Můžete zažít úžasné stavy Vědomí, mysli, když si poprosíte o požehnání, léčeni, o pomoc velké mistry. Ty světelné, i ty v tělech lidských. Když se nacítíte, napojíte na fotky a videa těl Svatých, kteří vstoupili třeba do stavu Jeeva Samadhi. Do stavu mezi životem a smrtí těla, kdy se stanou planoucím světlem pro okolí. A svým světlem neutralizují temnotu kolem sebe.

Na videu je zachycen vstup mudrce do Jeeva Samadhi. Je tam zhmotněné Posvátno a spousta Světla kolem něho a z něho.  Přítomné Božské bytosti v prostoru mimo čas. Mudrc zastavil dech, srdce, plynutí krve v těle a další funkce schránky duše a za pár minut ho „mrtvého“ zavřeli do rakve.   A stal se pochodní Světla.  Během pár minutového videa, můžete procítil vyvrcholení jeho celoživotní meditační praxe. Bez mrknutí tam zalehl a „zemřel“ pokročilou praktikou jako by to byl výlez s ezoteriky na Vyšehrad.:)

K tomu je třeba obrovská odvaha, vytrvalost, odevzdání se, pokora.  Mnoho toho odpracoval duchovně ve spoustě inkarnací. Je motivací pro spoustu hledačů. Sednout si nebo lehnout a během pár minut ukončit pouť na tomto světě.  Být v noha světech jiných a zároveň pořád v těle lidském a to prozařovat. Tělo je pořád vyživováno pránou a nerozkládá se… Je úžasné moci sledovat tak pokročilého mistra. Díky za tohle video.

V posvátném Vytržení, dochází k zastavení funkcí těla. Ti, kteří se dostali tak daleko, že Vytržení uskutečnili, zažívají stavy velké blaženosti, euforie. Jsou uvnitř svého těla a vidí v sobě celý Vesmír. Světy, bytosti…Boha. Říká se, že v nedostupných horách, daleko od lidí, sedí ve stavech Vytržení mudrcové i stovky a tisíce  let.  Hlídáni strážci, chráněni ochranami… Zastavili dech, srdce, proudění krve a mohou tělo zase oživit. Je toho mnoho úžasného ve Vesmíru, o čem by se dalo dlouze mluvit.  Všechno podstatné je třeba objevit uvnitř svého těla.  Vědomě, svým vědomím, svůj vnitřní aparát zvědomit.

Jeeva Samadhi – YouTube

Fotek a videí takových Svatých se dá vygooglit poměrně hodně. Ale na živo posedět v té záři Osvícených  je vždy silnější. Někteří jogíni sedí u těchto mistrů, komunikují s nimi telepaticky nebo v jejich světelném těle a nabíjejí se na započetí své praxe.
Jeeva samádhi (xs4all.nl)