Léčitelé říkají: staří partneři, berou mladým mládí, životní energii….

Sibiřští šamani pak: staří by neměli žít s mladými. Ideální jsou vrstevníci jako partneři, aby starší nežil na úkor druhého.

Myšlen větší věkový rozdíl mezi partnery. Kdy ten starší z partnerů ( jedno zda muž či žena ) vedle svého partnera „omládne“, má více energie, vitality. A mladšímu to zkracuje život, tím, že přichází o energii. A zesílené je to samozřejmě během sexu. A když ten starší má magické dovednosti, o to násobně odsává.
Šamani nesmí první půl rok celibátu spát v jedné místnosti ani se svou manželkou. Protože ve spánku jsme v astrálu a i tam se propojují energie manželů. Pak pokračují v celibátu, ale mohou už spát v jedné místnosti. Celibát je určitý čas nutný, aby šaman zesílil energeticky, měl více energie, Světla v sušumně atd.
Stejný případ je i to, když malé dítě spí v jedné posteli s babičkou, dědečkem. Energetická výměna probíhá neustále. Určitě znáte ve svém okolí lidi, kteří jsou energetičtí upíři, vysavače energie. Kdy po čase strávenými s nimi, se cítíte vysátí, bez energie. A i když je to třeba bezvadná kamarádka, kamarád, jste rádi, že ho půl roku nepotkáte.:)
Odsávání lidí potrubím o životní energii, je velmi rozšířené v Amazonském šamanismu i mezi mágy. Kdy vytělesnění temní připnou potrubí na oběť a tím potrubím odsávají jeho životní energii do svého zásobníku a pro své účely. Děje se to ve velkém i na hromadných řízených meditacích, kdy nevědomí lidé odevzdávají svou energii. Na šamanských rituálech. Během sexu v astrálu, fyzicky.
Zrovna čtu knihu od Léčitele, hypnotizéra Břetislava Kafky, kterou napsal asi před 100 lety. Objevil jsem ji za dvě stovky v antikvariátu. Rozebírá tam energetické výměny, magnetismus. léčení lidí. Práci s jasnovidci a mnoho dalších témat. Kafka byl průkopník, velký léčitel.
Různých energetických zákulisí, zákonů, které nejdou ošidit, je spousta.