A když už jsem v předchozím textu nakousl ty léčitele co dokáží z člověka vytáhnout rakovinu a tím ho na nějaký čas nebo dlouhodobě vyléčit…. Tak přemýšlím právě a nyní, ke komu bych poslal své blízké nebo hodně dobré kamarády i cizí lidi. V ezo a duchovním světě jsem během pár let poznal poměrně dost lidí. Tisíce. Spousty různých terapeutů, harmonizujících tělo všemi možnými metodami. Pár šamanů, neošamanů, neodruidů, léčitelů, jasnovidců. Také jsem se zajímal o silnější léčitele. A na silného, fakt silného jsem v naší zemi za ty roky nenarazil a to jsem se ptal docela dost. Ano, potkal jsem léčitele  ( spočítal bych je na jedné ruce ), kterým se za jejich praxi podařilo pár rakovin vyléčit. Ale u většiny pacientů jim to nevyšlo.
Z té spousty tak pět, šest dokáže z pacienta vytáhnout i středně pokročilý stupeň rakoviny. A všech šest aktuálně rakovinu neléčí. Pacientovi poradí co má dělat, co změnit. Třeba mu tělo nabijí a energie kolem nádoru a metastáze uvedou do léčivého pohybu. A místo se začne čistit alespoň trochu. Ale rakovinu už z lidí nevytahují rukama, nevysávají pusou, ne neutralizují očima.  Tak aktuálně opravdu nemám lidi za kým poslat. Jaký postup k léčbě rakoviny doporučuji, jsem už párkrát psal. Stačí si to vyhledat pomocí klíčového slova.
Kdyby někdo z mé nejužší rodiny rakovinu dostal mám jen dvě možnosti: přemluvit někoho z těch léčitelů, aby mu pomohli. Což nevím zda bych po nich mohl vůbec chtít a zaručit se jim, že pohlídám, že změní své návyky a oblast příčin.  A nebo to zkusit sám, s rizikem, že to možná nedostanu pak ze sebe a oni a jiní pak budou pomáhat mě.:) S tím vytahováním nemocí z lidí jsem už lehce přes prsty dostal a od té doby to nedělám.:) Pamatuji si třeba na případ jedné mladé veterinářky, zapálené do ezoteriky. Viděl jsem jí jen jednou a pomohl jí. I když kolem sebe a ve své rodině měla spoustu zla. Měla i postiženého syna a nenávist k matce. Když mi pak vykládala, že ji na veterině starší kolega učil jak zabíjet nechtěná koťata, kterými je lidé zásobují… Nebyl to hezký pohled. Šetřili na uspávající injekci a hlavou kotěte hodili o beton silně, že to jeho křehké tělíčko rozbilo. Když o tom přemýšlím, nevím zda je horší varianta to pověstné topení koťat.
Další variantou jak pomoci blízkým, je se za ně silně a vroucně modlit a prosit u Boha nebo Krista a jako pes důsledně hlídat změnu jejich návyků, chování, myšlení… I tohle vede často k vyléčení.
Léčení lidí odkládám na neurčito, s tím, že z Vrchu nejsem nucen v tomhle životě léčit. A mohu jen když budu chtít. Je to řehole. Člověk přijde o soukromí, často to vadí rodině. Pořád se energeticky čistí sám i místo kolem sebe a dům – od té spousty různých nepříjemných energií a nehezkých bytostí co ti lidé mají na sobě, v sobě.
Vzpomínám jak jsem před asi 4  lety poradil jedné kamarádce s rakovinou, ať se obrátí na biotronika Pfeiffera. Že ji možná dokáže pomoct. No, zavolala tam, zvedla to nějaká jeho asistentka a řekla jí, že má za dlouhé tři měsíce přijít na jeho přednášku. Jen jsem protočil oči a zavzpomínal na jeho učitele Zezulku.:)  Lékaři naléhali, že nesmí ztrácet čas, tak šla snad za týden na operaci a ozařování. Přišla o prso, o vlasy, o imunitu. A žije. V rovině příčin toho však moc nezměnila.