Toť otázka na každého kdo to dělá.:) Čím dál častěji se setkávám s názorem ( vtělených či nevtělených léčitelů ), že už není dovoleno lidem zasahovat do jejich vývoje, karmy, učení. Že když, léčitel stáhne z pacienta nějakou chorobu, část jeho karmy, poškozuje tím vývoj uvedené duše.
Někteří dokonce překračují i zákaz pomoci z Vrchu. Ti pak často také sami umírají zbytečně. Není zase tak těžké z pacienta vytáhnout těžkou nemoc nebo část jeho karmy, těžké však je, dostat to pak ze sebe. To už poznala spousta léčitelů. Málokdo dokáže odolat a neléčit své blízké nebo děti v bolestech. Ale… z hlediska Vyššího řádu fungování světů, zasahujeme do vývoje této duše, tohohle člověka. Bolest, těžká nemoc vždy člověka vede k pokoře, k uvědomění = k daleko rychlejšímu a hlubšímu učení. Někdy k jeho prvnímu spojení s Bohem, Vyšší mocí. Většina lidí si až v době umírání uvědomí, že neexistuje jen tento hmotný, materiální svět. A to už je bohužel pozdě. Jako nesmrtelné duše však naštěstí máme spousty dalších pokusů a inkarnujeme se stále znovu a znovu. Druhým úhlem pohledu je i to, že spousta lidí vyléčených léčiteli, nezměnila vůbec nic ve svém jednání, chování, odpojení od Stvořitele…a za chvíli byla nemocná zase a často ještě více.
Jak říkala nedávno v jednom videu, paní Moučková, známá česká léčitelka: umíral mi blízký, bylo mi zakázáno mu pomoci. Kontaktovala jsem přátele. I v zahraničí a od všech přišla odpověď: není dovoleno. Tyhle božské zákony, jsou nad těmi pozemskými. Některým léčitelům se při otázce, zda mohou pacienta vyléčit objevuje třeba i odpověď v barvách Zelená znamená ano, červená důrazný zákaz.
Žijeme ve zlomové době. Poslední roky sem proudí z vyšších dimenzí silnější a silnější energie. V kombinaci s elektrosmogem, wifi zářením, špatnou stravou, energetickým vyhořením, jedy ve vodě, ve vzduchu i v jídle … K tomu také nedostatečný odpočinek. Malé nebo žádné čištění těla bylinkami, čištění střev, jater, ledvin, krve…Žijeme v době epidemie rakoviny a různých dalších těžkých chorob. A ty transformace těl, zesilující energie co jsem jdou.. lidé jsou hodně unavení a ze 100 je jich 98 energeticky méně či více vysátých. Bude to vše zesilovat. Ale protože jsme každý pánem svého života, jde i tomuhle zabránit prací na sobě a změnou stravy. Ideálně i změnou bydliště.:)
Vím, je to těžké, spousta lidí nemá tuhle možnost. a nebo se bojí dělat razantní změny. Je dobré tedy alespoň co nejvíce času trávit v přírodě. A neexistuje nic, co by naše MOCná duše nedokázala zvládnout.
Na obrázku znázornil autor: Seslání Ducha Svatého. Všichni opravdu silní léčitelé s pomocí něho léčí…tedy, jsou jen jeho nástrojem a veškerou zásluhu na případném vyléčení, má jen on.