Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Kategorie: Léčba tmou – články (page 1 of 2)

Práce se sny

Existuje obrovské množství úrovní snění, druhů snů. Díky nim se dá udělat na duchovní cestě velký pokrok a dá se využít doba, kdy tělo spí a regeneruje se a mysl zůstane bdělá.
Na práci se sny, je ideální alespoň 90 minut před spaním nepoužívat žádnou elektroniku. A nebýt vůbec ozařován světlem z telefonu, počítače, TV – což si dopřeje málokdo. Obzvlášť v dnešní hektické době, kdy nám čas protíká mezi prsty, lidi přijdou unavení z práce a usínají u TV nebo jakmile odpadnou od elektroniky. A najednou jsme staří a na smrtelné posteli.:)
Více si jich tedy užiju během pobytu ve tmě, kdy jsem izolován několik dnů od tohoto pro tělo destrukčního záření. Navíc se mé tělo ve tmě nadopuje hormony a sny bývají živější. A jak je člověk těmi hormony nadopovaný a dobije si energetiku těla, tak i méně spí a je bdělejší… Propadává ze stavů bdělosti, do stavů bdělého, živého snění… i do prožitků vědomých, v astrálních a jiných světech. Proto se těším na delší pobyty ve tmě, kdy se dostanu do hlubších snových úrovní a hlubší práce v astrálu. Když třeba během pobytu ve tmě pracuji s modlitbami a meditacemi, tak mi ta modlitba jede i v živém snu a využiju tak více svůj čas. Dá se setkat i s různými vyššími bytostmi ve snech, v astrálu.
Pokročilí mistři, ti opravdu praktikující – ne ti jen o tom povídající:)), stráví třeba 15h denně meditací, modlitbami a k tomu tohle praktikují vědomě i ve spánku. Na jejich úrovni fungování těla, jim navíc stačí spát daleko méně hodin.
K zesílení snů, se dají použít i různé čaje, bylinky, přístroje ( třeba Pandora Star ), na zesílení vědomých snů, dá se trénovat i daným záměrem.
Část lidí si své sny nepamatuje. Sníme všichni, ale oni je hned po probuzení zapomínají.
Velké množství lidí si pak pamatuje své sny. Někdo si pamatuje z každé noci třeba 6 snů, někdo 2. Jiný se pamatuje sny deset dní v měsíci, někdo třeba jen 3x za rok. Pro ideální dobíjení těla, je dobré spát v co největší tmě ( třeba tmavé závěsy, žádná elektronika v ložnici, Žádná zrcadla v ložnici – dostávají se k vám do ložnice přes zrcadla různé astrální potvory. Čím větší tma, tím více si dobijeme tělo hormony a jsme pak více odpočinutí ).
Většinou se jim zdají tzv. karmické sny – kdy mozek, podvědomí pomotá jejich prožité údálosti do zmatených příběhů. Zasahuje do toho i jejich chování, karma a stav ve kterém šli spát. Kdo v harmonii a lásce jde spát, ten má sny příjemné. Kdo usíná rozčílen a v nenávisti na někoho, pak sny často nehezké má.
Tibeťané pak leží v poloze na boku, tlak na určitých místech, aby ve spánku měli otevřené určité kanály v těle a vizualizují si barevné koule v určitých čakrách. To je velmi rychle posunuje. Tyhle tisíce let staré, předávané metody. Zbytečné rozebírat detailně, lepší si pořídit knihu: Tibetská jóga snů a spánku viz. dole.
Některé přírodní národy pak dokáží snít i kolektivně, Že se sejdou ve snových a astrálních světech a společně tu noc něco prožívají. Dnes to tak dělají i party pokročilých západních dětí.
– Dá se i vlézt do snu někomu druhému a být tam nepozorován .. či pozorován, pokud ten druhý dokáže snít vědomě. Zkoušel jsem to párkrát kdysi, kdy jsem si dal záměr vlézt určité osobě ( po domluvě s ní ) do snu a ona mi pak povídala, že mne tam viděla. Dá se tím i škodit druhým. Na tohle existují i vycvičení „profíci“ a i armádní špioni. Kteří za peníze dokáží vlézt do snu různým politikům, byznysmenům, vynálezcům… A vytáhnout tam zneužitelné údaje. To jde koneckonců i za bděla napojením na jejich mentální tělo. Kdy si vytáhnete vše co chcete. Ale, aby to bylo čisté, je třeba souhlas, jinak je to jen další karmický zločin.
Části lidí se zdají děsivé sny. Hlavně dětem. Kdy je neustále pronásleduje stejný sen, honí, zabíjí je nějaká potvora, člověk. Pohybují se v nízkém astrálu a energie co je honí, nebo ty nízké astrální potvory, co je pronásledují, jim vědomí promítá do tohohle typu snů. Dá se to „vyléčit.“
Většina těch co si sny pamatuje, má ty běžné karmické. Pak se z toho snaží vyvodit nějaký závěr, chodí ke kartářkám, kupují si snáře. Lépe se posunout prací na sobě a tento level přeskočit.
Část lidí má občas i věštecké sny. Propojení v astrálu a posunem v času – cestování v časové ose v astrálu. Dá se vytrénovat.
Pak jsou tu lucidně snící ( dá se k tomu propracovat psaním snového deníku, aktivovat propojení bdělosti snové a dost mladých nebo pokročilých duší to dokáže samo od sebe). Obzvlášť nyní, kdy se na tuhle planetu rodí řada vyspělých duší – s cílem pomoc tady v těžkých dobách – převést ty méně vyspělé a podpořit je ). V lucidních = živých snech si můžete tvořit, cestovat, studovat – kdekoliv a cokoliv chcete. Takřka cokoliv.:) Protože všude jsou nějaké stropy, omezení.
Část lidí je vědomě v astrálních světech a projektuje se jim to v bdění, ve snech. Kdy třeba s Pepou a Karlem bojují s nějakými potvorami na planetě X a ve snu jim mysl tento – pro lidskou nervovou soustavu drsné skutečnosti, projektu, ukazuje jako výlet s těmi dvěma na hory a tam jezdí na lyžích, přijede zelený mědved na saních a má na sobě růžovou helmu.:)Pokročilí však jsou plně bdělí i v astrálu a přesně ví do jakých světů odcestovali, co a s kým tam dělají. Studují třeba ve chrámech a knihovnách duchovních měst a světů. Bojují s reptiliány a podobnými, aby se to pak do naší hmotné 3D reality propsalo, zhmotnilo příznivěji. Dnes je kde kdo na FB bojovník světla/Světla, ochránce planety, ale věřte mi, že není o co stát. Sám mám tyhle boje ve snech pro lidskou mysl zablokovány, protože jsou velmi drsné pro nedokonalou a omezenou nervovou a psychickou soustavu tohohle těla ve 3D a v blázinci skončilo spousta těch, co tohle nezvládli.
Různí šamani a čarodějové by vám pak mohli o patrech a úrovních snění vyprávět. Proti nim jsem začátečník.
Vysokým levelem jsou pak sny zářivého světla, kdy jste už v té oslepující záři vědomě. I kvůli tomuto poznání, této záři, chodí buddhisté do tmy, do jeskyní, do ústraní, aby poznali fázi, ve které se ocitáme v době umírání fyzického těla a naučili se v této úrovni pracovat. A byli připraveni na svůj odchod z těla.
Ve snech a v astrálu také snadněji dokážete prokouknout jaký je kdo doopravdy, pod maskou v tomto světě iluzí, hmotném matrixu. Sám má zkušenosti s tím, že občas ti nejvíce na veřejnosti objímající se a o lásce a světle mluvící se ( dost z učitelů českého duch. rybníku:)), mají často drsná tajemství a realitu – toho jací jsou ve skutečnosti dravci a manipulátoři.:)Ti nejpokročilejší a čistí jsou často na veřejnosti přísní, nedostupní, jak si musí v tomto náročném světě držet různé ochrany a jsou neustále zároveň i v jiných světech, realitách a tam tvoří, chrání, stráží, bojují, modlí se, zároveň co jsou s vámi a na obou místech zcela vědomě. . A zároveň jsou bezelstní a veselí. Ti nejpokročilejší lámové jsou vesměs velcí vtipálci a i tímto své žáky učí.:) Nepotřebují vaše peníze, nechtějí spát s desítkami svých studentek, nepotřebují odsávat vaši energii ani na vás útočit, proto vám nemusí lézt do…:)
I v ČR najdeme dost lidí, kteří ve snech žijí svůj paralelní život zcela vědomě. Mají v této realitě dům, ženu, děti, vědomé zážitky. Ne nadarmo jsou podle pokročilých duší, světy astrální a snové daleko skutečnější než tento náš hmotný.
O tomhle textu jsem přemýšlel právě těsně před vzbuzením, kdy jsem si šel na hodinu odpoledne zdřímnout a popracovat na sobě.:) O snech se dá psát velice dlouze a podrobněji, mistři na tohle jsou různí šamani, mágové, čarodějové, lámové, jogíni, mniši, kteří tráví spánek vědomě a bděle. Spousta informací z knih Castanědy jsem si ověřil . Stejně jako spousta lidí co prošla šamanskými rituály, prací s psychedeliky, s astrálem a živými sny. Castaněda byl vědou neuznaný genius, předběhl dobu. V jeho knihách ( audio nahrávkách do auta či k poslechu doma – jsou i zdarma na youtube ) najdete spoustu moudrosti. A při každém poslechu objevíte další a další úrovně informační.
Skvěle, leč velmi obsáhle popisoval reálnou práci se sny, Karlos Castaněda, v asi 15ti v ČR přeložených knihách. Dále knihy jeho žáků, které v češtině vyšly. To si můžete vygooglit a dost z toho zdarma stáhnout. V životě už jsem nakoupil tolik knih, a zabíralo mi to tolik místa, že už nemám problém použít knihu staženou v pdf a ušetřit čas, peníze.
Existují i tzv. architekti snů, kteří dokáží vytvářet celé snové světy, úrovně. Snít ve snu, dělat něco ve snu, který se nám zdá ve snu a ještě hlouběji… Dnes jsem měl zážitek s kamarádem co je u mne na pobytu ve tmě. Práci na sobě už se věnuje spoustu let a je docela pokročilý. O dost dál než já v řadě oblastí. A také nemá žáky a nepořádá semináře.:) Prohlížel si co jsem si to tady na louce u domu vybudoval v astrálu a jiných světech za léčebné centrum…jakmile s emu více otevřelo 3: oko a duchovní zrak…kolik je tady bytostí, světů, pomocníků, ochránců a jak to člověka dokáže posunout ( zbavit ho i omezení, traumat, třeba i klaustrofobie z nezpracované násilné smrti církevníky – ty jejich umučení, pohřbení za živa, upálení, utopení, zazdění ), když je připraven, v pokoře a ochoten nechat si pomoci. Ve hmotě 3D tady stojí tři maringotky na pobyty ve tmě – v opravdovější realitě pak areál.:)
Robert Moss dělá v ČR kurzy snění a je přeloženo několik jeho knih, ale je o dost slabší než metody nahoře popsané.

KNIHCENTRUM.CZ

Hledáte knihu Tibetská jóga snu a spánku od Tenzin Wangyal Rinpočhe? Osobní odběr ZDARMA. Rychlé dodání. Tisíce spokojených zákazníků.

Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Na 2-? dní. Cena včetně stravy 1 000 Kč na den. Po objednání přes mejl info@tmaleci.cz, vám hned odešleme dárkový poukaz e-mailem a vy si ho vytisknete, vyplníte počet dní a jméno obdarovaného. Platnost poukazu 24 měsíců.

poukaz

Zážitek ze tmy

Je teď u mne na pobytu ve tmě jeden můj přítel z dávné inkarnace. Mockrát mi pomohl, když jsem si požádal a pomáhá spoustě dalších lidí. Je silně jasnovidný a tma mu to okamžitě ještě více zesílila. A když do tmy, tak rovnou na to nejsilnější místo, kde pobyty ve tmě v ČR dělají. Plné bytostí, kouzel, portálů a do světa čarodějů a mystických spojení. Hodně pracuje s modlitbami a Kristem poslední rok, dva. A spojení s nimi mu zesiluje…

Z těch stovek návštěvníků, co jsem provedl tmou, jsem tady ještě tak silně napojeného člověka neměl. A poslední roky jsem v českém duchovním rybníce potkal docela dost lidí a nenapadá mě nikdo, kdo by to měl komplexně takhle hezky vyvážené, čisté a hlavně funkční: zdravé tělo, zdravá strava, harmonické vztahy, rodina, žádná nadváha z obalených a nevyřešených strachů, materiální hojnost, za sebou drsný výcvik, diety, celibáty. Žádné zahýbání manželce, spaní se studentkami. Člověk médiím skrytý a tady na tomhle totalitním fb nic nepublikující. :)

No a proces mu jede od prvních minut a nonstop.:) Přijel něco vyřešit a také si odpočinout, protože se kvůli svému poslání a starosti o hospodářství a péči o rodinu nezastaví. A už po pár hodinách zjistil, že si moc neodpočine a bude to tvrdá práce.:) V radosti ale a snad ho nechají aspoň trošku vyspat.:)
Dnes ráno, mne pobavil, že mi říká: Míro, Ty jsi mi sem začal nad ránem vodit své pacienty.:) A bylo jich fakt hodně.:) A je vtipný, že to tady máš v astrálu úplně jiné a koukal jsem co jsi si to tady vytvořil za areál..:). Ve 3D tady mám 3 maringotky a v astrálu a ve Vyšších světech pak propletenec různých budov, chatek. Projektovalo se mi to ve spánku už různě postavené, a i když je to ve 3D vzdáleno jen 50 -90 metrů od domu, pokaždé jsem šel zpátky kilometry lesem nebo cizími místy v astrálu nebo v živém snu. Jak to tady hlídám z venku, aby se nikomu nic nestalo a nikdo z venku je v astrálu neobtěžoval. A podobné zážitky.
No a já hlavně nevěděl, že mám nějaké pacienty.:) Dnes v noci jsem po 3 dnech takřka bez spánku, tvrdě spal pět hodin a byl odpojen. Část lidí ve tmě se třeba na něco zeptá, a když vím, tak odpovím. Přijedou, odjedou, část se jich vrací. Někteří sdělí své bolístky, traumata a co přijeli řešit, léčit. Tak si je vyslechnu. Občas přijede i někdo více nemocný. Ale léčil jsem vědomě jen 1x, když jsem z jedné ženy stahoval modlitbou – 2 metry od ní její trauma z jedné drsné události co se jí stala před řadou let a část její karmy . Byla v pokoře ke všemu a zasloužila si pomoc. Tak jí pomohli a použili mne jako bránu na mou prosbu. Ale jinak vědomě ve tmě neléčím a jsem tady jako administrativa, řidič, kuchařka, uklízečka.

Kristovské léčení těla i duše

Zmiňoval jsem několikrát možnosti práce s energii bytosti zvané Ježíš Kristus. Ještě k tomu něco napíšu ze svých zkušeností. Mnou zkreslených. Přes můj vlastní filtr současného vědomí, který neznamená, že z většího nadhledu je skutečně pravdivý a univerzální Pravdou.

Je to velmi mocná živá bytosti. Pokud se povzneseme na ty manipulativní a lživé názory, které kolem této velké Duše vytvořili církevní manipulátoři, můžeme se s ním kdykoliv spojit. Kolem jeho příběhu, kolem jeho zabití, mučení bylo týmem čarodějů císaře Konstantina vytvořeno spousty falešných příběhů. Jak to bylo doopravdy se těžko určuje, on sám o tom nechce mluvit a komunikace s ním přes astrální svět a přes světy duchovní je zkreslena neuchopením možnosti časové linky v prostoru mimo čas – astrálním. Když to chceme převést sem „dolů“ v prostoru třetí dimenze ohraničeném realitou času a prostoru ve hmotě.
Dalo by se říct, že nebylo žádné ukřižování ( nechci o tomhle vést polemiku, sám nevím co se skutečně kdy stalo, ale naciťuji srdcem a to je jediná možná cesta k poznání pravdy ve všem ) v Jeruzalémě a vše bylo nakonec úplně jinak. Tolika různými projekcemi tohle bylo přetvořeno, manipulováno. V tomhle životě se k této bytosti snažím více přiblížit a spojovat se s ním vědomě… Zatím jsem v tomhle začátečník a snad mi bude Bohem a jím samotným dovoleno procítit více mystických spojení. Jak říkal včera kamarád ( můj přítel z dávných inkarnací, ke kterému mám blízko i v tomto vtělení ), který s Ježíšem Kristem hodně pracuje poslední čas – večer a s ním tahle mocná bytosti uléhala do postele, když šel spát. Ve spojení, v lásce a harmonii a i k jeho ochraně. Je velmi daleko.
Mám pár zážitků z nepatrné práce s ním. Mystické povznášející stavy, které člověku dají impuls k ještě větší práci na sobě na cestě k Bohu. Víc než sebevětší majetek, který si nikdo z této inkarnace neodnese do světů jemněhmotných.
A to lidé dělají hrozné věci, skutky a činy kvůli většímu a většímu majetku. A tím si ubližují velmi. K čemu jim je, když hromaděním majetku za každou cenu, někdy bezcitným jednáním oberou v honbě za mamonem své blízké, podrazí kamarády, známé i cizí lidi. Nasekají si další karmické zápletky a jsou nuceni odstraňovat příčiny a následky svých jednání. Čím větší prohřešky, tím větší zatížení a často i odpojení od Boha, od sebe, které vyřeší jen silná neMOC, destrukce, utrpení, bolest těla a hlavně Ducha. Protože všichni jsme tady duše zavřené v tělech, ve škole skutečností, prožitků a uchopení. Všichni. Pokud by každý člověk na této planetě byl plně vědom této pravdy a byl ve spojení s tou božskou částicí, kterou má umístěnou ve svém brzlíku – v místě kde sídlí jeho duše… zavřená v jeho těle – v té schránce co obývá na nepatrný časový úsek jeho nesmrtelná duše.
Duchovní vyspělost člověka – Duše se pozná podle jeho skutků, činů a chování – ne podle řečí. Podle toho, zda jdou skutečně ke Světlu a ctí Božský řád a Vesmírné zákony . Nebo se Světlu vzdalují…
Skutečně vyspělá duše ( bez ohledu na nějaké schopnosti, ovládnutí magie, Kabaly, Reiki a dalších bludných pramínků energie místo napojení na Světlo a Zdroj Boží … a podobných pastí ega ve spojení s Bohem často destrukčních ) neprovádí magické útoky, manipulace, odsávání energie a peněz z kapes méně magicky teď vyspělých, spaní se studentkami a studenty byť i zadán vztahem a podobné neharmonické destrukce sebe samotného.
Kdyby se všichni propojovali sami se sebou, s Bohem, s Kristem…a s Duchem Svatým jakožto vykonavatelem jejich záření a Světla – nebyly by války, chudoba ducha ani materiální, žili bychom tady v nižších Světech všichni ve větším spojeni s přírodou. a ve větší integraci.

Kristus přichází se zlatou energii, zlatou barvou. Ježíš byl člověk z masa a kostí, byť syn Boží. ALE všichni, úplně všichni v sobě máme Božskou částici a jsme jeho děti. Děti Boha Stvořitele. Jak rád říkávám, Bůh své věrné neopouští. Své služebníky, rytíře. Ti, kteří slíbili věrnost Bohu, Kristu, Duchu Svatému navždy, na věky věků a v některých vtěleních k němu měli už blíže. Když jim bylo dovoleno s v souladu s plánem jejich Duše, k povznesení Ducha nad světem konzumu, materialismu, k odproštění nad omezujícím systémem čarodějů vlastnící tuhle planetu….) Jupí:) Většina z nás má za sebou životy více VĚDOMÉ a více BOHAfrekvěnční.
NO a Ježíš byl korunován titulem KRISTUS. Kristus je titul duchovní, které dostávají bytosti velmi pokročilé. Vstupují na různé planety v určitý čas a k povznesení Ducha jejich obyvatel. V mystickém spojení přichází zlatá energie. Barvy zlaté nadpozemské záře, frekvence i jemnohustoty. Kristus = zlatý kříž – ten jež ho v Bohu ovládá. Tuhle transformační hranici. V duchovních světech najdeme spousty iniciačních symbolů ve tvaru zářičů ( v jednoduchosti symbolů je Síla ) obdélníků, křížů, hvězd, srpku měsíce, znaku Slunce. V jedné vzpomínce na můj asi 1 200 let starý život na této planetě, kdy jsem byl velekněz a mág, jsem v Římě svým žákům uděloval symboly, hodnosti hvězd, srpků měsíce atd…podle toho jak rostli. Propojené a živé symboly.
K povznesení Ducha můžeme kdykoliv Ježíše Krista poprosit o spojení, ať do nás vstoupí, léči nás, naplní nás větší duchovností. Stačí ho jen poprosit ať nás léčí svou čistou, opravdovou energií. Rozsvítit tu Božskou částečku v nás, koncentrovat se na ni, vizualizovat si světlo i Světlo Boží Tvůrce a tvůrčí pro nás. S tímhle pracuje spousta lidí na pobytech ve tmě – kdy až v úplné tmě, v sobě a ze sebe vytáhnout, rozsvítí z hloubky sebe sama tohle Světlo Boží – stvořené Stvořitelem – tvůrcem sebe samým. Jak je prezentováno: Co nahoře ( mimo naše duchovní srdce a náš mikroVesmír ) to dole ( v našem srdci a MikroVesmíru ). Propojit to mimo nás s tím v nás. Propojit v sobě KŘÍŽ, tu vertikálu nahoru k Bohu s tím v sobě a horizontálu tady na Zemi. Aktivovat síly zemské i nebeské tímto. Vše propojit.

Kristovo vědomí: tohle není a nikdy nemělo v té jeho čistotě nic společného s církví, náboženstvími, sektami, prospěchem, mocí. Tento manipulativní příběh kolem toho udělali tihle falešní mocipání se špinavou karmou ( ve skutečnosti ne mocní, ale nemocní ), kteří touhle manipulací ovládli obrovské masy nevědomých a i pokořených vědomých. Ale každý jsme sobě Bohem a tvoříme si svou realitu, své světy. Protože jak říká kamarád: cokoliv co chceš si můžeš vytvořit. Důležitá je jen víra a důvěra a udělat ten krok k tomu. Tak konejme.:) A je pro nás nakonec úplně nepodstatné, kdy skutečně Ježíš žil, zda umřel sám nebo ho zabila církev. Důležité je se s ním spojit, kdo opravdu chce.

Koncem ledna 2019 končí jedno zhruba 12ti měsíční silné období pravdy a transformací, ve kterém se dá Bohu přiblížit i oddálit. Pak to trošku zjemní a zmenší se tlak na nás všechny a začnou další transformace. SiInější a zábavnější.:):):)

Zážitek s hvězdnou bránou ve tmě…

Paní, co byla u mne ve tmě, zažila asi třetí den pobytu, velmi silný, transformační zážitek, kdy ji to vytáhlo z těla do jiných dimenzí.. Cestovala astrálem, pak „červí dírou, poté hvězdnou plazmatickou branou…
S tou „červí dírou“ mám z astrálu také nějaké zkušenosti. Při cestování na obrovské vzdálenosti se dá použít tento akcelerátor – zkratka. I ony hvězdné brány jsou urychlovače v přesunu na obrovské vzdálenosti ve Vesmíru i mezi Vesmíry, dimenzemi. Paní to zavedlo na jí blízkou planetu. A jak se lekla, hned ji to stáhlo zpět do těla. Kdyby se nelekla, dostala by od těch bytostí jemněhmotné dary, léčení, informace. Ale vše se děje jak má, a pokud se mají sejít, přijde to znovu. A klidně doma v posteli. Kontakt byl navázán – teď to bude snadnější…Stejně tak i to, že se někomu před nástupem na pobyt ve tmě dějí různé nepříjemnosti… Někteří jejich oponenti, z jejich kamrických smyček, nechtějí, aby se jim moc zvýšili jejich schopnosti, vědomosti. Obzvlášť, když se rozhodnou na pobyt ve tmě na silovém místě, u čaroděje.:) Sem nejezdí nikdo „náhodou“ a všichni, i ti, co nic nevidí, si odváží co přesně mají a v těle to pracuje delší dobu pak.:)

Dá se cestovat i v čase… do minulosti i budoucnosti… Ty možnosti většině lidí skryté jsou zkrátka neuvěřitelné… Stejně jako světy čarodějů, šamanů… Kdy je obrovská škoda, že tohle nezveřejňují a nechají si jen pro sebe nebo své blízké…
Říkal mi jeden pražský mág, že se mu podařilo vrátit v čase a najednou byl v místnosti s egyptským faraónem a jeho ženou a poslouchal jejich rozhovor z pár metrů… Pak si ho senzitivní faraon všiml, tak urychleně zmizel…

Ahoj Mirek, konecne sa dostavam k napisani emailu. Aspon sa posnazim zhrnut to , co som pri pobyte v tme zazila a citila:

Už dhlší čas som sa odhodlávala na pobyt v tme. Sledovala som rôzne stránky a nejako ma to najviac ťahalo na pobyt u Mirka. Samozrejme pred pobytom sa udialo toľko udalostí, že som mala sto dôvôdov ten pobyt zrušiť. Od závažných pracovných a rodinných udalostí až po vážne fyzické zranenie. To som už spozornela. Vedela som, že tam musím za každú cenu ísť. Dorazila som pred večerom na Mirkove miesto. Uvítanie bolo rýchle , prišla som do maringotky. kde má všetko svoje logické miesto. Dôležité pre mňa bolo vedieť, kde je svetlo a kľúč na otvorenie dverí, pokiaľ by som sa cítila nekomfortne. Poodkladala som si veci na strategické miesta a zhasla. Asi hodinu som sa prechádzala po mieste a chytala všetko , čo som si poodkladala, zašla na toaletu. Všetko bolo v pohode, akoby som tu bola už dlhšie. Toto som si trénovala už roky, že som po tme robila veci a tak ma to už nemohlo prekvapiť. Vo svätyni je ale úplná tma. Nevidieť ani záblesk svetla, ani jedniný plamienok alebo nejakú elektronickú kontrolku. Keď je človek sám bez akýchkoľvek telefónov, vonkajších vzruchov, čistenie začína automaticky. Aj vďaka pôstu sa to naštartovalo ešte pred mojim príchodom. Začali sa mi vynárať situácie s rodinou, známymi, blízkymi, ktoré ma buď poznačili, alebo boli veľmi pekné. Prežívala som to do detailov akoby znova a spomenula som si na veci, ktoré som už predtým zabudla. Venovala som sa každej situácii s láskou a snažila sa nájsť jej slabý bod, poprosiť o odpustenie , uzavretie a šla som na ďaľší zážitok. Myšlienky na ľudí prichádzali samovoľne. Na druhý deň som otvorenými očami začala vidieť svetlo. Prv prichádzalo ako hmlovina , či som mala oči otvorené alebo zavreté, obraz bol rovnaký.Skúšala so sa pozrieť si na prsty, ale vôbec nebolo vidieť nič z fyzického sveta ako som ho videla pred zhasnutím. Toto mi dokazovalo, že to, čo vidíme „reálne “ očami je len projekcia. Svetlá sa začali meniť, sfarbovať, oživovať, zjasňovať. Zrazu som sa našla vo víre pulzujúcich farieb, akýchsi fraktálov. Jasne som cítila ako sa vytvárajú akoby tunely, víry, zhluky týchto farieb a kmitali na rôznej frekvencii. Hneď ma napadlo, že sú to nejaké dimenzie.Boli úplne živé vibrovali, menili svoj smer, rozpínali sa a zmršťovali sa, menili farby. Bola to úžasná paleta farieb. Nietoré tie dimenzie vypadali ako ranvej pre lietadlá, ale tá stúpala a klesala svetlá sa zhusťovali. Začala ma priťahovať zelená hmlovina akoby som sa zmenšila a vošla do tejto hmloviny a tam som sa dostala do nejakej uzavretej miestnosti. Uvidela som zaujímavé obrazce vytesané na stene. Bol to však zelený smaragdu podobný kamneň , bola to vlastne stena plná nejakého písma- rún a hieroglyfov: Svetlo bolo len nad miestom, kde som stála , všade bola úplná tma. Prstami som sa pohybovala po tej stene , stena bola akoby navlhnutá a písmená ostro vyryté do kameňa. Keď som dýchala tak sa ten kameň akoby navlhčil .Keď som steny prešla vytiahlo ma z miestností / bol to akoby nejaký geometrický útvar uzavretý so stenami/ von a padala alebo šmýkala som sa ďalej a počas toho som videla veľmi veľa symbolov , ktoré som míňala, mali taký mayský, aztécky alebo inkský rukopis. Vôbec som im nerozumela, boli trojrozmerné a nikdy som nič také nevidela. Mala som pocit akoby som v tom „tuneli“ už niekoľko hodín. zrazu sa symboly stratili a prešla som do bielej hmloviny. Keď som z nej vyšla tak som videla modrý plápolajúci kruh, oheň bol celý modrastý a menil svoju intenzitu samovoľne. Samozrejme ma to zaujalo a dostala som sa pred ten veľký kruh, ktorý mi pripomínal zrkadlo. Vypĺňala ho tekutina podobná ortuti, videla som v nej prv seba, ale ona sa zčerila ako voda a pomyslela som si, že som pred nejakou bránou. Tekutina sa prestala čeriť a na druhej strane som uvidela človeka. Veľmi blízko mňa ja z jednej strany zrkadla a on z druhej. Bol do pol pása nahý , okolo pása mal nejakú suknicu, hneď ma napadlo, že je to nejaký indián z južnej ameriky. Na krku mal amulet a na čele žiarivú čelenku z peria väčšinou zeleného. Zbadal ma , očný kontakt bol veľmi rýchly . Ako ma uvidel rýchlo pokynul rukou aj niečo zakričal a hneď sa pri ňom objavil pomocník, mladší chlap rovnako odetý. Tušila som, že došlo ku kontaktu, ale ako som sa naľakala toho náhleho pohybu staršieho muža, akoby na to čakali, že sa niečo objaví, tak môj strach ma z tejto situácie vytiahol preč. akoby sa tá dimenzia, rúra zatiahla a doslova raketovou rýchlosťou ma to odtiaľ vystrelilo a znova som sa ocitla na mieste, kde sa tie dimenzie- rúry predo mnou hemžili, otvárali, dýchali a prepletali sa. Potom zmizlo aj to a predo mnou bolo veľmi silné biele svetlo ktoré frekvenčne blikalo v rôznyh intervaloch. Pochopila som, že je to nejaké liečivé svetlo, lebo tak mierne pichalo ako malými ihličkami.
To svetlo som ešte videla, aj keď som odišla z tmy, také dve hodiny som ho videla ešte pred sebou z určitého uhla, alebo keď som zavrela oči tak bolo jasne viditeľné. Do večera však bolo úplne preč z môjho videnia.
Kebyže ostanem dlhšie, možno sa odvážim ísť ďalej zistiť, čo mi chceli indiáni povedať a ukázať. Naozej som nemala žiaden zámer na túto tému, skôr som vyslala zámer stretnúť sa so svojimi predkami. Možno to tak aj bolo, len ma tie obrázky veľmi udivili. Očakávala som skôr nejakú slovanskú či ruskú osadu ako mayské miesta.

Na miestnosť so smaragdovým kameňom som skoro zabudla, keď si Mirek teraz po pár týždňoch vytiahol smaragdové dosky, hneď som si spomenula. Mám pocit, že som bola pri zdroji a to , čo je prezentované ako smaragdové dosky je kópia, Niečo na princíp turínskeho plátna. Pretože mám pocit, že to čo je prezentované ako dosky je zrkadlovo otočené. Samozrejme som hľadala po nete, čo je prezentované ako doska. To čo som videla bolo omnoho väčšie, celé popísané steny . Čítam teraz tieto dosky a dosť vecí človek presne nechápe ako je myslené. Ale veľmi veľa vecí mi dochádza. Pre mňa je podstatná informácia pohybu po krivkách a nie po uhloch. toto mi pripadá ako najdôležitejšia informácia pri pohybe v časopriestore. Pretože aj ja som sa tam našla a boli to všetko plynulé pohyby po krivkách dimenzií a našla som sa o niekoľko storočí , keď nie tisícročia dozadu. Myslím, že sa dá takto pohybovať aj smerom dopredu. A vôbec informácie o svetle sú veľmi podstatné . To isté ma celý čas napadalo, Keď ma z tej dimenzie vycuclo späť, aby som hľadala znova svetlo, tam je bezpečne.
Každopádne človek musí vedieť, ako sa zachovať, keď dôjde k takému kontaktu. Nevedela som vyhodnotiť, či situácia je bezpečná alebo nie je. Násť mechanizmus, ako byť pri kontakte v bezpečí. Myslím, že to sa nedá poradiť, človek na to musí prisť sám, ako sa zachovať. Zmiatlo ma to tak veľmi, že som potrebovala odísť, aby som to predýchala. Od tohto momentu mi synchrónne prichádzali veci ako šamani, indiáni, múdrosti aj smaragdová doska. Prv ma napadlo, že mayovia a smaragdová doska nie sú v kompatibilite, ale ako som sa dočítala, že sa tam nachádzala istý čas, tak som pochopila. Ona tam ešte je. V originále.

Určite sa do tmy vrátim , pretože to človeka posunie v hľadaní ďalej.
ďakujem za možnosť niečo také prežiť. Na budúce sa budem cítiť bezpečnejšie, lebo viem, čo ma fyzicky čaká a tak vhupnem do známeho a nebudem sa zaoberať tým, ako prebieha deň v tme.

A.B.

Pobyt ve tmě vs. psychedelika

Popišu jen dvě ( z více ) výhod vs. nevýhod a podobností, obou těchto, pro mne velmi silných metod.
1)Délka rozšířeného vědomí ( jasnovědění, jasnovidnosti, zesílené práce 3. oka, rozjetí Kundalini, intuice atd ):
Ve tmě se duchovní stavy, vidění otvírají až po nějaké době. Někomu první den, někomu třeba až desátý den. Ale pak už to jede a jede…a zesiluje. Případně to jede jako by ve vlnách ( útlum, náběh, útlum, zesílení )… Vidění ve tmě i na psychedelikách je převážně o duchovní vyspělosti, ale také o tom, že někomu funguje v rámci duchovní cesty spíše třeba: vědění, práce s tělem, s naukami, s moudrostí a uvědoměním fungování Vesmírů, než ta vizuální stránka – vidění. A neznamená to, že by byl oproti vidícím pozadu. Často je to naopak výhoda, protože je méně „ulítlý“ a „schizofrenní“. Někdo má vidění zavřené svými strachy, bloky nebo zásahem druhé osoby, skupiny osob – třeba s nedořešené karmické situace. Někdy se s nimi domluvil, že ho takhle budou omezovat, ještě před inkarnací a je to v plánu jeho duše. Osobně jsem řešil i zrušení přísahy, kdy jsem jasnovidnost ve dvou životech zneužil a udělal přísahu: už nikdy jasnovidný být nechci. Jasnovidnost dává obrovskou moc nad lidmi a dá se velmi snadno zneužít a karmicky padnout. Skutečný jasnovidec vidí u lidí jejich minulost, budoucnost, rentgenovým zrakem vidí jejich těla, orgány, nemoci. Vidí karmické zápletky osoby a bytosti a entity co překáží a škodí mu… Dokáže se napojit na jeho mentální tělo a znát jeho myšlenky, slyšet je, podívat se na každou událost co se mu stala a podobně.
Tuhle přísahu jsem zrušil. Také se mi dělo, že mi třetí oko zakrývali dva čarodějové ( muž a žena ), kteří nechtěli, abych viděl ty špatnosti, které mi udělali v prolínání našich inkarnací a neřešil to pak s nimi. Třeba Silou. A podobná omezení vidění má spousta dalších lidí. A mohou s tím pracovat.
Psychedelika, rostliny Síly, drogy, pak fungují poměrně rychle a nemusí se u toho trávit dny, týden, dva. Někdy dokáže proces naběhnout již v první minutě, jindy za necelou hodinu. Jede pak desítky minut nebo dlouhé hodiny. Ale postupně zeslabuje až skončí. To je zase nevýhoda oproti tmě. Dáte si v ČR Bufo Alvarius – za šest a půl tisíce českých a proces jede třeba jen 20 minut. A někdy i slabý, když „šaman“ podá slabou dávku.
2) Rizika těchto metod?
Pobyt ve tmě není pro každého. Je to velmi silná metoda. Z Vrchu na ni nepustí každého a spousta lidí si to brzdí svými strachy. Přitom je to urychlovač duchovní cesty. Ušetří mnohdy spoustu vydané energie, času a peněz za roky práce se slabými metodami. Ve tmě si každý jede svým tempem a rozhoduje co chce řešit, na čem pracovat, jakou z mnoha technik, nauk, metod, z druhů meditací použít. Každý je tam sám za sebe a vše si musí sám odpracovat. A má také na výběr nedělat nic ( spát, jíst, ležet, přemýšlet ) a jen si odpočinout a nepouštět se do větších akcí.:) A i to je v pořádku a na každém z nás.
Dobrý průvodce by mu měl umět zodpovědět jeho otázky, ohledně třeba: v jaké části procesu se nachází a co se bude třeba dít dál. A proč má světlo nad hlavou, kolem sebe, proč je v místnosti tolik světla… Hlavně by měl zajistit ochranu místa, prostoru i v astrálním světě – 24 hodin denně. Místo mít vyčištěné a držet energii vevnitř. Dodávat účastníkovi energii, povzbudit ho. A nebo ho naopak navést na určitou práci, určitou metodou.
Je to velmi silná technika, je třeba si pořádně nacítit místo i průvodce. Není tu tolik rizik jako u psychedelik. Když to ve tmě začne zesilovat a člověk ten stav nezvládá, vyleze ven a vše hned končí. U rostlin Síly tomu tak není. Ayahuscka se dá přerušit vypitím vody s citrónem, řada psychedelik se, ale ukončit nedá a musí se nějak přežít, proces vydržet.:) Třeba takový vypitý tabák, nepřeruší nic a nastupují modlitby a prosby, když to začne bolet moc… ať už ten hnusný trans skončí.:) Velmi špatně se zastavuje i proces s českými houbičkami, když je na účastníka rituálu příliš silný.
U psychedelik je extrémně důležité, být pod dozorem, ochranou silného šamana. Který má pořádný výcvik, silnou ochranu prostoru a místa, silné jemněhmotné pomocníky, je napojen na silnou šamanskou rodinu. Dobré je, i když to dělá na jednom místě a má kolem místnosti postavené už roky silné ochrany. V ČR je boom psychedelik poslední roky. Ayahuscku tady dělá už snad 50 „šamanů“. Z nich jen dva šamany si troufnu lidem doporučit, s ohledem na karmické případné následky . Šaman musí mít velkou energetickou Sílu. S tou se rodí a ti slabší tohle nedokáží plnohodnotně nahradit ani sebevětším čarováním. Je to podobné jako se silou v astrálu. Někdo ji má malou a výcvikem a vědomím putováním tam, ji trochu zvětší…nicméně, také dochází k odsávání energie spousty lidí -do jeho egregoru – zásobníku ve tvaru třeba balónu… Ten je umístěn v astrálu a z lidí do něj vedou potrubí… Černý šaman, co tohle dělá, tím padá do těžkých karmických prohřešků.
Síla šamana je zkrátka potřeba. Lidem totiž psychedelika otevřou auru, některá trhají jejich světelné, astrální a éterické tělo, vedle vás zvrací další lidé – jejich energie jdou k vám a do konfrontace s vaší energií, ochranou ( tohle se naštěstí ve tmě neděje – tam jste v hmotném těle jen vy sám ) a šaman tohle musí ukočírovat a zajistit co nejmenší následky a opravy. Ve velkém se tu bohužel objevuje právě to odsávání životní síly do egregorů, otevřené světy a napojení, které jsou nežádoucí pro psychiku a tělo účastníka. Ale, pro tuhle zkušenost si účastníci zájezdu šli vědomě a často to bylo v plánu jejich inkarnace: si to tady trošku nebo více zkomplikovat. Také jsem si párkrát naběhl a byla to velká škola, s nadhledem -velký dar na mé cestě.:)
Resumé obou těchto metod? Důležité je vzít si z toho co nejvíce a přenést to do osobního života. Udělat změny v tom co nás baví a posiluje nebo ničí a omezuje, třeba změnu bydliště, partnera, práce, koníčků, odpuštění, oslabení ega……Hlavně nepadnout jen do psychedelické turistiky za zážitky a urychlováním, bez integrace v materiálním světě.

Požití psychedelik na pobytu ve tmě?

Jsem a vždy jsem byl rozhodně proti. A nedoporučuji ani nikomu, aby si tajně ve tmě něco dával sám.:) K formuli 1 také nikdo nepřidá raketový motor, aby se stala nepředvídatelně řiditelná.:)
Samotný proces ve tmě dokáže být silnější než rituál s Ayahusckou, houbičkami, Ibogou, Bufem a dalšími z tisíců různých psychedelik. Navíc je to čisté, bez drog, medicín a látek dodaných do těla. A jede to dny, někdy ve vlnách, jindy zesiluje a zesiluje…Proces tělo léčí a rozvíjí vždy, nemusí u toho být vizualizace, zážitky. Každý dostane to, pro co si jeho Vyšší já šlo. Stejně to platí na šamanských rituálech. Tam má někdo vize slabé nebo žádné, ale proces proběhl na 100%.
A terapie tmou má sílu. Zrovna dnes se o tom přesvědčil jeden chlapík, co je u mne ve tmě. Přeneslo ho to do minulých životů, jiných časo-prostorů. Samotnému se mi také stalo, že se prostor změnil na chrám, pyramidu, zmizel strop a podobné cestovatelské zážitky. Vyjitím na světlo proces končí. S těly a napojeními však proces pracuje ještě nějaký čas po skončení pobytu a vylepšují se různé schopnosti, intuice. Tělo vysáté běžným fungováním ( stresy, práce, přetěžování, wifi a elektrosmog atd. ) je doplněno hormony ze tmy a lidé se cítí lépe a dobije se jim energetika. A kdo má více energie, ten lépe funguje. Než tu energii postupně ztratí.
Terapie tmou se dá zesílit půstem nebo omezením stravy. Půst spouští v těle silnější chemické procesy. Pobyt ve tmě se dá gradovat i použitím tibetské techniky Jankti nebo stahováním světla do sebe a kolem sebe, vědomým posílením energií. Komu se nedaří lucidní sny nebo astrální cestování, ve tmě to jde snadněji.

Mocné duše

Všichni jsme MOCné duše a tvůrci své reality – vše v životě si můžeme TVOŘIT a vše můžeme sami změnit. Co vyzařujeme, to si přitahujeme. Jakou realitu si v tomhle iluzorním světě tvoříme, takovou dostáváme. Kdo svítí a září, přitahuje si podobné lidi. Kdo vyzařuje harmonii a lásku, tomu ji Vesmír posílá. A může mu jí posílat spoustu. Jaké frekvence a vibrace vyzařujeme, lidi stejných vibrací si přitahujeme. Kdo nelpí na majetku, začne být svobodnější a šťastnější a přichází mu hojnost. Protože jediné co si odneseme až opustíme naši schránku, jsou naše nové vědomosti a karmu.:) Kdo koná a šíří dobro, vylepšuje si tím tuhle i následující inkarnace. Kdo prozře a odevzdá se Vyšším Silám a přijímá s pokorou vše co mu tyhle nadsíly přináší, rázem se mu obrací život k lepšímu. Špatné věci ho už tolik neničí, ty radostné si dokáže více vychutnat a užít. Ví, že vše má svůj smysl a Vyšší řád, a děje se pro jeho nejlepší vývoj. Že to špatné, byla cesta k hlubšímu pochopení a s nadhledem nad tím, jedinou cestou k prožitku, co mu zlepší další cestu duše. Většinu z nás zastaví a dovede k pokoře a poznání až nějaká nemoc, utrpení. Ale s nadhledem a v povznesení nad tím, časem zjistí, že to bylo to nejlepší, co ho potkalo. Kdo se odevzdá vyšším silám, otevírá se víru moudrosti. Kdo seje vítr, sklidí bouři. Kdo rozsívá lásku, světlo, moudrost a soucit, ten dostává ze všech stran víc než sám nezištně rozdal.

Inkarnace

V tibetské praxi se pracuje s faktem, že do 49 dnů od fyzické smrti, si duše vybírá svou příští inkarnaci. Kdy a kam půjde do dalšího svého vtělení. Na jakou planetu, k jakým rodičům, v jaké astrologické situaci na nebi se zrodí, jaké karmické zápletky si prožije, aby z toho vytěžila maximální efekt očisty karmy. Svou další inkarnaci si projektuje se svými duchovními průvodci, poradci. V pokročilých civilizacích vždy platilo, že duchovní mistr odchází mistrovskou smrtí. Vědomě, rychle a za plného vědomí i po odchodu z těla do jiných sfér. Ať už umírá nějakou pokročilou technikou ( Tělo Světla, duhové tělo, transfér atd. nebo jen vědomím vymístěním ), v této chvíli se pozná vyspělá duše.
Rozhodně neplatí teze některých esoteriků, že v dnešní době již karma neexistuje a je to přežitek. Příčiny a následky našich činů tady budou vždy. Vše stvořené má svůj řád a pravidla. S vyčištěnou karmou člověk umírá rychle a bezbolestně. Umírající s velkou karmickou zátěží, pak umírá většinou dlouho, v bolestech a duševním utrpení. Duše umírajícího vraha, zažívá velká muka, když se mu začne otevírat nízký astrál a vidí ty spousty démonů a dalších potvor. Zažívá paniku a bolest, když vidí co ji čeká.
Pokročilé duše si do své další inkarnace projektují již od dětství setkání s vyspělými učiteli, průvodci, knihami, naukami, ale třeba i utrpení, bolesti a nemoci, které je donutí na sobě více pracovat – pokud se odchýlí od své ideální vytyčené cesty. Utrpení nás přibližuje pokoře, bolest učí soucitu a milosrdenství. Silné prožitky nás učí moudrosti a pochopení.
Karma se dá čistit spoustou způsobů:
žít čistý život, snažit se nikomu neubližovat

nedělat nikomu to, co nechceme, aby nikdo dělal nám

pomáhat druhým, ideálně nezištně

modlitby a prosby o Boží milost fungují velmi silně

prosit o odpuštění všechny duše, energie, entity, bytosti, kterým jsme kdy ublížili a vroucně a ze srdce je prosit o odpuštění… a také ze srdce odpustit všem, kteří ublížili nám…

mantry, jejich odříkávání a prosby, aby energie těchto manter vyčistila naši nebo něčí karmu

pracovat se Světlem v meditaci, rozjímání, sám sebe léčit světlem

prosby na silových místech, kde je vytvořené propojení nahoru
část naší karmy z nás může sejmout někdo druhý, který ji odpracuje za nás a obětuje se za nás

a třeba i léčitel může část naší karmy vytáhnout, ale rovněž ji pak musí sám vyčistit ( z vlastní zkušenosti vím, že není až tak těžké z někoho část jeho karmy vytáhnout, těžké je dostat to pak ze sebe )
a řada dalších způsobů…

Vysoké frekvence lásky jsou nejvíc:)

Pokud někdo dokáže navýšit své vibrace, frekvence nezištné lásky ( této ve Vesmíru nejsilnější energie ) na násobně vyšší úroveň než je běžné – na tzv. všehofrekvenci tvoření, stává se živým zářičem. Tihle lidé byli kresleni se svatozáří kolem hlavy. Takový jedinec dokáže v modlitbě, kontemplaci, meditaci svým vysokým vyzařování vyvážít tisíce až jedno sto tisíc lidí, kteří nesou opačné, negativní, destrukční vibrace pro lidstvo, matku Zemi. Díky Bohu, i dnes máme na planetě tisíce takových vtělených duší, které drží úroveň vibrací na této planetě na přijatelné úrovni. Ty vibrace nezištné lásky v nich kmitají tak silně, že kdyby je nevyzařovali ze sebe ven, shoří jim fyzické tělo. Doslova. Ty frekvence zesílí jejich auru, to vajíčko kolem nich natolik, že je to nejsilnější ochrana co na Zemi existuje. Nic je neohrozí: žádné magické útoky, elementálové, zlá slova, a ani fyzické útoky.
Bez nich a jejich vyvažování reality, by se nám tady také žilo daleko hůř.

Dostat se na tak vysoké frekvence lásky jde většinou jen opuštěním světského života. Není možné nechat si stahovat vibrace světskými povinnostmi a padat do nižších vibrací: prací, penězi, vztahy, sexem, rodinou… Kdo dosáhne těchto vysokých vibrací, ten je pod maximální ochranou Stvořitele a je v úzkém vědomém kontaktu s vyššími světy. Dokáže svou energii zhmotňovat, tvořit, léčit. Druhou variantou je pak vtělení vysoce pokročilé duše do lidského těla. Tuhle planetu čekají zajímavé časy, proto se sem rodí velmi vyspělé duše poslední roky. Lidé v takto vysokých frekvencích nedokáží fungovat v běžné životě. Tak silné mají napojení nahoru a do sebe. Usmívají se, rozdávají se, vysílají neustále frekvence lásky, soucitu, milosrdenství.

Každá nemoc nám přichází jako dar

K uvědomění co děláme špatně a i jako varování: „takhle už dál žít nemůžeš – jinak to bude ještě horší… Začni se chovat jinak a dodržuj vesmírné zákony. Změn destrukční stravu, vztah, práci, bydliště, chování a hlavně se konečně spoj se svým nitrem a se Stvořitelem“ ( Absolutnem, Zdrojem, Prasílou, Bohem, Supervědomím – je jedno jak to nazveme ).
I obyčejné nachlazení nám dává signál: „zvolni, vyčisti ze sebe to a to…nepotlač to prášky anepřechoď, nebo to bude příště daleko silnější.“
Čím více času lidé obětují práci a honbě za vším možným, tím více se vzdalují od sebe.
Měl jsem na pobytu ve tmě paní. Léčí se s rakovinou a má v těle metastáze. Jezdí na alternativní léčení s vysokými dávkami céčka, kurkumy, bere nějaká homeopatika. Léči tedy fyzické tělo. Ale zanedbávala do té doby to hlavní: odstranění příčin tady i v duchovních světech. Dostal jsem pro ni vzkaz: pokud se obrátíš k Bohu, začneš pomáhat lidem, budeš prosit o odpuštění za všechny ty špatnosti co jsi dělala, dostaneš ze sebe tu nenávist, necháme tě na živu…
Může se vyléčit za jediný den.

Každá nemoc se dá vyléčit.

Články o pobytech ve tmě

http://priznakytransformace.cz/index.php/prace-na-sobe/1850-miroslav-conka-otevreni-jasnovidnosti-behem-pobytu-ve-tme

http://priznakytransformace.cz/index.php/prace-na-sobe/1835-miroslav-conka-zdravotni-prinosy-terapie-tmou

 

http://priznakytransformace.cz/index.php/prace-na-sobe/1832-miroslav-conka-zasveceni-behem-pobytu-ve-tme

 

 

 

 

Trocha propagace pobytů ve tmě, v rozhovoru v časopisu Rytmus života.

imageresize (10)imageresize (3) imageresize (4)imageresize (2)

Těhotenství a pobyt ve tmě

Určitě nedoporučuji pobyt ženám od čtvrtého měsíce těhotenství. Pobyt ve tmě je velmi silná metoda a lidé se dostávají často i do konfrontace se silnými energie a s vlastními potlačenými bolestmi, strachy, úzkostmi. Hlásila se mi na pobyt paní v sedmém měsíci těhotenství, u které po nacítění, hrozil reálně předčasný porod. A to už není sranda a na prvním místě jde o zdraví dítěte a o eliminaci rizik.

Určitě však doporučuji pobyt ženám do třetího měsíce těhotenství. Pobyt jim pomůže zesílit vztah s dítětem, napojení na jeho duši a možnost, dát mu ještě více ze sebe. Bez rušení okolních vlivů.

Velmi přínosný je pak pobyt pro ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Ty se mohou ponořit hloub do sebe a najít příčinu. To, co početí blokuje. Situace na téhle planetě kulminuje a začínají se sem inkarnovat velmi staré, vyspělé duše. Aby pomohli v čem je třeba. Pokud jsou matka a otec připraveni a oba dítě chtějí z celého srdce a doopravdy, jde dohledat příčinu a ve tmě ji vyčistit.

Předání nauky, transmise, iniciace, zasvěcení během pobytu ve tmě

Během pobytu ve tmě, ať už v meditaci či ve stavu bez myšlenek, či ve snu, živém snění, vám může byt předána spousta vědomostí, nauk.
Blíže k tomu samozřejmě mají lidé, kteří za sebou mají nějaké duchovní životy a práci na sobě. Třeba životy mnichů, zasvěcenců, knězů, šamanů…jsou např. v nějaké „linii“ a bytosti z té linie, ve světelných, energetických tělech jim přijdou předat znalosti. Které už jsme buď kdysi měli nebo je dostaneme premiérově.
I tohle se dá zažít během pobytu ve tmě. Stačí mít silný záměr, pokoru a být připravený v pravý čas tyhle vědomosti opět oživit ve svém vědomí. Není to zase tak neobvyklé. Ale je třeba vydržet, pracovat na sobě. Protože nic není zadarmo.

I když je to často těžké, Bůh své věrné vždy podrží a dopřeje jim spoustu sil na jejich cestě.

Svými skutky a činy v tomto životě, si tvoříme ráj nebo peklo v životě dalším. Mysleme na to tedy. Obzvlášť ti, co mají tuhle inkarnaci těžkou, i když nikomu vědomě neubližují a žijí v tomto životě čistě. Ti budou odměněni v životě příštím.

Na duchovní cestě je nejkrásnější to, že v dalším životě, začneme na vývojovém stupni, na kterém jsme skončili v životě tomhle. A to je spravedlivé a povzbuzující. Pokud tedy dobrovolně, v zájmu plánu své duše, úmyslně nezačneme jako duchovní analfabet, se záměrem probrat studium více do hloubky a vyčistit více karmy – na těžší cestě než jsme mohli mít.

Zlepšení zraku po pobytu ve tmě

Některým účastníkům, kteří u nás byly ve tmě se po pobytu zlepšil zrak.  Já mám týden po 14 denním pobytu, a jakmile jsem vylezl ze tmy, viděl jsem velmi ostře, tak jako nikdy v životě. Skoro jako bych měl před očima dalekohled a barvy byly živější. Rozlišoval jsem i více barev. Před pobytem ve tmě jsem měl levé oko slabší – 1 dioptrii krátkozrakost, pravé oko trošku silnější – 0,75. Teď s týdenním odstupem je pravé oko perfektní a nula dioptrií, levé paradoxně zůstalo na té jedné. Takže celkově vidím lépe.:)

Ikona domácího vzdělávání a raw stravy, Helena Houdová u nás ve tmě

21246255_690436397814323_8108137838827433749_o  Nezveřejňuji zážitky našich klientů ani jejich reference.  Ale jelikož o Helenině pobytu u nás, vyšla řada článků v různých médiích, uděláme vyjímku.:)

Samozřejmě neprozradím nic z jejího soukromí, z jejich plánů či starostí. Průvodce je vázán mlčenlivostí a diskrétností. Ale mohu jen zmínit, jak úžasnou a mentálně silnou ženou, Helena je. Na pobyt jela cíleně, s tím, že má jako vysoce senzitivní člověk obdržet nějaké transformační informace.  A těch se jí dostalo. Podařilo se jí více napojit na zdroj světla a energie. Udobřit se s andělskými bytostmi a ujasnit si nějaké věci. Andělské bytosti už uvidí kdykoliv bude chtít. Už kdysi, v minulých životech, byla jasnovidnou vědmou, průvodkyní posvátné sexuality pro ženy i muže… A tomuhle se bude věnovat i v tomto životě. Pokud tedy bude sama chtít. V tomhle životě už „napáchala“ spoustu dobra svými dvěma  charitativními  organizacemi a  pomohla spoustě dětem po celé planetě.

Svůj pobyt strávila jen na zeleninových šťávách, které ji ještě více zesilovaly senzitivitu a vidění. Kvůli dětem mohla pobýt ve tmě „jen“ 6 dní, ale zvládala to lehce a tvrdila, že by zvládla i 14 dní pobytu. A určitě se jednou do tmy vrátí a posune se na ještě vyšší stupeň…:)

Ono, neznám silnější metodu, jak si sám otevřít vidění, jasnovidnost než pobytem ve tmě 10 dní a více. Bez cizího zásahu a bez páčení třetího oka nějakou magickou operací. Mám mlhavé vzpomínky, kdy jsem už skoro před 500 lety, jako tibetský láma, trávil v jeskyni ve tmě roky. Šafránové roucho smotané pod hlavou, přes nahé tělo jen lehká přikrývka, v jeskyni zima, ale technika vnitřního tepla fungovala. Většinu času mimo tělo a astrálně jsem cestoval po okolních lamasériích, po planetě,  i po Vesmíru. Zbaven okovů těla a při bdělém vědomí. Byly to hezké časy.

Přikládám ještě slova z Helčina Facebooku:

Ahoj svete. Jsi nejak svetlejsi?..a hlasitejsi??..a urcite vic vonis.??
Nevim, jestli uz muzu do slov dat, co pro me tahle iniciace tmou znamena. Kazdopadne odjizdim ze sveho ‚doma‘ poslednich sesti dnu citlivejsi na.. no – vsechno?
Muj cil byl si odpocinout, coz se povedlo, prosnila jsem v podstate prvni 3 dny, at uz spici ci bdici. A pak uz mi jenom zacaly chodit dary a uceni, ve forme navstev z (a do) ruznych dimenzi, vize a spoustu lasky, pochopeni i odpusteni.
Dekuju www.tmaleci.cz za vsechno!! ????? I just spent 6 days in complete darkness, and what an initiation that was. My third eye is more open, I can feel 1000x more (I hope thats a good thing?), smell, see and hear so bright.. I received a lot of visitors from dimensions close and far and accepted many gifts. Love to all!! #tretiOkoVidi #tmaLeci #6dniVeTme #6dniNaDzusech #vMaringotce #dimenze #bytosti #magicka #tma #andele #laska #pochopeni #weAreAllOne #thirdEye #love #magic #intuition #carma #dimensionHoping #angels #dragons #dark #light #darkHeals #dreams #daydreaming #manifesting #notEvenTinyLight #initiation #throughDarknessToLightWithin

 

Zážitky návštěvníků našich pobytů ve tmě

Rozhovory, sdílení,  zážitky a videa s našimi klienty nezveřejňujeme. Ve vztahu rozšířeného vědomí, se návštěvníci dostávají  za hranici svého běžného stavu vědomí a procesy jsou natolik důvěrné, intimní a osobní, že je lepší ponechat tohle sdílení jen mezi klientem a průvodcem. Nebo  pouze sám v sobě.

Každý člověk je individualita,  každý je na jiném stupni duchovního vývoje. Proto má každý své vlastní zážitky a učení svého duchovního stupně. Někdo se více propojí se svým nadvědomím, se svým Vyšším Já.

Ano, určité % účastníků navštíví všelijaké bytosti z jiných dimenzí. Jejich průvodci, ochránci, entity, přírodní bytosti, bytosti Vyššího řádu a jiné.  Ano, někdo cestuje vědomě astrálem a má živé sny. Někdo pak intenzivně pracuje v jiných realitách i v astrálu, ale nemá zpětnou vazbu. Každopádně: každému se děje jen to, na co je připraven a co mu povolí jeho Vyšší Já, sídlící ve 4. dimenzi. Energetické rizika pak řeší průvodce pobytu a v případě problémů pomůže či poradí. Navíc, pobyt se dá kdykoliv ukončit, rozsvítit si, vyjít ven. Takže pohoda.:)

18447485_10203170046727927_878077101357762649_n

Střídavý pobyt: světlo – tma – světlo – tma

  Pokud si zatím netroufáte na delší pobyt ve tmě, můžete zkusit střídavý pobyt. Vyzkoušíte si pobyt ve tmě a až se ho nasytíte, tak vyjdete ven na světlo. A pak se do tmy zase vrátíte.

Všude kolem jsou krásné lesy, potok, ideální na procházku, turistiku, meditace v lese a na kamenech, na četbu knih. I částečný pobyt ve tmě a spánek v úplné tmě, člověka úžasné dobíjí.

Lze absolvovat i ve dvojicích.

17634453_165989370588877_5417153857628177164_n

Informace k reverzu a pár pravd o pobytu ve tmě

Ano, reverz je psán docela přísně, ale pochopte, ze musíme byt chráněni před případnou žalobou ze strany klienta, který nám něco zamlčí o svém zdravotním stavu a pak bude i přes to, žádat odškodné. Případně zničí úmyslně vybavení svatyně.

  Pobyt není vězení.:) Klienti si mohou kdykoliv rozsvítit, kdykoli si mohou klíčem odemknout a vyjít na světlo. A pak se vrátit a pobyt dokončit. A nebo ukončit. Stává se nám, ze kuřáci vyjdou ven zakouřit si a pak se vrátí do tmy. I tak pro ně má pobyt výsledky. Často velké.
Léky, prášky, antidepresiva, prášky na spaní, na bolest si vezměte sebou, pokud se bez nich neobejdete. Kávu vám můžeme uvařit do termosky, když si ji přivezete. Alkohol a drogy prosím nevozte.:) Někdo si přiveze 30 čokolád a ukojuje svou závislost, někdo žvýkačky. Důležité je, aby jste byli v pohodě. Stejně všechno proběhne tak jak má.
O tom co se během pobytu stane a co se ve tmě ukáže,  zachováváme jako průvodci a terapeuti mlčenlivost. Málokterý klient chce o svém pobytu psát a povídat veřejné.
Co se týče zdravotních omezeni u vážnějších nemoci, chorob, postižení či pohybových omezení, vždy záleží hlavně na vás, jak si věříte a jak se cítíte. Je to o psychice, vůli, disciplíně.
Pobyt je transformační a jedna se o jednu z nejsilnějších duchovních transformaci. Klienti překonávají své limity. A to je zároveň povznášející.

Pár pravd o pobytu ve tmě:

1) Pokud jste závislí na alkoholu, drogách, cigaretách,  na internetu či mobilu, TV, pc hrách apod., budete to mít během pobytu ve tmě těžší.

Z vlastní zkušenosti s klienty, vím, že kuřáci často bez cigarety nevydrží a chodí si ven zakouřit a pobyt tak nemá úplný efekt.

A na elektronice, internetu, telefonování je dnes závislá spousta lidí.

2) Jak utíká čas během pobytu?

Mozek se vám nadopuje hormony a nepotřebujete tolik spát. Později jste přespaní, svěží a čas utíká pomalu. Někomu velmi pomalu. Čas vyplníte přemýšlením, meditací, spánkem, jídlem, sportem… Pak je to o morálce, disciplíně a vůli nevzdat to.

3) Orientujete se v čase?

Jdete spát, probudíte se a nevíte jestli jste spali 2 hodiny nebo 10. A jste ztracení v čase. Můžete se samozřejmě zeptat průvodce na to, jaký je den a čas a nějak přibližně čas odhadovat.

4) Živé sny a astrální cestování během pobytu?

Jdou daleko snadněji díky tmě, klidu a napumpování mozku a šišinky hormony.

V Tibetu a v Indii žijí poustevníci zazděni v celách, kde nespatří nikdy denní světlo. Dostávají jíst třeba jen jednou za tři dny a to pouze tolik, aby se udrželi naživu, a blikavý plamínek života v nich nevyhasl. Tito muži dokáží astrálně cestovat libovolně, a také takto cestují kamkoliv, kde se mohou něčemu naučit. Navštěvují třeba někoho, s kým telepaticky hovoří, nebo se odebírají do míst, kde mohou obrátit běh věcí k dobrému. Třeba se během vlastních astrálních cest s takovýmito mudrci setkáte, a pokud ano, bude vám to skutečně vzácným požehnáním, protože vám věnují čas, promluví s vámi a poradí vám, kudy se cestou osobního růstu dál ubírat, abyste dělali pokroky. Zdroj:  Dr. T. Lobsang Rampa – Škola esoteriky

5) Zhubnete nebo přiberete během pobytu?

Budete mít málo pohybu. Jde cvičit v místnosti, jde chodit 8 metrů tam a zpět, ale pohyb je omezený. Někdo i přes to jí více než normálně. Jinému stačí jídla méně. Tvrďáci nakonec i zhubnout, protože mají spoustu času na cvičení. Za týden se dá zpevnit a posílit celé tělo.

6) Nebude vám zima?

Vevnitř je i ve vysokém mrazu dost teplo.  A záleží jak  si většina klientů reguluje teplotu olejovým radiátorem, který je hodně silný a je třeba ho vypínat.  Sám trávím pobyty jen v trenkách, tričku a  na boso.

7) Nebudete mít hlad?

Jídla máme dost a klidně vám přidáme.:)

8) Dá se pobyt trávit i ve dvou v jedné svatyni?

Ano jde to. Sice si od partnera neodpočinete a někoho ruší mluvení, ale na prvním místě je pobyt ve tmě a ty hormonální a léčebné změny a toho docílíte i přes mluvení své drahé polovičky.:)

9) Je možné, aby přijela návštěva do svatyně?

Ano. Platí to stejné jako v předchozí otázce.

 

 

 

Older posts

© 2019 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑