V duchovním rybníce ještě pořádně nezačala ta hlavní, očkovací čistka. Těch, co je pro ně duchovní cesta důležitá až prioritní a těch, co mají radši jistoty a materiálno. A hlavně nemít potíže, problémy v práci, doma, se sousedy, kamarády, kolegy. Nepřijít o své koníčky a „jistoty“ a „svobodu“.: Je smutné pozorovat hádky rodičů, kdy jeden chce děti naočkovat a druhý je zásadně proti.

Kohokoliv oddělovat, rozdělovat, poštvat lidi proti sobě ( někoho vyvyšovat nebo ponižovat, není cílem tohohle textu ) – to bylo, je a bude, vždy cílem těch temných vládců. Rozhádaní lidé nevidí za kulisy a řeší to nepodstatné. A za jejich zády, se mění to podstatné.
V ČR bude klíčový říjen – pro další dění. Bude po volbách v Německu, a  budou volby u nás. Jak moc si dovolí vláda utáhnout opatřen před volbami? Počká s nimi až p volbách, kde už budou karty rozdány a budou se dohadovat na koalici? Nebo bude globálně nařízeno udělat uzávěrky volby, ne volby? Jak rychle spustí němečtí zelení levicové peklo? Vypadá to, že velké množství Čechů, bude volit menší zlo ( Babiše ) před Piráty. Obě volby jsou velmi špatné, ale Babiš nespustí každoroční zdanění nemovitostí a majetku, sdílení všemožného, a větší špehování lidí, tak rychle.
Pokud si někdo nedokáže sečíst 1+1 a věří v zázrak toho, že očkování nebude časem povinné ve většině zemí… Naštěstí existují rozumní lékaři a pár let ještě nebudou termokamery měřící tělesnou teplotu a množství vakcíny v těle, na většině míst. Bonzovací drony s temrokamerami, snad také ještě pět let nebudou více rozšířené.
Co se bavím s lidmi, co do těl rentgenově vidí, tak názor na očkování je stejný. Opojí to od duše, od Boha – Zdroje. Zatíží nejen cévní systém. To ve svém těle fakt nechceš ,říká jeden šaman.