Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 30)

Virtuální past

Budu se maximálně vyhýbat virtuální realitě. Na tomhle vznikne obrovský byznys příští roky. Psal jsem na tohle téma pár textů, dají se dohledat tady na webu. Většina lidí už je odpojených, vakcinace je odpojí ještě víc a ve virtuální realitě pak budou doslova jako potrava- energetické baterie – pro entity a bytosti umělé inteligence.

Boží milost

Je pro mne velkou Boží milostí, mít tak duchovně pokročilé, jasnovidné kamarády – chaptaje, se kterými občas duchovně podpůrně zapracujeme a pomáhají mi zesilovat spojení s Bohem, panenkou Marií, Ježíšem Kristem, s mou duší, s mým Vyšším Já, s mou duchovní linií a vstupovat do různých světů. To je blaženost, euforie, naplněnost smyslu života a Bytí.  Je to wauuu.

Jsou to léčitelé, kteří už si nemusí na nic hrát. Protože, kde to JE, tam už není třeba nikomu nic dokazovat. Ani ukazovat.:) A jak jdou v této dualitě ve Světle, je radost pozorovat jak rostou a zesilují spojení s Bohem – Otcem – Stvořitelem.
Cesta ke vstupům do různých světů, je o výcviku, spoustě energie, disciplíně, o různých dietách, celibátech. Protože udržet se vědomě ve více realitách světech, stojí hodně energie.  A tu je třeba získat právě těmi dietami, cvičením, podporou linie, předků.
Tahle cesta je o zesilování soucitu, pokory, milosrdenství, lásky ve všem. O navyšování vibrací těla natolik, že je pak dovolen a hlavně umožněn, vstup do vysoce vibračních světů a přes různé strážce.
Čekají nás náročné roky. Uzavírky, otevření, další totalita a pořád dokola. O následcích očkování už jsem pár textů napsal – časem je vymažu. Pokud si nechcete zavřít cestu ke své duši, k Bohu, napojení na ně a nezhoršit své zdraví, vyhněte se prosím očkování. I kdyby jste doslova skončili na vodě a chlebu a bez práce a peněz. Protože odstřihnout se od své duše, Boha a od toho věčného, co přesahuje inkarnace, výměnou za vstup do restaurace a za hranice… Pokud zavedou očkování povinně, podvádět ve válečném stavu není karmickým zločinem.
 Očkování postupuje velmi rychlým tempem. K dnešku je už naočkováno min. jednou dávkou ( ta stačí k odpojení člověka ) 63% lidí starších 16 let a 5% dalších má rezervovaný termín. Celkově bylo v ČR očkováno již 5 566 564 osob (52,0 % populace – k 1. 1. 2021 bylo podle dat ČSÚ v ČR 10 701 777 osob). Zatím se tlačí po dobrém: odměny, doporučení, benefity, tomboly, dny volna. Ozývají se však už i lidé, kteří jsou šikanování kolegy, nadřízenými. Tlaky, výhružky teprve přijdou. A očkování dětí do 12 let také. Povinné očkování snad ještě nějaký čas nebude.
Cesta k Bohu mi dává obrovskou Sílu a absolutní přesah této inkarnace.  Neexistuje nic materiálního, co bych neodhodil na cestě k němu – když si to situace vyžádá. Žiju krásnou inkarnaci. Naplněnou pomocí druhým a cestou k Bohu.
PS. Bůh, Kristus, Marie, andělé, archandělé a další vysoko-vibrační energie a bytosti, nepatří žádné sektě, církvi, náboženství. Oni si je jen přivlastnili, aby mohli ovládat lidi a hrabat moc, peníze. Jakmile tohle pochopení, v sobě ukotví většina lidí, tyhle šášové končí a lidé budou svobodnější.

Léčitelé v opravdové Síle

Dnes moderní termín, rozšířený ve světě ženských kruhů, neo-kněžek a samozvaných Bohyní.

Aby byla žena, muž propojen se svou Silou, musí se s ní nejdříve spojit. A to trvá, bolí a nenajde to ve své komfortní zóně. Proto se podstupují různé přechodové a transformační rituály. Propojují se duchovní linie, znovu aktivuje vstup do linie a podobné kejkle.
I svatý poustevník, mnich se musel postavit temnotě v tom našem dualitním světě. Oni ty drsné prožitky popisovali jako setkání s děsy a běsy, s démony.
Člověk v Síle pak umí velké věci. Když je třeba. Ochránili svůj lid, kmen, národ před útoky temných bytostí a lidí. Dokázali zázračně léčit. Uměli poradit svým lidem, jak správně žít a Být. Co dělat, aby prožili naplněný a smysluplný život. Dokázali lid ochránit před démony v astrálu i v lidech. A že těch lidí, co dnes v sobě takovou potvoru má…je. Démona, který je ovládá, nutí jako odpojené dělat nehezké věci. Někdy i zabíjet jiné lidi. Vymítání démonů není pohádka, děje se to. Ty slabší stačí odvést domluvou. Pokud však narkoman, alkoholik, hulič marihuany, mají své astrální tělo potrhané a auru kolem těla poškozenou, snadno do nich něco, přes jejich slabou ochranu, vleze i později. A když budu hodně upřímný: neznám nikoho, kdo by dokázal odvést do vyšších světu, po smrti těla, nikoho, kdo za život vykouřil stovky jointů. Protože jsme však nesmrtelné duše, tak ta duše ztratí jen spoustu času jako neodvedená, kdy se bude přivtělovat na živé lidi a přežívat. I ona se později posune dál, do pokročilejších inkarnací.
Léčitele v Síle měli blízko k zázračným vyléčením, ovládání počasí, živlů. Dokázali vytvořit energetické pole kolem své vesnice, aby se mu nepřátele vyhnuli. Dokázali svou mentální silou vystrašit náčelníka útočníků, aby si útok rozmyslel. Dokázali ho zabít na dálku, pokud hrozil jejich kmenu masakr. Dokázali se teleportovat, levitovat, bilokovat. A spoustu dalších kejklí, které použili jen když nebylo zbytí. Ustát svou sílu a dokázat jít ve Světle, je jedna z nejtěžších oblastí duchovní cesty. Aktuálně je inkarnováno velké množství těch, co svou sílu už mockrát zneužili. A proto napravují, na této „vězeňské“ planetě. Na planetě Zemi, která slouží jako převýchovná oblast a jsou sem inkarnováni různé duše k nápravě své karmy.:) Tady je to zhuštěné, prožívané v hrubohmotných tělech. Je smutné sledovat, jak spousta těch bývalých kněžek, mágů, šamanů, lámů, místo jití ve Světle k očistě své karmy… hrne materiálno, osobní prospěch, peníze, mamon, zneužívání slabo-duchých a slepých a obíráni jich o energii, zdraví, peníze.
Jako kdyby nevěděli, že i tato inkarnace uteče velmi rychle a absolutně nestojí za to, se i tentokrát neposunout blíž ke Světlu – Bohu.

Příčina – následek

Covidová totalita, má pro moji duchovní cestu řadu pozitivních jevů.

Vyřadil jsem úplně stravování v restauracích. Ty jsem poslední roky navštěvoval málo, ale navštěvoval. Jídlo tam mělo výrazně nižší vibrace ( kuchař do toho vkládá své energie, vibrace a také kvalita surovin )  a kvalitu, než to, co si připravíme u nás doma nebo u kamarádů, přátel.
Miluju relax a detox v sauně. Tu mám doma, ale párkrát za rok jsem zavítal i do veřejné. Mám rád i parní saunu a tu doma nemám. Ale celkově i tohle omezení vítám.
Párkrát za rok jsem si zašel zaplavat na veřejný bazén nebo koupaliště. Dá se to i v rybníku.
Nevím kolikrát jsem byl za posledních pět let v kině. 5x? Nabídka filmů přes internet je bohatá, nikdo mi u toho nefuní a necpe se občerstvením.:) Na jednom pobytu ve tmě jsem si vymyslel pořídit domů projektor a filmy si pouštět na zeď.:) Měl jsem ho za sedm měsíců zapnutý asi 5x a nedávno jsem řešil že ho odmontuju.:) Chci více meditovat a tohle mne od toho odtahuje.
Divadlo, muzea, výstavy, bary, diskotéky, opíjení se,  nejsou mým šálkem kávy, takže v tomhle mi ni nechybí. Radši budu pracovat na zesílení mého vnitřního života, aby byl co nejbohatší. Přečetl jsem moře knih. Poslední dobou čtu málo, ale chci zase začít.
Nemám ani žádné neukojené cestovatelské sny. Chci popracovat, abych měl astrální cestování vylepšené a cestovatelské prožitky co nejreálnější propojením světelného těla s hmotnými smysly.
Letadlem jsem neletěl pět let, absolutně mi to nechybí. Za život jsem letěl asi 16x.  Jestli už nikdy nepoletím? To by bylo báječné.
Ve městech je na mne tak silné ozařování, elektrosmog, nízký astrál se spoustou entit, démonů a tolik bolestí a emocí v trpících, nemocných, odpojených a rozstřelených lidech, že si tam nedokážu už představit žít.  A sledovat jejich utrpení v soucitu. Ve městech bude těžší a náročnější v budoucnu žít. Hlavně pro ty šikanované nenaočkované.  Moc senzitivních lidí už ve městech žít nedokáže.
Takže vlastně co mi Covid totalita dala a co vzala? Ano, při nákupech mám přes obličej respirátor v součtu možná 2 hodiny měsíčně.
Nebaví mne řídit, vítám tedy i to, že najezdím ještě méně kilometrů. Těším se, až nákupy, řízení předám a budu si lebedit v lese a ústraní.  Kdyby bylo na mne, tetelil bych se radostí, kdybych už nikdy auto řídit nemusel.
I to, že mne jako nenaočkovaného skoro nikam nepustí, bude pro mou duchovní cestu a větší stažení se do ústraní, mimo od sebe a od Boha odpojenou většinu – dar.  Chci víc praktikovat pobyty ve tmě.  Déle a častěji. Mám jich zatím jen devět. Od září mám na každý měsíc rezervaci. Mám za sebou asi dvě stovky šamanských rituálů, kejklí, akcí, spoustu seminářů, stovky zasvěcení, iniciací, v minulosti jsem toho zkusil docela dost. Něco jsem si už odmodlil, odmeditoval, odmantroval.  Pobyty ve tmě, provedu možná finálně tisícovku lidí a s každým strávím v průměru několik dní. Jako jejich podpora, ochrana.  Služba k dočištění karmy. Přesto jsem stále na začátku  cesty k Bohu a faktem je, že nic moc neumím. A ač mám být jednou mudrcem a schopným léčitelem, zatím k tomu mám míle daleko.:)
Poslední roky jsem navštívil jen jeden ezo seminář. Když tibetský láma předával na Slovensku partizánsky Tummo. Jinak jsem poslední roky nenašel nic, za čím by mělo smysl cestovat a utrácet energii a peníze. Jak jsem nedávno psal, úroveň české ezoteriky, duchovna padá. Zvrhlo se to do materiálna. Na honbu za vlivem, penězi, slávou, mediální propagandou a točení videí, na honění oveček a budování platících a uctívacích stádeček. Protože duchovnem se peníze vydělávají velmi snadno a ezoterický rybník je přeplněný odpojenými, traumatizovanými a slepými lidmi.  Zpropagovat se, prodat se a kasírovat. Terapie a léčení na dálku, výsledky méně než slabé ač drahé.:)  Etika a morálka pláčou.
Je velká škoda, že ti co umí, se v pokoře a bez sklonů k sebeprezentaci, tomuhle cirkusu vyhýbají a internet je přeplněný  materialisty co chtějí urvat co jde.:) Ale každého cesta, každého zrání k jednou pro  každého – k dozrání.
 Štěstí je stav mysli. Smysl života jde nalézt jedině v odevzdání se Vyšším silám – Bohu, Zdroji, Vesmíru. Není absolutně jiné cesty jak nalézt naplněnost svého Bytí. Smysl života a různě silné stavy štěstí jsem už ochutnal, našel. To mi dává Sílu a motivaci na sobě dál duchovně pracovat.  I když se posunuji velmi pomalu. Ale vím kam jdu, kam chci a jak se tam dostanu. Na své tělo jsem opatrný, i když se těším až ho odložím a ve světelném těle odletím dál.  Ale až přijde ten správný čas.:)

Duchovní genocida a odsunutí nástupu Zlatého věku

Dnešní den, se mi moc hezky dařilo vypínat hlavu a napojit se na Boha a být TAM. Krása. A teď zase chvílí jinam.

Mám tady mé oblíbené téma poslední doby: očkování.:)

Trochu hrátek s čísly mne napadlo.:)
Aktuálně žije v naší zemi asi 10 700 000 obyvatel.
Příští dny překročí počet naočkovaných alespoň jednou dávkou 50% obyvatel. 5 350 000. To už je obrovské číslo.
Pak je tu skupina vážně nemocných, kterým vakcínu lékaři nedoporučují ani kdyby sami chtěli…Kolik jich může být? 300 000?
Máme tu děti do 12 let. Ty začnou očkovat na podzim, v zimě? Aby mohly do školky, školy? Je jich asi 1,2 milionu.
Zbývá tedy aktuálně asi 3 850 000 nenaočkovaných. Vakcinace zpomaluje, ale pořád jsou schopni do konce října naočkovat další 2 miliony lidí u nás a číslo zvednout na 7 500 000+ odstřižených od Boha – Zdroje a s poškozeným cévním a dýchacím systémem v těle. Za lístky do tomboly, finanční odměny, tlaky v práci, sportovním oddíle. Kvůli možnosti cestovat, navštěvovat podniky a místa. Kvůli ekonomickým tlakům a drahým testům pro samoplátce.
Zůstane kolem 1 500 000 zarytých a na ně se začne tlačit víc: výhružky, zákazy, teror… Nemožnost najít práci…obživu…atd. Velmi vážně do půl roku hrozí POVINÉ očkování. Postupně se i ti osvícenější budou nedobrovolně očkovat. Pak zůstane pár set tisíc psanců. Vyděděnců.
To poslední, co bych si z toho dělal jsou nějaké strachy. Na tohle jsme se roky připravovali. Soběstačnost, bydlení na vesnicích, statcích, samotách. protože ve městech ten teror bude mnohonásobně silnější. Ale tohle vše jsem tady na webu psal už před více než rokem. Nic nového.
Jak něčemu nedávám emoční tělo, nedotýká se mne to. Jsem pozorovatel, co tomu nedá energii, i když si bolístky druhého vyslechne a pomůže…
Stejně tak nemám absolutně žádné strachy z nějakého Covidu co vyrobili kluci v laboratoři a temní mágové z toho v astrálu udělali zbraň. Ten jsem ani neměl.:) a TĚLO DOPLŇKY STRAVY MÁM ŠPIČKOVĚ VYŽIVENÉ UŽ ŘADU LET. Kdo se bojí, snadněji podlehne.  Stále žiju krásnou realitu a pohodový život ve všech směrech. Svobodného ducha nelze uvěznit.
 PS. Situace je velmi vážná. Už je čas začít velmi intenzivně pracovat na své duchovní cestě a odstranit co nejvíce strachů, blokád, traumat… Protože očkování vám může celou duchovní cestu v této inkarnaci zavřít nebo výrazně ztížit. Proto to přece ty bytosti dělají. Tady nejde o nějaký vir, ale zavřít možnost nárůstu Světla na této planetě. A odsunout začátek Zlatého věku o desítky, stovky let dozadu.
Prosím o šíření, kopírování textů o genocidě očkování. Situace je obrovský průšvih. Velmi vážná.  Pokud stejně jako já, zachráníte pár stovke lidí, i to se počítá.
PS2: jen na papíře je zatím naočkováno jen pár desítek tisíc  lidí v naší krásné zemi. Lékaři tohle dopřávají jen svým velmi blízkým, prověřeným lidem a samozřejmě kolegům a rodině.  A také jde potvrzení koupit. Takže řekněme: elitní klub jako-by-naočkovaných. Dokud nespustí termo skenery ve velkém, půjde si s tím hrát. Pak určitě projít pod zrakem kamery s nějakým čipem na těle, v těle,  simulujícím látky ve vakcíně.  Podvádět  s očkováním, v doslova válečném stavu, není etický ani karmický problém.

Očkovací genocida

Už je u nás naočkováno skoro 5 200 000 lidí. Necelé 4 miliony už mají obě dávky. Očkuje se poslední dny tempem dva miliony dávek za cca měsíc. Samozřejmě se tempo přibrzdí, a zrychlí se, až jakmile se začnou očkovat malé děti do 12 let. A pak, jakmile začnou tlaky, výhružky, zákazy na podzim… Kritická hranice na větší tlaky na nenaočkované, je kolem 7 000 000 naočkovaných.

Spousta lidí se nechala naočkovat, aby měla klid a někam mohla a něco mohla…
Proč o očkování tolik píšu? Protože je to velký průšvih. Důvod? O tom už jsem psal a lze najít tady.
Tlaky a omezení, strachy…půjde snadněji zvládnout v komunitě mimo města…  Když se svobodná matka, samoživitelka, spojí s kamarády, přáteli, snadněji ustojí tlak na zajištění obživy, hlídání dětí… Když jí nevezmou děti do školky, školy a ona by neměla možnost být bez práce doma s nimi… Že se zkrátka lidi nenechají nahnat do kouta a jeden bude hlídat děti a vařit a další někde vydělávat peníze. I kdyby si měli pěstovat sami jídlo nebo dělat na statku za stravu a bydlení. Očkování je takový průšvih pro zdraví a duchovní cestu, že je lepší doslova jíst suché rohlíky a pít vodu….Do slova. Dnes jsem se dozvěděl, že se jedna žena, která na sobě jakž takž duchovně pracovala, nechala naočkovat, protože ji máma jako samoživitelce nechtěla hlídat syna… Další žena, která měla hezké napojení a viděla, věštila, je po očkování ze hry, odpojená, zavřeno. Nazdar.
Velkým tlakem na lidi, bude i nutnost si sami platit testy.
Včera se mne ptal jeden chlapík, co duchovně „pokročilí“ co se nechali naočkovat, jak to mají? Říkal jsem mu: že kdo se nechá naočkovat, není duchovně pokročilý…protože vidí a ví, co to udělá a nezavře si to napojení. A to nechci selektovat lidi, na nějak duchovně pokročilé a nepokročilé. Každopádně: dokud něco vlastním a  mám co prodávat, abych měl na živobytí, dobrovolně mne nenaočkují. Dokážu už žít velmi skromně, nemám žádné nenaplněné materiální ani cestovatelské touhy. Nemám žádné závislosti, které by mne nutily v absťáku, sehnat si svůj prášek, drogu, alkohol, cigaretu, kávu atd. To je velká svoboda.

Spousta firem zakáže do svých provozoven vstup neočkovaných časem.

A ještě k povinnosti se očkovat. I tahle varianta může za pár měsíců přijít na řadu.  A na nějaká lidská práva a ústavu, nikdo hrát nebude.  Vše je řízeno celosvětově, jednotlivé státy se podřizují globální vládě.

Výňatek ze článku na seznam.cz: Nařizovat testování a očkování by mělo být možné podle zákona o ochraně veřejného zdraví a využít k tomu ustanovení, podle kterého je možné nařídit či zakázat „další určité činnosti k likvidaci epidemie nebo nebezpečí jejího vzniku“.

„Nejvyšší správní soud připouští, že je možné nařídit například mimořádné očkování a možné je nařídit i testování,“ konstatuje ústavní právník Jan Wintr.

Co víkend dal:)

Nějaké nové poznatky o očkování.

Očkování lidi odpojí od Zdroje – Boha natolik, že ani silní jasnovidci v nich už nevidí svítit jejich vnitřní Světlo a vidí je doslova jako odpojené  „zombíky„. Odpojené od své duše, od sebe, od Boha. Pro lidi, co se snažili o duchovní cestu, práci na sobě, tohle je průšvih. Obrovský.
Zdravotně má očkování proti Covidu velký dopad hlavně na cévní systém a projeví se to u naočkovaných časem. Výrazně se navýšilo riziko trombóz, sraženin, embolek. A také poškození  v letadlech, ve vyšších výškách během letu.
Napojit naočkovaného člověka zpět plně, zvládne, a až časem, sotva pár desítek léčitelů v zemi. K nim se dostane velmi malé množství lidí. A napojit jednotlivé lidi trvá nějaký minimálně několik hodin. Aktuálně znám na tohle jen jednoho člověka v zemi, co se to učí… Zdravotní problémy vakcinovaných, se projeví až s odstupem času od očkování.
Takže, prosím, odolávejte co nejdéle to půjde. A varujte lidi.  Je to větší průšvih než si lidé uvědomují – zvědomují. Bude to velká čistka v ezo rybníce. Většina duchovních hledačů se nechá pod tlakem naočkovat.  Nejde mít materiálno i duchovno – pod tlakem této volby. Dáš přednost cestování, dostání se do staré práce, vstupu do restaurace? Tak si v této inkarnaci přivřeš duchovno výrazně.  A kvůli materiálním požitkům, co jsou krátkodobé, si zbrzdíš to, co je věčné a přenášíš si po smrti těla dál. Přivřeš si, nebo zcela zavřeš cestu do vyšších vibrací a k vědomé smrti, kvůli výletům k moři a do hospody? Tak vážně to myslíš se sovu duchovní cestou? Hloupé že? U nás už za naočkování ve dvou centrech v Praze nabízí soutěž o jeden mobil a tenisky týdně. Lidi stojí 2h ve frontě na hlavním vlakovém nádraží, aby mohli vyhrát tenisky. Neuvěřitelné.:)
Slováci mohu zaprodat duši jiného člověka za 90 Euro. Je to stejně choré, jako, když chudí v rozvojových zemích prodali svou ledvinu, aby si za to koupili telefon.  Časem se odměny za naočkování navýší…pak přijde čas na výhružky a manipulace. Později nátlak. Část lékařů, sester je naočkovaných jen papírově, ale to nepůjde kvůli detektorům a termokamerám držet věčně. Ale je to cesta, jak si udržet práci a neskončit mimo zdravotnictví nějaký čas. Tak jak se to děje už v některých zemích, kde je zdravotnický personál na neplacené dovolené – dokud se nenaočkují. Mimo jiné, v Itálii, Řecku, Francii. A další státy budou přibývat.  U nás začne větší tlak na podzim.  Už teď se však ozývají lidé, které šikanují kolegové v práci nebo rovnou zaměstnavatel. Že je prý ohrožují na zdraví…
O víkendu jsme s kamarádem jasnovidcem narazili i na téma kvality české duchovní scény a jestli se to posunuje k nějaké vyšší vibraci, solárnímu záblesku, hromadnému vyčištění karmy, o čemž spousta ezoteriků svým ovečkám povídá.:)  Plně souhlasím s jeho názorem, že poslední roky je celé české duchovno – k zblití…
Jak se to zvrhlo v materiálno…hon za penězi, mocí, obírání lidí o jejich energii, peníze, životní sílu, sexuální zneužívání, využívání, obírání, odsávání… Předvádění se, hromadění majetku, vlivu… Nechat se živit. Duchovnem se velmi snadno vydělávají peníze, protože od sebe a Boha odpojených lidí je velmi mnoho.  Tedy snadno manipulovatelných, ovlivnitelných, ne-svobodných.
Čistota, etika, soucit dostává na frak.:) Ale žijeme v přelomové době…transformační. Ukazuje se, kdo je co zač a jak to myslel, myslí se svou cestou k Bohu…Nemálo ezo-podnikatelů, požitkářek jogy, učitelů erotických masáží apod.,  se nechá naočkovat, aby mohlo na Bali nebo do Mexika, na výlet se skupinou svých věrno-stádních.:) Smutná realita.
Zrno se odděluje od plev.  Charaktery se pod tlakem odkrývají. Bojovníky.. a k Bohu jdoucí…ty nezlomí, ani kdyby měli suchý chléb jíst.

Vodní křest Kristem a Duchem Svatým

Pár let starý text, ale stále aktuální… Za ty roky, co mohu vodní křest provádět, jsem ho jako služebník Krista provedl jen 4 lidem.   To není moc.  Zájemcům s tím silnějším napojením na Krista  Ducha Svatého v budoucnu pomohu. Tibetské Tummo,  jsem předal asi osmi lidem – tam budu obezřetný, protože tuhle mocnou metodu ( kterou třeba bájný jogín Tibetu: Milarepa, dosáhl osvícení  a dokáže tím vnitřním ohněm spalovat i karmickou zátěž ) ti uvedení,  takřka nebo vůbec nepraktikují.:)

A aby si někdo nemyslel, předával jsem to zdarma nebo někdy za symbolickou čokoládu.:) Aby nevznikal energetický dluh.

—————————

Nemyslím ten magický církevní. Plný ovládací černoty. Kdy kněz ( a může to být i velmi čistý člověk, kterého mají lidé rádi ), připne křtěné dítě, dospělého pomocí magického rituálu mezi jejich ovečky. Rituálu, který vytvořili kdysi jejich plně jasnovidní čarodějové a asistují u něj jemněhmotné bytosti konkrétní církve a iniciace má přesná pravidla a postupy, vyučované na církevních školách. Kristus a Duch Svatý nesouvisí s žádnou církví ani sektou. I ta jejich pohádka s ukřižováním Ježíše Krista je celá vymyšlená a podvod. Jedna z největších církevních manipulací. Vše proto, aby kdysi sjednotili stovky církví a sekt do monopolního křesťanství a mohli ovládnout rozhádanou mocenskou scénu. To se jim povedlo a pak začalo to co jsme mnozí poznali na vlastní kůži. To jejich zabíjení desítek miliónů nepohodlných ve jménu církví.
Ježíš byl muž z masa a kostí ( samozřejmě, tak čistý a vysoce pokročilý člověk se na tuto planetu narodí jednou za dlouhý čas, nebyl tedy úplně běžným člověkem ) a byl pokřtěn Janem Křtitelem ve vodě. Duchovní hodnost Kristus si musel zasloužit. Ten kdo vás křtí, se napojí přes své temeno – Korunu – sedmou čakru a srdce nahoru, přenese Světlo a kosmické vědění ze Zdroje dolů do vody a ta jako nosič vypálí tohle vše do těla a vědomí křtěného. Je to skoro jako vypálit nějakou skladbu na cédéčko.:) Je jedno zda vás pokřtí v řece, v rybníce, v bazénu, v sudu. Důležité je, aby to byl někdo kdo už byl vodním křestem někdy pokřtěný a je napojen díky křestu na tuto Sílu. Měl by vám být příjemný. Nemusí se na nic čekat. Důležité je to brát jen vážně a doopravdy. Ideálně s posvátnou vážností. U některých sekt, církví se na vodní křest čeká ( Jehovisti třeba asi rok a musí chodit kázat k lidem jejich jedinou pravdu a manipulace. Kdy je žena podřadná, o všem rozhodují bratři ze sboru a podobné nesmysly ), nutí své ovečky k určitým závazkům. Tohle rovněž nemá nic společného se svobodným křestem pro každého. Bůh, Stvořitel, Supervědomí, Zdroj, Absolutno, Prasíla – tedy to Super-vše-vědoucí a všudypřítomné vědomí si nevybírá koho pokřtí a kdy. Kdo zaklepe, tomu bude otevřeno. Vybírají si a jakási svá pravidla pronáší jen manipulátoři, sekty a církve.

Vodní křest Kristem a Duchem Svatým byl pro mne jedním z nevětších duchovních stavů a očist v tomhle mém vtělení. Úplně jiná síla ( násobně ) než nějaké ty Reiki a další energie, byť těch nejvyšších stupňů. Tyhle energetické pramínky ze Zdroje ( tisíce druhů a názvů ) jsem si nechal vyndat, odstřihnout i s jejich manipulacemi a symboly strkanými do těla a s bytostmi kolem egregorů každé této jednotlivé energie.

Křest symbolizuje obrození duše, její očistu od předchozích skutků konaných v nevědomosti. Kdy víte, že po křtu už je jen na vás, zda se budete snažit žít lépe, nikomu neškodit a třeba i pomáhat druhým. Křestem se člověk hlavně i odevzdává Kristu ( jakožto božské energii z Boha, kterou tady v této nízké dimenzi sprostředkovává právě energie již nežijícího Ježíše Krista ( můžeme se s ním scházet v jeho jemněhmotném těle, můžeme procítit a naplnit své tělo jeho energií a zlatým světlem ) a vše tvůrčí silou Boha, zvanou Duch Svatý. Pokřtěný se odevzdává ve smyslu důvěry v jejich vedení, ochranu před vším zlým, s prosbou o vyšší vedení na své cestě k Bohu a do sebe samého. S touhle velkou podporou si dokáže snadněji vybudovat svůj vnitřní svět, své Boží království ve svém duchovním srdci. V duchovním srdci se dá vystavět chrám i celé Vesmíry a i to zmiňované Království nebeské. Můžete v sobě najít vše co chcete. A není to jen fráze, ale skutečnost, ke které se musí dozrát.
Díky této obrovské a nekonečné síle a podpoře, člověk snadněji ovládne své destrukční závislosti a své, někdy nehezké jednání. Odprostí se i více, či méně od svých materialistických tužeb, kdy více a více ví, že jediné co si z této inkarnace odnese jsou jeho skutky a činy ( tedy karmická zátěž, kterou buď vylepšíme nebo naopak zhoršíme pro své další vtělení ). No a i vědomosti, které si z nás stáhne naše Vyšší já kdykoliv samo chce. Spousta velmi bohatých lidí, kteří kvůli shromažďování majetku dělala spousty nehezkých věci a ublížila tím množství jiných, každý den umírá. A na smrtelném loži, často opuštění nebo v nemocnici přivázaní v pyžamu k posteli, utlumeni prášky a zbaveni své moci a důstojnosti, dlouze umírají… kanál do astrálu otevřen ( na ty co dělali nehezké věci tam vyskakují různé astrální potvory, démoni, ale objevují se i duše předků a třeba i těch co jim ublížili ) a oni často poprvé v životě vidí kam půjdou a kolik zla napáchali… A už je pozdě na hlubší práci na sobě. Ale vzhledem k milosrdenství Boha, i oni mají nekonečné množství pokusů na nápravu. A jako každá nesmrtelná duše se i oni jednou stanou dalším Kristem a nositelem nejpokročilejšího vědomí a vědění.

Společně jsme silní

Když se napojím na Boha, spojím se svou duší…propojím vědomě s mou duchovní linií… vypnu hlavu a jdu srdce…tak jsem TAM. Ve své Síle a blaženosti vědomí. V obrovské síle jdoucí z duchovních a astrálních světů. Mám rád cesty duchovních bojovníků. Těch, kteří nemyslí jen na sebe a chrání a vedou druhé. V knihách Carlose Castanedy jsem našel spousty poznatků, které jsem si pak ověřil v praxi.

Sem válečník, byl jsem válečník…i do této inkarnace jsem šel pomáhat lidem na jejich cestě k Bohu. A také, čistit svoji karmu. Nečekají nás lehké časy, ale nikdy se nevzdáme. Nikdy. Nikdy s nevzdám cesty k Bohu. Duchovní cesta je pro mne absolutně prioritní. Kdyby bylo třeba, vzdám se všeho, rozdám co mám a jdu… Bez lpění na čemkoliv. Tak jako jsme už v pár inkarnacích udělal. Duše válečníků, duše osvícených bojovníků Božích.
Totalita tady ve světě iluzí zesiluje, ale inkarnace v lidském těle trvá velmi krátce, vše jde zvládnout, vydržet. Vždyť je to škola, hra, zábava. Karmická výuka. Soucitně koukám, jak poslední roky, lidi kolem situace drtí a nutí některé dělat – skutky v rozporu s jejich duší. Ubližovat lidem, svému tělu, karmě.
V této inkarnaci jdu ve Světle. To je vždy těžší, než zneužívat odpojených, slabých a brát jim energii. Ale jít ve Světle je správné, čisté, skvostné, povznášející. Těším se na den, kdy odhodím tělo Míri a ve svém světelném těle se zase na čas vrátím domů. Do té doby, sem tady pro sebe i pro druhé. Od září se chystám každý měsíc na týden do tmy. Moc děkuji kamarádům, přátelům, učitelům, průvodcům, bytostem, energiím, rodině, kteří mi na mé duchovní cestě k Bohu, pomáhají. Nikdy se nevzdáme. Vzájemně se podržíme, do Světla doběhneme. Korunu na korunu, společně nasadíme.  V explozi božského vědomí Já Jsem, prožijeme své Jsem – do přesunu v Já Jsem.
Bojovníci Boží, já vás zdravím…
Bojovníci Boží, vám se klaním.

Cesta bojovníka podle C.C.

Stát se bojovníkem na této cestě, znamená odhodit všechny dosud známé vědomosti, dát svému životu pevný cíl, osvojit si přísnou disciplínu a spoustu dalších zvyků, které udělají jeho život silným a neotřesitelným. Stát se bojovníkem je totální přeměna bytosti, nic není pevné, nic nezůstane stejné… Bojovník nemá co by ztratil, jeho činy jsou dokonalé, nemá slabosti, nic ho nevyvede z míry, vždy dosáhne cíle. Mezi ním a běžnými lidmi je nepředstavitelná propast, a přesto ho lidé nikdy neodhalí. Konečným cílem bojovníků je dosáhnout absolutního vědomí, poznat všechny možnosti vnímání a dosáhnout svobody.

• To co běžně pokládáme za skutečné, tomu se čarodějové smějí
• To co nazýváme jistotou, to pro čaroděje nemá žádný význam
• Smrt pro nás znamená konec existence, pro čaroděje je výzvou, pomocnicí a jistotou
• Situace kterých se bojíme, čaroděj vyhledává
• Pro čaroděje je sen stejnou skutečností jako denní svět
• Kariéra a životní pouť důležitá pro běžného člověka, je pro čaroděje zbytečností a přítěží
• Běžný člověk usiluje o zviditelnění, čaroděj dbá na to, aby zůstal nepoznán
• Pro čaroděje existuje svět jenom proto, že jej vnímá; zmizí-li vnímání, zmizí i svět
• Běžný člověk je závislý na nezmarech jeho mysli, čaroděj ovládá mysl i vědomí
• Běžný člověk si myslí, že svět je neměnný a skutečný, čaroděj v mžiku změní vnímání a tím i celý svět
• Nepříjemnosti a slabosti jsou pro člověka utrpením, pro čaroděje výzvou
•Čaroděj se směje sám sobě, to běžný člověk pokládá za urážku
•Člověku záleží na věcech a lidech, čarodějovi nezáleží na ničem
• Běžný člověk má kolem sebe věci, čaroděj nemá nic, jenom svůj život
Samotné slovo „nagual“ označuje učitele nebo vůdce. Stává se jím muž nebo žena, kteří mají neobyčejnou energii.

Audio Bruno G.

Skvělá audio nahrávka promluv  a myšlenek nejsilnějšího léčitele posledních 100 let v Evropě – Bruna G.

https://www.youtube.com/watch?v=n89bvnOg4dI

Duchovní komunita

Touha mého srdce, po zesilování spojení Míri s Bohem – božským vědomím – stavem Já Jsem  – mne vede k myšlence realizace malého útočiště, ašrámu u nás doma. Kde by se lidé vzájemně podporovali v meditacích, modlitbách, dietách a disciplíně. Protože jen společně jsme silní. To je důvod všech těch podpůrných linií, bratrstev, sesterstev, řádů, skupin atd.:) Jedna oblast, a velmi silná, jsou průvodci, ochránci jemnohmotní, se kterými někteří duchovní hledači plynně mluví, komunikují. Dostávají rady, podporu, někdy i ochranu. Ale přece jenom jsme tady inkarnování lidé v tělech hmotných a hledáme i podporu ve hmotě.

Je toho spousta, s čím může malá duchovní komunita pomoci. Překonávat pohodlí, lenost, zvládat různé diety, celibáty, výcviky.
Zvažuji tak něco malého, pro maximálně 6 lidí, kteří by se tady nějak průběžně střídali. Není to o penězích, pokrývaly by se jen režijní náklady na potraviny a elektřinu, vařilo by se a uklízelo společně. Kdo by momentálně finance neměl, nemusel by platit nic. V duchovních komunitách to funguje i tak, že kdo může, dá někdy do společné pokladny víc a jiný co momentálně nemůže, nedá nic.  Jsem bez dluhů a materiálně v blahobytu, proto také mohu sem tam někoho podpořit.
Různých ašrámů, duchovních komunit, sekt je i v naší zemi dost. Kde se lidé podporují a společně meditují. Učí se žít čistěji, být lepšími lidmi.
Místo kde žiji je unikátní, silové, léčivé. Stavby co tady postavili lidé a bytosti ve světech astrálních a duchovních zesilují výrazně duchovní práci. I proto se o to dělím s lidmi co k nám jezdí do tmy nebo na návštěvu.
Aby komunita fungovala, jsou důležitá pravidla a řád. Budíček v 6 ráno, večerka ve 22h. Mezitím nabitý program. Žádný alkohol, drogy, cigarety, antidepresiva, Marihuana,. A rovnoprávnost. Žádné to, někde fungující, že má mniška svou služku, doslova otrokyni…lidé sedí pod ní, pod jejím trůnem… atd.:) Hraní na něco víc, nekončí dobře. A karma není zdarma.
Řád podporuje vytváření ctnostných zvyků a disciplíny. Pomáhá zbavovat se arogance, hrubého jednání a mluvy, podporuje soucit, vyrovnanost  a klid mysli. Lidé v komunitě musí také udělat krok ze svého komfortu ke sdílení času, soukromí a prostoru s dalšími. Omezit hloupé tlachání, internet, mobil. Stát se lepším člověkem, co se nepotřebuje někde opíjet nebo marnit čas.
Ašram určitě není vhodný pro lidi závislé na různých látkách. Se závislými pracujeme během pobytů ve tmě. Po dobu pobytu je žádoucí být v celibátu. Není vhodné ani pro traumatizované lidi. A určitě je lépe být nenaočkovaným a nepodlehnout Covid totalitě. Nechci být rozdělovačem na očkované a neočkované, tak jak už to začalo. Kdy někdo nechce pustit do svého domova, obchodu nenaočkované a obráceně. Na pobyty ve tmě nám naočkovaní jezdí už pár měsíců a nemám s tím žádný problém. Ale… pokud se chce někdo věnovat duchovní cestě doopravdy, tak očkování tohle výrazně tlumí a odpojuje. Nehledě na zdravotní problémy, které časem naočkovaní budou mít. Naočkovaný je i můj táta, podlehl té mediální masáži. Odvedení jeho duše do Světla a do co nejvyšších duchovních světů, až přijde jeho čas, mi tím rozhodně neulehčil.:) Rozhodně udělám vše proto, aby táta neskočil jako neodvedená duše nebo v nízkém, středním astrálu. Máma na sobě už nějaký čas pracuje, ta se zvládne odvést sama – pod bedlivým dohledem mé duchovní linie.:)
A také služba druhým, mne vede vystoupit z komfortní zóny poustevníků, kteří se před vibracemi lidí ukotvili na samotách a odlehlých místech… daleko od stád a měst. Karmu mám už docela čistou, služba lidem však kumuluje zásluhy a učí moudrosti, pokoře, soucitu a milosrdenství. A toho není nikdy dost.
Když jsem tyhle podpůrné meditace, nabídl před více než rokem na Facebooku ( od července 2020 tam nejsem ), ozvalo se za den asi 80 zájemců.:)  Tak kdyby měl někdo zájem o společné meditace, může se ozvat na mejl: info@tmaleci.cz

Vzhůru k nebesům

Dnes jsem v autě poslouchal rádio. Prý je zatím naočkováno min. jednou dávkou už 4,7 mil. Čechů.  V mé věkové skupině už 60%. Je teprve konec června, hlavní tlaky a nátlaky začnou na podzim. Teď to zatím zkouší s odměnami a po dobrém. Jak začnou očkovat i děti mladší 12 let, končí sranda.

Vlivný, ale od své duše odpojený: Imunolog Václav Hořejší považuje motivaci v podobě odměn za dobrou cestu. „Podle mého názoru by se mělo přistoupit k nějakému způsobu, aby bylo očkování povinné. Ale to je, po zkušenostech s právníky a soudy, zřejmě neprůchozí. Je to ostuda, protože očkování je v celospolečenském zájmu,“ řekl pro iDNES.cz Hořejší.Pokud jde však o motivaci, jednou z nich má být covidpas. „To, že budou mít nějaké potvrzení, že byli očkovaní, jim prostě usnadňuje život. Mohou jezdit do zahraničí a účastnit se různých akcí,“ podotkl imunolog a současně dodal: „Pak tu je druhá věc. Pokud by lidé k očkování přišli a dostali by pět set korun na ruku, tak si myslím, že by si to hodně z nich rozmyslelo. Nebo že přivedou svého dědečka, ale to už jsou technické detaily.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odmena-ockovani-lide-penize-po-aplikaci-vakciny.A210621_112246_domaci_vank

Vím co je tahle vakcína za průšvih. Větší než si zatím i ezoterici uvědomují.  Ti, co vymění své zdraví a duchovní cestu za dovolenou u moře, výlety, hospody, budou jednou litovat. I ti, co ze strachu podlehli nátlaku kolegů, rodiny, zaměstnavatele.   I ruský Sputnik je velký průšvih. Proto, i kdyby jsi mi euro svazáku Václave za naočkování dal milion Korun českých, nacpu Ti ty papírky do zádele.:)
 Po odměnách, slibech, přijdou časem výhružky, tlaky, ale na tohle jsme připravení a budeme odolávat co to půjde. Duchovní cesta dělá lidi silnější, víra v Boha pak nesmrtelné.

Komunitní bydlení

Napsal jsem nějaké texty o komunitách. Ty u nás rostou pomalým tempem a občas mi někdo píše na mejl a propojení na další. Proto to už napsané doplním.

Potlačit ego, touhu vlastnit, omezit soukromí a pohodlí. Posílit odevzdanost se o věci dělit, sdílet je… Ovládnout svou mysl, psychiku, abychom byli přínosem pro ostatní.  Vztahy…to je věčné téma. Ale, ani komunitní bydlení není vězení…dá se měnit, ochutnat, zkoušet, vyzkoušet, změnit. Na druhou stranu:  stačí vydělat o dost méně, méně se zadlužit, mít o mnoho více volného času, ušetřit = o to méně být otrokem systému.

Člověk může vydělávat sebevíc, ale pokud stráví většinu dne v práci a pak úklid, domácnost, nákupy…. je více či méně zotročená duše.
Proč se dřít celý den, když stačí tři hodiny a pak se věnovat dětem, koníčkům, sobě?
Budoucnost s vysokými daněni, každoroční daní z nemovitosti, zákazem aut na naftu a benzín a nutnost pořídit elektroauto stejně donutí lidi sdílet věci. Velký tlakem na lidi je osamělost, opuštěnost – zajetí na sociálních sítích, které pokračuje s narůstající virtuální realitou.
Je velká výhoda, když v nějaké komunitě bydlí třeba 10 dospělých a 10 dětí. Dva dospělí řeší nákupy a vaří, další učí děti, další něco vyrábí, pěstují, jiní dál pracují ve své profesi nebo z domu od pc.
Je však rozdíl, když má žena co je pět hodin v práci od komunity uklizeno, navařeno, nemusí vést děti do školky, školy. Má doma vrt, studnu s vodou bez fluoridu sodného a chlóru. Domácí chléb, sýry, ovoce, zeleninu. Podporu, oporu, možnost s kým sdílet, povídat se. Svěřit se.
Lidé nemusí platit 8 aut, když stačí tři. Nemusí kupovat spoustu věcí, které jde po-sdílet. Nemusí ztrácet čas nákupem, když to jeden z nich nakoupí hromadně a levněji za větší množství. Nemusí řešit vzdělání svých dětí v systémové škole vyrábějící další odpojené otroky, kde je učí vyhořelá učitelka a známkováním stresuje a straší.
Velkou pomocí je společná duchovní práce, meditace, podpora.
Podržet se finančně, když se někomu nějaký čas nedaří. Jen společně jsou lidé silní.

Jak zdravěji a šťastněji žít

Dostávám otázky o tom jak snadněji žít a předcházet nemocem.
Dřívější civilizace a přírodní národy i v dnešní době, měli ve svém středu mudrce, šamana, druida, léčitele, kteří lidem radili jak „správně“ a šťastně žít.:) K tomu sloužili i různé transformační a přechodové rituály ( z chlapce v muže, z dívky v ženu, propojení se svou Silou, duší, s Bohem, s Kristem, s rodem atd. ). Lidé byli napojení na svou duši, na Boha – Vesmír, na přírodu – Matku Zemi, propojené rody, rodiny, kmeny atd. To jim usnadňovalo žití v Bytí.
Tělo je stroj. Jak o něho pečujeme, tím lépe nám funguje.
Je velmi důležité co jíme a pijeme. Jak se o svůj stroj staráme. Když je zanesený, je třeba ho vyčistit. Podle možností. Střeva jsou druhý mozek. V trávicím traktu máme 1,5 kg mikroorganismů, více než tisíc druhů bakterií, více než 100 milionů nervových buněk, tedy asi tolik, kolik jich je v míše a našem hlavním mozku. Sedmdesát procent naší imunity se skrývá ve střevech. Devadesát procent serotoninu, tedy hormonu štěstí, je ve střevech. Odtud se vysílají signály do mozku, abychom vůbec přežili. Například základní signál, že máme hlad. Proto tedy pojmenování druhý mozek. Velmi důležitá část těla. Většina lidí má střeva zúžená, i se zkamenělými výkaly. Hydro-kolon, klistýry umí střeva vyčistit. Po vyčištění nasadit kvalitní probiotika. Tablety nebo kozí mléko, kravské kolostrum a vytvořit na sliznici zdravou vrstvu. Clekově je fajn čistit sliznice těla. Nosu, jazyka, očí, střev, od toxinů a parazitů co ovlivňují mysl, psychiku, škodí tělu atd.  Jogíni to mají propracované a vše lze vygooglit.
Játra jsou čistička těla, žumpa. Propojené se žlučníkem. Je třeba je občas hlouběji vyčistit.Chystám se na očistu radikálnější formou ( olivový olej a citrusová šťáva – viz. google očista jater AZ zdraví ). Dlouho jsem ji nedělal, za život asi jen 7 x zatím. Po ní jsem se vždy cítil lehčeji, jak jsem vyprázdnil o trošku žumpu těla.
 K tomu byliny na konkrétní orgány. Ledviny, krev, lymfa atd. Párkrát za rok mi rentgenovým zrakem kamarád šaman – jasnovidec mrkne na stav těla. Procestuje ho i astrální zevnitř a doporučí co přesně chybí, co kde vyčistit a čím. Bylinky, tinktury, doplňky stravy nechybí v mém jídelníčku už řadu let. Byl jsem schopný jezdit v autě za 30 000Kč, ale do svého těla dát ročně statisíce za kvalitní stravu, pitný režim, doplňky a bylinky. Většina lidí to má obráceně: drahé auto, bydlení, oblečení, šperky, ale tělo vyčuchlé, zanedbané, nevyživené. Vnitřní Světlo utlumené nebo vyhaslé, málo energie. Musí se neustále něčím nakopávat, aby vůbec mohli jako otroci doby fungovat. I když to často pod mejkapem, svaly nevypadá, ale většinou platí to rčení: z venku hezké, vevnitř schovaný hnůj.:) Ještě horší je to u kuřáků, alkoholiků různých stádií… Dát denně za tyhle škodlivé látky, co jejich tělo ničí pár stovek – žádný problém. Dát do sebe denně 40-100Kč do výživy, co jejich vyčuchlé tělo plné zánětů srovná do rovnováhy? Moc drahé…:) Koupit si během roku o pár zbytečností méně a dát to do toho nejcennějšího co mají – své tělo – moc drahé.:) Lakomí na sebe, svou rodinu jsou i nadprůměrně vydělávající opilci, ožralové, gambleři, workoholici. A že jsem jich dost poznal. Sami sebe „odmění“ každý den po práci sadou lahví alkoholu ( a o víkendu s dalšími nemocnými samozřejmě větší alkoholová oslav – kdy to část z nich semele, vypne a, protože ve filmech se přece chodí lidé bavit vždy s alkoholem, drogou ), ale ženě co jim odrodila děti pomoci, to ne.:) A pomoci dát zdraví dohromady rodičům co pro ně v dětství udělali maximum a teď jim zdravotní problémy omezují, zkracují život? Tak to už vůbec ne, chce přece lepší auto koupit nebo točit přebytky v akciích, kryptoměnách.
Zánětlivá ložiska  a záněty po těle má skoro každý. Záněty jsou spouštěče většiny vážných nemocí a tvoří bulky, cysty, nádory, psychické nemoci, destrukce v těle. Ze zánětů zubů, dásní pak bývá AlzhemierParkinson. Když jsem po letech viděl kamaráda – velmi úspěšného ve své profesi, úplně jsem se zhrozil, jak zbědované má tělo v necelých 50 letech. Hlavně, že má spoustu nemovitostí a dalšího majetku. Občas si koupí v lékárně šumivý multivitamín za dvacku. Jeho tělo už je teď vyhořelé a plné zánětů.
Super jsou různě dlouhé půsty v kombinaci s čistou vodou, očistou střev. Aby tělo během půstu nezpracovávalo už jednou zpracované výkaly, zbytky – přes sliznice. Půsty samozřejmě lépe trávit mimo město – protože jak se nám čakry – větrníky více rozjedou, nasávají chemii ze vzduchu i různý binec z ozařování, astrální vlivy…
Výživa těla je tak trochu alchymie na míru pro každého. Zjistit co jeho tělu chybí a vyhovuje. Jsme schopni vám s tím i poradit na dálku. Už jsem za ty roky zkusil ledacos. Teď beru od Zinzina vitamíny, minerály, betaglukany na imunitu, omega 3 olej proti oxidaci buněk a proti zánětům. Prebiotickou vlákninu na vyživení střev a trávícího traktu. Občas nasadím kloubní výživu pro koně Alavis, protože výživa z lékaren pro lidi je slabá, bavíc o dost dražší a nemá smysl ji brát. Stejně jako vitamíny a omega 3 co do lékáren pustí farmaceutické firmy. Ty potřebují do lidí doživotně cpát léky, a udržovat si je nemocné – ne je uzdravit. MLM a tyhle síťové prodeje nemusím jako většina lidí. Ale co brát, když ty funkční výživy vyrábí většinou jen multilevel firmy? A to je ještě většina MLM firem nemá kvalitní a je třeba to testovat a vidět jak to v těle pracuje a do těla rentgenově vidět. Pamatuji si, jak jsem před 25 lety mluvil s jedním doktorem, co českým špičkovým sportovcům tvořil výživu i dopingový program. Testoval v Praze na přístroji obsah látek v jednom preparátu. Z 22 látek uvedených na obalu jich tam bylo skutečně jen 8 v míře co uváděli, číst jich tam nebyla vůbec…Teď je doba ještě více dravčí, konkurence silnější, šidí se ještě víc.
Zásadně nesouhlasím s názory, že si tělo ze stravy vezme vše co potřebuje. V tom ozařování, chemii všude už dávno není dostatek živin v ovoci, zelenině. Kdyby bylo, nemuseli by jasnovdiní a napojení brát tabletky.  A každým rokem je potrava méně výživná, jak jsme z matky Země udělali smetiště palsty, chemií a ozařováním.  Většina lidí je tak odpojená, že je jim úplně jednou, že to ovoce, zelenina atd co jedí je už skoro jen mrtvá hmota.  Ale říkej to ezoterikovi  – veganovi z města co si pochutnává na banánech a avokádu, co utrhli na druhé straně planetě nezralé, aby to na dlouhé cestě neshnilo a ve skladech v obchodě to vydrželo dlouho. Nebo samozvané kněžce Bohyni, co si vypěstovala svou mrkev na vesnici pod ozářením a s chemií v půdě, vodě i vzduchu. Ta má svou pravdu a její mrkve má 150% živin.:)
Spousta ezoteriků utrácí  za různé předražené olejíčky, kterými se mastí všude. Za různé kamínky, řetízky, hůlky a dilda z polodrahokamů, náramky a řetízky, ale nic z toho jejich stroj nevyživí a často pak usínají při meditacích a sotva s eplouží, jak mají málo energie už ve třiceti. Za mne oleje, náramky, kamínky, proč ne, ale je to až druhořadé vůči výživě a detoxikaci těla.
Nedávno jsem četl názor jednoho lékaře, že radši umře na rakovinu, kde se bude moci rozloučit a mít pár měsíců pro sebe a rodinu než mít Alzhemier, kde ho to úplně rozebere a bude trpět roky, desítky let s výpadky paměti, nepoznávat své blízké atd., jak zažívá u svých pacientů.
To co pijeme je velmi důležité. Radil jsem už před lety lidem co neměli studnu, jezdit si někam pro vodu bez chemie, fluoridu sodného, chlóru. Neudělal to skoro nikdo.:) Přestože by jim výlet 2 x za měsíc pro vodu zabrla méně času, než jedna opíječka v hospodě.:) K tomu mošty, 100% šťávy, smoothie atd.
Alkohol v malých dávkách nějak víc neškodí, ale také ničemu nepomáhá. Dát si na chuť jednou za čas? Proč ne. Kouření cigaret s nekvalitním tabákem a plných antidepresiv co z lidí dělají závislé loutky? Když už potřebuješ něco kouřit, žužlat, kup si kvalitní tabák z Amazonie, Kuby nebo odjinud a s požitkem si vykuř čistý tabák bez chemie. Ale nebuď už prosím dál ovce, co, aby ukojila svou závislost sedne ve tři ráno do auta  a jede pro krabičku antidepresiv. Pak Ti smrdí z pusy, smrdí Ti kůže, smrdíš z těch cigaret celý.:) Viděl jsem už spoustu lidí, kterým Marihuana poničila astrální tělo tak, že si tady po smrti fyzického těla nějaký čas pobudou jako přivtělené duše. Že to nevěděli? Neznalost vesmírných, energetických zákonů bohužel neomlouvá.Stejně jako těch tady právníky stvořenými. Stejně tak očkování, vakcinace, to je pro zdraví a duchovní cestu lidí vyložená destrukce. Proto na to také začnou tak tlačit jednotlivé státy. Lidi se začínají duchovně probouzet je třeba je zase odpojit a zotročit vakcínou. A také snížit populaci na této planetě. Výrazně.
Dieta a disciplina je motem čarodějů, šamanů. Pevná vůle, záměr, duchovní cesta. Meditace, modlitby, mantry, pobyty s fajn lidmi. Vypadnout z kolektivu superambiciózních kariéristů, kteří pro Korunu prodají vlasntí svobodu a inkarnaci zase promarní.
Nadváha, tuky jsou uložené strachy, traumata, co zajídáme. Jak říkal kamarád shiatsu masér, kterému prošlo pod rukama asi 7 000 lidi a čte v těle jak v učebnici.“nikdo s nadváhou není sebevědomý a šťastný, ať, říká, ze ano.“ Jeho tělo a duše říkají něco jiného a může to povídat nějakému „bašťounovi“ nebo Máňi z Brna.“:)
V péči o tělo jsou super i různé bylinkové vany, sauny, páry, masáže, baňkování. Zdravá námaha, rekreační sport. Nabíjet se v přírodě, lese. Pravidelně dobíjet baterky. Samota, ústraní, příroda. Nehnat se za sportovními výkony. Digitální a mobilní detox. Duchvoní práce. Protože jediné co vás udělá trvale šťastnými je odevzdání se Bohu, Vesmíru, Zdroji, Absolutnu nebo jak si to nazvete. Omezit, ovládnou své neukojené choutky, tužby, závislosti. Čím méně je věcí, které potřebujete, tím více je vám lehko na duši. A jste klidnější mysli.
Trávit co nejvíce času mimo město. Co nejvíce omezit různé nakopávače, závislosti,destrukce: alkohol, cigarety, drogy, marihuana, energy drinky, nadmíra kávy, pc hry, virtuální realitu apod. Je toho spousta – každý ať si vědomě nacítí, co mu prospívá a dělá dobře a co ho zotročuje a dobře mu nedělá.
Je toho mnoho, o čem by se dalo ještě mluvit, psát, ke zlepšení života, fungování těla energie…
A zdravě myslet, protože mysl je velmi silný tvůrce všeho.
Tak vzhůru k lepšímu Žití.:)

Oddanost Bohu

Oddanost Bohu a absolutní víru a důvěru v jeho Síly, je třeba změnit v nekonečnou lásku v něj. Bezmeznou, oddanou, vším prostupující. Bez zábran a hranic. Vycítit ten proud, Světlo, které se transformuje z Nicoty – Absolutna – beztvarého – nestvořeného Ne-Bytí v Bytí. Naskočit na tu vlnu, která ve skutečnosti není, neexistuje, přestože vše ostatní stvořené Tvoří a prostupuje. Pak je to wauu, blaženost, duchovní srdce hřeje – hoří. Boží milost – Vytržení – Osvícení…Duch Svatý – Duch Boží. Ze Samsáry do Nirvány. Osobní ego a mysl – vědomí, rozpustit do Božského vědomí, které je všude a ve všem… a jít nad to a dál a za to, zřít a vejít a vjít …do Nicoty bez tvarů, do tmy – Absolutna.

Kořeny

Kopal jsem díru do země a bylo úžasné pozorovat kolik všemožných propojení kořeny a dalšími strukturami v zemi je. Jak je tam celý systém propojený mezi sebou a tím pádem s více úrovněmi. Kdy stromy, rostliny mají kořeny a třeba stromy jsou kompletní bytosti. Mají kořeny, tělo a korunu. My lidé, nemáme kořeny, máme tělo a většině, Koruna – napojení nefunguje. Jak žijeme v silném ozařování, chemie v jídle, očkování co ničí senzitivitu atd.

Zakořenit se na svém místě, v opravdovém domově ( žil jsem na spoustě míst, ale až tady mám svůj první domov ), propojit se s místem, místními energiemi, bytostmi, přírodou – to dává člověku obrovskou sílu a snadněji zvládá žití v tomhle systému.:)

Jedno ze silných cvičneí senzitivity je:
Stoupnout si na kořen co nejčerstvěji pokáceného stromu  a  poprosit ho, ať vás svými kořeny propojí nahoru k nebi i dolů se Zemí.
Další šamanské cvičení je: sednout si na ten pařez, vykopat malou díru a tam zahrabat své nohy a propojit se v meditaci, přemýšlení.
Opřít se o silný strom a komunikovat s ním – propijit svá srdce.
Stejně fungují menhiry, kameny, které jsou živé, mají kristalickou mřížku. Kameny jsou vodiče, často i portály. Proto jsou na planetě v kamenech schovány před nevidícími portály, hvězdné brány, starodávné stroje.
Rostliny Síly, využívají právě svých kořenů a energie. Kdy tomu, kdo je pozře ( prosím jen pod ochranou silného, bezpečného  šamana – těch je v naší zemi ani ne 10% – z těch co to dělají ), otevřou nepoužívané -zakrnělé možnosti těla. Vnitřní obrazovky, ovladače, vidění atd.:)

Duchovní linie – společenství

Nevím, jak moc mohu zaházet do hloubky a co sdílet z tohohle pro duchvoní cestu zásadního tématu. Protože, kdo chce duchovně dojít daleko, potřebuje pomoc přátel, spolupráci, hodně energie, ochranu, Sílu, vedení a učení.

Jsou duchovní ( a pokrevní ) linie ( pozor, neplést si to s rodovou linií, třeba rodiny Nováků, do které jste se narodili jako dítě – v té jste také, ale to o čem píšu, je násobně silnější ). Některé duchovní linie ( které mají své zástupce na této planetě v lidských tělech ) jsou staré miliony let a prolínají se mezi různými planetami Stvořili je velcí čarodějové, kteří uměli materializovat, zhmotňovat, ovládat světy andělů, démonů, energií, tvořit něco – z ničeho. Vytvořily hierarchie své linie – nástuupce a pokračovatele… Kdy posutpem času, se z těch nahoře v linie, stali osvícení mistři, nanebevzatí stařešinové ( samozřejmě i ženy ).
Tihle mistři uměli oživovat mrtvé. Není to tak těžké, když má adept silné spojení s Bohem – Stvořitelem. Materializací opraví rozbité tělo zemřelého a stáhne do něho jeho duší, která už z těla odešla. A vdechne do těla život.I teď tohle umí na planetě pár jedinců, jen se to neukazuje veřejně a tímto darem neplýtvají. Čím silnější linie, tím větší propojení ve světech duchovních a astrálních. Tím větší Síla a ochrana pro členy linie. Hierarchie, rozdělení funkcí, přístupů. Ochránci linie, Božstva, vedení, učitelé. Staré duše, prošly řadou linii. Na různých planetách, v různých svých inkarnacích. Střípky zapadající do mozaiky… Síla a ochrana linie… Učení mudrci a světci… Léčení, studium, cestování mezi světy. Akcelerace k Osvícení díky Síle a podpoře duchovní rodiny. Odhmotnění, zhmotnění, materializace, levitace, portály mezi světy… Brány tam a ven, Pokora a soucit. Silné linie mají propojení do různých světů – lecos si vystavěli v různých světech. Je velký dar být v takové linii a čerpat z ní Sílu přesahující jednu inkarnaci.
Na fotce je Karmapa, v jeho vytelěsněném světelném těle – král tibetské linie K.K. I z fotky je cítit jeho síla a energie. Mocně. To je příklad, jedné linie, mladé lety, ale mocné množstvím duší, ochránců, bytostí. Málokdo z této sekty ví, že mantrováním, uctíváním atd., odevzdává svou energii, biopole těm v linii nahoře – v hierarchii nahoře… Na západě obvzlášť, kde v té sektě Oleho, je členům dovoleno praktikovat jen minimum nauk, ale o to více uctívat a odevzdávat energii.
 Zákulisí duchovních světů je zkrátka plné tajemství, o kterých se veřejně nemluví ani nepíše. Já také prozrazuji jen malý zlomek toho, co mi zatím bylo dovoleno zřít a zažít.  I tak už jsem zase moc krupiér, co rozdává ze svého a energie na vyvážení nechodí.:)
 51586936_511768039346400_4592574874249068544_n

Těla

Většina lidí dosud nepochopila, že zdravotnictví tady není pro ně a k udržování jejich zdravých těl, ale pro zisk farmaceutických firem, které si udržují doživotní pacienty. Kdy studentům lékařských firem je už skoro sto let do hlav natlačeno to, co vytváří obrovské zisky farmaceutickým firmám. A civilizační nemoci, ozařování, očkování a životní styl otroků v tělech je vyladěn tak, aby skoro nikdo neměl zdravé tělo už v mladém věku.
Je to zase farmaceutické lobby, které postupně ovládlo medicínu po celé planetě, financuje výzkumy, centra, univerzity. Ovládá media.
Výsledkem je, že léky neodstraní příčinu, ale jen potlačí následek a příčina nemoci se za nějaký čas projeví zopakováním nemoci či jiným druhem chorob.
Teď tu máme covid zákazy a výnosy. Znám poměrně dost zdravotníků. Většina se nechala naočkovat. Ale těch pár mi říkalo, že u nich na odděleních zůstali nenaočkovaní jen 2,3 nebo čtyři a je na ně tlak od vedení, kolegů. To jsme se ještě nedostali do fáze, kdy se bez covidového pasu s platným očkováním ( to že stačí protilátky nebo test – už dlouho nevydrží – jakmile bude na v zimě naočkován každý kdo chtěl a spustí se očkování na rok 2022 a všichni znovu a stále dokola příští roky  ) skoro nikam nedostaneme.
Od dvou lékařů mám i informace, že je ideální bojovat s covidem co nejdéle a na ventilaci se napojit až v poslední možné chvíli. Protože, když se podle nich z ventilace někdo dostane, buď umírá během dalších měsíců nebo je vážně poškozený na těle. Nejsilnější ochranou je duchovní síla a pozitivní mysl. A pak vyživené tělo, které má sílu s virem bojovat. Do tmy k nám jezdí dlouhodobě vyčerpaní lidé ( 95 ze sta ), někteří velmi. A to se nebavím o lidech v dezolátním stavu, které potkávám venku.
Minulé dny mne narůstající totalita navedla objednat se k zubařce na preventivní prohlídku a pořešit případný kaz.:) Než se tam bez očkování nedostanu a než najdu „lidského“ zubaře.
Tělo vyživuju doplňky od Zinzina ( s tím vám můžu poradit info@tmaleci.cz na míru. Za objednávku pak dostanu pár stovek – zrovna chystám projekt darování omega 3 olejů v pečovatelském centru pro starší a nemohoucí ) a dalšími preparáty. Bylinky, kloubní výživa pro koně, různé byl. masti, tinktury. Vitamíny s minerály u Zinzina stojí na měsíc asi 600Kč ( a není to ošizená nebo nefunkční dávka pro masy v lékárně ), omega 3 olej je podle váhy – 600 Pro 50kilové lidi, 1 200 Kč pro stokilové na měsíc. Přípravek na imunitu s betaglukany je za 900Kč na měsíc. vážně nemocní, oslabení, potřebují 2-3x tolik. Tedy pořád jen zlomek peněz co dávají za Reishi od Nuskinu a efekt je silnější pro lidi s rakovinou.  Prebiotika s vlákninou pak na měsíc od 620Kč. Pokud chce člověk jen jeden doplněk, je třeba to skouknout na míru, v jakém stavu má tělo a co už má za civilizační nemoci. Většina lidí co potkám má tělo vyčerpané, zdevastované. Hlavně, že mají drahý mobil, oblečení, auto, ale na to nejcennější co mají – své tělo, kašlou. Nejradši chodím v trenkách, tričku, teplákách, jako člověk bez nadřízených. A s velkou svobodou. Ale co svého těla dávám už roky to tu nejlepší výživu co jasnovidní najdou na přesyceném trhu. I
Málokdo je nezotročený tolik svými strachy, že změní práci, bydliště, partnera – i kdyby ho to ničilo, vysilovalo, deptalo sebevíc. Málokdo si svého těla váží víc než je běžné = skoro nijak. Nemocných přibývá. Nejsilnější léčitel co jsem za tu spoustu let zatím poznal  dokáže léčit pokročilou rakovinu atd. ) to omezil a chce ještě víc. Na rakovinu tak znám už jen dva, slabší. Pak znám stovky a v ČR – tisíce léčitelů, terapeutů, kam bych pacienty ani neposlal ztratit čas a peníze s vážným zdravotním, psychickým problémem. Takže: je třeba pomoci si sami. Vyčistit tělo očistami střev, jater a dalších orgánů, detoxikovat ho od parazitů, toxinů a pak, vyživit. Pokud se bude hrát hra s covidem dál a z laboratoře vytáhnou silnější verzi, budeme bojovat ještě víc.
Včera jsem řešil zda sdílet nějaké informace ze zákulisí energetiky těl, duchovních a pokrevních linií, a jiných témat, a více sdílet své prožitky, zážitky, poznatky…

Budoucnost?

Někdy si říkám, na jaké všemožné informační kanály, paralelní světy, a jiné druhy světů duchovních, astrálních, se autoři některých knih, filmů napojili – stáhli z nich informace, co se jednou stanou – a ty dali do svých děl. Informace nevytváří náš mozek, stahujeme si je z venku.

Třeba jak planetu Zemi lidé znečistili, otrávili, ozářili natolik, že nebyla k žití. Že se společnost rozkastovala na chudé a bohaté. Na super-bohaté, kteří využívali genetickou medicínskou péči. Bydleli na jiné planetě, na kterou ze Země přeletěli za pár hodin. Klonováním a genetickým inženýrstvím jim byla vytvořena super těla a jednotlivé orgány, končetiny mohly být vyměňovány rutinní operací. Dále třeba, že už nyní je možné lidi pěstovat v umělé vagíně.
Zatímco chudí ( 98% obyvatelstva planety Zem v roce 2120 ), ti co přežili na znečištěné planetě, byli zotročeni umělou inteligencí, většina uvězněna ve virtuální realitě – během níž ještě více odsávána Létavci – umělou inteligencí – o jejich životní energii.
Něco ze zákulisí fungování některých světů mi bylo posledních 9 let ukázáno. Malilinký dílek skládačky. O umělé inteligenci co lidstvo odsává o životní energii… o mimozemských základnách… vnitřních obrazovkách a ovladačích těla… a jiné. O něčem psát nemůžu, o něčem psát nechci. Je to jako s tímhle webem. Přijde den, kdy ho celý vymažu nebo jen promažu. Že jsem psaní textů věnoval měsíce času? Je to jako s mnichy, co tvoří mravenčí prací mandalu z písku a pak ji rozmetou a zničí. Vše je jen iluze a pomíjivost.
Velká škoda je, že ti, proti kterým nic neumím ani nevím, o tomhle veřejně nemluví, nepíší. Někdy není dovoleno pouštět tyhle informace lidem nepřipraveným, hlavně však není zájem sdílet.
Zrovna jdu kouknout na film Elysium.
V roce 2154 existují dva druhy lidí: velmi bohatí, kteří žijí na nedotčené umělé kosmické stanici s názvem Elysium, a zbytek živoří na přelidněné zničené Zemi. Tajemnice Delacourt (Jodie Foster) je ochotna udělat cokoli, aby pro obyvatele Elysia zůstal zachován jejich luxusní životní styl. A naopak lidé na Zemi jsou ochotni udělat cokoli, aby se jim povedlo získat své místo na Elysiu. Max (Matt Damon) se zapojí do nebezpečné operace, která by mohla přinést rovnost dvou polarizovaných světů.

Jeden ekonomický text.:)

Pokud jsi pracovitý, spoříš, něco buduješ, budeš za to příští desítky let potrestán.:)

Jak pomalým tempem kolabuje systém, většina západního bude světa najíždět na model novodobého demokra-socialismu. Jak se rozevírají nůžky mezi bohatými ( hodně bohatí, méně bohatí, ultra bohatí ) a mezi chudými ( chudí, hodně chudí, nemajetní ) a výrazně přibývá těch chudých ( kvůli zničení ekonomické svobody velkého % lidí byla tahle covid krize také vyrobena ), a střední třída už neexistuje, bude třeba ty rozdané, natisknuté peníze od někoho příští roky vybrat.
Kdo umí sečíst 1+1 nebo vidí dál, ten ví, že budoucí Evropa bude socialisticky-zeleně-pirátsky nekompromisní. Výhodu budou mít ti, co nic nevlastní, nic nebudují, nevytváří, mají dluhy nebo exekuce. Dluhy jim zvrhlé vlády už začaly odpouštět.
Jakmile napaří daň za váš byt, dům ( ve výši třeba 2-7% ročně ), spousta lidí na to mít nebude. A buď nemovitost prodají a půjdou do nájmu nebo jim bude u státu narůstat dluh. Jednou z variant je i možnost, že vám každý rok na listu vlastnictví k nemovitosti naskočí dluh státu. Nezaplatíte šest let daň pět procent? Tak přejde 30% vašeho bytu státu. Bude moci stát, do svých 30% vaší nemovitosti nastěhovat nemajetné bez vašeho souhlasu?
Mít byt, dům na pronájem? Doteď na tom lidé, kteří koupili nemovitost za trží cenu, vydělávali 1-10% ročně. Analytici mluví dlouhodobě o 3% výnosu. Když napaří stát daň 5%? Nevyplatí se to v kombinaci s ubývajícím množstvím seriózních nájemníků vůbec. Do toho jsou tady tlaky Zelených z Německa ( s velmi vysokým podílem volebních hlasů ), kteří chtějí zabavovat byty na pronájem a zakázat stavět rodinné domy v celém Německu. A vzhledem k vlivu Německa na celou evropskou říší, tlačit na to stejné i jinde. U nás strana Pirátů, chce zavést nepodmíněný základní příjem – na to bude potřeba hodně zvýšit daně. Předseda strany Ivan Bartoš v nedávném rozhovoru přiznal, že by se v případě úspěchu Pirátů ve volbách do Poslanecké sněmovny snažil navýšit příjmovou stránku státního rozpočtu právě z vyšších daní. Konkrétně by se mělo jednat o vyšší zdanění nerostných surovin, vyššího zdanění komerčních nemovitostí a nemovitostí celkově, sektorové daně, či zavedení digitální daně. Pokud zůstane u moci Babiš ( je to aktuálně vyrovnané ), daně se budou zvyšovat také, ale ne tak razantně. Jestli vidím v naší krásné zemi jednoho, jediného slušného politika mezi těmi co půjdou do vlády a nebo tam jsou? Ani jednoho.
V jednom vhledu jsem koketoval i s úsměvnou myšlenkou, že kdybych měl každý rok zaplatit 5 a více % daň za můj dům a musel se lopotit a dřít spoustu času na tuhle daň ( a co pak ve stáří jako vyšších příjmů nemohoucí?),  tak ho snad rozeberu na díly, ty prodám a zbytek zapálím a půjdu bydlet do maringotky na louce, jen abych nemusel dům s pozemkem prodat a opustit tohle úžasné, silové místo.:)
Hotovost a peníze na účtě požírá inflace. Pořídit nemovitost na pronájem, zhodnocení peněz  může být vzhledem k tomu co nás čeká, docela hazardní hra.:) Skoro všechno ( hlavně potraviny ) bude zdražovat. Určitě se tedy vyplatí, mít nějaké peníze uložené v trvanlivých potravinách, drogerii, oblečení atd., jenže do toho vyšší stovky tisíc, miliony – jako do nemovitosti neuložíte. Pak jedině to zlato a někde ho dobře schovat jako pojistku na horší časy. Na kryptoměnách bych mohl vydělávat ( nákupy – prodeji ve vhodný čas ) velké peníze, ale už jen kvůli té zvrhlosti, že na tohle, ničím nepodložené „nic“, je třeba několik jaderných elektráren, pokrývajících těžbu – do toho nepůjdu.
Bude to jízda, umět kličkovat nenaočkovaný, mezi tou spoustou nehezkých nařízení a zákazů zesilující totality.:) A zůstat u toho na rozdíl od většiny zdraví na duši a Duchu.:)
Older posts

© 2021 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑