A když už dnes píšu o těch frekvencích a vibracích různých jazyků, tak jsou tu ještě jazyky magické, nebeské, mluvení v Jazycích Ducha Svatého a řada dalších. Většinou zní jako nesmyslná slovní spojení, hatmatilka. Mystici, lámové, šamani, čarodějové, mágové se jimi napojují na určité kanály, přivolávají duchy, pomocníky, přivolávají léčivé energie, pomocí kterých léčí nemocné, kumulují svou sílu, dostávají se rychle do tranzu i do spojení s Vyššími světy, odstraňují kletby, magii, uhranutí, odvracejí magické útoky, zesilují ochrany atd.
Zažil jsem to už jako dítě, když jsem si v rozšířeném stavu vědomí drmolil neznámou řečí. A rozhodně to nebyla řeč nějakého národa z minulé inkarnace. I když, mystikem, duchovním jsem byl v řadě životů na různých planetách a tam se setkal i s těmito Jazyky. Později pak třeba při jízdě autem, když jsem cítil nepříjemný útok, napojování, tak jsem se rozmluvil a ukázal tím svou sílu a útok odrazil. A zažil jsem to rovněž na šamanské očistě, léčení, kdy šamanův pomocník vydával mluvu a slova jako tlupa rarachů – ale potřeboval přivolat, zhmotnit určité síly, energie a bylo to úchvatné.:)
I při mém vodním křtu Kristem a Duchem Svatým jsem mluvil v Jazycích a i lidé kolem mne… a byl to velmi silný zážitek.
A ještě k těm vysoko vibračním jazykům: řekněte miluji Tě, milujem Ťa, já těbja ljublju, אני אוהב אותך, I love you… Jak vibračně krásné je to v češtině, slovensky, rusky a v hebrejštině a jak chladné a nízko vibrační v angličtině. Pokud se nacítíte na vibrace, nad slyšení slov.