Spousta z nás má za sebou inkarnaci v Egyptě, z dob faraonských dynastií. Také jsem byl u toho, když mezi zaostalé egyptské barbary, přilétla z jedné planety mimozemská dynastie a pobyla v Egyptě nějaký čas. Jak zmizela, upadlo to tam a dnes je z Egypta rozvojová země.
Starý seriál o Eg. mysteriích. Viděl jsem ho před lety, ale neškodí podívat se na něj znovu. V čase 12:00 je tam záběr na hieroglyfy se záznamem původu faraonů a o vesmírných korábech. Kdo se naučí číst třetím okem, přehraje se mu video, na tabulce nahrané. Pražský neodruid a v Egyptě často pobývající čaroděj s výcvikem místních zasvěcenců: Z.K., mi před lety říkal, jak ho egyptští čarodějové učili přehrávat si hieroglyfy.
Ve videu je ukázáno i dost nákresů, zaznamenaných na kameni tisíce let, kde je třeba: faraon, jasnovidný, kterému jemněhmotná bohyně Isis vkládá po telepatické komunikaci, do úst transformační předmět.. Na jiném obrázku pak moudrost vědění… Dech života sloužící k vymazání bloků, anamnézy zapomnění. Spousta těchto obrazů, zápisů se dá snadno vysvětlit.