Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem ve Skalici. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut. Případně vlakové nádraží Letovice, Bystřice n.P.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování na našem pozemku  vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde. Bydlíme v domě jen asi 40m od nejbližší maringotky, tudíž se hlavně ženy nemusí bát o bezpečí, a že by byly někde uprostřed lesa bez ochrany.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat. Procesu nevadí léky na tlak, srdce, krev atd., nežádoucí jsou antidepreseva.

Provozovatel

Mgr. Miroslav Čonka

E-mail: info@tmaleci.cz
Telefon: 604 890 120

Fakturační adresa:

Tma léčí s.r.o.
Modřice, Komenského 398, PSČ 66442

IČ: 283 52 483
DIČ: CZ28352483

Číslo účtu: 115-3139530237/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno prosím.

IBAN: CZ7301000001153139530237 Komerční banka a.s. KOMBCZPPXXX

Společnost dodržuje zásady ochrany osobních údajů.

Informace o průvodcích:

Ahoj, jmenuji se Mirek, a mým posláním je léčit duše. Nejen během pobytů ve tmě. Měl jsem tady o sobě napsáno spousty reklamy. Co jsem v duchovnu a v minulých životech zažil, prožil, absolvoval. Když rozzáříte své srdce a napojíte se s čistým záměrem NAHORU do světla, ucítíte sami zda se máme potkat nebo ne.:) Všechna setkání jsou stejně předem dána naším nadvědomím.:)

Energie silového a magického místa ( s portály kousek od svatyní  tady pracovaly již dávné civilizace ) co tady máme jsou velmi silné pro opravdu duchovně hledající. A jsou léčivé i pro duchovně nehledající.:) Snažím se neléčit lidem jejich zdravotní problémy ( a nechat jim karmu, kterou si jejich Duše vědomě naložila k práci na sobě samém ) a spíše je navést na správnou cestu k sobě, ke Stvořiteli. Někdo téhle Supersíle říká Bůh, jiný Absolutno, Prasíla, Stvořitel, Všehomír, Zdroj.. je jedno jak to nazvete. Důležité je to Žít a odevzdat se tomu a nebránit se tomu pronikání Světla samo sebou. Pak nevznikají nemoci, skutky, karmické vazby a kolotoče vracející nás znovu a znovu zpět a zpět.:).
Vyhýbám se magii, Kabale a podobným „honbám za schopnostmi“ k ovládání druhých bytostí, entit, duchů, živlů, elementů, přírody.:) S tímhle jsem měl co dočinění v minulých životech a už vím, že tohle cesta k Bohu a k vyčištění karmické zátěže není. Když mé síly stačí a z Vrchu je dovoleno, tak se pokouším pomoci lidem, kteří jsou magií dotčeni: ať už odsáváni o životní sílu, ubírání jejich energie, kletby, destruktivní sliby atd. Provedli jsme pobyty ve tmě už dost lidí, kteří se rádi vrací a nad všemi držíme nonstop dohled v astrálu. Obrací se na mne spousta lidí s různými duchovními otázkami, problémy a všem se snažím nějak pomoci, pokud mohu a znám odpověď.

Těšíme se na vás.

Mirek

Andrea Poláková

Moje filosofie

Věřím, že v tichu uvnitř nás samých leží klíč k poznání o tom, kdo jsme.  Dostat se do vnitřního ticha můžeme přes zaměření pozornosti na přítomnost, na tady a teď, skrz své tělo a dech.

Energetická tělesná a dechová cvičení a meditace jsou pro mě úžasné nástroje jak lépe vnímat svůj život a jeho smysl. Dělá mi obrovskou radost je předávat dál a vidět, jak pozitivně proměňují životy dalších lidí.

Moje specializace kromě pobytů ve tmě:

Čchi Kung, Taichi, Meditace, EFT terapie

Moje zkušenosti

  • Trenérská škola Taichi, Taichi asociace ČR ve spolupráci s FTVS UK, ČR, 2017 – 2018
  • Terapeut energetické psychologie EFT, Institut energetické psychologie, ČR, 2014-2015
  • Čínština a čínská kultura, Shenzhen University, China, 2012-2013
  • Wudang Daoist Traditional Internal Kung-fu Academy, Čína, 2009 – 2012
  • Formy: Wudang Tai ji quan, Tai yi wu xing quan,Tai ji jian, Tai he quan, Kungfu fan, Xuan gong quan yi lu, Ji ben quan, Ba duan jin, Wu xing qi gong
  • Účast na Mistrovství České republiky ve wushu (2.místo Tai Ji Quan, 3.místo Kungfu krátké tradiční zbraně), Brno, 2011
  • Self I-dentity through Ho’oponopono Basic I Class, IZI LLC, Ihaleakala Hew Len, Ph.D, ČR, 2009
  • Silva Method, ČR, 1999, 2002andrea-polakova
M