A když už jsem tedy psal o opatrnosti a bdělosti, co se týče dravců ve světech duchovních, měl bych napsat i to, jak to mám já.:)

Měl jsem už dost dotazů, zda nedělám nějaké přednášky, semináře, léčení, terapie, zasvěcení, mysterijní školu, průvodce na silová místa, učení ochran atd.. Nedělám, nikdy jsem nedělal a nikdy jsem za tohle ani nevzal peníze, přátelé a ani to nemám v plánu. Minimálně delší čas ještě. A možná třeba nikdy:) Svou budoucnost, přibližný rok smrti znám a mám v „osudu“ i nějaké léčení, výuku, ale budu to oddalovat dokud to půjde a kdoví jestli bude časem dovoleno léčit lidi.:) A každý se nebude moci léčit jen sám, aby mu léčitel nezasahoval do jeho plánu duše a pochopení karmických rovin. A hlavně: zatím nejsem tak vyčištěný, abych svým léčením do lidí nevložil něco ze sebe. Protože k nějaké výměně vždy dochází.
Nebráním se rozhovoru a povídáním s lidmi, kteří k nám přijedou. Na pokec a samozřejmě zdarma. A už tady pár lidi na návštěvě bylo. Spoustě lidí jsem se snažil odpovědět na jejich dotaz tady ve zprávě. Pokud jsem tedy věděl co.:)

Sám jsem tedy za všemožné semináře, kurzy, výlety, zasvěcení, techniky, výlet do Peru, šamanské rituály, duchovní knihy, neodruidy, kvantovku, atd. zaplatil pořádný balík.:) No a výsledky za ten utracený asi půlmilion? Spousty zkušeností.:)
Můj bývalý a jediný duchovní učitel ve fyzickém těle v této inkarnaci – Z. Kostrhun ( 3 roky jsem u něj byl ), se mne ptal před rokem, zda už mám své žáky. Řekl jsem mu, že ne.:)
Ano, mohl bych si za víkendový seminář vydělat desítky tisíc a udělat ho hned, jak mi bylo řečeno, a nemuset tady za stejnou sumu měsíc uklízet a starat se o lidi:) A za rok pak semináři vydělat statisíce, milion, dva. Kdybych se řádně honil za penězi.:)
Nicméně, nemám zájem o tuhle cestu a peníze nejsou to, na co by mne ti strážci duality, kdybych náhodou začal více svítit a oni mne chtěli zadupat zpět mezi stádo, dostali.:).
Dělám tedy pobyty ve tmě pro lidi jako obživu. Tam si musí každý vše sám odpracovat. Nikomu ti z Vrchu nedají ve tmě nic zadarmo. A zadarmo nic nevyřeší ani se svými karmickými uzlíky a přáteli co je tam navštíví. Za práci uklízečky, kuchaře, řidiče, myčky nádobí, organizátora a strážce lidí v astrálu, a někdy energetickou podporu, beru měsíčně asi 25 000 Kč a mám tedy hojnost, jak rád říkávám, protože vyžiju z méně než vydělám. A ohromně mne ta pomoc lidem baví a naplňuje. A pomocí druhým si očišťuji svou vlastní karmu a zbývá už jen pár % a pak ji čistou neušpinit ty desítky let.:)
Zbytek co zbyde ze zdaněného zisku jde na splácení pořizovacích nákladů 3 maringotek na pobyty, které vyšly asi na 800 000 Kč. Budou se tedy splácet ještě roky. O částkách mluvím otevřeně, když už jsem se rozhodl otevřít.:) Potřebuju si ještě pár desítek let vydělávat na jídlo, bydlení. Rozhodně však nepotřebuji hromadit majetky, vydělávat na zbytečnosti a zamotávat se do vlastnění nadbytečností. Ono fakt funguje, že čím méně majetku vlastníme, tím máme i v sobě vevnitř méně omezení.:) A já mám rád minimalismus. Zase bych se, ale úplně nechtěl vydat mniškou cestou, kdy se člověk všeho zbaví, rozdá a nechá si jen oblečení, deku a misku na jídlo.:) Mám možnost jít pracovat do komerční sféry, podnikat a vydělávat spousty peněz ve víru města. Ale… duchovně bych padnul, sesekalo by mne to zdravotně v těch jiných vibracích a život by mi protekl mezi prsty. Tahle cesta je pro mne tedy už uzavřená.:)

Sám se nemůžu dočkat až půjdu do tmy na delší pobyty. Za rok, dva. V plánu je odejít do ústraní a ve tmě strávit 100 dní a nebo třeba 200 dní během kalendářního roku s pauzami. Půjdu samozřejmě tady k nám, na nejsilnější a nejčistší místo v zemi, kde se pobyty ve tmě dělají. A už na to šetřím, protože musím zaplatit průvodkyni, která se bude starat o mne a o další dva lidi, uhradit elektřinu, stravu a řadu dalších nákladů od reklamy na Googlu, po rozbory vody, septik, opravy atd. Takže 200 dní = asi 200 000 Kč i pro mne. Neutrácím za cestování, kulturu, elektroniku, restaurace, párty, alkohol a jiné závislosti a přebytečné finance dávám do svého učení – ať to nevyzní, že žiju neskromně:) Ale už se na to moc těším a nemůžu se dočkat až budu v tichu, v sobě, s Kristem v sobě, v modlitbách a meditacích.