Žen co mají za sebou život kněžky je aktuálně inkarnovaných mnoho. Spousta civilizací, národů měla v různých chrámech školy, řády pro jejich studium. Rodiče je tam dali jako malé holčičky a ony tam strávily celý život. Většinou to bylo harmonické prostředí s uctíváním nějaké Bohyně, božstev. V Egyptě to třeba byly kulty Bohyně Isis. A Isis tam s nimi byla v jejím astrálním těle vždy na požádání přítomna.
Kněžky dělaly různé rituály, čarování, magii. léčení. Některé byly vycvičeny i k tomu, aby ovládly svými ženskými zbraněmi nějakého panovníka, vládce z nepřátelské strany a donutily ho programováním, magií, sexem, hypnózou k tomu co přikázal jejich vládce. A když místní vládce prohrál válku, tak byl chrám vypleněn a kněžky…
V chrámech byly vždy nějaké bazénky, fontány, hodně výzdob. Ne tedy fontána s pramenem mládí, kterou měli k dispozici před dynastie faraónů v podzemním chrámu, a ke kterému měl přístup jen faraon, jeho žena, rodina. Ale vibrační a léčivé lázně tam kněžky měly.
 Dnes inkarnované kněžky mají životů kněžek většinou více, na více místech a v různých epochách. A nejen na této planetě.
Zrovna dnes končila pobyt ve tmě u nás jedna 40l paní. Má v tomto životě velké dary. Dřív vykládala karty a k člověku se jí rozjely vize. Dokázala o něm vědět, vidět mnoho a i o jeho blízkých. Karty k tomu vůbec nepotřebovala, brala je jen jako doplněk pro lidi. Zkrátka jedna z toho mála opravdových věštkyň. Ti co vidí nepotřebují karty. Karty, kouli, sedlinu atd. používají jen k zabavení klienta. A ta spousta méně nadaných nebo podvodnic si pak musí načíst nějaké knihy k výkladu karet a číst i z těla a chování člověka.
Ale znechutilo ji před lety jak velký se z věštění byznys a přestala s tím. No a ve tmě jí to jelo silně už od prvního dne. Jak jí jede třetí oko stále, tak říkala, že úplnou tmu nemá nikdy. Nicméně před asi 2 lety se mne ptala na fb proč kolem ní je tolik pavouků a potvor, které ji paralyzují. Ležela třeba ve vaně a kolem a na ní jich lezli při otevřených očích spousty. Vysvětloval sem jí tenkrát, že je třeba tento práh, hranici světlem zbourat a odprostit se od toho. Různé vidění pavouků, hadů, štírů atd, černoty, bahna má třeba na Ayahuasce kde kdo, než vyčistí tuhle vstupní bránu, práh. Pak už to nebývá. Zlé lidi pak na áje třeba trhají čerti, démoni, lezou do nich a ti s ní rychle skončí a utečou před sebou. Neděje se to zrovna málo lidem. Stačí tuhle energii, vidění odfouknout, prosvětlit a vstup je otevřen.:)
No a ta paní měla silný zážitek, kdy ji v maringotce ( tak jak se to děje ) sedl u postele nějaký její průvodce, ochránce se zářivýma očima a léčil ji. Ale dnes v noci se v astrálu přes zrcadlo vrátila do života kněžky někde v Peru a nelíbilo se jí jaké rituály tam dělala a byla z toho docela vyklepaná, když to zase prožila. Říkal sem jí, že je to pryč, že už to má za sebou. Že tam stačí poslat lásku, světlo. Vyčistit, dočistit, nazdar a šáteček.:)
Protože byla v pokoře a fajn, poslal sem ji nějakou energii a dostal ji do jejího života kněžky v Egyptě. Tam se jí líbilo. Spousta lásky, harmonie, sesterství, lázně, koupele…Říkám jí: zavolej si Isis… no, přišla jí a něco si krátce řekli. Ukazoval jsem jí i něco v Hyperboreji.
No, i takové věci se ve tmě dají prožít.:)