Hledejte nejprve Království Nebeské, vše ostatní vám bude přidáno, řekl prý Ježíš Kristus.Z tohoto království jsme však nikdy neodešli, jen jsme ho přestali cítit a prožívat. Je v nás i kolem nás, vevnitř i venku, nahoře i dole jak praví hermetici a mystici. Jde se tam přes naše duchovní srdce. Kdy jsme zároveň vysílačem, příjimačem, tím co je vysíláno, i plátnem na kterém projekce běží…

Bůh – Stvořitel, ta supervědomá energie stvořila všechno a všude a nechala to žít vlastním životem. Nesoudí ani světce, ani vraha. K tomu byly vytvořeny karmické zákony, které jsou absolutně a dokonale spravedlivým měřitelem skutků a činu všech bytostí. Od hezké myšlenky až po vraždu, každým svým činem určujeme svou budoucnost. A získáváme body na tohle vesmírné počítadlo.

Hledači, praktikující modlitby, meditace, navyšují svou senzitivitu a více pak Boha, Zdroj, Jednotu prociťují – žijí. Pomáhají i detoxy, pusty, vyčištění těla – k větší aktivaci jemnohmotných smyslů, antén těla . Mám teď zrovna fázi, kdy se nesmím delší čas holit, stříhat, aby se propojily antény a koruny.:) Vousy, vlasy jsou vysílače, přijímače, antény.:) Pro člověka, co knír a delší vousy nikdy nenosil, je to nekomfortní.:)

A dech, hlavně dech, který nás spojuje se vším a vědomé dýchání Boha – do sebe a ze sebe a přes sebe, dělá zázraky. Takové vědomé dýchání na pobytu ve tmě, kdy je člověk citlivější, tak to je síla.

Už dlouhý čas tuhle planetu vlastní, ovládají temní čarodějové. A dělají vše proto, aby lidi co nejvíce od Boha – sebe odpojili. Očkování, chemie všude, ozařování, fluorid a chlór ve vodě z kohoutku. Programování ve filmech, médiích, učebnicích.  Nařizování církvemi, sektami. Někdy si říkám, jak mohou být lidé v náboženské sektě, kterým jejich vedení tvrdí, že žena je druhořadá, že infuze jsou satan. Léčitel satan, vize a vidění jsou od satana. A slepě věří starším v sektě, kteří přece mají vždy pravdu. Kdyby se jim otevřel duchovní zrak, jasnovidnost, a zřeli pravdu, brečeli by nad svou hloupostí…

Naštěstí už přes sto let církve aspoň hromadně neupalují, netopí, nezazdívají. Doteď je však většina duší aktuálně inkarnovaných, které církev takhle násilně zabila, traumatizovaných a hluboko v sobě mají naprogramované své dary skrývat.  Aby je to zase nestálo život.

Tady v Evropě jsou momentálně inkarnovány nejpokročilejší duše na planetě. A to přesto, že z hlediska historického, tady byly vyvražděn skoro všechny bílé, čisté pokročilé duchovní linie, rody a těžko se navazuje na násilně přerušené. Skoro v každém rodu je nějaká kletba a ty dělaly ve velkém různé vědmy, čarodějnice, čarodějové, léčitelé posledních tisíc let. Nedělám si tedy iluze, že i tenkrát vládla nějaká extra morálka a čistota konání v Evropě.

Nicméně, z těch co se prezentují v českých duchovních médiích, kanálech, pořadech, textech, nevidím nikoho extra světelného a čistého, kdo by vedl duchovní masy ke Zlatému věku. Je to jako v politice: nejvíc se do médií tlačí ti všehoschopní, toužící po moci, uznání, hmotě, kteří pak bezohledně urvou co mohou…