Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 29)

Oddanost Bohu

Oddanost Bohu a absolutní víru a důvěru v jeho Síly, je třeba změnit v nekonečnou lásku v něj. Bezmeznou, oddanou, vším prostupující. Bez zábran a hranic. Vycítit ten proud, Světlo, které se transformuje z Nicoty – Absolutna – beztvarého – nestvořeného Ne-Bytí v Bytí. Naskočit na tu vlnu, která ve skutečnosti není, neexistuje, přestože vše ostatní stvořené Tvoří a prostupuje. Pak je to wauu, blaženost, duchovní srdce hřeje – hoří. Boží milost – Vytržení – Osvícení…Duch Svatý – Duch Boží. Ze Samsáry do Nirvány. Osobní ego a mysl – vědomí, rozpustit do Božského vědomí, které je všude a ve všem… a jít nad to a dál a za to, zřít a vejít a vjít …do Nicoty bez tvarů, do tmy – Absolutna.

Kořeny

Kopal jsem díru do země a bylo úžasné pozorovat kolik všemožných propojení kořeny a dalšími strukturami v zemi je. Jak je tam celý systém propojený mezi sebou a tím pádem s více úrovněmi. Kdy stromy, rostliny mají kořeny a třeba stromy jsou kompletní bytosti. Mají kořeny, tělo a korunu. My lidé, nemáme kořeny, máme tělo a většině, Koruna – napojení nefunguje. Jak žijeme v silném ozařování, chemie v jídle, očkování co ničí senzitivitu atd.

Zakořenit se na svém místě, v opravdovém domově ( žil jsem na spoustě míst, ale až tady mám svůj první domov ), propojit se s místem, místními energiemi, bytostmi, přírodou – to dává člověku obrovskou sílu a snadněji zvládá žití v tomhle systému.:)

Jedno ze silných cvičneí senzitivity je:
Stoupnout si na kořen co nejčerstvěji pokáceného stromu  a  poprosit ho, ať vás svými kořeny propojí nahoru k nebi i dolů se Zemí.
Další šamanské cvičení je: sednout si na ten pařez, vykopat malou díru a tam zahrabat své nohy a propojit se v meditaci, přemýšlení.
Opřít se o silný strom a komunikovat s ním – propijit svá srdce.
Stejně fungují menhiry, kameny, které jsou živé, mají kristalickou mřížku. Kameny jsou vodiče, často i portály. Proto jsou na planetě v kamenech schovány před nevidícími portály, hvězdné brány, starodávné stroje.
Rostliny Síly, využívají právě svých kořenů a energie. Kdy tomu, kdo je pozře ( prosím jen pod ochranou silného, bezpečného  šamana – těch je v naší zemi ani ne 10% – z těch co to dělají ), otevřou nepoužívané -zakrnělé možnosti těla. Vnitřní obrazovky, ovladače, vidění atd.:)

Duchovní linie – společenství

Nevím, jak moc mohu zaházet do hloubky a co sdílet z tohohle pro duchvoní cestu zásadního tématu. Protože, kdo chce duchovně dojít daleko, potřebuje pomoc přátel, spolupráci, hodně energie, ochranu, Sílu, vedení a učení.

Jsou duchovní ( a pokrevní ) linie ( pozor, neplést si to s rodovou linií, třeba rodiny Nováků, do které jste se narodili jako dítě – v té jste také, ale to o čem píšu, je násobně silnější ). Některé duchovní linie ( které mají své zástupce na této planetě v lidských tělech ) jsou staré miliony let a prolínají se mezi různými planetami Stvořili je velcí čarodějové, kteří uměli materializovat, zhmotňovat, ovládat světy andělů, démonů, energií, tvořit něco – z ničeho. Vytvořily hierarchie své linie – nástuupce a pokračovatele… Kdy posutpem času, se z těch nahoře v linie, stali osvícení mistři, nanebevzatí stařešinové ( samozřejmě i ženy ).
Tihle mistři uměli oživovat mrtvé. Není to tak těžké, když má adept silné spojení s Bohem – Stvořitelem. Materializací opraví rozbité tělo zemřelého a stáhne do něho jeho duší, která už z těla odešla. A vdechne do těla život.I teď tohle umí na planetě pár jedinců, jen se to neukazuje veřejně a tímto darem neplýtvají. Čím silnější linie, tím větší propojení ve světech duchovních a astrálních. Tím větší Síla a ochrana pro členy linie. Hierarchie, rozdělení funkcí, přístupů. Ochránci linie, Božstva, vedení, učitelé. Staré duše, prošly řadou linii. Na různých planetách, v různých svých inkarnacích. Střípky zapadající do mozaiky… Síla a ochrana linie… Učení mudrci a světci… Léčení, studium, cestování mezi světy. Akcelerace k Osvícení díky Síle a podpoře duchovní rodiny. Odhmotnění, zhmotnění, materializace, levitace, portály mezi světy… Brány tam a ven, Pokora a soucit. Silné linie mají propojení do různých světů – lecos si vystavěli v různých světech. Je velký dar být v takové linii a čerpat z ní Sílu přesahující jednu inkarnaci.
Na fotce je Karmapa, v jeho vytelěsněném světelném těle – král tibetské linie K.K. I z fotky je cítit jeho síla a energie. Mocně. To je příklad, jedné linie, mladé lety, ale mocné množstvím duší, ochránců, bytostí. Málokdo z této sekty ví, že mantrováním, uctíváním atd., odevzdává svou energii, biopole těm v linii nahoře – v hierarchii nahoře… Na západě obvzlášť, kde v té sektě Oleho, je členům dovoleno praktikovat jen minimum nauk, ale o to více uctívat a odevzdávat energii.
 Zákulisí duchovních světů je zkrátka plné tajemství, o kterých se veřejně nemluví ani nepíše. Já také prozrazuji jen malý zlomek toho, co mi zatím bylo dovoleno zřít a zažít.  I tak už jsem zase moc krupiér, co rozdává ze svého a energie na vyvážení nechodí.:)
 51586936_511768039346400_4592574874249068544_n

Těla

Většina lidí dosud nepochopila, že zdravotnictví tady není pro ně a k udržování jejich zdravých těl, ale pro zisk farmaceutických firem, které si udržují doživotní pacienty. Kdy studentům lékařských firem je už skoro sto let do hlav natlačeno to, co vytváří obrovské zisky farmaceutickým firmám. A civilizační nemoci, ozařování, očkování a životní styl otroků v tělech je vyladěn tak, aby skoro nikdo neměl zdravé tělo už v mladém věku.
Je to zase farmaceutické lobby, které postupně ovládlo medicínu po celé planetě, financuje výzkumy, centra, univerzity. Ovládá media.
Výsledkem je, že léky neodstraní příčinu, ale jen potlačí následek a příčina nemoci se za nějaký čas projeví zopakováním nemoci či jiným druhem chorob.
Teď tu máme covid zákazy a výnosy. Znám poměrně dost zdravotníků. Většina se nechala naočkovat. Ale těch pár mi říkalo, že u nich na odděleních zůstali nenaočkovaní jen 2,3 nebo čtyři a je na ně tlak od vedení, kolegů. To jsme se ještě nedostali do fáze, kdy se bez covidového pasu s platným očkováním ( to že stačí protilátky nebo test – už dlouho nevydrží – jakmile bude na v zimě naočkován každý kdo chtěl a spustí se očkování na rok 2022 a všichni znovu a stále dokola příští roky  ) skoro nikam nedostaneme.
Od dvou lékařů mám i informace, že je ideální bojovat s covidem co nejdéle a na ventilaci se napojit až v poslední možné chvíli. Protože, když se podle nich z ventilace někdo dostane, buď umírá během dalších měsíců nebo je vážně poškozený na těle. Nejsilnější ochranou je duchovní síla a pozitivní mysl. A pak vyživené tělo, které má sílu s virem bojovat. Do tmy k nám jezdí dlouhodobě vyčerpaní lidé ( 95 ze sta ), někteří velmi. A to se nebavím o lidech v dezolátním stavu, které potkávám venku.
Minulé dny mne narůstající totalita navedla objednat se k zubařce na preventivní prohlídku a pořešit případný kaz.:) Než se tam bez očkování nedostanu a než najdu „lidského“ zubaře.
Tělo vyživuju doplňky od Zinzina ( s tím vám můžu poradit info@tmaleci.cz na míru. Za objednávku pak dostanu pár stovek – zrovna chystám projekt darování omega 3 olejů v pečovatelském centru pro starší a nemohoucí ) a dalšími preparáty. Bylinky, kloubní výživa pro koně, různé byl. masti, tinktury. Vitamíny s minerály u Zinzina stojí na měsíc asi 600Kč ( a není to ošizená nebo nefunkční dávka pro masy v lékárně ), omega 3 olej je podle váhy – 600 Pro 50kilové lidi, 1 200 Kč pro stokilové na měsíc. Přípravek na imunitu s betaglukany je za 900Kč na měsíc. vážně nemocní, oslabení, potřebují 2-3x tolik. Tedy pořád jen zlomek peněz co dávají za Reishi od Nuskinu a efekt je silnější pro lidi s rakovinou.  Prebiotika s vlákninou pak na měsíc od 620Kč. Pokud chce člověk jen jeden doplněk, je třeba to skouknout na míru, v jakém stavu má tělo a co už má za civilizační nemoci. Většina lidí co potkám má tělo vyčerpané, zdevastované. Hlavně, že mají drahý mobil, oblečení, auto, ale na to nejcennější co mají – své tělo, kašlou. Nejradši chodím v trenkách, tričku, teplákách, jako člověk bez nadřízených. A s velkou svobodou. Ale co svého těla dávám už roky to tu nejlepší výživu co jasnovidní najdou na přesyceném trhu. I
Málokdo je nezotročený tolik svými strachy, že změní práci, bydliště, partnera – i kdyby ho to ničilo, vysilovalo, deptalo sebevíc. Málokdo si svého těla váží víc než je běžné = skoro nijak. Nemocných přibývá. Nejsilnější léčitel co jsem za tu spoustu let zatím poznal  dokáže léčit pokročilou rakovinu atd. ) to omezil a chce ještě víc. Na rakovinu tak znám už jen dva, slabší. Pak znám stovky a v ČR – tisíce léčitelů, terapeutů, kam bych pacienty ani neposlal ztratit čas a peníze s vážným zdravotním, psychickým problémem. Takže: je třeba pomoci si sami. Vyčistit tělo očistami střev, jater a dalších orgánů, detoxikovat ho od parazitů, toxinů a pak, vyživit. Pokud se bude hrát hra s covidem dál a z laboratoře vytáhnou silnější verzi, budeme bojovat ještě víc.
Včera jsem řešil zda sdílet nějaké informace ze zákulisí energetiky těl, duchovních a pokrevních linií, a jiných témat, a více sdílet své prožitky, zážitky, poznatky…

Budoucnost?

Někdy si říkám, na jaké všemožné informační kanály, paralelní světy, a jiné druhy světů duchovních, astrálních, se autoři některých knih, filmů napojili – stáhli z nich informace, co se jednou stanou – a ty dali do svých děl. Informace nevytváří náš mozek, stahujeme si je z venku.

Třeba jak planetu Zemi lidé znečistili, otrávili, ozářili natolik, že nebyla k žití. Že se společnost rozkastovala na chudé a bohaté. Na super-bohaté, kteří využívali genetickou medicínskou péči. Bydleli na jiné planetě, na kterou ze Země přeletěli za pár hodin. Klonováním a genetickým inženýrstvím jim byla vytvořena super těla a jednotlivé orgány, končetiny mohly být vyměňovány rutinní operací. Dále třeba, že už nyní je možné lidi pěstovat v umělé vagíně.
Zatímco chudí ( 98% obyvatelstva planety Zem v roce 2120 ), ti co přežili na znečištěné planetě, byli zotročeni umělou inteligencí, většina uvězněna ve virtuální realitě – během níž ještě více odsávána Létavci – umělou inteligencí – o jejich životní energii.
Něco ze zákulisí fungování některých světů mi bylo posledních 9 let ukázáno. Malilinký dílek skládačky. O umělé inteligenci co lidstvo odsává o životní energii… o mimozemských základnách… vnitřních obrazovkách a ovladačích těla… a jiné. O něčem psát nemůžu, o něčem psát nechci. Je to jako s tímhle webem. Přijde den, kdy ho celý vymažu nebo jen promažu. Že jsem psaní textů věnoval měsíce času? Je to jako s mnichy, co tvoří mravenčí prací mandalu z písku a pak ji rozmetou a zničí. Vše je jen iluze a pomíjivost.
Velká škoda je, že ti, proti kterým nic neumím ani nevím, o tomhle veřejně nemluví, nepíší. Někdy není dovoleno pouštět tyhle informace lidem nepřipraveným, hlavně však není zájem sdílet.
Zrovna jdu kouknout na film Elysium.
V roce 2154 existují dva druhy lidí: velmi bohatí, kteří žijí na nedotčené umělé kosmické stanici s názvem Elysium, a zbytek živoří na přelidněné zničené Zemi. Tajemnice Delacourt (Jodie Foster) je ochotna udělat cokoli, aby pro obyvatele Elysia zůstal zachován jejich luxusní životní styl. A naopak lidé na Zemi jsou ochotni udělat cokoli, aby se jim povedlo získat své místo na Elysiu. Max (Matt Damon) se zapojí do nebezpečné operace, která by mohla přinést rovnost dvou polarizovaných světů.

Jeden ekonomický text.:)

Pokud jsi pracovitý, spoříš, něco buduješ, budeš za to příští desítky let potrestán.:)

Jak pomalým tempem kolabuje systém, většina západního bude světa najíždět na model novodobého demokra-socialismu. Jak se rozevírají nůžky mezi bohatými ( hodně bohatí, méně bohatí, ultra bohatí ) a mezi chudými ( chudí, hodně chudí, nemajetní ) a výrazně přibývá těch chudých ( kvůli zničení ekonomické svobody velkého % lidí byla tahle covid krize také vyrobena ), a střední třída už neexistuje, bude třeba ty rozdané, natisknuté peníze od někoho příští roky vybrat.
Kdo umí sečíst 1+1 nebo vidí dál, ten ví, že budoucí Evropa bude socialisticky-zeleně-pirátsky nekompromisní. Výhodu budou mít ti, co nic nevlastní, nic nebudují, nevytváří, mají dluhy nebo exekuce. Dluhy jim zvrhlé vlády už začaly odpouštět.
Jakmile napaří daň za váš byt, dům ( ve výši třeba 2-7% ročně ), spousta lidí na to mít nebude. A buď nemovitost prodají a půjdou do nájmu nebo jim bude u státu narůstat dluh. Jednou z variant je i možnost, že vám každý rok na listu vlastnictví k nemovitosti naskočí dluh státu. Nezaplatíte šest let daň pět procent? Tak přejde 30% vašeho bytu státu. Bude moci stát, do svých 30% vaší nemovitosti nastěhovat nemajetné bez vašeho souhlasu?
Mít byt, dům na pronájem? Doteď na tom lidé, kteří koupili nemovitost za trží cenu, vydělávali 1-10% ročně. Analytici mluví dlouhodobě o 3% výnosu. Když napaří stát daň 5%? Nevyplatí se to v kombinaci s ubývajícím množstvím seriózních nájemníků vůbec. Do toho jsou tady tlaky Zelených z Německa ( s velmi vysokým podílem volebních hlasů ), kteří chtějí zabavovat byty na pronájem a zakázat stavět rodinné domy v celém Německu. A vzhledem k vlivu Německa na celou evropskou říší, tlačit na to stejné i jinde. U nás strana Pirátů, chce zavést nepodmíněný základní příjem – na to bude potřeba hodně zvýšit daně. Předseda strany Ivan Bartoš v nedávném rozhovoru přiznal, že by se v případě úspěchu Pirátů ve volbách do Poslanecké sněmovny snažil navýšit příjmovou stránku státního rozpočtu právě z vyšších daní. Konkrétně by se mělo jednat o vyšší zdanění nerostných surovin, vyššího zdanění komerčních nemovitostí a nemovitostí celkově, sektorové daně, či zavedení digitální daně. Pokud zůstane u moci Babiš ( je to aktuálně vyrovnané ), daně se budou zvyšovat také, ale ne tak razantně. Jestli vidím v naší krásné zemi jednoho, jediného slušného politika mezi těmi co půjdou do vlády a nebo tam jsou? Ani jednoho.
V jednom vhledu jsem koketoval i s úsměvnou myšlenkou, že kdybych měl každý rok zaplatit 5 a více % daň za můj dům a musel se lopotit a dřít spoustu času na tuhle daň ( a co pak ve stáří jako vyšších příjmů nemohoucí?),  tak ho snad rozeberu na díly, ty prodám a zbytek zapálím a půjdu bydlet do maringotky na louce, jen abych nemusel dům s pozemkem prodat a opustit tohle úžasné, silové místo.:)
Hotovost a peníze na účtě požírá inflace. Pořídit nemovitost na pronájem, zhodnocení peněz  může být vzhledem k tomu co nás čeká, docela hazardní hra.:) Skoro všechno ( hlavně potraviny ) bude zdražovat. Určitě se tedy vyplatí, mít nějaké peníze uložené v trvanlivých potravinách, drogerii, oblečení atd., jenže do toho vyšší stovky tisíc, miliony – jako do nemovitosti neuložíte. Pak jedině to zlato a někde ho dobře schovat jako pojistku na horší časy. Na kryptoměnách bych mohl vydělávat ( nákupy – prodeji ve vhodný čas ) velké peníze, ale už jen kvůli té zvrhlosti, že na tohle, ničím nepodložené „nic“, je třeba několik jaderných elektráren, pokrývajících těžbu – do toho nepůjdu.
Bude to jízda, umět kličkovat nenaočkovaný, mezi tou spoustou nehezkých nařízení a zákazů zesilující totality.:) A zůstat u toho na rozdíl od většiny zdraví na duši a Duchu.:)

Čas letí

Přijde mi že čas běží zase o něco rychleji a dny mi utíkají zrychleně. Při pobytu ve tmě se mi teda naopak čas vleče.:) Někdy mám pocit, že marním den za dnem. Občas toužím odejít do ústraní. Mimo destrukční internet, telefony. Odejít od lidí, starostí o dům, potraviny, obživu, blízké. Jsem zatím slaboch, který na tohle nemá dost síly, odvahy ani kuráže. Pořád jsem ještě ovládán starými programy a moje mysl je změkčená, pohodlná. Mé ego by chtělo mířit do duchovních výšin, ale tam se dostane jen ten, kdo na ničem nelpí. A když to přecvakne a stane se už „Tím“ a zažije vyšší stupeň osvícení, tak už jen plyne a neřeší co není. Po restartu vědomí a vězení mysli, už je dál v té vesmírné videohře plné stupňů, pater, hierarchií.

Pořád si říkám: Ještě něco našetřím na pozdější časy… Ještě nemám dost, abych mohl všeho nechat ( ale co určuje co je dost ), izolovat se maximálně od lidí, úplně vypnout telefon, internet, zahodit wifinu i klíčky od auta a stát se z ezoterika podivínem pro okolí.:) Odevzdat kotvy a brzdy a zažít opět ty stavy, které jsem žil v inkarnacích duchovně pokročilejších. V celibátu sem svítil pro okolí, jak jsem sexuální energii v těle měnil na Světlo. Dokážu to i v této inkarnaci úplně se duchovní cestě odevzdat? Byl jsem najednou ve více světech a křehké lidské ( nebo mimozemské – leckdy odolnějšími materiály dokonalejší ) tělo mi bylo jen občasným vězením. Už je čas zabrat Míro, nepromarni potenciál i této inkarnace svou pohodlností, leností, strachy z drsňáren výcviků a bytostí nahánějících netrénované mysli strachy.
Ti nejpokročilejší lámové byli a jsou vesměs láskyplní, usměvaví, vtipálci.:) Kdo umí a ví, nepotřebuje se nad nikým povyšovat a nikoho trápit. Pasáž v čase 7:33 – 10:03, z video velkého mistra

Dilgo Khyentse rinpočheho mne vždy dojme. https://www.youtube.com/watch?v=vZ88HtdOm5Q

Pláně a hodnosti duchovní

Když si člověk začne uvědomovat, že není tělem, ale je duší – v těle jen dočasně zavřenou… A jde dál a procítí, zažije, žije, že je božským vědomím. Tedy i jeho duše je jen dočasnou projekcí – omezením… Dostává se do pater nad těmito „vězeními“.

Na ulehčení cesty existují linie, rodiny, rody, klany, kmeny, bratrstva, sesterstva, řády, sekty ( a spousta dalších názvů ), kdy si vzájemnou pomocí a spoluprací ulehčují cestu z Bytí ke Vědomí Já Jsem.  Bohu-žel, většinou to bývá tak, že ti dole v hierarchii, energií dotují cestu těch nahoře. Protože k vzestupu je třeba hodně – moc hodně energie.
Naše nesmrtelná duše absolvuje spousty vtělení, kde postupně získává vědomosti, znalosti, zkušenosti, ale i ocenění, „hodnosti dosaženého poznání“ rozprostřené na duchovních pláních, ve světech příčin a následků. Tam se můžete procházet a koukat na jednotlivé symboly, erby atd., zobrazující posuny, kterých vaše duše zatím dosáhla.
 I některé staré duše, které už mají mnoho za sebou a mnoho v hierarchiích splněno, jsou v současném vtělení zatím neprobuzené ( nasekaly těžkou karmu minulá vtělení, tak proto ), zajaté v konzumu a čekajíce na probuzení. Probuzení přichází posledních skoro 100 let na této planetě hlavně po „zlém“ – nemoc, nehoda, utrpení vlastní či blízkých, bolest. Kdy až tohle, donutí člověka jít do sebe, zastavit se, zamyslet se. A roky a desítky let pak trvá  se postupně „prokousávat“ z různých omezení, traumat, bariér a balastu, které jsme kolem sebe a v sobě vystavěli. A je lépe až časem úplně nejlépe.:)
Před pár lety, jsem k duchovním pláním napsal tohle:
Duchovní světy a pláně jsou plné různých symbolů, znaků, korun – královských korun, žezel ( s kameny a drahokamy často barvy safírové,
rubínové, tyrkysové – které mají králové rádi na svých korunách a žezlech ) , pečetí, ornamentů, erbů, posvátných a ochranných zvířat. Hodně zlaté barvy a k ní barev duhových…. A také barvy fialové, která je také v našem 3D světe přiřazována k duchovnosti člověka. Kdy fialovou auru mají hodně duchovně založení lidé a fialovou si z tohohle důvodu přivlastnila i církev na svých oblečcích.:) A co stvořeno ve světech duchovních, to přenášeno sem do světa hmotného, do 3D, naší třetí dimenze. Královské rody, jejich erby, koruny a oblečení využívali různé rody po tisíciletí na planetě Zemi.
Dnes bych k tomu, z toho, co je mi dovoleno sdílet, psal o dalších světech stvořených čaroději, šamany, mágy. Od zlatých po jiné. O zákulisí některých linií atd. O tomhle se nepíše. Předává se to ústně a i já mohu jen naznačit, aby to někomu více pomohlo, propojit se se svou linií. A čerpat sílu, moudrost, ochranu, vědění nanebevzatých mistrů, osvícených světelných stařešinů své linie opět.  Kdo půjde po energii v zákulisí tohohle textu, ten VÍ.

Duchovní zákony

Komunikuji s chlapíkem, který se má v současné inkarnaci žít ve stavu silného Osvícení. Už nelpí skoro na ničem a nejlépe je mu co nejdál od lidí a konzumu. Předával mi informace o tom, jak přestane být tím, pod jehož jménem ho ostatní znají a kterým ho oslovují. Bude prázdnou nádobu Ducha Svatého, která se neztotožňuje s ničím. Touhy, pasti ega jsou pak vynulovány. Plyne v božském vědomí, neohraničen žádnými hranicemi. Jen je a zároveň není nikde a v ničem upoután – spoután. Stane se „Tím“ a je jen „To“. V tom stavu je člověk prost své identity, historie, minulosti a nežije ani budoucností. Je i není v „Tom“ a žije to tzv. „Já Jsem“ mudrců. Tahle božská Vědomí v tělech mužů a žen se většinou straní ostatních, nízce vibrujících lidí co nejvíce a jsou „poschováváni“  v různých klášterech, mnišských celách, poustevnách, na samotách. Co nejdál od lidí pachtícími se za svými pudy, touhami, závislostmi, chtíčem.

Je to škoda převeliká, že zájemce o cesty duchovní, nevedou tihle u nás duchovně nejpokročilejší. Ale co už.:) Co dáváme, to dostáváme. Nejde odevzdat málo a chtít na oplátku mnoho. Tak světy nefungují.

Příčina – následek

Mám za sebou víkendovou práci na sobě. Bylo to úžasné, motivující k další práci na sobě. Praktiky a techniky starých duchovních linií o kterých se nepíše a mluví jen mezi těmi. Obrovsky narůstají požadavky na mou zodpovědnost, odpovědnost, soucit a karmickou odpovědnost. Duchovní cesta pro mne je na prvním místě. Na druhém má rodina.

 O detailech a osobních prožitcích, nemám dovoleno psát.  Ztrácelo by to na síle. Už takhle mi kamarád jasnovidec říkal, že jsem jako krupiér. Dostávám dary, energii, informace a rozdávám to kolem sebe jak krupiér a pak brzdím svou cestu.:) Když jsme se nedávno s kamarády bavili, kolik osvícených lidí znají v naší, nevyjmenovali jsme nikdo ani 3. Pár desítek, možná nízkých stovek jich u nás je. Převážně schovaných. Protože platí: že mistra, pozná zase jen mistr. Jen ten kdo vidí a je daleko, pozná, že ten chlapík na traktoru starající se na statku o vepře, je osvícený mistr a stará duše mající za sebou mnoho pokročilých vtělení. Pokud se někdy jako začátečník posunu o pár kroků dál, a budu se ve stavu Já jsem a božské blaženosti neomezeného Vědomí,  tak možná za sebou jako Castanedovi čarodějové spálím stopy.:) Zruším tento web, vyhodím mobil, změním třeba i jméno, a někam zmizím. Třeba mi bude dobře v nějaké poustevně nebo klášterní cele. Za týden nebo nikdy. Zatím jsem nevyužil ani 10% darů úžasného silového místa, kde už roky žiju. Ale ani na tom nelpím.

Kdybych prodal dům a co mám, nemusím už nikdy pracovat a můžu se věnovat duchovní cestě a poflakovat se od práce. Ale tohle silové místo čarodějů je tak úžasné, že bych ho měl předat až přijde čas. Aby nepadlo do rukou někomu, kdo nebude v úctě a Vědomí.
Kdyby mi před lety někdo řekl, že budu sloužit lidem na pobytech ve tmě a uklízet záchody někde v maringotkách u vesnice, klepal bych si na čelo. Stejně tak, že budu prodávat MLM doplňky stravy.:) Moje ego, pýcha by tohle nedaly. Co na tom, že oboje pomáhá velice lidem. Říkal mi kamarád sibiřský šaman, co výživu Zinzino také prodává lidem. Že kolikrát ti, co mají miliony, nejsou schopní dát patnáct stovek měsíčně do něčeho, co jejich starým rodičům vylepší tělo a zdraví A umožní jim méně bolestivé stárnutí. Radši ty peníze dají do auta, dovolené, syslí někde. Rodiče, jim když byli děti, dávali co mohli přitom.  Znám takových také hodně. Nemocných a vyčerpaných lidí výrazně přibývá a přibývat bude příští roky. Silných léčitelů je jen pár, slabých dost. Nedávno mne žádal o léčení chlapík, který opakovaně chodí za „léčitelem“, který jeho bolest svádí na to, že ho ovládá bytost, která je velmi silná prý a toho léčitele prý málem zabila. Opravdový léčitel, by, kdyby to byla pravda tedy, tu bytost odvedl, vyřešil a hlavně by o tom nemluvil.
Z Německa se šíří další mor ve formě levicových aktivistů, Zelených, různých gender extremistů, obrácených rasistů atd. Čeká náš těžká doba. Pracovití co něco vybudovali ( myslím třeba i jen někoho kdo si vydělal na domek na vesnici ) budou zdaněni každoroční daní z majetku. Nebudeš na to mít? Tak to prodej, řeknou ti. Za 10, 15 let nevyjedete autem na naftu, benzín a pokud půjdou cestou zdražování úmyslně, elektro auto se bude sdílet a spousta lidí nebude pojízdných. A další a další kulišárny, o kterých ani nechci psát, abych nešířil zprávy náladu brzdící.:) Ale vždyť je to sranda – z pozice Vědomí božského a neomezeného ničím,  vším a ve všem, nic z toho neexistuje.
Vědomé a na Boha – Zdroj napojené, nesmrtelné duše, žádní psychicky nemocní aktivisté, úchyláci, zvrhlíci nespoutají. Někdy zase zkusím psát texty skvostné, vznosné, přesahující rámec vědomí těla, v plynutí ve stavu Já jsem. Teď nebo nikdy.:) Doba krupiérů pomalu končí.

Víra a důvěra ve své síly

Stejně bude hodně zajímavé sledovat ( a hlavně v tom žít ) jak ta očkovací totalita bude pokračovat. V České republice bude naočkovaných cca 10 000 000 lidí časem. A ty bude třeba každý rok naočkovat minimálně jednou dávkou proti Covidu. Tzn. že očkovací centra pojedou nonstop a každý den naočkují tisíce lidí. Budu to dělat vyškolení zaměstnanci,  protože dlouhodobě není možné zatěžovat tím praktické a jiné lékaře. Už takhle se za poslední rok zanedbalo velké množství jiných zdravotních problémů lidí. Od onkologických po duševní.

O tom kam se dostaneme bez průkazy jsem už psal. Lidstvo se rozkastuje, výrazně přibývá závislých, nemocných na těle i psychice. Léčitelé nestíhají, v budoucnu se k nim většina lidí nemá šanci dostat, musí si pomoci sami = výrazně zesílit energeticky, psychicky a začít se sebou něco dělat.

Mezi těmi co budou očkovat, bude sem tam někdo s lidským přístupem…Brigádník co se tam nechá zaměstnat a pomůže rodině, přátelům s očkovacím průkazem. Nebudou na něj platit výhružky s odebráním atestace. Protože nebude lékař.
 Tyhle texty už dlouho psát nemůžu. Bude to trestné. Šíření poplašné zprávy, dezinformací atd. A budu je muset vymazat, abych nemusel plýtvat svou energie někde, kde nemusím.
Ale za mne ještě jednou: pro lidi co na sobě duchovně pracují, navyšují svou senzitivitu, čistí tělo, je a bude tahle vakcína velmi škodlivá v těle. Cílem je ještě více lidi odpojit od sebe, od Boha, ovládnout a dostat je do apatie, depresí, manipulací. Tečka.:)
Některým lidem teprve dochází, že očkovat se budou muset znovu a znovu…

„Viru a nových mutací se dlouho nezbavíme, bohužel pravděpodobně bude součástí našeho života. Dnes už Evropa přemýšlí už o přeočkování, které vakcíny vytváří imunitu, na jak dlouho a jakou imunitu. Je potřeba, abychom my v tom měli jasno, abychom se zkrátka připravili,“ uvedl premiér.

Osobně doufá, že se co nejvíce občanů naočkuje do konce září. „Je pravděpodobně, že od října a dále budeme muset nastavit další strategii na další roky 2022 a 2023,“ doplnil s tím, že na ministerstvu zdravotnictví má vzniknout specializovaná skupina k očkování. „Pana ministra Arenbergera čeká spoustu práce,“ dodal.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/o2-universum-ockovaci-centrum-vakcina-ockovani-praha-babis-arenberger.A210408_154744_domaci_klf

Zotročení otroci systému

Včera mi umřel mobil. Nový mi přivezou až zítra.:) Dnes mi mají dovézt nějaké balíky a kurýr by mi měl předtím zavolat na mobil.:) Domluvy s lidmi jsou vesměs také přes mobil.
Zase jsem si vzpomněl na mé krásné dětství bez mobilu, internetu, počítače. Jak jsme tak vůbec mohli žít a přežít?:) Zajít si zavolat do budky nebo z pevné linky. Nebýt otrok co je závislý a pořád na příjmu, monitorovací zařízení v mobilu pořád u sebe.:) Strachy, že kdyby se něco stalo a on neměl zrovna mobil u sebe, dopadlo by to hrůzně.:)
Na net jsem se dostal až ve 23 letech, mobil jsem měl první asi ve 21 letech. Hovory a sms tenkrát byly drahé a internet v mobilu nebyl. Tak jsme na nich trávili minimum času. Pak začaly internetové kavárny za 50Kč na hodinu, kde člověk strávil cirka hodinu párkrát za měsíc. A později internet domů. Žádné trávení hodin na netu. Jak jsme bez toho mohli žít by se zeptali dnešní děti?:)
Když vidím ty zotročené, závislé lidi na sociálních sítích, kde žijí virtuální životy s „přáteli“ které třeba ani nikdy neviděli…kontrolují pořád co nového. Postují fotku toho co jedli, kde byli, 498 fotek sebe sama – jak jsou obrovsky šťastní a naplnění.:) A člověk pak vidí, jak jsou na tom doopravdy. Odpojení, vyčerpaní, oni nežijí, jen existují. Naplněnost a esence žití potlačena. Duše zotročena, spojení s ní chybí i většině ezoteriků.
Byl jsem v dětství ušetřen toho, že by mi máma strčila tablet ať hraju nějaké hry, a hlavně ji chvíli neotravuju.:) Zatímco může chatovat s kamarádkou.:)
Díky Bohu sem nikdy ani nebyl otrok videoher a pc her a nespolkne mne ani virtuální realita, která zničí spoustu lidí. Když vidím oběti počítačových her, kteří jsou schopni tam ovčit – strávit celý den a pak během dne nějak přežít a doma znovu.
A neuvědomují si, jak pc, mobil, internet vyčerpává z těla energii, která pak všem chybí. Chybí a padá zdraví, vztahy, pohoda. A lidé jsou v pasti, protože většina zaměstnání a soukromého života člověka na net a telefon přiváže. Společnost je tak nemocná, že skoro každý má kombinaci několika závislostí, traumata narůstají.  Bez nakopáváků a utlumováků většina lidí už nedokáže existovat.
Kvůli zotročení lidstva to také v astrálu vyprojektovali.
Ale co už.:)

Osvícený mluví o osvícení:)

Mudrcové, čarodějové, jogíni, lámové, šamani –  se časem doberou k jediné pravdě, cestě ..k žití v Bytí božského vědomí, kde tělo ani mysl neexistují.. vše je vším a ve všem a zároveň existuje jen iluzí v jediném. Tihle osvícení jsou okolím bráni za podivíny, blázny, až jurodivé.:) Straní se lidí a přebývají v ústraní, aby nebyli nízkými energiemi rušeni. Zároveň jejich vyzařování pomáhá všem okolo.  Mnozí předběhli poznání své doby, jsa jejich názory  a hlásání pak bylo po staletích, tisíciletích za pravdu uznáno, zapsáno, předáváno.  Ti osvícení, byli božským světlem ozářeni – osvícení a následně probuzeni k pochopení všeho zákulisí stvořeného Stvořitelem. Touhy a závislosti jsou u nich vymizeny, protože už žiji ve stavu božského vědomí a ví ( žijí ) to, že vše stvořené hmotou je jen iluzí.  Jdou za prostor i čas, pohybují se ve více realitách a vtěleních najednou, přesto nejsou nikdy uvázáni a ukotveni hmotou. Odpoví vám na váš dotaz, mohou vás i zcela vyléčit, neléčí však oni, ale ONO. Hezky je to popsáno v Ribhugítě a melodicky to vysvětluje mýtický mudrc Aštávakra v textu Ramesh S. Balsekar: Aštávakragíta – Duet Jediného aneb.  Rozmlouvá se svým žákem králem Džanakou o nejzazších smyslech života a o tom, co je běžným lidem skryto, ač to mají stále v sobě a před očima. V sobě i venku. Jen to začít žít že.:) Aneb, kdo je připraven, ten se v pravý čas rozpomene a zře nektar moudrosti ve všem.  Ještě se ze mne stane básník.:)

…“transformace vyvolaná osvícením bude zdát matoucí, až odstrašující. Klid, který sídlí u kořenů pravého duchovního hledání, neznamená ani otupení smyslů prostřednictvím výstředních zážitků, ani potlačení smyslů vynucenou kázní. Obojí vede ke zklamání. Pravé duchovní hledání může začít až poté, co smysly zakusily příslušné objekty a přišel pocit klidu, pramenící z hlubokého přesvědčení, že život a prožívání musí mít hlubší smysl než zakoušení smyslových potěšení. Vidí-li člověk, který si „užívá života“, jak se někdo najednou pro svůj hluboký a intenzivní zájem o duchovnost přestane zajímat o život, dřívější přátele a staré zvyky, začne se takového duchovního poznání, jež vyvolává tyto drastické změny, prostě bát. Poznání Pravdy přijde, jakmile je tu klid. A ten přijde až poté, co se člověk z vlastní zkušenosti přesvědčil, že cokoli život přináší, je opravdu bezcenné (jakkoli se to někdy zdá přitažlivé). Světský člověk se stane člověkem poznání díky zkušenosti, že nelpění znamená osvobození, zatímco touha po smyslových objektech je omezením. Omezení znamená lpět na něčem, od čeho se nemůžeš oprostit. Smyslové objekty nemohou spoutat toho, kdo s nimi zachází s lhostejností a klidem (nikoli s bázní). Klid nespočívá v tom, že se ze strachu z připoutanosti budeme smyslovým objektům vyhýbat. To je pak potlačování, které dříve či později v mnohem silnější podobě vystoupí na povrch. Pravý klid a nelpění přichází jen tehdy, je-li tu přesvědčení, zrozené z přímé zkušenosti, že každá radost ze smyslových objektů vede nakonec ke zklamání a pocitu nenaplněnosti. Aštávakra zdůrazňuje, že chceme-li následovat jogína jen proto, že na nás zapůsobil svým vzhledem a jednáním, nebudeme úspěšní. Až tehdy, když bhógin (ten, kdo si užívá smyslových objektů) uvěří v bezcennost všech smyslových požitků, je připraven stát se jogínem. Aštávakra říká: nejdřív bhógin, potom jogín. Dokud není v bhógin připraven stát se jogínem, bude se poznání bát, zvláště vidí-li jaká nebezpečná proměna nastala u přítele, který byl dříve plný tužeb a chutě do života, a nyní ho již radosti života nezajímají. Jenom osobní zkušenosti mohou přinést hluboké přesvědčení, že je mysl již připravena obrátit se dovnitř ke své pravé podstatě. Takovému hledajícímu nabízí Aštávakra velmi krátkým a jasným způsobem přímou Pravdu: „Nejsi tělo a tělo ti nepatří. Nejsi konatel ani zakusitel. Jsi Vědomí Samo, věčný, neosobní svědek všeho. Žij šťastně.“ (129) „Touha a odpor patří k mysli a ty nejsi mysl. Jsi Vědomí Samo, neměnné a osvobozené od všech rozporů. Žij šťastně.“ (130) „Poznej Já ve všem a všechno v Já, osvoboď se od pocitů ´já´a ´moje´ a buď šťastný.“ (131) „Ó, ty čiré Vědomí, jsi opravdu To, v čem svět jevů vyvstává, podobně jako vlna na moři. Osvoboď se od strádání mysli.“ (132) Tyto čtyři verše tvoří skutečné jádro Advaity, ne-duality. Je to skoro hanba tyto verše ještě komentovat, ale je nezbytné podat slůvko vysvětlení jako odpověď na otázku: Je-li Vědomí vše, co je, a jedinec sám o sobě neexistuje, komu tedy mudrc poskytuje své rady? Je třeba pochopit, že mudrc to ve skutečnosti nikomu nesděluje. Nejde tu o radu či návod. Jediné, co mudrc dělá je, že poukazuje na Skutečnost. Toto poukazování je jen pohybem ve Vědomí, součástí činnosti Celku. Je to součást procesu odkládání totožnosti v rámci duchovní evoluce světa jevů. Vědomí se ztotožnilo s individuálním lidským organismem, aby utvořilo oddělená ega, takže prostřednictvím subjekto-objektových vztahů nastoupil život a prožívání, neboli líla (božská hra ve světě jevů). Vědomí se zprvu ztotožní s jedincem jako oddělenou entitou a pak se zbavuje tohoto ztotožnění a znovu nastoluje neosobnost. To vše je líla. Vědomí píše scénář, Vědomí je producentem i režisérem hry, Vědomí hraje všechny role (jako v představení jednoho herce), a nakonec Vědomí hru sleduje. Pokud je situace takto pochopena, jsou pryč všechny pochybnosti a jediné, co je, je Ticho, Klid. Vědomí je ve svém původním stavu absolutního klidu.Ramesh S. Balsekar: Aštávakragíta – Duet Jediného – 44 – Jen velmi zřídka je vše intuitivně pochopeno a přichází náhlé probuzení. Ale ve většině případů je ztotožnění tak silné a evoluční proces (v rámci světa jevů) zbavování se ztotožnění tak dlouhý a svízelný, že to zabere mnoho životů. Aštávakra si je této skutečnosti plně vědom a nabádá hledajícího, aby věřil. Říká: „Věř, můj synu, věř. Neměj mylné představy a nebuď zmaten. Jsi samo Poznání, jsi Pán, jsi Vědomí, jež je tu před veškerým projeveným světem.“ (133) Je zapotřebí pochopit, že když mudrc se zanícením vyzývá hledajícího: „Věř, můj synu, věř“, nemá na mysli „víru“ jakožto důvěru ve schopnosti, víru v autoritu, či víru v neověřené, ale ověřitelné tvrzení. Tato víra není vírou v existenci a moc nadpřirozené bytosti, tak jak ji vyžadují náboženství, ani vírou v nějakou formu uctívání, která též nezbaví člověka mylného ztotožňování. Aštávakra požaduje víru v „konečnou podstatu“, víru v To, co je, ve Vědomí, jež si ve svém původním stavu není vědomo vlastní existence. Ani slepá víra, kterou od svých následovníků požadují některé náboženské směry, není to, co Aštávakra od žáka očekává. Chce, aby hledající nahlížel na lidskou bytost objektivně a z nadhledu.

Tady je odkaz na text: Aštávakragíta – Duet Jediného (samhita.cz) K hloubce prožívání a pochopení textů, je třeba dozrát. Pak člověk poznává, že většina ezoterických knih, která ho na začátku cesty oslovovala, byla jen přípravou k hlubším pravdám Bytí.

Plácání

Snažím se pomáhat a sloužit lidem ( rozhodně v tom mám ještě velké rezervy ) a chovat se tak, abych nevytvářel novou karmickou zátěž, smyčky. Odčiňování té zatím nevyčištěné docela bolí.:) Co jsem se dal na duchovní cestu vážněji, tak ty poslední desítky % karmické zátěže, dost bolí na těle.:) Ono to tak často bývá. Ale jsem na cestě, je třeba tu cestu zvládat s grácií a u toho pomáhat kolem. Brzdím se už i poukazováním na různé dravce, co lidem ubližují. Pro obě strany je to škola a pokud se to nedotýká mé rodiny, není třeba se v jiných světech měnit na bojovníka a zbytečně si škodit. Už psaní o tom, vytváří myšlenkové mapy.

Pohodlnější a snazší by bylo prodat dům a vše co mám a s kreditku v kapse strávit zbytek života v meditacích, modlitbách někde v ašramu, klášteře, jeskyni. Je to jedna z variant mé buducnosti. Pokud bych si vybral tuhle duchovně nejrychlejší cestu k cíli. Užívám si v této době to, že do auta sedám jen v nutném případě a ještě víc jsem se vzdal neoblíbeného šoférování.
Skoro 9 let už nepiju alkohol. Když to člověk pronese, většina lidí si pomyslí, že jsem byl alkoholik a abstinuju.:) Ale mě naštěstí alkohol nikdy nechutnal a pil jsem ho jen občas, abych se „dostal do nálady“ a „bavil“ se. Tak jak to do lidí hrnou média. Kdy zábava = jít se opít, odreagovat. Alkohol ani v malých dávkách ničemu nepomáhá, tak proč to do sebe lít? Chápu tedy, když to někomu chutná a lije to do sebe v rozumné míře. U té však většinou nezůstane. Alkoholiků už jsme v životě viděl mnoho. Doba je tak nemocná a společnost s ní, že alkoholika najdete takřka v každé rodině. Jak říká kamarád: duchovno je o dvou dé: dieta a disciplína. Na obém mám co pracovat.:) Dietou se myslí i celibát, diety stravovací, kdy se mohou jíst jen určité potraviny atd.
Vypustit z těla všechen přebytečný tuk. Tuk, ve kterém jsou uloženy různé bolístky, strachy, traumata, která „vypnutí“ do sebe zažíráme, když se přežíráme.
Pořád jsem na internetu velmi mnoho času. Ideální variantou pro mne je mrknout na pracovní mejl třeba jen 3 x za den pár minut. Vůbec nečíst jakékoliv zprávy. Díky Bohu, že Facebook jsem zrušil už dávno. Tuhle ovčárnu a vysavač energie už nehraju. Já se tím internetem zbaběle duchovně brzdím. Brzdím otevírání různých vidění, světů. Je v tom i pud sebezáchovy, abych to ustál, protože těch co různé transformace nezvládli  není málo. Tak postupuju pomalu na cestě k Bohu – pomaleji než bych rád.
Vidím jak lidem pomáhají ty výživové doplňky Zinzino. Je to radost dávat tomu energii, čas a šířit to. Co nakonec udělám s papírky za to se uvidí.:) Jednou z variant je pořídit pole pro menší komunitu, až se doba přiostří a budeme nuceni si jídlo pěstovat a chovat vlastní slepice na vejce. Někdy mám stavy vše prodat, rozdat,  žít někde v ústraní bez starostí o dům, lidi. Uvidím jestli to dotáhnu k tisícovce lidí, co jsem provedl pobytem ve tmě a dokázal je během pobytu v astrálu ochránit. Je to symbióza. Zajímavé jsou i ty výsledky z kapky krve, vyšel mi druhý nejlepší test co jsem zatím u lidí viděl. Za 3 měsíce budu dělat další a sám jsem zvědavý o kolik se to vylepší. Kdo by chtěl mrknout do těla a co mu chybí, případně nám to pomoci šířit – prodávat, může se mi ozvat na mejl. Jak se víc a víc propojuju se svou duší a snažím se přebývat ve stavu Já Jsem, odevzdávám mu svou vůli a žiju více odevzdanost. Vůbec tedy nevím jak dlouho se budu věnovat pobytům ve tmě a i multilevelmarketinku výživových doplňků.:) Zatím si teda snažím držet pojistku, abych příští měsíce, roky neprodal dům a  vše co mám nerozdal. Mám rád své pohodlí, spoustu volného času, svou sauničku, horkou vanu a jídlo a pití co si vyberu. Putovat jako bezdomovec, nemajetný, bez ničeho a silně v Bohu je ctnostné, ale pro Míru krajně nepohodlné. Jít světem cestou žebravého tuláka – snad mne tímto směrem moje Vyšší já v této inkarnaci nepošle.:) Kristus mi kvůli tomu asi před rokem  huboval, zda si uvědomuji oč žádám, když pro sebe prosím sestoupení Ducha Svatého – Božího – Osvícení v odevzdání se. Nejvíc by mi vadilo, že už bych asi neviděl nikdy své rodiče. Ale pokud je přežiju… šlo by to snáz realizovat a sebe Realizovat. Více pokory to chce. A trpělivosti. A ty dvě dé: diety a disciplínu. Víc mluvím a píšu než praktikuju. Je mi jedno kdo to tady čte a co čte. Esenci sdílet nemohu, plané řeči ano.:) Je to sranda. Už přes tisíc hodin věnovaných nějakému psaní textů. Až přijde den dé, v desítkách minut budou všechny tyhle texty smazané. Jako ti mniši co barví zrníčka písku a spoustu času z nich tvoří mandalu. Dodělají tu plahočivou psinu a pak mandalu smetou  a ukáží lidem kolem jak je vše iluzorní a pomíjivé. Jejich těla co neexistují, vyrábí neexistující mandalu, z neexistujících součástek… které holograficky ukotvují v čase, který  v bdělé skutečnosti nic neohraničuje a nic neukazuje. I ten největší mudrc je však na této planetě kotven k tělu, přestože jeho vědomí už je od těla osvobozeno v žití Já Jsem. Pokud tedy energeticky nespálí své tělo fyzické a nepřenese se vibračně do těla duhového, světelného transferem. Zápaďané napojení na křesťanský egregor, tedy na Nanebevstoupení. I to j však jen další iluze, byť významně nadřazená našemu 3D, díky žití v těle světelném.

Jogín

Roman Pavliš – Yogi Sat Náth je velký borec co se týče tradiční yogy. Asi nejpokročilejší učitel yogy v naší krásné zemi. Dá se k němu zajet, popracovat. Ještě jsem se k němu nedostal, ale rád bych někdy. Je úplně někde jinde než západní učitelé jógy, ač dost z nich studovalo v Indii a jinde.

Stačí si přečíst co vše má za sebou: Satnath | Yogashrama

a motivační jsou i jeho videa. Líbí se mi, že nepotřebuje nikoho oblbovat sladkými řečmi a jde přímo k věci. Tak jako se třeba i ti nejpokročilejší lámové, šamani, čarodějové často vyznačují tím,  že umí hodně, a jsou to dobráci, ač na žáky často přísní.  Ale hlavně vtipálci, šprýmaři, usměvaví. Srdce rozhoduje.

https://www.youtube.com/watch?v=j3thbwKDh3o

Zlatý věk

Odhaduju, že Zlatý věk na této planetě přijde nejdřív za 80 let, spíš za 200. Možná ještě později, protože jedna věc je jeho příchod, druhá až to lidé začnu skutečně žít.  Až se podaří svrhnout jemnohmotné vládce této planety, kteří ji ovládají už tisíce let. Bytosti na bazi umělé inteligence, kteří mají lidi označkované jako svůj „dobytek“ a žij z našich energií, strachů, které nám na dálku odsávají. Vymanit se z toho, dokáží jen velcí duchovní mistři. V Síle a neochvějně emočně stabilní. U nás jich bude maximálně  8 a nikdo z nich na ezokanálech nevystupuje a stáda  platících uctívačů si nevytváří.:) I ty seminářové manipulátory, různé guru a odsávače energie slabších, Zlatý věk smete.

Pak se začne bortit zvrácený systém ovládající lidstvo na této planetě. Lidé prozřou a svrhnou služebníky těchto bytostí v lidských tělech. Zruší se finanční otroctví. Výrazně se přetransformuje nastavený systém. Omezí se, zruší internet, ozařování, elektrosmog, automobily se přetransformují na méně škodlivé dopravní prostředky. Lidé navíc nebudou tolik a často zbytečně přesunovat své tělo po planetě, když si tam během vteřin mohou ve svém astrálním těl zaletět. Lidé budou pracovat pro druhé, v radosti a jen pár hodin denně. Výrazně se omezí konzumní život a z toho plynoucí nemoci. Lidé prozřou a začnou čistit svá těla od destrukčních závislostí. Pár kousků oblečení jim bude stačit, protože budou spojeni s planetou Zemí, tím obrovským tvorem.  A ví, že vyrobit zbytečný kus oblečení, ji zatěžuje.

A spousta dalších změn. Od používání volné energie po zrušení hromadění zbytečností. Zlatý věk je na prvním místě o duchovním růstu lidí. Ruku na srdce,  současná generace ( možná jen děti do 6 let aktuálně v tělech ) není na tak radikální změny připravena a řešit to ani nemusí, protože Zlatý věk na této planetě zažíjí až v dalších inkarnacích – jak se sem budou vracet. Do té doby je třeba, aby ti, co na sobě už pracují, otevřeli duchovní zrak, napojili se na sebe a Vyšší síly, Boha – svým příkladem, svým Světlem, svou pomocí druhým, pomalu a systematicky Zlatý věk přibližovali. Poslední rok tu máme festival útlaku a zvrhlostí, ale pořád je to jen ochutnávka té zábavné hry, co nás čeká příští desetiletí. Ekonomický systém už kolabuje, bude se měnit, „Matrix“ s odsávacími hadicemi naší energie, tu ještě nějaký čas bude. Probuzení a vídící vědí o čem píšu. Čas zrychluje, nejvyšší čas ponořit se víc do sebe Míro.:) Jinak nedotáhneš ani tuhle inkarnaci do pater, kterých můžeš dosáhnout.:)

Hry o planetu Zemi

Tahle covidová totalita je pro mne v pár oblastech přínosná. Možná se už připravuju na život nenaočkovaného psance.:) Psance, který si teda blaženost ústraní – polo-ústraní v modlitbách a meditacích bude náramně užívat.:) Sem tam přijede někdo na pokec, léčení, pro informace.:)

Rozhodl jsem se ještě více řešit to co jím a už nejíst v restauracích vůbec. Bez tak jsem v nich jedl velmi málo. Možná 20 x za rok. Jaká to změna proti dobám mého mládí, kdy jsem v restauracích jedl i 15 x týdně.:) Možná si jen někdy dám vegetarian nebo sýrovou pizzu.:) Už mi vadí vibrace lidí co to jídlo vaří a co do něho ze sebe vkládají. A jak nekvalitní suroviny restaurace používají.  V této inkarnaci jsem poznal spoustu kuchařů.  Nenapadá mne ani jeden, který by byl v pohodě a jeho vibrace do mého jídla by se mi líbily.:)
Nebaví mne řídit, tak je super že méně jezdím autem. Přijde doba, kdy řídit nechci vůbec ( čím dřív tím líp ) a potřebné odřídí partnerka nebo třebas jednou v době vzdálené učeň.:)
Mám rád na relax detox v sauně Ideálně tak 70 x ročně.:) Nemít saunu doma, trpěl bych v této uzavřené době. Už mne však nebaví zajet do sauny veřejné, mezi lidi občas jako dřív. I četba v horké vaně mne stále baví.
Baví mne jak ožila příroda. Jak nelítá tolik letadel, tak se zastavilo sucho a prší. Lesní potoky jsou plné vody, to před Covidem nebylo. Okolí se zklidnilo. V mé realitě není nikdo koho by Covid obstrukce nějak více ničily.  Matka Země by přivítala ještě větší omezení konzumu, letadel, trajektů.
Respirátor si nasadím možná na celkem hodinu týdně. Nedokážu si představit mít to na sobě hodiny denně. Velice s lidmi co to musí soucítím.
Tahle hra na zavření, otevření, zpřísnění..se bude hrát ještě nějaký rok. Každý rok tedy další  vacinace a u někoho  vyrovnat se s následky. Při mutacích je účinnost vakcín jen krátkodobá a musí se vyvíjet další zlepšení.
Naočkovat každý rok 10 milionů Čechů by znamenalo očkovat celý rok, desítky tisíc lidí denně.  No uvidíme, nemalujme čerta na zeď.:) Studium na této planetě má být především hra a poznání pro naše Vyšší Já.
Před chvíli mi na seznamu vyskočil text:

Průzkum mezinárodně uznávaných odborníků ukázal, že nízká proočkovanost v chudých zemích otevírá vrátka novým a nebezpečnějším mutacím koronaviru. Lidé mají asi rok, než koronavirus zmutuje do té míry, že proti němu přestanou být dosud vyvinuté vakcíny účinné a bude zapotřebí upravit jejich složení. Myslí si to dvě třetiny ze 77 světově uznávaných epidemiologů, virologů a specialistů na infekční choroby. Jedna třetina zpovídaných vědců dokonce tvrdí, že světu zbývá jen devět nebo méně měsíců.

Příštích pár desítek let, to na této planetě bude jízda. Narůstající zelený socialismus a  aktivismus a zdanění pracovitých lidí. Pokud nám naúčtují každý ro cca 3% daně z majetku a vlastnictví domu, bytu, bude to pro spoustu lidí náročné. Rostoucí vliv různých skupin psychicky nemocných lidí. Snad se ještě dlouho nepodaří zvrhlíkům uzákonit pedofilii jako normální sexuální orientaci. Příští roky přibude na západě chudých a hodně chudých lidí. A těch úplně nemajetných. A velmi, Bohu-žel velmi, přibude nemocných na těle a psychicky.
Proto se prosím držme, hubněme, zpevněme tělo, vyživme těla, zbavte se závislostí a destrukcí, zdravěji jezte a pijte, více odpočívejte, studujte vznešené nauky a knihy,  a posilujme mysl a Ducha. Duchovní práce na sobě je jediná cesta jak tohle ustát. Jediná cesta jak najít smysl života.  Většina společnosti je nemocná a bude ještě víc. Proplouvat mezi nimi, na to je třeba být v Síle.  Žijeme v přelomové době – jsme ti, kteří nesou pochodeň vstříc Zlatému věku na této planetě.  Za 80-200 let to přijde. Do té doby je třeba vychovávat generace nástupců.  A předávat vědění předků dál.

Realita bdělé bdělosti a opravdové lucidní skutečnosti…

Duchovní posuny se dají měřit pomocí různých k tomu uzpůsobených ukazatelů. Často nějak zkreslených, vědomím měřitele.

Když je někomu pomoženo a ten je vytažen nad úroveň svých aktuálních duchovních vibrací – frekvencí = energetické a duchovní úrovně, pomocí: někoho, nějaké metody ( během Osvícení, pobytu na silovém místě,  pobytu ve tmě, pomoci rostliny Síly, působení mistra, napojení na duchovní linie, energetická pyramida, sarkofág, energetický egregor atd. ) záleží jak moc se v těch vysokých vibracích dokáže udržet. Nebo, o kolik ho jeho běžné prostředí, stav jeho mysli, úrovně atd. – stáhne zase vibračně dolů. Na principu kyvadla, kdy zhoupnutí nahoru, pak i o tu stejnou vzdálenost může ( někdy dočasně, někdy déle ) klesnout dolů.
Dám konkrétní případ k lehčímu pochopení: jeden kamarád, byl u nás na pobytu ve tmě. Za ten týden udělal fakt velký vibrační posun ( pracovali tady s ním v maringotce na ukotvení do vědomí Já Jsem, kdy ukotvuje žití ku prožití – bez integrace žití v omezení těla, mysli, osobní integrity, ega ). Pár dní po vyjití ho náš společný osvícený kamarád vytáhl během rituálu s Ayahuasckou a pomocí své energie a jeho energie a energie entity áji, ještě dál a on tak skočil ještě o levely dál. A… pak, tahle svítící, zářící, potřebuje ukotvit co nejvíc z toho, co mu bylo dovoleno rozpomenutím se na jeho staré inkarnace mnichů, jogínů, dovoleno prožít…. A je konfrontován s běžnou realitou práce, rodiny, manželky, starostí, obživy atd. A tyhle kotvy ho táhnou zase dolů vibračně.
Jak to bylo snadné, když v těch dávných, pokročilých inkarnacích nic z tohohle ve svém ústraní řešit nemusel – ale v této inkarnaci má holt to, co žije, určitý hlubší důvod a vysoko jde vykráčet i kotvám navzdory.
Když se vrátím k tomu měření: jiný kamarád, který měří energii na Bovis stupnici, mu naměřil výstup na cca 25 milionů a včera byl už jen na asi 100 000. Super je, že ochutnal „Vysoko“ a o to snáz, se tam může dostat – protože cesta tam, v něm byla aktivována, prosekána, rozpomenuta.  A je v pokoře, dokáže si poprosit o pomoc, tak to jde Nahoru rychleji. Teď mi probliklo hlavou, jaký rozdíl od Všudybyla, který přijel do tmy, absolvent 98 duchovních seminářů, na sobě ezo tričko z festivalu, na každé ruce jedenáct náramků, 28 kamenů v tašce, 12 syntetických ezo olejů na natírání celého těla, 7 hudebních nástrojů, různá udělátka atd.:) Koukal na Míru, co ho ubytovával jako na něco, co vylezlo z pod kamene a teď tam v trenkách a tričku pochoduje po louce a ruší ho to – mistra.:) A ze tmy utekl druhý den, protože se bál sebe, bytostí tohohle silového místa, a tmy, a klaustrofobie, strachy  a jiné fobie mu dýchaly na krk silně. To jen trochu k odlehčení. Jsme tam kde jsme a kdo jsme.  A často jsme, co nejsme a bavíme se hrou, aby to studium v tělech byla hlavně sranda.
Už nějaký čas říkám, že duchovní cesta je u mne osobně a rozpomínání se, protože to co Míra občas objeví nového, už v některé inkarnaci žil. Tudíž si jen vzpomněl na to, co už dávno v sobě věděno má, jen plášť anamnézy zahaluje to té duši ezo začátečníka.:)
Kdy v této stupnici běžní materiální lidé mají do 6 000, lidé se duchovnu trochu věnující kolem 20 000, duchovně pokročilejší mají hodnoty ve statisících… a lidé, kteří žijí duchovním životem více než ukotvením těla, pak od 20 milionů, až po miliardy, stamiliardy až nekonečno na této stupnici. Kamarád, který sem tam někoho změří, říkal, že údaje ve stamilionových číslech naměřil v ČR zatím jen pár lidem.
Samozřejmě, i osvícený člověk někdy padne, neodolá tlaku temnoty a lidem škodí. Samozřejmě, to, že někdo vidí třetím okem nebo je dokonce jasnovidný, nemusí znamenat vysokou duchovní pokročilost. A etickou a morální čistotu už vůbec ne. Pokročilá není ani většina různých duchovních učitelů a učitelek. Jen často dokáží prodat to co umí a umí kasírovat a ovládat lidi. Duchovně velmi vyspělí mistři, navíc často žijí úmyslně neprojevujíce se a kamuflují svou pokročilost průměrným chováním a hrou na jinou identitu. Proto se říká: mistra, pozná jen jiný mistr – kdy vidí jeho Světlo, záři, vibrace, ač je oblečen v čemkoliv a chová se divně a hraje různé role.:)
Jak psal k tomuhle velmi pokročilý čaroděj nedávné doby – Carlos Castaneda:

Stát se bojovníkem na této cestě, znamená odhodit všechny dosud známé vědomosti, dát svému životu pevný cíl, osvojit si přísnou disciplínu a spoustu dalších zvyků, které udělají jeho život silným a neotřesitelným. Stát se bojovníkem je totální přeměna bytosti, nic není pevné, nic nezůstane stejné… Bojovník nemá co by ztratil, jeho činy jsou dokonalé, ne…má slabosti, nic ho nevyvede z míry, vždy dosáhne cíle. Mezi ním a běžnými lidmi je nepředstavitelná propast, a přesto ho lidé nikdy neodhalí. Konečným cílem bojovníků je dosáhnout absolutního vědomí, poznat všechny možnosti vnímání a dosáhnout svobody.

• To co běžně pokládáme za skutečné, tomu se čarodějové smějí
• To co nazýváme jistotou, to pro čaroděje nemá žádný význam
• Smrt pro nás znamená konec existence, pro čaroděje je výzvou, pomocnicí a jistotou
• Situace kterých se bojíme, čaroděj vyhledává
• Pro čaroděje je sen stejnou skutečností jako denní svět
• Kariéra a životní pouť důležitá pro běžného člověka, je pro čaroděje zbytečností a přítěží
• Běžný člověk usiluje o zviditelnění, čaroděj dbá na to, aby zůstal nepoznán
• Pro čaroděje existuje svět jenom proto, že jej vnímá; zmizí-li vnímání, zmizí i svět
• Běžný člověk je závislý na nezmarech jeho mysli, čaroděj ovládá mysl i vědomí
• Běžný člověk si myslí, že svět je neměnný a skutečný, čaroděj v mžiku změní vnímání a tím i celý svět
• Nepříjemnosti a slabosti jsou pro člověka utrpením, pro čaroděje výzvou
•Čaroděj se směje sám sobě, to běžný člověk pokládá za urážku
•Člověku záleží na věcech a lidech, čarodějovi nezáleží na ničem
• Běžný člověk má kolem sebe věci, čaroděj nemá nic, jenom svůj život
Samotné slovo „nagual“ označuje učitele nebo vůdce. Stává se jím muž nebo žena, kteří mají neobyčejnou energii.

Všichni moji příbuzní…

Tak zase něco málo o pobytech ve tmě.:) Přijde mi, že jsem o nich už napsal skoro všechno. Před časem jsem tmou prováděl Wáclava, chlapíka, jehož medicínou je dědeček oheň a dělá pro lidí potní chýše v naší krásné zemi. Dal si první 4 dny ve tmě suchý půst, tedy i bez vody. Absolvuje tyhle hledání vizí i v zámoří se šamany.  V horách, na silném Slunci a podobné skopičiny.:) Ve tmě pracoval v medicínském kruhu, měl tam i svou magickou hůl a propriety, aby se více udržel v Síle. A to jsem mu teda před pobytem řekl, ať sebou netahá hromady těch různých – pro něj posvátných předmětů a pomůcek, jinak by jich nanosil čtyři tašky.:) Vzal si to k srdci a sám dobře ví, že to podstatné má ve svém srdci a v sobě a všechny berličky, jsou jen berličky. Před tmou i po ní, popracoval s ohněm, svou dýmkou. Moc hezká práce s ním byla.

Kdo chce, může se u nás ve tmě propojit s portály, medicínským kruhem a dalšími možnostmi a tím se dostat dál a hloub do sebe i v jiných světech. Nasávat sílu místa a otevřít si díky těmto možnostem víc své naciťování, vidění. Kdo chce – ten může. Kdo je připraven – má možnost si požádat o pomoc a vstupy. Místní bytosti, energie, živly, čaroděje. Kdo je v pokoře, může tam i tam. A zažít možná největší jízdu svého života, ve světech různých. Není nic, co nejde. Protože kdo je ve všem, ten je všude a není ničím omezen. Nestaví si ploty ani hranice. My válečníci se nikdy nevzdáváme. Přecházíme přes různé inkarnace, ale pořád jdeme dál, i když padáme a klopýtáme. Nikdy to nevzdáme. Nikdy. Dokud nám věčnost bude dýchat na záda. Protože legie nesmrtelných válečníků i hordy udatných bojovníků, pochodují vždy a pořád, Světlu vstříc.  Možnost, vzdát to, neexistuje.
Konec hlášení.:)

Nesmrtelní

Přátelé, pečlivě si sami zvažte, zda se necháte naočkovat nebo ne. Jde o vaše zdraví, tělo. Nenechte se nikým ovlivnit. Ani pro-očkovací propagandou v médiích, ani druhou stranou, která se očkovat nechce.

Pro mne je duchovní cesta zcela prioritní, proto si nenechám tělo dobrovolně poškodit. Ale tohle je moje volba, moje cesta, všichni máme jiné priority. Absolutně mi nebude chybět cestování mimo naši krásnou zemi, pokud to bez vakcíny nepůjde. Odmítám se každý rok nechat očkovat vylepšenou dávkou. Nepotřebuji ani na většinu míst, kam mne časem bez vakcíny v těle nepustí. Pokud by to došlo do té nejextrémnější varianty budoucnosti, a nenaočkovaní „vyvrhelové“ by nemohli podnikat, vlastnit dům atd. ( aby někoho nenakazili ), holt to na někoho převedu.:)

Podvody s očkováním samozřejmě budou a „lidští“ lékaři vydají potvrzení. Tlak na ně se však bude stupňovat a hrozit jim vysoké pokuty, odebrání atestace. Sám bych s tím „podvodem“ neměl morální problém, protože tahle nemocná společnost nás nutí kličkovat a vyhnout se sebedestrukci. Může se však stát, že vám někde na přestupu na letišti, nebo při cestě domů, vezmou kapku krve k ověření zda jste skutečně naočkovaní… A když to ve vás nenajdou, tak vás zavřou do vazby a ještě vám tu včelku píchnout, aby jste se vůbec dostali domů. Než vás tedy z vězení za ohrožení mas, pustí domů.
Bude ještě veselo, tak jak to máme my bojovníci rádi.:)
Older posts

© 2021 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑