Tahle covidová totalita je pro mne v pár oblastech přínosná. Možná se už připravuju na život nenaočkovaného psance.:) Psance, který si teda blaženost ústraní – polo-ústraní v modlitbách a meditacích bude náramně užívat.:) Sem tam přijede někdo na pokec, léčení, pro informace.:)

Rozhodl jsem se ještě více řešit to co jím a už nejíst v restauracích vůbec. Bez tak jsem v nich jedl velmi málo. Možná 20 x za rok. Jaká to změna proti dobám mého mládí, kdy jsem v restauracích jedl i 15 x týdně.:) Možná si jen někdy dám vegetarian nebo sýrovou pizzu.:) Už mi vadí vibrace lidí co to jídlo vaří a co do něho ze sebe vkládají. A jak nekvalitní suroviny restaurace používají.  V této inkarnaci jsem poznal spoustu kuchařů.  Nenapadá mne ani jeden, který by byl v pohodě a jeho vibrace do mého jídla by se mi líbily.:)
Nebaví mne řídit, tak je super že méně jezdím autem. Přijde doba, kdy řídit nechci vůbec ( čím dřív tím líp ) a potřebné odřídí partnerka nebo třebas jednou v době vzdálené učeň.:)
Mám rád na relax detox v sauně Ideálně tak 70 x ročně.:) Nemít saunu doma, trpěl bych v této uzavřené době. Už mne však nebaví zajet do sauny veřejné, mezi lidi občas jako dřív. I četba v horké vaně mne stále baví.
Baví mne jak ožila příroda. Jak nelítá tolik letadel, tak se zastavilo sucho a prší. Lesní potoky jsou plné vody, to před Covidem nebylo. Okolí se zklidnilo. V mé realitě není nikdo koho by Covid obstrukce nějak více ničily.  Matka Země by přivítala ještě větší omezení konzumu, letadel, trajektů.
Respirátor si nasadím možná na celkem hodinu týdně. Nedokážu si představit mít to na sobě hodiny denně. Velice s lidmi co to musí soucítím.
Tahle hra na zavření, otevření, zpřísnění..se bude hrát ještě nějaký rok. Každý rok tedy další  vacinace a u někoho  vyrovnat se s následky. Při mutacích je účinnost vakcín jen krátkodobá a musí se vyvíjet další zlepšení.
Naočkovat každý rok 10 milionů Čechů by znamenalo očkovat celý rok, desítky tisíc lidí denně.  No uvidíme, nemalujme čerta na zeď.:) Studium na této planetě má být především hra a poznání pro naše Vyšší Já.
Před chvíli mi na seznamu vyskočil text:

Průzkum mezinárodně uznávaných odborníků ukázal, že nízká proočkovanost v chudých zemích otevírá vrátka novým a nebezpečnějším mutacím koronaviru. Lidé mají asi rok, než koronavirus zmutuje do té míry, že proti němu přestanou být dosud vyvinuté vakcíny účinné a bude zapotřebí upravit jejich složení. Myslí si to dvě třetiny ze 77 světově uznávaných epidemiologů, virologů a specialistů na infekční choroby. Jedna třetina zpovídaných vědců dokonce tvrdí, že světu zbývá jen devět nebo méně měsíců.

Příštích pár desítek let, to na této planetě bude jízda. Narůstající zelený socialismus a  aktivismus a zdanění pracovitých lidí. Pokud nám naúčtují každý ro cca 3% daně z majetku a vlastnictví domu, bytu, bude to pro spoustu lidí náročné. Rostoucí vliv různých skupin psychicky nemocných lidí. Snad se ještě dlouho nepodaří zvrhlíkům uzákonit pedofilii jako normální sexuální orientaci. Příští roky přibude na západě chudých a hodně chudých lidí. A těch úplně nemajetných. A velmi, Bohu-žel velmi, přibude nemocných na těle a psychicky.
Proto se prosím držme, hubněme, zpevněme tělo, vyživme těla, zbavte se závislostí a destrukcí, zdravěji jezte a pijte, více odpočívejte, studujte vznešené nauky a knihy,  a posilujme mysl a Ducha. Duchovní práce na sobě je jediná cesta jak tohle ustát. Jediná cesta jak najít smysl života.  Většina společnosti je nemocná a bude ještě víc. Proplouvat mezi nimi, na to je třeba být v Síle.  Žijeme v přelomové době – jsme ti, kteří nesou pochodeň vstříc Zlatému věku na této planetě.  Za 80-200 let to přijde. Do té doby je třeba vychovávat generace nástupců.  A předávat vědění předků dál.