Před 3 lety jsem studoval dílo Levašova. Na ulozto.cz, googlu, se dá stáhnout pár jeho knih v češtině.
Některé informace z jeho knih sem ověřil v praxi. Tohohle mistra v cestování – bez nutnosti použití jemných těl, jeho transformace mozku k jasnovidnosti, vysoké schopnosti a přístupy do… Odhalení odsávaní nás všech astrálními parazity bėhem meditace. Kdy jen pár tisíc meditujících na planetě není odsáváno. To je i odpověď na otázku, proč se spousta lidí cítí po delší meditaci unavená, vysátá. I sebevětší ochrany světlem, nás během meditace neochrání před odsáváním astrálnimi tvory déle než pár minut.
Každopádně, nakonec se jim Levašova podařilo přece jen magickým útokem zabít. Po mnoha předtím nezdařených pokusech.
Na YouTube jsou videa s ním v ruštině.
Setkávám se a setkal jsem se v životě už s řadou lidí, kteří zažili magické útoky, odsávání energie, zneužití důvěry v duchovním rybníce. Zákulisí duchovna, těch pater učitelských, je plné těchto skutků.:)
Koneckonců, Rusové jsou nejlepší na světě co se týče magické ochrany prezidenta. Bez ochrany silných šamanů, mágů, čarodějů, by byl Putin dávno mrtvý. Rusové chrání i Zemana částečně na dálku. A paradoxně chrání i Trumpa.:)
Zajímavé ochránce má i Dalajláma. I když z této čtveřice se umí nejlépe ochránit sám. A Putin, to je také vyspělý čaroděj.
Neřeste prosím kdo z nich je jaký a co dělá. A kdo z nich utápí své bolesti v alkoholu. Nesuďme druhé nevidíce své chyby. Tohle je jen info co se týče ochran, které dnes potřebujeme všichni. Před pár lety mi vysvětloval jeden pražský druid, mág, čaroděj, že zabít někoho na dálku je velmi snadné, když se ví jak na to přes astrál. Šamani to dnes dělají za pár Korun, černí mágové za statisíce, miliony nebo ze msty zdarma. Obzvlášť ty války mágu v Praze jsou výživné poslední roky.:) A to nic není proti těm každodenním bojům šamanů mezi sebou. To lze vysvětlit jen nečistým srdcem a nevyspělosti duše. Že sami sobě tolik ubližují.
.