Jurodiví… aneb „v tak silném spojení s Bohem, že jsou pro běžný život nepoužitelní“, jsou vidoucí a jasnozřiví, kteří zažili různě stupně osvícení. Viděním pro běžného člověka neviditelných světů a zároveň zbavením se vlastní důležitosti… konali a konají, pro veřejnost bláznivé věci… Tím, že znají nesmrtelnost své duše, nemají strach postavit se komukoliv a ukázat mu jeho slabosti. A tím ho poučit, pozvednout na Duchu. V dnešní hektické, chemické době, jsou takoví lidé někdy zavření v blázinci. Ale, jak je ten vtip: v blázinci jsou v bezpečí, blázinec je venku..:) Jedu tak 3x za měsíc do Brna. Do Prahy naštěstí už jen tak 2x ročně.:)
Do Brna bohu-žel zrovna včera. Před Brnem kolona, v Brně kolony, i večer při cestě zpět kolony. Festival promrhaného času, v součtu možná necelá hodina ve frontě.:) Řidiči nervózní, agresivní někteří. Fakt bych to nechtěl absolvovat více než 3 x měsíčně.:)
Musím nakoupit nějaké potraviny. V obchoďáku fronty, plno, parkoviště narvané. Spousty odpojených duší s vypleštěnýma očima, tlačíce svůj nákupní vozík. Čím více zanesení a nemocní a s nadváhou, tím plnější vozík – plný často nekvalitního jídla a pití. Petláhve chemické limonády za 8,90, hromady pečiva, sladkostí, brambůrek a čokolád… Ať si ty chvilky u TV udělají hezký a s řádným občerstvením.:)
Ale jo, čím dál více lidí ve městech se probouzí a mají ve vozíku ovoce, zeleninu ( které sice ani v biokvalitě nemají více než 40% látek a živin co před 30 a více lety ) a další relativně kvalitní věci. Ono, sehnat v dnešní době nějaké jídlo bez chemie, se rovná malému zázraku i na vesnici. Jak máme otrávenou vodu, vzduch i půdu už skoro všude. Spoustu let jsem byl odpůrce jakýchkoliv tabletek vitamínů, minerálů. Ale tělo bylo vyčuchlé, nemělo co potřebovalo. Tak už do sebe skoro dva roky bylinky a doplňky sypu a je lépe. Tělo je stroj. Biorobotický, s baterií, duší v brzlíku. Pokud chceme umírat ve zdravém, funkčním těle třeba v 80ti letech, je třeba ho neustále vyživovat v dnešní době jedové.:)
Nad celým městem oblak elektrosmogu a záření z té spousty vysílačů a wifi. I astrál nad městem nic moc. Spíš hnus jak moc.:) Blázinec, no, rychle pryč odtam.:)
Dvoudilný dokument o jurodivých:
viz. youtube