Kolik jmen egyptských faraonů znáte? Nevím kolik jich bylo celkem. 300, 500, 1 000? Nikdo už asi nedá dohromady jejich přesný počet. Stejně jako „vědci“ popírají daleko delší fungování faraonských dynastií. Byly mezi nimi i faraonky, třeba královna Mernei.
Mne napadlo jen 9 jmen. Málokdo jich vyjmenuje přes 10. Uběhlo pár tisíc let a nikdo tyhle Bohy ( nebo potomky Bohů nebo také božské panovníky – takhle různě byli titulování ) více nezná. A kdyby po nich nezůstalo spousta zlata, pyramidy a mumie, tak by se o nich vědělo ještě méně. V jejich epoše byli po faraonech nejváženějšími občany říše kněží. Odpovězte si sami, kdo se za elitu považuje dnes.:) Různí kejklíři a politici, miliardáři?:) Kolik z nich je Ducha vědomého?
Nepodařilo se mi vypátrat, z které planety přiletěli na planetu Zemi první faraoni. Ti kteří přivezli pokrevní linii, přístupy do různých světů a úrovní, různé mimozemské technologie a podmanili si místní nevědomé barbary. Podobně jako jiné rody ovládly Indii, Japonsko, střední a jižní Ameriku a další země, území, epochy. Často je nazývali slunečními Bohy. Egypt a jeho: RE, RA – Bůh Slunce. Nebo Amon, Atum. Lugh byl zase slunečním Bohem Keltů. Bůh Slunce Aztéků Huitzilopochtli. Bůh Inti byl v incké mytologii zobrazován jako zlatý sluneční disk s lidskou tváří. Řecko a Řím uctívalo slunečního Boha Héliose. Hindové pak kult Slunce a jeho Bohyni Suryu nebo Boha Garudu. Čínané uctívali dokonce více slunečních Bohů, jak je tahle země veliká rozměry a množstvím národů. Maui je Polynézie. Baala uctívali Židé. Freyra Norové. Pro eskymáky byl Bohem Slunce Malina. A všechny tyhle party bytostí přišli z nebes na létajících strojích. Některé staré texty to ještě uvádějí. Většina zápisů však byla zničena. Je škoda, že ty spousty různých šamanů, jogínů, lámů nemluví o těchto bytostech, světech, se kterými jsou ve velmi častém kontaktu. Tyto civilizace uctívající sluneční Bohy, měly často své panovníky obklopené množstvím zlata a jeho vibracemi. Vibrace zlata jsou vůbec zajímavé. Zkoušel jsem kdysi meditovat se 100 – 180g 24 karátového zlata v každé ruce a mělo to něco do sebe. Bylo to silnější, než když jsme se astrálně přesunovali do sejfu britské hlavní banky – mezi tuny zlata a naciťovaly ty silné vibrace. Do sejfů se dostat dá. K pokladu třeba Inců, stále schovaném a hlídaném na určitém místě v podzemních jeskyních XXX, se člověk přes silné ochrany šamanů prý nedostane.