Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem ve Skalici. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat.

Provozovatel

Mgr. Miroslav Čonka

E-mail: info@tmaleci.cz
Telefon: 604 890 120

Fakturační adresa:

Tma léčí s.r.o.
Modřice, Komenského 398, PSČ 66442

IČ: 283 52 483
DIČ: CZ28352483

Číslo účtu: 115-3139530237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno prosím.

Informace o průvodci:

Ahoj, jmenuji se Mirek, a mým posláním je léčit duše. Nejen během pobytů ve tmě. Měl jsem tady o sobě napsáno spousty reklamy. Co jsem v duchovnu a v minulých životech zažil, prožil, absolvoval. Když rozzáříte své srdce a napojíte se s čistým záměrem NAHORU do světla, ucítíte sami zda se máme potkat nebo ne.:) Energie místa co tady mám jsou velmi silné pro opravdu duchovně hledající. A jsou léčivé i pro duchovně nehledající.:) Snažím se odolávat a neléčit lidem jejich zdravotní problémy ( a nechat jim karmu, kterou si jejich Duše vědomě naložila k práci na sobě samém ) a spíše je navést na správnou cestu k sobě, ke Stvořiteli. Někdo téhle Supersíle říká Bůh, jiný Absolutno, Prasíla, Stvořitel, Všehomír, Zdroj.. je jedno jak to nazvete. Důležité je to Žít a odevzdat se tomu a nebránit se tomu pronikání Světla samo sebou. Pak nevznikají nemoci, skutky, karmické vazby a kolotoče vracející nás znovu a znovu zpět a zpět.:).
Vyhýbám se magii, Kabale a podobným „honbám za schopnostmi“ k ovládání druhých bytostí, entit, duchů, živlů, elementů, přírody.:) S tímhle jsem měl co dočinění v minulých životech a už vím, že tohle cesta k Bohu a k vyčištění karmické zátěže není. Když mé síly stačí a z Vrchu je dovoleno, tak se pokouším pomoci lidem, kteří jsou magií dotčeni: ať už odsáváni o životní sílu, ubírání jejich energie, kletby, destruktivní sliby atd.

Čím jsem prošel poslední roky.:)
Jsem v tibetské linii Karma Kagjü – transmise, Phowa ( odvádění umírajícího ), Jankti ( pobyt ve tmě ) a další nauky. Dostal jsem povolení a požehnání stát se průvodcem ústraní ve tmě pro hledače Pravdy.  Mám za sebou inkarnaci tibetského lámy, narozen 1513, dožil jsem se tenkrát přes 100 let. A praktikoval dlouhé pobyty ve tmě, v jeskyni a realizoval ty nejvyšší mistrovské stupně a nauky linie a stavy Osvícení. Od dovršení Těla Světla, ovládnutí těla fyzického, éterického a astrálního, s dopadem do všech úrovní a rozsvícení a integrity všech těl. Tedy k dosáhnutí maxima, čeho jde na stezce tibetského buddhismu dosáhnout. A také zbavení se karmické zátěže. S finální volbou, rozhodnout se, zda využít lákadla Bytí ve stavu osvíceném, ve sférách blaženosti, kde může duše strávit velmi dlouhý čas, nebo se inkarnovat zpět a pokračovat na cestě k Vyšší duchovnosti ( nad schopnostmi těl ) a do stavu integrace. V tomto životě, je mým úkolem sdílet a pomáhat druhým a taky jsem strážce a ochránce míst. Proto mne to přivedlo k praktikování pobytů ve tmě a k službě ostatním, jako průvodce jejich terapií tmou. Jak říkám lidem: učím se pokoře, čistím se energeticky, vařím, nakupuji, uklízím, dělám řidiče a průvodce jejich pobytem.:) Zároveň, se snažím o maximální bezpečnost účastníků a prostor a místo jsou dostatečně energeticky čisté a astrálně ochráněné.
Na konec roku 2018 nebo na rok 2019 ( jak mi pracovní vytížení dovolí ), jsem si naplánoval 100 denní ústraní ve tmě a praktikování jankti, šitro, modliteb a meditací. Učiteli, mi, ale bylo doporučeno, pracovat spíše kratšími pobyty a jinými technikami, jelikož tuhle cestu už jsem předal svému Vyššímu Já kompletně zvládnutou a je třeba integrovat jiné druhy vědomí.

Šamanské rituály s Rostlinami Síly – mám za sebou kolem stovky očistných rituálů. Rád zajedu na energetickou očistu k amazonskému šamanovi. Nicméně, šamanská cesta nevede za dualitu a pracuje hlavně s 1.-4. čakrou, proto jsem práci s Rostlinami Síly, také v lásce uzavřel.
Druidský a energetický výcvik, práce v přírodě s kameny, bytostmi. Práce na desítkách energetických míst.
Spousty různých zasvěcení, iniciací, transformací. Zasvěcení do desítek různých energií, od Reiki apod. , do mistrovských a učitelských stupňů. Nicméně s těmito zasvěceními nepracuji, nezasvěcuji a většinu  z nich jsem si nechal odsvětit, napojení odstřihnout a symboly vytahat z těl.

Rezonuji se mnou knihy a práce manželů Tomášových ( jsou v tibetské linii Karma Kagju ), skvělého léčitele Bedřicha Kočího, Lazareva a mnoha dalších.

V astrálních světech jsem ochránce, strážce.

Meditace a předání nauk od nehmotných učitelů. Meditace a spolupráce s různými jasnovidci.

Kurzy Arkadije Petrova.

Výcvik Pneumatotherapie – průvodce Duše a Ducha, u Pavla Sobka.

Čím vice pronikám do duchovních světů, tím vice vim, že zatím vůbec nic nevím a neumím. A cesta ke zbavení se ega, a k většímu soucitu a pokoře, bude ještě velmi dlouhá.:) Ale Bůh své věrné neopouští.

Těšíme se na vás.

Mirek

MMM

 

mirafoto