Oto: Ahoj Miro, v pátek mi někdo s velkou sebejistotou dal informaci, že prý karma už nefunguje, že karma z minulých životů už nemá vliv na naše současné životy, karma z minulých životů byla odpojena, rozpuštěna… Jak tohle vnímáš, či máš nějaké informace? Dokonce prý karma přestala fungovat asi dva roky zpět a nemusíme jí nyní vůbec řešit, jen svůj současný život…

Ahoj, Oto, za mne je to jen zbožné přání některých esoteriků. Proč se neustále dějí těžké životní události a zkoušky lidem co v tomto životě, i ty poslední dva roky nic špatného neudělali? Kolikrát se jen v bolesti modlí, proč zrovna oni, kteří nikomu neubližují, mají tolik problémů, bolesti, násilí ve svém životě. Sám neustále čistím nějaké dozvuky karmy z minulých životů. Vyčistíš jednu vrstvu a objeví se pod ní další.:) A pod ní další úroveň. A s každým dalším vyčištěným patrem je to lepší a lehčí žití pak. A úplně stejně o tom hovoří mí kamarádi, přátelé, kteří na sobě pracují často daleko intenzivněji a čistí třeba už 30 let. Dá se to popírat, tvrdit, že karma už neexistuje a nějak proplouvat životem. A až se otevře vnímání hlubších vrstev ( někomu až těsně před smrtí ) tak uvidí realitu. Píše mi i více a více nemocných lidí a lidí, kteří se potýkají s fakt nehezkými věcmi.

Oto: delší dobu mi chodí z různých stran, že v současné transformační době je snazší karmu vyčistit, rozpustit, než tomu bylo dřív, pokud někdo na tom opravdu zapracuje a tomu i věřím, připadá mi to, že se to nyní s přechodem na vyšší frekvence děje a máme nyní větší šanci karmu řešit, jen to stále není úplně „zadarmo“ a lidí musí pochopit a udělat pro to hodně sami…

Ano, to máš pravdu, Už jsem o tom psal: žijeme v mimořádné době, kdy se dá daleko rychleji a snadněji karmická zátěž vyčistit. Když do toho člověk jde naplno a doopravdy. Požádá si o pomoc někoho kdo to umí. Protože sami to většinou zvládneme jen cestou pomoci druhým, čistým životem. Dodržováním vesmírných zákonů. Já tomu pomáhám i bylinkami. Tinktura z Hlohu na naší louce vyrostlého pracuje s jemněhmotným srdcem. Občas si dávám 1-2 měsíční kůru s preparátem R2 od Nuskinu a chystám se od stejné firmy do jejich 50 x silnějšího doplňku Y-SPAN. Tohle mi urychluje dostat se do ještě hlubších úrovní emočního těla. I mentálního a tím pádem se v různých světech, úrovních, léčení dostat dál a vyčistiti to tam. Protože i všechny chronické nemoci, zranění co lidé mají, souvisí s karmou. Čistá karma = žádná nemoc a omezení.

Oto: jak jsi vnímal energeticky poslední týden? napsal jsem o extrémním nárůstu energií článeček, byl to poslední týden asi největší nárůst, co jsem zatím zažili.

Prosim Tě, nevnímal sem nic zvláštního.:) Ale já žiju mimo město, u lesa. A i Ty sám jsi mi změřil víc energie než má průměrný člověk. No, ale ve středu jsem byl v Brně. Strávil tam s cestou jen 3 hodiny a jako poslední rok, je pro mne každé město neuvěřitelný vysavač energie. Jak to tam září ze všech stran, ozařuje, lidé se navzájem vysávají, spousta entit a potvor v astrálu v nich, kolem nich. Vysává mne dost i řízení. Rychle sem mazal zpátky domů – nabít se. Kdo by to býval řekl, že já, městský člověk mající rád společnosti, budu po dvou letech žití v domě u lesa a převibrování těl,  ve městech nad 10 000 obyvatel tak trpět.:) Pak je tu druhá věc: poslední rok, dva už neplýtvám energii na zbytečnosti. Někdy si místo výletu nebo fyz, práce jdu zkrátka lehnout nebo do sauny detoxikovat tělo fyzické i ta světelná  a nepřepínám síly. Protože transformace běží u nás všech a na celé planetě a je třeba energii použít pro sebe a na svou cestu a nevyplýtvat ji třeba tím, že někdo přes víkend najede 150km na kole a místo nabrání energie jde do dalšího pracovního týdne vycuclý jak angrešt.:) Nechci, aby to zase znělo pro některé citlivé lidi drsně, ale tyhle roky jsou zlomové pro přežití na této planetě. Protože komu bude chybět energie, snadněji onemocní a hůř zvládne 5G záření, jedy v jídle, potravě, ve vzduchu.  Jak už sem psal, musím i výrazně omezit sezení u pc, protože to záření  mi žere spoustu energie. A silněji působí na mozek. Drží mne tady u toho jen ta spousta zpráv o pomoc.