Boží milost ( či jak si tu super-energii, super-inteligenci, super-počítač – co vše stvořila a řídí – nazvete ) nemá hranic. Vše beznadějné může být vyléčeno. Vše může být uzdraveno. Neexistuje nemoc, bolest, strach, omezení, které by silné spojení s Bohem nedokázalo ihned vyléčit. V dnešní době přibývá nemocných – tohle je ta správná cesta k vyléčení. Ne operace, chemoterapie, vyříznutí, potlačení problémů, kdy se však neodstraní příčina a nemoc se časem vrátí. Zároveň je tahle super-inteligence moudrá a s tak obrovským nadhledem, že na setiny správně dělá ty nejlepší rozhodnutí pro celou množinu našich inkarnaci. Někdy je dlouhé umírání v bolestech, ta nejideálnější cesta k odpuštění, pokoření nenávisti, vyčištění řady životů naší duše. A vše se poskládá ve správný směr další cesty.
Tyhle stvořitelské energie ví úplně o všem co se děje ve všem stvořeném, úplně všude. Těmto láskyplným silám se lze jen poklonit, odevzdat a každý den je prosit o vedení. Prosit abychom žili v souladu s nebeskými zákony. Pak najdeme smysl svého života, harmonii, vyrovnání a CESTU k BOHU. Vše máme v sobě, ne venku. Boha najdeme ve svém srdci fyzickém i v srdci duchovním, které máme uprostřed naší hrudi. Najdeme ho v každé buňce svého těla. Stačí si to jen uvědomit, procítit to a ukotvit v sobě. Pak už nikdy nejste sami a vždy je s vámi. A už nikdy nehledáte smysl života. Protože jste ho začali ŽÍT. Už nepatříte mezi ty hledače, kteří svou bolest ukájí alkoholem, drogou, cigaretou, prací, sportem, adrenalinem víc než je zdrávo vašemu tělu.
Nepotřebujete kostel a církve a sekty plné manipulací a strašení jejich pekly a hříchy. Ale i tam se dají najít mezi ovečkami srdeční a dobří lidé a takových je tam více než najdete v hospodě a v tělocvičnách.
Když už jste se odevzdali Bohu, nepotřebujete hledat smysl svého života v adrenalinu různých cest, sportů, směrů, aby jste si aspoň na chvíli připadali živí. Někdo jezdí závody, jiný leze po skalách, třetí ubližuje sobě i druhým v ringu. V tom silném adrenalinu, jsou v té chvíli v přítomnosti, tady a teď a aspoň na tu chvíli si připadají živí.
Jogíni ducha dělí spojení s Bohem na různá stadia:
Nejdříve se vám zdá, že jste od Boha odděleni, pokládáte se za jeho oddaného služebníka.
Ve druhém stádiu se cítíte být Boží částečkou, ale pořád vnímáte omezení svého těla a vnímáte své oddělené vědomí od něho.
Třetí stupeň, tam už JSTE JÍM, jste TO, jste ON jste jedna bytost. Jste Bohem ve svém srdci a nejen tam. Jste Tvůrce.
Ti s Bohem nejvíce spojení, kteří sami jsou Bohem a mohou TO, co je běžným lidem zatím odepřeno, neplýtvají svými prosbami ani na vlastní vyléčení. Občas poprosí za Boží milost pro druhé a těm je uleveno.
Řešil jsem před pár dny pomoc tátovi, sestře, které v astrálu a duchovních světech omezují určité bytosti ( které se mi vůbec nelíbily:)) a také dočistit naše rodové linie naplno a doopravdy. V těch světech, v konfrontaci já vs. oni, na živo, energii, světlem Krista, když nebude stačit domluva po dobrém a ukázání Síly. Všechny ty regrese, konstelace apod. ( pokud váš průvodce není jasnovidný a v těch světech během akce kletby, omezení, příčiny za vás neodstraní )  jsou většinou jen vizualizací, přáním a i to může dost pomoci, ale tomu se tyhle bytosti, ty lidi, rody ovládající tyhle duše, celé rody řadu inkarnací, někdy spousty inkarnací, často jen zasmějí a dělají jim problémy dál. Udělám co bude dovoleno a na co budu stačit při pomoci tomuhle rodu. V rodu, kde jsem jednu inkarnaci na návštěvě. Protože kde je vůle, tam je cesta. A i cesta může být cíl CESTY.