Ježíš Kristus a lži o něm
Každý nadpřirozený zážitek posouvá člověka ze světa konzumu a materialismu k Bohu, Stvořiteli, Absolutnu. Už jsem jich pár zažil, viděl, proto vím kam jdu a proč tam jdu a majetky jsou pro mne jen slepá ulička. Když se mi otevřela vnitřní obrazovka, když jsem poprvé byl obklopen zlatým kristovským světlem nepopsatelné krystalické mlhoviny a euforickeho stavu vědomí a jednoty atd. A další zážitky. A to jsem toho zatím teda moc nezažil a stále jsem jen na začátku cesty.
Také jsem se ještě před pár lety, při vyslovení slova Bůh, zarazil. Tak jako to má stále většina Čechů. Všechny nás poznamenaly církve, náboženství a na podvědomé úrovni to máme zkrátka v sobě. Jak nám církve ubližovaly, jak nás pronásledovaly, mučily, vraždily. Také mne jako pohanského kněze, co kázal v přírodě davům ve Florencii, satanisté z Vatikánu kdysi upálili.:) Odčinil jsem tím, předchozí život církevníka – římského velekněze, vedoucího tribunálu a mága co vedl žáky v basilice Santa Sabina na Aventinu… a vyrovnal karmickou zápletku. Zaplatil životem.:)
Ty mocenské, satanistické organizace, plné neukojeného chtíče, pedofilie, krvavých rituálu, černé magie. I v církvi najdeme slušné faráře, kněží.. ale bez vyjímky, všichni drží pusu a krok a zavírají oči před zvěrstvy, kterými je církev přeplněna. Takže i oni mají svůj podíl.
A pak ty různé sekty a menší církve, pro které je veškeré duchovno satan.:) Jóga je satan, třetí oko satan, meditace satan, bylinky satan… Astrologie satan… Ženy jsou podřadné nejen u svědků Jehovových. Vše tam řídí bratři a ženy v sektě oblbují nesmysly o tom, že žena je podřízená a méněcenná. A podobně kulty fanatiků. Do toho tu máme různé pomatence a manipulátory. Třeba ta Češka J.K. co vykládá, že je vtělený Ježíš Kristus a má na fb spoustu příznivců. Člověk by řekl, že tolik lidí přece nemůže být tak odpojených, hloupých a zmanipulovaných v dnešní době. No, jejich škola, lekce.:) Ale ta žena si tím výrazně zhoršila karmu -velmi výrazně tou obrovskou lží a manipulacemi duchovně slabých. Ježíš byl člověk z masa a kostí jako my. Jen byl tak duchovně daleko, že dosáhl hodnosti Krista = zlatého kříže. Měl partnerku a s ní děti. Jeho partnerka byla i jeho nejbližší žák. Stále najdeme na planetě jejich potomky z kristovské pokrevní linie. Všechny se cirkevním vrahům, křižákům povraždit nepodařilo. Křižáci koneckonců vyplenili i mniškou republiku na Athosu.
Ježíš psal zápisy ( jakožto gramotný a vzdělaný v mysterijních řádech ) a nebyl slaboch co by jen nastavoval druhou tvář. Naopak proti zlu a papeži bojoval. Všechny ty lži o něm vymyslela církev. S bytostí Ježíše Krista se dá komunikovat v jeho jemněhmotném těle. Zeptat se ho co o něm vše církev vylhala… A co říká na všechny ty podvodníky co se za něj vydávají na planetě Zemi…
Církev pak zašlapala mnohem napojenější ženy… Vymyslela celibát, který však většina kněžích nedodržuje… Kázala vodu, ale pila víno a cpala se pečínkou…:) I ty pohádky s biblí, kterou kromě jiných sepsala jedna vlivná římská šlechtická rodina. No, většina historie byla zfalšována. A ta doba už je tu i nyní. Za pár let v učebnicích naše děti najdou, že Rudá armáda nás neosvobodila, ale byla okupant co zabránil USA – ČSSR osvobodit. Ztráty na životech ve 2. světové válce proti nacistům se také nějak pozmění: těch pár Američanů vs. miliony Rusů se musí opticky vylepšit.
Dnes spousta lidí vzpomíná na Atlantidu, a jaká to tam byla krása, ale i tam to posledních 30 000 byla pořádná černota a hodně z těch mágů dnes řádí znovu v tělech.:)
A k té pokrevní linii ještě: Co třeba linie Karla IV. a dalších českých králů? Opravdu všichni jejich potomci vymřeli? Opravdu neměli žádné levobočky – bastardy a v ČR nežije žádný jejich potomek s nárokem na korunu?