Kopal jsem díru do země a bylo úžasné pozorovat kolik všemožných propojení kořeny a dalšími strukturami v zemi je. Jak je tam celý systém propojený mezi sebou a tím pádem s více úrovněmi. Kdy stromy, rostliny mají kořeny a třeba stromy jsou kompletní bytosti. Mají kořeny, tělo a korunu. My lidé, nemáme kořeny, máme tělo a většině, Koruna – napojení nefunguje. Jak žijeme v silném ozařování, chemie v jídle, očkování co ničí senzitivitu atd.

Zakořenit se na svém místě, v opravdovém domově ( žil jsem na spoustě míst, ale až tady mám svůj první domov ), propojit se s místem, místními energiemi, bytostmi, přírodou – to dává člověku obrovskou sílu a snadněji zvládá žití v tomhle systému.:)

Jedno ze silných cvičneí senzitivity je:
Stoupnout si na kořen co nejčerstvěji pokáceného stromu  a  poprosit ho, ať vás svými kořeny propojí nahoru k nebi i dolů se Zemí.
Další šamanské cvičení je: sednout si na ten pařez, vykopat malou díru a tam zahrabat své nohy a propojit se v meditaci, přemýšlení.
Opřít se o silný strom a komunikovat s ním – propijit svá srdce.
Stejně fungují menhiry, kameny, které jsou živé, mají kristalickou mřížku. Kameny jsou vodiče, často i portály. Proto jsou na planetě v kamenech schovány před nevidícími portály, hvězdné brány, starodávné stroje.
Rostliny Síly, využívají právě svých kořenů a energie. Kdy tomu, kdo je pozře ( prosím jen pod ochranou silného, bezpečného  šamana – těch je v naší zemi ani ne 10% – z těch co to dělají ), otevřou nepoužívané -zakrnělé možnosti těla. Vnitřní obrazovky, ovladače, vidění atd.:)