Včera jsem shlédl, po delší době film Ostrov. Duchovně velmi silný film, o Svatém, Jurodivém mnichu, který od doby publikování shlédlo už 388 000 lidí…
Jurodiví prováděli často bláznivé kousky, ale nejen jimi učili ostatní vyšším zákonům a ukazovali jim s nadhledem a v dobrotě mysli jejich slabosti.. Tím je naváděli zpět na správnou cestu ke Stvořiteli.
Film s velkou duchovní hloubkou, když člověk během koukání rozšíří své vědomí. Tvůrci se v zákulisí léčení a vymítání vyznají, proto to má takovou sílu. Třeba vymítání ďábla je tam uděláno skvěle a reálně. I léčení, je tam realisticky ukázáno, když se mnich za nemocného modlí a prosí za něj nahoře. A na své vnitřní obrazovce současně s otevřenýma očima jako jasnovidný propojuje, léčí a čistí. A protože je v silném spojení s Bohem, Kristem a má dostatečnou duchovní sílu, jeho prosby za druhé jsou vyplňovány. Znáte v ČR v současnosti nějakého silného léčitele, který má opravdu výsledky vyléčení těžkých chorob během pár minut a nenabije pacienta jen energií? Zatím jsem o takovém u nás neslyšel.