Kamarádka Zdenka párkrát vzpomínala, jak jsem ji na pobytu ve tmě spojil více s Ježíšem Kristem. Dal jsem jí ve tmě sošku Ježíše Krista a panny Marie.  Od té doby s ním komunikuje a zažila s ním povznášející propojení, komunikaci. Dělal jsem jí i vodní křest před lety. A teď chce za měsíc pokřtít jedna kamarádka, co přijede do tmy a žádala o něj už 2x.

Pár let starý text, ale stále aktuální… Za ty roky, co mohu vodní křest provádět / jsem jen nástroj absolutně bez osobních zásluh ), jsem ho jako služebník Krista provedl jen asi 10 lidem.  To není moc. S tímhle se nekšeftuje. Musím u lidí vidět opravdovost, a že myslí duchovní cestu ze srdce a plně.

Zájemcům s tím silnějším napojením na Krista  Ducha Svatého v budoucnu možná pomohu. Ale kdo je Míra, aby něco mohl rozhodovat. Konáme, co konat vykonat máme. Tibetské Tummo,  jsem předal asi osmi lidem – tam budu obezřetný, protože tuhle mocnou metodu ( kterou třeba bájný jogín Tibetu: Milarepa, dosáhl osvícení  a dokáže tím vnitřním ohněm spalovat i karmickou zátěž ) ti uvedení,  takřka nebo vůbec nepraktikují.:)

A aby si někdo nemyslel, předával jsem to zdarma nebo někdy za symbolickou čokoládu.:) Aby nevznikal energetický dluh.

—————————

Nemyslím křest magický církevní. Plný ovládací černoty. Kdy kněz ( a může to být i velmi čistý člověk, kterého mají lidé rádi ), připne křtěné dítě, dospělého pomocí magického rituálu ( v kostele jsou jejich bytosti ) mezi jejich ovečky. Rituálu, který vytvořili kdysi jejich plně jasnovidní čarodějové a asistují u něj jemně hmotné bytosti konkrétní církve a iniciace má přesná pravidla a postupy, vyučované na církevních školách. Kristus a Duch Svatý nesouvisí s žádnou církví ani sektou. I ta jejich pohádka s ukřižováním Ježíše Krista je celá vymyšlená a podvod. Jedna z největších církevních manipulací. Vše proto, aby kdysi sjednotili stovky církví a sekt do monopolního křesťanství a mohli ovládnout rozhádanou mocenskou scénu. To se jim povedlo a pak začalo to co jsme mnozí poznali na vlastní kůži. To jejich zabíjení desítek miliónů nepohodlných ve jménu církví.
Ježíš byl muž z masa a kostí ( samozřejmě, tak čistý a vysoce pokročilý člověk se na tuto planetu narodí jednou za dlouhý čas, nebyl tedy úplně běžným člověkem ) a byl pokřtěn Janem Křtitelem ve vodě. Duchovní hodnost Kristus si musel zasloužit. Tak jako Jesus, Joshua a další Kristové na této planetě.  Ten kdo vás křtí, se napojí přes své temeno – Korunu – sedmou čakru a srdce nahoru, přenese Světlo a kosmické vědění ze Zdroje dolů do vody a ta jako nosič vypálí tohle vše do těla a vědomí křtěného. Je to skoro jako vypálit nějakou skladbu na cédéčko.:) Je jedno zda vás pokřtí v řece, v rybníce, v bazénu, v sudu. Důležité je, aby to byl někdo kdo už byl vodním křestem někdy pokřtěný a je napojen díky křestu na tuto Sílu. Měl by vám být příjemný. Nemusí se na nic čekat. Důležité je to brát jen vážně a doopravdy. Ideálně s posvátnou vážností. U některých sekt, církví se na vodní křest čeká ( Jehovisti třeba asi rok a musí chodit kázat k lidem jejich jedinou pravdu a manipulace. Kdy je žena podřadná, o všem rozhodují bratři ze sboru a podobné nesmysly ), nutí své ovečky k určitým závazkům. Tohle rovněž nemá nic společného se svobodným křestem pro každého. Bůh, Stvořitel, Supervědomí, Zdroj, Absolutno, Prasíla – tedy to Super-vše-vědoucí a všudypřítomné vědomí si nevybírá koho pokřtí a kdy. Kdo zaklepe, tomu bude otevřeno. Vybírají si a jakási svá pravidla pronáší jen manipulátoři, sekty a církve.

Vodní křest Kristem a Duchem Svatým byl pro mne jedním z nevětších duchovních stavů a očist v tomhle mém vtělení. Úplně jiná síla ( násobně ) než nějaké ty Reiki a další energie, byť těch nejvyšších stupňů. co jsme absolvoval a odstřihl se od toho později. Tyhle energetické pramínky ze Zdroje ( tisíce druhů a názvů ) jsem si nechal vyndat, odstřihnout i s jejich manipulacemi a symboly strkanými do těla a s bytostmi kolem egregorů každé této jednotlivé energie.

Křest symbolizuje obrození duše, její očistu od předchozích skutků konaných v nevědomosti. Kdy víte, že po křtu už je jen na vás, zda se budete snažit žít lépe, nikomu neškodit a třeba i pomáhat druhým. Křestem se člověk hlavně i odevzdává Kristu ( jakožto božské energii z Boha, kterou tady v této nízké dimenzi zprostředkovává právě energie již nežijícího Ježíše Krista ( můžeme se s ním scházet v jeho jemněhmotném těle, můžeme procítit a naplnit své tělo jeho energií a zlatým světlem ) a vše tvůrčí silou Boha, zvanou Duch Svatý. Pokřtěný se odevzdává ve smyslu důvěry v jejich vedení, ochranu před vším zlým, s prosbou o vyšší vedení na své cestě k Bohu a do sebe samého. S touhle velkou podporou si dokáže snadněji vybudovat svůj vnitřní svět, své Boží království ve svém duchovním srdci. V duchovním srdci se dá vystavět chrám i celé Vesmíry a i to zmiňované Království nebeské. Můžete v sobě najít vše co chcete. A není to jen fráze, ale skutečnost, ke které se musí dozrát.
Díky této obrovské a nekonečné síle a podpoře, člověk snadněji ovládne své destrukční závislosti a své, někdy nehezké jednání. Odprostí se i více, či méně od svých materialistických tužeb, kdy více a více ví, že jediné co si z této inkarnace odnese jsou jeho skutky a činy ( tedy karmická zátěž, kterou buď vylepšíme nebo naopak zhoršíme pro své další vtělení ). No a i vědomosti, které si z nás stáhne naše Vyšší já kdykoliv samo chce. Spousta velmi bohatých lidí, kteří kvůli shromažďování majetku dělala spousty nehezkých věci a ublížila tím množství jiných, každý den umírá. A na smrtelném loži, často opuštění nebo v nemocnici přivázaní v pyžamu k posteli, utlumeni prášky a zbaveni své moci a důstojnosti, dlouze umírají… kanál do astrálu otevřen ( na ty co dělali nehezké věci tam vyskakují různé astrální potvory, démoni, ale objevují se i duše předků a třeba i těch co jim ublížili ) a oni často poprvé v životě vidí kam půjdou a kolik zla napáchali… A už je pozdě na hlubší práci na sobě. Ale vzhledem k milosrdenství Boha, i oni mají nekonečné množství pokusů na nápravu. A jako každá nesmrtelná duše se i oni jednou stanou dalším Kristem a nositelem nejpokročilejšího vědomí a vědění.