Hledejte nejprve Království Nebeské, vše ostatní vám bude přidáno, řekl prý Ježíš Kristus.

Z tohoto království jsme však nikdy neodešli, jen jsme ho přestali cítit a prožívat. Je v nás i kolem nás, vevnitř i venku, nahoře i dole jak praví hermetici a mystici.
Bůh – Stvořitel, ta supervědomá energie stvořila všechno a všude a nechala to žít vlastním životem. Nesoudí ani světce, ani vraha. K tomu byly vytvořeny karmické zákony, které jsou absolutně a dokonale spravedlivým měřitelem skutků a činu všech bytostí. Od hezké myšlenky až po vraždu, každým svým činem určujeme svou budoucnost. A získáváme body na tohle vesmírné počítadlo.
Praktikující modlitby, meditace, navyšují svou senzitivitu a více pak Boha, Zdroj, Jednotu prociťují – žijí. Pomáhají i detoxy, pusty, vyčištění těla – k větší aktivaci jemnohmotných smyslů, antén těla . A dech, hlavně dech, který nás spojuje se vším a vědomé dýchání Boha – do sebe a ze sebe a přes sebe, dělá zázraky. Takové vědomé dýchání na pobytu ve tmě, kdy je člověk citlivější, tak to je síla.
Už dlouhý čas tuhle planetu vlastní temní čarodějové. A dělají vše proto, aby lidi co nejvíce od Boha – sebe odpojili. Očkování, chemie všude, ozařování, flurid a chlór ve vodě z kohoutku. Programování ve filmech, médiích, učebnicích.  Nařizování církvemi, sektami. Někdy si říkám, jak mohou být lidé v náboženské sektě, kterým jejich vedení tvrdí, že žena je druhořadá, že infuze jsou satan. Léčitel satan, vize a vidění jsou od satana. A slepě věří starším v sektě, kteří přece mají vždy pravdu. Naštěstí už přes sto let církve aspoň hromadně neupalují, netopí, nezazdívají. Doteď je však většina duší aktuálně inkarnovaných, které církev takhle násilně zabila, truamatizovaných a hluboko v sobě mají naprogramované své dary skrývat.  Aby je to zase nestálo život.
Tady v Evropě jsou momentálně inkarnovány nejpokročilejší duše na planetě. A to přesto, že z hlediska historického, tady byly vyražděny, přerušeny takřka všechny bílé, čisté pokročilé duchovní linie, rody a těžko se navazuje na násilně přerušené. Skoro v každém rodu je nějaká kletba a ty dělaly ve velkém různé vědmy, čarodejnice, čarodějové, léčitelé posledních tisíc let. Nedělám si tedy iluze, že i tenkrát vládla nějaká extra morálka a čistota konání v Evropě.
Nicméně, z těch co se přezentují v českých duchovních médiích, kanálech, pořadech, textech, nevidím nikoho extra světelného a čistého, kdo by vedl duchovní masy ke Zlatému věku. Sám se za morálně a eticky vyspělého také nepovažuju.:)  Je to jako v politice: nejvíc se do médií tlačí ti všehoschopní, kteří pak bezohledně urvou co mohou…