Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem ve Skalici. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut. Případně vlakové nádraží Letovice, Bystřice n.P.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat.

Provozovatel

Mgr. Miroslav Čonka

E-mail: info@tmaleci.cz
Telefon: 604 890 120

Fakturační adresa:

Tma léčí s.r.o.
Modřice, Komenského 398, PSČ 66442

IČ: 283 52 483
DIČ: CZ28352483

Číslo účtu: 115-3139530237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno prosím.

Společnost dodržuje zásady ochrany osobních údajů.

Informace o průvodcích:

Ahoj, jmenuji se Mirek, a mým posláním je léčit duše. Nejen během pobytů ve tmě. Měl jsem tady o sobě napsáno spousty reklamy. Co jsem v duchovnu a v minulých životech zažil, prožil, absolvoval. Když rozzáříte své srdce a napojíte se s čistým záměrem NAHORU do světla, ucítíte sami zda se máme potkat nebo ne.:) Všechna setkání jsou stejně předem dána naším nadvědomím.:)

Energie místa co tady mám jsou velmi silné pro opravdu duchovně hledající. A jsou léčivé i pro duchovně nehledající.:) Snažím se neléčit lidem jejich zdravotní problémy ( a nechat jim karmu, kterou si jejich Duše vědomě naložila k práci na sobě samém ) a spíše je navést na správnou cestu k sobě, ke Stvořiteli. Někdo téhle Supersíle říká Bůh, jiný Absolutno, Prasíla, Stvořitel, Všehomír, Zdroj.. je jedno jak to nazvete. Důležité je to Žít a odevzdat se tomu a nebránit se tomu pronikání Světla samo sebou. Pak nevznikají nemoci, skutky, karmické vazby a kolotoče vracející nás znovu a znovu zpět a zpět.:).
Vyhýbám se magii, Kabale a podobným „honbám za schopnostmi“ k ovládání druhých bytostí, entit, duchů, živlů, elementů, přírody.:) S tímhle jsem měl co dočinění v minulých životech a už vím, že tohle cesta k Bohu a k vyčištění karmické zátěže není. Když mé síly stačí a z Vrchu je dovoleno, tak se pokouším pomoci lidem, kteří jsou magií dotčeni: ať už odsáváni o životní sílu, ubírání jejich energie, kletby, destruktivní sliby atd.

Čím jsem prošel poslední roky.:)
Jsem v tibetské linii Karma Kagjü – v tomto životě, ale mám předanou jen  transmisi, Phowu ( odvádění umírajícího ), Jankti ( pobyt ve tmě ), Tummo ( lama Tulku Lobsang Rinpoche – u něj i laskavé Útočiště ) a některé další nauky. S části z nich pracuji. Dostal jsem povolení a požehnání stát se průvodcem ústraní ve tmě pro hledače Pravdy.  Mám za sebou inkarnaci tibetského lámy, narozen 1513, dožil jsem se tenkrát přes 100 let. A praktikoval dlouhé pobyty ve tmě, v jeskyni a realizoval ty nejvyšší mistrovské stupně a nauky linie a stavy Osvícení. Od dovršení Těla Světla, ovládnutí těla fyzického, éterického a astrálního, s dopadem do všech úrovní a rozsvícení a integrity všech těl. Tedy k dosáhnutí maxima, čeho jde na stezce tibetského buddhismu dosáhnout. A také zbavení se karmické zátěže. S finální volbou, rozhodnout se, zda využít lákadla Bytí ve stavu osvíceném, ve sférách blaženosti, kde může duše strávit velmi dlouhý čas, nebo se inkarnovat zpět a pokračovat na cestě k Vyšší duchovnosti ( nad schopnostmi těl ) a do stavu integrace. Vzhledem k neexistujícímu omezení času, jsem v tom tibetském životě ( a nejen v něm ) paralelně s životem mým aktuálním a mám možnost z nej čerpat i se astrálně přesouvat.  S ochranou klientů  ve tmě, mi pomáhá i pár milovaných tibetských druhů. Tohle, a nejen tohle zní většině lidi jako fantasie.:)

V tomto životě, je mým úkolem sdílet a pomáhat druhým a taky jsem strážce a ochránce míst. Proto mne to přivedlo k praktikování pobytů ve tmě ( kde procvičuji  i tyhle tibetské nauky a moc se těším na aspoň 100 dní ve tmě, kde se vice ponořím do tumma, jankti, šitra a pořádně si to užiju   )  a k službě ostatním, jako průvodce jejich terapií tmou. Jak říkám lidem: učím se pokoře, čistím se energeticky, vařím, nakupuji, uklízím, dělám řidiče a průvodce jejich pobytem.:) Zároveň, se snažím o maximální bezpečnost účastníků a prostor a místo jsou dostatečně energeticky čisté a astrálně ochráněné. Nonstop.:) Nikdy se tady nikomu nic nestalo, a s pokorou věřím, ze ani nikdy nestane. Dostatečný výcvik průvodce tmou, by měl být hlavním kritériem výběru. Tato tibetská metoda je velmi silná a má svá rizika při neodbornosti průvodců.. Na operaci srdce také nepůjdete k prodavači zmrzliny.:)
Praktikuji různě dlouhé ústraní ve tmě a během pobytu se snažím co nejvíce praktikovat nauky  jankti, tummo, phowu, modlitby  ( vlastnimi slovy, protože nejsem v žádné církvi ani sektě ) a meditace.  Pobyt ve tmě je pro mne zesilovač a urychlovač – čistou cestou.

Šamanské rituály s Rostlinami Síly – mám za sebou kolem stovky očistných rituálů. V Peru a hlavně u nás.  Rád zajedu na energetickou očistu k amazonskému šamanovi. Nicméně, šamanská cesta nevede za dualitu a pracuje hlavně s 1.-4. čakrou, proto jsem práci s Rostlinami Síly, také v lásce uzavřel a zrušil šamanský výcvik v Ekvádoru.
Druidský a energetický výcvik, práce v přírodě s kameny, bytostmi. Práce na desítkách energetických míst.

Práce s kvantovou energii.
Spousty různých zasvěcení, iniciací, transformací. Zasvěcení do desítek různých energií, od Reiki apod. , do mistrovských a učitelských stupňů. Nicméně s těmito zasvěceními nepracuji, nezasvěcuji a většinu  z nich jsem si nechal odsvětit, napojení odstřihnout a symboly vytahat z těl.

Rezonuji se mnou knihy a práce manželů Tomášových ( jsou v tibetské linii Karma Kagju ), skvělého léčitele Bedřicha Kočího, Lazareva a mnoha dalších.

V astrálních světech jsem ochránce, strážce.

Meditace a předání nauk od nehmotných učitelů. Meditace a spolupráce s různými jasnovidci.

Kurzy Arkadije Petrova.

Výcvik Pneumatotherapie – průvodce Duše a Ducha.

Jsem pokřtěný Kristovským  vodním křestem a Duchem Svatým. Nepatřím, ale k žádné církvi, sektě. Rezonuje se mnou čisté rané křesťanství. Než ho  zneužily různé církve a sekty. Vodní křest zesílil mé spojeni s Bohem a byl velký dar.

Čím vice pronikám do duchovních světů, tím vice vim, že zatím vůbec nic nevím a neumím. A cesta ke zbavení se ega, a k většímu soucitu a pokoře, bude ještě velmi dlouhá.:) Ale Bůh své věrné neopouští.

Snažím se o zdravou stravu.:) Hodně ovoce a zeleniny, takřka nejím mléčné výrobky ani pečivo. Již spoustu let nepiju alkohol ( koneckonců, nechutnal mi nikdy ) ani kávu, nekouřil jsem nikdy ani nebral žádné drogy. V roce 2017 jsem se zbavil závislosti na veškerém cukru, čokoládách.:) A před necelými dvěma lety i kofeinu, nápojů s ním, které vytahují energetické rezervy z těla. Používám české bylinky z naší louky. Třeba hloh, lichořeřišnici. Otužuji se, sportuji a cítím se lépe a lépe.:)

Těšíme se na vás.

Mirek

M