Všechno na co myslíme. Všechno to co děláme. Naše skutky, činy, myšlenky a konání, to vše tvoří naši realitu. Proto je třeba konat i myslet co nejčistěji a pak žijeme ve svém ráji, ať se kolem děje co chce.
Vyčištěním myšlení, karmické zátěže, navýšení našich vibrací a frekvencí těla, si pak do svého života přitahujeme lidí a události, které s námi vibračně rezonují.
Na fb se teď ve velkém řeší katedrála Notre-Dame a zákulisí toho co se stalo. Ano, znám něco málo z toho zákulisí tam. Ty energie, bytosti, mocenské spolky, boj o moc a vliv a k čemu to slouží. Nic hezkého. Ale.. když tomu dáme svou pozornost, myšlenky, sebere nám to akorát dost energie a duchovně nás to nikam neposune.
Je to jako s očkováním: vím, že je špatné pro lidské tělo a hlavně těla jemněhmotná a nervovou soustavu, emoční tělo. A nikomu očkování nedoporučuji. Ale stačí mi si tuhle informaci oživit 1x za rok… také není třeba se v tom stále plácat dokola a řešit to a ztrácet tím spoustu energie.
Vše v celém Vesmíru je o energii, její výměně. Dnešní doba je velmi energeticky vysilující ( chemie ve všem, elektrosmog, WiFi, tv, net, telefon atd.) A je třeba energii udržovat a neplýtvat jí. Protože kdo má hodně energie, tomu se v životě dějí hezké věci a nestrádá v žádné oblasti. Kde energie chybí, objeví se zdravotní problémy, vztahové, pracovní a jiné.
Proto je třeba myslet pozitivně, představovat si co hezkého ve svém životě chceme a jak žít chceme.
Pokud člověk přestane mít materiální touhy a odevzdá se Vyšším silám, Bohu, Zdroji či jak to nazývá sám, vstupuje mu do života hojnost i materiální. A hlavně: najde smysl života.. to spalující a neukojené Absolutno, které hledají úplně všichni nemdlého rozumu a většina to nenajde, …to co máme uvnitř sebe. Hledají venku a mají to ve svém duchovním srdci. V té obrovské oblasti uprostřed své hrudi.jak říkají mystici: co nahoře, to dole. Co ve Vesmíru a na nebesích, to v našem srdci a vnitřním Vesmíru v něm. Nikdy nepřestaňte hledat pravdu v sobě.