Čím dál více lidí, firem, provozoven v dnešní době řeší energetické čistění svých prostor. Pozvou si „šamana“, který jim na živo ( na dálku to není ono ) vyčistí jejich prostory od různých neodvedených duší, entit, někdy i různě silných démonů a potvor.:) A jakmile se to vyčistí, začne se obyvatelům, zákazníkům lépe dařit zdravotně, pracovně, vztahově…
Záleží pak na domácích, za jak dlouho pak své obydlí zase zanesou ( hádkou, agresí třeba ), ale ty větší potvory šaman odvede na vždy do Světla.
Velký problém je zrcadlo v ložnici. To nikomu nedoporučuji. Je to portál do různých světů, kdy nevíte kam vás to ve spánku odvede…do jakých světů a s kým se tam potkáte a co s vámi udělá… A samozřejmě to platí i obráceně: nevíte, kdo přes zrcadlo navštíví ve spánku vás…
Zrcadla mají velkou sílu. Proto s nimi pracují různí věštci, jasnovidci. A ještě větší zesilovač je obsidiánové zrcadlo nebo různé druhy magických zrcadel.

V mládí se mi líbila hezká starožitnost, starý nábytek, obrazy… Říkal jsem si, že bych je jednou sbíral..tak jak to dělá spousta lidí. No a teď mi to vůbec nic neříká, protože vím, že je na nich nános spousty energií předchozích majitelů.. a někdy vůbec ne hezkých a člověku to nepomůže, jen ho to zašpiní. Často to bývá i u rodinného „stříbra“, kdy se různé věci dědí po generace a s celým rodem destrukčně manipulují.
S jedním šamanem jsme se zrovna dnes bavili, že velmi rizikové jsou různé ty suvenýry, předměty, masky, šperky, sošky, přivezené z dovolené. Hlavně z Afriky, Egypta a hlavně celé Arábie. Část řemeslníků na tržnici umí s magií a přesunem energií pracovat a přes tyhle předměty dokáží nositelům odebírat energii… Stačí i nehezký záměr zhrzeného, traumatizovaného výrobce vůči vykořisťovatelům, zápaďanům a předmět pak koná vůli výrobce.
Śaman mi říkal o jednom konkrétním případu. Mladík spáchal sebevraždu a nešel odvést do Světla.. a podařilo se to až časem… Vracel se… To se běžně neděje, duše se vrátí jen na krátkou návštěvu, podívat se na své blízké a rychle se musí vrátit. Pátral a přišel na to, že si ten mladík jako osmiletý koupil v Bulharsku na tržnici talisman, ve kterém byl aktivován silný démon.. Talisman si ho jako snadno ovladatelného na tržnici sám vybral a přitáhl. No, ovlivňoval ho celý život a pak ho jako dospělého dohnal k sebevraždě. Rodina byla také tím démonem ovládána… Jakmile se tento talisman spálil ( v plamenech z něj ještě vylezl astrální had, který se musel zabít ), celé rodině se ulevilo zdravotně, psychicky a zároveň už ten démon byl od mladíka definitivně odpojen.