Řešil jsem dnes s jednou paní, co přijela na pobyt ve tmě zda jsem s ní nějak pracoval dny před pobytem. Že mne cítila. Říkal jsem jí že vědomě rozhodně ne, ale mohli jsme se setkat v jiných světech, realitách, v astrálu, v  paralelních světech, v jiných inkarnacích, které se stejně jako tahle naše dějí tady a teď a najednou.
Lidé ke mně do tmy nejezdí náhodou. Vše je řízeno z vrchu a nejen to koho mi sem pošlou. Netroufám si odhadnout, jak dlouho bude ještě tuhle službu pro lidi ve hmotném světě dělat: rok, dva?
Říkal jsem paní, že kdybych se měl vědomě naciťovat na všechny co přijedou, tak mi z toho ……a vyhořel bych jak papírová vlaštovka v kamnech:) A že nejsem léčitel ani terapeut, natož nějaký ezo učitel. Blíží se doba, kdy se stáhnu více do ústraní a o lidi se ve tmě bude starat někdo jiný tady. A já to tady budu jen hlídat v astrálu. Díky Bohu už nemám žádné nenaplněné materiální  ambice a touhy. Nějakých milionů jsem si v tomto životě už užil, dluhy žádné nemám, teď žiju skromně a šťastně. Tím, že nemám nenaplněné materiální touhy a sny, nelákají mne všemožné projekty na vydělávání peněz. Nepotřebuji dělat ezo byznys s kurzy, léčením a kasírovat přemrštěné sumy od duchovně slabších. To je dnes velmi rozšířené.  Nepřijde mi čisté, co se dnes v ezo světě děje. Kdy spousta různých učitelů, terapeutů, „léčitelů“ účtuje nemocným nebo duchovně slabším 1 – 5 000 Kč za hodinu. Lidem, jejichž příjem, důchod je třeba jen 50 – 120 Kč na hodinu. A takových je v naší krásné zemi 2/3.
Ano, z důvodu karmického vyrovnání energie by měla být jejich energie vždy zaplacena. Penězi nebo něčím na oplátku. Aby nevznikala nerovnováha a nemuseli se třeba ještě v nějaké inkarnaci sejít na vyrovnání dluhu. Pacienti vloží svou energii do své práce a dostanou za ni papírky = peníze. A touhle energií platí jinému za jeho energii. Aby nevznikl dluh. Ale co dává té spoustě ezoteriků příčinu účtovat si 10 – 100x tolik za hodinu než vydělá většina jejich pacientů. Je žena, co dělala v kanceláři nebo prodavačku za 100 Kč na hodinu teď něco víc, když si udělala pár kurzů a teď účtuje 15 x tolik co vydělávala předtím nemocným lidem? Za to, že do nich Reiki, Kvantovkou, Kraniem, Thétou a dalšími asi 1 000 jinak nazvanými metodami nacpe trochu energie nebo něco „vyčistí“? Nebo se z ní stal dravec co objevil že v ezo poslední roky peníze snadno vydělá úplně každý, co slepá, nemocná, traumatizovaná kuřata škube o jejich energiii? Je to vyrovnané nebo není? Když navíc 95% terapeutů nemá svůj život v harmonii, nevyčistili své strachy, rodové linie, traumata, vztahy s rodiči, dětmi? A tyhle vzorce, v sobě nevyčištěné pak rukama, energeticky mísí do lidí a od nich pak do sebe, Těch léčitelů, terapeutů co do sebe stáhli něco z pacienta a vážně onemocněli, zemřeli už také není málo. Měl sem tady holčinu, finančního poradce. Jednou byla v Peru na Ayahuasce, šamanka jí ukázala jak léčí. Párkrát měla s jedním Pražákem houbičky a hráli si na léčitele. No a začala ještě ten rok léčit a stáhla si kvůli nedostatečnému výcviku a slabým ochranám pár nemocí do sebe. Nádor zhoubný časem pokud s tímhle salto mortale nepřestane a nedá si pár let výcviku.:) Sám jsem se přesvědčil, že není těžké z někoho nemoc a karmu vytáhnout ( i to těžkou ), ale je těžké se toho pak ze sebe zbavit. Proto se mám rád a nedělám to. Jedině pro blízké.
Zarazilo mne, když jeden nejmenovaný průměrný ezo učitel, praktikuje ceny pro Pražáky, třeba 14x vyšší než na venkově u svého bydliště. Ale když Pražáci ve skupině platí 3 500Kč každý, za pár hodin povídání a je to pro ně přínosné, tak proč ne. Je to jak s tím vtipem o víně: to méně kvalitní a drahé je pro Pražáky. Někteří řeknou: nesuď, a nehodnoť – to se teď v ezo světě říká.:) Když se mne na to ptali ale, řekl jsem k tomu tohle: že jednak ten chlapík je ve srovnání s lidmi, ke kterým bych ještě na pokec zašel pro mne nezajímavý a také bych byl blázen, kdybych studoval u Svobodného zednáře a ještě mu platil, protože jednou zednář, vždycky zednář. K nim se nevstupuje hledat bezpodmínečnou  rozdávat pomoc druhým. Tam se jede byznys, navazují strategické známosti, kdy jeden bratr tlačí druhého a to je význam spolku. Samozřejmě, až v těch nejvyšších a tajných stupních se studuje v astrálu a spolupracuje s nehezkými bytostmi. Ale i tak tam platí na prvním místě zájmy tohoto spolku a jejich prosazení. Proto spolupracují různé lóže, napříč zeměmi a kontinenty k prosazení jejich hlavních cílů už stovky let. Plánovaně, promyšleně, dlouhodobě.
 No, každý své sám sobě a své karmě zodpovědný. A je škoda i v této inkarnaci udělat tu chybu, že se kvůli chvilkovému mamonu nějak zadlužíme. Protože zkoušky chodí každému a z vrchu nás testují. I naše Vyšší já nás testuje jak jsme morálně a eticky silní. Každý, úplně každý se může napojit na Zdroj.  Může se také léčit rukama, přikládat si je po těle. Napojit se na data informací a všech znalostí Vesmírů v sobě, ve svém srdci uprostřed hrudi. Každý si může v modlitbě poprosit o co chce. A dostane to pokud jeho víra bude absolutní.
Chovejte se jako děti. Ty jsou v pravdě a čistotě, nezkažení penězi, prospěchem, závistí. Kdesi jsem četl, že ty nejsilnější a opravdová přátelství vznikají do 16ti let věku. Pak už je to něčím ovlivněné. Výhodou a prospěchem, když se budete kamarádit s tím nebo oným.