Thajský král tráví karanténu v Německu i se svým harémem. Asi 4 x za život mne to přivedlo ke zkoumání korunovačních klenotů, královských a císařských korun, erbů a jejich ochránců a k propojení tohohle všeho s duchovními a astrálními světy. Na fotkách ve článku je na hlavě toho potomka dynastie, původem mimozemské, co kdysi ten kraj ovládla – královská koruna.
 Koruna je zhotovena v tradiční thajské “architektonické” formě několikastupňové kuželovité čelenky zakončené zužující se věží. Tvar koruny představuje koncept Božího království. Vysoká věž je symbolem Božské autority a práva vládnout nad lidmi. To právo si tedy kdysi sami silou prosadili. Tak jako kdysi do Egypta přiletěla mimozemská civilizace prvních faraonů a ovládla místní zaostalé. Tak jako se tomu událo stejně i v Japonsku, Amazonii a v  dalších zemích. Kdy se tihle technologicky pokročilí pasovali na vládce a Bohy.
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/thajsky-kral-maha-vatciralongkon-koronavirus-karantena-nemecko-hotel-harem.A200330_092228_lidicky_zar