Občas mi někdo píše, že mé texty jsou někdy drsnější.:) Jako třeba ten, že skoro každý má na sobě nějaké přivtělené duše. A i když mu je někdo zdatný odvede, tak stejně je má na sobě hned zase. I astrální parazit y a pod. Dokud se sebou opravdu nezačne konečně něco dělat a jeho ochrany do něj žádné přivtělence a potvory nepustí. Není to zase tak těžké.
Nebo jak varuji před riziky psychedelické turistiky u slabě vycvičených šamanů. A to o zákulisí šamanismu zdaleka nepíšu vše.:)
Také uvádím, že kouření marihuany je pro jemněhmotná těla člověka totální destrukce.  A že tahle danajská rostlina sice blahodárně působí na lidské tělo, ale ty jeměnhmotná a auru trhá a většina huličů skončí právě jako ty neodvedené duše a budou se tady ztracený čas také na někoho přivtělovat. A když je huličem s potrhaným těle duchovní učitel, učitelka a zapálí si se studenty nebo jim marihuanu při své nevědomosti dokonce nabízí, to už je úplně na hlavu.:) A ano, tahle Rostlina síly dokáže huličům ukázat různé světy, bytosti, zatímco během toho procesu trhá jejich světelná těla a dělá díry do aury. Díry, které podle šamanů a jasnovidců opravit je extrémně těžké až skoro nemožné. A musí to dělat velmi silný šaman.
 Ale je lepší psát pravdu nebo lhát, mlžit? Ezo svět je drsný. Kriminálníka poznáte podle vzhledu, řeči, chování. Ezo dravce v tričku se sluníčkem, co vás obejme nepoznáte často ani na desátý pohled.:)
Většinu informací konzultuji s duchovně pokročilými lidmi. Co vidí, cítí, už na sobě dlouho pracují. Jsou často vyčištění, dokáží meditovat ve stavu vědomí a v Jednotě. A věřte mi,  zdaleka nepíšu o těch drsnějších věcech, skutcích, co se v české a světové ezo dějí.:) Všechny světy jsou o energii, jejím získávání, prací s ní. A proto se o energii v celém Vesmíru různě přetahuje. Tak jako je většinou zbytečné psát o nějakých pokročilých duchovních technikách, naukách, ke kterým se dostanou jen ti, co se k nim ve své zralosti dostat mají. Tak je i zbytečné někoho více děsit o skutečném fungování duchovních světů a spoustu z toho profiltruji. Ne nadarmo jsou výcviky šamanů, jasnovidců, jogínů, neodruidů, mnichů tak tvrdé, protože běžná nervová soustava by tohle nezvádla vidět, žít.
Facebook je přeplněný sluníčkovými texty. Často i od různých úleťáků nebo cíleně manipulujících, kteří si vytváří své platící obdivovatele. Třeba ta holčina, která kdysi ve velkém potrhala svá těla marihuanou a teď pořádá napojování na portály a hvězdné brány, místo, aby někde v ústraní opravovala sama sebe.:) A těch různých zpráv o přechodu do 5D.. O tom že nás zachrání mimozemšťané… Nějaké hnutí odporu a podobné manipulace s lidmi… Hromadné meditace, které často do svého egregoru odchytají nehezcí lidé i bytosti..:) Je to pořád dokola. Každý musí prvně duchovně pozvednout sám sebe, jinak nemůže pomáhat druhým a planetě. To je jeden z vesmírných zákonů a vždy platil a platit bude. Velmi často jednonozí v ezo světě vedou beznohé a jiné jednonohé a místo záchrany planety zachraňují svůj život, peněženku a berou i od platících kromě peněz i energii. Kdo umí sečíst 1+1 vidí jak se ve všech směrech situace na této planetě zhoršuje a je třeba být silný, zesílit, pracovat sám se sebou. V meditacích, modlitbách a pořád to stejné a poctivě a doopravdy. Trmácet se přes celou ČR na nějakou aktivaci portálu na Plejády, který stejně nefunguje a je to jen v hlavách pořadatelů,  ještě nikoho duchovně neposunulo. Jak se shodovali Vacek, Tomášová, Drtikol a další z těch  u nás nejpokročilejších. Ti řekli: nemluv, medituj, makej, neztrácej čas blbostmi.
Mezi vysoce vzdělanými, osvícenými ( Osvícení zažil kde kdo, ale stejně má často ego a nedořešenou sexualitu třebas = Osvícení není potvrzením čistoty zdaleka ) , napojenými, jasnovidnými ezo učiteli v ČR, mezi těmi co fakt umí, ví a vidí, je nemálo těch, kteří magicky útočí na své oponenty, dělají v astrálu nehezké věci, odsávají spoustu lidí o jejich životní energii a dost z nich má nezvládnutý ten nejsilnější pud: sexuální a spí ve velkém se svými studentkami a jako bonus je potrubím odsávají i roky a desetiletí  potom co už s nimi nespí. A těm odsávaným o životní energii se zhorší zdraví, psychika, nedaří se jim v práci, s penězi třebas – protože energie jim chybí a vše je o energii. Řada žen tohle zažila i od svých partnerů, kteří měli nějaké magické schopnosti. Nemálo mi jich kvůli tomuhle psalo.  I vědomý odchod z této planety a dostat se přes ten reverzní, bytostmi udělaný obal v astrálu kolem planety Země je o spoustě energie. Protože je pro mne nemyslitelné ukrást energii spoustě lidem, jak to dělají někteří do svého egregoru a tu pak použít na vědomý odchod po smrti, tak čistou cestou nakumuluji spoustu energie celibátem + meditací, modlitbami, cvičením a využiju pomoci některé z linií, ve kterých jsem. Tibetskou, hyperborejskou či nějakou další případně kombinaci několika, abych mohl vědomě odejít do Vyšších světů a nemusel zase tvrdnout tady….tak jak se tu zacyklilo na desítky, stovky inkarnací spousty pokročilých duší. Které sem šly studovat na jednu, dvě, tři inkarnace, jak plánovaly a už jsou tady třeba 80 životů. A v životě tomto atakovalo jejich tělo hulení trávy, Bufo Alvarius, drogy, psychedelika u nevycvičených šamanů atd. a budou to mít ještě těžší se odtud dostat, než v dobách, kdy se s tímto ještě na této planetě nepotkávali.:) To, že během těchto rituálů zažili krásné věci, procestovali různé světy, zažili stavy blaženosti, jednoty atd., je jen pozlátko vedle toho co to udělalo s jejich těly. A do toho je většina z těch co byli v Amazonii napojena šamany a odsávána o životní energii. Také jsem tam byl a s potrubím se vrátil a složitě to odsekal po letech. A potrubí napojují i na seminářích u nás. Bohu-žel. A je smutné koukat, jak spousta bezbranných kuřat leze orlům samo do pusy a ještě jim za to platí.
 No, každý svého osudu strůjcem přátelé.:)  Ne nadarmo jde většina těch nejpokročilejších jen cestou meditací a modliteb. V samotě, v ústraní i mezi lidmi v paneláku.
Někdo namítne, že tohle je můj svět, mé myšlenky, které si přitahuji a zhmotňuji. Ne, přátelé.:) Zažil jsem lecos z uvedeného a můj život je v harmonii. Bez útoků, odsávání, v hojnosti hmotné. Protože na sobě pracuji a ve spojení s Kristem s Bohem jsem daleko více ochráněn před vším. Ale děje se to spoustě lidem v ezo světě, kteří mne kontaktují. A třeba i lidem co znám a v duchovnu už se pohybují desítky let. Každý z nich zažil něco nehezkého, každý se v něčem v ezo spálil.