Facebook je zavalen různými motivačními citáty a radami jak na sobě duchovně pracovat. Chodí mi ročně tisíce pozvánek na různé esoterické a duchovní akce. Od Ayahuscky a nějakého bubnování, po všemožnou všehochuť ezoteriky a milionu druhů terapii. Regrese HAP se povyšuje nad jinou regresi. Pak na sebe útočí různá mistři této metody navzájem. Jiný druh regrese zase říká, že on je lepší a nejlepší. A třetí také.
Ročně vyjedu tak na jednu, dvě akce a ideálně to ještě uspořádám u sebe doma s tím konkrétním učitelem.:)
Je to tady přeplněné informacemi, články, texty, zaručenými tipy jak se super rychle duchovně posunout. Nebo zbohatnout a mít hojnost ve všem. Kartářek a vědem jsou tady mraky. Dnes není problém najít informace, takřka o všem. Jen je třeba 90% textů a informací přetřídit a vyřadit.:) Channeling a automatická kresba má podle řady ověřovatelů věrohodnost jen 10% a většinou kontaktérům napovídá nějaká astrální entita či ještě větší potvora. Dodá jim na začátku informace co se stanou a pak si je vodí a směje se jim. Vrcholnou srandou pak bývá většinou to, že kontaktérovi řekne, že je vtělený Kristus, Archanděl Michael či někdo podobný a on se znemožní před okolím. A bohužel spousta lidí hltá jejich zaručené texty o planetě a převibrování do 5D.

FB je zavalen i různými zprávami a texty o konci světa, superportálech apod. od různých schizofreniků a úleťáků, kteří to přehnali s psychedeliky ( a potrhaná těla, aura, příliš otevřených napojení – jim rozbilo psychiku ) nebo se neumí uzemňovat. Či je dostalo jejich vlastní ego a hamižnost.
Najdete tu spoustu tajemství a super rad od různých ezo mistrů k ničemu.
Proto je ideální neztrácet tady moc času a radši jít meditovat do přírody a projít se v lese. Pořád platí, že duchovně se nejdále dostanou ti, co praktikují stovkami let ověřené metody: meditace, modlitby, ústraní v izolaci, samota, příroda, půst, celibát, dechová cvičení, jóga, práce v živých snech, v astrálu ( ideální ve Vyšších světech, duchovních městech, v Království nebeském nad astrálem, ale ruku na srdce, tam většina nemá povolen přístup ) odříkání, pokora, skromnost, zbavení se pout závislostí. Ať si kdo chce, co chce říká, že je dnes jiný doba… Ano, jdou sem velmi silné energie a jak už jsem psal: dá se za 5 let udělat více než dříve třeba za 40 let… Ale ty metody jsou pořád stejné. A cesta vede přes dřinu na sobě, odříkání. Ti co jsou duchovně nejdál, neřeší svou peněženku a s kým se příště na akci vyspí, ale svým vyzařováním, pokorou vyvažují tisíce těch méně zářicích a vylepšují situaci na této planetě doopravdy a ne jen řečmi.

Drtivá většina textů na fb mi nic nedala. Spousta z nich je plná zkopírovaných textů z knih. Stejně je to i s knihami na českém trhu. Ten je zavalen a je náročné vibrat si fakt to kvalitní.
Velký průšvih jsou často hromadné meditace. Kdy energie spousty lidí je odchycena často nehezkými bytostmi a čaroději do jejich egregorů a pořadatel meditace pak nese karmický díl za to, kam lidi přivedl. Příkladem je ta jedna velká česká skupina tady. Místo pomoci dobru, Světlu, posilují posílí energií a biopolem meditujících – druhou stranu a manipulují lidi nějakým hnutím odporu. Kdy, až to prý přijde, půjdou do podzemí, jen s batůžkem —do sprchy kde je super očistí a budou se dít věci.:) To, že ti k lidstvu dobří mimozemšťané, dodržující vesmírné zákony nepřiletí, protože nesmí porušit právě tyhle zákony a nezasahovat do vývoje tady, jim nevysvětlíte.
Ono je těžké vibrat si i z té spousty a spousty různých metod, technik, druhů terapií. Seminářová a psychedelická turistika zažívá ohromný boom. Znám lidi co jezdí skoro každý víkend na jinou, tentokrát ještě úžasnější metodu a už jich znají desítky. Někteří i přes 50. Přitom by jim stačila jedna, dvě, ale ty opravdu důsledně praktikovat roky. Řada lidí to však má i jako seznamovací akce s cílem najít partnera, kamarády nebo se tam opít. Tak proč ne.:)
Objíždění akcí mám naštěstí za sebou. Vše proběhlo správně a ve správný čas. Ale kdyby to šlo vrátit, neabsolvoval bych žádné zasvěcení Reiki a do desítek dalších energií a trpělivě si počkal až mi sami z Vrchu otevřou tu jedinou opravdovou energii a napojení přímo ze Zdroje. Nejel bych do magií a odsáváním, znásilňováním zasviněného Peru. A neúčastnil se některých dalších ezo akcí.
Pečlivě si už vybírám ke komu zajedu. Hledám učitele co má hezkou energii, vyzařování a magicky neútočí na oponenty a konkurenci.:) Není plný závislostí a v nemocném těle dopovaném stimulanty, alkoholem a energií studentek přes různá vlákna a odsávání.:) Má tedy ovládnuté sexuální pudy, ideálně v celibátu nebo s vyřešenou sexualitou a nemusí spát se spoustou svých studentek, studentů.
Sám píšu přes svůj omezený filtr vnímání. Znečištěný mou frekvencí a viděním světa, Vesmírů. A píšu hodně upřímně a pro kamarády, přátele. Nepoužívám motivační formulky, zdrobnělinky a nepotřebuji ani podlézat lidem, abych získal platící zákazníky na nějaké semináře, akce, které nedělám..:) Některé informace se snažím zjednodušit a vysvětlit tak lidem, co s duchovnem teprve začínají… a zatím se nespálili tolikrát co řada jiných. Aby se třeba vyhnuli něčemu, co si mohou na své cestě odpustit a přeskočit tuhle zkušenost. Vyhýbám se někdy uvádění konkrétních jmen černých mágů, šamanů, čarodějů, tantriků, léčitelů a těch největších průšvihů českého ezo rybníka. A někteří lidé si dokáží konkrétno stáhnout z informačního pole v textu… A spousta lidí už je stejně zná a nebo se v pravý čas dozví více.
Ale přiznám se, vadí mi ta zbabělost velké části českých duchovních učitelů, kteří ví o spoustě černot, odsávání, zneužití, podvodů a nechávají lidi dále trápit. Důvodem je i to, aby tím neohrozili svou bezpečnost a hlavně finance. Ale ta čistka se blíží, už to začalo a velké množství lidí přijde v duchovním rybníce o iluze.