Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem ve Skalici. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat.

Provozovatel

Mgr. Miroslav Čonka

E-mail: info@tmaleci.cz
Telefon: 604 890 120

Fakturační adresa:

Prodejpodniku s.r.o.
Modřice, Komenského 398, PSČ 66442

IČ: 283 52 483
DIČ: CZ28352483

Číslo účtu: 115-3139530237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno prosím.

Informace o průvodci:

Jmenuji se Miroslav Čonka. Kdysi jsem vystudoval Pedagogickou fakultu a fakultu Sportovních studují. Oboje v Brně na MU. Duchovnímu rozvoji se intenzivně věnuji.  Mohu tak srovnávat různé metody léčení těla, duše, ducha, zbavení se různých destruktivních programů, strachů, bloků. V rámci terapie tmou si můžete jen odpočinout od práce a stresu, bez jakéhokoliv duchovního kontextu. Důkladně proberete svůj život a promyslíte vše co vás trápí. Od vztahů, zdraví, práce až po cokoliv jiného.

Pokud však chcete během terapie tmou zapracovat i na svém duchovním růstu, pročistit kanály a napojení nahoru, zbavit se bloků omezujících vaše schopnosti, mohu vám zkusit poradit a pomoci.

Mám za sebou opakované pobyty ve tmě. Naposledy v polovině října 2017, na 14 dní.  Do tmy chodím několikrát ročně, protože tahle metoda je velmi silná a účinná.

Proč dělám pobyty ve tmě pro druhé?

2 roky jsem zvažoval zda skutečně dělat pobyty ve tmě i pro jiné lidi. Pro mne samotného je tato technika velmi silná, silně mne transformuje a vylepšuje mi spojeni s neviditelnými světy. Vědom si síly a rizik  této techniky, jsem zvažoval zda jsem připraven,  zajistit maximální bezpečnost účastníků. Není to sranda, když se někomu otevře vidění, jasnovidnost, rozjede kundalini nebo jiné silné stavy a propojení se světem nehmotným. Někteří lidé se poprvé dostanou hlouběji do sebe a zažíjí prvotní spojení se svou duší, se svým Vyšším Já…

Je třeba mít i energeticky ochráněn prostor, a pro maximální efekt léčby, mít propojeny energie lesa, potoka, Země, vzduchu a mít k dispozici pomocné bytosti. Aby nikoho neotravovaly bytosti zvenčí a aby nám tu ze sebe nic nehezkého nezanechal.:) Tak jako to třeba lítá z lidí na Ayahusce..:) A když se někomu otevře co nemá, je třeba,  aby průvodce poskytl první pomoc.

Jako Evropana mne to k Tibetu nikdy netáhlo. A do té zimy, hor a strastí mne to netáhne nějak silně ani nyní.:)

I když tedy, mám-li si vybrat mezi další cestou do Amazonie za šamany nebo cestou do Tibetu, je Tibet jasnou volbou. Přestože mám za sebou takřka 100 rituálů s Rostlinami Síly. Nejen s Ayahusckou ( V ČR i v Peru ) a mám za sebou spoustu krásných zážitků, vizí, čištění. A také jsem hlouběji ochutnal krásy i nekrásy astrálních světů, roli ochránce i bojovníka v nich.:) Prošel jsem si spoustou zasvěcení do různých energií, iniciací, transformací. Okusil si dosyta magických a energetických útoků, černé magie, odsávání životní síly, a to vše mne hezky posílilo a osamostatnilo. Byla to skvělá škola. Jak říká Eduard Tomáš: temné síly a zlo, skutečně existují přátelé. Buď utečeme a utíkáme celý život nebo se jim postavíme a díky nim zesílíme.

Před nějakým časem jsem se dozvěděl, ze jsem v jedné tibetské buddhistické linii ( KK ), společně i s pár Čechy. A třeba i s láskyplnými mystiky – učiteli – Eduardem a Mílou Tomášovými, Milarepou, Marpou a dalšími jmény duší. To mne více utvrdilo požádat nahoře o svolení pomáhat lidem pobyty ve tmě. Přestože jsem měl v Tibetu jen jednu inkarnaci , konkrétně lamy před krátkými 520 lety…Kromě jiných nauk jsem tam pobyl v jeskyni ve tmě 3-4 roky a naučil se se tmou více spolupracovat.:) Transmise do této linie, předání Phowy a nějaké další nauky, mi byly předány ( tedy byly více oživeny ) a předány Mirkovi ( neboť moje Vyšší já a nadvědomí, už je má dávno ), před krátkým časem. :) Zvažuji v budoucnu, Phowou, touhle silnou tibetskou technikou, pomáhat umírajícím do světla. Na této planetě, jsou desítky, stovky milionů, neodvedených duší. A každá pomoc je třeba. A pomoci takhle umírajícímu, je povznášející a lidské.

 Jsem tzv. duše Skokan.:) Snadněji se odpoutávám od určité planety a inkarnuji se snadněji na jinou. Minulou inkarnaci jsem strávil mimo planetu Zemi a jakmile mi bude dovoleno, opustit tělo v inkarnaci této ( cca v 88 letech:)), vím, že na tuhle planetu už se nikdy vracet nebudu. A to i teď jsem tady dobrovolně.:)

 Jezdí k nám do tmy lidé různí. Nejradši však pracuji s hledači pravdy, Světla, Boha, poznání. Kterým snad budu v budoucnu schopen předat více i na úrovních jiných, propojit je více vědoměji s jejich Vyšším Já a s jejich domovskou sférou – pomocí mé síly v astrálu. Koneckonců, co bude,  nechávám na Bohu a jsem v těšení co mi přinese.:)
Velmi rád pracuji, i s lidmi plnými strachů, bolestí, traumatů a snažím se jim pomoci najit příčinu jejich trápení. Když najdou příčinu a spouštěč, je už pak jen kousek k vyčištění této události a zbavení se vleklých potíží.
Bydlím tady v domě u lesa, na polosamotě a pracuji na své, nikdy nekončící transformaci. Je to už asi pět let, co jsem se odprostil zcela od alkoholu, kávy, cigaret, drog ( nekouřil jsem tedy nikdy ani nikdy  nebral drogy. Kávu a alkohol jen občas, ale zbavil jsem se zcela i těchto zbytečností ) a v roce 2017 definitivně i od cukru, čokolád a všeho s obsahem cukru i od pečiva.:) V roce 2018, je mojí velkou výzvou otužování, plavání v ledové vodě a tím větší rozproudění elektromagnetických sil v těle a vyšší aktivace sebeléčení a odolnosti.
Těším se na vás.
Mirek
MMM