Když uvěříme, že existují i jiné světy, než je ten náš hrubohmotný, a začneme to ŽÍT, tak se naše žití začne s těmito světy více prolínat. Jsme multidimenzionální bytosti, fungujeme ve více světech, realitách, dimenzích, inkarnacích najednou, jen to bohužel většina z nás nevnímá a neví.
Pobytem ve tmě jsem provedl stovky lidí. A část z nich viděla různé bytosti v místnosti a nebo astrálně vycestovala jinam, zatímco jejich tělo leželo vevnitř. Někdy je to husté, když se v místnosti 15 metrů čtverečních pohybují desítky bytostí.:)
Můj červnový pobyt ve tmě se blíží. Jdu na 3 týdny, abych se dostal do hlubších stavů a použil tmu jako zesilovač. A společně s dietou a celibátem, které mi nakumulují více energie v solaru a v břiše – dokázal proletět bránami omezení. Už mám domluvené nějaké schůzky.:) S místními bytostmi, ochránci, strážci, vílami, skřítky a dalšími.:) S větší částí z nich už spolupracuji. Samozřejmě u toho budou mí andělé strážní, ochránci a průvodci a duše extibetských kamarádů. A vyslal jsem prosby o duchovní učitele a Ježíše Krista ať mne podporují a navštěvují a Kristus více do mne vstupuje a září ve mě. Zkusím se i více propojit s mým tibetským životem, kde sedím také ve tmě.:) Budeme dva ve tmě najednou, řízeni jako loutky našim Vyšším já.:) Vedle těchto poznání a stavů mysli, jsou auta a domy jen hromady železa a cihel. Vše materiálně nehmotné je věčné a domy i nejdražší auta na této planetě, jsou jen serepetičky co se změní v prach.:)
Článek v příloze je už starší a maleluci z příznaků k němu teda dali ne zrovna hezkou fotku.

https://www.priznakytransformace.cz/index.php/prace-na-sobe/1913-miroslav-conka-navstevy-ucitelu-z-jinych-svet?fbclid=IwAR0J2cOh-4o-EEP-GzYOITuEcp8lynaly4d3Jz5DSj0083bZoZMCWzexKXA