Dnes často opakované téma. Egregor je zásobník energie, ve tvaru třeba nafouklého balónu ( nebo jiný tvar ), umístěný v astrálním světě. Do něj vedou jemněhmotné trubice z lidí, zvířat, ze silových míst atd. Dá se plnit i třeba z energie hromadných meditací… Třeba ty na záchranu planety často odchytají různí šamani, čarodějové, mágové a energie tisíců meditujících je použita na úplně něco jiného. Spousta Čechů takto odevzdává svou energii v hromadných meditacích… Část z nich s funkčním třetím okem, ale nevidící za vrstvy a kamufláže..
Každé náboženství má svůj egregor. Ten kdys vytvořili jasnovidní čarodějové. A lidé do něj přispívají svou modlitbou, uctíváním určitých bytostí, lidí. Třeba takoví jezuité, ti mají své čaroděje a jasnovidce, kteří tuhle církev posilují a konají v její prospěch různé aktivity. Jejich okultní mistři třeba pracovali nedávno na pražském Karlově náměstí… To místo je docela zasviněné ( proto tam řadu let bylo útočiště různých narkomanů, bezdomovců, alkoholových párty v parku ) a je tam spousta jemněhmotných potvor. Však si zkuste nacítit hlavně tu vrchní část u sochy – co se tam v podzemí i nadzemí pohybuje.:)
Svůj egregor mají i různé sekty a samozřejmě šamani, mágové, čarodějové. Vytvořit egregor, zfunkčnit ho a napojit případné oběti není zase tak lehké a člověk co ho tvoří už musí něco umět.
Energie z egregoru se používá na spoustu různých aktivit: třeba prodloužení života, mladší vzhled, léčení sebe i druhých na kšeft, platbu za schopnosti bytostem, na zesílení pozice a moci, na magické útoky a války mezi šamany, čaroději… Koneckonců, v Praze se to mydlí snad 70 let v tahu a různí čarodějové a skupiny pořád bojují o svůj vliv a o Prahu, o bránu v srdci Evropy, PRÁH…Kdo ovládá Prahu, ovládá Evropu okultně… To věděli i mágové Hitlera a proto ten rituál na Pavím vrchu a nejen tam…Bylo by to na delší psaní a v ČR na tohle máme řadu zasvěcených znalců.
Svůj egregor má každá tibetská linie. I ty dvě největší a mezi sebou soupeřící: Ta největší Karmapova i ta stovky let početně druhá Dalajlamova. Koneckonců, v pořadí desátý Karmapa Čhöjing Dordže si užil své kolem roku 1640, když tenkrát pátý Dalajlama ve spojení s mongolským chánem pronásledoval a zabíjel mnichy jeho linie Karma Kagjü. Karmapa Dordže byl kvůli zvěrstvům Dalajlamy nucen utéct do exilu v Bhútánu. A takových událostí má Tibet ve své historii více, proto se nedivme, že je na tom tak jak je a současný Dalajlama se schovává v Indii. Vyhnal a byl vyhnán – karma – příčina- následek – od alfy přes Marupavu bytí – k Omeze – pěkně v kruhu a do Kruhu. – Jako tibetské duši, která je ve spojení se svou inkarnací lámy, mimo prostor a čas – kdy všechny vtělení probíhají tady a teď… je mi smutno, co za lidi v ČR ovládlo, vede a financuje tibetské organizace. Politici, aktivisté, mocenští prospěcháři. Jedna politička zelených se kasá, že stovky lidí po ní chtějí domluvit setkání s Dalajlamou apod. A různí ti politici a aktivisté s tibetskými vlajkami. Škoda, že tento soucit neprojevují poslední roky, kdy arabská koalice s podporou NATO blokuje přísun vody a jídla do Jemenu a každý den tam umírají lidé hladem a žízní. Soucit platí vždy a všude a nenechá se špinit politikou a mocenskými zájmy.
S egregory pracují MOCně ( i neMOCně) amazonští šamani. Tak mocně až je to pro tuto kulturu karmicky devastující: velká část šamanů odsává do svých egregorů pacienty z Ayahuascky. To se týká bohužel i řady Čechů a Slováků. co pili tam i tady. Sám jsem se vrátil z Peru odsáván o svou životní energii pěti potrubími. A díky Bohu, jsem jeden z mála, kdo se dokázal z tohohle odsekat. Bylo to tak schované v jemněhmotných tělech a auře, že jsem to objevil až sám, v astrálu, během pobytu ve tmě, kdy jsem viděl kdo mi to udělal a kde mi to na těle připevnil. Pak jsem situaci prověřoval s dalšími jasnovidnými a vše se bohužel potvrdilo. A i to, že odsáváno je množství lidí na planetě.
S odsáváním energie pracují čarodějové, čarodejnice, mágové a další… Vědomě. Buď tuto energii shromažďují z uctívání svých obdivovatelů. Mají napíchlé své sexuální partnery, partnerky – často všechny ex svého života… a také své obdivovatelky, studentky. Další si napojí při zasvěcování do různých energií a systémů a nebo v astrálu. Za své kousky a „terapie“, „léčení“ musí platit různým bytostem. A ve Vesmíru je energie nejcennější platidlo. Zlato a diamanty jsou jen cetky pro nevědomé. Ty si do jiných inkarnací nepřenesete… I když zlato je magický kov a dá se s nim leccos podnikat.
Dnešní text je přímý, upřímný a s vlastních bolestných prožitků na fyzické úrovni. Byl to pro mne velký dar, i když to nejen na fyzické úrovni hodně bolelo.:) A to mám v astrálu docela sílu a duši bojovníka, ochrance, který neřeší přesilu a jestli tam po mne jde pár lidem škodících reptliiánských potvor, když chráním krk jinému.:) A Miro, o těchhle situacích se přece na veřejnosti nemluví, natož na nějakém fb.:) Ale říkám si, je zlomová doba, dějí se transformace. Tisíce let se na této planetě předávají pravdivé informace k kruzích zasvěcenců, v tajných okultních řádech, mysterijních spolcích. Třeba od amazonských šamanů bychom se dozvěděli tolika moudrosti, leč drtivou většinu předávají jen ústně z mistra na žáka a drží schované před světem. Stejně tak egyptští čarodějové v nepřerušené linii od dob faraonských. Je jich jen pár, ale jsou. Znám jednoho Čecha z jejich řádu často tam jezdícího už spoustu let k práci s nimi.

Když těmto informacím nedáme svou energii a jsme nad tím, nezasáhne to naše vibrace, frekvence. Do duchovna a esoteriky utíká spousta zraněných lidí. Kterým se rozsypalo zdraví, vztahy, finance, práce, nadváha atd. a hledají pomoc a útěchu ve světě neviditelném a od lidí v duchovním rybníce delší dobu působících. Často dojdou k prozření, že ty duchovní světy jsou v zákulisí často ostré jak břitva a mnohdy drsnější než svět byznysu.:) Zažijí třeba manipulace, zjistí, že jejich učitelce jde hlavně o jejich peníze, učiteli pak třeba i o sex s nimi a o jejich energii pod.:) A časem zjistí, že spolehnout se mohou jen na sebe a své blízké.
Ono, i v duchovnu často platí, nedejte na první dojem. Občas ani na ten druhý.:) Párkrát jsem si v jasnovědném vědomí ověřil, že často ten nejvíce láskyplně prezentující se, ťuťuňuňu objímací a s největším sluníčkem na tričku, bývá často dravcem za oponou. Hlavně, když jde o vaši energii co ho dovede k jeho cílům.:) Proto naciťujte svým srdcem. Rozzařte ho, napojte se nahoru a ptejte se sami sebe co je pro vás dobré a co není. Lásku a Světlo nejde zfalšovat.
Je to stejně všechno studium na cestě k Bohu a vše berme s nadhledem a soucitem k ostatním. Souciťte s těmi, kdo vám škodí. Jsou také na cestě a někteří, byť s velkými schopnostmi dobře ví, že škodí ubližováním vám – hlavně sami sobě.
Na fotce je 16ctý Karmapa, nejdéle vědomě se zrozující láma Tibetu. Král černé koruny, mistr karmy a zvaný též živý Buddha. A i jeho linie Karma Kagjü má svůj velmi silný egregor, do kterého uctívači a členové této linie každou svou mantrou, modlitbou, meditací k němu dobrovolně odevzdávají kousek své energie. No a když někdo z nich, kdo má předanou nauku Phowa, odvádí pak umírajícího nebo sebe v okamžiku smrti, napojí s n a tu linii a spousta bytostí kolem toho egregoru a i někteří lámové, vytáhnou pomocí určitých manter a vymístění vědomí ze svého kanálu – duší z těla, co nejvýše to jde.