Vztahy mezi lidmi  a partnery mají spoustu rovin. Bavil jsem se s kamarádem léčitelem ( tím co jsem na něj dával pár lidem kontakt ), že pracoval s jednou paní  a ta v sobě mělo moc hezké světlo a silné napojení na Zdroj – Boha – Krista. A byla radost ji čistit a pracovat s ní. Ale…také měla v srdci černý hnusný trn, který hlídal hnusný had. A tento dárek měla od svého manžela. Jeho nenávist tohle udělala, stvořila a paní dělala problémy ve všech směrech. On to z ní vytáhl po šamansku, chaptajsku do sebe – i toho hnusného hada a pak to složitě zvracel ze sebe a dusil se u toho. I proto tohle dělat dobrovolně nechci.:) Protože je to drsná práce.:) Ale zase je dar, když se někdo k takovému člověku dostane. Protože tahle práce není poladění energií Reiki nebo Shamballou, Theta, Kranio, regrese nebo jiné energetické terapeutické sezení. Tady se jde do těch hnusů natvrdo, vysává se pusou přímo z těla kde ten hnus koluje, čistí se, bojuje se. Dost často se potvora, energie vytažená z těla pacienta ještě vrací a je třeba je v astrálu ještě jednou a důrazněji odklonit. Poslat do Světla na tvrdo. Jít do světa příčin, jít do světa démonů a tam to vyřešit – často silou, odsekat. A pak to vyčistit, vyzvracet ze sebe. Sám jsem v tomhle ortodoxní – budu léčit jen lidi kde uvidím, že v budoucnu zapracují na odstranění příčiny a nevydám tak svou energii a čas někomu, kdo onemocní kvůli svému nezdravému životu a destruktivním myšlenkám a chování za chvíli znovu.

O těhle elementálech z nenávisti už jsem se něco napsal. Vysílané lidmi na jejich oponenty. Teď se zvedá vlna elementálů politických štváčů, kteří to teď pohrnou ve velkém. Kouzelní jsou i různí ti svazáci co se motali mezi studenty v 89 a teď jedou brázdu v ezo rybníce a už týden před demonstrací agitují ve velkém.:) A pak se diví, že se jim ty jejich potvory vrací a oni sami pak často sedí v depresích a smutku.
Zustaňme silní a nad věcí. Čemu nedáte svou energii a emoce vědomě, to se vás nedotýká.  A nebere vám sílu.:)
Ještě k těm energiím: před pár dny mi vyskočilo na zdi, jak nějaký klučina vyrábějící magické amulety nabízel zdarma zasvěcení do různých druhů Shambally, za které dal celých 60t prý. Sám jsem měl zasvěceny desítky druhů energií ( i ty stupně mistrovské a učitelské potřebné k zasvěcování dalších ) a žádné z toho nepoužívám už skoro 3 roky. Některé tyhle omezovače a energie napojené na nehezké bytosti a egregory jsem dokonce nechal kamarádem jasnovidcem z těla vytáhnout, odstřihnout. Zasvětit tyhle energie trvá pár minut. Na hodiny se to protahuje kvůli tomu, aby nebylo trapné vyinkasovat za to tisíce. Vytáhnout to z těl pak trvá daleko déle a musí to dělat vidící profík, aby to našel různě po těle a v čakrách. Škoda, že jsem byl takový naivka a hlupák a tyhle zasvěcení  – jen drobné pramínky ke Zdroji přes egregory – kdys absolvoval. Měl jsem se spálit. Už pár let však vím, že jediné pravé napojení na Zdroj je to od Boha – Stvořitele – přes Krista většinou a to si člověk musí zasloužit. Nedá se koupit za peníze.