V CO VĚŘÍME – TO TVOŘÍME.

Vždy je třeba, jít tomu, co chceme, naproti. Udělat krok naproti. Pak i druhá strana, energie, často přijde a spolupracuje.
Možná už jste ve svém životě, zažili vnitřní obrazovky… Když se vám v hlavě, před očima, pomocí vnitřního zraku a fungování 3. oka a jemnohmotného tělesného aparátu smyslů, otevřely vnitřní obrazovky. Jasnovidec si na ní pustí co potřebuje, oč si poprosí a v napojení na vesmírný internet se mu to ukáže. Pokud je z Vrchu dovoleno. Chce vidět tělo Boženy Polákové a v něm hledat zdravotní probém? Není problém.:) Na obrazovce se mu tělo ukáže. A on s ezaměří na problém s kolenem a na obrazovce se ukáže koleno. A chce jít hloubš a vidí vnitřek kolena.. postupně třeba až k DNA těla. A nebo, co je mimo normu: utržené, prasklé v koleni. Mrkne se do střev a co za bakterie v nich řádí. Mrkne se na obrazovce, co je zač tento tvor – konkrétní bakterie. A do světa příčin a následku, s čím tahle nemoc souvisí. Kde je spouštěč a co udělat k vyrovnání.
Zajímá ho rod Boženy. Ukáže se mu rodový strom se spoustou jejich předků, sourozenců, dětí. A doslova jako na tabletu se postupně dívá na přesný vzhled a informace o každém členu rodu a na obrazovce posunuje jako tlačítkem. Fantazie? Ne, jen víra v něco, co tady bylo vždy a k čemu se dá propracovat. Když věříme, pracujeme na sobě a odebzdáme se vyšším silám. V pokoře, úctě, soucitu.
A nebo se podívá na činy, skutky, historii konkrétního člověka. Co udělal Béďa za nejhorší čin v této inkarnaci? Bože, ano, proč.
Jaká bude jeho budoucnost? Promítnou se tři verze a ta nejvíce pravděpodobná, svítí nejjasněji. Vyhne se smrti neřirozeného skonání? Má možnost. Není to však 100% jisté, kterou cestou se svobodně vydá. A co se podívat na posledních deset inkarnací Béďi? No, tři inkarnace zpátky byl vládce kmene v Africe a nechal zabít spoustu lidí. Proto se mu děje v této inkarnaci tolik náročných situací. Odčiňuje. Zatím nepříliš vědomě. Ale ta doba přijde. Božena zažije vyšší stueň osvícení za tři inkanace. Bude zrozená v Čechách v městě Mělníku, za 138 let.  A bude se jmenovat Gabriela Polomská.
A hle, tohle je přece Jana, co se snaží s manželem už pár let o dítě. Oba jsou plodní a energie – to dítě už kolem nich krouží 3 roky. Jen její manžel Martin je proti. Říká ji sice jak dítě chce, ale v srdci a v pravdě, je to naopak. Ještě ji nechá obcházet lékaře a zvažují umělé početí. Zkouška, jejich zkouška. Martin byl v předchozí inkarnaci dítě Jany. Ona se tenkrát jmenovala Emilie. Nakonec budou mít dítě z umělého oplodnění a ve třech letech dítěte se rozvedou. Martin potká  Petru, která byla v předchozí inkarnaci jeho matkou. A s ní už bude až do konce. Hry jejich duší, interakce, reakce. Od skutků k činům, příčina tvoří následky. Tahle skupina spřízněných duší, je obzvláště vypečená.:)
A Kamila, proč se jí děje co se jí děje a má problémy v oblastí ženských orgánů a břicha? Protože poslední inkarace nešla ve Světle a škodila. Nechala se najímat za jidášův groš na útoky a kletby a černou magii a ve velkém škodila lidem. Jako vědma i jako čarodejnice, a pak jako kněžka. No, ale vše jde opravit, vše jde odčinit, odpracovat. V tomto životě, když zabere, může lidem pomáhat, odčiňovat takovou karmu rychleji. Kdo pomáhá, ten pomáhá hlavně sobě. Ano, hlavně sobě.
A co budoucnost planet, národa? I to jde zkoumat, vidět. Vše jde.:) Jak je to důežité pro naši kamru? Málo.:)
Bůh nikoho nesoudí. Ani světce, ani vraha. Stvořil ze sebe, vše a všechno, ale stvořené žije vlastním životem. Kdyby mi někdo před lety řekl, že je možné vidět budoucnost a varianty budoucích událostí… Vidět o patra dál v této vesmírné supervědomé videohře a souboru holografických projekcí…Kdy žijeme a hrajeme ve hře podobné těm počítačovým… Avšak daleko propracovanějšího ražení… kdy lze mít stejně jako v pc hře superschopnosti a přecházet plynuje do vyšších úrovní hry… A z dimenze vyšší stáhnout něco do naší 3D. Nebo přejít tam, pobýt, zažít, vrátit se zpět do těla lidského… Nechat tělo fyzické i ta jemnohmotná oprovat bytostmi ze světů vyšších… vysát z lidí rakovinu a jiné lékaři „neléčitelné“ nemoci. Když je dovoleno a povoleno.
O víkendu jsem se dozvěděl více o své dávné pokrevní linii. Čarodějové, tehdy i nyní. Velmi dávno na této planetě. A vždy a hlavně ve Světle. Krása, nádhera, povznášející, plná energie, Síla. Detaily nejsou ke sdílení, ale další poznatky a cesta otevřena. Tyhle prožitky povznáší víc, než kdybych dostal drahý automobil. Tohle je přesahující, živé, věčné, neustále žijící a fungující. Propojené v paralelních světech, realitách, neomezeno časem ani prostorem – s dovedností těch Vědomých a jejich cestováním v čase a v prostoru. Přestože jsem byl vším možným a kdekým v té spoustě inkarnací, každý takový dílek celkové skládačky, je pro mne obrovsky nabíjející, inspirující a dodává sílu na cestě jít v energii dál a dál. Nikdy to nevzdáme.