Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem někde na stanici vlaku, autobusu. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut. Případně vlakové nádraží Letovice, Bystřice n.P.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu nebo jen do Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování na našem pozemku  vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde. Bydlíme v domě jen asi 40m od nejbližší maringotky, tudíž se hlavně ženy nemusí bát o bezpečí, a že by byly někde uprostřed lesa bez ochrany.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat. Je fajn mít záměr…Co chcete a pro co si do tmy jdete. S tím vám můžeme pomoci ve světech paralelních, do této reality prolnutých…

Budete na silovém, léčebném místě. Kde lidem pomáhají různé duchovně vyspělé bytosti, energie. Když si požádáte a v pokoře je poprosíte, mohou vás propojit s vaší duší, vyléčit vaše tělo, duši, rodové linie.  A spoustu další pomoci a Světla můžete načerpat. I moudrost a informace pro lepší fungování a žití v Bytí.

Provozovatel

Mgr. Miroslav Čonka

E-mail: info@tmaleci.cz
Telefon: 604 890 120

Fakturační adresa:

Tma léčí s.r.o.
Modřice, Komenského 398, PSČ 66442

IČ: 283 52 483
DIČ: CZ28352483

Číslo účtu: 115-3139530237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno prosím.

IBAN: CZ7301000001153139530237 Komerční banka a.s. KOMBCZPPXXX

Společnost dodržuje zásady ochrany osobních údajů.

Informace o průvodcích:

Ahoj, jmenuji se Mirek, a mým posláním je léčit duše. Nejen během pobytů ve tmě. Měl jsem tady o sobě napsáno spousty reklamy. Co jsem v duchovnu a v minulých životech zažil, prožil, absolvoval. Když rozzáříte své srdce a napojíte se s čistým záměrem NAHORU do světla, ucítíte sami zda se máme potkat nebo ne.:) Všechna setkání jsou stejně předem dána naším nadvědomím.:)

Energie silového a magického místa ( s portály kousek od svatyní  tady pracovaly již dávné civilizace a tyhle zářiče vyzařují léčivou energii do domu, maringotek ) co tady máme jsou velmi silné pro opravdu duchovně hledající. A jsou léčivé i pro duchovně nehledající.:) Snažím se neléčit lidem jejich zdravotní problémy ( a nechat jim karmu, kterou si jejich Duše vědomě naložila k práci na sobě samém ) a spíše je navést na správnou cestu k sobě, ke Stvořiteli. Někdo téhle Supersíle říká Bůh, jiný Absolutno, Prasíla, Stvořitel, Všehomír, Zdroj.. je jedno jak to nazvete. Důležité je to Žít a odevzdat se tomu a nebránit se tomu pronikání Světla samo sebou. Pak nevznikají nemoci, skutky, karmické vazby a kolotoče vracející nás znovu a znovu zpět a zpět.:).
Vyhýbám se magii, Kabale a podobným „honbám za schopnostmi“ k ovládání druhých bytostí, entit, duchů, živlů, elementů, přírody.:) S tímhle jsem měl co dočinění v minulých životech a už vím, že tohle cesta k Bohu a k vyčištění karmické zátěže není. Tam se jde cestou moudrosti a Nejvyššího Poznání. Odhodit schopnosti a nechat si jen tu nejvyšší – moudrost poznání, vědění a Vědomí.

Když mé síly stačí a z Vrchu je dovoleno, tak se pokouším pomoci lidem, kteří jsou magií dotčeni: ať už odsáváni o životní sílu, ubírání jejich energie, kletby, destruktivní sliby atd. Provedli jsme pobyty ve tmě už mnoho lidí, kteří se rádi vrací. Obrací se na nás lidé s různými duchovními otázkami, problémy a my snažíme se nějak pomoci, pokud je dovoleno.

Těšíme se na vás.

Mirek