch schopností a darů. Ale je to dlouhé, náročné. Než by západní ezoterik strávil třeba transformačních 21. dní ve tmě a pořádně se posunul na zbytek svého života ( spojil se se svým Vyšším Já, ze svou duší, otevřel své vidění a intuici co to jde třebas ), tak radši objedeme XX akcí, rituálů a často ezo-blbostí, které nám ve finále nedají zdaleka tolik nebo nám jen spálí čas a peníze. Protože, přece nemáme čas se někde zavřít na celé 3 týdny. A vydržet tak dlouho. Protože jsme tady a západě změkčelí, zdegenerovaní slaboši, od mala tak vychovávání svým okolím, médii. A víc kecáme než praktikujeme a vždy si najdeme výmluvu proč něco nejde. Vždy je pohodlnější kouknut 2 hodiny na hezký filmy nebo si udělat výlet na kole v přírodě, než tu dobu strávit v modlitbách a meditaci. Když pak na smrtelné posteli, těsně před odchodem z těla hodnotíme svůj život, spousta lidí si uvědomí, že propásla mimořádnou šanci se posunout do Vyšších sfér Bytí. Když už měli to štěstí narodit se do krásných zemí nadbytku a  blahobytu, jakými bezesporu ČR a SK jsou, měli přístup k informacím a naukám, metodám a místo toho jim inkarnace proklouzla mezi prsty a možnost posunu zase propásli. Někdo už po 157mé, jiný po 850té bude po odejití z těla, v astrálu se svými průvodci a poradci duchovními – litovat a smutnit, proč zase neuspěl a nechal se uvěznit mamonem, požitky, pudya neskonalou leností.
Také jsem ještě nepřekročil tento stín a nestrávil ve tmě měsíce v tahu, jak chci a toužím, přestože je pro mne cesta k Bohu a vědomá smrt alfou a omegou této inkarnace. Ze které vím, že si nic hmotného neodnesu a nechám tady vše kromě své karmy a získané moudrosti. Veškerý svůj majetek a pomíjivé zbytečnosti pro mou duši, bych okamžitě a ve vteřině vyměnil za transformaci na vědomého Osvíceného realizovaného člověka, těšícího se na smrt a přechod do Vyšších sfér s čistou karmou. To je stimul, to je cesta i cíl. Na tuhle planetu už se jako vesmírný cestovatel nikdy nechystám. A věřím, že neudělám chybu a nebudu muset. Moc práce však přede mnou ještě. Práce povznášející Ducha a zocelující duši a otevírající srdce nesmírné- vesmírné lásce.

Staré duše na cestě

Staré, pokročilé duše si do běhu své inkarnace, přitahují lidi – duše, co jim mohou na jejich cestě pomoci a také pomohou. A také ty, co jim ublíží. Zároveň mají „štěstí“ na učitele, nauky a metody zrychleného duchovního prozření a růstu oproti většině nevědomých, odpojených a spících. Po zkušenostech z mnoha inkarnací se potkávají s dalšími starými dušemi a často si vzájemně zamotávají karmické smyčky a zápletky ještě více. Místo, aby vše vyřešily, ukončily a už se potkat nemusely. Vyjít z koloběhu utrpení a Samsary, k osvícenému Bytí je pro ně možné a přesto v pomíjivosti světa iluzí promarňují příležitosti jedné inkarnace za druhou, zdánlivou leností a pohodlností. Kdy dary a nauky co dostaly nepraktikují a svou pozornost marní zbytečnostmi a honbou za pomíjivostí.

Krize jako příležitost k růstu

Některé národy vnímají každou krizi jako příležitost k růstu a pozitivním změnám. A nám teď začala velká ekonomická krize a čistka. Tak jak to tajné řády naplánovali pod zástěrkou viru. Dá se na ní vyrůst ve všech směrech. Změnit nefungující soukolí všech oblastí našich životů. Ty i já a Ty také, všichni máme za sebou inkarnace, kdy jsme byli velmi bohatí. Někteří vlastnili zámky a hrady, otroky a nevolníky, velké země nebo malá panství. Vládli jsme regionům na planetě této a na milionech jiných obydlených planet a hvězd. A? Teď tady sedíme jako roboti u netu a já píšu a Ty to čteš, zatímco oba můžeme dělat milion povznášejících činností.:) Byli jsme velmi bohatí a konec a smrt a zůstalo po nás jen hnijící tělo a z něj pak prach a molekuly. A v další inkarnaci jsme začínali s anamnézou zase od nuly. Ti  s čistší karmou se tedy narodili vědomější, napojenější a do lepších podmínek. Avšak hromadit majetek za každou cenu je jako vylívat 10 000 litrovou vodní nádrž kávovou lžičkou. Kdy je předem dáno a určeno,  že jak polomrtví nabereme lžíci poslední, tak všechna voda odteče zase do nádrže. Není to hloupé crcání energie? A honění za majetkem, akademickým vzděláním je tím stejným pošetilým, marnotratným blouděním slepých. Chudý mudrc z chatrče, napojený na sebe a Boha a mající jedno jediné roucho, je o světelné roky dál než akademik snídající v drahém hotelu a přednášející o zákonech ekonomiky, které stvořili ti, kterým tahle planeta patří. Stvořili je pro sebe a odpojený akademik jim dělá hlásnou troubu.
Často nás ty největší tragédie nejvíc posunou. Ve všech směrech. A zrychleně  k cíli. Kdo se pere s osudem, sílí. Kdo má těžké překážky na své cestě, sílí. Kdo najde v sobě dost odvahy a má koule dělat změny a jít ro rizika, ten roste a sílí. Každá bolest a zkušenost a těžká chvíle nás posiluje a rosteme. Jen se nenechat nikdy zlomit a jít stále vpřed. Z nadhledu propojení celé naší inkarnace s těmi dalšími se učíme a získáváme zkušenosti, čistíme svou karmu a nebo ji ještě více zanášíme. Jedny dveře se vám zavřou a teprve pak uvidíte, že za nimi jsou hned 3 nové cesty na výběr. Ukončíte nefunkční XXX a hned je tu další možnost růstu. Zrovna v této minutě se miliony pozemšťanů zamýšlí jaký je smysl jejich života. Materiální badatelé si znovu a znovu nedokáží vysvětlit jak může hromada kostí, svalů, šlach a různých tekutin a komponentů přemýšlet, žít a fungovat. A milovat a tvořit? Jako dítě jsme si tuhle otázku dával a nedokázal ji uchopit. A bádal jsem i nad smyslem života. Že přece existence Bytí není jen o tom být poslušný student, držet hubu a krok a dělat kariéru, hnát se jako otrok za kariérou,  platit hypotéku, dluhy, další a další auto, dovolenou lepší než ten protivný spolužák a sousedka a přežívat jako odpojená živá mrtvola, vzorec rodina, děti, umřít co nejdřív  nezatížit důchodem stát.  Jen ti, co uvěří v Boha  a v to, že stejně jako ve filmu Avatar, naše duše jako baterie tuhle hromadu biomateriálu oživí a ovládá, na tuhle záhadu přijdou. Protože ti co v sobě objevili Boha a spojení s ním už nehledají. Ti už ví a našli. A už jen zesilují své spojení s nejmoudřejším z moudrých, s nejsoucitnějším ze soucitných a s nejláskyplnějším z láskyplných. A s mudrcem všech mudrců a se Stvořitelem všech a všeho. Jeho nejde nemilovat a nemít na prvním místě. Před dětmi, rodinou, sebou a vším ostatním. A zároveň ho vidět ve všech a všude. V každé částečce vzduchu a svého těla a ve všem kolem. Procítit ho všude a cítit ho všude. Pak budete milovat i hromadného vraha a dívat se na něj jako na Boha. Protože on sice zatím trpí a neví kým je, ale i on jednou prozře a nazře.

Bytí

Přes všechna úskalí, která můžeme na duchovní cestě potkat, je tahle cesta hledání pravdy v sobě, ve Vesmíru a ve všem v nás i kolem, to jediné, v čem jde najít smysl života, plné štěstí, bezpodmínečnou lásku, plnou blaženost bdělé skutečnosti  a význam naplněného Bytí. Vždy dostaneme víc než dáme.

Skvělé video S. Lazareva

Skvělé video S. Lazareva: Najdete tam odpovědi úplně na vše co vás trápí.

 

Vyléčení klaustrofobie

Miliony vidících a vědoucích žen a mužů byly poslední tisíce let umučeny, zabity církví a fanatiky. Protože věděli a viděli jaké zlo a potvory zakládaly a v zákulisí tahají za nitky ve Vatikánu. A kdo vidí a ví je nebezpečný a je třeba ho odstranit. Proto ty zinscenované procesy s čarodějkami, vědmami, bylinkářkami, porodními bábami, jasnovidci a dalšími – obou pohlaví. Spousta lidí věnujících se i v této inkarnaci duchovní práci na sobě má tohle trýznění za sebou. Skoro nikdo nevydrží být mučený a bez spánku dny a týdny a ti lidé pak ve snaze zemřít co nejdříve přiznali vše co jim tihle XXX nadiktovali a smrt pro ně byla vysvobozením.
Měli jsme na pobytech ve tmě pár desítek lidí co zažili smrt umučením, utopením, upálením, pohřbením za živa, zazděním a pod. Někteří mají klaustrofobii dodnes a tma je zesilovač senzitivity a spojení s duší. Za mne osobně, po spoustě zušeností s provedneím těchto lidí tmou, je překonání svíravého pocitu na prsou, paniky, vyčištění tohohle traumatu ve tmě silnější než různé regrese, konstelace, které tihle lidé ( hlavně ženy u nás ) zkoušely předtím. Když se jde do té události a láskou a pochopením, uvolněním se rozpustí všechno utrpení, nenávist z té situace. A hlavně už je to pryř, stalo se to tam, není třeba se tím nechat omezovat. Ty i já i ti další jsme vraždili, zabíjeli, nechávali mučit jiné a to stejné jsme  pak sklidili v dalších inkarnacích. Byli jsme nevědomí nebo hloupí a vědomí. Ale to bylo, už je to pryč a není třeba tento batoh omezení táhnout dál. Pro spoustu sluníčkových ezoteriků je nepřípustné, že i oni dělali taková zvěrstva, když teď nosí tričko se sluníčkem a korálky po celém těle. Ale žijeme v dualitě, nikdo není jen světelný. Koneckonců čarodějové a čarodějky existují stále a dokáži pomoct i ublížit. Zabít na dálku, proklít  i uzdravit. Vše je o etice a morálce a vědomém žití a Bytí.  Jsme to my, kdo určuje naše příští inkarnace, tím co děláme v té aktuální. Čistit svou karmickou zátěž a nezanést ji konáním v rozporu s nebeskými zákony. Nekrást, nepodvádět, neubližovat lidem vědomě i nevědomě. Nikomu nedělat co nechceme, aby dělali nám. Nevědomost nebeských zákonů, stejně jako těch právních ve 3D – neomlouvá. Lidé, kteří  v honění za zlaťáky poškodili tisíce Čechů a Slováků nejsilnějším psychedelikem Bufo Alvarius a ti potrhaní lidé nemají šanci po smrti v rozbitém astrálním těle odejít ( ano ten zážitek a vidění vyjdou draze v nevědomosti ),  si velmi uškodili a budou odčiňovat, i když si to zatím neuvědomují. Někdo kdo kvůli majetku, dědictví okrade své blízké nebo kamarády, také. Přitom je to jen a jen na nás co uděláme a jak konáme, protože po smrti nám z těch hromad cihel, skla a železa nezůstane vůbec nic a odneseme si jen svou karmickou zátěž a moudrost. Když vidím jak obrovské množství lidí se honí za hromaděním majetku bez ohledu na soucit a etiku a ty hodiny navíc každý den, pak proměňují často za zbytečné haraburdí…No, jejich škola, jejich cesta, jejich volba.
https://www.idnes.cz/xman/styl/carodejnictvi-hon-tresty-spankova-deprivace-halucinace-kontrola-zeny-skotsko.A200526_102410_xman-styl_fro

Lev – symbol Slunce

Hádejte proč je u vchodu mnoha chrámů a posvátných míst socha lva, lvů? Nebo proč tyto mocné bytosti používají vědoucí jako své ochránce? Pro pokročilé civilizace před spoustou let na planetě Zemi byl lev symbolem Slunce – posvátný, vznešený, mocný. Stačilo tu sochu propojit do astrálu a duchovních světů a hned stál před chrámem mocný sluneční ochránce. V astrálu více než živá bytost mocného lva, která v naší 3D zůstávala kamenná. Ale zkuste si nacítít sílu některých těch hlídačů ve světech naší 3D nadřazených… I u Slovano – Árijců symbolizoval lev Slunce.
Jako ochránce stavěli na chrámy a katedrály různé bytosti, které pak čarodějové oživily, aby chrám chránily, ale ke vstupu dávali Slunce – lva. Jako zosobnění síly a čistoty záměru.

Older posts

© 2020 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑