Emocionální odpojení od systému…. tuhle větu jsem zaslechl před chvílí, kdy jsem asi 15 minut na přeskáčku poslouchal video Jardy Chvátala. A tento moudrý chlapík má samozřejmě velkou pravdu. Jakmile vše odevzdáte k řešení Vyšším silám – nejlépe Bohu, přestanete ztrácet energii. V tom videu vykládal i o Q Anon. FB je toho teď plný. Pedofilie, satanismus, lidské a zvířecí oběti a používání krve na energetické operace v těle i kolem – jsou na této planetě statisíce let. Krev je nejcennější tekutina, dá se s ní lecos magicky provádět. I když bude jednou na této planetě ve Zlatém věku tohle odstraněno, stále bude tahle společnost do té doby nemocná ve většině směrů chování a satanisty vyměníme za jinou, stejně temnou skupinu jen. Už jsou nachystané k převzetí moci.  A jejich jemnohmotný pán je ten stejný, lidstvo odsávající a milující energie strachu, utrpení, válek.
Vibrace a Světlo v tělech lidí jsou stále nízké. Nepracují na sobě – ta velká většina, jakou tedy chtějí společnost a svět kolem sebe? Myslí si, že jen čtením textů, a často nesmyslů pozvednou své vibrace? Věří fakt někdo, že tahle společnost přejde bez práce do páté dimenze?:) Lidstvo na planetě Zemi, stále z větší poloviny páchající nebo tolerující války, násilí, znásilňování, zabíjení? To, že tady každý jediný den zemře hladem a žízní tisíce lidských bytostí, i když stamiliony z nás vyhazují jídlo a mají nadváhu?
Staří mistři kdysi i teď říkají: že žádný čistý člověk bez ega, osobních ambicí a ctižádosti nepůjde do politiky. Žádný. Ve zlatém věku funguje poradní rada, vůdce. Ne politik. Zatčením pedofilů se nezmění ani většina lidí na planetě k lepšímu. A řídit to budou stále stejné jemněhmotné bytosti jako nyní. Těm je úplně jedno kdo v lidském těle planetě velí, protože odsávají úplně všechny. Kromě pár tisíc skutečně vědomých, vidících, kteří ovládli své emoce a jak říkal Jarda: emocionálně se odpojili od systému. Psal jsem o tom už v pár textech. Moudří vidící si astrálně zacestují kam potřebují. Nahlédnou i do různých podzemních základen, tunelů a vše si ověří na vlastní oči. Nejsou jen loutky co přepisují cizí informace a v těch energiích je pak jejich vlastní energie laskominou pro  ty potvory.  Protože bez práce na sobě nejsou koláče. Na co je Béďovi a Petře to, že většinu dne stráví vyhledáváním zpráv o negativních činech druhých a neustálého šíření tohohle na FB k ovlivňování dalších, když sami mají obalené tělo těmito energiemi v celé auře, pro své okolí nesvítí a s tímto přístupem rozhodně nebudou patřit mezi ty odhadem 3 ze sta co zemřou vědomě. Což pro ně znamená další promarněnou inkarnaci, kdy nevyužili svůj potenciál a narodí se zase slepí, odpojení, nevědomí, s anamnézou. Na horším místě a níže než už dávno mohli.
Na této planetě je tak malé % vědomých lidí, že přechod celé společnosti do Vyššího vědomí a k překlopení ke Zlatému věku lidstva nepřijde dřív než za 80 let. Chcete opravdu promarnit i tuhle inkarnaci? Máte informace, podmínky, možnost spousty druhů nauk a co děláte?  Miliony let na této planetě platí pořád to stejné: osvobodili se ti, kdo na sobě pracovali: modlitby, meditace, obřady, léčení, rozjímání. Psát o tom, je jako házet hrách do kanálu, protože lidé si najdou tisíc důvodů jak se cestě do svého srdce a ticha vyhnout.
„Sedím tady v jeskyni proto, abych svým světlem a energii alespoň trochu vyvažoval to co proudí od lidí a z lidí na této planetě. Nebýt nás jogínů a mnichů, čarodějů, žilo by se lidem na planetě daleko hůř. Lidé si tak málo uvědomují, že každou nadávkou, agresí, pomluvou, útokem, ublížením druhým, ubližují tolik sami sobě. Protože všichni jsme jedno, z jednoho Zdroje, celku, propojeni všichni neviditelnými vlákny pulzující energie.“ řekl by jeden z řady opravdových světlonošů ukrytých v jeskyních, horách, klášterech, džungli.
Představte si, jaké peklo by na této planetě bylo, kdyby tihle mudrcové temnotu alespoň částečně nerozpouštěli. Ti nejpokročilejší dokáží vyvážit svým Světlem desítky tisíc negativních lidí.
A představte si, jaký ráj by na Zemi byl, kdyby jste se k těm skutečným světlonošům přidali i vy..