Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu ( GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín –  okres Blansko ). Nebo vás vyzvedneme autem někde co nejblíže na stanici vlaku, autobusu. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, cesta z Prahy pak 158 minut. Případně vlakové nádraží Letovice, Bystřice n.P.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu nebo jen do Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování na našem pozemku  vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Jsou propojeny se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde. Bydlíme v domě jen asi 40m od nejbližší maringotky, tudíž se hlavně ženy nemusí bát o bezpečí, a že by byly někde uprostřed lesa bez ochrany.

Ideální příprava na pobyt ve tmě:  Je…  žádná.:). Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavě odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat. Je fajn mít záměr…Co chcete a pro co si do tmy jdete. S tím vám můžeme pomoci ve světech paralelních, do této reality prolnutých… Snadněji žít život, lehčeji plynout v Bytí.

Budete na silovém, léčebném místě. Kde lidem pomáhají různé duchovně vyspělé bytosti, energie. Když si požádáte a v pokoře je poprosíte, mohou vás propojit s vaší duší, vyléčit vaše tělo, duši, rodové linie.  A spoustu další pomoci a Světla můžete načerpat. I moudrost a informace pro lepší fungování a žití v Bytí.

A když na nic z toho nevěříte, třeba se aspoň podaří během těch pár dní ve tmě, stát se pokornějším člověkem a najít smysl svého života.

Kontakt:

E-mail: info@tmaleci.cz

Zdenka – +420 733 297 668

Když to Zdenka nezvedne a neozve se vám zpátky, volejte prosím Mírovi:
Telefon: 604 890 120

Společnost dodržuje zásady ochrany osobních údajů.

Informace o průvodcích:

Ahoj,
volám sa Zdenka,
bolo to počas štúdia psychoterapie, keď som prvýkrát počula o „dunkel terapie“ a ja som vedela, že si ju raz vyskúšam.
Prešlo pár rokov a ten čas prišiel. Dva roky som intenzívne chodila na pobyty v tme v Čechách i na Slovensku.
Ako sprievodca detí v Montessori škôlke som každé prázdniny venovala pobytu v tme.
Ten čas bol darom venovaným samej sebe. V tme som mala čas na všetko, na čo vo svete  uponáhľanom nebolo času. Bol to čas, keď som sa stretla sama so sebou, keď som mohla počúvať svoje telo viac ako inokedy, keď som mohla počúvať svoj vnútorný hlas a nechať sa ním viesť.
Môj najdlhší pobyt v tme, 14 dní, bol plný svetla a znovuzrodenia :).
Prešla som mnohými technikami sebarozvoja a terapiu tmou považujem z osobnej skúsenosti za jednu zo silných duchovných techník.
Vo voľnom čase sa venujem praktikovaniu dychových a jogových cvičení, meditácii, čítaniu kníh, intuitívnemu tancu a aromaterapii.
Keď sa cítite byť volaní, radi vás uvítame na silnom a bezpečnom energetickom mieste.
Tešíme sa na vás.
Zdenka

Ahoj, jmenuji se Míra. Mým posláním je léčit lidi a místa a probouzet duše.:) Když je dovoleno, když je chtěno. :)  Nejen během pobytů ve tmě. Měl jsem tady o sobě napsáno spousty reklamy. Že jsem ústraním ve tmě provedl přes tisícovku lidí.  Co jsem v duchovnu a v minulých životech zažil, prožil, kým jsem byl, co jsem kde absolvoval ve vtělení tomhle i jiných. Kam můžu a kam mne v duchovních světech pustí. A další plácání  ega.:) Když rozzáříte své srdce a napojíte se s čistým záměrem NAHORU do světla, ucítíte sami zda se máme potkat nebo ne.:) Všechna setkání jsou stejně předem dána naším nadvědomím a linkou osudu.:) Náhody neexistují, vše je určeno karmickými smyčkami. A už dávno  nejsem Míra a ani tělem tímto označením kdysi nazvaným – po narození jeho těla. A nejsem ani myslí v tomhle těle ukotvenou. Jen plynoucím Božským Vědomím, za tímto  cílem plujícím.

Energie silového a magického místa ( s portály kousek od svatyní  tady pracovaly již dávné civilizace a tyhle zářiče vyzařují léčivou energii do domu, maringotek ) co tady máme jsou velmi silné pro opravdu duchovně hledající. A jsou léčivé i pro duchovně nehledající.:) Snažíme se neléčit lidem jejich zdravotní problémy ( a nechat jim karmu, kterou si jejich Duše vědomě naložila k práci na sobě samém ) a spíše je navést na správnou cestu k sobě, ke Stvořiteli. Někdo téhle Supersíle říká Bůh, jiný Absolutno, Prasíla, Stvořitel, Všehomír, Zdroj.. je jedno jak to nazvete. Důležité je to Žít a odevzdat se tomu a nebránit se tomu pronikání Světla samo sebou. Pak nevznikají nemoci, skutky, karmické vazby a kolotoče vracející nás znovu a znovu zpět a zpět.:).

Mudrcové radí příkladem, ozařují ostatní svým Světlem. V tichu.  Tam se jde cestou moudrosti a Nejvyššího Poznání. Odhodit schopnosti a nechat si jen tu nejvyšší – moudrost poznání, vědění a Vědomí. Nejde celku pomoci víc, než prací sami na sobě.

Když mé síly stačí a z Vrchu je dovoleno, tak se pokouším pomoci lidem. Provedli jsme pobyty ve tmě už mnoho lidí, kteří se rádi vrací. Obrací se na nás lidé s různými duchovními otázkami, problémy a my snažíme se nějak pomoci, pokud je dovoleno. Poradit, jak žít co nejlehčeji, v dnešním nemocném světě. A jak si vše udělat co nejhezčí a žít život.:)

Pro někoho zní tyhle řádky moc ezotericky, duchovně. Pro vědomé a napojené rezonančně. Už dávno je mi jedno kdo si co o mě, nás, myslí. Přijede, kdo přijet má. A komu je přijet dovoleno. :)  Kdo má v lince svého osudu k nám přijet, ten přijede. Pokorní si nechají pomoci, egoisté budou pomoc hledat až za pár inkarnací.  Kdo vidí srdcem, ten ví co chce, kam chce. Duchovní cestu jde dělat jen na 100%, 99% odevzdání se Bohu a Cestě je málo.  Je možné dojít k Osvícení, pokud tomu dáte co je třeba. A pokud jste už něco odpracovali v předchozích životech.

Míra nemusí pozéry, sekty, církve, duc houno, faleš, masky. Rád pracuje s lidmi, kteří to myslí s duchovním Probuzením vážně a chtějí dojít do Sahadža Osvícení, do Jednoty, plně se Probudit a vědomě zemřít. Být těmi, kteří řídí svůj osud a Cestu co nejvíce.

Těšíme se na vás.

z1
 20220827_175626IMG-20231206-WA0003

z2