Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem ve Skalici. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat.

Provozovatel

Mgr. Miroslav Čonka

E-mail: info@tmaleci.cz
Telefon: 604 890 120

Fakturační adresa:

Prodejpodniku s.r.o.
Modřice, Komenského 398, PSČ 66442

IČ: 283 52 483
DIČ: CZ28352483

Číslo účtu: 115-3139530237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno prosím.

Informace o průvodci:

Ahoj, jmenuji se Mirek, tedy Miroslav Čonka a mým posláním je léčit duše. Nejen během pobytů ve tmě. Měl jsem tady o sobě napsáno spousty reklamy. Co jsem v duchovnu a v minulých životech zažil, prožil, absolvoval. Když rozzáříte své srdce a napojíte se s čistým záměrem NAHORU do světla, ucítíte sami zda se máme potkat nebo ne.:) Energie místa co tady mám jsou velmi silné pro opravdu duchovně hledající. A jsou léčivé i pro duchovně nehledající.:) Snažím se odolávat a neléčit lidem jejich zdravotní problémy ( a nechat jim karmu co si jejich Duše vědomě naložila ) a spíše je navést na správnou cestu k sobě, ke Stvořiteli. Někdo téhle Supersíle říká Bůh, jiný Absolutno, Prasíla, Stvořitel, Všehomír, Zdroj.. je jedno jak to nazvete. Důležité je to Žít a odevzdat se tomu a nebránit se tomu pronikání Světla samo sebou. Pak nevznikají nemoci, skutky, karmické vazby a kolotoče vracející nás znovu a znovu zpět a zpět.:).

Vyhýbám se magii, Kabale a podobným „honbám za schopnostmi“ k ovládání druhých bytostí, entit, duchů, živlů, elementů, přírody.:)  S tímhle jsem měl co dočinění v minulých životech a už vím, že tohle cesta k Bohu a k Realizaci není. Když mé síly stačí a z Vrchu je dovoleno, tak se pokouším pomoci lidem, kteří jsou magií dotčeni: ať už odsáváni o životní sílu, ubírání jejich energie, kletby, destruktivní sliby atd.

Čím vice pronikám do duchovních světů, tím vice vim, že zatím vůbec nic nevím a neumím. A cesta ke zbavení se ega, a k většímu soucitu a pokoře, bude ještě velmi dlouhá.:)  Ale Bůh své věrné neopouští.

Těším se na vás.
Mirek
MMM