O čem mám psát?:) I lidé ezo vnitřně hledající, nejraději čtou texty pozitivní, přikrášlené, vesměs nereálné. Ty mají největší ohlas.:) A dávají naději, možná částečně i motivaci více se nadechnout v dnešní nelehké době na této trestanecké planetě.:) Nechce se mi dlouze rozepisovat, co všechno se na Zemi děje, bylo by to na dlouho a není to hezké. Nicméně, pokud tomu nedávám svou energii, pozornost a emoce a držím se v prostoru morfologického pole nad tím, je mi jedno o čem píšu, mluvím, protože energii mi to nebere.
Internet je přeplněn pohádkami různých „ulítlých“ guru a duchovních učitelů o páté dimenzi a nějakém přechodu do lepší reality bez práce. Bez zásluh. Ale funguje to tak někde ve Vesmíru? Ne, nikdy nic nedostane žádná duše bez práce nebo bez smlouvy s pozdější úhradou svou energií. Ty různé pakty, smlouvy s různými entitami, bytostmi, energiemi, jsou zcela reálné a opravdové. A v pohádkách a pověstech, kde se často vychází z pravdivé skutečnosti, se o různých smlouvách s Ďáblem píše také. Každý člověk má spousty různých smluv, paktů z minulých životů a nevědomě ( málokdo vědomě ) i ze současné inkarnace. Někteří se z nich zkoušeli vyvázat, zrušit je a někomu se to podařilo. Každá rodina má ve svých rodových liniích pak různá omezení – ať už různé kletby, disharmonie, dědičné choroby, strachy a tohle vše se dá také vyčistit, zrušit. Leckdo nevědomý ( a bohužel i vědomý a vidoucí ) udělá občas nějakou „botu“, kdy kvůli rychlému zisku, čehokoliv, od majetku po energii, lásku, moc atd., poruší nebeské zákony a poškodí si tím svou karmickou zátěž. Tak jak si někdo vylepšuje svou karmu pomocí druhým a dobrými skutky, tak to jde i naopak. Dnešní doba a programování v médiích a všude kolem nás, vytváří neustálé střety a situace, které snadno přechází v konflikt. Málokterý řidič vydrží v koloně a v kumulovaném stresu na silnicích v láskyplné náladě. Nikdo sledující TV neodolá podprahovým symbolům, které pracují s myslí a ve filmu, zprávách probliknou jen na zlomek vteřiny. Který však náš mozek, druhá tvůrčí hemisféra zaznamená a uloží do podvědomí. Jak krásné to byly časy, před 20 lety, když ještě většina lidí neměla mobilní telefon a internet. Domluvili jsme se na setkání na živo a čas trávili venku, sportem, povídáním, prací. Tyhle technické hračky nás zotročují více než si myslíme. A vysávají nás energeticky i ozařují. Kolik znáte lidí, kteří se mrknout na mejl, internet třeba jen jednou týdně a na mobil, který jim leží doma jen jednou, 2x denně? Já žádného. Práce většiny z nás, obživa v systému nám to nedovolí. Kdo z nás odolá lákavému zisku čehokoliv, kde však musí trošku zavřít oči a své svědomí? Kdo z lidí vydrží na konflikt nereagovat a nezapojit se a vyskočit z něj bez energetické újmy? Jsme už tak otupělí a necitliví, že s námi nic nedělá ani to, že v desítkách zemí na planetě se válčí, umírají tam lidé ve velkém. Nic s námi nedělá ani to, že zatímco řešíme jakou materiální věc si vybereme u více možností, tak jen tisíce km od nás umírá nějaké dítě hladem, žízní nebo na léčitelnou nemoc. Protože…proto! Spousta aktivistů řeší ochranu přírody, ale pak letí 10 x za rok letadlem, které spálí víc, než si umí představit. No a tak dále, a tak dále. Nic se nejí tak horké jak se uvaří, ale soucitu a milosrdenství je v dnešní době velmi málo mezi lidmi.
No schválně, dokážete si představit, vydržet v dnešní době třeba měsíc bez alkoholu, cigaret, drog, psychedelik, prášků, léků, kávy a občas se díky nim nakopnout či utlumit nebo odpojit na chvíli z tlaku doby a systému ?:)