Mám vždycky radost, když pobyt ve tmě člověku změní život. Slyšel jsem už stovky příběhů, osudů. Někdy tma přinese inspiraci, jindy podněty. Protože do tmy chodíme najít světlo v sobě a prohrabat se uvnitř sebe. Tohle musíte udělat vy sami.
Vzpomínám na paní, kterou navštěvovaly různé stařenky v jemnohmotných tělech. Z této i dávných inkarnací a ona se dostala díky hormonům ze tmy – co nadopují zavřené třetí oko – dál, než většina lidí na psychedelikách. Zažila dlouhé inspirativní hovory, rady, učení od těchto „babiček“. Jedna z těch babiček, duchovních průvodkyň ji sdělila co v budoucnu bude žít, jaké má možnosti a koho na své cestě kontaktovat k učení, aby dosáhla té cesty. A že jí od teď bude víc na blízku, bude jí vést a pomáhat. Moc hezké.  A zastavil se k ní i Kristus a s něčím jí pomohl. A na oplátku jí zadal nějaké úkoly.:)
Kristus ve svém světelném těle to tak má rád.:) Po mě chce slib léčení a větší oddanost, pokud už se konečně rozhodnu obětovat tuhle inkarnaci službě a léčení jeho pacientů. Do čehož se mi zatím moc nechce, protože mít doma velmi nemocné a vyčerpané lidi a čistit si dům od energií, nemocí, bytostí co v sobě lidé mají… Pokud dám slib, používal by mne jako jeho nástroj na léčení, kdy všechny zásluhy má jen on. Kristus, ke kterému se modlím, uctívám jeho věčnou slávu.  A čím dál méně lidí je povoleno vyléčit. Zbavit tu duši karmické lekce, kdy díky pomalému umírání a utrpení očistí na sklonku inkarnace velký kus karmy.
Před půl rokem jsem se jednu noc pohyboval v moc hezkých duchovních světech, léčil a žádal o sestoupení Ducha Svatého, obnovení této Síly naplno i pro Míru. S tím, že jsem si vědom z některých inkarnací co se dává na oplátku. Kristus pak přišel za kamarádem jasnovidcem a říká mu něco ve stylu:“ Ví ta duše o co žádá a jaké by to byly nároky“? Kamarád říkal, že tak přísného ho dlouho neviděl.
Je velmi náročné žít s tím, když člověk vidí do hlavy i těla lidí. Zná jejich minulost, budoucnost i ty nejhorší věci co učinili. Kdy a jak zemřou a kde budou žít v další inkarnaci. Napojí se na jejich mentální tělo na dálku a ví o nich vše. Cítí z lidí jejich vnitřní bolest, rozervanost, přestože navenek vykládají jak jsou šťastní a spokojení. Ví, kdo z těch co jim velmi pomohli, je pak pošpiní a zkusí jím ublížit a tím ublíží sobě. Přesto mu většinou pomohou. Jejich duše v komunikaci však nic neschovává, neschovává se za masky, nehraje co není.
Většinou pak má z vrchu zakázáno jim o tomhle říct, protože Klíčník co vidí za kulisy hry, musí dodržovat vesmírné zákony a pravidla daleko přísněji než nevidící.  Bylo mu umožněno vidět dál, než je v systému dimenzí ukotvených zákony hierarchií a světů dovoleno. Nějaký člověk spočítal, že běžní lidé vidí jen 0,001% skutečné reality. Jasnovidci pak daleko více – podle stupně své čistoty, odpovědnosti a napojení. Spoustu toho co vidí, však nemohou sdílet. Je náročně zábavné to sledovat.