Víc a víc se snažím – toužím, odevzdat svůj život Bohu. Přijímat vše, co se mi děje jako jeho vůli a průsečík karmických smyček mých předchozích činů a skutků. Odevzdat Bohu svou mysl, city, tělo, duši, vše co mám, vše co na všech úrovních je se mnou spojeno…Aby se děla vůle Boží a Světlo Boží jednou v mém těle zářilo na maximum. Vše přijde a v jiných realitách v nadčasovosti už se i žije..

Je fajn poslouchat svou intuici a hlas svého srdce. Nechat se vést, radit si svým Nadjá, Božským Vědomím.
Duchovní cesta je pro mne absolutně na prvním místě. Když bude dovoleno, posunout Míru do trvalého Osvícení. Vytvořit k tomu podmínky vnitřní i vnější. Jak žít, kde žít, s kým žít, co jíst, pít, co dělat pro lepší fungování těla a pro jeho léčení…  A z hlediska potřeb těla, zajistit předem co je možno. Aby moje „schránka“ měla i v budoucnu co nejlepší kvalitu vody, potravin, vitamínů, masérské a lékařské péče a bydlela na co nejčistším místě, než ji bude dovoleno opustit. Do té doby si to tady užívat.
Bude to náročné, protože ta parta temných čarodějů z Británie a USA, která tuhle planetu řídí ( přes své lokaje: šlechtu, bankéře, politiky, náboženství, technologie a je zase řídí umělá inteligence ) výrazně urychlila zbavení lidí svobod. A také jejich redukci na tu necelou miliardu otroků. Smutné, že i většina ezoteriků tohle nevidí.  A místo hledání Boha a toho nad-světského, řeší  většina duchovních hledačů to světské: hojnost, lepší auto, dovolenou, hezčí tělo, lepší sex, víc peněz, kvantování, čarování.:)  A diplom „certifikovaná kněžka“  nebo erotický tantra masér k tomu.:)
Byl jsem se před 14 dny podívat  do Hurghady. Kdyby ta nesnesitelná lehkost Bytí, v naší krásné zemi v budoucnu byla ještě méně snadná.  Sluníčko a teplo dělá tělu dobře, levné ceny, levný byt, bydlení. Možnost i pracovat ve svatyních, kde jsem prožil tři inkarnace.  To jsou klady Egypta. Záporem je létání a náročné cestování, protože nerad cestuji, nekvalitní voda k pití a muslimský svět a jeho obstrukce. V Asii hrozí velká válka, v Amazonii se vše poslední tři roky výrazně zhoršilo. Indie je daleko a není to tam žádný ráj na Zemi. Dokud tady mám rodiče, o to víc chci žít v ČR.  Ne však za každou cenu.  Na tuhle dobu a to co bude příští roky, desítky let jsme se chystali. Přesto je je smutné kam se tahle planeta řítí a jak lidi zotročují. Není to první civilizace, kterou na téhle planetě…
No, hraju si v lehkosti Bytí.:) Protože stále platí, že jsme nesmrtelné duše, jen dočasně zavřené s lidských tělech.
Linka osudu je napsaná, leč jde ji mírně upravovat.:)
Všichni hrajeme tu vesmírnou hru s kartami, které jsme si sami rozdali ještě před touhle inkarnací…a pokorně je třeba snášet následky našich přešlapů i dobroty.
Těžko se v tomto světě žije probuzeným duším. I po stavech Probuzení, Osvícení, je třeba v těle setrvat a dohrát hru do naplánovaného konce.