Duše inkarnovaná do těla člověka, na planetě Země, putuje po fyzické smrti ( pokud se nezasekne tady na Zemi a nezůstane neodvedena a neztratí tím desítky, stovky, tisíce let pozemského času, než ji někdo odvede také ) do astrálního světa, kde sama sobě je nejvyšším soudcem a zhodnotí všechny své špatnosti. Pokud byla člověkem čistým, co neubližoval a podařilo se mu smazat karmu, tak se přesunuje do jiných světů než člověk s karmou více ušpiněnou.

Pak se dle svých vibrací a dle svého duchovního vývoje, duše přesune do jí vibračně odpovídajících světů astrálních, vyšších, do Království Nebeského atd.

Někdo se plácá ve svém pekle – v astrálu a do vyšších světů nemá zatím přístup. Ale i tam najde pomoc.

Jednou však v této hře, škole, všichni stejně dojdeme až nahoru a to je povznášející. Někteří tedy až za eony věků, ale dojdou. V Tibetu, v Egyptě lze i nyní absolvovat 3 denní mysterium smrti, kdy vás zasvěcenci zavřou do sarkofágu a vy vytělesnění, jste určitými bytostmy, provedeni záhrobím a astrálem. Podobně je tomu napři i při zasvěcení do těch nejvyšších ( i většině zednářů utajených )stupňů Svobodných zednářů. Tam musí ti pokročilí složit zkoušku v astrálu. Zednáře a další mocenské organizace samozřejmě vnímám jako zlo škodící lidstvu. Na stejném principu funguje samozřejmě i výcvik šamanský, kdy učitel žáka provází astrálem a v těchto světech ho učí. Šamani vysokého stupně, Bancové, pak mají přístup i do říše příčin a následků a tam dokáží pozměnit karmu a příčinu u pacienta a dojde k zázračnému uzdravení.

No a po čase, se duše inkarnuje zase do školy a začne nové studium. Třeba jako bytost na Plejádách nebo na Orionu. Pokud v tomto pozemském životě v těle Bédi Nováka zlobila a nasekala zlou karmu na planetě Zemi a zapletla se s jinými dušemi, tady nějak nehezky, musí se vrátit odčiňovat zase na Zemi a snažit se neudělat stejné chyby. Uvedu příklad, aktuálně duchovního učitele, čaroděje, mága s egyptským výcvikem, se kterým jsme se sešli v pár životech. Třeba jako knězi, mágové v Římě a i jinde. V Říme byl můj podřízený v basillice Santa Sabina na Aventinu. Já velekněz, mág, velký čaroděj údajně:), on jeden z desítek knězů. Aventino je jeden ze 7 posvátných pahorků Říma, který kdysi projektovali mocní čarodějové. Z podrobeného Egypta pak dovezli řadu obelisků a magických předmětů. A já na něj byl docela přísný v té inkarnaci.:) Byl jsem v roce 20016 v Římě 3x na duchovní cestě a dělal pokání na těch místech.V jiných inkarnacích zase ubližoval naopak on mé duši. V této inkarnaci jsme se měli sejít a vše si dočistit. Chvíli byl mým učitelem jako osvícený člověk a velký mág. Skoro jsme to dočistili, já pak zjistil některé jeho špatnosti a začal trošku magický tanec. On pak magickými útoky na mne zase nadělal novou karmu. Fyzicky zabít se mu mě nepodařilo, astrálními, magickými útoky. Ale tuto karmu dočistíme ještě než umřeme v této inkarnaci.:) A nějakou výuku, zábavnou školu, dobro i zlo, máme ve svých inkarnacích všichni. A to je přece fajn smysl života, neustále se učit nové věci. Jak říkal Strovolovský mág, velký mistr ovládající materializaci a producent spousty zázračných vyléčení: Je jedno jaké inkarnace máte za sebou, tu nejpokročilejší žijete právě teď a ve svém nadvědomí máte všechno co jste kdy zažili uložené. Stačí si ty informace jen zvědomit a spojit se sám se sebou. Zní to jednoduše, ale někdy je to docela těžká práce…