Čím více přibývá nemocných a vysílených, zoufalých lidí, tím také přibývá kartářek, vědem. V zemi jich máme tisíce, Těch co to dělají komerčně. Některé z nich jsou bohužel i velmi agresivní a kontaktují lidi s tím, že jim hrozí nehoda, nemoc apod…. a ony – karmicky temné dobrodějky je za pořádný obnos vyléčí. Ty dělají velmi špatné jméno tomu málu opravdu dobrých.
Opravdový jasnovidec ( myslím ty co doopravdy vidí a nepotřebují pomoc karet… ) se snaží lidem do jejich osudu, života nezasahovat ovlivňováním. Ke každé životní situaci vidí 2-4 křižovatky = varianty a ta nejvíc pravděpodobně se vyplnící mu nejvíce září..
Když vám sdělí jednu z křižovatek, dáte jí svou energii a jdete si za touhle variantou… Tím by vás ten jasnovidec ovlivnil.
Je si vědom toho, že manipulací vás, může uškodit i své karmické zátěži. Proto o tom ti fakt dobří neradi mluví, mlží a je náročné z nich dostat více informací.:)
Na zesílení i těm špičkovým, pokud tedy chtějí vůbec nahlížet dál, fungují zrcadla, křišťály, koule atd…. Karty jsou pak nižší level a ideální je, když má „věštec“ zasvěcení, spojení ke každé kartě do astrálu… klienta si pak sama vybere konkrétní karta ( vibračně a energeticky k němu synchronní ) a kartářka – jasnovidka, mu přednese to co se ji ukáže ve vizích, ve filmu co se jí spustí a ne to načtené z knížek. Dnes jsou lidi tak rosekaní, že i nevidící kartářka načte většinu z jejich tváře, očí, nervozity, z nehtů, pohybů těla, přidá k tomu načtené a hotovo.:)
Spousta i z těch silných a opravdových jasnovidců padla. To, že má někdo tento dar, neznamená že je bytostí čistou, nemanipulující druhé. Bdělost je dnes zkrátka na místě všude. A jen jeliman ( nebo jelimanka:)) si informace neověří z více stran a slepě jim věří. A upne se k nim a slepě jim věří.
Jsme bytosti zvídavé, všechny nás zajímá co nás čeká. I když to někteří potlačují nebo už jsou duchovně tak daleko, že ví, že si mohou stvořit cokoliv… Takřka cokoliv, protože některé události z inkarnačního plánu duše, dokáží přepsat jen pokročilí jedinci nebo jsou pevně dané, neměnné.
Sám jsem také zvědavec a párkrát jsem si svou budoucnost prohlížel a pak konzultoval u jasnovidného šamana….nebo s různými vidícími přáteli, se kterými si vzájemně vyměňujeme informace. Protože sám sebe člověk přes svůj filtr nenačte. Mám tam pár otevřených křižovatek a záleží na mne, kterou si vědomě vyberu. Ale vím kdy umřu, kde a jak budu žít, co dělat., proč a jak:)
Silou dokážeme jít i proti našemu osudu a nastavení a lecos si přizpůsobit… Ale ideální je plynout a vědomě si tvořit život jaký chceme.
Všichni si dokážeme svou myslí tvořit vlastní realitu. Co si vizualizujeme, představujeme..to koncentrací a vědomě dostáváme. Pokud věnujete každý den nějaký čas vizualizaci svého zdraví, šťastné rodiny, změny vašeho partnera na ideálního partnera…. a ubíjející práce na super práci…zbavení se omezující závislosti… časem se vše změní k lepšímu… A ke změně svého žití nepotřebujete žádné kartářky. Je to ve vás.
Pokud budete jako většina lidí jen fňukat jak vás život mele, tak vás bude mlít dál…
Svoboda je stav mysli.