Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem ve Skalici. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut. Případně vlakové nádraží Letovice, Bystřice n.P.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování na našem pozemku  vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde. Bydlíme v domě jen asi 40m od nejbližší maringotky, tudíž se hlavně ženy nemusí bát o bezpečí, a že by byly někde uprostřed lesa bez ochrany.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat. Procesu nevadí léky na tlak, srdce, krev atd., nežádoucí jsou antidepreseva.

Provozovatel

Mgr. Miroslav Čonka

E-mail: info@tmaleci.cz
Telefon: 604 890 120

Fakturační adresa:

Tma léčí s.r.o.
Modřice, Komenského 398, PSČ 66442

IČ: 283 52 483
DIČ: CZ28352483

Číslo účtu: 115-3139530237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno prosím.

IBAN: CZ7301000001153139530237 Komerční banka a.s. KOMBCZPPXXX

Společnost dodržuje zásady ochrany osobních údajů.

Informace o průvodcích:

Ahoj, jmenuji se Mirek, a mým posláním je léčit duše. Nejen během pobytů ve tmě. Měl jsem tady o sobě napsáno spousty reklamy. Co jsem v duchovnu a v minulých životech zažil, prožil, absolvoval. Když rozzáříte své srdce a napojíte se s čistým záměrem NAHORU do světla, ucítíte sami zda se máme potkat nebo ne.:) Všechna setkání jsou stejně předem dána naším nadvědomím.:)

Energie silového a magického místa ( s portály kousek od svatyní  tady pracovaly již dávné civilizace ) co tady máme jsou velmi silné pro opravdu duchovně hledající. A jsou léčivé i pro duchovně nehledající.:) Snažím se neléčit lidem jejich zdravotní problémy ( a nechat jim karmu, kterou si jejich Duše vědomě naložila k práci na sobě samém ) a spíše je navést na správnou cestu k sobě, ke Stvořiteli. Někdo téhle Supersíle říká Bůh, jiný Absolutno, Prasíla, Stvořitel, Všehomír, Zdroj.. je jedno jak to nazvete. Důležité je to Žít a odevzdat se tomu a nebránit se tomu pronikání Světla samo sebou. Pak nevznikají nemoci, skutky, karmické vazby a kolotoče vracející nás znovu a znovu zpět a zpět.:).
Vyhýbám se magii, Kabale a podobným „honbám za schopnostmi“ k ovládání druhých bytostí, entit, duchů, živlů, elementů, přírody.:) S tímhle jsem měl co dočinění v minulých životech a už vím, že tohle cesta k Bohu a k vyčištění karmické zátěže není. Když mé síly stačí a z Vrchu je dovoleno, tak se pokouším pomoci lidem, kteří jsou magií dotčeni: ať už odsáváni o životní sílu, ubírání jejich energie, kletby, destruktivní sliby atd. Na druhou stranu: provedli jsme pobyty ve tmě už asi 400 lidí, kteří se rádi vrací a nad všemi držíme nonstop dohled v astrálu. Obrací se na mne spousta lidí s různými duchovními otázkami, problémy a všem se snažím nějak pomoci.  Těžké případy nebo lidi více nemocné, odkazuji na přátele jasnovidce, šamany, léčitele.

Čím jsem prošel poslední roky.:)
Jsem v tibetské linii Karma Kagjü – v tomto životě, ale mám předanou jen  transmisi, Phowu ( odvádění umírajícího ), Jankti ( pobyt ve tmě ), Tummo ( lama Tulku Lobsang Rinpoche – u něj i laskavé Útočiště ) a některé další nauky. S části z nich pracuji. Dostal jsem povolení a požehnání stát se průvodcem ústraní ve tmě pro hledače Pravdy.  Mám za sebou inkarnaci tibetského lámy, narozen 1513, dožil jsem se tenkrát přes 100 let. A praktikoval dlouhé pobyty ve tmě, v jeskyni a realizoval ty nejvyšší mistrovské stupně a nauky linie a stavy Osvícení. Od dovršení Těla Světla, ovládnutí těla fyzického, éterického a astrálního, s dopadem do všech úrovní a rozsvícení a integrity všech těl. Tedy k dosáhnutí maxima, čeho jde na stezce tibetského buddhismu dosáhnout. A také zbavení se karmické zátěže. S finální volbou, rozhodnout se, zda využít lákadla Bytí ve stavu osvíceném, ve sférách blaženosti, kde může duše strávit velmi dlouhý čas, nebo se inkarnovat zpět a pokračovat na cestě k Vyšší duchovnosti ( nad schopnostmi těl ) a do stavu integrace. Vzhledem k neexistujícímu omezení času, jsem v tom tibetském životě ( a nejen v něm ) paralelně s životem mým aktuálním a mám možnost z nej čerpat i se astrálně přesouvat.  S ochranou klientů  ve tmě, mi pomáhá i pár milovaných tibetských druhů. Tohle, a nejen tohle zní většině lidi jako fantasie.:)

V tomto životě, je mým úkolem sdílet a pomáhat druhým a taky jsem strážce a ochránce míst. Proto mne to přivedlo k praktikování pobytů ve tmě ( kde procvičuji  i tyhle tibetské nauky a moc se těším na aspoň 100 dní ve tmě, kde se vice ponořím do tumma, jankti, šitra a pořádně si to užiju   )  a k službě ostatním, jako průvodce jejich terapií tmou. Jak říkám lidem: učím se pokoře, čistím se energeticky, vařím, nakupuji, uklízím, dělám řidiče a průvodce jejich pobytem.:) Zároveň, se snažím o maximální bezpečnost účastníků a prostor a místo jsou dostatečně energeticky čisté a astrálně ochráněné. Nonstop.:) Nikdy se tady nikomu nic nestalo, a s pokorou věřím, ze ani nikdy nestane. Dostatečný výcvik průvodce tmou, by měl být hlavním kritériem výběru. Tato tibetská metoda je velmi silná a má svá rizika při neodbornosti průvodců.. Na operaci srdce také nepůjdete k prodavači zmrzliny.:)
Praktikuji různě dlouhé ústraní ve tmě a během pobytu se snažím co nejvíce praktikovat nauky  jankti, tummo, phowu, modlitby  ( vlastnimi slovy, protože nejsem v žádné církvi ani sektě ) a meditace.  Pobyt ve tmě je pro mne zesilovač a urychlovač – čistou cestou.

Šamanské rituály s Rostlinami Síly – mám za sebou kolem stovky očistných rituálů. V Peru a hlavně u nás.  Rád zajedu na energetickou očistu k amazonskému šamanovi. Nicméně, šamanská cesta nevede za dualitu a pracuje hlavně s 1.-4. čakrou, proto jsem práci s Rostlinami Síly, také v lásce uzavřel a zrušil šamanský výcvik v Ekvádoru.
Druidský a energetický výcvik, práce v přírodě s kameny, bytostmi. Práce na desítkách energetických míst.

Práce s kvantovou energii.
Spousty různých zasvěcení, iniciací, transformací. Zasvěcení do desítek různých energií, od Reiki apod. , do mistrovských a učitelských stupňů. Nicméně s těmito zasvěceními nepracuji, nezasvěcuji a většinu  z nich jsem si nechal odsvětit, napojení odstřihnout a symboly vytahat z těl.

Rezonuji se mnou knihy a práce manželů Tomášových ( jsou v tibetské linii Karma Kagju ), skvělého léčitele Bedřicha Kočího, Lazareva a mnoha dalších.

V astrálních světech jsem ochránce, strážce.

Meditace a předání nauk od nehmotných učitelů. Meditace a spolupráce s různými jasnovidci.

Kurzy Arkadije Petrova.

Velmi se mnou rezonuje učeni Ramana Maharšího, kdy se stáváme ryzím-čistým vědomím, co pozoruje rozpuštěné tělo, mysl, ego, historii i budoucnost těla.

Jsem pokřtěný Kristovským  vodním křestem a Duchem Svatým. Nepatřím, ale k žádné církvi, sektě. Rezonuje se mnou čisté rané před-křesťanství, tedy učení Ježíše Krista a jeho rodiny, potomků a celé jeho pokrevní linie. Kdy ženy bral jako rovnocenné,  žil podle nebeských zákonů, Máří Magdalena byla jeho manželkou, měli děti. A s Kristem se dá spojit v astrálu, v jeho světelném těle.

Vodní křest zesílil mé spojeni s Bohem a byl velký dar.

Čím vice pronikám do duchovních světů, tím vice vim, že zatím vůbec nic nevím a neumím. A cesta ke zbavení se ega, a k většímu soucitu a pokoře, bude ještě velmi dlouhá.:) Ale Bůh své věrné neopouští.

Snažím se o zdravou stravu.:) Hodně ovoce a zeleniny, takřka nejím mléčné výrobky ani pečivo. Již spoustu let nepiju alkohol ( koneckonců, nechutnal mi nikdy ) ani kávu, nekouřil jsem nikdy ani nebral žádné drogy. V roce 2017 jsem se zbavil závislosti na veškerém cukru, čokoládách.:) A před necelými dvěma lety i kofeinu, nápojů s ním, které vytahují energetické rezervy z těla. Používám české bylinky z naší louky. Třeba hloh, lichořeřišnici. Absolvoval jsem jogínský výcvik k ovládnutí sexuálního pudu a transformace sexuální energie v těle na Světlo.  Otužuji se, sportuji a cítím se lépe a lépe.:)

Těšíme se na vás.

Mirek

Andrea Poláková

Moje filosofie

Věřím, že v tichu uvnitř nás samých leží klíč k poznání o tom, kdo jsme.  Dostat se do vnitřního ticha můžeme přes zaměření pozornosti na přítomnost, na tady a teď, skrz své tělo a dech.

Energetická tělesná a dechová cvičení a meditace jsou pro mě úžasné nástroje jak lépe vnímat svůj život a jeho smysl. Dělá mi obrovskou radost je předávat dál a vidět, jak pozitivně proměňují životy dalších lidí.

Moje specializace kromě pobytů ve tmě:

Čchi Kung, Taichi, Meditace, EFT terapie

Moje zkušenosti

  • Trenérská škola Taichi, Taichi asociace ČR ve spolupráci s FTVS UK, ČR, 2017 – 2018
  • Terapeut energetické psychologie EFT, Institut energetické psychologie, ČR, 2014-2015
  • Čínština a čínská kultura, Shenzhen University, China, 2012-2013
  • Wudang Daoist Traditional Internal Kung-fu Academy, Čína, 2009 – 2012
  • Formy: Wudang Tai ji quan, Tai yi wu xing quan,Tai ji jian, Tai he quan, Kungfu fan, Xuan gong quan yi lu, Ji ben quan, Ba duan jin, Wu xing qi gong
  • Účast na Mistrovství České republiky ve wushu (2.místo Tai Ji Quan, 3.místo Kungfu krátké tradiční zbraně), Brno, 2011
  • Self I-dentity through Ho’oponopono Basic I Class, IZI LLC, Ihaleakala Hew Len, Ph.D, ČR, 2009
  • Silva Method, ČR, 1999, 2002andrea-polakova
M