Ahoj Miro , mám dotaz?
Potřeboval bych slyšet, nooo spíš si přečíst tvůj názor -) Slyšet taky , ale ted to asi nepůjde -))
No dotaz se mi tentokrát točí v oblasti kvantování … Mám chut kvantovat své přání, ale slyším hlas Ivánky Adamcové .. Dokud máš přání , žiješ v egu ,,, kvantování je mágie , dávaš najevo svůj nesoulad s přítomnosti a nespokojenost, proto lidí kvantujou , chtějí změnit realitu …. No Miro, co s tím , bije se to ve mě -) Naučil jsem se jednu techniku s dlaněmi , dávat záměr do kvantové vlny , ovšem líta mi tam ten hlas Ivánky Adamcové . Co si o tom myslíš Miro ? Děkuji za odpověd.
Miroslav
kvantovani = carovani = ovlivnovani reality
hlavni byznysmen kvantovani v ČR,  byl kdysi carodej a z toho života si to stahl. no a udelal na kvantovani, které se da naucit za 2h,  4 kurzy  v hotelu a z toho velky byznys. A protože karma, tak fin. v hojnosti zase nějak extra nežije a o dost penez prisel. tím, že  lidi učil kvantovat peníze, vztahy, cokoliv
ta energie pouzita na prani pak chybi na duchovní vzestup. Je to tedy jedna z pastí. 3D.
když si budu kvantovat na auto za 2mil, dostanu ho, ale proc bych vyplytval tolik duchovni energie na takovou blbost? tu potrebuji na co největší duchovni posun a na práci s očistou karmické zátěže.
proto  ti nejvice napojeni si často nepreji ani vylepsit sve zdraví, natoz pak majetek. Čarovat, kvantovat za zdraví své nebo blízkých, to ještě beru. Ale dá se přece prosit přímo Boha – Stvořitele nebo přes Krista jako spojku na Boha a léčit sebe i je přes tento nejmocnější Zdroj energie a léčení.  
Jak říkají moudří: veškeré přání a touhy nás ve finále stahují dolů duchovně.  A i když se naplní, nepřinesou nám trvalé dobro, ale jen částečné potěšení. Sám to znám z mého mládí, kdy sem si kupovat kde co a ve znuděnosti měl i z drahého velkého bytu v centru Brna radost jen pár minut.  A teď už vím proč.:) Tyhle dočasná potěšení nás zdržují na cestě k Bohu a do sebe. Odvádí pozornost od toho důležitého. Pokud nechceme na sobě duchovně pracovat v době relativní hojnosti, k duchovnu nás to nakonec dotáhne na druhém pólu kyvadla: v nemoci, bolesti, utrpení a ve ztrátě.
Protože jak říkají moudří: za každé tohle hloupé přání musíme jednou zaplatit a tu obdrženou energii vrátit zpět. Kdo tedy čaruje kvůli zisku, majetku, vztahům, vždy když to dostane prostřednictvím svým nebo nějaké vědmy, kartářky, čarodejnice, vždy to je nakonec on, kdo musí zaplatit a srovnat síly.