Každý hledá smysl svého života a chce být šťastný. Existuje jen jediná cesta jak toho dosáhnout. Spojením se s tím, kdo nás stvořil a jehož část máme v sobě. S tím Supervědomím v nás i kolem nás. Odevzdáním se těmto vševědoucím silám. Někdo jim říká Bůh, jiný Absolutno, Zdroj, Síla nebo Prasíla, Stvořitel nebo další spoustou jiných pojmenování toho samého. Jedině spojení s tím, kdo stvořil vše i nás, nás dokáže naplnit opravdovým štěstím, láskou, harmonii.
Někdo v tyhle síly nevěří, jiný věří a doufá, že existují. Upřímní hledači Boha nejen věří, ale ví.. Ví, že existuje, jsou s ním ve spojení, někteří i se zpětnou vazbou od Boha. V našem duchovním srdci, uprostřed naší hrudi, najdeme vše a můžeme se tam spojit s kýmkoliv. Projít si celé Vesmíry a různé světy v našem srdci.
Dokud budeme hledat štěstí v zhmotnělých iluzích tohohle hrubohmotného světa ( který je koneckonců i oproti světům snovým a astrálním daleko méně skutečnější zmaterializovanou iluzí ): v dětech, rodině, ve sportu, ve vztazích, v majetku, v moci a slávě, v práci, kariéře, v kamarádství, v jídle, sexu, zábavě, v drogách, alkoholu, apod. nikdy nebudeme šťastní a nenajdeme smysl života.
Hezky o trvalém štěstí povídá ve videu Eduard Tomáš. Království nebeské je ve vás…