Češi prý utratí za doplňky stravy přes 10 miliard Korun ročně. Dlouho jsem se vyhýbal různým tabletkám až jsem zjistil, že tělo bez dodání doplňků stravy nemůžu vyživit u nás v Evropě na 100%.
Znám lidi co žijí na statcích, farmách, pěstují si vlastní ovoce, zeleninu, pečou vlastní chleba, vyrábí kozí sýry, bylinkové tinktury a čaje apod. a ani ti se bez doplňků stravy neobejdou. Protože jsme si zkrátka půdu, vzduch a vodu nechali chemií a zářením tak oslabit, že není možné, aby ty výpěstky měly vše co tělo potřebuje. To co u nás mělo ovoce, zelenina, obiloviny před 30 a více lety a co najdeme stále ještě v některým zemích, džunglích daleko od naší chemické společnosti. Kvalita stravy a hlavně vody, ovlivňuje fungování našeho těla. Jsme to co jíme. A platí to vyřčené: jídlo je Ti lékem.
Druhou důležitou oblastí je občas vyčistit tělo, střeva, játra, ledviny, žlučník, krev atd. očistami, dietami, půsty.
Třetí: místo kde žijeme. Zda jsme dál od elektrosmogu, wifi, vysílačů, přetíženého a přecpaného astrálu ve  městech atd. Zda neplýtváme svou energií na internetu, mobilu, pc, u TV víc než tělo zvládá.
Za 4) Klid mysli, psychika, meditace, práce na sobě, síla spojení s Bohem – Stvořitelem. A na to napojené čištění strachů, traumat, bolestí atd. Žít v pravdě vůči sobě a svému okolí.
5)Zbavení se destrukčních závislostí: alkohol, káva, drogy, marihuana, cigarety, antidepresiva, prášky na spaní, závislosti na pc hrách, nakupování, hazardu, přemíře sexu apod.  Vědomě žít a nebýt otrokem žádných látek, drog a chování, které z člověka dělá zotročené zvířátko a otroka.
Čím více máme tyhle základní body ovládnuté, tím lépe se nám funguje. Těch oblastí je daleko více, však to sami znáte.
 Pak nám to naše tělo, ten biorobotický stroj z masa a kostí, který naše duše spouští a použije karmickým plánem daný čas, funguje daleko lépe. A netýká se nás to, co té většiny – co píše jak je unavená, vysílená apod. A když se občas nějaký jejich stejně nezdravě žijící guru či učitelka zeptá: „přátelé, jak se cítíte“, tak píšou: „už tři dny jsme vysílená, unavená, sotva chodím“ a spustí festival předhánění se, kdo je víc unavený.
Přitom naprosto vše máme ve svých rukách. I ovlivňování svého osudu a vybírání si vhodnějších křižovatek toho, co s nám děje.