Viděl jsem už poměrně dost výsledků testů krve od ZInzina a je to pro mne zábava to sledovat:

většina lidí co si myslí, že jí a žijí zdravě, měla docela žalostné výsledky co se týče vyživenosti těla.
Vegani, vegetariáni, ti na živé stravě, mají bez vyjímky těla „vyčuchlá“, nedoživená, nejedou jim na výkon, na jaký by mohly. Když máte v mrkvi ze zahrádky nebo tzv. Bio z obchodu něco mezi 10-30% živin, co měla před 50 lety, když ještě nebylo tak silné ozařování ( wifi, elketrosmog, různé vysílače, přijímače atd. ) a půda, vzduch, voda otrávená chemií, co z toho můžete dostat do těla? Mám za sebou různě dlouhá vegetariánská období a vždy bylo po pár měsících tělo bez masa energeticky slabší. Ano, bez masa více vibrovalo, ale to samo o sobě člověka duchovně vyspělým a pokročilým neudělá. Když stroj, tělo, nedostává dostatečné palivo, nefunguje na 100%. Tak si asi 20 dní v roce maso z malochovu dám. Drůbeží, rybu nebo domácí hovězí.  Maso bez injekcí, očkování, porážené doma, ne na jatkách, kde do toho jde ze zvířat obrovské utrpení, strach, bolest, když vidí a slyší co se kolem nich na jatkách odehrává. Většina z těch, co se u nás posledních 80 let dostala duchovně nejdál, maso jedla. S mírou, v lásce, vděčností tomu zvířeti.
Kdo vidí do těla a rentgenově, vidí velmi dobře, jak celý ten stroj – tělo, funguje. Šamani si dokáží zvětšit i DNA a metastáze v těle vidí dřív než medicínské přístroje. Na duchovní posun je potřeba hodně energie na kvalitu života má množství energie také velký vliv. Kdo má málo energie, tomu se nedaří v různých oblastech a trpí tělo i psychika. Nedaří se mu vztahově, pracovně, není dost energie na kvalitní sexuální život, nevyživená páteř a klouby rychleji degenerují.
Poslal jsem test z kapky krve jedné ezoteričce, která tvrdí, že doplňky stravy jsou nepotřebná věc. Že tělo si vezme ze stravy co potřebuje dostatečně – stačí tomu věřit. Uvidíme za pár týdnů, jak vyhodnotily lékařské přístroje její vzorek.
Asi 15 let jsem byl proti tabletám, vitamínům, doplňkům stravy. Nechtěl jsem do sebe nic cpát. Posledních 6 let výživu do těla dodávám. Stejně jako lidé kolem mne, kteří jsou často duchovně dál než já. A kdyby to nebylo nutné, nedali by do sebe ani tabletu navíc.:) No, stále se něco děje, hry se hrají, zábava plyne.:) Dnes jedu, ač nerad, po více než měsíci do Brna na úřad. Už jak tam vjedu, tak to ozařování je tak silné a ten astrál tam tak hnusný ( stejně jako v každém městě ), že mizím co nejrychleji pryč z toho energetického vysavače. K tomu nerad řídím.:) S vděčností se pak vracím do svého domova u lesa.