„Sedím tady v jeskyni proto, abych svým světlem a energii alespoň trochu vyvažoval to co proudí od lidí a z lidí na této planetě. Nebýt nás jogínů a mnichů, čarodějů, žilo by se lidem na planetě daleko hůř. Lidé si tak málo uvědomují, že každou nadávkou, agresí, pomluvou, útokem, ublížením druhým, ubližují tolik sami sobě. Protože všichni jsme jedno, z jednoho Zdroje, celku, propojeni všichni neviditelnými vlákny pulzující energie.“ řekl by jeden z řady opravdových světlonošů ukrytých v jeskyních, horách, klášterech, džungli.
Víc a víc je mi jedno a za chvíli bude snad i úplně jedno co se děje kolem. Vidím a cítím co dělají různé destrukce s lidskými těly a myslí, a snažím se řešit příčinu a následky. Konám místo řeči a stěžování.
Vím jak mi vadí ozařování, elektrosmog, wifi, tak jsem se před lety odstěhoval do domu u lesa a vyřešil tento problém.
Když jsem v jakékoliv městě nad 5 000 obyvatel, tak to cítím. Jak to člověka vysává, ozařuje.
Vím jak je destrukční pro lidské tělo nekvalitní voda, tak jsem si pořídil před pěti lety studnu se špičkovou vodou. . A všechny ty osmózy, filtry, šungity a různá drahá udělátka ji jen částečně vylepší = nikdy to nebude ono. Teď má spousta lidí čas vyrazit si pro vodu, ale kdo to udělá.
Vím, co s člověkem dělá nenávist a koukám, když i spousta ezoteriků neustále nadává na Babiše a jiné politiky a politiku celkově a hodně si tím ubližuje. Vysílá ze sebe myšlenkové elementály, kteří se pak vrátí do jejich těla a ovlivňují jejich psychiku, deprese, smutky. A realitu kolem nich. Co je to za duchovního hledače, když 10x za měsíc sdílí na FB nenávistné texty o nějakém politikovi? Nikdo opravdu napojený a svých důsledků činů si vědomý, si tím ubližovat nebude.
Občas varuji lidi před tím či oným, protože ze soucitu nechci, aby bylo spoustě lidí dál ubližováno dravci. Jak s tím kdo naloží je jeho svobodná vůle.
Ano, s viry a daleko horšími látkami škodícími lidem armády a laboratoře pracují na této planetě spousty let. A dost těch látek mutuje a žije vlastním životem. Přijmul jsem tento fakt a nijak mne to neovlivňuje. Vím, že koronavirusem se dřív nebo později nakazím, možná už jsem ho přechodil a mám imunitu. Uvidíme jak bude mutovat a vyvíjet se. Ale mít z tohohle strach? Strach tvoří realitu a přitahuje do života horší varianty budoucnosti. Takže veselo a dobrá nálada. A Slunce léčí. I tma léčí a tělo jako schránku, stroj nabíjí energií.:)
Je třeba se o svou schránku starat kvalitním jídlem, vodou, prací s tělem. Je však velkou ztrátou energie a času promarnit inkarnaci honěním za majetkem, který si nikdo sebou po smrti do další inkarnace nevezme.:) A že je tu nějaká ekonomická krize, která navíc naroste? Vždyť naše těla a duše potřebují jen mít co jíst, pít a kde žít. V Evropě je pořád velký blahobyt, když čtu, že budou chybět miliony východoevropanů na farmy po západní Evropě, protože migranti a desítky % místních nezaměstnaných tuhle práci dělat nebudou a stačí jim dávky. Na ty dávky už předlužené země mít nebudou – soudruzi demokraté.:)
  Že kvůli této ekonomické krizi spousta lidí v rozvojových zemích zemře? A že koronavirus zabije spoustu lidí oslabených a vážně nemocných? Desítky milionů lidí zabijí na této planetě různé příčiny, jen se to nás na západě nedotýká a řešíme jen to, co máme my tady.  Ano, se všemi soucítím a mohu se za ně modlit. Pokud budu duchovně zdatný, tak nějaké duše pomoci odvést do Světla, když uvíznou tady dole. Ale jsme tady ve škole, studiu. Nemůžeme zachránit všechny, a často ani sebe, natož jednoho z trpících. Můžeme svou modlitbou a světlem ulevit davům.
Pořád říkám, že celé duchovno je jen od dvou krocích: vyčistit svou karmickou zátěž a pak, pokud jste natrénovali: vědomě zemřít. Karma se čistí co nejčistším jednáním, pomocí druhým, odpuštěním, prací na sobě. A vždy je klíčové dát na první místo Boha Stvořitele. Je radostné na sobě pracovat. Nejen duchovně. A je smutné pozorovat, jako nezúčastněný pozorovatel, jak mnoho lidí si škodí. Ale..jejich svobodná volba, jejich cesta. Jejich současná hranice pochopení a vývoje. Často není dobré zasahovat někde, kde na to zatím není připravena úrodná půda pochopení.