Znám spoustu duchovních hledačů, kteří byli v Amazonii nebo tam stále jezdí. Ale lidí co za duchovnem vyrazili na Sibiř, Kavkaz a na další místa, kde žily ty nejpokročilejší civilizace na této planetě, ty neznám ani 3.:)
Přitom, my, tady v Evropě jsme geneticky a rodově velmi napojení na ty staré a velmi pokročilé civilizace na východ od nás.
Na civilizace, které na rozdíl od těch amazonských nedělaly a nedělají krvavé zvířecí natož lidské rituály, obětiny, kdy krví obětí uplácely různé nehezké bytosti a potvory. Ani nespolupracovali s draky, kteří ubližovali lidem. Kdo byl někdy mimo tělo, v rozšířeném vědomí, tak ví, že draci z masa a krve tady žili v podzemních jeskyních a pohádky, pověsti a bytosti v nich vystupující patří mezi tu část záznamů, která nebyla zfalšována vládci, režimy, církví.
Krev je nejcennější tekutina, ale… nikdo dodržující, ctící a hlavně žijící NEBESKÉ zákony nejde za hranu této etiky. Aby krev druhých používal jako platidlo těmhle nebo jako omlazovací prostředek pro své tělo, energetiku. Tak jak to funguje i dnes v jistých kruzích eticky nevyspělých.
V místech, kde žily ty dávné civilizace se dá najít úplně vše. Od pyramid, po megalitické stavby, studnice moudrosti, databanky informací, stroje a přístroje dávných mimozemských ras.
Koneckonců, jak to bylo, je a bude není až tak podstatné. Pro naši duchovní cestu je důležité jen vyčistit svou karmickou zátěž, vědomě zemřít a ideálně už se na tuhle planetu kvůli karmickým zápletkám nemuset vracet. A jít na planety pokročilejší, plné lásky, světla a bez válek, utrpení.
Jeden přítel, měřící vše možné, mi zrovna před pár dny říkal: tento duchovní český guru má tisíce uctívačů a stovky žáků a tenhle ještě víc. A oba v této inkarnaci, ač už jsou v poslední třetině svého života, nevyčistili ani malý kousek své karmy. Naopak, padají více a více do mínusu. Ač mají velké schopnosti a dary, tak nasekaly takovou paseku a ublížili takové spoustě lidí, že se musí vrátit na tuhle zasvěcenci zvanou vězeňskou planetu a v interakci s těmi co jim ublížili začít dvě, tři inkarnace odčiňovat karmu z mínusu do plusu. Velmi s nimi soucítím a v lásce věří, že se v této inkarnaci vrátí na správnou cestu a začnou čistit. A tihle dva jsou jen zlomek z té spousty guru a učitelů, před kterými by se mělo slepé kuře mít na pozoru. Snadno se to řekne, když ti lidé nevidí, necítí a těžko prokouknou tyhle pasti.
Mám za sebou inkarnace s vysokými schopnostmi ( i životy s dary, o kterým se třeba této dvojici ani nezdá ), kdy jsem upadl do pýchy, zločinů a ubližování slabším. A pak jsem v další inkarnaci odčiňoval, čistil, léčil. A pak zase nahoře a zase dole.:) A takhle to má přátelé většina z nás. Ne nadarmo jsme se sešli napravovat, odčiňovat zrovna na planetě Zemi. A teprve nebesky čistší můžeme do Vyšších dimenzí.
V této inkarnaci mi chybí odčinit už jen část karmické zátěže. Ale… doba, která nás čeká bude velmi náročná a prokličkovat v ní v souladu s nebeskými zákony morálky, etiky, čistoty, bude velmi náročné.
Proto je ideální začít pomáhat druhým a odevzdat se Bohu – Stvořiteli v prosbě o čisté vedení v souladu s ním už teď.