Při pobytech ve tmě nakumulujete své tělo energii. Dobijete své baterie z hormonů tvořených ve tmě hojněji. Záleží pak na vás, jak s ní hospodaříte a za jak dlouho ji ze sebe vyčerpáte u pc, mobilu, TV, hádkami apod.
Super je i spát v co největší tmě. Odpojit se od elektroniky min. 2h před spánkem a neozařovat se modrým světlem. Otužovat se, chodit co nejvíce do přírody. Zdravě žít, pít, jíst.:)
Jsme stvoření z různých druhů energie a naše myšlenky mají velkou moc. Nějaké místo v přírodě nás nabíjí a pro naše tělo je to prospěšné a pak je spousta míst, kde nám to bere energii rychleji a doslova nás to vysává jako vysavač. Většina lidí si ubližuje svou myslí, konáním, činy. Když někoho pomlouváme ( občas je třeba varovat před něčím, někým a nezapojit do toho své emoční tělo ), útočíme na něj myšlenkou, slovy, texty, hádáte se kvůli hlouposti v diskuzi, letí od nás k němu myšlenkami stvořený elementál. Někdy má tvar hada či nějaké jiné potvory, nebo třeba temného oblaku. Přiletí k tomu člověku, zajede mu do aury, těla. Ale protože ve vesmíru fungují nebeské zákony, odráží se to časem od něj a vrací se k vysílateli – tvůrci a vleze mu to do těla, do aury. Tyhle energie se pak na těle vrství a rozhodně nedělají nic dobrého. Když třeba Kamil neustále píše nenávistné texty na nějakého politika, sdílí o něm kde co nenávistného, šíří to, tak to chytá ten politik, ale hlavně Kamil. Kamilovi pak tohle nejvíce škodí a projeví se to na jeho zdraví, psychice, energetice. Navíc jak je obalen tím hnusem, blokuje to i proudění energií v jeh těle. Kamil jako ezoterik, dle svého mínění pokročilý, vědomý, napojený, má pak pravidelné „blikance“, kdy se zkrátka neovládne a na toho politika vyleje na svém FB další kyblík elementálů ze sebe. A interakce zesiluje. Protože vše co zaseješ, to sklidíš. A Kamil pak má z těch hnusů usazených v jeho těle, čakrách, aurickém vejci výkyvy nálad, smutků, depresí, kyvadlo emocí lítá nahoru a dolu neřízeně. Proto všichni pokročilí mistři ovládli nejdříve své emoce a nenechali se zatahovat, vtahovat do těchto energetických disbalancí. Poslat někomu světlo, lásku, přání, modlitbu, energii soucitu apod. s námi rezonuje kladně. posíláš dobro a lásku, dostáváš to stejné.
Čím myslíte, že se plní vaše tělo, když se těm bytostem podařilo vtáhnou i vás do informačního a energetického toku kolem satanismu, pedofilie, 5G sítí, politiky? Spousta lidí dnes nadává na Babiše a prezidenta. Někteří lidé chtějí být in, když to vidí u svých přátel a nadávají a píší nenávistné texty také. Kdyby věděli jak moc si škodí….svému tělu, zdraví i energetice svých těl. Chceš, aby se politik změnil? Pošli mu lásku, světlo, soucit, pochopení. Kdyby ti co nadávají na Babiše, ti všichni udělali tohle, rozdal by v narostlém soucitu svůj svěřenecký fond chudým a stal se soucitnou bytostí.
FB je velký vysavač energii a všechny sociální sítě, média, TV atd. Někdo je tak energeticky rozbitý, že potřebuje vyvolávat hádky, provokace a během toho saje ty, co se do téhle hry o energii zapojí a nechají se zmanipulovat. Doplatí na to oba, proto platí: neztrácejte čas hádkou s …
Pak jsou tu takové ty: já Ti pošlu energii… Většina lidí to jednak ani neumí, a když jsou ve svém nitru nevyčištění a nepřející, často od takových přijde do vaší aury místo pomoci něco nehezkého, co vás zasviní.
 V našem Vesmíru probíhá neustálí „boj“ o energie. Někdo se vzbouzí vyčerpaný, dobitý, potom jak si jeho energii zkasírovala v astrálu nějaká energie, bytost. Funguje v astrálu na autopilota, nevědomě a nepropojen s vědomím své bdělé pozornosti.
Energeticky slabí nebo různí guruové si vytváří své skupinky, sítě  „energetických baterií“, ze kterých svými manipulacemi, fňukáním apod. vytahují energii životní, finanční. K vytvoření peněz, výdělku jste museli vydat zase kus své životní energie v práci. Koloběh energie běží všude zkrátka. Tímhle si ti predátoři samozřejmě velmi škodí. Velmi snadno se takto zneužívají i hromadné meditace, kdy různými přípojkami a potrubím mocně „tihle“ nadotují své energetické zásobníky. A tu energii pak použijí pros eb, na své zdraví, manipulace a ještě větší kasírování cizí energie.
Stejně jako platí u léčení, i při očistě z těchto nánosů nehezkých energií z těla – i pokročilí duchovní využívají pomoc svých přátel. Ideálně jasnovidných, kteří přesně vidí, kde a co v těle mají zaneseno a sundají to z nich. Stejně se zanáší energií svých klientů různí maséři, léčitelé, terapeuté. Když už do někoho sahají rukama, je třeba se umět energeticky alespoň základně ochránit. Čistit se musí od nánosů i ti, kteří za své klienty odstraňují v různých světech jejich kletby, rodová prokletí.
A co pak teprve sexuální styk, kdy z protějšku do sebe stahujeme kus jeho energie, karmy a vzniklé vlákno odsává toho duchovně vyspělejšího pro jeho protějšek – dokud se to nepřesekne. Sexuální energie je velmi silná a kdo s ní umí hospodařit, dokáže doslova čarovat. Proto se v pokročilých civilizacích pracovalo s kumulací sexuální energie a její přeměnou na světlo v těle. Světlo tělo energeticky čistilo a navyšovalo energii těla. Jak říkal kamarád Juraj: Hlubší tajemství celibátu, je tajemstvím toho 1%. Vzpomínám jak jeden pokročilý zasvěcenec říkal:“ vidím to hlavně u žen. Vyspí se se svým neduchovním manželem a energeticky a vibračně sletí o dva, tři stupně dolů. Pak na sobě měsíc pracují, čistí se, tělo i čakry, a protože manžela milují a je to jinak skvělý člověk, za měsíc si dají sex znovu a šup, zase je to hodí dolů. Proto je lepší, když na sobě pracují oba partneři.
Když se stanete více senzitivními a vidíte, cítíte jak k vám od někoho teče nějaká nehezká energie či nějaký energetický, magický útok, je vhodné to s láskou očistit a poslat zpátky. Ten kdo to vyslal, se už předem sám potrestal – tím svým. Pokud to opakuje, dáte mu výstrahu. Pokud to ani pak nejde, máte právo se bránit.
Na téma tohohle zákulisí by se dalo napsat mnohé, ale …čím vědomí jsme a budeme, tím je důležitější svou energii chránit, správně s ní hospodařit, kumulovat ji. Pak se nám lépe žije i funguje. A po desítkách let tréninku, je třeba k vědomé smrti nějakou energii nakumulovat, aby jsme měli dost na cestu přes astrál do duchovních světů a měst. A neskončili v astrále vysokém, středním, nízkém ani jako neodvedené duše tady na Zemi. A vědomě, už za života abychom věděli kde bude naše příští inkarnace, co máme na výběr z toho kam můžeme jít a o kolik si polepšit. Do Vyšších dimenzí, do těl světelných či krystalických, na planetu bez válek, utrpení, kde děti neumírají hlady a žízní.
Čistí a ti ze světelných hierarchií kumulují energii celibátem, cvičením těla: Tensegrita, Čikung, Tai chi apod. Dravci pak kradou energii lidem. Tím si však ničí svou karmickou zátěž, takže přestože odejdou sofistikovaně jako vidoucí, stejně pak v domluvě se svými průvodci dobrovolně půjdou napravovat své zlé skutky zase na planetu Zemi.
Ověřit si jak je na tom kdo s čistotou jeho karmy a zda si ji vylepšuje do plusu je ten nejlepší barometr k ověření, s kým máte skutečně v ezorybníce čest. Schopnosti a vědomosti jsou ničím, když uvidíte, že ten člověk karmicky padá, tím co provádí za zákulisní maskou o povídání o záchraně planety a schován ( a )  v tričku se sluníčkem, ověšeni korálky.:)
O svou energii se musí postarat každý sám. Naučit se ji chránit, hospodařit s ní.