Mám synovce, 19letého, kterého mám moc rád. Věnuje se bojovým sportům. Ty jsou z hlediska karmického a energetického pro vývoj duše ne zrovna ideální, ale každá duše si prošla nebo teprve projde životy bojovníků, zabijáků, vrahů. Aby procítila všechny polohy studia božského Tvůrce. Každý z nás byl i zabit, mučen a vyzkoušel si tohle poznání i ze strany druhé. Kolem bojových sportů je síť nehezkých energií agrese a dost bytostí různých stupňů destrukce. Od entit, astrálních parazitů, po různé démony.:) Ale i v tomto sportu dokáže část bojovníků vyzařovat hezké energie a být napojení na Stvořitele.

V dnešní často agresivní době, je dobré umět ubránit sebe a třeba i druhé. Málokdo ze zápasníků bojových sportů na západě ( v Asii se s tím hodně pracuje ) dokáže využít obrovské výhody, které mu nabízí duchovní práce na sobě.

Meditacemi, otužováním, modlitbou,dechovým cvičením, jogínskými technikami k ovládnutí těla, získává klid, rozvahu, nadhled a převahu nad soupeři, nad svými strachy, stresem…

… Může však jít ještě dál a ovládnutím své mysli vyzařovat velkou silou ze svého solaru a srdce energetickou převahu.

Velcí asijští mistři dokáží kumulovat celibátem svou sexuální energii do různých vyšších center a využít ji v boji.

Cvičení tibetského tummo se dá docílit stav euforie a nonstop blaženosti a kumulace sil. Koncentrací, vizualizací pak projít jako filmem celým bojem.

Většina zápasníků se na bojišti přepne do přítomného okamžiku vyplavením adrenalinu- tělo reaguje v módu: boj nebo útěk, v situacích kdy jde do tuhého. Někdo vám chce ublížit či vás dokonce zabít. To máme v sobě zakódováno úplně všichni díky morfogenetickým a rodovým dědictvím těl – na této planetě.

Na západě bohužel jen úplné minimum zápasníků, dokáže využít obrovskou výhodu studia technik svého a jiných bojových sportů, umění v živých snech, v astrálu. Kde mohou studovat v různých chrámech, s různými mistry, bytostmi nejen z této planety. A často třeba i tisíce let mrtvými. Výhodou na druhou je i to, že tohle studium funguje zatímco fyzické tělo regeneruje, spí a duše člověka v těle astrálním či mentálním..plně vědomě trénuje v astrálu. Ten je skutečnější než tato naše materiální a hmotná realita. Bavil jsem o této možnosti s jedním českým zápasníkem, jedničkou napříč váhami, který je znám, že medituje a souzní s přírodou. O tomhle neměl páru. Ale jednou to třeba u něj přijde.

Staří mistři bojových umění, dokázali i ve svých 80 letech porážet mladé bojovníky. Bylo to díky jejich astrálním a duchovním schopnostem, kdy dokázali předvídat pohyby a druh techniky útoku svého protivníka. Díky tomu, že měli náhled ze 4 dimenze – astrálu a využívali roviny bezčasovosti tam, kterou přesunuli sem do nižší, 3. dimenze. Duchovním zrakem viděli přes astrál co jejich protivník udělal tam a zhmotní se za chvíli tady dole… Jednoduché, jen se to naučit.:) Ale astrálně dnes na planetě cestují stamiliony lidí. V astrálu se i dá vrátit v čase nebo naopak přesunout do budoucnosti. Tam si celý zápas projít, zapamatovat a ve hmotě pak víte co se bude dít. Dá se napojit na různé egregory, v astrálu vstoupit do klanů, škol… V ringu mohou hned u zápasníka stát a zesilovat jeho sílu – jemněhmotní bojovníci. Tak jako má třeba šaman během své práce – při rituálu Ayahuscky, v místnosti spoustu ochraných duchů, pomocníků a i vytělesněných šamanů z rodové linie, rodiny. Čím silnější rodina, tím silnější tohle zákulisí. A tím větší bezpečnost účastníků procesu. Proto je třeba pečlivě vybírat ke komu na šamanskou ceremoniie jdete a komu svěřujete své tělo a duši.

Meditacemi, modlitbami jde nastavit i silnější proces samoléčení z následků úrazů a hlavně a to je klíčovější, zesílit své ochrany těla hmotného. Aby se při zápasech co nejvíce eliminovalo zranění těla… a když ano, tak aby to nebylo vážné. Stává se, že se v ringu setkají karmicky provázaní jedinci, kteří si kdysi ublížili a teď se má srovnat karmická zátěž obráceným výsledkem. Nebo si to mají rozdat a po zápase si konečně odpustit…

Využitím magických sil a ovládnutím astrálního cestování získává bojovník obrovskou výhodu. Napíšu-li to úplně na rovinu otevřeně, může ten, kdo ovládne tyto síly, zabít svého soupeře na dálku i v ringu, ochromit ho, rozjet mu hlavě panický strach a ochromující úzkost a tak ho vyřadit z boje. Tohle dnes bohužel bohužel dělá v jiných oblastech žití a často v rybníce duchovním, za peníze kdejaký černý šaman, mág, čaroděj. Vrátím se oklikou k synovci.:) Je velký talent jednoho bojového sportu, vícemistr světa juniorů, a když jsem na něj před půl rokem nahlížel v jasnovidném stavu do budoucna, má na křižovatce i možnost zápasit v nejprestižnější soutěži světa od svých 24 let. Vydělávat miliony a spousty dalších pozlátek materiálního světa, který už mne nechává klidným. Ale pro většinu pozemšťanů jsou peníze, moc a sláva hnacím motorem. Pokud se tedy on, nevydá jinou cestou pokračování této inkarnace. Na každé z křižovatek, kde se mu kříží osud na varianty a možnosti výběrů.

Tak nad ním jen držím ochranou ruku a na dálku nebo na blízku ho alespoň částečně ochraňuji, aby se mu v zápase moc nestalo. Ochranou světelnou, modlitbou. Mohl bych mu pomáhat daleko víc, ochromovat jeho soupeře, ale tím bych ubližoval karmicky sám sobě, tedy to dělat nemohu. Obzvlášť kvůli takové hlouposti z nadhledu nesmrtelné duše. Jak mi zesiluje prací na sobě spojení s energii Tvůrce, Kristem a Duchem Svatým, mohl bych i žádat o jeho vítězství v zápase a Bůh své věrné služebníky neopouští a často splní různá přání. Ale škoda tím plýtvat kvůli něčemu tak přízemnímu jako jsou vítězství a peníze.

V rovině hmotné je třeba dodat tělu všechny potřebné vitamíny, minerály, látky, enzymy, které už v dnešní energetické stravě jsou jen v malém, suplementy, vitamíny, doplňky. To z těla udělá funkční stroj. Různí mentální koučové, psychologové sportu – jsou jen slabým odvarem možností duchovních. Teprve jejich ovládnutí z něj udělá mistra. A větší práce na sobě, vždy s pokorou a propojením s Bohem, Stvořitelem, a ovládnutím jemných a mocných sil, z něj časem udělá mistra mistrů… A mistr mistrů už nebojuje pro peníze a slávu a nebude zápasit v kleci, ringu a ubližováním druhým nejvíce ubližovat sám sobě. Jen plyne v energiích, v čase a prostoru…