Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 24)

Bohatství Ducha a konzum

Po této krizi už nikdy nebude myšlení lidí jako dřív. Většina lidí si v mysli změní své pohledy na život. Uvědomí si, že podobná krize může přijít kdykoliv a začnou více šetřit a méně utrácet za zbytečnosti. Omezení konzumu, kdy si spousta lidí nakupovala zbytečnosti a utrácela za zbytečnosti, bude více šetřit přírodu.  A to je super.
Část lidí má slušný příjem, ale nic nenašetřila a teď v krizi jsou z toho pod tlakem. Dvě třetiny českých domácností údajně nemají našetřeno ani na pouhé 2 měsíce života bez příjmu. A kdyby se jim v tom období rozbila pračka, lednička a pod, tak se jim tohle období ještě zkrátí. I spousta firem a živnostníků nemá zdravý tok peněz, kdy jedním ze základních pravidel řízení firmy je finanční rezerva na 3+ měsíců – když by přišla jakákoliv krize.
Pro zpomalení devastace přírody je tohle omezení konzumu úžasné. Také jsem kdysi měl spoustu let konzumní životní styl, kdy jsem si kupoval kdejakou zbytečnost a zavaloval byt vším možným. Jako většina lidí jsem si zakládal na hezkém oblečení, autě apod., abych se držel hesla: šaty dělají člověka a úspěšný člověk má kolem sebe hradbu z majetku.
 A spousta lidí to tak má stále, že vyrazí do města a kupuje a kupuje a hromadí věci. A nejsou to jen plné skříně oblečení, bot, novější elektronika. Koupí si nové auto na dluh, aby nevypadali vedle těch sousedů ( co je nesnáší ) jako chudí. Lépe však budovat bohatství ducha. To trvá věčně a bereme si to sebou. Každá krize ekonomiky je úžasná možnost posílit Ducha na úkor materialismu a konzumu.

Světlo a světýlka

Přátelé, kvůli těmto krizím se do téhle doby inkarnovali různí ti světlonoši. Ti co na sobě alespoň trošku duchovně pracují jsou silní mentálně i psychicky. A pod tlakem se zrychleně probudí spousta zatím spících starých duší. Na tohle jsme vycvičení, na tohle jsme připravení. Abychom pomáhali svou energií těm co upadnou. A podpořili je všemožnými způsoby. Co se děje nyní je jen odvar toho co nás čeká v příštích desítkách let.
Na krize jsme cvičeni, a někteří se v těchto dobách cítí více živí a aktivuje to v nich skryté Síly.
Jak se bude národ dostávat pod tlak finanční a v izolaci se z části lidí budou stávat násilná zvířata… Jak bude spousta lidí bez plného přísunu jejich antidepresiv a drog, cigaret a dalších nakopávačů a utlumováků, jak se budou dostávat pod tlak svých emocí a depresí. Bude třeba je podržet ať neopustí těla.
Od toho jsme tady my, abychom vibračně drželi co nejvíce světla v této zemi. Jakmile utratím své drobné úspory a dojdou zásoby, možná dojde i na nějakou menší půjčku od banky než krize přejde, protože příjmy zamrznou nebo skoro zamrznou. A proč se z této drobnosti stresovat nebo smutnit? Není žádný důvod.:) Stejně si po smrti těla odsud sebou nevezmu vůbec nic. Jen potřebuji těch pár desítek let co v tomhle těle zbývá, tohle tělo živit a někde v teple přechovávat.:) Sebou si po smrti odnesu jen svou karmu, činy a vědomosti. Takže v nadhledu vůbec není z čeho mít stres.
Tahle doba ( a roky a desetiletí příští ) bude MIMOŘÁDNÁ příležitost očistit kus své karmy pomocí druhým. I tím, zda vydržíme chovat se co nejčistěji vůči sobě i druhým. Společně jsme silní.

Všichni bojujeme vlastní Wimbledon

Všichni bojujeme svůj vlastní Wimbledon
Všichni máme na svých bedrech něco naloženo. Někdo víc, někdo méně. Někdo si do své inkarnace naloží tolik, že sotva táhne ten baťoh na zádech.
Psala mi dnes jedna žena, jak má naloženo, jak jí to řekl i šaman atd. Opakovaně na něco fňuká.
A já ji píšu: Nemáš dluhy, exekuce, neřešíš kde sehnat pro dítě na boty a školku. Žiješ v hojnosti, dům za 15milionů od táty Ti dává materiální jistoty. Manžel Tě nebije ani není ožrala a násilník. Jsi teď zdravá, dítě také. Navíc už jsi na cestě k Bohu a víš co chceš. Nebloudíš jako většina lidí, materialistů, kteří možná najdou smysl života až v den své smrti. Hledáš se sice na různých seminářích a v ezobludištích, ale už víš kam chceš jít a dojít.
Otevři oči a podívej se na lidi kolem sebe. Jak to spousta z nich nedává a utápí se v lítosti, v alkoholu, drogách, marihuaně, hazardu, workoholismu atd. Jak jsou odpojení od sebe, od Boha. Někteří se udrží v bdělosti a přítomném okamžiku jen během adrenalinového sportu. Jiní jsou utlumeni prášky a další se musí nakopnout něčím.
Buď vděčná za to co máš, za to co žiješ. V lásce, pokoře a v soucitu. Začni třeba dělat něco zdarma, pro radost a smysl. Nic nenaplňuje člověka víc, než pomoc druhým – tím stejně zase nejvíc pomáhá sám sobě a čistí svou karmu.
Spojením se s Vyššími silami, s Bohem, Absolutnem, Zdrojem dá člověku smysl života. Už nebloudí, už VÍ. S Bohem nebo s Kristem v srdci zvládne úplně vše.
Tak jako umírali často s úsměvem na tváři a s Bohem v srdci vyrovnaní – na hranici, v plamenech naši předci. Ti nejlepší z nejlepších, nejčistší a nejpokročilejší duše jaké tady posledních tisíc let byly. Duše, které měly předávat svou moudrost dalším generacím, v nepřerušené rodové linii. Mudrcové, vědmy, čarodějové a čarodějky, léčitelé. Opravdové elity národů. O tohle nás církev jejich vražděním připravila, ale postupně vše obnovíme na planetě Zemi. V každé pokročilé civilizaci byli moudrými elitami národu léčitelé duší a těla a moudří rádci.

Tibetská moudra

Ze všech bojů na světě je nevědomost nejnebezpečnější nepřítel a hněv je ta nejnebezpečnější zbraň. Pouze válečník moudrosti, který drží kopí soucitu, je může porazit.
~ Chamtrul Rinpoche
Někteří lidé si myslí, že vítězství je jediným znakem síly, a že sláva a štěstí jsou tou největší výhrou. Nejsilnější lidé ze všech jsou však ti, kteří jsou schopni prohrát a zároveň se radují z vítězství druhých. Jen oni mohou zažít vnitřní klid a štěstí, ať se stane cokoliv, a to je ta největší výhra ze všech.
~ Chamtrul Rinpoche

Síla

Jakmile začne být duchovní žák prostupován Silou, musí si dát obrovský pozor, aby ji nezneužil. Už je vědomě ve hře a nároky na něj už jsou velmi přísné. Mockrát jsem ve svých pokročilých inkarnacích Sílu zneužil, tak jako i vy: předvádění, manipulace, hromaďění moci, energie, majetku, zneužití sexuální.

Proto se snažím v tomhle životě už nezklamat. Nemám žádné nesplněné majetkové, materiální touhy, a vím, že si z této inkarnace žádný majetek neodnesu. Ale odnesu si skutky, činy a vědomosti.

Neovládnutý sexuální pud zničil spoustu duchovních učitelů a učitelek. Pomáhá vědomý celibát a ovladnutí této obrovské síly. V dnešní době, kdy nevěra jede ve velkém a porno a sex se na lidi valí ze všech stran, je to daleko těžší než v dřívějších inkarnacích. Musím říct, že tyhle dlouhé celibáty a díky nim nárůst energie jsou úžasná zkušenost. A snadno tak poznáte čistotu své učitelky, učitele. Žádný pokročilý člověk nespí se svými studentkami, studenty. Jedině se svou partnerkou, manželkou a stejně se nevyhne dobám v celibátu. Bez toho nevyčistí v těle co potřebuje. Centra, čakry, energii, a transformaci Síly.

Vesmírnám na cestě staví do cesty různé zkoušky a pokušení. Jak se vás bude snažit zatlačit zase mezi stádo, jak začnete více svítit.

Odolat manipulaci slabších,zatím třeba méně napojených je velmi náročné na ctnosti: morálku, etiku, soucit, milosrdenství, pokoru. Ega nás staví do spousty pastí. Doslova je na sebe sami nastražujeme.

Nejsmesvatí a občas uklouzneme. Ajako vědomí si přidáme trošku karmické zátěže. Zrovna dnes jsem četl, jak jeden nagual – čaroděj, léčil ženu,kde neměl z Vrchu souhlas. Tím si poškodil svou karmu. Aby to odčinil hned, dobrovonlně vážně onemocněl askoro zemřel. Přežil a vyčistil to. Pokročilí co sklízejí svou karmu hned,aby tuhle inkarnaci opustili „Čistí“ jsou vesměs nemocní a není dovoleno to z nich sejmout nějaký čas a nebo nikdy.

Někdy trpí obrovsky a bolestí sotva fungují. Přesto i tak pomáhají lěčit druhé,jako prostředníci Vyšších sil. Není dovoleno odejít dřív sebevraždou.to by byli rychle zpátky a v daleko horších inkarnaci. V modlitbách aduchovní Síle jde každá bolest přetrpět. Nikdy prosím nekraďte životní energii druhým avyhněte se této chybě.

Je hloupé a nezralé čarovat, kvantovat si majetek a partnera. A spalovat Sílu na něco jiného než je očista karmy a duchovní cesta.

 

 

 

Pravda a iluze

Ve svých textech jsem často zmiňoval, že naše duše umístěná v oblasti brzlíku, spouští naše biorobotické tělo ( z bio materiálů a ne z třeba odolnější slitiny kovů – jak je tomu u některých bytostí na jiných planetách) – schránku – vozítko. A že žijeme ve světě holografické projekce, iluze, v hodně pokročilém stupni virtuální reality. Pokročilé tedy jen k uchopení naší omezené mysli. Od dětství potlačované. Různé duchovní linie, školy říkají: žijeme v máje, přeludu, ve světě iluzí, kdy náš svět a těla neexistují a existuje jen čiré vědomí, energie.
Pokud by se dítě narodilo velmi vědomým rodičům a bylo vychováváno na izolovaném ostrově, v uzavřené komunitě: vidoucích, vědoucích… zcela odstřiženo od vězení a dogmat co žijeme my v době jedové, ozařovací a jako ovečky farma byznysu a programování médií: od mala bylo učeno správnému dechu, technikám na dlouhověkost, jedlo a  pilo jen zdravě, učili ho afirmace a programování mysli a techniky jogínů a zasvěcenců, nebyl by problém dožívat se stovek let. Tak jako to bylo kdysi běžné.
Po určité době výcviku a pomocí zasvěcených technik se člověk dokáže napojit na své vnitřní obrazovky, ovladače těla. Dokáže začít používat mozek ne na 5-10%, ale na vyšší desítky %. Aktivovat si své světelné tělo a další těla jemnohmotná. Pak dokáže doslova zázraky a telepatie, telekineze a levitace jsou jen nižšími stupni z nich.
Spousta z vás má za sebou nějaké šamanské rituály, požití psychedelik, kdy se v těle, mozku rozsvítí nepoužívané oblasti, části – někomu se doslova rozsvítí v hlavě žárovka. Tělo používá těch pár minut, hodin části mozku a těla které má zakrnělé a nevyužívané – spící. Otevřou se možnosti, doteď nepoužívané. Dokáže se napojit na své Vyšší Já a tzv. „vesmírný internet“, dokáže si v paměti duše vyvolat dávné vzpomínky, minulé životy a řadu dalších možností – mu zatím zavřených.
Výzkumníci v CERNu už začínají zveřejňovat, že svět, ve kterém žijeme je simulací, projekcí, programem, ve smyslu kvantového prostoru. Armády velmocí už mají přístroje, které člověka vytáhnou do astrálu – v jeho astrálním těle, z těla fyzického. Není však v zájmu vládců, kteří aktuálně ovládají tuhle planetu, aby se astrální cestování mohl dovolit kde kdo nebo dokonce masy. Protože by lidé snadněji zjistili skutečnou pravdu a nenechali by ze sebe dělat stádo odpojených oveček.
Setkávám se s tím, že čím má člověk více akademických titulů, tím více je uzavřen v dogmatu: že vše v učebnicích, encyklopediích je pravda, Bůh neexistuje, astrální cestování je výmysl, jiná než západní medicína je podřadná a fake. 
No, vzdělaný nerovná se moudrý. A k moudrosti se musí dozrát. Vše přijde ve správný čas.

Bůh

Většina lidí je alergická na slovo Bůh. Má to ve svém podvědomí hluboce zaryté, díky tomu co nám prováděli na této planetě ti církevní bazilišci a jak si církev Boha přivlastnila, většinu kolem něj a Krista zfalšovala a své názory propagovala drsným násilím. Spoustu z nás náboženští fanatici upálili, utopili, pohřbili zaživa, drsně mučili. A málokde je tolik lží jako kolem papeže a jeho slouhů ve všech patrech. A málokterá kultura prolila více krve.
Na planetě Zemi uctívají lidé spousty Bohů a Bohyní. Od přírodních národů po západní civilizaci. Někteří z té spousty uctívaných přiletěli na tuhle planetu z Vesmíru a ovládli zaostalé barbary. A přikázali jim uctívat řadu dalších bohů a polobohů, bytostí.
Bůh Stvořitel je však je jeden. Ten nejvyšší a jediný. Není to žádný stařeček s vousem, ale všudypřítomná energie, esence, světlo, které je všude a ve všem. Stvořilo všechno a všude. Není ohraničeno časem ani prostorem. Tahle energie se dá procítit, vidět i dýchat. Je úžasný zážitek poprvé tuhle energii prožít a cítit.
Bůh není muž ani žena a ani dítě. Na pohlaví se bytosti rozdělují jen v nízkých dimenzích. Naše duše jsou inkarnovány v lidských tělech a pocházíme z různých planet, hvězd, Vesmírů, galaxií. Někdo z dimenzí nižších, jiný z vyšších. Někdo z dimenzí tisícovkových, kde neexistují těla a duše jsou shluklé v obláčku kolektivního vědomí. Vše stvořené Bohem má svůj smysl, řád a hierarchii. Duše se vyvíjí a stoupají nebo klesají podle svých skutků, činů a úrovně vědomí.
Čím více se odevzdáme Bohu a této Vše-síle a čím více otevřeme tomuhle Super-vědomí své srdce i vědomí, tím snadněji fungujeme v této vesmírné hře a studiu. Člověk více spojený s božskou energií kolem sebe i v sobě, vědomý si toho, že není tělem a i jeho duše je jen čirým vědomím, pak dokáže  dělat skutky, pro běžné lidi zázračné. Ale čím více ví a umí, tím méně jeho ego touží po slávě a předvádění. Tím větší jsou nároky na jeho morálku a etiku. Vesmírné zákony zná a tudíž jsou na něj daleko větší nároky , než na lidí zatím odpojené. Rychleji spaluje karmickou zátěž a i sebemenší prohřešek proti nebeským zákonům hned sklízí a napravuje. Nedělá nic, co nechce, aby druzí dělali jemu. Je svobodná bytost, neovládají ho pudy ani závislosti. Pečuje o své tělo, o svou schránku, skořápku, do které je jeho duše zavřená na naplánovaný čas.
A žije v srdci a ze srdce a naciťuje ze srdce. A jeho duše v dnešní době trpí, když vidí kolik lidí trpí.

Stopaři a snivci

V řadě kultur, linií, učení, se čarodějové, šamani, léčitelé rozdělují na dvě hlavní skupiny. Na snivce a stopaře. Jedno není lepší než druhé. Pokud spolupracuje nějaká skupina, musí však mít zastoupeny oba směry, aby vydržela.
Snivci mají vize, vidění, vhledy a ty pak musí interpretovat, převést si k pochopení, uchopení do řeči faktů. Stopaři vesměs nemají vize, ale přijde jim, nahraje se jim celý balík informací, databáze. Většinou mají meditaci bez obrázků, vizí, a po meditaci šup a najednou ví, že tohle zkrátka ví a jsou si tou informací jistí a ani neví jak to k nim přišlo. A ověří to se snivci a jasnovidci a potvrdí si fakta.
Vize, vidění jsou většinou ovlivněny vyspělostí snivce, jeho čistotou, morálkou, etikou a duchovní zralostí. Mohou tedy zkreslovat a jen málokdo vidí za různé clony, filtry, vrstvy. Kdežto stopaři, pokud vypnout hlavu, jen odříkají to, co mají v sobě a už jim přišlo ve finální podobě bdělé skutečnosti. Jsou často napojeni na různé mezigalaktické portály, databanky, studnice vědomí a moudrost linii, ke kterým třeba dříve náleželi. U nás v ČR potkávám spíše snivce a málo stopařů.
Vesmír je složitý, ale v jednoduchosti je Síla.

Staré duše

Staré duše, blížící se své závěrečné inkarnaci ve hmotném těle zažívají často velké problémy v různých směrech. Zdravotní, materiální, magické útoky různých bytostí a černých šamanů, mágů.
Setkávám se s tím, že ti, co finišují a sklízí karmu zrychleně a jsou to vesměs dobří, čistí lidé, žijí s ovládnutými pudy, závislostmi, střídmí ve všech oblastech. Takový Ramana Maharši si užil rakovinu a spoustu bolesti takřka celý svůj život, kdy chodil o holi a tělo bylo ne zcela zdravé. Velký mudrc, byl svým žákem dotázán: proč je tak nemocný. Odpověděl s úsměvem: “ když je velký slon ( vyspělá, velká duše ) uvězněný v malé chatrči ( lidském těle ), jak to s jeho tělem dopadne?“

Tihle Indové, Tibeťané a řada dalších učení, škol nebrala na tělesnou schránku zrovna ohledy. Jeli na maximum a tělo obětovali svému cíli. V meditaci se pohybovali ve vyšších světech a tělo měli nevyživené, často nefukční. Tohle si my tady, ve světě konzumní obživy nemůžeme dovolit.:) Nicméně, naši přeci, duše pokročilejší než tyhle linie tibetské, indické, šamanské, hrdí Hyperborejci, Lemuřané a jiní, když to časem v rodech na ně navazujících začlo upadat, udělali ty největší oběti. Kdy se část těch nejčistších duší dobrovolně nechala uvěznit, umučit a vydržela všechny mučení těla, zatímco svou duchovní energií vybudovala silnější budoucnost pro své pokračovatele. Proto třeba jednou zachrání islámem a šaria zvrhlostmi zpustošenou střední a východní Evropu Rusové – potomci Hyperborejců, až později Slovanů. Silné oběti udělali třeba i Kataři – tzv. Čistí, silně spojení s Bohem a Kristem, kteří se nechali vyvraždit bez boje satanismem kolem tehdejšího papeže. Díky Bohu, že tento náš současný papež má být tím posledním a pak se tahle mafie rozpadne. A třeba z těch vatikánských trezorů pak vytáhnou aspoň malinkou část skutečné historie této planety.

Když potkávám některé staré, velmi pokročilé duše, které mají za sebou spousty inkarnací v tělech světelných, v pokročilejších dimenzích, a teď odčiňují, drtivá většina svou karmu na Zemi, tak je mi hodně líto vidět je v lidských tělech. Často jim navíc Božská prozřetelnost ještě do rodiny strčí démona v lidském těle. Nebo tři.:) těžká karma se pak v utrpení čistí rychleji. Primitivní tělo, hodně hrubohmotné, často nadopované vším možným, k utlumení nebo k nakopnutí, otrávený vzduch, chemie v jídle i pití, ozařování, na planetě Zemi, kterou už tisíce let vlastní bestie v tělech jemněhmotných i lidských.

No a pak člověk potkává staré duše, co sešly z cesty. Obklopili se svými uctívači, i v pokročilém věku střídají jednu ženu za druhou a během sexu si ji napíchnout svým energetickým chobotem a do konce její inkarnace z ní mají baterii. Bohu-žel, ani jako vidící, neovládli sexuální pud a energii. Používají manipulace, hypnózu, ovládání druhých v astrálu. Neovládnutý materialismus, sexualita jsou snadno vidět a poznat i začátečníkům a člověk nemusí být jasnovidec, aby tohle viděl. Často je ovládají nehezké bytosti, které jim propůjčili různé schopnosti, ochranu a z energie, co tento filuta odsaje potrubím do svého zásobníku, si berou velký díl.

Kdy člověk sejde z duchovní cesty? Když dá na první míst něco, někoho jiného než Boha. A dělá druhým to, co nechce, aby dělali oni jemu. A dělá i to, co je v rozporu s jeho srdcem.

Iniciace

Nechci, aby to znělo chlubivě a egoisticky, ale popíšu svůj zážitek s opětovným vstupem do jedné staré linie – rodu. Třeba se někdo setká, setkal s něčím podobným a tenhle popis mu více objasní co se mu stalo. O těchto věcech se nepíše, ale myslím, že už je tu doba, kdy by se lidem měla zjevovat pravda  a zákulisí těchto světů. Stejně jako by měl každý zralý zájemce mít možnost poznat silné metody k vzestupu tibetské a jiné. Ty co patřili mezi tajné nauky a byli chráněny jogínským slibem. Tummo, Phowa, Jankti, Bardo atd.
Budu se to snažit popsat bez ega.
Objevila se mi na vnitřní obrazovce možnost, pozvánka vstoupit do jedné hyperborejské linie čarodějů – působících kdysi v oblasti Sibiře. Ukázali mi jejich ochránce, erb, sílu, vědomosti. Kdys dávno jsem tuhle linii spolu-tvořil  a tvořili jsme jí ochrany v různých úrovních a světech, silová zvířata, erb, napojení, databanku moudrosti, hrady tady i tam atd. Tenkrát jsme byli jasnovidní, vědomí a mělo to sílu přetrvat.
Zprvu jsem se bránil opětovně jako Míra vstoupit pro tuhle inkarnaci. Po zážitku ze zákulisí jedné české druidské sekty, kde jsou lidi upsáni slibem v astrálu i písemně ve 3D – k poslušnosti, mlčenlivosti a zákulisí jejich šéfa není úplně sluníčkové, už jsem vyléčený vstupovat do jakýchkoliv skupin, sekt, spolků. A nechtěl jsem vstoupit někam, odkud vystoupit trvá často i několik inkarnací. V pár takových spolcích, řádech jsem už jako skoro každý z nás byl a zrušit některé smlouvy, sliby, je většinou pořádná lopota a střet s magií.:)
No, ale kamarád jasnovidec mi říkal: tady je to čisté, můžeš se s nimi zase spojit a získáš ochrany a moudrost té linie. Moudrost těch co tou linií prošli a žili v ní. A i ten kousek skládanky co jsem tam přinesl kdysi já, moje duše tenkrát.
Tak jsem tedy vstoupil.:) A jak už to bývá v těchto duchovních iniciacích, byla to oslava se spoustou korunovačních klenotů, šperků, nasazením koruny symbolizující duchovní iniciaci.  Spousta barev zlaté, fialové, duhové a klenotů…
Z toho co se děje v těchto duchovních světech, v astrálu pak vychází ty koruny a korunovační klenoty, symboly tady dole ve 3D – u různých těch královských rodin.  Předměty síly, klenoty.
O měsíc později se mi objevila bohyně – ochránkyně této linie a… Ale to už je jiný příběh a o tom psát nechci. Každopádně tyhle reálné zážitky, prožitky mi dávají sílu pokračovat na cestě k Bohu a snažit se žít čistěji, vědoměji a dodržovat nebeské zákony. A když šlápnu špatně, tak to co nejdříve odčinit a prosit za odpuštění. Zmenšuje se tím i můj strach ze smrti a hlavně bolesti kolem ní. Prožil jsem v této inkarnaci i silnou bolest, na hranici bezvědomí a vím, že vše se dá zvládnout. Chápu už i vibrace velkých mnichů, jogínů, lámů, které operovali a řezali bez umrtvení a oni energetickou prací eliminovali bolest těla. Tím, že je částečka Boha Stvořitele úplně ve všem, v každé buňce těla, vzduchu, vody – zkrátka ve všem, tak prožitek tento, dává člověku motivaci jít do sebe a ze sebe zpět k Bohu a stát se tím Bohem spojením s tím vším. I krátký pobyt v těchto světech člověka naplňuje blahem. V pokoře, lásce a odevzdání se Vyšším silám, kterým se můžeme jen poklonit. A klaníme se tím sami sobě – v sobě.

Záření

Kdo rozzáří své srdeční centrum uprostřed hrudi a vyzařuje tyhle vysoké vibrace, ať se děje cokoliv, na toho nedosáhne nic. Jen ty okolní vjemy a ruch nás ze srdce neustále vytahují a zkouší naši pevnost. Dokud naše srdeční centrum držíme svítící a otevřené, nedosáhne na nás žádná nižší vibrace, energie, entita. Jsme ochráněni i před nehezkými myšlenkami druhých a stahujícím frekvencím. Vydržet v srdci a stále svítit, se dá natrénovat – díky Bohu. I ve světě konzumním, kde jsme hnáni z práce do práce, platit účty, řešit zdravotní péči apod. Kdo svítí, ten odolá všemu a to nízce vibrující se od něj odráží. Nebude to takové světlo a čistota kosmické energie jako od mnicha, jogína někde v ústraní, kde ho neruší nic: žádné povinnosti, materiální věci. Nějaká potrava za ním vždy přijde a nic víc nepotřebuje. Ale i my zápaďáci můžete svítit a svým světlem pomáhat všem kolem sebe. Držet je na nohách, když ztrácí sílu a dodat jim svým příkladem a energií sílu na další cestu.
Kataři, a další pokročilé skupiny byli cnostní, zbožní a díky práci na sobě byli nazýváni čistými, těmi co komunikují s anděly a přeměňují své tělo na světelné. Tak jako na východě lámové, jogíni celoživotním tréninkem ovládli ovladače těla, živly a dokázali své tělo změnit na světelné naukami zvanými: Duhové tělo, tělo světla, velký transfér atd. Už jsem o tom psal pár textů i tady. Čistota mysli, etika, morálka, žití podle nebeských zákonů, práce na sobě a jde všechno. Naše nesmrtelné duše nemají limity.

Průvodce

Sám jsem zvědavý, jak se bude vyvíjet moje průvodcovství tmou pro lidi. Jestli nebudu z Vrchu převelen jinam a na něco jiného. Jedu jak šroubek, často i 30 dní v měsíci.:) Uvidí se, zda se při vzrůstajícím počtu vážně nemocných nebudu „nucen“ časem přece jen zabývat léčením lidí. Do čehož se mi zatím nechce a hlavně na to nemám zatím tak silné energie, aby byl výsledek léčení opravdu znatelný a nestal sem se jen jedním z tisíců energo-terapeutů, používající spousty různých metod a kasírující lid. Nechtěl bych jen do lidí nacpat trochu energie, ale když už, tak vyléčit. Obávám se však, že více a více bude  z Vrchu zakázáno a každý si bude muset pomoci sám. A možná dovoleno bude a to by bylo lepší. Vzrůstající totalita EU říše bude léčení zakazovat, omezovat a ti opravdu čistí léčitelé se stáhnou a budou léčit jen blízké nebo ilegálně. Ty vysoké sankce a pokuty by mohli zlikvidovat jejich rodinu.
Moje srdce a soucit by lidi léčit chtělo, ale moje mysl a rozum říká: Míro, ty vole, chceš si tahat nemocné lidi domů? Muset čistit sebe i prostor? Kvůli egu? Kvůli papírkům, které nepotřebuješ hromadit? Nastavovat krk v různých světech za lidi, kteří si potřebují prožít nemoc a kvůli očistě jejich karmy a duchovnímu posunu je pro ně smrt výhrou? Do tohohle chceš šahat a pak za ně čistit sám sebe a prosit v duchovních světech o odpuštění pro ně i pro sebe? Před dvěma dny jsem na požádání trošku léčil přítele léčitele, který mne předtím posílil mé orgány energii. Prosil jsem Nahoře za Boží milost pro jejich služebníka F., aby mu bylo odpuštěno to, co je možno odpustit,..aby nemusel trpět tolik v bolestech těla, když sám léčí a pomáhá tisícům lidem ročně. Sám sebe většinou člověk vyléčit nedokáže, i když má dar léčit druhé. Také nemám zatím dovoleno vyléčit na svém těle všechny bolístky. Protože karmická setba se musí odčinit a v bolesti a utrpení se čistí rychleji. Navíc mne to omezení drží alespoň trošku v pokoře a omezuje mne dělat věci, které by brzdili mou cestu k Bohu.
Rozhodně se příští roky chystám co nejvíce chodit do tmy na různě dlouhé pobyty.  Je to velmi silná metoda a chci ji využít na maximum. A více a více meditovat u sebe i jinde v ČR. Více praktikovat ve tmě i venku Tummo, Phowu, Jankti a další techniky a nauky. A hlavně modlitby – prosby, těch není nikdy dost.
Pokud budu ve tmě, tak na hmotné úrovni, se stravou a o povídání s lidmi, pak postarají jiní průvodci tady, zatímco já budu dál dělat jejich ochrany a práci z astrálu a jiných světů, jen pár metrů ze tmy vedle nich,  pro jejich snadnější zvládnutí pobytu. A třeba jim i dodávat energii a odvahu. Rád pracuji s lidmi, kteří přijedou v pokoře, a když požádají mohou dostat jako bonus různé informace a transformace, zbavit se závislostí a změnit svůj život. . Je to jako všude: kdo je připraven a ve správný čas na správném místě, ten může dostat více.:)  Pokud Bůh dovolí a vše proběhne tak jak má, mohly by se mi do budoucna více otevřít různá napojení a kanály na informační databanky, studnice a budu moci více pomáhat lidem informacemi. Více sloužit, ponížit ego a vlastní důležitost.  Být více soucitnou bytostí.
42734773_440559439800594_7610302768540024832_n

Zlato a voda

Zlato bylo, je a bude jistotou na horší časy.  Občas se podívám na web obchodníků s drahými kovy: zlataky.cz, jak si stojí aktuálně investiční mince Wiener Philharmoniker. Ta jednouncová je aktuálně na novém rekordu – skoro 39 000 Kč.  A poslední dny její hodnota rostla.  Protože, v dnešním materialistickém světě, může přijít měnová reforma kdykoliv – jak jsou země předlužené a zlato reaguje na výkyvy politiky ( i té USA hry s koronavirem k umravnění Číňanů ), zabití generála Sulejmáního a všemožné výkyvy nahoru a dolů. I v těch největších krizích, kdy peníze budou jen papírky, se za kousek zlata dá nakoupit jídlo. Není to ani 2 roky, co byla cena téhle mince 27 000 Kč. Poradil jsem investici do zlata pár blízkým, přátelům a všichni na tom vydělali desítky %. Někteří drží zlato jako jistotu stále. V dnešní době doporučuji lidem min. třetinu úspor držet ve zlatě.  Akcie jsou hazard, podílové fondy také. Dluhopisy a spořící účty nevydělají skoro nic. V těžkých dobách byt k pronájmu moc nevydělá. Zlato jen na papíru a v cenných papírech také. Je třeba do držet fyzicky. Cena zlata kolísá nahoru a dolu, ale dlouhodobě pořád roste. A v těžkých časech má hodnostu vždy. A o to jde, ne o hromadění majetku. Jde o jistotu.

Nejcennější investicí na horší časy je však samozřejmě vlastní studna. Když jsem v roce 2014 začal dostávat informace, že náš čekají velká sucha a v některých zemích i stěhování za pitnou vodou, nic tomu nenasvědčovalo. A je rok 2020 a čeká se ještě větší sucho než v roce 2018. I loni měli přátelé ve studnách, potocích méně vody než v roce 2018. Tak uvidíme. Kdo je připraven, není překvapen a zůstane mu úsměv na tváři. Není třeba se nechat něčím rozhodit.

PS. možná máme poslední 2 roky, kdy bude v ČR povoleno si studnu nechat vyvrtat. A vodoprávní úřady a města, obce ji povolí a zkolaudují.

Modlitby

Proseb – modliteb, tedy zase proseb k Bohu – Stvořiteli, té Supersílé co stvořila všechno a všechny a všude, není nikdy dost. Čím více se s touto silou spojíme, čím více se jí odevzdáme, tím blíže jsme ke splynutí s ní – a k ukončení své oddělenosti.
Neexistuje jiná cesta k najití smyslu života. Protože jen cesta k Bohu a spojení v něm člověka naplní absolutní láskou, smyslem a blažeností.
Jogíni ducha dělí spojení s Bohem na různá stadia:
Nejdříve se vám zdá, že jste od Boha odděleni, pokládáte se za jeho oddaného služebníka.
Ve druhém stádiu se cítíte být Boží částečkou, ale pořád vnímáte omezení svého těla a vnímáte své oddělené vědomí od něho.
Třetí stupeň, tam už JSTE JÍM, jste TO, jste ON jste jedna bytost. Jste Bohem ve svém srdci a nejen tam. Jste Tvůrce.
Ti s Bohem nejvíce spojení, kteří sami jsou Bohem a mohou TO, co je běžným lidem zatím odepřeno, neplýtvají svými prosbami ani na vlastní vyléčení. Občas poprosí za Boží milost pro druhé a těm je uleveno.

Lékaři ve tmě

Máme teď na pobytu ve tmě lékaře z Belgie. Jezdí meditovat do Nepálu a do tmy do České republiky. U nás máme asi nejvíce místností na terapii tmou na počet obyvatel mimo Asii a pár tisíc Čechů tuhle silnou metodu již absolvovalo.
No a ten belgický lékař už také nepatří mezi odpojené roboty, kteří nevěří ničemu mimo učebnice a popírají vše nezměřitelné. A kterých je mezi lékaři většina. Zdárně objevuje své vnitřní světy.
I mezi lékaři se samozřejmě najdou duše otevřené cestě mimo většinové stádo. Ve tmě u nás bylo už pár lékařů různých atestací. A také sester. Ty mají k duchovnu většinou blíže než lékaři.

Virtuální realita

Vývoj virtuální reality ( dostupné za pár tisíc Korun každému ) se velmi rychle vyvíjí. Za pár let bude naprosto běžné, že energeticky vyčerpaný zaměstnanec přijde domů, nasadí si brýle, kombinézu a čidla po těle a bude žít svůj život ve virtuální realitě. Tam bude mít svou rodinu, za ženu modelku, a jachtu, tryskáč ( pozor i tam bude časem vše o tom kdo víc zaplatí a koupí si dražší možnosti: i tryskáč a jachta tam budou za příplatek:.)) Přijde domu z montovny nebo ze své lopoty právníka v Praze a ocitne se s rodinou u moře na Bora Bora, na jachtě, kde díky čidlům na těle bude cítit vše reálně.
To, že v této pasti uvízne spousta lidí se očekává. Z některých se stanou energetické baterie a otrava pro entity. Do práce, z práce, po práci do virtuálu a odpojit se aspoň na pár hodin spánku a znovu. A znovu a pořád dokola.
Opravdové setkání duší je možné na úrovni duše a dá se sejít s kýmkoliv v těle nebo mrtvým. Jen je třeba na tuhle možnost natrénovat. Bude platit jako všude: dobrý sluha, zlý pán. Je to taková pokročilá verze FB. Proč být na FB, když se ve virtuální realitě sejdeme při čemkoliv s kýmkoliv: živým nebo umělým. Proč si bude psát důchodkyně Eva s dalšími třemi lidmi na FB, když mohou ve virtuální realitě letět tryskáčem na planetu Andromeda a tam se všichni 4 reálně sejít a dělat co je napadne zatímco jejich těla leží na gauči a nebo se protahují v různých pohybech na posteli v paneláku.
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/sedmileta-divka-podlehla-leukemii-matka-se-s-ni-znovu-setkala-ve-virtualni-realite-40313669?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Karmické počítadlo

Dobrý den, mohla bych poprosit o objasnění pojmu „mínusová karma“? Děkuji!
Můj názor na karmu je ovlivněným mým filtrem vnímání. Za mne si ji nejsnáze představíme jako počítadlo, tachometr.
99% duší vstupuje do inkarnací v lidském těle na této planetě s mínusovou karmou. Nedobrovolně.  Zbylé jedno % sem jde pomáhat ostatním.
Ta Božská videohra s karmickým počítadlem je nekompromisně spravedlivá a přesná. Bůh, Stvořitel jako absolutně dokonalý počítač, řídící tuhle dokonalou videohru se nikdy nemýlí. Každý máme na svém počítadle přesnou momentální karmickou zátěž. Za vraždu je třeba milion mínusových bodů, za pomoc s nákupem cizí babičce pak 50+. Čistým životem v pravdě posunujeme pomalu a trpělivě počítadlo do plusu. I velká bolest, utrpení, strádání, pokud je přijata v pokoře velmi urychluje očistu karmy do plusu.
Příklad Petra Nováková se duchovnu věnuje už několikátou inkarnaci. Před 3 inkarnacemi, v těle Bohdany byla známou bylinkářkou a  vědmou v jedné vesnici na Moravě. Ale jak se dělo často, i ona se za peníz nechávala najímat na různé čáry a kletby. Měla sílu, tak její kletby byly velmi silné a dost rodů, rodin sekají i dnes.  A zabila dost lidí tímto. Pořád, jak už tomu tak je kletby a prokletí, u většiny rodů nejsou stále deaktivovány. Do těla Petry vstoupila její duše s mínus 928 323 body. Teď je jí 30let a protože na sobě hodně pracuje, odevzdala se Bohu a nedělá vědomě moc špatných věcí, snaží se dodržovat nebeské zákony, pomáhat trpícím a pracuje jako zdravotní sestra, má její karmická zátěž aktuálně skóre: mínus 400 000 bodů. Pokud bude na této světelné cestě pokračovat, může v 58 letech dostat svou mínusovou karmu na nulu a další roky dokonce do plusu. Pokud udělá vše ideálně, bude umírat v 90 letech s + 423 122 body. A to jí poskytne spoustu přínosných bonusů pro její další inkarnaci. Může samozřejmě klopýtnout v těžkých dobách , ale věřme  jí, že to zvládne. Petra si často říká: co jsme komu udělala špatného, že mám tak těžký život. A tohle si říká spousta slušných lidí, kteří v této inkarnaci nikomu neškodí a sklízí karmickou setbu z dřívějších životů.
Oproti tomu nejmenovaný duchovní guru vstoupil do inkarnace s mínus 2 000 000 body a aktuálně je na mínus 9 000 000 protože ublížil a stále ubližuje spoustě lidem. Nejen, že nic ze své karmy nevyčistil, ale ještě stále padá dolů. Co je mu platné, že  mám v tomhle těle aktivovánu spoustu ezo schopností, je pokročilý astrální cestovatel, jasnovidný, když  lidem nepomáhá, ale škodí?  Bude muset zase na tuhle planetu, sem do nízké 3. dimenze a napravovat tady několik životů pomalu a poctivě. Do té doby, jak říkají svatí poustevníci: nebude stačit sušit své slzy.

Společně jsme silnější a odolnější

Společně jsme silnější a odolnější
Tibetská Phowa je tomu příkladem. Umírající nebo ten kdo umírajícího vyprovází, se obrací během recitace mantry ke spoustě bytostem linie. Prosí o pomoc různé Buddhy, strážce a ochránce. Realizované a pokročilé lamy, ochránce bytostí i říší. Některým se během recitace klaní, odevzdává, blahoslaví je a přijímá u nich útočiště. Z důvěrou a z hloubi srdce.
Zde pár krátkých úryvků z této mocné metody.
„Inspiruj mne, abych završil hlubokou cestu Phowy.“
„Inspiruj mne, abych dosáhl čisté země Ogmin“
„Ať dosáhnu oblasti skvostného stavu pravdy!“
„Laskavý prvotní lamo, obejmi mne svým soucitem. Prvotní učitelé a mistři linie, veďte mne na mé cestě: dejte mi inspiraci, abych završil hlubokou cestu Phowy! Inspirujte mne, abych rychlou cestou Phowy dosáhl radostných prostor nebe! Inspirujte mne, abych se hned po smrti spolu se všemi bytostmi zrodil v Čisté zemi velké radosti.
Zářící a dokonalý prvotní lamo nad mou hlavou! Prosím ujmi se mne s velkou laskavostí …
Ať se setkám s neomezeným světlem tváří v tvář…
Velký meditující odtíná pouta svého žití, neulpívaje na jídle  a bohatství. Inspirujte mne, abych se osvobodil od připoutanosti na slávě a majetku.
Ti nejmoudřejší tibetští lámové jsou usměvaví, vtipálci, zároveň stále na cestě k Realizaci a pracující neustále na soucitu, pokoře, trpělivosti, milosrdenství – tedy na ctnostech srdce. I když je jejich život tvrdý, v náročných podmínkách a podoben vojenskému drilu.

Tibetská jóga snů a spánku

Různé ty tibetské nauky – ozkoušené v praxi na milionech různých lámů, jogínů, mnichů jsou funkční a praktické i pro nás zápaďany.
Určitě někdo cvičíte tibetskou jógu snu a spánku, podle stejnojmenné knihy Tenzina Wangyala. Je to cesta jak vlastní pílí ovládnou lucidní sny, vědomě být ve spánku v astrálu a hlavně, díky tomu i možnost nácvikem vědomě zemřít.
Dokázat tréninkem bděle fungovat, studovat, praktikovat se skvělými učiteli  i během spánku, kdy naše tělo odpočívá a my můžeme pracovat v živých snech a v astrálu místo běžných karmických snů plných zmatků a splácanin.
https://www.megaknihy.cz/zdravi-diety/300105-tibetska-joga-snu-a-spanku.html?utm_sh=RFlidjRTZUc2TXpBd01UQTFNekF3TVRBMQ==

I cesta může být cíl CESTY

Boží milost ( či jak si tu super-energii, super-inteligenci, super-počítač – co vše stvořila a řídí – nazvete ) nemá hranic. Vše beznadějné může být vyléčeno. Vše může být uzdraveno. Neexistuje nemoc, bolest, strach, omezení, které by silné spojení s Bohem nedokázalo ihned vyléčit. V dnešní době přibývá nemocných – tohle je ta správná cesta k vyléčení. Ne operace, chemoterapie, vyříznutí, potlačení problémů, kdy se však neodstraní příčina a nemoc se časem vrátí. Zároveň je tahle super-inteligence moudrá a s tak obrovským nadhledem, že na setiny správně dělá ty nejlepší rozhodnutí pro celou množinu našich inkarnaci. Někdy je dlouhé umírání v bolestech, ta nejideálnější cesta k odpuštění, pokoření nenávisti, vyčištění řady životů naší duše. A vše se poskládá ve správný směr další cesty.
Tyhle stvořitelské energie ví úplně o všem co se děje ve všem stvořeném, úplně všude. Těmto láskyplným silám se lze jen poklonit, odevzdat a každý den je prosit o vedení. Prosit abychom žili v souladu s nebeskými zákony. Pak najdeme smysl svého života, harmonii, vyrovnání a CESTU k BOHU. Vše máme v sobě, ne venku. Boha najdeme ve svém srdci fyzickém i v srdci duchovním, které máme uprostřed naší hrudi. Najdeme ho v každé buňce svého těla. Stačí si to jen uvědomit, procítit to a ukotvit v sobě. Pak už nikdy nejste sami a vždy je s vámi. A už nikdy nehledáte smysl života. Protože jste ho začali ŽÍT. Už nepatříte mezi ty hledače, kteří svou bolest ukájí alkoholem, drogou, cigaretou, prací, sportem, adrenalinem víc než je zdrávo vašemu tělu.
Nepotřebujete kostel a církve a sekty plné manipulací a strašení jejich pekly a hříchy. Ale i tam se dají najít mezi ovečkami srdeční a dobří lidé a takových je tam více než najdete v hospodě a v tělocvičnách.
Když už jste se odevzdali Bohu, nepotřebujete hledat smysl svého života v adrenalinu různých cest, sportů, směrů, aby jste si aspoň na chvíli připadali živí. Někdo jezdí závody, jiný leze po skalách, třetí ubližuje sobě i druhým v ringu. V tom silném adrenalinu, jsou v té chvíli v přítomnosti, tady a teď a aspoň na tu chvíli si připadají živí.
Jogíni ducha dělí spojení s Bohem na různá stadia:
Nejdříve se vám zdá, že jste od Boha odděleni, pokládáte se za jeho oddaného služebníka.
Ve druhém stádiu se cítíte být Boží částečkou, ale pořád vnímáte omezení svého těla a vnímáte své oddělené vědomí od něho.
Třetí stupeň, tam už JSTE JÍM, jste TO, jste ON jste jedna bytost. Jste Bohem ve svém srdci a nejen tam. Jste Tvůrce.
Ti s Bohem nejvíce spojení, kteří sami jsou Bohem a mohou TO, co je běžným lidem zatím odepřeno, neplýtvají svými prosbami ani na vlastní vyléčení. Občas poprosí za Boží milost pro druhé a těm je uleveno.
Řešil jsem před pár dny pomoc tátovi, sestře, které v astrálu a duchovních světech omezují určité bytosti ( které se mi vůbec nelíbily:)) a také dočistit naše rodové linie naplno a doopravdy. V těch světech, v konfrontaci já vs. oni, na živo, energii, světlem Krista, když nebude stačit domluva po dobrém a ukázání Síly. Všechny ty regrese, konstelace apod. ( pokud váš průvodce není jasnovidný a v těch světech během akce kletby, omezení, příčiny za vás neodstraní )  jsou většinou jen vizualizací, přáním a i to může dost pomoci, ale tomu se tyhle bytosti, ty lidi, rody ovládající tyhle duše, celé rody řadu inkarnací, někdy spousty inkarnací, často jen zasmějí a dělají jim problémy dál. Udělám co bude dovoleno a na co budu stačit při pomoci tomuhle rodu. V rodu, kde jsem jednu inkarnaci na návštěvě. Protože kde je vůle, tam je cesta. A i cesta může být cíl CESTY.
Older posts

© 2020 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑