Tento text, možná někomu pomůže, někomu třeba osvětli propojení různých sil. A někoho rozesměje..co to zase ten pitomec píše za nesmysly.:) Ale je mi jedno, kdo si o mne co myslí. Už dávno nejdu ve stádu poslušně s davem.:)
Dva dny jsem teď pracoval na zesílení mého spojení s Ježíšem Kristem u kamaráda léčitele, jasnovidce. Má s Kristem nejsilnější spojení a komunikaci, co jsem zatím v této inkarnaci zažil. A zesiluje mu to. Platí u něj to co Kristus říkal: já jsem Tvá cesta, pravda i cíl… A hlavně: nikdy Tě neopustím a vždy tady budu s Tebou. Vždy, když ho potřebuje, tak hned přijde a pomůže jemu i jeho pacientům. Někdy mu Kristus nařídí léčit lidi, co dělali těžké věci, a on by je jinak odmítl v té spoustě pacientů, kterým pomáhá. Je to úžasný pocit, když přijde Ježíš Kristus v jeho jemněhmotném těle, položí na člověka ruce…plní ho svou Láskou, Silou, Světlem Božím… a celá bytost, tělo, všechna těla se rozzáří mocným světlem Krista. Zároveň je Kristus ta nejsilnější ochrana na této planetě před vším. Taková práce je radost pro duši a pobyt v těchto světech povznáší Ducha. Dva dny práce v duchovních světech a v astrálu. Čištění věcí z minulých životů. Spánek jen hodinu denně, ale přesto plno síly. S tímto chlapíkem už jsme se v pár životech sešli. Nejen jako čarodějové, léčitelé, služebníci Boží.
Jelo mi i dočišťování následků magie použité v dávných životech. Každý jsme někdy zabíjeli, proklínali a konali špatné věci, abychom si vyzkoušeli všechny druhy studia ve hmotě. Každý jsme byli zabiti a prokleti a je třeba plně odpustit. Proto je třeba, aby každý z nás vyčistil v sobě to temné, nebál se toho, protože je to jen jiný druh energie a patří to k nám, stejně jako věci světelné.
Šel jsem na tuhle planetu tenkrát z jiných světů…Tak jako i jiní. Tmavovlasý urostlý čaroděj ve světlém rouchu, s přístupy k Bohu, tvůrčím Silám a napojením. Jasnovidný a jasnozřivý, s obrovskou mocí nad lidmi, které nesmí nikdo zneužít v osobní zájmy, pomstu, prospěch. Na začátku jsem byl docela světelný a čistý.. :)Tak jako řada dalších.. Ale časem nás to semlelo, jak jsme zneužívali božské tvůrčí síly na své hry.. Párkrát mne temná strana dostala i na ženy a lásku – na různých planetách – nejen tady na Zemi.:) Když jsem třeba vedl asketický duchovní život v celibátu nebo byl po slibem nějakého tajného řádu mystérií. Přišla láska, žena, sex a fíha..byl problém.:) Někdy i velký.:) A vibrace těla padly hodně dolů. Ty vysoké energie a v některých světech je třeba držet se od světského světa: sexu, vztahů, dětí, majetků, peněz…
Král nevládne čaroději, čaroděj ovládá krále, aniž by to král věděl… A my jsme si tenkrát s vládci také hráli a měli své postavičky v lidských tělech. Život čaroděje, který je vědomě v různých tělech a světech, nekončí smrtí jeho fyzického těla. Vytvořil jsem tenkrát jeden silný rod: udělal jim silné ochrany, znak, talismany a magické předměty, artefakty síly, erby, propojení do duchovních a astrálních světů…Dodal jim sílu, vytvořil jim magický egregor síly. A ten rod doteď žije. A nevyvíjelo se to zrovna hezky později a ti lidé to zneužili. Ten rod se pak rozrostl, bylo tam hodně shromažďování majetků, násilí… Měl jsem tenkrát síly a přístupy i k ovládání démonů a k jejich odvádění, ničení a pracoval na planetě Zemi i s energiemi mimozemskými. Nebylo v souladu je na této planetě použít. Ale arogance moci rostla a přetlačování s ostatními čaroději také.:) No…musel jsem a musím ještě trošku čistit.:) Odpouštět a čistit.. Čistit a odpouštět.. A stále dokola. Zas a znovu. Už jen 9% karmy. V Bohu a v Kristu…jeho zlatým křížem spalujícím temnotu a odpouštějícím vše a všechno na věky věků. Kristus je cesta, pravda, Světlo a cíl. Začátek i konec, Nahoře i dole. V nás i vevnitř. Kristus je odvaha, láska bez podmínek, soucit, milosrdenství… Ochránce slabých, spalovač démonů a zla. Byl partner i otec dětí. Ženy pro něj byly absolutně rovnocenné mužům. Kristus je a byl všechno, jen ne ty lži a manipulace, které o něm vykládají církevníci a sekty.
Milovaný Ježíši Kriste, žij ve mě, sviť ve mě, ochraňuj mne a mé blízké. Naplň mé srdce radostí a láskou, soucitem a milosrdenstvím. Kristus je spojka k Bohu – proto šel do hmotného těla, do hmoty, aby se přes něj dalo propojit silněji s Bohem. Jako spojovatel, syn Boha. Neznám silnější energie a ochrany na této planetě ani v našem sektoru Vesmíru než je Kristus. Prosbu a modlitbu k němu provádět vědomě a ideálně vlastními slovy. Ať vaši energii z modlitby, neodchytí nějakou církevní modlitbou, egregor vytvořený kdys jejich čaroději. O tomhle zkrátka něco vím.:)
Takhle fungují dodnes různé šamanské rodiny, klany, linie tibetské, egyptské a další… Byl jsem a stále jsem v tibetské linii Karma Kagjü.
To je jedna z nejmocnějších rodin – linii na planetě. Násobně silnější než rodiny amazonského šamanismu. Miliony duší a bytostí vs. stovky, nebo nízké tisíce u těch nejsilnější rodin šamanů.
Propojeno v různých světech… ukotveno..spousta čar a kouzel.:) Všichni za jednoho, jeden za všechny, podobně jako třeba sicilská magie. Spolu silní a síla rodu, kmenu. Tak jako dnes šamani používají různé artefakty, popel z mrtvých šamanů, nehezké věci a předměty. Spolupracují s hmotnými draky, kteří jsou rozeseti po planetě v podzemních jeskyních a musí jim za jejich ochrany energií platit. Proto tolik odsávání do egregorů. Zatímco Tibeťané dostávají od věrných svůj energetický desátek každou mantrou, modlitbou napojenou na linii. I třeba tím oblíbeným: Šťastny ať jsou všechny bytosti…:)
Vesmírné, Božské zákony platí neustále. Je třeba dávat obrovský pozor na to co děláte, co vyslovujete, co komu závidíte, protože ty spojení, následků a příčin běží stále a neustále se to odráží ve vašem životě. A má to přesah do jiných, dalších vašich životů. Dneska je v duchovním rybníce spousta metod. Obrovské množství. Ideální je se vyhnout magii, kabale, kvantování, čarování – pokud se chce člověk, duše, rychleji dostat do Vyšších světů a nedělat si dluhy.:) Vždy platilo a stále platí, že duchovní posun si každý musíme odpracovat sám a nejsilnější metody jsou ticho, samota a práce v sobě. Jít dovnitř, do sebe a tam postupně najít a otevřít vše. Velkou pastí je uzavřít smlouvy s různými bytostmi za nějaké schopnosti.. Protože někdo za to platí spoustu životů a někoho časem donutili platit kradenou životní energií jiných lidí, bytostí. Protože v celém Vesmíru je to o energíích a jsou nejcennějším platidlem. Proto tolik čarodějů, mágů., šamanů, reikistů odsává energii, krade ji svým žákům, pacientům, milenkách, partnerkám. Ať už energii životní, tak majetky ( na jejichž vydělání také byla použita životní energie a je v tom stále ), uctívání, oddanost.
O tomhle by se dalo psát hodiny, ale podstata je stále stejná. Duchovní cesta je pořád jen o tom, žít co nejčistěji, nikomu neškodit, pomáhat druhým, předávat znalosti svému Vyššímu já a vyčistit svou karmu a pak vědomě zemřít. Nic víc, nic míň.