Telefonoval jsem včera dlouze s kamarádem. Věnuje se magii a hlavně Kabale. Přes svého ruského učitele se dostává i ke starým neveřejným textům. Tak jako v Tibetu mají texty z Atlantidy jen do rukou povolaných lámů.
Trošku nemá rád, jak se v této inkarnaci stavím ke Kabale a magii.:) Ale stejně se třeba dívám i na použití RUN. Nějak jsem si zkrátka dosyta užil magie a čarování v řadě inkarnací dřív a už se tomu vyhýbám.:) Protože využití těchto sil nikdy nebylo zadarmo a za vše se musí platit a srovnat účty… Ulehčuješ si život použitím magických sil? Dobře, použij magii, ale bude ti to pak chybět na pokroky ke Stvořiteli.
Runy jsou mocné, o tom žádná. Když se ví jak s nimi pracovat, dokáží usnadnit život.
Jak z nich čerpat sílu, návody na žití, ochranu, energii atd… Přivezli je sem mágové z jedné nejmenované planety a hojně je užívala řada civilizací na této planetě a pořád užívá. Správně runu vyslovit, vizualizovat si ji před sebou a aktivovat její vlastnosti, vlézt do ní a buď ji použít na co je třeba…nebo, ještě lépe díky ní přesunout sebe samého do jiných světů… Není to tak těžké. Dá se i nosit ji vyrytou na talismanu, náramku.
Třeba taková runa Slunce ( S, Sowulo ), runa síly, moci, mágů a čarodějů i vojevůdců a lidí toužících po moci. Dokáže tím sluncem – světlem – osvítit a ukázat pravdu. Měl ji rád Hitler jako okultista a člen tajných řádů a byla ve znaku SS. I třeba Ódin z Vyšehradu ( a geniální skladatel ) si dal ke jménu Slunce na druhou, když se k těmto magickým informacím dostal na západ od Prahy a umí s ní pracovat.:) Ale, magie, Kabala, Runy, hieroglyfy, petroglyfy atd… tohle vše je jen slabý odvar proti energiím a ochranám Ježíše Krista ( nespojovat prosím tuhle úžasnou bytost s jakoukoliv církví – ty mu akorát škodily ), které si člověk musí vyčekat prací na sobě. Nenašel jsem zatím silnější a čistší Sílu v naší dimenzi. A ani nikdo s kým jsem konzultoval.